Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!! Νο 3


Recommended Posts

ax xrisa και εγο...ιδι απο σνιτσελ κοτοπουλο..εγινε φιλετο τιγανιτο και πατατεσ τιγανιτεσ....και σαν βλεπο παλι ο καλοσ μου να φαι ομελετα...χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 925
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

stedim έγραψε:

Ναι Μαράκι περίοδο περίμενα το Σάββατο. Χρύσα το τεστ το έκανα τη Δευτέρα... Καραμπινάτο αρνητικό! Από χθες έχω σταγόνες... Σίγουρα φταίει το άγχος κ η στεναχώρια... Μάλλωσα με τη μαμά μου πριν λίγες μέρες κ απόψε θα τα ακούσει κ η πεθερά μου. Τεσπα, αυτό είναι άλλη ιστορία...

Μπορεί να είναι και απο το άγχος!! Αμάν αυτά τα κόλπα που μας κάνει η περίοδος!! Έλεος πια :angry:

Μην αφήνεις κανέναν να σε στεναχωρεί και να σε αγχώνει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έτσι είναι Χρύσα... Στη μαμά μου μπόρεσα κ τα είπα ένα χεράκι χθες κ κατάλαβε ότι έχω δίκιο. Δεν μπορούσα να της μιλήσω νωρίτερα γιατί ήταν στεναχωρημένη με τον μπαμπά κ είχε κ την φροντίδα του. Με την πεθερά θα δώσω μάχη το απόγευμα, δεν έχω ελπίδες ότι θα καταλάβει αλλά εγώ θα το βγάλω από μέσα μου κ ότι θέλει ας γίνει! Ευχηθείτε μου καλό κουράγιο!

:evil::evil::evil:

Σας αφήνω, θα έρθει ο καλός μου νωρίτερα πάλι... Φιλιά σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nikulina έγραψε:

οπουσ λενε...οτι μπορισ να κανισ σιμερα μιν αφινισ για αυριο!!!!

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

παω να αδειασω ολο το ψυγειο!!!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: κριμα ειναι να τ'αφησω για αυριο!!!!!!!!! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

K.T.K. έγραψε:

nikulina έγραψε:

παω να αδειασω ολο το ψυγειο!!!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: κριμα ειναι να τ'αφησω για αυριο!!!!!!!!! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:[/quote:3g4h5xqb]

σοστιιιι..τη καλο εχισ ερχουμε για βοιτια!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nikulina έγραψε:

σοστιιιι..τη καλο εχισ ερχουμε για βοιτια!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

βασικα τιποτα γιατι νυστευουμε αλλα ολο και κατι της μικρης θα ξεθαψω!!!!!!!!!σε περιμενω!

φιλια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

stedim έγραψε:

Έτσι είναι Χρύσα... Στη μαμά μου μπόρεσα κ τα είπα ένα χεράκι χθες κ κατάλαβε ότι έχω δίκιο. Δεν μπορούσα να της μιλήσω νωρίτερα γιατί ήταν στεναχωρημένη με τον μπαμπά κ είχε κ την φροντίδα του. Με την πεθερά θα δώσω μάχη το απόγευμα, δεν έχω ελπίδες ότι θα καταλάβει αλλά εγώ θα το βγάλω από μέσα μου κ ότι θέλει ας γίνει!

Σας αφήνω, θα έρθει ο καλός μου νωρίτερα πάλι... Φιλιά σε όλες!

Καλό κουράγιο Δημητρούλα μου, εσύ ξέρεις! Εύχομαι να πάνε όλα καλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

K.T.K. έγραψε:

αυτη τη φορα το εννοω!!!!!!!!!!!!!!φευγωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ναι.ναι καλι....εδο και μια ωρα φεβγισ.....

ποσο χρονον ισε καλι? :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

K.T.K. έγραψε:

nikulina έγραψε:

παω να αδειασω ολο το ψυγειο!!!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: κριμα ειναι να τ'αφησω για αυριο!!!!!!!!! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:[/quote:2ktroykb]

Αρε Νίνα παρασύρεις κ άλλους, δεν είναι σωστό αυτό!! Μην λες τέτοια.. :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μην μιλάτε για φαγητό και γλυκά..λυπηθήτε με!!!

ΚΤΚ πώς αντέχεις μακρυα μας και το κυριότερο..πώς αντέχεις τόσο καιρό να μην κάνεις τεστ!!! Εγώ θα είχα σκάσει!!!

Τέλειωσα επιτέλους με τα ιδιαίτερα και τώρα θα πάω για καφέ με μια φίλη στις 5! Σκέφτομαι τι να κάνω...Να πάω σπίτι ή να χαζεύω εδώ μέχρι να περάσει η ώρα?? Ουφ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nikulina έγραψε:

ναι.ναι καλι....εδο και μια ωρα φεβγισ.....

ποσο χρονον ισε καλι? :laugh: :laugh:

αχ καλε που εμπλεξα η δολια?????????αφηστε με να παω να κανω αποσβεση!!!!!!!!!μα μην με κρατατε σας λεω!αφηστε με!!!!μη!!!!!!

