Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ - ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2010 Νο 17


Recommended Posts

εξαιρουνταιιιιιιιιιιιιιι???????????????????????????????????

ξεκινησα στον γαμο μου 52-53kg !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

και ειμαι 74!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

αντε να τα 100!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

με πειραζει που εχω παρει τοσα κιλα αλλα πραγματικα

δεν μπορω πλεον να το ελεγξω ...θα φαω και τα γλυκια μου και οτι με τραβηξει ......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

koritsia mou molis girisa apo ekswterikes douleies kai eimai sa to zobi :blink::blink::blink: pethwna kala ti ilios einai autos :blink::S

katerinoules mou glikies(kuo kai soupitsa) sas esteila sto face pm to til mou :):):)

koritsia to magnisio kai mena mou to xei kopsei o giatros

paw na dw tis fotos tis stauroulas kai epanerxomai

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά Αννούλα... Θα γελούσα δυνατά, αλλά μου έρχεται να κλάψω... Κι εγώ 52 ξεκίνησα και έφτασα 66 + κυτταρίτιδα :( ... Τώρα κάπως πάμε να το σώσουμε το πράγμα, αλλά το πατσάκι που έμεινε δε βοηθάει και ιδιαίτερα. Ούτε το ότι κάθομαι όλη μέρα... Τέλος πάντων, ας σκεφτόμαστε τι βγήκε/θα βγει από τις κοιλίτσες μας και τα υπόλοιπα φτιάχνουν (με δίαιτα, γυμναστική, πλαστική... :silly: )!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω Βασω σε περνάω 10.ξεκινησα τον γαμο 62 και τώρα είμαι 85. :blink:

είμαι και εγω πολύ γλυκατζου. :blush:

Αλλα θα τα χάσω και θα γίνω όπως πριν!!!!

Το υπόσχομαι δημοσίως!!!! :laugh: :laugh:

Το παιδί μου να είναι καλά εγώ τον τύλιξα τον γαιδαρό μου!!!! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

a kai epeidi lete gia kila o antras mou me gnwrise 53 kai twra de lew posa eimai giati drepomai :blush:

fisika pira polla kila prin tin egkimwsini gia diaforous distixos logous :dry:

oson afora tin evdomada pou gennithika i mama mou me ekane stin 39 evdomada kai me gennise se mia wra :woohoo: :):):) lete kai gw ti mikri mou???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

HEYYYYYYYYY!!!!!!ΓΥΡΙΣΑΑΑΑΑ...!!!ΑΓΑΠΗΜΕΝΕΣ ΜΟΥ..ΦΙΛΕΝΑΔΙΤΣΕΣ!!!ΠΡΙΝ ΜΙΑ ΩΡΑ ΠΕΡΙΠΟΥ ΜΠΗΚΑΜΕ ΣΠΙΤΙ!!ΓΥΡΙΣΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ.. Η ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙ ΤΙΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΤΙΣ ΜΕ ΤΗ ΓΙΑΓΙΑ!!ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ ΜΟΝΗ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ..Ο ΗΛΙΑΣ ΠΑΕΙ ΓΙΑ ΒΑΡΔΙΑ ΜΕΧΡΙ ΑΥΡΙΟ!ΟΠΟΤΕ ΣΗΜΕΡΑ..ΘΑ ΣΑΣ ΧΑΡΩ ΑΡΚΕΤΑΑ!!ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟΟΟΟΣΟ ΚΑΙΡΟ!!

ΠΟΟΟΣΟΟ ΜΟΥ ΛΕΙΨΑΤΕΕ!ΧΩΡΙΣ ΣΗΜΑ ΕΚΕΙ ΣΤΑ ΚΟΡΦΟΒΟΥΝΙΑ ..ΔΕ ΤΗ ΠΑΛΕΨΑ ΤΕΛΙΚΑ!ΒΛΕΠΩ ΓΕΝΝΗΤΟΥΡΙΑ ΑΡΚΕΤΑ ΣΤΗ ΛΙΣΤΑ ΣΟΥ ΚΟΥΑΚΟ...!!ΝΑ ΜΑΣ ΖΗΣΟΥΝ ΤΑ ΜΠΕΜΠΙΝΙΑ!!ΕΧΟΥΜΕ ΦΩΤΟΣ???ΘΕΛΩ ΒΝΑ ΔΩ..!!ΜΟΝΟ ΤΟ ΓΛΥΚΟΥΛΙ ΑΛΚΜΗΝΑΚΙ ΕΙΔΑ!!

