Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εγκυουλες Νοεμβριου-Δεκεμβριο 2010 Νο3


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 986
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

το μαρακι μας ,ειναι καλα,τωρα μιλαγαμε!!!!!!

σας ευχαριστω κοριτσακια...μακαρι να ειναι καλα το νινακι μου!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Emeis oxi den tha pame pouthena fetos, ftiaksame to domatio ths korhs, ksodepsame ena soro lefta meta exoume thn gena kai ta ala psonia kai genika pola eksoda fetos,opote to anavalame pigame mono thn mikrh sthn xalkidiki me ta petherika mou na kanei toulaxiston auth merika mpanakia. Eutixos teliosame me ta vapsimata,shmera katharisame kiolas kai twra thelw to mwro mou,,auth h anamonh me trelenei thelw na genithei TWRAAAAAAAAAAA

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άστα να πάνε με τα έξοδα. Κι εμείς αν δεν είχαμε τα εξοχικά δεν νομίζω ότι θα πηγαίναμε πουθενά. Και μόλις γυρίσουμε πρέπει κι εμείς να φτιάξουμε το δωμάτιο του μωρού μας! Κι εγώ θέλω να πάω διακοπές και μόλις γυρίσω να κοιμηθώ πολύ πολύ πολύ και μόλις ξυπνήσω να γεννήσω την μπεμπούλα μου!!!! (μας έπιασε τώρα μου φαίνεται)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!! Εμείς σήμερα είχαμε λιώσει στο σπίτι με φίλους και κουμπάρους...τώρα λιώνουμε μόνοι μας. Δεν την παλεύω με την ζέστη αλλά ούτε και με το air condition ολη την ημέρα. Ελπίζω το βράδυ να πέσει λιγο η θερμοκρασία.]

Ειρήνη μου όλα καλά θα πάνε, μην έχεις καθόλου άγχος!!

Ο μικρός έχει απίστευτη όρεξη σήμερα που είμαι χαλαρή και με έχει ταράξει:silly :silly: :

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα εγκυούλες μου!! τι κάνετε; από ότι κατάλαβα όλες καλά είστε, εκτός από την Ειρήνη μας! Ρηνιώ ξέρεις πόσο πολύ σε καταλαβαίνω! Κι εγώ έτσι και χειρότερα ήμουν αλλά τώρα που πέρασε κι αυτό και είδα ότι το μωράκι μου είναι μια χαρά συνειδητοποίησα πόσο κακό του έκανα, χωρίς λόγο! κι εσένα μια χαρά θα είναι θα δεις, και θα είναι και μπέμπα! B)

Κατερίνα χαίρομαι που τα βρήκατε με την πεθερά σου! εύχομαι να μην είναι προσωρινό και όλα τα συνεχιστούν ήρεμα. Θα σε ψάξω κι εγώ στο φατσοβιβλίο!

Νατάσσα καλές διακοπές να έχετε και να περάσετε τέλεια! να μπαίνεις όποτε μπορείς να μας λες τα νέα σου!

ΜαρίαΚρήτη με το καλό να μετακομίσετε στο νέο σπίτι, να ηρεμήσεις κι εσύ κοπέλα μου! προσοχή μόνο ε;

Εύη κι εγώ θέλω να δω το κοριτσάκι μου ΤΩΡΑΑΑΑ! όσο για τις διακοπές κι εγω εδώ θα είμαι, θα κάνουμε παρέα τον Αύγουστο.

Βρε κορίτσια το ναταλάκι που έχει εξαφανιστεί;;; Ασχετο, μόλις άκουσα ότι θα έχουμε μίνι καύσωνα από Τετάρτη, πως θα αντέξουμε πάλι;;;; Νατάσσα πάρε μας κι εμάς μαζί σου :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ ευη μου μια απο τα ιδια ε..και γω σημερα τελειωσα την κρεβατοκαμαρα και περιμενω να ερθει ο σεπτεμβριος να παρω τα επιπλα της μπεμπας μου...και γω τωρα που τελειωσα ανυπομονω πιο πολυ να εθει γρηγορα το μπεμπακι μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsakia mpenw mesa sunaixeia kai sas diabazw!!!!!!etsi gia na aisthanome kai egw konta sas....evi mou den grafw giati den exw na pw kati kainourio perimenw na exw nea apo tetarth...mou arkei pou diabazw oti eiste oles kala...paw sto parko me ta paidakia......edw einai meshmeri.. tha ksanampw pali meta!!!!!filakia!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια!!!

