Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΙΟΥ-ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ 2009 Νο4!


Recommended Posts

ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΖΩ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΦΟΥ ΧΑΙΡΕΤΑΙ Ο ΙΑΣΩΝΑΣ ΤΟ ΤΙ ΠΙΣΤΕΥΟΥΝ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΛΙΓΟΤΕΡΟ.ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΠΗΓΑΜΕ ΣΕ ΣΥΝΑΥΛΙΑ ΠΡΟΧΘΕΣ ΠΑΟΡΤΟΚΑΛΟΓΛΟΥ ΖΙΩΓΑΛΑΣ ΦΑΜΕΛΛΟΣ ΧΙΛΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΜΩΡΑ ΣΤΗ ΦΩΤΙΑ ΚΑΙ ΕΙΧΑΜΕ ΚΑΙ ΤΟΝ Μ ΙΚΡΟ ΜΑΖΙ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΤΕΛΕΙΑ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΜΕΣ ΤΗ ΧΑΡΑ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΚΟΣΜΟ ΜΟΥΣΙΚΗ ΧΟΡΕΥΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΠΟΛΥ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΗΞΩ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΤΟΝ ΣΚΕΠΑΣΑ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΝ ΤΑ ΜΩΡΑ ΣΤΗ ΦΩΤΙΑ ΚΑΙ ΕΙΧΕ ΤΡΟΜΕΡΗ ΦΑΣΑΡΙΑ ΚΑΙ ΕΝΤΑΣΗ ΑΛΛΑ Ο ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕ ΤΙΟΠΤΑ ΚΑΙ ΥΠΗΡΧΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΠΟΥ ΜΑΣ ΚΟΙΤΟΥΣΑΝ ΟΠΩΣ ΕΛΕΓΕΣ ΣΑΝ ΝΑΤΟ ΤΥΡΡΑΝΑΜΕ ΚΑΙ ΠΑΕΙ ΛΕΓΟΝΤΑΣ ΟΥΤΕ ΠΟΥ ΜΕ ΕΝΟΙΑΞΕ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ...

ΜUMMUDI ΥΠΟΜΟΝΗ ΜΕ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΣΕ ΝΙΩΘΩ ΤΑ ΙΔΙΑ ΤΡΑΒΑΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΙ ΒΛΕΠΩ ΚΑΙ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΜΑΜΑΔΕΣ ΑΦΟΥ ΟΤΑΝ ΤΟΝ ΜΑΛΩΝΩ Η ΓΕΛΑΕΙ Η ΘΑ ΜΟΥ ΝΑΤΙΜΙΛΑΕΙ ΜΕ ΣΟΒΑΡΟ ΥΦΟΣ ΝΤΞΒΡΞΗΕΔΞΗΓΞ ΗΨΦΚΜΦΔΛ,ΜςΣΔΛςΚ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟΥ ΛΕΩ ΟΧΙ ΚΑΙ ΞΑΝΑ ΞςΚΗΕΔΗς ΦΙΘΨΦςΥΕΙςΗΔΦςΝΚΕΞΗ.ΦΑΤΣΕΣ ΤΙ ΝΑ ΠΟΥΜΕ

ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΗ ΘΑΛΛΑΣΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΓΙΛΕΚΑΚΙΑ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΑ ΔΟΚΙΜΑΣΑΤΕ?

ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΝΑΥΛΙΑ ΠΟΥ ΛΕΤΕ ΗΘΕΛΑΜΕ ΝΑΠΑΜΕ ΚΑΙ ΣΕ ΜΙΑ ΑΛΛΗ ΓΑΛΑΝΗ ΜΠΛΕ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟ ΑΚΟΜΑ ΑΛΛΑ ΦΟΒΗΘΗΚΑΜΕ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ ΜΗΝ ΒΡΕΞΕΙ ΔΕΝ ΕΒΡΕΞΕ ΑΛΛΑ ΠΗΓΑΜΕ ΓΙΑ ΠΙΤΣΑ ΚΑΤΙ ΗΤΑΝ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΘΟΛΟΥ...

ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΚΟΠΛΕΑ ΜΟΥ ΣΤΑΝΑΧΩΡΕΘΗΚΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΑ ΠΑΣ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ ΓΙΑΤΙ ΚΑΛΗ ΜΟΥ?ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ Η ΕΤΣΙ ΞΕΡΕΙΣ ΣΑΝ ΦΑΣΗ?ΓΙΑΤΙ Ο ΧΩΡΙΣΜΟΣ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΚΟΥΒΕΝΤΑ..

ΤΩΡΑ ΑΠΟ ΒΡΩΜΙΕΣ ΑΦΗΣΤΕ ΜΗΝ ΤΟ ΣΥΖΗΤΗΤΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΒΡΩΜΙΚΟ ΝΑ ΤΟ ΔΟΚΙΜΑΟΥΜΕ ΟΧΙ ΝΑ ΤΟ ΦΑΜΕ ΑΛΛΑ ΝΑ ΤΟ ΑΓΓΙΞΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΓΛΥΨΟΥΜΕ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ..ΑΠΟ ΖΑΒΟΛΙΕΣ ΑΛΛΟ ΤΙΠΟΤΑ ΑΝΟΙΓΕΙ ΚΛΕΙΝΕΙ ΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ ΤΟ ΝΤΙΒΤΝΤΙ ΝΤΟΥΛΑΠΙΑ ΚΑΙ ΠΑΕΙ ΛΕΓΟΝΤΑΣ Η ΛΙΣΤΑ ΣΗΜΕΡΑ ΜΟΥ ΕΒΓΑΛΕ ΟΛΑ ΤΑ ΕΣΩΡΟΥΧΑ ΚΑΙ ΤΑ ΣΟΥΤΙΕΝ ΕΞΩ.ΑΦΗΣΤΕ..

