Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΙΟΥ-ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ 2009 Νο4!


Recommended Posts

Καλησπεραααααα...!!!

Ηρθα κι εγω.. απ' το πρωι εμπλεξα στην κουζινα με την τουρτα...

Ετοιμη στο ψυγειο για αυριο...!! Να δουμε τι σοι γευση θα εχει..

Ντινακι γελας εεε...? :lol::lol::lol::lol: Με τα μαξιλαρια? Εγραψα παλι.. δε μπορεις να πεις!!! Καλε μεσα νομιζα.. Ααααα!!!! :lol::lol::lol:

Ευτυχως εγινε καλα το Ολινακι και θα αρχισουν παλι αυτα τα ωραια..

Αδειασμα ντουλαπιων-συρταριων..φασαρια-χαλασμος, γκρεμισματα, χτυπηματα σε πορτες παραθυρα, δαχτυλιες και σαλια παντου, ταπερ και κατσαρολακια στην τουαλετα.. σκουπιδια στο καλαθι με τα απλυτα.. τηλεκοντρολ-κινητα στο ψυγειο... :lol::lol::lol: Ολααα αυτα τα ομορφα που την προηγουμενη εβδομαδα σας ειχαν λειψει τοσο πολυ.!

Γερα να ειναι κι ας βομβαρδιζουν καθε μερα! ΑΝΤΕΧΟΥΜΕ!!!!

Δε μας τα λες καλα... δε μας τα λες καλα.......!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Την μια θα ... "ζηλεψεις" με την φωτο της κοιλιτσας...

Την αλλη.... το σπιτακι σας εγινε πιο... "ατμοσφαιρικο"...

βλεπω να τον κανεις τον γιο πολυ συντομα.............!!! 8-}8-}8-}8-}8-}8-}

Ζαιρα μου δεν θελω να επεκταθω αλλο στο θεμα...

Τιποτα δεν χανω που δεν ειμαι εγκυος.

Οπως δεν χανεις κι εσυ που εισαι... Γιατι ηταν αυτο που ηθελες!

Οσο για την εγκυμοσυνη που ημουν τοσο καλα "διαβασμενη" ειδα ποσο ομαλα εξελιχθηκε ο τοκετος..

Ολες μου οι "θεωριες" εγιναν σταχτη και μπουρμπερη...

Γι' αυτο εμπειρια ειναι αυτο που βιωνεις και τιποτα αλλο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 996
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλησπερα τσουπρες!!!

Ειπα να μπω να πω μια καλησπερα στα γρηγορα γιατι με περιμενει μια κουζινα.....ΧΑΟΣ!!!!

Ειχαν ερθει κατι φιλοι να φαμε το μεσημερι κ εφυγαν αργα το απογευμα!Περασαμε πολυ ωραια αλλα εχω πολυ μαζεμα...

Η Αφροδιτουλα μου(να την πω κ εγω μια φορα με το ονομα της!Κοντευω να ξεχασω οτι τη βαφτισαμε :lol::lol: !!),ειναι πολυ γκρινιαρουλα αυτες τις μερες!Με το παραμικρο κλαψουριζει,μεσα στο παραπονο ειναι το μικρακι μου!!Θελω να ελπιζω πως ειναι τα δοντια...για να δουμε!

Αχ οσο το σκεφτομαι το περιστατικο τοσο συγχιζομαι ρε κοριτσια!!!Τωρα πια με τον εαυτο μου κυριως κ την εταιρια!!!Τοσο ψαξιμο ειχαμε κανει κ καταληξαμε τελικα στην ακαταλληλη κουνια :( !!!Τι σκ@τ@ ερευνα εκανα?!!Ντινακι μου η κουνια εμενα ειναι της ΝΕΚ,τι να πω...μου ειχαν πει πολυ καλα αλλα τι περιμενεις!!Πραγματικα σκεφτομαι να παρω κ να τους βρισω!!Τα καγκελα εμας δεν ανεβαινουν,ειναι σταθερα!Κατεβαινουν οι ταβλες κ το στρωμα κ το εχουμε στο κατωτερο επιπεδο εδω κ καιρο!

Αλλα πραγματικα θυμαμαι που οταν η μικρη σταθηκε 1η φορα ορθια στην κουνια κ την ειδα μου φανηκαν πολυ χαμηλα τα καγκελα κ το ειχα πει!Αλλα τι εκανα????????Τιποτα :evil: !!!Κ θυμωνω με τον εαυτο μου ακομα περισσοτερο......

Ειμαι πολυ ανησυχη οταν την βαζω για ναι το μεσημερι ειδικα,κολλημενη στην καμερα,δε κανω τιποτα!Κ αμα τη δω ορθια,τρεχω μεσα...!Ουφ!!

Τελοσπαντων,απο αυριο θα ψαξω να βρω λυσεις!!!!

Κατερινακι μου ειχε πεσει κ της Ιφιγενειας ο μικρος?Αληθεια που εχει χαθει?

Τι καλα που κανετε κ εχετε καθιερωσει την κυριακατικη βολτουλα σας ;):) !

Μου φαινεται ππως ο Παναγιαωτακος το παιζει τεμπελακος γιατι ξερει οτι η μανουλα του τον λατρευευ κ δε θα του χαλασει χατιρι!!

Ντινακι μου πολυ χαιρομαι που το Ολινακι επανερχεται στις παλιες καλες της συνηθειες!!!!!!Χαλαλι της :ymapplause::ymapplause: !!!

Αχ τι καλα που ξεμπερδεψες με τα χαλια!!!Θελω κ εγω!!!Οσο για το ατμοσφαιρικο σπιτι.....λες να σας μπουν ιδεες κ να μας ετοιμασεις το γιο που λεει κ η Φανουλα :lol: ??Ενα γιο ησυχο κ υπακουο,που θα ακουει τη μαμα,θα τρωει ολο του το φαι,θα κοιμαται πολλες ωρες,δε θα κανει ζημιες κ σκανταλιες κ θα παιζει ησυχα μονο με τα παιχνιδακια του :lol::lol: ???