Ειρηνάκι μου 2 μερούλς έμειναν... ψυχραιμία!!

Όλα καλά θα πάνε - think positive!!!! ;)

Πως τα πάτε από κλωτσιές;;; Ο δικός μου μπεμπάκος σήμερα έκανε νέα κόλπα! Κουνιόταν κι έβλεπα και την κοιλιά μου να κουνιέται!! :laugh: :laugh: :laugh:

Αν δεν είχαμε το aircondition δεν ξέρω τι θα κάναμε... Όλη μέρα σχεδόν το'χω αναμμένο, στη χαμηλή ταχύτητα και όχι σε πολύ χαμηλή θερμοκρασία, για να διατηρεί μια σταθερή θερμοκρασία χωρίς να πουντιάζουμε.. αλλιώς δεν παλεύεται!

Βέβαια, θα μου'ρθει η λυπητερή από τη ΔΕΗ και θα'ναι όλη δικιά μου...

Αλλά σιγά μην κάτσω να σκάσω!!! Και μεταφορικά και κυριολεκτικά!! :P :p :laugh:

Διακοπές ούτε εμείς θα πάμε τελικά. Δεν πειράζει όμως, ας είμαστε καλά και θα πάμε του χρόνου όλοι μαζί!! :);)

Τώρα θα πάμε βολτούλα για περπάτημα μέχρι την πλατεία, οπότε φιλάκια πολλά για την ώρα και τα λέμε αργότερα!! :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα φουσκιτσες!!καλε τι φιλες εκανα εγω στο facebook μοντελα??ειστε ολες μια και μια!οι μονες κοπελες που δεν εχω καταλαβει ποιες ειναι ειναι η λαμπρινη και η μαρια που με κανανε add αν μπορειτε να με φωτισετε λιγο κοριτσια!χθες πηγαμε για μπανακι αλλα κουραστικα..μετα το μεσιμεριανο κουτουλαγα κανονικα!μεσα στη γκαντεμια μου κοριτσια βγαζω και φρονιμιτη....εχει πριστει το μαγουλο μου και δεν ξερω τι να κανω!!!

θα προσπαθησω να βρω κανεναν οδοντιατρο σημερα...

ειρηνη μου σε καταλαβαινω..αυριο εχεις την β' επιπεδου αν θυμαμαι καλα ε?ολα καλα θα πανε..κι εγω που την εχω την αλλη τριτη προσπαθω να μην ειμαι αγχωμενη αλλα δεν τα καταφερνω..χθες που πηγαμε για μπανιο δεν το ενιωσα καθολου βρε κοριτσια.. :(