ΑΧ ΠΟΛΥ ΝΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΤΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΥ ΔΙΝΟΥΝ ΟΤΑΝΘΕΛΕΙ ΕΡΧΕΤΑΙ ΣΤΟ ΞΑΦΝΙΚΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΔΙΝΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΦΙΛΑΚΙ ΜΕ ΘΟΡΥΒΟ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΜΟΥΑΑΑΑ ΟΠΩΣ ΚΑΝΕΙ ΘΟΡΥΒΟ ΤΟ ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΦΙΛΙ ΠΑΝΤΩΣ ΜΕ ΚΑΝΕΙ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΟΤΙ ΟΤΙ ΚΑΝΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΜΕ ΦΙΛΑΕΙ ΕΧΡΕΤΑΙ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΟΣ ΜΕ ΧΑΙΔΕΥΕΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΟΧΙ ΑΠΟ ΖΗΛΙΑ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΑΝΤΙΓΡΑΦΗ ΑΛΛΑ ΜΕ ΕΚΠΛΗΣΣΕΙ ΑΦΑΝΤΑΣΤΑ....ΜΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΘΕΜΕΡΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΑ ΜΑΛΩΜΑΤΑ ΠΑΝΕ ΣΥΝΝΕΦΟ ΖΩΑΡΑ ΠΑΙΔΙΑ..

ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΠΕΡΠΑΤΑΝΕ ΠΩΣ ΠΕΡΑΠΤΑΝΕ ΜΟΝΑ ΤΟΥΣ Η ΜΕ ΣΥΝΟΔΕΙΑ?ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΕΝΝΟΕΙΤΕ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΔΩ ΚΙ 2 ΜΗΝΕΣ ΣΧΕΔΟΒ ΔΗΛ ΜΕ ΠΑΙΡΝΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΧΕΡΙ ΚΑΙ ΠΑΜΕ ΒΟΛΤΑΠΑΝΤΟΥ ΟΛΗ ΤΗΝ ΠΛΑΕΤΙΑ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΓΕΝΙΚΑ ΕΤΣΙ ΠΑΜΕ ΠΑΝΤΟΥ ΚΑΙ ΩΡΕΣ..ΤΩΡΑ ΤΟΝ ΒΛΕΠΩ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ 2-3 ΒΗΜΑΤΑΚΙΑ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΤΣΑΚ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΧΕΡΙ ΜΟΥ ΠΙΑΝΕΙ ΤΟ ΕΝΑ ΔΑΧΤΥΛΟ ΟΧΙ ΟΛΟ ΤΟ ΧΕΡΙ ΤΟ ΑΦΗΝΩ ΕΓΩ ΑΛΛΑ ΕΚΕΙΝΟΣ ΘΥΜΩΝΕΙ ΠΟΥ ΤΟ ΚΑΝΩ...

ΑΥΤΑ ΓΙΑ ΑΠΟΨΕ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 996
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μυρτούλα, κοντοχωριανή,

εγώ κάνωόόόόλες τις δουλείες μου, όσες θα προλάβω δηλ με το μωρό ανάμεσα στα πόδια μου στην κυριολεξία.

σκουίζω και μου σέρνει τη σκούπα, μαγειρεύω και έρχεται και χώνεται ανάμεσα στα μπούτια μου, πλένω το μπαλκόνι και καμιά φοράπλατσουρίζει μαζίμου ή τον έχω μπροστά στη μπαλκονόπορτα κλπ,κλπ και αν θέλω να τον απασχολήσω κάθεται μόνο 2-3 λεπτά με τα παιχνίδια του και μετάξανά τα ίδια.

δεν υπάρχει ΣΩΤΗΡΙΑ!!!!!

μην το ψάχνεις!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΙΤΛ ΣΤΑΡ ΔΙΑΒΑΖΩ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΣ ΤΗ ΦΑΣΗ ΤΗΣ ΤΡΕΛΛΑΣ ΤΗ ΠΕΡΑΣΑ ΟΣΟ ΔΟΥΛΕΥΑ ΕΙΧΑ ΠΙΟ ΠΟΛΛΑ ΝΕΥΡΑ ΚΑΙ ΚΟΥΡΑΣΗ ΚΑΙ ΟΠΟΤΕ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ ΚΑΤΙ ΑΜΕΣΩΣ ΞΕΣΠΑΓΑ ΕΒΑΖ ΠΟΛΥ ΖΥΧΝΑ ΤΑ ΚΛΑΜΜΑΤΑ ΕΝΙΩΘΑ ΤΥΨΕΙΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΟΝ ΦΕΡΟΜΟΥΝΑ ΣΩΣΤΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΜΟΥ ΕΦΤΑΙΓΕ ΟΟΙ ΟΡΜΟΝΕΣ Η ΔΟΥΛΕΙΑ ΠΑΝΤΩΣ ΤΩΡΑ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΝΕΥΡΙΑΖΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΣΠΑΝΙΑ ΤΟΝ ΜΑΛΩΝΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΥΜΩΝΩ Η ΝΕΥΡΙΑΖΩ Η ΥΠΟΜΟΝΗ ΜΟΥ ΤΗΝ ΝΙΩΘΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΚΙΑ ΔΕΝ ΖΟΡΙΖΟΜΑΙ ΚΙΟΛΑΣ ΜΕ ΤΟ ΠΣΙΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΤΕ ΤΕΛΕΙΟ ΜΕ ΜΙΚΡΟ ΠΑΙΔΙ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΕΥΠΡΕΠΩΣ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΓΕΝΙΑΚ ΤΟ ΠΑΛΕΥΩ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΚΑΘΕΜΕΡΑ ΣΧΕΔΟΝ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΦΙΕΩΡΩΝΩ ΧΡΟΝΟ ΜΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΜΕ ΝΑ ΓΕΛΑΣΟΥΜΕ ΝΑ ΧΟΡΕΨΟΥΜΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΑΣ ΑΥΤΟ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΔΙΠΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΙΖΟΥΜΕ..Η ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΔΕΝ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΝ ΠΟΤΕ ΑΛΛΑ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΜΑΣ ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΝ ΓΡΗΓΟΡΑ.

