Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ????


Recommended Posts

ευχαριστω βρε κοριτσια για την συμπαρασταση ! Να ειστε ολες καλα !

το εκανα με τα βρεγμενα ρουχα στο καλοριφερ αλλα δεν φαινεται να εχει αποτελεσμα ..οποτε αντε να παρουμε κ υγραντηρα ..

το δικαστηριο τονια μου ειναι για τον μ@λ@κα που με απελυσε ενω ημουν εγκυος ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 863
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ευχαριστω βρε κοριτσια για την συμπαρασταση ! Να ειστε ολες καλα !

το εκανα με τα βρεγμενα ρουχα στο καλοριφερ αλλα δεν φαινεται να εχει αποτελεσμα ..οποτε αντε να παρουμε κ υγραντηρα ..

το δικαστηριο τονια μου ειναι για τον μ@λ@κα που με απελυσε ενω ημουν εγκυος ..

ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΕΙΣ;;;;;;;;;;;;;;;!!!!!!!!!!!!!!!!! :o:o:o:o:o

Καλα ε παρτου τα σωβρακα του παλιο μαλακα!!!!!!!!!!! :twisted::twisted::twisted:

Να ερθω να καταθεσω κι εγω να τον σκισουμε;;;; :twisted::twisted::twisted:

Μιλαμε τωρα συφιλιαστικα λεμε!!!!!!!!!!! [smilie=angryfire.gif] [smilie=angryfire.gif] [smilie=angryfire.gif]

Ναι ρε παρτε ενα υγραντηρα γιατι χρειαζεται ποτε-ποτε...αν το ειχα δει πιο νωρις θα σου ελεγα να σου φερω αυτον που ειχε παρει η μανα μου για την ανιψια μου μεχρι να παρετε δικο σας... :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι λες ρε ευα;;;αληθεια το εκανε αυτο;;;θα διακιωθειτα ιετσι δεν ειναι;;;

θα ρωτησω καλο μου 12 φιλη φυσικοθερπαυτρια που εχω να μου πει..

παντως παιδογαστρεντερολογο ξερω...χαχαχ...

αληθεια..

τονια θα ερθεις στο καφε..ειμαι σιγουργη..καλα οχι οτι με νοιαζει..αφου σε βλεπω και εκτος..τρομαρα μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδια κ απο εμενα ..

ειναι λιγακι καλυτερα το μπουλουκακι , ομως πλεον την ξεκιναμε βολτες περα δωθε οπως μας ειπε κ ο παιδιατρος για να παιρνει καθαρο αερα , ανεξαρτητως καιρου ..Ανακαλυψε κ το μπαλκονι μας κ ηταν σαν να ανακαλυψε τουλαχιστον την Αμερικη ..Παει πλεον περα δωθε σαν την σβουρα η μικρη ..με την χαρα της μου φτιαχνει λιγο το κεφι , ομως αυτο που περασε ηταν τρομακτικο ..

Ναι κοριτσαρες ο τυπας με απελυσε ενω ημουν εγκυος κ επιπλεον δηλωσε οτι εκανα κ οικειοθελη αποχωρηση :evil::twisted: Εννοειται οτι το δικαστηριο το κερδιζουμε ομως δεν εχει λεει να μου καταβαλλει αυτα που δικαιουμαι ..το καθαρμα ..

τελοσπαντων δεν σας μαυριζω αλλο ..

σας ευχαριστω ολες για την συμπαρασταση για αλλη μια φορα !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας!!!

Ευάκι ποιος είναι ο μαλάκας που σε απέλυσε;; αυτά καλά είναι να μαθαίνονται!

Σωσώ δεν δουλεύεις;;;; γιατί γράφεις;;;;; :mrgreen: και όσο για την συνάντηση ότι και να πεις ΜΑΣ ΓΚΑΝΤΕΜΙΑΣΕΣ!!! :lol::lol::lol:

Sakoulina πολλά τα 70 Ευρώ αλλά είμαι σίγουρη ότι αξίζει τον κόπο. Μόλις αρχίσω κανονικά 8ωρο στην δουλειά θα την πάω κι εγώ. Κατά το Πάσχα δηλαδή.