Φανουλα εγω μια φορα εψαχνα το κιν μου ΟΛΗ μερα!!!!!Ειχα ψαξει παντου,το σπιτι το εκανα ανω κατω!!!Ηταν κ κλειστο το ατιμο απο τα πολλα κοπανηματα που του ειχε ριξει το αγγελουδι μου...!Κ καποια στιγμη μου ερχεται μια αναλαμπη κ κοιταω στο αυτοκινητο-στρατα της μικρης που σηκωνεται το καθισμα κ βαζει μεσα παιχνιδια...ναι,ναι εκει ηταν :D !

Αχ κοριτσια παω......με φωναζουν τα πιατα :roll:

Σας φιλω ολες ανεξαιρετως :):) !!!Καλο βραδυ :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nα μαι κ εγωωωωωωωωωωωω!!!Καλε όχι,δεν ψηνομαι για μωράκι,τουλάχιστον

όχι τωρα σύντομα!!!Τώρα θα μου πειτε αν δεν ψήνομαι τώρα σιγα μην ψηθώ αν

"ξεπαιδιάσω"...Θα φανεί!!!Επίσης δεν ψηνομαι για γιο,ούτε εγω ούτε ο Κωστάκης!

Σαφως κ θα μου άρεζε αν τελικά κανω κ δευτερο να τα κάνω "ζευγαράκι",τι καλύτερο να

ζήσεις κ τα δύο φύλα?Αλλα κ κοριτσάκι να μας έρθει το ίδιο θα χαρούμε!!!Γερά να είναι

κ όλα τα άλλα....

Στελλούνι μου γλυκό μην κατηγορείς τον εαυτό σου,είμαι σίγουρη οτι θα έψαξες

το καλύτερο για τη μικρούλα σου..Απλα καμια φορά οι δικές μας γνωσεις δεν αρκούν κ

θα πρεπε οι εταιρείες που φτιάχνουν τέτοια πράγματα να είναι ιδιαίτερα σχολαστικές σε

ότι αφορά την ασφάλεια του μωρού..Είμαι σίγουρη πως κατι θα σκεφτεί το πρακτικό

μυαλο της μανούλας... ;)

Φανούλι μου σημερα η μπουμπου με εξόντωσε,ξυπνησε αργα το πρωι κ ξανακοιμήθηκε

στη 1,οπότε απο τις 3 μέχρι το βράδυ που κοιμήθηκε ήταν duracell!!Ναι,ναι με όόόλα αυτά που

έγραψες!!!!!!

Ρε κορίτσια κ κατι που μου κάνει απο χθες...

Ενω εξ αρχης το βράδυ μετά το γάλα την αφηνω στο κρεβάτι κ κοιμάται μόνη της,απο χθες

μόλις την αφηνω κλαίει....πολύ όμως...Χθες είπα είναι φαση,δεν είναι ακόμη εντελώς καλά,ήρθαν

κ τα ξαδερφακια της κ ηταν αναστατωμενη,οκ...

Σήμερα τα ίδια ρε κορίτσια..Πολύ δάκρυ...

Κ τελικά την κοίμισα κουνώντας την στα πόδια κ μετα την εβαλα στο κρεβατι..

Εχει περάσει καμιά σας παρόμοια φάση?Κ αν ναι πώς την αντιμετωπίσατε?

Δηλαδη αν μετα απο 15 μηνες ξαφνικά άλλαξε συνήθειες στον ύπνο θα τρελλαθώ... :-s:-s:-s:-s

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα μανούλες!!!!!

Από το απόγευμα προσπαθώ να γράψω,αλλά ενώ μου εμφάνιζε κανονικά τη σελίδα,

μόλις πάταγα τα στοιχεία για είσοδο,με πετούσε έξω!!!!Να άρχισε πάλι τα προβληματάκια του το μάμμυ? :o:o:o

Παρ όλο το κρύο των προηγούμενων ημερών,σήμερα στη Χίο είχε πολύ καλό καιρό!

Ήλιο και λίιιγη δροσούλα!Έτσι πήγαμε να δούμε τον πεθερό μου στο χωριό!

Ήταν και η αδελφή του άντρα μου εκεί με τα παιδιά της,οπότε ο Γιώργος το διασκέδασε!

Πριν λίγο έφυγε και ο αντρούλης μου για Αθήνα με το μπαμπά του(πάνε να κάνει τσεκ απ ο πεθερός μου...)Ελπίζω όλα να πάνε καλά(είναι καρκινοπαθής και πρέπει να ελέγχεται για μεταστάσεις),και να περάσουμε ήσυχα αυτό το χειμώνα!Νιώθω όμως "κάπως" που είμαι μόνη με το παιδί σπίτι....

Εγώ αύριο θα βάλω τα χαλιά,μιας και περιμένω τον υδραυλικό να μου φτιάξει τα καλοριφέρ μου,γιατί τρέχουν γκρρρ!!!!!!! [smilie=angry9.gif][smilie=angry9.gif] [smilie=angryfire.gif] [smilie=angryfire.gif] [smilie=angryfire.gif] και έχει γεμίσει σκουριά το πάτωμα!!!!3 ετών σπίτι!!!!!!!!!!! X(

Επίσης αύριο αποφάσισα να ξεκινήσω επιτέλους για 4236523622370920στη φορά δίαιτα!Τώρα όμως σοβαρά!Δε θα κάνω βλακείες,ούτε θα τη χαλάω τη 2η εβδομάδα! :)):)):)):)) Όχι τίποτ άλλο,δε μου μπαίνουν όλλα μου τα χειμωνιάτικα ρούχα και δε λέει ν αγοράζω καινούργια.....Οι καιροί είναι δύσκολοι!!!!! :(

Τα κιλά της γέννας τα χω χάσει(ήταν μόνο 9),αλλά πριν τη γέννα,είχα πάρει άλλα 7!!!!!!!!! :-o:-o:-o:-o:-o

Με ωφέλησε φαίνεται ο γάμος!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Αυτά θα προσπαθήσω λοιπόν να χάσω!!!!