ΕΓΩ ΕΧΩ ΔΟΡΥΦΟΡΙΚΟ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΤΟΥ ΒΑΖΩ ΞΕΝΑ ΚΑΝΑΛΙΑ ΚΙΚΑ ΚΙΑ ΜΠΑΡΕΕΜ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΟΛΟ ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΓΙΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΙΚΡΑ ΣΑΝ ΤΑ ΔΙΚΑΣ ΜΑΣ ΝΑ ΚΑΤΑΒΑΙΝΟΥΝ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΒΛΕΠΟΥΝ ΑΛΛΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΝ ΤΗ ΓΛΩΣΣΑ.ΕΜΕΝΑ ΠΑΙΖΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 6 7 ΟΛΟ ΤΕΤΟΙΑ ΠΟΤΕ ΒΛΕΠΕΙ ΠΟΤΕ ΠΑΙΖΕΙ ΕΡΧΕΤΑΙ ΣΤΑ ΠΟΔΙΑ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΚΑΝΩ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΚΑΙ ΞΑΝΑΜΑΝΑ ΤΑ ΙΔΙΑ..ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΘΕΜΕΡΑ ΒΓΑΙΝΟΥΜΕ ΜΕΤΑ ΒΟΛΤΑ ΓΥΡΩ ΣΤΙΣ 8 ΚΑΙ ΓΥΡΝΑΜΕ ΣΧΕΔΟΝ 10 ΓΑΛΑ ΑΓΚΑΛΙΤΣΕ ΚΑΙ ΝΑΝΙ ΑΝ ΜΑΓΕΙΡΕΥΩ ΤΟΝ ΕΧΩ ΣΤΗ ΚΟΥΖΙΝα ΣΤΟ ΠΑΤΩΜΑ ΜΕ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΚΟΥΤΑΛΕΣ ΞΥΛΙΝΕΣ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΜΕ ΟΤΙ ΘΑ ΤΟΥ ΚΕΝΤΡΙΣΕΙ ΤΟ ΝΕΔΙΑΦΕΡΩΝ.ΜΠΟΡΕΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΙΑ ΣΤΟ ΣΑΛΟΝΙ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΖΕΥΕΙ ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΤΟ ΣΙΔΕΡΟ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΔΥΣΚΟΛΑ ΘΑ ΠΑΙΞΕΙ ΛΙΓΟ ΘΑ ΔΕΙ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΠΑΛΙ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΕΡΕΘ ΣΤΑ ΠΟΔΙΑ ΜΟΥ ΘΑ ΠΕΙΡΑΞΕΙ ΧΙΛΙΑ ΔΥΟ ΒΕΒΑΙΑ ΤΟΥΕΧΩ ΑΠΟΓΟΡΕΨΕΙ ΝΑ ΒΑΖΕΙ ΤΑ ΧΕΡΑΚΙΑ ΣΤΗ ΣΙΔΕΡΩΣΤΡΑ ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΤΖΙΣ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΣΙΔΕΡΟ ΤΟ ΜΑΘΑΜΕ.ΚΑΙ ΤΟ ΠΛΑΕΥΩ ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΛΛΙΩΣ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΗ ΦΑΗ ΜΕΧΡΙ ΤΑ 3 ΚΑΠΩΣ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΜΕΤΑ ΘΕΛΟΥΝ ΤΟ ΧΩΡΟ ΤΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΙΩΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!!

Σημερα ειμαι λιγο νταουν...τι λιγο..αρκετα...

Ρε κοριτσια...να σας ρωτισω κατι..σκεφτικατε ποτε οτι ανυπανδρες θα εισασταν πιο καλα..

ειναι πολυς καιρος τωρα που σκεφτομαι καποια πραγματα...

Τον αντρα μου τον παντρευτηκα γιατι τον αγαπουσα και εξακολουθω να τον αγαπαω αλλα νομιζω οτι θα ημουν πιο ευτυχισμενη...αν δεν μεναμε κατω απο την ιδια στεγη...

Ισος φταιει το οτι ειναι γυρω μας ατομα τα οποια δεν βοηθανε ιδιετερος...ισος και να μου προκαλουν τα απιστευτα νευρα που εχω με την συμπεριφορα τους..

δεν ξερω...