Τόνια όλα καλά με τις εξετάσεις που σε ανησυχούσαν;

Μαριλού τί καλά θα έχεις στο πάρτυ; έτσι να παίρνω ιδέες μιας κι εμάς είναι τον άλλο μήνα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια..οντως τελικα με πολλες εχω ξαναμιλησει..ε τι να σας λεω εγω..εγω ακομα προσπαθω...μαλλον κατι παιζει με το σπερμα μας τελικα..δεν ειναι σιγουρο αλλα ειμαστε ακομα στις προσπαθειες..δεν ειμαι και ηρακλειο να παω στο κεντρο που σας εγραφα..αμα κανω παιδακι και ειμαι κρητη θα κανονισω να ερθω στις συναντησεις σας..καλα κανετε και πινετε καφεδακια και γνωριζεστε μεταξυ σας...χρειαζεται παρεουλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κ απο εμενα

κατεβηκα σαν την τρελη στο κεντρο ν'αλλαξω κατι δωρα που μας εφεραν προκαταβολικα για τα γενεθλια της μικρης ..ουφ εσκασα μεχρι να ερθω , ειχα κ την Νικη μαζι μου να γκρινιαζει μια για το μπουφαν που δεν ηθελε να βαλει , μια για την Σοφια που ετυχε κ δεν πηραμε μαζι μας ..

cuando , γεια χαρα κ απο εμενα , δεν θυμαμαι αν εχουμε ξαναμιλησει ομως τις τελευταιες μερες ειμαι καπως γι'αυτο μην παρεξηγεις τυχον αμνησια μου .. :lol: Δεν ειναι αναγκη να εχεις μωρο βρε κοριτσι μου για να ερθεις μαζι μας , ελα οπως εισαι ..Εγω παντως σου ευχομαι γρηγορα να γινεις μανουλα ..

Νικη ο μ@λ@κας που με απελυσε ειναι ολοκληρη ιστορια θα στην πω απο κοντα ..

οι υπολοιπες τι κανετε ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά χαρα ντάν!!!!!

Τρέχω η κακομοίρα η παλαβή και δεν φτάνω!!!! Πω πω ζόρια που τραβάμε τόοοοσους μήνες πρίν το γάμο, μόνο και μόνο για λίγες ώρες που θα κρατήσει το μυστήριο και το γλέντι....! Ούφ, κούραση αλλά γλυκιά! Ε... μερικές φορές όταν επεμβαίνουν τρίτοι μου την δίνει στα νεύρα :evil: αλλά τέλος πάντων...λόγο της ημέρας Αντωνάκη!

Λοιπόν στο πάρτυ του μικρού μου θα έχω μπουφέ:

1) σουβλάκια

2) μπιφτέκια

3) κοτομπουκιές

4) παστίτσιο

5) πατάτες φούρνου

6) σαντουϊτσακια

7) τυροπιτάκια

8) κοτοσαλάτα

9) σαλάτα ζυμαρικών (φιογκάκια-γαλοπούλα-τυρι-καρότο-καλαμπόκι-σος)

10) πράσινη σαλάτα

Την τούρτα θα την κάνω μόνη μου (ο Θεός βοηθός! ) και ελπίζω να βγει καλή! Το θέμα μας θα είναι η φάρμα!

Βρε Ευακι μου, υπάρχουν τελικά μεγάλα κτήνοι.... εύχομαι να πάνε όλα καλά και είμαι σύγουρη πως θα δικαιωθείς. Αλλά αν είναι το 1ο σας δικαστήριο να περιμένεις κατά 90% αναβολή.... :( συνήθως αυτοί οι κερατάδες το τρενάρουν όσο μπορούν... Δώσε του αυτό από μένα b-( !

cuando μου εγώ θα έλεγα να μας έρχεσαι στις συναντήσεις, δεν είναι ανάγκη να έχεις ήδη νινί! Αν και κάτι μου λέει πως το 2011 είναι το τυχερό σας! ;)

Πάω να ετοιμάσω τραπέζι γιατί θα έρθει σε λίγο ο καλός μου!