Δε μπόρεσα να διαβάσω όλα τα ποστ...έχω χάσει και επεισόδια λόγω της πολύμηνης απουσίας μου,οπότε θα απαντήσω σε ότι θυμάμαι....Σόρρυ στα υπόλοιπα κορίτσια...... :blush::blush::blush::blush:

Διάβασα για δοντάκια!!!Εμείς έχουμε 7 προς το παρόν(4 πάνω και 3 κάτω),αλλά τώρα νομίζω θα βγάλουμε και άλλο ένα σετ πάνω!Τα βλέπω φουσκωμένα και ο Γιώργος έχει και πολλά σαλάκια!

Αγγελική μου,καλώς επέστρεψες κοντά μας!!!!

Απ ότι έχεις καταλάβει όποτε βλέπουμε ποστ σου,απολαμβάνουμε να διαβάζουμε τα κατορθώματα

του σούπερ τρομερού Ιάσονα!!!!! :lol::lol::lol:

Αχ!Τώρα πια πού χρόνος για τα ματαμεσονύχτια ποτάκια που "πίναμε" στο μπαράκι του Mammy!!!!!!!Remember? [smilie=occasion14.gif]

Απ ότι κατάλαβα,αντιμετώπιζες κάποιο οικογενειακό πρόβλημα,το οποίο όμως λύθηκε και χαίρομαι γι αυτό!Συγχαρητήρια και για την επιτυχία σου(με το e-learning...)

ΖΑΖΑΖΟΥ καλώς ήλθες!Ελπίζουμε να σου αρέσει η συντροφιά μας!Πες μας μερικές πληροφορίες για σενα και το παιδί σου!

Ζαιράκι μου,έγινα μέλος στην ομάδα που δημιούργησες,αλλά γιατί δεν έχουμε ακόμη ούτε ένα θέμα συζήτησης?Ούτε φωτό,ούτε τίποτα?Ή΄ μήπως έχουμε και δε ξέρω να τα δω? [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif]

ΦΑΝΗ μου,τι ζουζούνι η μικρή σου!!!!!!!Γέλασα πολύ με το κινητό σου!!!!!!!"Πού είναι το κινητό της μαμάς?" "'Πού?" =))=))=))=))=))=))=))=))

Α!Να χαίρεσαι και τον άντρα σου για αύριο!!!!Να είστε πάντοτε ευτυχισμένοι και να καμαρώνετε το κοριτσάκι σας!!!!!

Αννούλα χρόνια πολλά και σε σενα,αν και λίγο καθυστερημένα!!!

Κωνσταντίνα,πώς πάει το Ολινάκι μας?Είναι καλύτερα?

Στέλλα μου,και του δικού μου τα οστά δεν έχουν κλείσει εντελώς!Εχει μείνει ακόμη μια μικρήηηηηηηη τρυπούλα! ;)

Καλώς τη Cesiliaβλέπω έκανες κι εσύ αρκετές κοπάνες ε? :o

Κοριτσάκια,πάω για νανάκια,αύριο με περιμένει δύσκολη μέρα με τους υδραυλικούς και το Γιώργο μες τα πόδια μου απ τις 8 το πρωί και μετά στρώσιμο χαλιών!!!!!Όταν επιστρέψει ο αντρούλης μου,να βρει το σπιτάκι μας έτοιμο!!!!!Αχ!!!!Εχει ήδη αρχίσει να μου λείπει!!!! :((

Και να φανταστεί κανείς οτι λίγο καιρό πριν,είμασταν κι εμείς στα μαχαίρια!!!!!Τα συζητήσαμε όμως και είδαμε οτι αυτά που μας δένουν ,είναι πολύ περισσότερα απ αυτά που μας χωρίζουν,κι έτσι,βάλαμε νερό στο κρασί μας,αλλάξαμε και τώρα ζούμε ευτυχισμένοι και ξαναερωτευμένοι!!!!!(είμαστε και 10 χρόνια μαζί,πρέπει να ανανεωνόμαστε!!!!! :D )

Αυτά!Πάλι μ έπιασε το μπούρου μπούρου!!!!!! :lol::lol::lol:

Καληνύχτα σε όλες!!!!!Φιλάκια!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mια-μια μαζευομαστε... Νυχτοπουλια....!!!

Ντινακι μου... να σου πω για την Αναστασια..

Απο νεογεννητο κοιμοταν στο κρεβατακι της χωρις ιδιαιτερα χαδια και κουνηματα..

Οι μηνες περνουσαν με τους ιδιους ρυθμους και αυτο το πραγμα αρχισε να με ενοχλει.. :(

Ηθελα να την κοιμιζω αγκαλια... να την χαιδευω, να την νιωθω πανω μου...

Οσες φορες κι αν προσπαθησα να το κανω δεν επιανε με τιποτα...

Οι γκρινιες της ξεκινησαν με το πρωτο δοντακι στους 12 μηνες ακριβως..

Απο τοτε ως σημερα την απολαμβανω μεσημερι-βραδυ στην αγκαλια μου, αλλα μου κανει μερικα

κολπα παλι.. θελει να μου δειχνει την ανεξαρτησια της...!! :lol:

Το Ολινακι ισως νιωθει καποια ανασφαλεια... ισως σε εχει αναγκη πιο πολυ απο καθε αλλη φορα.

Οτι θελει το παιδι...! Οτι σου δειχνει.. να της το προσφερεις..

Περασε μια δυσκολη εβδομαδα και αυτο την εκανε ευαισθητη και παραπονιαρα..

Μη της στερεις την αγκαλια σου και το νανουρισμα.. Θελει να σε εχει κοντα της..

Οσο για το μπεμπε...

ΟΥΤΕ ΕΓΩ ΨΗΝΟΜΑΙ.. Και καθολου μαλιστα...!!

Θα μου' ρθει η αναλαμπη στο ξεπαιδιασμα... Το ξερω.... Θα μου λειψουν οι σκ@τομενες πανες,

τα μπιμπερο, οι πιπιλες, ο ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΤΗΣ!!!! :lol::lol::lol: (αυτος μπορω να πω οτι ηταν οτι χειροτερο ειχα στην κουζινα μου... με μισο ματι τον κοιτουσα...

κι' αυτος ομως με μισουσε.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: )

Στελλιτσα μου ξεχασε το βρε κοριτσαρα μου τωρα. Παει τελειωσε.

Δε θα ξανασυμβει... Ηταν η κακια η ωρα...

