Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ - ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2010 Νο 17


Recommended Posts

εβαλα κι εγω φωτο στο προφιλ μου ....οσες ειστε στις επαφες μου μπορειτε να τις δειτε !!!οσες δεν ειστε καντε αιτημα ..

Βασουλιτα μου θα επανερθουμε ΟΛΕΣ!!!!!!!!!!

Και η πετρουλακη διδυμα εκανε και ειδες σωμα που εχει ... :)

παω να απαλωσω τα ρουχα του μπεμπη και ερχομαι για λιγο ακομα ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

kuo28 έγραψε:

vasiliki76 έγραψε:

Πατσίτσιο διάβασα :blush: Σιγά μη δεν επανέλθει! Eye of the Tiger για υπόκρουση και σιγά σιγά θα τους πατήσουμε κάτω! Όσο για τα κιλά, νομίζω πως μας δουλεύεις. Εσύ θα βγεις από το μαιευτήριο λιγότερα κιλά απ' όσα ξεκίνησες! Τίποτα δεν πήρες... και για δίδυμα κιόλας :blink:

Αννούλα, ενθαρρυντικό αυτό που μου λες. Μακάρι να επαληθευτεί. Μου είπε ο γιατρός όταν σαραντίσουμε μπορούμε να αρχίσουμε κοιλιακούς. Κορσέ δεν προτείνει... :dry:[/quote:1yipk7bp]

Κορσε δεν προτεινει ουτε ο δικος μου γιατρος. Ηρθε να με εξετασει 1-2 μερες αφου γεννησα, στο μαιευτηριο ακομα, και φορουσα ενα κορσε (επεμενε η μανα μου, πηγε και μου τον αγορασε... :blush:)και Φ Ρ Ι Κ Α Ρ Ε !!! :woohoo: Του στυλ ''τι ειναι ΑΥΤΟ? :woohoo: Βγαλτο αμεσως!!!'' :angry: Καλα σκηνικο...η μανα μου να του εξηγει οτι το εβαλε και στις 4(!) εγκυμοσυνες της και κοιτα, τιποτα δεν της εμεινε, εκεινος να επιμενει οτι αυτα ειναι ξεπερασμενες φιλοσοφιες και η λεχωνα να καθεται να κοιταζει το θεαμα μαμας-γυναικολογου σε debate!!! :blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΝΝΟΥΛΑ έγραψε:

Λοιπον Βασουλα και Κατερινα, επειδη παλι το γυρισαμε στο θεμα των κιλων. Τα κιλα που βαλατε, οκ ειναι ενας αριθμος ''μετρησιμος''. ΟΜΩΣ! Εχω δει και τις 2 σας σε κατασταση εγκυμοσυνης και ειστε πολυ αδυνατες. Σορι, αλλα οτι βλεπω λεω... :huh:

Κουακο εσυ γεννησες στα 66 κιλα! Σκεφτηκες ομως οτι καποιες γυναικες σε αυτα τα κιλα αρχιζουν την εγκυμοσυνη τους?

Και εσυ Αγγελικουλα μας εχεις πει οτι εχεις παρει 5-6 κιλα. Και τα θεωρεις πολλα? Εγω τοσα ειχα παρει στον 5ο! :woohoo:

ax! annoula mou auta ta eksi last year :( twra eimai +10 :blink:

asta apla elpizw na ta xasw

kai ennoeite pws tha pesei treli gymnastiki, kale pws tha ksana valw tis stoles tou xorou???? :blink::blink::blink:

tha mai sa to happy hippo, twra kala kala de mou mpainoun panw apo ton popouli :blush::S

katrinaki mou kalos irthes!!!! :woohoo: mas elleipses kai nomizame gennises :woohoo:

filia polla :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΟΛΙΣ ΕΚΑΝΑ ΕΝΑ ΝΤΟΥΣΑΚΙ..ΚΑΙ ΣΥΝΗΛΘΑ!ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΝΩ ΚΑΜΜΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΗΜΕΡΑ!ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΕΙΝΑΙ ΟΚ ΑΛΛΑ ΠΟΛΥ ΣΚΟΝΗ!~ΤΑ ΦΥΤΑ ΜΟΥ ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΠΙΒΙΩΣΑΝ ΜΕ ΤΟ ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΠΟΤΙΣΜΑ (ΗΤΑΝ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΜΟΥ)ΕΠΙΣΗΣ ΑΠΟΚΤΗΣΑ ΚΑΙ 3 ΝΕΑ ΜΕΛΗ ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΤΗΣ ΒΕΡΑΝΤΑΣ ΜΟΥ!ΜΙΑ ΜΟΥΣΜΟΥΛΙΑ ,ΕΝΑ ΑΒΟΚΑΝΤΟ..ΚΑΙ ΕΝΑ ΑΓΝΩΣΤΟ ΤΥΠΟΥ ΠΛΑΤΑΝΟΦΥΛΛΟ!! :laugh: :laugh:

ΒΑΣΙΛΙΚΟΥΛΑ ΠΟΤΕ ΘΑ ΠΑΣ ΕΛΕΝΑΣ?