απλα οταν ειμαι στο σπιτι των γονιων μου..με το παιδι μου...ειναι για μενα οαση..

επισης ειναι εδω και καιρος που δεν θελω να πηγαινω σπιτι μου..παιρνω το παιδι και πηγαινουμε βολτες..οχι μεσα στη ζεστη..τον πηγαινω σε εμπορικα κεντρα, καθομαι- μονη μου- πινω καφε..και τον εχω ξαμολιμενο να τρεχει..

η πηγαινουμε σε παιδοτοπο..

δεν ξερω τι φταιει..σας ειπα εξακολουθω να ειμαι φουλ ερωτευμενη με τον αντρα μου...αλλα δεν θελω να ειμαι παντρεμενη μαζι του...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσιαααα!!!!Μπηκα να πω μια βιαστικη καλημερα γιατι εχω πολλες δουλειες,εσωτερικες κ εξωτερικες!!!

Μυρτουλα μου,κοριτσακι μου μη στεναχωριεσαι,ολες στην ιδια φαση ειμαστε πανω κατω!!Και οι τυψεις που αισθανομαστε ειναι στο προγραμμα αλλα μην αρρωστησουμε κιολας!!!Τα μωρακια θελουν να μας βλεπουν κ να μας αισθανονται χαρουμενες!!!Κ ας ειναι το σπιτι ανω κατω :laugh: !!Επ'ευκαιριας εγω δουλειτσες(σκουπισμα,σφουγγαρισμα,μπανιο ξεσκονισμα)τα κανω συνηθως το πρωι μετα το πρωινο γαλα που την βαζω στην κουνια να κοιμηθει(δε κοιμαται βεβαια παντα,γκρινιαζει καμια φορα κ πηγαινοερχομαι για πιπιλα)ή το βραδυ που παει για νανι κανω ψευτοσκουπισμα(οχι με την ηλεκτρικη τοτε κ ενα σφουγγαρισμα)!Κ αυτα μη φανταστεις οτι τα κανω καθε μερα!!!Οποτε εχω την ευκαιρια γιατι ειναι φορες που δεν εχει ησυχια κ ουτε κοιμαται τη μερα,εκτος απο το βραδυ,να'ναι καλα το πουλακι μου!!!Το σιδερο παντα βραδυ οταν κοιμαται!Κ γενικη μονο οταν την εχω παει στη μαμα μου ;) !!Γενικα εκτος απο το μαγειρεμα(που την εχω κατω να αλωνιζει κ τρεχω απο πισω της καθε λιγο κ λιγακι)δε μπορω να κανω καμια αλλη δουλεια οταν ειναι ξυπνια μεσα στα ποδια μου,μου ειναι αδυνατο προσωπικα!!

Ιφιγενεια μου χαιρομαι που ειστε μια χαρουλα!!!Πολυ καλα κανατε κ πηρατε τον μικρο μαζι στις συναυλιες!!!Αφου περασε καλα κ ηταν ησυχος!!!Δε θα καθομαστε να ασχολουμαστε με τον καθενα που εχει αποψη για ολα!!!Ελεος!!!Εσεις να περνατε καλα κοριτσακι μου!!Αν διαβασα καλα πατε διακοπουλες κ εσεις απο Παρασκευη??Αντε να περασετε τελεια!!!

Σας φιλω για την ωρα!!Αν μπορεσω θα ξαναμπω αργοτερα!!Καλημεραααααααααα!!!!! :kiss:

Κοριτσια να ρωτησω,το νερακι τους το βραζετε ακομα??Κ κατι αλλο ,εσεις ποιο τζελ τους βαζετε για να ανακουφιζονται τα ουλα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσουλινι μουουουου :ohmy: !!!Να φυγω πηγαινα κ με γυρισες αποτομα :blink: !!Τι επαθες αγαπη μου :dry: ???

Ξερεις κατι,για μενα πιστευω οτι ο ερωτας και η αγαπη(και απο τις 2 πλευρες)ειναι ικανα για θαυματα!!!!Γιατι να αφηνετε αλλους να επηρρεαζουν κ να "τρωνε" τη σχεση σας σιγα σιγα??Δε νομιζω να αρεσει κατι τετοιο ουτε στον αντρα σου!

Δε ξερω κ πολλα,τι να σου πω τωρα!!Αλλα μια κουραση,ρουτινα,τσακωμους,ολοι τους περναμε!!Σημασια εχει το ζητουμενο,τι θελουμε κ τι κανουμε για να το διατηρησουμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα αγάπες μουουου!!!!!!!!!!!!

Στελλούνι μου βάλε μας μια φωτό να δούμε τα ρουχαλάκια σαααας!!!

Α!Κ παρεπιπτόντως...Ρούχα για τη βάπτιση πήρατε,σε όνομα

καταλήξατε καλεεεεεε????? :laugh:

Καλά,όσο για το σπίτι,μη το συζητάτε..Ενα σας λέω,χθες βράδυ την

ώρα που έκανα μπάνιο τι έκανε ο αντρούλης μου??Έκοψε καρπούζι..

Φαντάζομαι δε χρειάζεται να σας πω περισσότερα...Κολλάει όλο το

σπίτι σήμερα....... :S:S:S

Συμπεθερούλα μου καποιες φορές το αισθάνομαι κ εγώ αυτό

ακριβώς που λες...Κ αυτές όι στιγμες είναι κυρίως όταν έρχεται η

πεθερά μου,λέει 1002 μ@@@κίες,μου ανεβάζει το αίμα στο κεφάλι κ

όταν φεύγει σκέφτομαι...Μήπως θα ήμουν πιο ήρεμη αν έμενα μόνη μου

με το μωρό??Ενώ ξέρω οτι μακριά απο τον αντρούλη μου δε μπορώ ούτε

να κοιμαμαι το βράδυ...Του χω τρελλή αδυναμία...Αλλα είναι κάποια

πράγματα νομίζω που κάποιες φορες μπαίνουν πάνω απο κάθε συναίσθημα..