Οταν ψαχναμε κι εμεις για κρεβατακι ειλικρινα δε με ενοιαζε αν ηταν ντιζαινατο, ηθελα ασφαλεια.

Καμια φορα το ματι χτυπαει εκει που δεν πρεπει και κανουμε λαθος επιλογες.

Εσπασα το μυαλο μου να βρω μια λυση για το κρεβατακι σας και το μονο που μου εχει ερθει στο μυαλο ειναι ... να κολλησεις την μια μερια του κρεβατιου στον τοιχο σε σχημα Γ και οι δυο πλευρες που μενουν στον "αερα" να τις βαλεις απ' εξω απ'τα καγκελακια ενα προσθετο κομματι απο ανθεκτικο υλικο... το μονο που μπορω να σκεφτω ειναι το ξυλο... αλλα φοβαμαι μη χαλασει το κρεβατακι... αχ δεν ξερω... δε σε βοηθαμε ετσι ομως γμτ....

Κατι θα σκεφτουμε...

Καλο πλυσιμο πιατων... Πως το βαριεμαι... Να ναι καλα το πλυντηριακι μου.. :lol:

Κοριτσαρες σας αφηνω..

Παω να ξαπλωσω γιατι η νυστα μου εχει φτασει στο αμην...

Εχω και ενα τρελοσιναχο.. με εχει ταραξει το στομαχι..

Φιλια πολλα σε ολες!

Καληνυχτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να μαι και εγώ.

τι κάνετε????????

είστε καλά?????

εγώ μια χαρά.

συγχύστηκα με ένα θεματάκι πριν από λίγο αλλα εντάξει περαστικό είναι.

Ζαιράκι μου,έγινα μέλος στην ομάδα που δημιούργησες,αλλά γιατί δεν έχουμε ακόμη ούτε ένα θέμα συζήτησης?Ούτε φωτό,ούτε τίποτα?Ή΄ μήπως έχουμε και δε ξέρω να τα δω? [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif]
.

χρυσές τις κάνω και εγώ να βάλουν καμιά φώτο στην ομάδα αλλά μπααααααααα.

υπάρχουν μερικές όπως δικές μου, της Αγγελικής και της Δώρας.........

Ντινάκι θα σου έκανα μια ανάλυση επι του θέματος του 2ου μωρού αλλά καλύτερα άστο διότι οι προθέσεις μου παρεξηγήθηκαν. εύχομαι μόνο να μην το μεετανιώσετε...με όλο το θάρρος. συγνώμη κιόλας.......όσο για την αγκαλιά εγώ παρακαλάω να μου τη ζητήσει....αγκάλιασε το όσο μπορείς. :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG: ειδικά τώρα, μετά από αυτό πο υπέρασε....τι πιο ωραίο να κοιμάται στην αγκαλιά της μανούλας του..........και μετά λίγο στο κρεβάτι δίπλα σου διαβάζωντας του παραμύθι κλπ,κλπ..... ΕΧΕΙ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙ ΣΥΝΗΘΕΙΕς ΟΘΟΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥ ΟΡΕΞΗ ΝΑ ΕΧΕΙΣ.........δεν δουλεύεις έτσι δεν είναι????? για αυτό έχει μείνει τόσο καιρό με τις ίδιες συνήθειες και τώρα που ταράχτηκε με αυτό που πέρασε διαταράχτηκε κι ο ύπνος της...υπομονή θα περάσει....

καλέ η Αγγελλική μας που πήγε πάλι. το ρίξε στο διάβασμα.

μου λείπουν οι αναλύσεις τις......

το αγοράκι μου δε μεκουράζει καθόλου, ή εγώ δε νιώθω κούραση.....πάντως σκαρφαλώνει παντού πλέον αλλά από λέξη κορίτσια μόνο κάτι ακαταλαβήστικα δικά του. και όταν μένει μόνος του λέει μαμα κ.α. σιγά να μην τον ακούμε , αν του πεις πες μαμα ήη μπαμπα ή κάτι άλλο με τίποτα, μόνο σε κοιτάει και γελάει....τι είναι αυτό τώρα??????????? όταν ήταν 6 μηνών έλεγε καθαρότατα μαμα και μετά από δύο μήνες τίπτα.. όμως τα καταλαβαίνει όλα............ότι του λες στο φέρνει ή πάει εκει που θα του πεις κλπ

αααα ούτε δείχνει,αλλά κάθε μέρα με εκπλήσει με κάτι νέο και η μαμά είναι πολύ περήφανη

σαν παγώνι που φουσκώνει γίνομαι....χαζομαμα με τα όλα μου 8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}

τν τρίτη θα πάω στο γιατρό και θα πάρω και το αγοράκι μου μαζί για να δει το αδερφάκι του.

μακ΄ρι να είναι όλα καλά γιατί δεν έχουμε ακούσει ακόμα καρδούλα και πολύ με αγχώνει :ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουδια!!!

Μολυ μου τι κανεις;;;;

Φανουλα μακια πολλα

Συμπεθερα περιμενω φωτο!!! εχω να δω πολυ πολυ κιαιρο το Ολινακι...

Στελιτσα φιλια στο Αφροδιτακι...

Η Σουλα που χαθηκε;;;

Εμεις χαλια..

επιπεφυκιτιδα ξανα...γκρρρρ....

κουραστικα ρε παιδια...

Στο θεμα δευτερο νινι εγω θεωριτιδα συμφωνω με το ζαιρακι..λεω θεωριτικα..αποφαση ακομα να το παρω..συζητουσα χτες με την κουμπαρα μου...και τα δυο βαφτηστηρια μου εχιουν μικρες διαφορες 11 & 13 μηνες..

και οι δυο μου ειπαν πως τα 2 πρωτα χρονια ηταν κολαση..αλλα μετα..παραδεισος...

δεν ειχαν ζηλιες, παιζαν μαζι κλπ κλπ..δεν ξερω παιδια..εγωα κομα το σκευτομαι....

Για την ωρα η αληθει αειναι πως οχι πολυ...χαχαχα

Ζαιρακι να μας πεις νεα

Φιλακια σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσάκια μου,καλή μας εβδομάδα!!!!!!! :x

Μαρακι μου καλώς μας ήρθες πίσω κ εσύ!!!Χαίρομαι πολύ που είσαι κ νιώθεις καλα!!