ΤΙ ΝΕΑ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙΑΑΑ?///ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΟΛΟ ΤΟ 15-16!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κι εγω υποσχομαι να ξαναγινω οπως πριν !!!!! ;);)

Κατερινα μου εχεις πατσαδακι στην κοιλια τωρα που γεννησες ?? εγω παντα ειχα ...πατσαδακια!!!!!!!!!τωρα φυσικα δεν εχω πατσαδακια στην κοιλια ειμαι σαν να εφαγα ολοκληρο καρπουζι !!!!!!!!!! :P:P

Σταυρουλα σου κανω κι εγω αιτημα φιλιας ..καλυτερα να βαζουμε φωτο στο προφιλ μας παρα εδω ...λεω εγω τωρα .... :dry:

θα τις βλεπουμε ματαξυ μας .... :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

axx κοριτσια μη μιλατε για κιλα και πατσες...σημερα με το που μπηκα σπιτι ζυγιστηκα!...80,4 παρακαλωωω!!!απο 58!!οπως το ειχα προβλεψει..κα;ι κανεις δε με πιστευε!!καλα λεω με δουλευουνε?? :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Περασα σχετικα καλα!ημουν κοντα στο κοριτσακι μου και στους γονεις μου!απο την αλλη μου την εσπασε τοοοσο πολυ ο αντρας μου που με επεισε (με το ζορι..μαζι κι η μανα μου)να μην παμε στο εξοχικο..που πιστευω ..οτι αυτο μου χαλασε τη ψυχολογια..περισσοτερο και δεν μπορουσα να απολαυσω τη παραμονη στο βουνο 18 μερες!!!χωρις να κανω τιποτα χωρις να μπορω να παω πουθενα..!μοναχα ακολουθουσα τη παρεα πανω κατω απο το βουνο στη θαλασσα.. για να μην ειμαι μονη!! :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπον Βασουλα και Κατερινα, επειδη παλι το γυρισαμε στο θεμα των κιλων. Τα κιλα που βαλατε, οκ ειναι ενας αριθμος ''μετρησιμος''. ΟΜΩΣ! Εχω δει και τις 2 σας σε κατασταση εγκυμοσυνης και ειστε πολυ αδυνατες. Σορι, αλλα οτι βλεπω λεω... :huh:

Κουακο εσυ γεννησες στα 66 κιλα! Σκεφτηκες ομως οτι καποιες γυναικες σε αυτα τα κιλα αρχιζουν την εγκυμοσυνη τους?

Και εσυ Αγγελικουλα μας εχεις πει οτι εχεις παρει 5-6 κιλα. Και τα θεωρεις πολλα? Εγω τοσα ειχα παρει στον 5ο! :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπον Βασουλα και Κατερινα, επειδη παλι το γυρισαμε στο θεμα των κιλων. Τα κιλα που βαλατε, οκ ειναι ενας αριθμος ''μετρησιμος''. ΟΜΩΣ! Εχω δει και τις 2 σας σε κατασταση εγκυμοσυνης και ειστε πολυ αδυνατες. Σορι, αλλα οτι βλεπω λεω... :huh:

Κουακο εσυ γεννησες στα 66 κιλα! Σκεφτηκες ομως οτι καποιες γυναικες σε αυτα τα κιλα αρχιζουν την εγκυμοσυνη τους?

Και εσυ Αγγελικουλα μας εχεις πει οτι εχεις παρει 5-6 κιλα. Και τα θεωρεις πολλα? Εγω τοσα ειχα παρει στον 5ο! :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΝΝΟΥΛΑ έγραψε:

Λοιπον Βασουλα και Κατερινα, επειδη παλι το γυρισαμε στο θεμα των κιλων. Τα κιλα που βαλατε, οκ ειναι ενας αριθμος ''μετρησιμος''. ΟΜΩΣ! Εχω δει και τις 2 σας σε κατασταση εγκυμοσυνης και ειστε πολυ αδυνατες. Σορι, αλλα οτι βλεπω λεω... :huh:

Κουακο εσυ γεννησες στα 66 κιλα! Σκεφτηκες ομως οτι καποιες γυναικες σε αυτα τα κιλα αρχιζουν την εγκυμοσυνη τους?