Φιλιά σε όλες!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά χαρα ντάν!!!!!

Λοιπόν στο πάρτυ του μικρού μου θα έχω μπουφέ:

1) σουβλάκια

2) μπιφτέκια

3) κοτομπουκιές

4) παστίτσιο

5) πατάτες φούρνου

6) σαντουϊτσακια

7) τυροπιτάκια

8) κοτοσαλάτα

9) σαλάτα ζυμαρικών (φιογκάκια-γαλοπούλα-τυρι-καρότο-καλαμπόκι-σος)

10) πράσινη σαλάτα

Την τούρτα θα την κάνω μόνη μου (ο Θεός βοηθός! ) και ελπίζω να βγει καλή! Το θέμα μας θα είναι η φάρμα!

Φιλιά σε όλες!!!!!!

=p~=p~=p~=p~=p~=p~=p~=p~=p~=p~=p~

Ααααχχχχ βρε κοριτσια λυπαμαι πολυ αλλα δε θα μπορεσω να ερθω στο καφε....με εχουν καλεσει σε κατι παιδικα γενεθλια και πρεπει να παω!!!!!!! :whistle::whistle:B-)8-}:ymparty:

Ευακι δεν υπαρχει περιπτωση να μη το κερδισετε το δικαστηριο!!!! ;) Απλως θα σας ταλαιπωρησει οσο περισσοτερο μπορει μπας και κουραστειτε και τα παρατησετε! :evil:

Μαριλου οντως πολυ τρεξιμο βρε αδερφε στα γαμοβαφτισια!!! :? Αν γυριζα το χρονο πισω δε θα εκανα ΤΙΠΟΤΑ απ'ολα αυτα! Θα δεις θα κυπνησεις την επομενη μερα κι εκει που θα μετρας τα φακελακια(τι ωραια στιγμη! :lol: ) θα πεις οοοολοοοο αυτο το τρεξιμο για αυτο εγινε;;;;!!!! :-\

Cuando εννοειται οτι θα χαρουμε να ερθεις καποια στιγμη να σε γνωρισουμε, με ή χωρις παιδακι! ;)

Παιδια τη πατησαμε κι εμεις...Ο Αλεξ ειναι χαλια... :( Περασαμε ενα βραδυ ολο τρελα!!! ανεβασε πυρετο,βηχει και δεν εχει φαει τιποτα... :cry::cry: Σωσωκα μου δε μας κολλησατε εσεις μην ανησυχεις,αλλωστε που να προλαβει σε λιγες ωρες απο τοτε που βρεθηκαμε! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια χαρα νταν που λεει κ η μαριλου :lol:

μου ανοιξε η ορεξη με τον μπουφε κ δεν επρεπε ..καταβροχθησα σε χρονο ανυποπτο ενα κομματι κεικ σοκολατας ..μ'αρεσει που θελω να κανω κ διαιτα τρομαρα μου ..

Τονια περαστικα σας ..τι επαθε το ζουζουνι , καποια ιωση ισως ..τραβιουνται οι ατιμες αυτον τον καιρο ..θα συμφωνησω κ γω με το θεμα γαμοβαφτισια ειναι φανταζομαι μανικι ολες οι ετοιμασιες ..εμεις βεβαια καναμε μονο γαμο κ οχι πακετο βαφτιση αλλα κ παλι ελεγα αμαν να τελειωσει ολο αυτο να συνεχισουμε την ζωη μας ..κ εννοειται τα νευρα τσιτα ..θυμαμαι τοτε μετραγα αντιστροφα οχι για τον γαμο αλλα για το ταξιδι που θα φευγαμε ακριβως την επομενη μερα ..Αχ τι ωραια που ηταν .. :D

Σιγουρα στο θεμα του δικαστηριου ο νομος ειναι καθαρα με το μερος μας , μας διαβεβαιωσε κ ο δικηγορος κ ειναι το τριτο που πηγαινουμε μιας κ τις αλλες δυο φορες ειχαμε αναβολη .. :evil::twisted: Ξερω οτι εγω θα μαυρισω παλι αλλα δεν προκειται να του κανω το χατηρι να τον απαλλαξω απ'ολο αυτο ..