Παντα ετσι κοριτσακι μου..Τώρα για τα κιλάκια μην ανησυχείς καθόλου,απλά βαλτο στόχο κ είμαι

σίγουρη πως θα τα χασεις στο πι κ φι!!!!!

Εγώ πάλι κοριτσάκια μου είμαι πολύ πολύ ερωτευμένη με τον αντρούλη μου..Ο μόνος λόγος που

μαλώνουμε ενίοτε είναι-τι άλλο-η μαμά του...Ευτυχως προς το παρων τα προσπερνάμε σχετικά

ανώδυνα..Να δούμε ως πότε....

Φανούλι μου αυτό κάνω..Γλυκόλογα,αγκαλιές κ τραγουδάκια μεχρι να κοιμηθεί...

Αλλα πίστεψε με έλεγα κ εγω το ίδιο μεχρι τωρα για τα χαδάκια κτλ γιατι δεν κοιμόταν

ούτε κατα διάνοια μαζί μου,κ όμως τωρα που το ζω,απ τη μια το απολαμβ'ανω αλλα απο

την άλλη τα βράδια μου τα αφιέρωνα στον αντρούλη μου..Την έβαζα για νάνι κ πίναμε ενα

ποτάκι,τα λέγαμε με την ησυχία μας κτλ κτλ κτλ..Τώρα αν χρειάζεται καθε βράδυ 1 ώρα μεχρι να

κοιμηθεί,την πατήσαμε... :-o Για να δούμε...

Ζαιράκι μου δεν υπάρχουν παρεξηγήσεις μεταξυ μας κοριτσάκι μου,γνωμες εκφράζουμε

κ απο κει κ πέρα καμια δεν προσπαθεί να αλλάξει την άποψη της άλλης,αλίμονο αν το κάναμε

κ αλίμονο κ αν συμφωνούσαμε κ απόλυτα μεταξυ μας....

Σημερα ξεκινησαμε στραβα πάλι με την μικρή μου,πάλι μόλις περνάμε την πόρτα του δωματίου

της τσιρίζει...Τι κακό είναι αυτό που μας βρήκε στα καλά καθούμενα,δε ξέρω....

Ρε κοριτσια τι να μαγειρέψω σήμερα??Γνωμεεες???? :-\

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα συμπεθερααα!!Δεν εχει κ πολύ καιρό που έβαλα φωτο το Ολινάκι μου..

Αυτη με το λουλούδι που έχω κ στο τικερακι μου δε την είδες???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτη ειναι μικρη καλεεεε..θελλουμε φρεσκιες φωτο ετσι;;;;

χαχαχα

Οσο για τον υνο δεν ξερω τι να σου πω....εμενα απο γεννεσιμιου του ειναι ταρζαν και δεν κοιμαται...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτη ειναι μικρη καλεεεε..θελλουμε φρεσκιες φωτο ετσι;;;;

χαχαχα

Οσο για τον υνο δεν ξερω τι να σου πω....εμενα απο γεννεσιμιου του ειναι ταρζαν και δεν κοιμαται...

Καλε την εχω βαλει κ στο φβ,δε λεω για αυτη καθαυτη τη φωτο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρααααααααααααααααααααααααααααααααααα

τι κάνετε????? στις 11 ξυπνήσαμε :o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o

Στο θεμα δευτερο νινι εγω θεωριτιδα συμφωνω με το ζαιρακι..λεω θεωριτικα..αποφαση ακομα να το παρω..συζητουσα χτες με την κουμπαρα μου...και τα δυο βαφτηστηρια μου εχιουν μικρες διαφορες 11 & 13 μηνες..

και οι δυο μου ειπαν πως τα 2 πρωτα χρονια ηταν κολαση..αλλα μετα..παραδεισος...

δεν ειχαν ζηλιες, παιζαν μαζι κλπ κλπ..δεν ξερω παιδια..εγωα κομα το σκευτομαι....

Για την ωρα η αληθει αειναι πως οχι πολυ...χαχαχα

όποια κοπέλα και αν ρωτήσετε που έκανε 2ο νωρίς θα σας πει ότι ήταν η καλύτερη απόφαση της ζωής της σε αντίθεση με κοπέλες που αργήσανε που μετά ή δεν κάνανε καθόλου -- καιείναι κρίμα να μην κάνετε αδερφάκια στα παιδιά, νομίζω είναι λάθος --ή μετά όλες μα όλες τομετανιώσανε γιατί τα παιδάκια δεν έιχαν τπτ κοινό....θα το λέω καιθα τοξαναλέω.... :-@:-@:-@:ympeace::ympeace::ympeace:

Χρύσα μου τι θα γίνει με σας τελοσπάντων. πότε θα γίνετε καλά?????

Ο μόνος λόγος που

μαλώνουμε ενίοτε είναι-τι άλλο-η μαμά του...Ευτυχως προς το παρων τα προσπερνάμε σχετικά

ανώδυνα..Να δούμε ως πότε....

εμείς πάλι όχι πάντα ανώδυνα..............οι μαμάδες των αγοριών έτσι είναι για μας δυστυχώς. έτσι θα μαστε και μεις??????????????????? :-s:-s:-s:-s:-s:-s:-s:-?:-?:-?:-?:-?

Ντινούλα μου είσαι πολύ τυχερή που δε σε ζόριζε με τον ύπνο....τι καλά που εντάσσεται το μωρό όταν δε δουλεύει η γυναίκα.....τώρα εγώ συγνώμη θα προτιμούσα να κάνω αγκαλίτσες με το παιδάκι μου -μάλλον είναι η διαφορά φύλου- παρά να κάτσω να κουβεντιάσω με τον άντρα μου, γιατί πιθανόν να καταλήξει σε καυγά, ειδικά αν πιάσουμε θεματάκι με τη μάνα του.......τον αγαπαω πάρα πολύ, άλλωστε δύο παιδιά έχουμε και θα κάνουμε και τρίτο αν όλα πάνε καλά, πρώτα ο Θεός - αλλά έχει κάποια κολλήματα που δεν αλλάζουν.