το μωρακι το νιωθετε συνεχια κεντρικα στη κοιλια σας.εγω το νιωθω συνεχια δεξια!!και περα απο αυτο και να μη με κλοτσαει παντα νιωθω οτι ειναι δεξια,διαγραφεται κι ολας στη κοιλια μου ελαφρως.ειναι φυσιολογικο αυτο??χθες με κατατρομαξε που δεν το ενιωσα..και σημερα περιμενω αλλα τιποτα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ---ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?? ΔΕΝ ΣΑΣ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ--ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΧΑ ΠΡΩΙΝΟ ΞΥΠΝΗΜΑ ΕΚΑΝΑ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΤΟΥ ΜΗΝΑ---ΕΧΩ ΑΔΕΙΟΥΛΑ ΣΗΜΕΡ ΑΚΑΙ ΘΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΩ ΤΙ ΝΕΑ???---ΠΟΛΥ ΖΕΣΤΗ ΕΔΩ ΣΤΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ---ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΤΟ ΚΛΙΜΑΤΙΣΤΙΚΟ ΑΝΑΜΜΕΝΟ---ΣΗΜΕΡΑ ΛΕΩ ΝΑ ΦΤΙΑΞΩ ΚΟΤΟΠΟΥΛΑΚΙ ΒΡΑΣΤΟ ΚΑΙ ΜΑΚΑΡΟΝΑΚΙΑ - ΧΘΕΣ ΤΟ ΣΤΟΜΑΧΙ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΛΙΓΟ ΧΑΛΙΑ-ΒΛΕΠΕΤΕ ΕΧΩ ΑΚΟΜΑ ΜΕΡΙΚΟΥΣ ΕΜΕΤΟΥΣ ΚΑΙ ΑΝΑΓΟΥΛΕΣ---ΤΟ ΠΡΩΙ ΕΒΛΕΠΑ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΚΑΙ ΕΙΧΕ ΕΝΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΚΑΙ Η ΜΙΚΡΗ ΧΟΡΟΠΗΔΟΥΣΕ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΟΛΥ ΠΛΑΚΑ---ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ-ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΛΑ ΝΕΑ--- :cheer::cheer::cheer::cheer::cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalhmera koritsia...Katerina sou estila kai egw etima filias sto FB.. Koritsia den eimai katholou kala shmera, den thelw na epektathw perisotero sto thema alla psixologika eimai ston pato sinexia klaiw kai eimai anastatomenei..Ginome akomi xirotera otan skeftome pos olo auto to pernaei kai o mpempakos mou mazi mou alla anti na kataferw na iremisw egw klaiw akomi perisotero :(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!

Evi μου τι έχεις? Δεν θέλω να κλαις - μόνο αυτό μην κάνεις! Δεν κάνει καθόλου, όχι μόνο γιατί το καταλαβαίνει το μωρό αλλά γιατί προκαλείς συσπάσεις στην κοιλιά σου..

Τώρα πρέπει να γράψουμε στα ...... παλία μας τα παπούτσια όλα τα υπόλοιπα και να ασχοληθούμε μόνο με εμάς και το μωρό μας!! Τίποτα άλλο.

Είναι η καλύτερη περίοδος που θα ζήσουμε και πρέπει να την απολάυσουμε όσο περισσότερο μπορούμε.

marinapapa είσαι τυχερούλα - πόσο θέλω να φύγω πάλι!! θέλω να πάω πάλι για μπανάκιαααααααα B)B) Δυστυχώς είμαι στην δουλειά και λείπουν σχεδόν όλοι. :(:( :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

evi κοριτσακι μου ηρεμησε δε ξερω τι να σε συμβουλεψα μιας και δε μας λες τι σου συμβαινει και καλα κανει αν δε εισαι σε θεση να μιλησεις γι'αυτο :) ομως οτι και να ειναι πρεπει να εισαι ηρεμη για το μωρακι...τιποτα δεν ειναι πιο σημαντικο απο το μπεμπακι σου.

καλημερα μαρινα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Evi.D έγραψε:

Kalhmera koritsia...Katerina sou estila kai egw etima filias sto FB.. Koritsia den eimai katholou kala shmera, den thelw na epektathw perisotero sto thema alla psixologika eimai ston pato sinexia klaiw kai eimai anastatomenei..Ginome akomi xirotera otan skeftome pos olo auto to pernaei kai o mpempakos mou mazi mou alla anti na kataferw na iremisw egw klaiw akomi perisotero :(:(

αχ μωρε Ευουλα δεν ειμαστε και κοντα να κλαιμε παρεουλα σημερα!!!!

πλακα κανω....εισαι χαζουλα???? τιποτε δεν ειναι πιο σημαντικο απο την υγεια της οικογενειας σου και ειδικα του μπεμπουλι σου που εξαρταται ΜΟΝΟ απο εσενα!!!!!

