Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ - ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2010 Νο 17


Recommended Posts

ελπιδα καλως ηρθες κι εσυ με τη μπουμπου σου!!!!

να ειναι παντα καλα και μολις βρεις χρονο περιμενουμε λεπτομερειες...

ντορα μια χαρα τα νεα σου!!! δεν πειραζει που ειναι μικρουλης ο μπεμπης ;)

μαρια περαστικα στην ελλη σου!!!

και φιλια στη μπουμπου σου που δεν σε παιδεψε ;)

κατρινα μιλησες με το γιατρο σου???

ποτε θα πας??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

katrina μου εγω ξερω ποτε συνελαβα 28 η 30 Δεκεμβριου...ειναι ακριβως το αντιθετο απο αυτο που βγαινει...τα επανω του δεν θα τα παρει αποτομα γιατι μου εξηγησε ειναι το καλουπι του...σαν τον μπαμπα του ακριβως 2500 γεννηθηκε κ εγω 3000.... :blush::blush::blush::blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vasiliki76 έγραψε:

ελπιδα καλως ηρθες κι εσυ με τη μπουμπου σου!!!!

να ειναι παντα καλα και μολις βρεις χρονο περιμενουμε λεπτομερειες...

ντορα μια χαρα τα νεα σου!!! δεν πειραζει που ειναι μικρουλης ο μπεμπης ;)

μαρια περαστικα στην ελλη σου!!!

και φιλια στη μπουμπου σου που δεν σε παιδεψε ;)

κατρινα μιλησες με το γιατρο σου???

ποτε θα πας??

ΔΕΝ ΤΟΝ ΠΗΡΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΠΗΓΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΟ ΚΑΡΔΙΟΓΡΑΦΗΜΑ..ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΩ ΑΥΡΙΟ ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΤΟΝ ΠΑΡΩ ΑΥΡΙΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ! :S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελπιδακι μου γλυκο, για αλλη μια φορα, να σου ζησει η γλυκια σου φραουλιτσα! Να ειστε παντα καλα και να χαιρεστε η μια την αλλη!Ποτε δεν κουραζομαι να λεω ευχες! :P Καλη λοχεια να εχεις και περιμενουμε οπωσδηποτε φωτο, να δουμε, σου μοιαζει? Χρωστας και ιστορια τοκετου...

Μαρακι να σου πω και εγω περαστικουλια στην Ελλη σου. Κριμα μωρε, τωρα που ειστε πανω στις χαρες σας να αποχωριζεστε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Your due date: Wed, September 29th ,2010

Ovulation date: Wed, January 6th ,2010

Conception date: Wed, January 6th ,2010

Implantation date: Fri, January 15th ,2010

Due date: Wed, September 29th ,2010

Still to go: 44 days to go

Ντορα..δες κι αυτο το ενδεχομενο...ετσι το βγαζει το PREGNOLOGY!!AN ΕΙΧΑΤΕ ΕΠΑΦΗ 28 η 30 Δεκεμβριου η και νωριτερα δεν αποκλειεται η συλληψη να εγινε..6Ιανουαριου και η εμφυτευση στις 15!!ετσι παντως μου ακουγεται πολυ λογικο..να εχει αυτε ςτις διαστασεις!Τωρα αν ειναι θεμα γονιδιου,ΟΚ ..σιγουρα ο γιατρος ξερει καλυτερα!μονο να μη μου αγχωνεσαι εεε??μια χαρα θα ειναι το μπουμπουκακι σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ντορα μου, εφοσον ο γιατρος λεει οτι ειναι ολα φυσιολογικα, δεν τιθεται θεμα πλεον ανησυχιας...Ε, και τι εγινε αν ειναι λιγο μικρουλης ο μπεμπης σου? Δεν εχουν ολα τα μωρακια την ιδια αναπτυξη και βαρος, αυτο δεν σημαινει ομως οτι δεν ειναι υγιης. Γι αυτο λοιπον χαλαρωσε! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατρίνα μου κ βέβαια θα κάνω τον ρεπόρτερ αν είμαι κ γω νωρίς το πρωί στο Αλεξάνδρα κ δω την Αγγελική... θα σας ενημερώνω... θα σου στείλω το τηλ μου just in case !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

LabriniB έγραψε:

Κατρίνα μου κ βέβαια θα κάνω τον ρεπόρτερ αν είμαι κ γω νωρίς το πρωί στο Αλεξάνδρα κ δω την Αγγελική... θα σας ενημερώνω... θα σου στείλω το τηλ μου just in case !

aa OKKK!!!kai δε σε ειχα...οποια αλλη θελει να αλλαξουμε τηλ ας μου στειλει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελικά πήρα το γιατρό τηλ τώρα κ μου είπε να τον πάρω το πρωί, γιατί μπορεί να τύχει κανά χειρουργείο την ώρα που θα μου πει και δεν θέλει να περιμένω... Οπότε το πρωί θα ξέρουμε τι ώρα θα πάω !!! :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι δεν ανχονομαι καθολου πλεον καποια στιγμη ανχοθηκα στο αττικο οταν μου κανανε τον υπερυχο κ αυτος που τον εκανε μου τα ελεγε καπως περιεργα κ εκανε παρα πολλες ερωτησεις ενω οι γιατροι δεν ανχοθηκανε καθολου ειπανε στην μαμα ειναι ενα μικρο φυσιολογικο μωρο...δεν ειναι λενε υποχρεωτικο να ειναι μεσαιο η μεγαλο μεγεθος.....

εχω μωρο Νο Small....

η Βασιλικη μωρα Νο medium....

κ η Κατρινα μωρο Νο Large....

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ntora26 έγραψε:

οχι δεν ανχονομαι καθολου πλεον καποια στιγμη ανχοθηκα στο αττικο οταν μου κανανε τον υπερυχο κ αυτος που τον εκανε μου τα ελεγε καπως περιεργα κ εκανε παρα πολλες ερωτησεις ενω οι γιατροι δεν ανχοθηκανε καθολου ειπανε στην μαμα ειναι ενα μικρο φυσιολογικο μωρο...δεν ειναι λενε υποχρεωτικο να ειναι μεσαιο η μεγαλο μεγεθος.....

εχω μωρο Νο Small....

η Βασιλικη μωρα Νο medium....

κ η Κατρινα μωρο Νο Large....

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Βαλε μας και εμας στη λιστα large Ντορα μου. Πριν 1 εβδομαδα 3.435 ο μπουλουκος μου! :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΝΝΟΥΛΑ έγραψε:

Ntora26 έγραψε:

Βαλε μας και εμας στη λιστα large Ντορα μου. Πριν 1 εβδομαδα 3.435 ο μπουλουκος μου! :woohoo:[/quote:2x0vh9dc]

Aννουλα μου κ εσυ στο No medium πιανεσαι 3.435 κ εισαι 38 εβδομαδων ενω 3.500 η Katrina κ ειναι 35 εβδομαδων οποτε τις ανηκει ο τιτλος Large... :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φιλενάδες μου καλησπέρα. Σας γράφω από την κλινική όπου κάναμε πάλι εισαγωγή λόγω αυξημένης τιμής χολερυθρίνης (19,7). Δε θα σας κουράσω με λεπτομέρειες, τις οποίες παραθέτω έτσι κι αλλιώς σε ξεχωριστό θέμα που έχω θέσει. Ήθελα απλά να μοιραστώ μαζί σας τον καημό μου για το μωράκι μου που ταλαιπωρείται αφάνταστα. Το τρυπάνε το ψυχάκι μου όλη την ώρα πόδια, φλέβες, ουροδόχο κύστη, αφήστε τα... Περιττό να σας πω ότι κλαίω όλη μέρα σήμερα και ότι στα ίδια χάλια είναι και η μικρή. Ξέρω ότι δεν είναι κάτι ιδιαίτερα σοβαρό και ότι άλλα μωράκια περνάνε πολύ χειρότερα αλλά... δεν αντέχω να την βλέπω έτσι.

Ελπίζω να είστε όλες καλά και ζητώ συγνώμη που δεν βρίσκω το κουράγιο να σας διαβάσω και να σας γράψω. Σας φιλώ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΝΟΥΛΑ ..ΜΟΥ,ΨΥΧΟΥΛΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕ ΚΟΥΡΑΓΙΟ..Η ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΚΑΛΑ ΧΕΡΙΑ!ΑΛΟΙΜΟΝΟ ΑΝ ΣΟΥ ΖΗΤΗΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΟ ΛΟΓΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΕΙς!! :woohoo: ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΤΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΑΙ ΜΠΑΙΝΕΙΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΝΕΙΣ!!ΠΕΡΑΣΤΙΚΟΥΛΙΑ ΚΑΙ ΥΠΟΜΟΝΗ..ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ..ΦΙΛΙΑ ΣΤΗ ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΣΟΥ!ΣΕ ΠΟΙΑ ΚΛΙΝΙΚΗ ΕΙΣΤΕ? :S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

LabriniB έγραψε:

κορίτσια σας αφήνω για λίγο κ πάω να δω το νέο επεισόδιο στον Αντ1 του 1000+1 νύχτες. τα λέμε αργότερα....