ΑΝΝΟΥΛΑ ΕΛΑΒΕΣ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΜΟΥ?

ΒΑΣΟΥΛΑ..ΜΗ ΣΚΑΣ ΓΙΑ ΚΙΛΑ ..ΜΕΤΑ ΕΧΟΥΜΕ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ..ΑΥΣΤΗΡΟ!ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ ΚΑΙ Η ΚΑΤΕΡΙΝΟΥΛΑ!ROCKY 2 ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ!!

ΓΕΝΝΗΣΕ Η ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΣ??ΗΡΘΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΣΤΟ ΚΟΣΜΟ Η ΚΑΡΑΜΕΛΙΤΣΑ???ΜΠΡΑΑΑΑΒΟΟΟΟ ΝΑ ΜΑΣ ΖΗΣΕΙ ΚΑΙ..JENNY BILL...ΕΠΙΣΗΣ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ!!ΚΑΛΗ ΛΟΧΕΙΑ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ!!

ΕΧΟΥΝ ΜΠΕΙ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΣΑΝ???ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΤΕΛΙΚΑ??ΑΧΧΧ ΠΟΣΟ ΧΑΙΡΟΜΑΙΙΙ!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: Η ΒΑΣΟΥΛΑ?ΜΠΗΚΕ ΚΑΘΟΛΟΥ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το παστιτσιο made by mammy.. εγγυηση .... ;)

πολυ καλο ητανε!!!

κοριτσαρες μου πηρα 10 κιλα γιατι τα υπολοιπα τα ειχα παρει απο πριν :P:P:P:P:P:P:P:P

οσο για το αν θα μαζευτει η κοιλια...

εεεε ποση ελαστικοτητα ποια κι αυτο το δερμα...

ωστοσο και η αδελφη μου μετα τη δευτερη γεννα επαθε χαλαρωση και φυσικα δεν ειχε φτασει τη δικη μου σε μεγεθος :blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aggelike. έγραψε:

ax! annoula mou auta ta eksi last year :( twra eimai +10 :blink:

asta apla elpizw na ta xasw

kai ennoeite pws tha pesei treli gymnastiki, kale pws tha ksana valw tis stoles tou xorou???? :blink::blink::blink:

tha mai sa to happy hippo, twra kala kala de mou mpainoun panw apo ton popouli :blush::S

τα 10 κιλα ειναι μια χαρα Αγγελικη ..Μακαρι να ειχα παρει μονο τοσα ...

αλλα ειπαμε ..θα κανουμε προγραμμα μετα ολες μαζι ..

Κατρινα κανονισε εσυ θα μας αναλαβεις ολες χαχαχαχαχαχ :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπον, Βασουλα...

τις φωτο σου τις ειδα...Απλα επιβεβαιωθηκα!

Θα ειμαι καλη και ευγενικη μαζι σου (καθοτι εγκυος και υπαρχει σεβασμος!). Το πιο λαιτ που μπορω να πω ειναι οτι ειδικα εσυ δεν θα πρεπει να ξαναμιλησεις για κιλα! Εισαι μοντελο για εγκυους!

Κατα τα αλλα ειδα : μια κουκλαρα νυφη, ενα πολυ ταιριαστο και ομορφο ζευγαρι και υπεροχο σκηνικο απο Βενετια! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

WENDY έγραψε:

εβαλα κι εγω φωτο στο προφιλ μου ....οσες ειστε στις επαφες μου μπορειτε να τις δειτε !!!οσες δεν ειστε καντε αιτημα ..

Βασουλιτα μου θα επανερθουμε ΟΛΕΣ!!!!!!!!!!

Και η πετρουλακη διδυμα εκανε και ειδες σωμα που εχει ... :)

παω να απαλωσω τα ρουχα του μπεμπη και ερχομαι για λιγο ακομα ;)

η πετρουλακη κι εγω... ενα και το αυτο... :P:P:P:P:P:P:P

και πριν και τωρα... :P:P:P:P

και φυσικα ειμαι το ιδιο κολλημενη με τη γυμναστικη οπως η πετρουλακη :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

κατρινα την παρασκευη θα παω και νομιζω πως θα κλεισουμε και το ραντεβου μας...

εσυ ποτε πας???

ντοπλερ που θα κανεις και ποτε??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΝΝΟΥΛΑ έγραψε:

Λοιπον, Βασουλα...