καλά δεν ντρέπεστε να μιλάτε για κιλ΄μπροστά μου?????????? έχω ήδη 9 από την πρώτη (είχα πάρει σύνολο 23 μαζί με του μωρού αλλά δε μου φαινόταν γιατί ήμουν σχετικά αδύνατη ).......τώρα προσπαθώ να προσέχω αλλά δυστυχώς είμαι λιγουρίτσα.........................

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα σε όοοοοοοοοοοοοοοοοολες τις όμορφες μανουλες και στα απίστευτα ,πανέμορφα,πανέξυπνα,γλυκύτατα,ναζιαρικα και καποιες φορες παραπονιαρικα μωρακια μας.... :lol::lol:

καλη εβδομαδα ...

τι μου κανετε????

εμεις χθες ειχαμε μια δύσκολη μερα...ξύπνησε το απογευμα στις 4.30 και μεχρι τις 8.30 που την καναμε μπανακι...όλο εκλαιγε και γκρινιαζε ... :cry::cry: με ειχε πιασει το κεφαλι μου...μεχρι που ψιχαλιζε και την εντυσα με το μπουφανακι και την εβγαλα εξω με μια μεγαλη ομπρέλα... :o:o αλλα επειδη την ειχα αγκαλιά και πόναγε η μεσουλα...γυρισαμε γρηγορα σπιτακι...μετα χτύπησε οπως ετρεχε σε ενα σκαμπο ευτυχως πλαστικο...ανοιξε λιγο αιματακι τα χειλακια της... εφαγε και μια τουμπα στο μαρμαρο :cry: και το κερασακι στην τούρτα...της εδωσα τυρακι γραβιερουλα κομματακια...το χω ξανακανει ...και τα τρωγε λαιμαργα και ενω δεν καταπινε μαλλον...ζηταγε η λαιμαργη παπενια μου και αλλο...και μετα ...εβαλε το χερακι μεσα και τα εβγαλε όλα... :mrgreen: τοσα πολλά μαζί δεν εχουν ξαναγίνει ποτε....τα παιξα... δεν ξερω αν εν μερη φταιει το κακο ματι η ότι την ειχα ντυμενη με ενα μακρυμανικο πιτζαμακι και ενα εσωρουχακι και ζεσταινοταν...αλλα ήταν να παμε σε εναν γαμο...και δεν πηγαμε και απο τοτε που ακουσα την μανα του γαμπρου απο το σπιτι της μανας μου ...το ενα γινοταν μετα το αλλο...αρκετα σας ζαλισα με τα δικα μου... :oops: απλα ηθελα να σας τα πω...

Στελλουνι μου μην σκας βρε αγαπη μου...στην τελικη αν το βλεπεις οτι ειναι κοντα τα καγκελα ...παρε μια απλη οικονομικη κουνια απο τα λητω..εμεις απο κει της την εχουμε παρει...απλη...χωρις σχεδια...και μην εχεις τυψεις αγαπη μου...

Ντινουλι μου ελπίζω να ναι φαση απλα αυτο με το Ολινάκι και να περασει γρηγορα...φιλησε μου την

Χρυσουλινι μου...περαστικα και απο δω στον ταρζανουλη μας...αντε ελπίζω να καταφερουμε να συναντηθουμε...σε λιγες μερες.... ;);)

Συμπεθερα μου που εισαι εσυ??? καλα κανετε και πατε βολτιτσες καθε σκ...φανταζομαι χαρα ο γαμπρουλης μου ε?

Η εγκυουλα μας τι κανει? αντε να ακουσετε την καρδουλα του μωρου για να ηρεμησεις και εσυ κοριτσακι μου...και εγω μπηκα στην ομαδα και δεν εχουεμ ουτε μια συζητηση γιατι???? :((:(( μου αρεσε η κοιλίτσα σου...

Δωρουλα μου ,Φανουλα μου τι κανετε κοριτσακια μου ?????

Μαρακι ξεχασα να σχολιασω πολυ γλυκια η φωτο που χεις βαλει...

Αγγελικουλα μου που εισαι συγγραφεα μας?????????το ριξες στο διαβασμα ?τα φιλια μας απο καρολ και φυσικα παπενια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ζαιρακη Καρολινακη καλημερουδια

τι μου κανετε;;;;

εμεις χμμμ...ετσι και ετσι...

δεν ξερω ποτεθα γινει καλα...ημουν προετοιμασμενη για αρρωστιες..αλαλ οχι και ετσι ρε παιδια..με εχει ταραξει το σκατουλι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

υπομονη ματια μου...ξερω ότι ειναι δυσκολα αλλα εσυ κανεις ότι μπορεις... ;);) και ξερω ότι εισαι πολυ καλη μανουλα....όπως όλες μας...χαρισε του αγκαλίτσες της μανουλας.... :x:x και που θα παει θα γινει καλα ο ταρζανουλης μας!

αντε θα τα πουμε από κοντα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια!!!!!!

Ένα βιντεάκι από μενα,έτσι για να χαλαρώσουν λίγο οι φιλεναδίτσες μου! :x:x:x

Πάντως έχω να πω οτι εγώ απάντησα σε όλες τις ερωτήσεις λάθος!!!!!!! :((:((:((:((:((:)):)):))

Να ανησυχώ????????????????? =))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))

[smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ζαιράκι μου γλυκό κ φουσκωμένο επέτρεψέ μου να διαφωνησω με αυτό που

έγραψες για όλες τις μανούλες που εχουν παιδάκια κοντά κοντά...Πίστεψε με ξέρω πολλές,μα

πάρα πολλές μανούλες που μου λένε ακριβως το αντίθετο..Οτι τα παιδιά κοντά-κοντά δεν

παλεύονται γιατι σκοτώνονται συνέχεια μα συνέχεια συμμερίζονται το ένα το άλλο κ γίνεται

χαμός...Ενω τα παιδάκια που εχουν μεγαλύτερη διαφορά,μπορεί να μην εχουνε κοινά παιχνίδια

κ ενδιαφέροντα,αλλα τουλάχιστον έχεις χαρεί την βρεφική κ νηπιακή ηλικία του ενός,κ ύστερα

επειδη τα μεγαλύτερα έχουνε αντίληψη,αναλαμβάνουν το ρόλο του "προστάτη" κ έχουν πολύ

καλύτερη σχέση..Οι απόψεις διίστανται λοιπόν..