Καλη σας νυχτα ευχομαι περαστικα στα αρρωστουλια μας ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και απομας....

ρε τονια αληθειακρυωσατε;;;θασ σε τηλ...

ρε συ μαρυλου αλλα δεν εχει να ετοιμασεις;;

νηστικοι θαμεινουν οικ κ΄λεσμενοι...

μαμα ευα ρωτησα για παιδο πνευμ και μου ειπρ η φιλη μου οτι ιδιωτη δε ξερει αν υπαρχει,..αλλα εχει το πανεπιστημιακο και ειναι καλος..

παιδοαλλεργιολογο δε ξερει...

εγω ειμαι δουλεια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γειά σας κοριτσάρες τι κάνετε? Εμένα τώρα είναι η καλύτερη ώρα, κοιμούνται και τα 2 και επικρατεί μια απίστευτη ηρεμία στο σπίτι τέτοια , που ονειρεύομαι να κρατήσει για τουλάχιστον ακόμα 2 ώρες!!! Αλλά που τέτοια τύχη, το ρουφηχτήρι σε λίγο θα ξυπνήσει και θα θέλει πάλι γάλα, γάλα, γάλαααααααααα!!!

Ωραίος κορίτσια ο θηλασμός αλλά πολύ κουραστικός, παίρνω σίδηρο, ασβέστιο και φελισιν, δηλαδή ότι έπαιρνα και στην εγκυμοσύνη και πάλι νιώθω κομμάτια.Δεν πειράζει όμως χαλάλι.....

Το απόγευμα έχει καφεδάκι με μια φίλη και πακέτο και την μικρή, ο άντρας μου πάλι δουλεύειmrgreen: :mrgreen::mrgreen:

περαστικά στα αρρωστουλάκια σας και φιλάκια πολλά σε όλες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαθήκαμε και είπα να κάνω την αρχή. Επειδή η δόλια τρέχω όλη την ημέρα και φαντάζομαι δεν είμαι και η μόνη, τελικά τι θα κάνουμε θα τον πιούμε εκείνον τον καφέ το Σάββατο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε Γιουλακι τι κουκλακι ειναι ο γιος σου;;;;!!!!!!!! :x:YMHUG: Τη κορη την ειδα και απο κοντα γι αυτο δε τη σχολιαζω τη ζουζουνα! :D

Ελπιζω να ειμαστε καλα το Σαββατο γιατι πολυ ταλαιπωρειται ο δικος μου απο την ιωση...αν και να σας πω φοβαμαι οτι και καλα να ειναι, θα ειναι τοσο ταλαιπωρημενος που αν ειναι κανενα αρρωστο παιδακι στο παιδοτοπο στανταρ θα αρπαξει καμια νεα ιωση απο το παιδοτοπο... :? ειναι που περιμενω να γεννησω κι απο μερα σε μερα...αλλα δε θελω να χασω και το καφε με τιποτα!

Για πειτε και οι αλλες ειστε μεσα για Σαββατο;;

Ευακι απο χθες σε εχω στο μυαλο μου..τι εγινε με το δικαστηριο και το μαλακα;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kαλημερα ..τι μου κανετε ?

εγω καταρρεω λεμε ..ιδιαιτερα χτες βραδυ ηταν εφιαλτικα ..οι μεγαλες εχουν ιωση κ ξερνοβολανε δεξια κ αριστερα ..Δεν ηξερα απο που να αρχισω κ ποια να πρωτοκοιταξω ..Ευτυχως το μικρο παει πολυ καλυτερα ..

Για τον καφε δεν ξερω ..κανονιστε εσεις κ θα δουμε πως θα μου παει μεχρι τοτε εμενα ..το πολυ πολυ να αριβαρω μονη μου να ξελαμπικαρω κιολας ..