Κ δυστυχώς ο θυμός συνηθως ξεπερναει τα πάντα,δυστυχώς..

Τελοσπάντωνν...

Μυρτούλα μου όπως θα βλέπεις παραπάνω τελικά δεν έχω μόνο

καλές κουβέντες για όλους... :laugh: :laugh: Πήρα το φτυάρι!! :laugh:

Πολλά γλυκά φιλιά στο μπουμπουκάκι σου κ σε σένα βεβαια!!!!

Αντζιιιι!!!!!!!Θεός ο Ιάσωνας!!!!!Το πόσο γελασα δε λέγεται...

Φαντάζομαι βέβαια οτι εσύ δε γέλασες όσο εμείς.. :laugh: :laugh:

Να ρουφήξεις τα φουσκωτά (κ ζηλευτά) μπουτάκιααα!!!!!

Αααα...Καλε κ εγώ αυτό προσπαθούσα να κάνω,συνηθως την ταίζω με το

ζόρι,αλλα χθες,πραγματικά δε με άφηνε ούτε το κουτάλι να πλησιάσω..

τραγικό.. :(

Εχω μια στίβα ναααα(μετα συγχωρήσεως κιόλας) για σίδερο!!

Ανάβω το πλατάνι κ ξεκινάω!!!!!

Επανερχομαιαιαιιαιαιιι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Προσωπικα η αληθεια ειναι οτι τον 1ο καιρο μου ηρθαν λιγο αποτομα ολες οι αλλαγες!!Δε συζουσαμε πριν το γαμο κ οταν παντρευτηκαμε ημουν ηδη 2 εβδομαδων εγκυος κ δε το ηξερα!!Η μετακομιση,η εγκυμοσυνη,το μωρο...μου πηραν λιγο χρονο ολα!!!Οταν το σκεφτομαι δε θα θελα καθουλου να μην ειχανε συμβει ολα αυτα!!Μου αρεσει παρα πολυ που ειμαστε παντρεμενοι,δε μπορω να φανταστω πως θα ημασταν χωρια!!Απλα ειναι φορες που αναζητω την μοναξια μου(κ απο τον αντρα μου και απο τη μικρη)κ την απολαμβανω!!Συμβαινει σπανια αλλα οταν ερχεται μια τετοια ωρα την απολαμβανω,γεμιζω μπαταριες,αδειαζει το μυαλο μου λιγο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ντινακι μου καλημεραααα!!!Ρε δε ξερω πως να βαζω φωτο,οταν ερθει η ωρα θα σας πω να μου πειτε γιατι το φορεμα θα το παρω αυριο που θα το ξοφλησω,τους χρωσταω 50 ευρω!Ξεμεινα εκεινη την ωρα απο τα ψωνια :laugh: !!!Μη γελασετε με το προβλημα μου αλλα το ονομα ακομα αγνοειται....ρεζιλι θα γινουμε στις διακοπες :dry: !!Δε το εχουμε ξανασυζητησει εινα η αληθεια,οταν θα εχουμε επιστρεψει θα φροντισουμε να εχουμε τελειωσει με το θεμα γιατι δε μας παιρνει!!!Αν κ μαλλον πιστευω οτι Αφροδιτη θα την πουμε...επιμενει ο αντρας μου...

Φιλακιααααααααααααα !!!Τα λεμε μετα :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στελινα μουυυυ

Αχ παιδια δεν ξερω..ειναι πολυπλοκα τα πραγματα...δεν τσακονομαστε - πλεων- γιατι βαρεθηκα τους τσακομους..απλα ειναι στιγμες που λεω..οτι η ζωη ειναι πολυ μικρη για να κανω συνεχεια συμβιβασμους...να κανω τα στραβα ματια σε καποια πραγματα..

Πανω που συζητουσαμε μια φορα με τον καλο μου- χωρις να τσακονομαστε- του ειπα πως εκανα πολυ κακη επιλογη που τον παντρευτηκα..αμα ειμασταν απλα ζευγαρι...θα ειμασταν πιο ευτυχισμενοι..

Συμπεθερουλα μου ασε..τετοιες βλακιες λεω..και μετα σκευτομαι πως δεν μπορω να κοιμηθω χωρις την αγκαλιτσα του αντρα μου...αλλα δεν πειραζει.

Δεν εχουμε προβληματα- σοβαρα προβληματα- απλα βλεπω καποια πραγματα και με ενοχλουν..ειαι αυτη η μεροληψια ..ειναι η ευνοια των πεθερικων μου στην κορη τους..δεν ξερω..

Η μαμα μου ποτε δεν εδικησε τον αδελφο μου σε σχεση με μενα..ουτε εμενα σε σχεση με τον αδελφο μου...και με ενοχλει λιγο αυτη η "ευνοια" τους...

Τεσπα!!

Ατνζι..μη μασας....Ιασωνακος δαγκοτω...αφου το παιδι δειχνει απο τωρα τις προτιμησεις του!!!!

