Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ!


Recommended Posts

Δεν προσπαθούσαμε πολύ καιρό. Σταμάτησα τα αντισυλληπτικά τον Ιούνιο του 2009, αλλά ουσιαστικά δεν προσπαθήσαμε παραπάνω από 5-6 μήνες, γιατί μία έλειπε ο άντρας μου, μία εγώ, μία είχαμε ταξίδι και προσέχαμε, μία έσπασα το χέρι μου και φύγανε 2-3 μήνες.

Τώρα αγοράσαμε διαμέρισμα και μετακομίζουμε, και είχαμε αποφασίσει να ξαναρχίσουμε τις προσπάθειες μόλις μπούμε στο σπίτι και ηρεμήσουμε, κι αν περάσει κανένα εξάμηνο, θα κάναμε εξετάσεις.

Μάλιστα, του είχα πει να προσέχει, γιατί θα έχουμε και τη μετακόμιση, και μου είπε "έλα μωρέ, τόσες φορές το κάναμε και δεν έπιασε, τώωωωρα θα πιάσει;". Ε, βιάστηκε λίγο το μπεμπάκι!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 107
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

ΕΕΕΕΕΕΕ σε παρακαλώ! Εμαθε για το καινούργιο σπίτι και βιάζεται να του φτιάξετε δωμάτιο μου φαίνεται......

Σου λέει "κάτσε να προλάβω....να πιάσω την θέση μου εκει μέσα!" :P

Καλορίζικο και το σπίτι και έτσι ευχάριστα να είναι όλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μάλλον αυτό θα είναι, γιατί αλλιώς ο άντρας μου το τρίτο δωμάτιο θα το έκανε σκακιστική λέσχη!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θέλω να γίνω μαμά! έγραψε:

Τώρα αγοράσαμε διαμέρισμα και μετακομίζουμε, και είχαμε αποφασίσει να ξαναρχίσουμε τις προσπάθειες μόλις μπούμε στο σπίτι και ηρεμήσουμε, κι αν περάσει κανένα εξάμηνο, θα κάναμε εξετάσεις.

ααααααααααα το πήρατε τελικά το δάνειο!!!! :woohoo:

θυμάμαι που τα λέγαμε στο πόστ περί δανείου που είχες ανοίξει.

Καλορίζικο λοιπόν το σπίτι και καλή εγκυμοσύνη να έχεις!!!

Όλα τα καλά μαζί! Μπράβο σας... :):kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι, τελικά το ενέκριναν το δάνειο, στις 19 του μήνα!!! Σήμερα πήγαμε στο Κτηματολόγιο και έγινε η μεταβίβαση του διαμερίσματος σε μας. Νομίζω γι' αυτό έμεινα έγκυος: από το περίμενε-περίμενε για το δάνειο, μας γκάστρωσαν. :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θέλω να γίνω μαμά! έγραψε:

Ναι, τελικά το ενέκριναν το δάνειο, στις 19 του μήνα!!! Σήμερα πήγαμε στο Κτηματολόγιο και έγινε η μεταβίβαση του διαμερίσματος σε μας. Νομίζω γι' αυτό έμεινα έγκυος: από το περίμενε-περίμενε για το δάνειο, μας γκάστρωσαν. :P

:laugh: :laugh: :laugh: σωστό κι αυτό!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sinxaritiria kopela mou me to kalo!!!!!

gia danio diavazo!!!! KAI EGO molis pira ena danio gia anagersi kontepsa na geniso mexri na mou to dosoun!!! mas vgalan ti pisti sto treksimo fere ekeino fere tallo!!!!!!na exeis mia teleia egkimosini!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ όλες και πάλι. Δυστυχώς τη σελίδα 7 μου τη μπλοκάρει το antivirous και δεν μπορώ να τη διαβάσω...

Αγγελική, κι εμάς έτσι, όλο φέρε το ένα και φέρε το άλλο, επειδή είναι από κρατικό οργανισμό και, πέρα από τη γραφειοκρατεία και την κωλυσιεργία των δημοσίων υπαλλήλων, δεν μας πίστευαν για το εισόδημα, κ.λπ.

Ευτυχώς, πήγαν όλα καλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπρααααααααααααααααβο

συγχαρητηηηηηηηηηηηηηηηρια

ολα να πανε καλα και να αγκαλιασεις σε 9 μηνες το μωρακι σου :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ, σας ευχαριστώ ρε κορίτσια, αλλά ακόμα δεν μπορώ να το πιστέψω!!!

Απίστευτο μου φαίνεται, γιατί ήμουν πολύ αρνητική, και νόμιζα ότι δε θα τα καταφέρω ποτέ να μείνω έγκυος, παρ' όλο που δεν προσπαθούσαμε ιδιαίτερα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μα τι ευχαριστα νεα ειναι αυτα Αννα Μαρια μου!!!!!!!!!!!!

Μπραβο γλυκεια μου....

να εχεις μια τελειομηνη εγκυμοσυνη κ με το καλο να υποδεχτεις το μωρακι/α σου!!!! :woohoo: :woohoo: :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πηγε το μυαλουδακι σου στην μετακομιση και "ξεχασες "ν'ασχοληθεις" με το θεμα νινι και για αυτο....!

ηρθαν ολα τα καλα μεσα σ'ενα πακετο!

ΚΑΙ σπιτι καινουριο ΚΑΙ μωρακι .... δωρακι!!!

καλοριζικο το σπιτι και με το καλο, καλη εγκυμοσυνη!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγώ αυτό πιστεύω, ήταν το τελευταίο πράγμα που σκεφτόμουν! Με το άγχος και τη σκασίλα, όμως, που είχαμε για το δάνειο, δεν περίμενα ούτε μία στο εκατομμύριο να γίνει κάτι τέτοιο!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μωράκια ακούω κι αγχώνομαι! Όχι καλέ, σιγά μην είναι και πεντάδυμα! Αν και, πλάκα θα έχει!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γειά σε ολες σας! συγχαρητήρια για τα νέα.. χρειάζομαι λίγη βοήθεια.. στις 6 του μήνα, μου ήρθε κανονικά περίοδος όπως το περίμενα.. συνήθως, διαρκεί 6 με 7 ημέρες.. αυτή τη φορά κράτησε 3.. και τότε είδα κάποια καφέ υγρά που δεν είχα ξαναδεί.. ο αντρας μου κ εγώ χρησιμοποιούαμε προφυλάξεις αλλά είχαμε ενα μικρούλι ατυχηματακι πριν την περιοδο μου.. εχω συνεχως αναγουλες και ποναω αρκετα στη μεση... να μην αναφερω την φαγουρα χαμηλα.. Λέτε?? το κακο ειναι πως ο αντρας μου ειχε ενα ατυχημα με το μηχανακι και για 6 μηνες απο τωρα, πρεπει να τρεχουμε σε αλλους γιατρους!! παντως θελω πολυ ενα παιδακι.. ευχαριστω προεραιτικά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαριάννα, πήγαινε στο γιατρό σου καλύτερα. Αυτός θα σου πει σίγουρα!

Μια φίλη μου πάντως είχε περίοδο για τρεις μήνες, με λίγο αίμα και λίγες μέρες. Δεν είχε κανένα απολύτως σύμπτωμα, αλλά ανησύχησε γιατί κρατάει η περίοδος τόσο λίγο, και πήγε στο γιατρό. Ήταν έγκυος τριών μηνών!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια και απο μένα! Εύχομαι μια εύκολη τελειόμηνη εγκυμοσύνη με ένα (ή δύο, γιατί η χωριακή σου είναι πελώρια!!!!) γερά και τυχερά μωρά!

:):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...