Για το δικαστηριο ενα εχω να σας πω ..ο μ@λ@κας επικαλειται οικονομικη κριση για να αντικρουσει τα λεγομενα μου ..κ ισχυριζεται ενα καρο παπαρδελες οι οποιες δεν εχουν βασει ..μαλιστα χαρακτηριζει την αγωγη μου αοριστη ασαφη κ αδικη :shock::shock::shock: Ξεκαρδιστηκα γελια μ'επιασαν κ δεν μπορουσα να σταματησω σας λεω ..Τελοσπαντων θα βρεθει η ακρη κ τοτε θα περασει καλα .. :evil::twisted:

Τονια ο μικρος καλυτερα ειναι ?

Γιουλη πολυ φατσουλα ο μικρος σου !

Αντε καλημερες σε ολες !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάρες!!!!

Ευάκι σίγουρα θα δικαιωθείς και ελπίζω να μην καθυστερήσει τα χρωστούμενα! :evil: Πότε θα έχετε απόφαση;

Σωσώ έχουμε μόνο 2 δοντάκια και τα υπόλοιπα βγαίνουν εδώ και κάτι εβδομάδες.. τα τελευταία βράδια δεν θέλει να κοιμηθεί εάν δεν πάει 12 με 1 και είμαι κομμάτια τα πρωινά..

Για το Σάββατο είμαι μέσα! Θα πάμε funnyland τελικά;

Τόνια, Εύα περαστικά στα μικρά σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε συ Ευακι τι γελειος ο τυπος;;;;;;!!!!!!!!! :shock::shock: Καλα ο προεδρος δε του δωσε δυο φασκελα με τις παπαριες που ελεγε;;;;!!!! :evil:

Κι εσεις ιωση ρε γαμωτο;;;; :( Περαστικα σας κι εσας μωρε!

Καλα λεει η Σωσω,ενα ρημαδοκαφε δε θα καταφερουμε να πιουμε... :roll:

Μωρε μηπως να αφησουμε ολες τα πιτσιρικια και να το ποιουμε μονες μας να πουμε και καμια κουβεντα παραπανω;;;;;εεεεε;;;;;; :-bd:-bd:-bd \M/ \M/ \M/ \:D/ \:D/ \:D/

Το που θα τον αφησω εγω δε ξερω,αλλα ισως βρω καμια λυση...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα! Συγνώμη που παρεμβαίνω αλλά μιας και μένετε στο Ηράκλειο, μήπως μπορείτε να μου πείτε πώς θα πάω στο Βενιζέλειο Νοσοκομείο Ηρακλείου? Έχουμε αύριο ραντεβού με τον Καρακώστα (παιδοωρυλά στο Βενιζέλειο) και δεν έχουμε ιδέα πώς θα πάμε.. :?

Να σημειώσω ότι θα έρθουμε από το Ρέθυμνο.

Help!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κυριακη ειναι πολυ ευκολο...μολις φτασετε στο κομβο της εθνικης κρατωντας δεξια δεξια λωριδα,ανεβαινετε απο την εξοδο(δηλαδη δε θα περασετε κατω απο τη γεφυρα, ανεβαινετε πανω στη γεφυρα) για να μπειτε Ηρακλειο.Στα φαναρια στριβετε αριστερα,ακολουθειτε το δρομο οπως παει και στα επομενα φαναρια(που μπαινετε στη λεωφορο Κνωσσου)στριβετε δεξια και μετα πατε ολο ευθεια για τουλαχιστον 2 χιλιομετρα(μπορει και παραπανω δεν ειμαι καλη στη μετρηση αποστασεων). Ε καποια στιγμη θα το δειτε στα αριστερα σας! ;)