τις φωτο σου τις ειδα...Απλα επιβεβαιωθηκα!

Θα ειμαι καλη και ευγενικη μαζι σου (καθοτι εγκυος και υπαρχει σεβασμος!). Το πιο λαιτ που μπορω να πω ειναι οτι ειδικα εσυ δεν θα πρεπει να ξαναμιλησεις για κιλα! Εισαι μοντελο για εγκυους!

Κατα τα αλλα ειδα : μια κουκλαρα νυφη, ενα πολυ ταιριαστο και ομορφο ζευγαρι και υπεροχο σκηνικο απο Βενετια! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

:P:P:P:P :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

σε ευχαριστω πολυ για τα καλα σου λογια ...

με εκανες και γελασα παντως .... :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vasiliki76 έγραψε:

WENDY έγραψε:

[/quote:3g9d5cx6]

η πετρουλακη κι εγω... ενα και το αυτο... :P:P:P:P:P:P:P

και πριν και τωρα... :P:P:P:P

και φυσικα ειμαι το ιδιο κολλημενη με τη γυμναστικη οπως η πετρουλακη :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Πλακα εχεις Βασουλα ....εχετε ομως ενα κοινο !!

εχετε και οι δυο διδυμα .............

κι αφου γεννησεις ..μπορει να εχετε και το ιδιο σωμα !!!!!

γμναστικη παντως ουτε εγω κανω ...εκανα μια φορα στη ζωη μου για 3 μηνες !!!!βαριομουν απιστευτα στο κ&(@$διαδρομο..μην γραψω για τις pilates γινομουν θεαμα .... :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

WENDY έγραψε:

Πλακα εχεις Βασουλα ....εχετε ομως ενα κοινο !!

εχετε και οι δυο διδυμα .............

κι αφου γεννησεις ..μπορει να εχετε και το ιδιο σωμα !!!!!

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vasoula mou kane me apodoxi :):):)

stauroula mia xara se vriskw aporw giati tosi itopathia, de thelw vlakies, e entaksei exoume allaksei elafros alla simasia exei o skopos etsi den einai koritsia????

tha kanoume kati paidakia kouklakia kai meta tha thimwmomaste ta kila kai tha gelame ;)

exw kai gw fotos sto profil mou edw, palies ennoeite :P einai oles p.e

(pro egkimwinis) xaxaxaxa :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΝΝΟΥΛΑ έγραψε:

Κατρινα μου, ειπες οτι μου εστειλες μηνυμα? Εδω ή στο φεις? Πουντο και δεν το βλεπω?

soy eixa steilei sto kinhto bree!prin kati meres.. :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς την Κατρίνα μας, που χάθηκες βρε ψυχή εσύ???

έχασες αρκετές γέννες :P:P:P

Καλά βάσω εσύ θέλεις ένα χέρι ξύλο μου φαίνεται!!! Βρε είδα τις φώτο....ΚΟΥΚΛΑ ΜΕ ΤΑ ΟΛΑ ΤΗΣ ΕΙΣΑΙ και το πράσινο το φορεματάκι είναι πολύ σούπερ ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vasiliki76 έγραψε:

WENDY έγραψε:

η πετρουλακη κι εγω... ενα και το αυτο... :P:P:P:P:P:P:P

και πριν και τωρα... :P:P:P:P

και φυσικα ειμαι το ιδιο κολλημενη με τη γυμναστικη οπως η πετρουλακη :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

κατρινα την παρασκευη θα παω και νομιζω πως θα κλεισουμε και το ραντεβου μας...

εσυ ποτε πας???

ντοπλερ που θα κανεις και ποτε??[/quote:2p88x28l]

για το Ντοππλερ περιμενω ενα τηλ απο τη Νανα στο γιατρο της μηπως το κανω στο Ελενας!αντι εξω!θελω κι εγω να παω Παρασκευη Ελεναςγια NST!αλλα θα με δεχτουν η πρεπει να κλεισει ο γιατρος μου ραντεβου?η εγω?''η απλα παω και λεω ..θελω να κανω NST?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aggelike. έγραψε:

vasoula mou kane me apodoxi :):):)

stauroula mia xara se vriskw aporw giati tosi itopathia, de thelw vlakies, e entaksei exoume allaksei elafros alla simasia exei o skopos etsi den einai koritsia????

tha kanoume kati paidakia kouklakia kai meta tha thimwmomaste ta kila kai tha gelame ;)

exw kai gw fotos sto profil mou edw, palies ennoeite :P einai oles p.e

(pro egkimwinis) xaxaxaxa :P

σε εκανα αποδοχη ..και ειδα τις φωτο σου ...

καλα Αγγελικη οοοοοοοοχι οτι εισαι μια κουκλα οοοοοοοοοοχι .....