ας σοβαρευτουμε λιγο!!!!!!!!μεχρι τον οκτωβριο θα λεω 30!μετα τις 14-10 θα λεω 31 :ohmy::ohmy::ohmy: εχω ακομα λιγο να το χαρω!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maraki24 έγραψε:

Μην μιλάτε για φαγητό και γλυκά..λυπηθήτε με!!!

ΚΤΚ πώς αντέχεις μακρυα μας και το κυριότερο..πώς αντέχεις τόσο καιρό να μην κάνεις τεστ!!! Εγώ θα είχα σκάσει!!!

Τέλειωσα επιτέλους με τα ιδιαίτερα και τώρα θα πάω για καφέ με μια φίλη στις 5! Σκέφτομαι τι να κάνω...Να πάω σπίτι ή να χαζεύω εδώ μέχρι να περάσει η ώρα?? Ουφ....

καλα μαρακι!!!! :angry::angry::angry:

θα ανδεχεσ να πασ σπιτι ? παρα να κατισισ εδω???

εεε θα σου θα μασο και εσενα τορα!!!!! :angry::angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KORITSIA EGW KANW BABY SITTING T MWRO TOU ADERFOU MOU EDW K 3 MERES KAI DN EXEI INTERNET I NUFI MOU! MOLIS KATAFERA KAI MPIKA G LIGO ALLA 8A ME VGALEI E3W PALI!

FILAKIA..SAS 8UMAMAI OLES KAI OLOUS MIN NOMIZETE PWS SASS 3EXASA:)

VLEPW POLES FOTOS EXOUN PESEI KAI POLLES OMORFIES!

8A MPW SUNTOMA..OTAN TA KATAFERW FUSIKA. EINAI K ME ADEIA O SUZUGOS OPOTAN DN 3ERW AN 8A EIMAI SUXNI EPISKEPTRIA G TREXW KAI KA8IMERINA G T SPITI! G NA FANTASTEITE AURIO EXW 3 RANTEVOU G PROSFORES KERAMIKWN KAI EIDI UGIEINIS!

SAS FILW..GEIA SAS

XXXXX

EPISTREFW

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ ιπα και εγο που βρικα μια στην ιλικια μου...αλα και αφτην μικρι ινε...

χαχαχα

ιπα και εγο θα βρο μια σοβαρι σαν εμενα ...αλα μπα απο που τοσιο τιχι....

και καλι..καπου εστσι λεσ και εσι...κρατισεμε και ασ κλαψσο!!!!!χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maraki24 έγραψε:

Μην μιλάτε για φαγητό και γλυκά..λυπηθήτε με!!!

ΚΤΚ πώς αντέχεις μακρυα μας και το κυριότερο..πώς αντέχεις τόσο καιρό να μην κάνεις τεστ!!! Εγώ θα είχα σκάσει!!!

αμα φυγεις εσυ πως θα αντεχεις μακρυα μας????

αχ με νυχια και με δοντια κρατιεμαι αλλα εχω συνηθισει πια τα τερτιπια της ακατανομαστης!!!!!!βεβαια τρωω τα λυσσακα μου(δεν παχαινουν κιολας),αλλα τι να κανω?????????αν δεν μου ερθει μεχρι τις 13 θα παω μαλλον για χοριακη,αλλα ..... θα δουμε!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πέρσια μου..να που σε μελετούσα σήμερα!!

Τρέχεις ακόμα ε??? Θα έρθω καποια στιγμή Λεμεσό για παπούτσια και θα σου τηλ αν είναι...Να πάρω και την Άντρια και να ρθουμε!!

Φιλάκια πολλά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

persia έγραψε:

KORITSIA EGW KANW BABY SITTING T MWRO TOU ADERFOU MOU EDW K 3 MERES KAI DN EXEI INTERNET I NUFI MOU! MOLIS KATAFERA KAI MPIKA G LIGO ALLA 8A ME VGALEI E3W PALI!

FILAKIA..SAS 8UMAMAI OLES KAI OLOUS MIN NOMIZETE PWS SASS 3EXASA:)

VLEPW POLES FOTOS EXOUN PESEI KAI POLLES OMORFIES!

8A MPW SUNTOMA..OTAN TA KATAFERW FUSIKA. EINAI K ME ADEIA O SUZUGOS OPOTAN DN 3ERW AN 8A EIMAI SUXNI EPISKEPTRIA G TREXW KAI KA8IMERINA G T SPITI! G NA FANTASTEITE AURIO EXW 3 RANTEVOU G PROSFORES KERAMIKWN KAI EIDI UGIEINIS!

SAS FILW..GEIA SAS

XXXXX

EPISTREFW

βαλτε καλα στο μιαλο σασ τη ιπε η περσια...

VLEPW POLES FOTOS EXOUN PESEI KAI POLLES OMORFIES!

διλαδι δεν ινε ολεσ ομορφιεσ!!!!!

εγο σιγουρα ιμε...σκεχτιτε καλα!!!!

περσια χερουμε που ισε καλα....φιλακια..οποτε μπορισ πεσ μασ θα νεα σου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...