ξερω πως οι ορμονες μας βαρεσαν κοκκινο,αλλα προσπαθησε να ηρεμησεις!!! εισαι τυχερη που το νινακι σου ειναι τελειο...αυτο να σκεφτεσαι και ΤΙΠΟΤΕ αλλο!!!!

αντε παρατα τα ολα......και προσευχηθητε να περασουν αυτοι οι μηνες και να καταφερουμε ΟΛΕ΅Σ να φερουμε τα μωρακια μας....χωρις προβληματα!!!!!!!!!!!

Ας μην αρχισω τωρα τα δικα μου .......αγχος αγχος αγχος :blink: αρκετα συμβουλεψα εσενα :unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Κατερίνα.

Και εγώ πριν λίγες μέρες είχα το ίδιο θέμα με εσένα - δεν είχα καταλάβει τον μικρό καθόλου για 2 μέρες, γιατί ήμουν συνέχεια σε κίνηση και υπερένταση. Έριξα έναν ύπνο μόλις σχόλασα και τελικά μετά τον ένιωσα και απο εκείνη την ημέρα τον νιώθω συνέχεια και πολύ δυνατά.

Το οτι τον νιώθεις δεξιά φάντάζομαι οτι είναι φυσιολογικό γιατί και εγώ εκεί τον νιώθω - πλέον δεν χρειάζεται να ακουμπήσει κάποιος το χέρι για δει οτι κλωτσάει - βλέπει όλη την κοιλιά μου να κουνιέται :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!

Ερηνακι δεν καταφερα να ξαναμπω χθες...ηρεμησε βρε ολα καλα θα πανε,θα δεις!

Αυριο δεν εχεις β΄?Αν δεν κανω λαθος ειναι και η γιορτουλα σου ε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευγενια ειναι και που δεν εχω κανει ακομα β'επιπεδου..και με εχει φαει το αγχος.τη τελευταια φορα που τον ενιωσα εντονα ηταν προχθες που τσακωνομουν με τον αντρα μου και ειχα μπηξει τις φωνες (εσπασα και ενα τασακι :blush:,οι ορμονες της εγκυμοσυνης βλεπετε!) και μολις ηρεμησαμε λιγο μου εδωσε μια κλοτσια ο μπεμπης..που ηταν ολη δικη μου!ε λεω καλα να παθω αφου ταραζω το αγγελουδι μου βραδιατικα.απο τοτε αφαντος ο μκρος..νομιζω ποτε ποτε οτι νιωθω κινηση αλλα δεν ειμαι και σιγουρη.τιποτα το εντονο που να με καθησυχαζει. :( αληθεια εσεις πως τα πατε με τα νευρα σας κοριτσια??εγω εχω καταντησει να μη σηκωνω μυγα στο σπαθι μου πλεον..και δυσκολα το κοντρολαρω! :blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαμα Παναη έγραψε:

Ναταλακι.......

καταιφακι.......

εχετε μεινει απο απουσιες....!!!!!!! :P

ελα αντε μου λειπετε!!!!!

Παρούσα!

Κυρία, κυρία γίνετε να μου σβήσετε τη σημερινή απουσία? Υπόσχομαι να μην επαναληφθεί.

Ευούλα μου αυτές οι παλιοορμόνες φταίνε. Ηρέμισε για να ηρεμίσει και το μπεμπάκι σου, και μόνο αυτό να σκέφτεσε.