Σημερα εχω γυναικολογο...για επισκεψη ρουτινας..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α!!!Να πω κ το αλλο,μιλαω λιγο εκ του ασφαλους γιατι η αληθεια ειναι οτι δεν εχω κανενα απολυτως προβλημα με τα πεθερικα μου!!Ειμαι ΠΟΛΥ τυχερη γιατι η πεθερα μου ειναι θησαυρος πραγματικα!!!Οποτε σε μια λλη κατασταση με αλλες συμπεριφορες, δε ξερω πως θα αντιδρουσα κ εγω.... :dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α ουτε ργω εχω παραπονο..σοβαρο..απλα ξερεις τα γνωστα...

Βασικα πιστευω πως αμα δεν μεναμε στο ιδιο σπιτι..θα ειμασταν πολυ πολυ καλυτερα..αλλα ο καλο ςμου δεν θελει να φυγει..κλαψ κλαψ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσαρες μου!

γεια σου ρε Αγγελικη με τον παιδαρο σου κ τα προστυχα τα μαυρα τα εσωρουχα σου...!!!χαχαχακαλα τι να πει πια κανεις για το παιδι αυτο...θαυμα!

κοριτσια ανα καταλαβα για πεθερες μιλατε?τεσπα..υπομονη οτι κι αν συμβαινει.πανω απ'ολα ο αντρας σας κ το παιδακι σας.χιλιες φορες αδιαφορια παρα να καταλειγουμε πλακωμενοι κ στο τελος να φωναζουμε στα παιδακια μας.

φευγω γιατι σημερα τρεχω σαν τρελη.θα δουλεψω μεχρι αργα το βραδυ γιατι εχει συναυλια εκει στην πλατεια του μαγαζιου κ εχω να σιδερωσω.ο μικρος ηταν ξαπλωμενος στον καναπε κ εβλεπε τν κ τον βλεπω ξαφνικα να κοιμαται.οποτε παω να προλαβω να κατι κατι.εφτιαξα κ κοτοπουλακι με πατατες κ ρυζακι με συκωτι κ θα τρωμε 2 μερες.ο μικρος φωναζει τατατα δηλαδη πατατα κ ντατσι δηλαδη ενταξει...τρελα???αχ παω φιλακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α καλάαααα...Πού κ να είχατε πεθερά μια γυναίκα

που πρέπει να χει να κάνει σεξ πάνω απο 10 χρόνια κ τα χει βάλει

ακόμη κ με τα καφέ(κ να οι καταγγελίες...)

γιατι βγάζουν τραπεζάκια παραέξω κ δε μπορεί να περνάει άνετη λεει...Φανταστείτε.........

Για εύνοια δε....Αφήστε,Χρυσούλι μη το συζητάς...Στην κόρη κάναμε

κουρτίνες,κρεβατοκάμαρες,δερμάτινα σαλόνια κ αυτά επι 2 παρακαλώ

γιατι αλλάξανε σπίτι κ θέλανε κ άλλα...κ σ εμάς ένα σίδερο κ

αυτό το λέει κ το ξαναλέει... :laugh: Τυχαίο??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

...δε νομιζω!!!!

χαχαχα

Σε καλο μας..

δεν πειραζερι...χαλαλι τους..

Ξερεις κατι,..δεν με ενοχλει να κανουν οτι θελουν στην κορη τους..δε με νιαζει...κουμαντο στα λευτα τους εγω δεν θα κανω..αλλα το χω παραπονο..εμας μας χωσανε στα χρεη και στα δανεια..στους λογαριασμου κλπ..γιατι λεει δυσκολευοταν να τα βγαλουν περα...αλλα σε αυτην...

Εγω για να παω διακοπες με συζηγο απληρωτο το σκεφτομαι και λεω..χειμωνας ερχετε...το παιδι θα χρειαστει ρουχα παπουτσια..- εχει δεν λεω-αλλα μεγαλωνει...περτελαια ερχονται..ασφαλεια αυτοκινητου δικη μου ΚΤΕΟ του αντρα μου....το σκεφτομαι διπλα...

αυτη δεν σκεφτεται...γιατι πετρελαιο θα βαλουν οι γονεις της...και παιδια μαλλον δεν εχει σκοπο να κανει...

Τεσπα..αφιστε το...μην συγχιζομαι και τα θυμαμαι..καλα ειμαι..σημερα δουλεβει η μπαχατελα και εχει λιγη δροσουλα...

Να αλλαξω θεμα..