οοοοοοοοοοοοχι οτι εχεις σωματαρα οοοοοοοοοοοχι ......

υπεροχες φωτο .... :)

πολυ φωτογενεια !!!!!! ;)

παω να κανω μαααααμ ( το αγαπημενο μου :P )

κεφτεδακια με πατατες τιγανητες ...

ελπιζω να τα πουμε μετα :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατρινα έγραψε:

ΜΑΝΝΟΥΛΑ έγραψε:

soy eixa steilei sto kinhto bree!prin kati meres.. :P:P[/quote:7r8hfjes]

Σορι βρε καρδουλα μου, δεν το ειδα... :( γενικα το αποφευγω το κινητο στην εγκυμοσυνη...Παω τωρα, ελπιζω να μην ειναι αργα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vasoula mou euxaristw gia ta kala sou logakia alla kai sy de pas pisw

kala leei i annoula esy eisai montelo gia egkious :):):)

egw distixos auti ti stigmi den exw kamia sxesi me tis fotos pou eides :dry: kai pistepse me eimai apolitos eilikrinis :dry:

kala lae sa to happy hippo, ta podia mou einai les kai ta xeis fouskosei me trompa :(:(:(

simera piga na agorasw papoutsia kai kata ntrapika koritsia mou, kanena zeugari de mou kathotan kala :dry: me koitage kai i m@#$$%o i pwlitria kala kala mi tis ta xalasw :dry:

telika de vrika tpt kai efiga, a! pire o antras mou ena zeugari :P antrika ennoeite fisika :laugh: :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελικη τωρα ειδα και εγω τις φωτο σου, οχι οτι δεν τις ειχα δει στο φεις! Εισαι ονομα και πραγμα, αγγελικη με τα ολα σου! Θεα!Μπραβο κουκλα μου!

Να κανω ομως μια παρατηρηση? Εσυ δεν εισαι που λιμπιζεσαι τους ξανθους-γαλανοματηδες? Πως και ο καλος σου ειναι μακρινος συγγενης του δικου μου καλου? (Μελαχροινος και τυπου λατινος εραστης?) :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατρινα μου για nst δεν κλεινεις ραντεβου αλλα θα σε συμβουλευα να πας πολυ νωρις γιατι επειδη αυτο θελει χρονο καθυστερουν...

εγω κατα τις 8 θα ειμαι εκει...

εσυ τι ωρα θα ερθεις???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xaxaxaxa polu gelasa vre annoula mou les na mas vgoun syggeneis???

:P:P:P

na stai kala koritsia mou pou mou lete kai kana kalo logo etsi gia na parigoriemai :dry:

anna mou diavases poio panw to peristatiko me ta papoutsia????

ithela na anoiksei i gi na me katapiei alla kai auti i ilithia pws me koitouse etsi :angry::angry::angry: les kai den exei ksana dei paxoulokompsi egkio :P:blush:

oson afora tous ksanthous de mporw tous exw adinamia :P alla eides pws ta fernei i zwi??? ton antra mou pantos ksantho de ton les me tpt xaxaxaxa :laugh: :laugh: :laugh:

vasoula mou ksexasa na sou pw oti eisai apo tis omorfoteres nifoules pou exw dei :woohoo: kala teleio fainete kai to meros pou kanate to gamo, thessaloniki fantazomai :)

emas o thriskeutikos mas tha ginei prwta o theos tou xronou mazi me ta vaftisia tis mpoumpoukas mas, elpizw na milame kai tote koritsakia mou, giati exoume toso omorfo pareaki :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι Αγγελικη μου, το διαβασα και ενα εχω να πω. Συμπασχω μαζι σου.

Τα δικα μου ποδαρακια πρεπει να δεις πως ειναι, εγω δεν τολμαω καν να παω να παρω παπουτσια τωρα! Την Παρασκευη που πηγα στο γιατρο μου λεει ''το ξερεις οτι εχουν πρηστει τα ποδια σου? :blink: '' (οχι, εσενα περιμενα να μου το πεις.... :ohmy: ) Μιλαμε φοβερο πρηξιμο και εγω! :woohoo:

Που λες να γινει ο γαμος και η βαφτιση σας? Κοριτσια, εμενα οι φωτο απο το γαμο μου ειναι τυπωμενες, πως μπορω να τις περασω εδω? :huh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αννουλα μου κι εμενα ετσι ειναι...

πρεπει να τις σκαναρεις φανταζομαι...αλλα κι εγω δεν εχω σκανερ...

εγω παπουτσια αγορασα τωρα με τις εκπτωσεις 3 ζευγαρια !

ψηλοτακουνα ομως για το επομενο καλοκαιρι....

μια χαρα τα δοκιμασα αλλα δεν εφτανα να σκυψω να τα φορεσω :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...