Εγώ προσωπικά δε μπορω να εκφέρω άποψη αν δε ζήσω κάτι απο τα 2..Προς το παρων είμαι

με την καψουρίτσα μου κ απολαμβανω την καθε μας στιγμη...

Οσο για το βράδυ...δε λέω οτι βάζω την Ολίνα για ύπνο κ μαλώνω με τον αντρούλη μου!!Κάθε άλλο..

Είναι οι στιγμές μας εκείνες,βλέπουμε μαζί τι βι,ή ακούμε μουσική,ή απλά τα λέμε αγκαλίτσα!

Λατρεια κ η μπέμπα,αλλα λατρεία κ ο μπαμπάς της..Άλλο το ένα,άλλο το άλλο!Μαλώνουμε σπάνια...

Συμπεθερουλα το ματιασανε το αγοράκι μας,τι να πω...

Καρολινάκι μου έχουμε περάσει τέτοιες "κακές" μέρες ατελείωτες..Ερχόταν το βράδυ κ έλεγα

Χριστε μου τι άλλο θα μας συμβεί..Πάντως να ξερεις οτι ήταν ανάδρομη η Αφροδίτη κ μια

αναποδιά γενικότερα υπήρχε για όλους μας..!!!Ελπίζω απο σήμερα να είναι καλά τα ζουζουνάκια

μας..Κ να μη ξεχνάς να την ξεματιάζεις κ να την πηγαίνεις τακτικα να μεταλαβαίνει..Ο κόσμος

καποιες φορές γίνεται κακός ακόμη κ χωρίς να το θέλει...!

Τα φιλάκια μου... :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμπεθερα Λες να ειναι αναδρομη η κυρα Αφρο γι'αυτο σεξ κομμενο;;;;;

χαχαχαχαχαχα

Αχ και εμεις μαλλωνουμε...αλλα τα βρισκουμε...ετσι ειναι παιδια..το θεμ αειναι ο καθε καυγας να σας βρισκει δυνατοτερους και πιο αγαπημενους...

εμεις παντως κανουμε πολλες αγκαλιτσες..μας βοηθαει να εκτονωνουμε το αγχος της ημερας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ! Εξαφανιστηκα το ΠΣΚ αλλα και να εμπαινα ολο γκρινια θα ημουνα γιατι περιμενα περιοδο, ειχα αγχος για την αρχη του Ιασωνα στον παιδικο... Μαγειρευα συνεχομενα το ενα φαγητο μετα το αλλο (ετσι μου περνανε τα νευρα...) και απο διαβασμα μονο την Παρασκευη κατι εκανα και το Σαββατοκυριακο τιποτα αφου ημουνα εντελως αυπνη... Εκλειναν τα ματια μου 10 λεπτα, εβλεπα εφιελτες με τον Ιασωνα σε αγνωστα και σκοτεινα μερη και πεταγομουνα, μετα μπαλκονι μεσα στο κρυο και το ενα τσιγαρο πισω απο το αλλο μεχρι το ξημερωμα...

Τελοσπαντων ολα καλα πηγαν, τα σπυρακια της ανεμοβλογιας εφυγαν, η περιοδος μου ηρθε σημερα πρωι-πρωι και φυσικα ο Ιασωνας πηγε στον παιδικο πρωτη μερα...

Δεν και τοσο χαλια οσο φανταζομουνα. Κατ' αρχας μπηκε μονος του μεσα χωρις κλαμματα... Ειχαν βγει τα αλλα παιδακια στον προθαλαμο και οταν αρχισαν να μπαινουν μεσα, πηγε κι αυτος απο πισω σαν το προβατο... Ειχε δει και τις τσουληθρες μεσα... Τον χαιρετησα κανονικα απο το τζαμι και παλι δεν εκλαψε, περιεργεια βλεπεις... Αλλα 2 ωρες αργοτερα που τον πηρα ηταν κλαμμενος και τον ειχαν ηδη δωροδοκησει με ψωμι, οπως τους συμβουλεψα φευγοντας. Απο οτι μου ειπαν ολα πηγαιναν μια χαρα μεχρι που τον αρπαξε και τον κοπανησε λιγακι ο Αναστασης ο αγριος (γνωριζομαστε απο τα γεννεθλια μας που τον ειχαμε καλεσει με τη μαμα του η οποια τον πηρε και εφυγαν αρον-αρον με την τουρτα στο στομα γιατι κοπανησε τον Ιασωνα για ενα σκυλακι που ειχε...) Αυτα ομως ειναι στο προγραμμα, θα ξεχωρισει γρηγορα ο Ιασωνακος με παιδακια θα ασχολειται και με ποια οχι και ισως και ανταποδωσει και καμια σφαλιαρα σε οποιο τον χτυπαει. Δε ξερει απο τετοια ακομα, αλλα θα μαθει!

Εγω ημουνα ολο το διωρο σε κατασταση εκτακτου αναγκης, δεν επεσα στην παγιδα να τη στησω απ' εξω ολο το διωρο γιατι θα τρελαινομουνα... Γυρισα σπιτι και καθομουνα με το σταθερο και το κινητο και περιμενα καπνιζοντας να με παρουν τηλεφωνο ή να περασει το ρημαδο-διωρο να παω να τον μαζεψω.

Φοβαμαι πως μετα τις ξυλιες που αρπαξε, αυριο θα εχουμε το δραμα και δεν θα θελει να μπει μεσα... ειδωμεν!

Αλλα τωρα...

