Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εγκυουλες Νοεμβριου-Δεκεμβριο 2010 Νο3


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 986
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα κοριτσάρες μου!!

Πριν από λίγο γυρίσαμε και μπήκα να σας πω τα νέα μου: Γιούπιιιιιιιιι όλα καλά! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Το μωράκι μας φαίνεται υγιέστατο, έχουμε μια γερή και πολύ ζωηρή πριγκιπισσούλα! Εξακριβώθηκε τελικά, είναι κοριτσάκι! :woohoo: ! περίπου 25 εκατοστά και 521 γραμμάρια παρακαλώ!

Ρηνιώ η Σούκα όντως πολύ καλή, με βοήθησε πολύ στο να αποβάλλω λίγο το άγχος μου και να ευχαριστηθώ την εξέταση, και γενικά μας εξηγούσε συνέχεια τι βλέπαμε και έκανε και τα αστειάκια της, μια χαρά! Οσο για τα ψώνια που λες σε καταλαβαίνω απόλυτα, εμείς μόλις βγήκαμε από το ιατρείο πήγαμε ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ και της αγοράσαμε ένα φορεματάκι που είχαμε σταμπάρει, :laugh: ! Οχι μόνο το νεφρό του, εγώ λέω να πουλήσω ολοκληρο τον αντρούλη μου, χαχαχα!

Καλή επιτυχία και στις υπόλοιπες μανούλες, όλα καλά θα πάνε είναι γουρλίδικο το θεματάκι μας! Πολλά φιλάκια και καλό βράδυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο enina!!!! Με το καλό λοιπόν να γεννηθεί η κορούλα σας!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Εύη, από μια γρήγορη αναζήτηση που έκανα, η καμπύλη με τα 100ml πρέπει να κοστίζει γύρω στα 30-50 ευρώ. Ανάλογα που θα την κάνεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Elenitsa SOUPER WOWWWW H KOROULA :):) Crazy mou se euxaristw,me vlepw thn alh evdomada na thn kanw kai egw gia na mu figei to anxos..........Den mou lete kamia sas den akouse to tragoudaki pou sas evala?????? Gaidares!!!!!!!!!! :silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ενινακι μου ,τελεια νεακια!!!!!!!

τι ωραια,θα περασεις ενα ηρεμο σαββατο κυριακο!!!!!

αντε αν εχω αγορι ,συμπεθεριαζουμε!!!!!!!!

αυριο να πας για ψωνια...... με υγεια το φορεματακι σας!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Evi.D έγραψε:

AAAAAA Eirhnh to koritsi einai logodozmeno lipame.....Den tha mas fas esu thn nifh twra... :laugh: :laugh:

καλα συγνωμη......θα παρω την καταιφιτσα τοτε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mπράβο Ελενάκι! Τέλεια! Με το καλό η μπεμπούλα σου!

Καλύ επιτυχία στις επόμενες τώρα.

Mariakriti φαντάζομαι την χαρά σου και την ανυπομονησία σου τώρα για το ξεκίνημα της νέας σου ζωής! Όλα με το καλό να έρθουν και να σου πάνε τέλεια!

Μαρακι μου γλυκό ξενιτεμένο καιρός να ηρεμήσεις δεν νομίζεις; Τα πράγματα από εδώ και στο εξής θα πηγαίνουν απ' το καλό στο καλύτερο. Είμαι σίγουρη. Να είσαι χαρούμενη πλέον και ευτυχισμένη!

Εύη μου τέλειο το τραγουδάκι! Θα το βάζουμε στα μωρά μας για να τα κοιμίζουμε!

Εγώ κορίτσια τώρα γύρισα.Είχα βγει για κάτι ψώνια. Πήρα εσώρουχα και μια φόρμα ολόσωμη για μένα. Πολύ ωραία. Μ' έχει πιάσει καταναλωτική μανία μου φαίνεται!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εύη, πρέπει να'ναι πολύ ωραίο το τραγούδι, αλλά έχω πρόβλημα ήχου στο pc και δεν ακούω τίποτα!! :(

Αναστασία με'γεια σου!!! Κι εγώ πρέπει να βγω για ψώνια κάποια στιγμή, αλλά μ'αυτήν τη ζέστη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Evi.D έγραψε:

Mhn viazese giati mporei na sou vgei koritsaros kai meta tha psaxnete gampro......Pote me to kalo kaneis thn B-epipedou???? stis 10 an thimame kala...

ναι στης 10 !!!!!