Πηγα χτες να παραγγειλω γιαλια ηλιου...γιατι εγω τα θελω και μειοπιας μαζι..και επειδη λεει εχω χαμιλη διακορικη..κατι τετοιο..δεν μπορω να παρω τα γιαλια που θελω...πολυ στεναχωρεθηκα..και ηταν και κατι MIUMIU μουρλια...πηρα ομως και κατι Just Cavalli για να τα φοραω με τους φακους επαφης..αλλα δεν φοραω φακους συχνα..κλαψ κλαψ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΟΤΑΝ ΔΙΑΒΑΖΩ ΤΕΤΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΜΑΙ Ν ΑΠΩ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ.ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΦΑΣΗ ΠΟΥ ΠΕΡΝΑΝΕ ΟΛΑ ΤΑ ΖΕΥΓΑΡΙΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟ 1 ΜΕ 1,5 ΧΡΟΝΟ ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΟ ΕΓΩ ΝΑ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΜΙΚΡΟΚΑΥΓΑΔΑΚΙΑ ΩΣ ΣΥΝΗΘΩΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΟ ΣΠΙΤΙΟΥ ΑΛΛΑ ΚΑΤΑΛΛΑ ΟΛΑ ΚΑΛΑ.ΣΙΓΟΥΡΑ ΤΟ ΝΑ ΣΥΖΕΙΣ ΜΕ ΠΕΘΕΡΙΚΑ ΓΟΝΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑΠΟΛΥΔΥΣΚΟΛΟ ΚΑΙ ΑΠΟΡΩ ΠΩΣ ΤΟ ΔΕΧΤΗΚΑΤΕ ΜΙΛΑΩ ΣΤΟ ΠΛΥΘΗΝΤΙΚΟ ΓΙΑΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΛΛΗ ΚΟΠΕΛΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΘΑ ΑΝΤΕΧΑ ΕΔΨ ΕΙΧΑ ΤΗ ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΜΗΝΑ ΠΑΡΑ ΜΗΝΑ ΓΙΑ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΑΛΩΝΑΜΕ..ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΜΟΝΟΙ ΕΧΕΙΣ ΤΗΝ ΗΣΥΧΙΑ ΚΑΙ ΗΡΕΜΙΑ ΚΑΙ ΣΕΙΡΑ ΟΥ.ΑΝ ΔΕΝ ΘΕΣ ΝΑ ΧΩΡΙΣΕΙΣ ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΛΟ ΣΟΥ ΝΑ ΠΑΤΕ ΑΛΛΟΥ ΖΟΡΙΚΑ ΞΕΖΟΡΚΑ ΘΕΛΕΙ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΑΝΑΓΚΑΣΕΙΣ ΝΑ ΠΑΤΕ ΑΛΛΟΥ.ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΜΟΥ ΤΩΡΑ...ΝΑΙ?

ΤΩΡα ΓΙΑ ΠΕΘΕΡΕΣ ΕΙΝΑΙ ΠΕΘΕΡΕΣ...[ΩΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ?ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΜΑΚΡΥΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΙΔΙΑΤΕΡΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΑΛΛΛΑ ΟΧΙ ΟΤΙ ΜΑΣ ΒΟΗΘΑΝΕ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΜΟΝΟ ΣΤΟ ΓΑΜΟ ΣΤΗ ΓΕΝΝΑ ΚΑΙ ΣΤΗ ΒΑΦΤΙΣΗ ΚΑΤΑ ΑΛΛΑ ΜΑΣ ΣΚΕΦΤΟΝΤΑΙ ΕΤΣΙ ΛΕΝΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ..ΤΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ...ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΤΗ ΣΥΝΤΗΡΕΙ ΕΔΩ ΚΙΑ 7 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΤΕ ΑΝΕΡΓΟΙ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΠΟΤΕ ΜΕ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΤΕ ΑΝΟΙΓΟΥΝ ΜΑΓΑΖΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΑΝ ΝΑ ΦΑΝΕ ΚΑΙ ΦΤΙΑΞΑΝΕ ΣΠΙΤΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΧΡΩΣΤΑΝΕ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΛΕΦΤΑ ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ ΤΗΣ ΕΧΕΙ ΒΡΕΙ ΤΟ ΝΟΗΜΑ ΚΑΙ ΑΣ ΠΑΛΕΥΩ ΕΓΩ ΕΔΩ ΣΑΝ ΤΟ ΜΑΑΑΛΛΚΣΚΗΔΥςΘ ΚΑΤΑΒΑΤΕ ΟΤΑΝ ΤΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΜΕ ΠΙΑΝΕΙ ΤΡΕΛΛΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΛΛΙΩΣ ΤΑ ΛΕΩ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΟΛΟ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΔΕΝ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΟΠΟΤΕ ΑΠΟΦΕΥΓΩ ΤΟ ΘΕΜΑ...ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ ΟΠΩΣ ΛΕΤΕ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΧΟΥΝ ΞΕΧΩΡΙΣΕΙ ΕΜΕΝΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΔΕΡΦΟ ΜΟΥ ΤΟ ΙΔΙΟ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΦΑΓΗΤΟ ΠΟΥ ΛΕΜΕ..ΕΙΝΑΙ ΣΤΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟ...ΤΩΡΑ ΞΕΡΕΤΕ ΤΗ ΘΥΜΗΘΗΚΑ?ΟΠΩΣ ΕΙΠΑ Η ΚΟΥΝΙΑΔΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΕΙΧΕ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΧΩΡΑΦΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΤΑ ΠΟΥΛΗΣΕ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΒΑΛΕΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ Ο ΑΝΤΡΑ Σ ΜΟΥ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΘΑ ΕΠΑΙΡΝΕ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΜΗΝ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΤΙΠΟΤΑ ΙΔΙΑΤΕΡΟ 3 ΔΩΜΑΤΙΑ ΣΕ ΧΩΡΙΟ ΚΑΙ ΞΕΡΕΤΕ ΤΙ ΕΙΠΕ ΣΤΗ ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΠΕΡΙΣΥ ΛΕΧΩΝΑ ΕΓΩ...ΟΠΟΙΟΣ ΜΕ ΚΟΙΤΑΞΕΙ ΣΤΑ ΓΕΡΑΜΑΤΑ ΘΑ ΠΑΡΕΙ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΚΑΛΑ ΕΙΠΑ ΜΕΣΑ ΜΟΥ ΓΕΙΑ ΣΑΣ....ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ..ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ ΞΕΚΑΤΙΝΙΑΣΝΑ Ε? ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΗΞΩ ΜΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕΤΕ ΧΑΙΡΙ ΑΠΟ ΠΕΘΕΡΑ ΕΙΠΑΜΕ ΕΙΝΑΙ ΠΕΘΕΡΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΕΞΑΙΡΕΣΕΙΣ ΑΛΛΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΛΙΓΕΣΣΣΣΣ

ΣΕΣ ΕΧΕΤΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ?ΣΕ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ ΚΑΤΙ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιφη δεν εχουμε σοβαρα προβληματα...