Και εσυ Αγγελικουλα μας εχεις πει οτι εχεις παρει 5-6 κιλα. Και τα θεωρεις πολλα? Εγω τοσα ειχα παρει στον 5ο! :woohoo:

ουππππππππς !!!!!

τσατιστηκε !!!!! :P δεν μιλαω Αννουλα ξανα οκ .........

τουλαχιστον μετα την γεννα να κανω διαιτα μαζι σας ??? :blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οριστε, τα πιστευω τοσο πολυ αυτα που λεω που μπηκαν 2 φορες!

Κατρινακι καλωσηρθες παλι στον πολιτισμο και στον υπεροχο και πολυλογουδικο κοσμο του μαμμυ! Μας ελλειψες τοσες μερες! Μπραβο που περασες καλα και που ησουν μαζι με την κορακλα σου! Τα κεφαλια τωρα μεσα λοιπον! :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

WENDY έγραψε:

ΜΑΝΝΟΥΛΑ έγραψε:

ουππππππππς !!!!!

τσατιστηκε !!!!! :P δεν μιλαω Αννουλα ξανα οκ .........

τουλαχιστον μετα την γεννα να κανω διαιτα μαζι σας ??? :blush:[/quote:3jouz1af]

Μπορώ να απαντήσω το ίδιο; :blush:

Το πατσάκι ρε παιδιά πώς φεύγει; Φεύγει ποτέ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

WENDY έγραψε:

ΜΑΝΝΟΥΛΑ έγραψε:

ουππππππππς !!!!!

τσατιστηκε !!!!! :P δεν μιλαω Αννουλα ξανα οκ .........

τουλαχιστον μετα την γεννα να κανω διαιτα μαζι σας ??? :blush:[/quote:1nsskid0]

:laugh: :laugh: :laugh: :woohoo: Αντε, καλα...οχι ομως την αυστηρη την δικη μας, εσυ θα εχεις πιο ελαστικη! ;) τωρα που τα εβαλα κατω και τα μετρησα...22 κιλα η Βασουλα...Που ειναι ομως βρε αγαπη μου και δεν τα βλεπω??? :woohoo: Μηπως χαλασε η ζυγαρια? :huh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλως την κατρινα!!!! αντε επιτελους επεστρεψες στην παρεα μας!

τουλαχιστον ξεκουραστηκες βρε κοριτσακι.. τοσο τρεξιμο ειχες ριξει πριν!!!

οσο για τα κιλα σας πληροφορω οτι τουλαχιστον απο εσας που γραψατε μεχρι τωρα παιρνω το χρυσο :P:P:P

παντρευτηκα 70 κιλα, πηρα αλλα 5 μετα το γαμο σιγα σιγα...

τον νοεμβριο εκοψα το τσιγαρο και εφτασα 80 :blush:

με 80 κιλα λοιπον ξεκινησα την εγκυμοσυνη μου και τωρα ειμαι...90!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασιλικη μου, κανονικα ουτε εσυ επιτρεπεται να μιλας! (Εχω γινει πολυ αυστηρη σημερα... :evil: )

Να ξηγηθω:κοντευεις να γεννησεις, κουβαλας 2 μωρα και εχεις παρει μονο 10 κιλα??? :woohoo: Και μας το λες ετσι απλα??? :woohoo: Θες να με κανεις να γεννησω τ ω ρ α ??? :blink: :woohoo:

Το παστιτσιο καλο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vasiliki76 έγραψε:

αννουλα παστιτσιο φαγαμε :P

παντως κοριτσια η δικη μου κοιλια αποκλειεται να επανελθει....

Πατσίτσιο διάβασα :blush: Σιγά μη δεν επανέλθει! Eye of the Tiger για υπόκρουση και σιγά σιγά θα τους πατήσουμε κάτω! Όσο για τα κιλά, νομίζω πως μας δουλεύεις. Εσύ θα βγεις από το μαιευτήριο λιγότερα κιλά απ' όσα ξεκίνησες! Τίποτα δεν πήρες... και για δίδυμα κιόλας :blink:

Αννούλα, ενθαρρυντικό αυτό που μου λες. Μακάρι να επαληθευτεί. Μου είπε ο γιατρός όταν σαραντίσουμε μπορούμε να αρχίσουμε κοιλιακούς. Κορσέ δεν προτείνει... :dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...