Εεβετ!!!η μαλλον...ταμαμμ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anna10019 έγραψε:

Φιλενάδες μου καλησπέρα. Σας γράφω από την κλινική όπου κάναμε πάλι εισαγωγή λόγω αυξημένης τιμής χολερυθρίνης (19,7). Δε θα σας κουράσω με λεπτομέρειες, τις οποίες παραθέτω έτσι κι αλλιώς σε ξεχωριστό θέμα που έχω θέσει. Ήθελα απλά να μοιραστώ μαζί σας τον καημό μου για το μωράκι μου που ταλαιπωρείται αφάνταστα. Το τρυπάνε το ψυχάκι μου όλη την ώρα πόδια, φλέβες, ουροδόχο κύστη, αφήστε τα... Περιττό να σας πω ότι κλαίω όλη μέρα σήμερα και ότι στα ίδια χάλια είναι και η μικρή. Ξέρω ότι δεν είναι κάτι ιδιαίτερα σοβαρό και ότι άλλα μωράκια περνάνε πολύ χειρότερα αλλά... δεν αντέχω να την βλέπω έτσι.

Ελπίζω να είστε όλες καλά και ζητώ συγνώμη που δεν βρίσκω το κουράγιο να σας διαβάσω και να σας γράψω. Σας φιλώ.

υπομονη κοπελαρα μου εχεις δικιο ειναι δυσκολο να το βλεπεις να ταλαιπωρειται...κουραγιο κ περαστικα στο νινακι σου ευχομαι συντομα να πατε σπιτακι σας....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ πολύ για το κουράγιο που μου δίνετε. Έχω την ανάγκη να επικοινωνώ μαζί σας για όλα και ξέρω ότι με νιώθετε.

Κατρίνα μου, είμαστε στο Διαβαλκανικό όπου και γεννήθηκε. Μέχρι τώρα ήμασταν στη μαιευτική αλλά σήμερα κάναμε εισαγωγή στην παιδιατρική για να μπορώ να είμαι κι εγώ κοντά της και να την θηλάζω. Έχουν βάλει το κρεβατάκι της φωτοθεραπείας στο δωμάτιο μας και την έχουμε διαρκώς κοντά μας. Βέβαια αυτό είναι και καλό και κακό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anna10019 έγραψε:

Σας ευχαριστώ πολύ για το κουράγιο που μου δίνετε. Έχω την ανάγκη να επικοινωνώ μαζί σας για όλα και ξέρω ότι με νιώθετε.

Κατρίνα μου, είμαστε στο Διαβαλκανικό όπου και γεννήθηκε. Μέχρι τώρα ήμασταν στη μαιευτική αλλά σήμερα κάναμε εισαγωγή στην παιδιατρική για να μπορώ να είμαι κι εγώ κοντά της και να την θηλάζω. Έχουν βάλει το κρεβατάκι της φωτοθεραπείας στο δωμάτιο μας και την έχουμε διαρκώς κοντά μας. Βέβαια αυτό είναι και καλό και κακό.

παλι καλα που εισαι κοντα της και μπορεις και τη θηλαζεις!!μονο μη στεναχωριεσαι..γλυκουλα μου..μη σου κοπει το γαλα!!τα συναισθηματα παιζουν σημαντικο ρολο στη παραγωγη του!!στο λεω εκ πειρας!

ξερω οτι ειναι δυσκολη φαση...αλλα πρεπει να το αντιμετωπισεις!!με το καλο να τελειωσει το βασανο αυτο να πατε σπιτακι σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αννα μου ευχομαι να περασει γρηγορα και να επιστρεψετε συντομα στο σπιτακι σας!!!

να μην στεναχωριεσαι και ολα θα πανε καλα!!!!

πολλα φιλακια σε σενα και στη μπουμπου σου!

παιδευται τωρα αλλα θα περασει γρηγορα :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...