Ελπιζω να μην ειναι για κατι σοβαρο! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Οπότε @Ersi85 αν κατάλαβα καλά δεν έχεις γυρίσει στη δουλειά που έλεγες; Είχα μείνει στο ότι θα γυρνουσες στους 3 μήνες περίπου.
    • Καλώς σε βρήκαμε πάλι @Ersi85! Α έχετε πολλά δοντακια εσείς! Κανένα ψωμί του δίνεις; Ξεκίνησε τον έστω πατημένα γιατί συνηθίζουν λένε τα αλεσμένα και μετά δυσκολεύονται πολύ να περάσουν σε κομμάτια. Εγώ της έκανα μικτή διατροφή. Της έδινα και κομμάτια να εξερευνά και αλεσμένα για να τρώει 😅 8 μηνών την ξεκίνησα πατημένα και επειδή τα πήγαινε πολύ καλά μετά από μια εβδομάδα την ξεκίνησα κανονικά κομματάκια. Γενικά με τα φρούτα με έχει "βασανίσει" που δεν τα τρώει αλλά τώρα που μπήκε στον 10ο μήνα σαν να ξεκίνησε να της αρέσουν. Αφού πλέον της δίνω την μπανάνα και τρώει σχεδόν μισή μόνη της, ενώ πριν έκανε γκριμάτσα αηδιας και την πετούσε κάτω 🤣🤣 🤣 Αλλά τα πάει εξαιρετικά με τα κομμάτια από την αρχή, ούτε gagging ούτε τίποτα. Αχ κορίτσια εγώ το σκέφτομαι για 2ο αλλά λέω να περάσει λίγο ο καιρός γιατί 1) θέλω vback 2) ε να γυρίσω λίγο δουλειά να βρω τα πατήματα μου πριν έρθει η καταιγίδα του 2ου 😅 Να έχει μεγαλώσει λίγο και η μικρή να καταλαβαίνει περισσότερα. Κι εμείς μόνοι μας την μεγαλώνουμε, αλλά ευτυχώς έχω πολύ βοήθεια από το σύζυγό ❤️ Αφού καμία φορά που δεν την παλεύω του την δίνω 7 το πρωί που ξυπνάει η κυρία να μου την κρατήσει μέχρι τις 8 που φεύγει για δουλειά για να κοιμηθώ 😅 Τώρα ο ύπνος... Μία έτσι μία αλλιώς. Νομίζω έχω συνηθίσει πια και δεν με ενοχλεί 😅 Κάνει και ψιλοστανταρ αφυπνίσεις (12-4-6-7)  οπότε ίσως έμαθε ο οργασμός μου 🤣  Από κατορθώματα μπέμπας , έτοιμη είναι να περπατήσει 😅 Έχει ξεκινήσει να πατάει όλο το πέλμα (τόσο καιρό κινείται μόνο με τις μύτες) και κάνει πρόβες να σταθεί χωρίς να ακουμπάει κάπου! Έχω τρελαθεί! Δεν το περίμενα τόσο νωρίς. Καλά εννοείται θέλει καιρό ακόμα, αλλά μου κάνει εντύπωση πως προπονεί τον εαυτό της! Όταν ξεκινάει κάτι καινούργιο το κάνει συνέχεια μέχρι να το τελειοποιήσει και μου φαίνεται τόσο υπέροχο όλο αυτό!(Φαντάζομαι όλα τα μωρά το ίδιο κάνουν 😅)
    • Η αλήθεια είναι ότι πας με άλλο αέρα...και μπορώ να καταλάβω πόσο κουραστική είναι αυτή η διαδικασία...φτάνεις πολλές φορές σε σημείο να το κάνεις με το ζόρι, χωρίς να το απολαμβάνεις.. Και να ξέρεις ότι θα έρθει την πιο κατάλληλη στιγμή!!! Να ξεκουράζεσαι και να κάνεις πράγματα που απολαμβάνεις!!! Και μόλις έρθει θα τα ξεχάσεις όλα 🥰🥰
    • Καλά θα κάνεις κορίτσι μου!! Εύχομαι όλα καλά να πάνε! Είναι από μόνη της όλη αυτή η διαδικασία και η αναμονή στρεσογόνα οπότε τουλάχιστον να ξέρεις ότι είσαι σε καλά χέρια και πως έχεις έναν γιατρό που θα σε βοηθήσει να τα καταφέρεις! Θα δεις ότι θα κάνεις τα επόμενα βήματα και θα έρθει το μωράκι σου!! 
    • Ναι εγω τόσο έδωσα την τελευταία φορά αφού παίρνει 50 ευρώ επίσκεψη + 50 για το παπ 🤷‍♀️  Εσυ 40 ευρω πληρώνεις σε ιδιώτη γιατρό Αθήνα ; 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...