Κατερινάκι (fiore) από νεύρα άλλο τίποτα. Όποια δεν έχει να έρθει να της δώσει λίγα. Θα ευχαριστηθεί κι ο άντρας μου αν ξεφορτωθώ λίγα νεύρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα φουσκοκοιλιτσες...τι κανετε βρε???ποιος σας στεναχωρησε να ερθω να τον κανω του αλατιου???εεεε???ηρεμιστε και ολα μια χαρα θα πανε...βρε δεν ειναι κριμα να ταλαιπωρουμε και τα μωρα μας με το αγχος το δικο μας και τις στεναχωριες μας???αφηστε τα να βγουν με το καλο και μετα ας αγχωθουμε με την υσηχια μας...παντως τωρα που καταλαβαινω το ζουζουνι μου συνεχεια εχω ηρεμησει απιστευτα...υπεροχο συναισθημα εκεινο βεβαια που δεν μπορω να αποφυγω ειναι η συγκηνηση...κοριτσια τις προαλες εβαζα διαφορα νανουρισματα στο you tube και τα σιγοψιθιριζα και κλοτσουσε ο μπεμπης απο την μια και εγω απο την αλλη εριχνα μαυρο δακρυ...ελεος τι ειναι αυτο το πραγμα???ακομα και με τα κουταβακια μας τα ταιζει η μαμα τους και κανουν το γνωστο ηχο του πιπιλισματος σκεφτομουνα πως σε λιγο καιρο θα εκανε και εμενα το ιδιο το δικο μου κουταβι και ετρεχαν ποταμι τα ματια μου... :blush::blush::blush::blush::blush::blush:

το βραδυ εχω ραντεβου θα παω να δω το βλασταρι μου να δω ποσο μεγαλωσαμε και θα πεταχτω και μια βολτα στα jumbo για αξεσουαρ :P:P:P:P:P:P οποτε αυριο θα σας εχω τα τελευταια νεα μας

ειρηνακι ηρεμησε και δεν εχεις τιποτα να φοβασαι και εσενα ευακι μου φαινεται πως θες ξυλιες :P:P:P:P:P τερμα τα κλαμα και οι μελαγχολιες τα αγχη και οι στεναχωριες...τα μωρα μας ερχονταιιιιιιι το καταλαβενεται αυτο????? :silly: :silly: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα στις πανέμορφες κοιλίτσες! καλή εβδομάδα να έχουμε με καλά αποτελέσματα!

Ευάκι μου οι ορμόνες μας έχουν βαρέσει κόκκινο και είναι δύσκολο να ηρεμήσουμε, αλλά προσπάθησε να σκέφτεσαι μόνο ότι ο μικρουλης σου είναι γερός και να παίρνεις κουράγιο και αισιοδοξία από αυτόν, για να αντιμετωπίζεις και τα υπόλοιπα. Σκέψου τι άγχος είχες μέχρι τη β' επιπέδου και τι χαρά ένιωσες μετά! μην τον ταλαιπωρείς λοιπόν άλλο, προσπάθησε όσο μπορείς να διώξεις όλα τα υπόλοιπα από το μυαλό σου, ε;

Ρηνιώ αύριο είναι η μεγάλη μέρα! υπομονή ήρθε επιτέλους ο καιρός, όλα καλά θα πάνε θα έχεις διπλή γιορτή! θα περιμενουμε τα νέα σου μόλις γυρίσεις, τώρα αν θες να μας στείλεις και κανένα γλυκάκι καλοδεχούμενο κι αυτό! :P:P

Κατερίνα κι εμένα τις περισσότερες φορές δεξιά βρίσκεται, ίσως να τους αρέσει καλύτερα από εκεί! γενικά πάντως πηγαίνει παντού η κομανέτσι μου! Α δεν σας είπα, στη β' επιπέδου που την βλέπαμε, κάποια στιγμή είχε κάτσει και οκλαδόν! :laugh: :laugh: ! είναι φυσικό να βλέπεις την κοιλίτσα να φουσκώνει στο σημείο που βρίσκονται! μετά να δεις, που θα βλέπεις ολόκληρη την κοιλιά να κινείται, μαγικό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Sas euxaristw koritsia gia to endiaferon,prhn ligo perase kai o antras mou apo to spiti kai me vrike na klaiw sthn kouzina plenontas ta piata,katsame milisame gia ligo kai twra esthanome kapos kalitera...Sthn ousia den iparxei sovaros logos pou eimai etsi apla egw eimai polu evesthith kai ta pernw ola pou simvenoun giro mou polu varia. Sthn proth mou egkumoshnh eixa pathei to idio kai twra to vlepw na erxete pali.....Eirhnh ante na erthei to aurio na isixaseis kai esu.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...