Αννουλα, Χιλιοχρονη παντα με υγεια και τυχη και πολλη χαρα και να σε χαιρονται οσοι σε αγαπανε! [smilie=occasion13.gif] Βρε συ, εισαι μικρουλα... μονο 25! Αισθανομαι γρια τωρα... ;)

Φανη, να βαλουμε τα καρβουνιασμενα τυροπιτακια σου να κανουν παρεα στα σκουπιδια με τα καρβουνιασμενα μουστοκουλουρακια μου... Εμενα η πρωτη φουρνια επαθε τη ζημια, οι αλλες δυο βγηκαν μια χαρα κι ετσι ο Ιασωνας περασε ολο το Σαββατοκυριακο, προσπαθωντας να κλεψει κουλουρακια απο το τραπεζι... Τα καταφερε μερικες φορες και ετσι παλι ακουστηκαμε σε ολη τη γειτονια με το ψαρι την Κυριακη... Που να χωρεσει το αηδιαστικο ψαρακι μεσα σε μια κοιλια γεματη μουστοκουλουρα? Το καθαρματακι μου ανεβαινε αστραπη απο την καρεκλα πανω στοι τραπεζι με τα γονατα, βουταγε το κουλουρι και κρυβοτανε κατω απο το τραπεζι, να το καταβροχθισει σε χρονομ μηδεν, μην προλαβουμε να του το παρουμε... 2 φορες τον προλαβα γεματο ψιχουλα ενω καταπινε την τελευταια μπουκια! 1 φορα προλαβα και του το πηρα και εγινε χαμος... Εκλαιγε και χτυπιοτανε για 1 τεταρτο παρακαλω...

Στελλα, φανταζομαι οτι τωρα θα εχεις ηδη ξεπερασει το πρωτο σοκ της πτωσης της Αφροδιτουλας... Δωσε φιλακια στη νυφουλα μου και πες της απο μενα και τον Ιασωνα που τα ξερει καλα αυτα, οτι τα ακροβατικα και οι ταρζανιες πονανε πολυ! Με παραξενεψε λιγο αυτο που λες για τα καγκελα της κουνιας... Νομιζω οτι προκειται για λαθος του κατασκευαστη γιατι η δικια μου που ηταν μαλλον φτηνη, εχει 2 θεσεις για το στρωμα και 2 για τα καγκελα. Ετσι ειναι αδυνατο ακομα και για τον Ιασωνα τον ακροβατη να πεσει απο εκει...

Εννοειται πως κι εμενα μου εχει πεσει... Εχω πει πολλες φορες την ιστορια... λιγο πριν γινει 5 μηνων απο την αλλαξιερα μεσα σε 2 δευτερολεπτα που γυρισα την πλατη μου να παρω την πιπιλα απο το κρεβατι. Αυτο που δεν εχω πει και εχει πολυ γελιο, ειναι οτι μετα το 4ο τηλεφωνο που πηρα τον παιδιατρο στο κινητο, μου ειπε ο ανθρωπος να παμε απο το ιατρειο, περισσοτερο για να με ησυχασει.... Οπου εμφανιστηκα μεσα σε ενα 20 λεπτο με τις μπιτζαμες και μια ξεχειλωμενη ζακετα, πρησμενη απο τα κλαμματα... Οι αλλοι γονεις με κοιταζαν σαν εξωγηινη, γιατι ο Ιασωνας φαινονταν μια χαρα εκτος απο ενα κοκκινισμα στο σαγονι και τη μυτη και εγω ετοιμη για λιποθυμια... αντι να κοιταξουν το μωρο κοιταγαν πως θα μαζεψουν εμενα με πορτοκαλαδες κ.τ.λ.

Ντινακι μου, ποτε θα πας στο γιατρο? Χαιρομαι παρα πολυ που εισαι τοσο ενθουσιασμενη για το αδερφακι που θα χαρισεις στο παιδακι σου συντομα! Αυτο ομως δε σημαινει πως αδερφακια με καπως μεγαλυτερη διαφορα ηλικιας δεν περνανε καλα μαζι... Εγω με τον αδερφο μου 3 χρονια διαφορα ειχαμε και μια χαρα παιζαμε μαζι. Και ακομα και σημερα ειμαστε πολυ δεμενοι! Αν το αποφασισω παντως εγω, καπου εκει θα ηθελα να ειναι η διαφορα που θα εχουν μεταξυ τους. Δεν ειδα ακομα τη φωτογραφια της κοιλιτσας σου αλλα θα παω να τη δω τωρα. Και μη μου στενοχωριεσαι που δεν εχει πολλες φωτογραφιες στην ομαδα μας... Θα βαλω εγω κι αλλες! Θα γεμισω τον τοπο φωτογραφιες της τρελο-αναρχομουριτσας του Ιασωνα... Θα βαλει και η συμπεθερουλα μου αυτες απο τη βαφτιση, θα ψησουμε και τη Φανη μαζι... Μονο μη μου στενοχωριεσαι!

Καρολινακι, κι εμενα μου λειπετε οταν αργω να μπω να διαβασω τα νεα σας και να γραψω τις εκθεσεις μου... Αλλα κριμα δεν ειναι οταν ειμαι ολο γκρινια (χωρις σοβαρο λογο), να μεταφερω εδω τη κακοδιαθεσια μου, να σας χαλαω τη διαθεση και να αποτελειωνω και τη δικη μου ανακυκλωνοντας την ανευ ουσιας δυστυχια μου?

Κωνσταντινα, φιλακια πολλα στο Ολινακι, που απο οτι καταλαβα εγινε μια χαρα παλι! Αιφνιδιο εξανθημα ηταν ε? Ειναι καπως περιεργα τα πραγματα οταν υπαρχει πυρετος και δεν ξερεις την αιτια... Τωρα ομως περασε, παει!

Χρυσα, με γεια το πεντακαθαρο, χειμωνιατικο και διαφορετικα διακοσμημενο σπιτακι σας! τι κανει η αλλη μουριτσα, ο Χριστοφορος σου? Γραψε μας κανενα ωραιο καινουριο που εκανε...

Κοριτσαρες... Καλο Χειμωνα ειπαμε?

Φιλακια πολλα σε ολες, παω να φαω καμια μπουκια και να διαβασω οσο προλαβω μεχρι να ξυπνησει το τερατο-μαθητακι μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμπεθερα ανοιξε το Νο 5!!!!

Κοβετε..δεν κοβετε..αλλα μπαινει στην καταψυξη ελεω Χριστοφορου...χαχαχαχα

Αγγελικη μου μια χαρα..παντα τετοια ο Ιασωνακος...περιμενουμε αναφορα ετσι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...