οτι και να ειναι θα ειναι καλοδεχουμενο...φτανει να εχει υγεια!!!!!

αυτο δεν θελει καθε μανα????βεβαια υπαρχουν και καποιες μικρες επιθυμιες για το φυλο...αλλα αν αντικρυσεις το μωρο σου,οτι και να ειναι το λατρευεις!!!!!!

αν ειναι μπουμπου,δοξα το θεο γαμπρουλιδες υπαρχουν!!!!!!εσας τις πεθερες θα τεσταρω για να δωσω το κοριτσι μου!!χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Sto fb anevasa ena pou einai to klasiko nanourizma pou sigoura tha exete akousei oles sas,,otan to vazw o mpempakos mou klotsaei malon tou aresei :):) Anastasia me gia sou kopela mou, emeis shmera vgikame gia psonia to proi me ton antra mou kai otan girisa eimoun kokkhnh san to pantzari apo thn zesth..Aurio tha vapsoume kai to domatio tou mpemph kai thn alh evdomada tha paw na dialeksw kourtines kai diakozmitika gia to domatio,,gioupiiiiiii............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ παρα πολύ για τις ευχές σας! :kiss:

Εύη (συμπεθέρα, :laugh: ) πολύ ωραίο το τραγουδάκι! λίγο το άκουσα γιατί βλέπουμε ταινία αλλά μου άρεσε το ξεκίνημα!

Ρηνιώ στην αυχενική δεν μου είχαν πει τίποτα, αλλά ο προηγούμενος γιατρός μου είχε πει μάλλον αγοράκι, στον 4ο μήνα. Θυμάσαι που σου είχα πει ότι όλα μαζί τα παθαίνουμε; ίδια ΠΗΤ, ίδιες εκτιμήσεις για το μωρό. κι εσύ κοριτσάκι θα έχεις, αφού κι εσένα αυτή ήταν η τελευταία εκτίμηση του γιατρού. Οπότε θα τις κάνουμε φιλενάδες!

Βλέπω όλες εδώ είμαστε ε; έχουμε κάνει φοβερό παρεάκι! Αναστασία με γειά τα καινούρια σου ρούχα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

enina έγραψε:

Σας ευχαριστώ παρα πολύ για τις ευχές σας! :kiss:

Εύη (συμπεθέρα, :laugh: ) πολύ ωραίο το τραγουδάκι! λίγο το άκουσα γιατί βλέπουμε ταινία αλλά μου άρεσε το ξεκίνημα!

Ρηνιώ στην αυχενική δεν μου είχαν πει τίποτα, αλλά ο προηγούμενος γιατρός μου είχε πει μάλλον αγοράκι, στον 4ο μήνα. Θυμάσαι που σου είχα πει ότι όλα μαζί τα παθαίνουμε; ίδια ΠΗΤ, ίδιες εκτιμήσεις για το μωρό. κι εσύ κοριτσάκι θα έχεις, αφού κι εσένα αυτή ήταν η τελευταία εκτίμηση του γιατρού. Οπότε θα τις κάνουμε φιλενάδες!

Βλέπω όλες εδώ είμαστε ε; έχουμε κάνει φοβερό παρεάκι! Αναστασία με γειά τα καινούρια σου ρούχα!

αααα δεν θελεις τα παιδια μου για γαμπρους ε???

αν τους δεις(τον μεγαλο τουλαχιστον) θα παρακαλας ,αλλα θα ειναι αργα....πολυ αργα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαμα Παναη έγραψε:

enina έγραψε:

αααα δεν θελεις τα παιδια μου για γαμπρους ε???

αν τους δεις(τον μεγαλο τουλαχιστον) θα παρακαλας ,αλλα θα ειναι αργα....πολυ αργα!!!![/quote:kg3o0vdv]

χαχαχαχα δεν παίζεσαι είσαι φοβερή! Αλλά κόρη είπαμε θα είναι το δεύτερο! τον μεγάλο τον είδα στο facebook και όντως είναι κούκλος, σου το είπα κιόλας! αλλά είχα κάνει reserve τον γιό της Εύης που σίγουρα θα είναι κι εκείνος κούκλος πριν δω τον δικό σου... Σαν πεθερές μου κάνετε και οι δύο, οπότε μάλλον θα αφήσω την μπέμπα να διαλέξει! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eirhnh mou pano apo ola na kanoume gera paidakia to fulo einai to telefteo...San pethera pistevw pos tha eimai apo tis kales, epidi exw kai 2 aderfous kai san kouniada eimai apsogh tha elega (an den penepseis to spiti sou) :P:P Eksalou exw kai mia korh kai den tha hthela na kanw egw auta pou den thelw na mou kanoun....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μωρε ζέστη ξε ζέστη εγώ βγήκα δεν με κρατούσε κανένας.