ειανι πολλα μαζεμενα και τα θυμαμαι καθε φορα που βγαινει κατι καινουριο και συγχηζομαι...δεν πειραζει..

Εγω δεν θελω να κανουν κατι για μενα...δεν θελλω ομως και να ανακατευονται..και να χωνουν τον αντρα μου..

Δηλαδη ρε σεις..ο αντρας της κουνιαδας μου...καθετε απο την δευτερα σε αδεια..το γκαζον δεν μπορει να το κουρεψει..πρεπει ο αντρας μου να το κανει...οταν κεθετε σε ετοιμο σπιτι ειναι καλα..γκρρρ...

τι το θυμηθηκα και αυτο...θα ξαναγκρινιαξω..αχ...

Εχω μειοπια 1,75 και 1,75, και αστηγματισμο 0,50 και 0,75, αλλα οπως σου ειπα...η μαλλον μου ειπε η πωλητρια..πως η διακορικη( δεν ξερω τι ειναι αυτο) ειναι 74..και με τετοια διακορικη δεν μπορουν να μονταρουν τα κεντρα..οποτε τα γιαλια που θα παρω δεν μπορουν να ειναι αυτα με τους μεγαλους φακους που καλυπτουν τα ματια και προστατευουν..αλλα η του τυπου των γιαλιων μειοπιας που εχω..εγω ομως δεν θελω τοσο μικρα γιαλια γιατι περναει ο ηλιος και με δυσκολευουν..θελω γιαλι που να καλυπτει το ματι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΙΤΑΞΕ ΜΕ ΜΙΚΡΗ ΜΥΩΠΟΙΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΣΕ ΟΛΑ ΣΧΕΔΟΝ ΤΑ ΓΥΑΛΙΑ ΟΧΙ ΣΕ ΜΑΣΚΕΣ ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΤΥΠΟΥ ΣΑΝ ΜΑΣΚΕΣ ΠΟΥ ΚΑΛΥΠΤΟΥΝ ΟΛΟ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΔΗΛ.ΠΟΥ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΜΕΓΑΛΟΥΣ ΦΑΚΟΥΣ ΚΟΙΤΑΞΕ ΣΤΑ ΡΑΥΜΠΑΝ ΤΑ ΑΕΡΟΠΟΡΙΚΑ ΑΥΤΑ ΘΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΓΩ ΛΟΓΟ ΜΕΓΑΛΗΣ ΜΥΩΠΟΙΑΣ ΘΑ ΤΑ ΚΑΝΩ ΕΚΕΙ ΑΛΛΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΟΛΛΑ ΓΥΑΛΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΨΑΞΕ ΤΙΣ ΒΙΤΡΙΝΕΣ ΚΑΙ ΡΩΤΑ

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ ΦΤΑΕΙ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΟΣ ΠΟΥ ΤΑ ΔΕΧΕΤΑΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΙΛΑΕΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιφιγένεια κ εγώ έχω το rayban το κλασσικό αλλα με

φακούς-καθρέφτες..Κ κάτι μου είχαν πει οτι γίνονται με μυωπία

αλλα νομίζω πως δε θα είναι καθρέφτης,θα είναι κανονικό γυαλί,ισχύει??

(αυτό για να αλλάξουμε θέμα γιατι συγχίζομαι πάρα πολύ όμως..) :angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

filos`ifigen έγραψε:

ΟΧΙ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΜΕ ΚΑΘΡΕΦΤΕΣ ΜΕ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙΣ ΤΑ ΚΑΝΕΙΣ...ΑΠΟΡΩ ΠΩΣ ΕΧΟΥΝ ΜΑΓΑΙΑ ΜΕ ΤΕΤΟΙΑ ΠΟΥ ΛΕΝΕ

Ελα ντε,τι να πω,δε ξέρω,τόσο άσχετοι πια..?Θα πάω να

ρωτήσω κ αλλού!!!Ευχαριστώ για την πληροφορία..όχι τίποτα άλλο,

στραβώνομαι απο τον ήλιο κάθε φορά που οδηγώ κ φοράω τα απλά γυαλιά

της μυωπίας μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα τα πάω σε μια πελάτισσα να μου τα κάνει,ααα..

Δε γίνεται άλλο!!!!!

Πω πω ρε κορίτσια όσο είμαι στο σπίτι το τι βλακείες τρώω δε

λέγεται...Τώρα εφαγα 2 αυγόφετες(μου τις εφερε χθες η γιαγιάκα μου)

κ στο καπάκι ριζόγαλο...Κ να φανταστείτε οτι 2 η ώρα τρωμε μεσημεριανό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ τι καλα...μολις με πηρανε τηλεφωνο...γινονται τα γιαλια μου...ειμαι πολυ πολυ χαρουμενηηηηηηηηηη

Επιτελους θα κοικλοφορω σαν ανθρωπος!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...