Την Δευτέρα το πρωϊ ξεκινάω διακοπές και ήθελα να τα πάρω.

Αύριο δεν παίζει να βγω γιατί θέλω να κάνω το σπίτι σιγά σιγά για να το αφήσω καθαρό και μαζεμένο. Την Κυριακή θέλω να υποδεχτώ τον αντρούλη μου και να μαζέψω ρούχα για το ταξίδι.

Ευούλα τι καλά! Θα ξεκινήσεις με τις ετοιμασίες του μωρού ε; Περιμένω πως και πως να έρθει η ώρα αυτή και για μένα. Δεν έχω ξεκινήσει ακόμα γιατί θέλει ο άντρας μου να πάμε παρέα για όλα. Επομένως μόλις μαζευτούμε από διακοπές και ο άντρας μου σταματήσει να κάνει τα ταξίδια λόγω της δουλειάς του ξεκινάμε κι εμείς. Αρχές Σεπτέμβρη δηλαδή.

Πως έχω κρατηθεί όμως και δεν της έχω πάρει ούτε ένα φορμάκι δεν ξέρω!

Μήπως η γαϊδάρω σκέφτομαι τον εαυτό μου μόνο. Κάτσε και θα δεις από εδώ και στο εξής!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια!

Μια χαρά τα νέα όλων. Αντε να αυξάνονται και οι κόρες γιατί έχουμε γεμίσει γιους στο παρεάκι μας.

Μία απορία έχω. Ρε Ειρήνη δεν έχω αντίρηση η κόρη σου να πάρει την κόρη μου, είμαι πολύ ανοιχτόμυαλη γενικώς, αλλά οι μπαμπάδες τί θα πουν?????? :dry::dry::S:S :silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nai Anastasia ksekiname aurio dinamika..Vasika emeis exoume kai thn megalh pou apo Septemvrio arxizei sxolio kai den theloume na anastatonoume to spiti giati tha exoume kai diavazmata fetos(o theos na valei to xeri tou giati den thn vlepw kai polu meletirh thn kopelia) :dry: Exthes thn pigame sthn Amoulianh(Xalkidikh) sta petherika mou na kanei ta mpania ths kamia 10aria meres kai einai efkeria na teliosoume twra pou eimaste monh sto spiti...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καληνύχτα crazy, όνειρα γλυκά!

Καταϊφακι φοβερό το σχόλιο! :laugh: :laugh: ! αλλά μην ξεχνάς, έχει και τον Παναή!

Εύη με το καλό να αρχίσετε τις ετοιμασίες για το δωμάτιο του μικρού! να ανεβάσεις και φωτο να δούμε! Εμείς μάλλον απο Σεπτέμβριο θα ξεκινήσουμε το δωματιάκι, αν και να σου πω την αλήθεια δεν ξέρω αν θα κρατηθώ μέχρι τότε! τώρα που ξέρω ότι η μπουμπού είναι καλά, μόνο ο άντρας μου με συγκρατεί!

Νατασσούλα καλά κάνεις και περιποιείσαι τον εαυτό σου! σκέψου ότι σε λίγους μήνες δεν θα έχεις καθόλου χρόνο για σένα, απόλαυσέ το!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Evi.D έγραψε:

Kalhnuxta crazy, kalos to kataifaki mas....Twra mou rixnei kati klotsies o mpempeis mou, akuse pos pane na tou fane thn gyneka kai thimose malon :P:P

:laugh: :laugh: :laugh: !!!!

Αν και 12.30 το βράδυ μας βρίσκω πολύ ορεξάτες, από ατάκες σκίζουμε! κι εμένα μου έριχνε τώρα η μικρή! μάλλον είναι η ώρα τους! γενικά σήμερα έδωσε ρεσιτάλ κωλοτούμπας και κλοτσιάς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Emeis eutixos den exoume na kanoume megales agores, exoume apo ola ektos apo mia alakseria pou thelw na parw kai exw stamparei sta Λητο.. Alla kai ola ta psilologia pou tha xriastoume den einai kai liga an to skefteis kala..Meta thelw na epikendrothw sta dika mou pou tha xriastw gia thn klinikh..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...