Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ????


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 863
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα κοριτσάρες!!!!!!!!!!!!

Τόνια μου μην ανυσηχείς! Αφού είσαι στον μήνα σου όλα καλά θα πάνε.

Εγώ είμαι μέσα για Σάββατο πρωί στο funnyland!

φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε βγειτε καργιες για ΚΑΦΕ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΤΕ!!!!! :lol::lol:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Αντε ρε θα παμε και μεσοβδομαδα απογευμα οσες μπορουν για παρτη σου!!!!! :lol:

Λοιπον για τις υπολοιπες εκλεισε 11:30 το Σαβ στο φανυλαντ;;;;

Αν παντως κατι αλλαξει για Μαριλου,Ευα,Νικη και μπορεσουν απογευμα το κανουμε Σαβ απογευμα ! ;)

Μαριλου μου εκανα καθε μηνα ενα κατεβατο εξετασεις,αλλα τη συγκεκριμενη γενικα δε τη κανουν οι περισσοτεροι γιατροι(αν και θα επρεπε κατα τη γνωμη μου οπωσδηποτε!) γιατι απ'οτι καταλαβα στοιχιζει πολυ(μπορει να κανω και λαθος)...Μονο σε ιστορικα με επαναλαμβανομενες αποβολες,ενδομητριους θανατους,αδυναμια συληψης τις κανουν κυριως.. :?

Στον Αλεξ πχ δε την εκανα καθολου! βασικα δε προλαβα γιατι γεννησα; με το που μπηκα στο μηνα μου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάρες μου, τί κάνετε? Εγω παλεύω με 2 μικρά χθες ήταν και η γιορτή του άντρα μου και δεν κατάφερα να μπω είχαμε κόσμο στο σπίτι για 1η φορά μετά απο 4 περίπου μήνες.

Μαμά ευα περαστικά ακόμα με τους φρονιμίτες παλεύεις? Εγω τους έβγαλα στη γναθοχειρουργική του ΠΑΓΝΗ πριν 10 χρόνια και ηρέμησα απο την ταλαιπωρία.

Τονάκι μου κοίτα να μην αγχώνεσαι και όλα θα πάνε καλά. Για το βαρος της μικρής εφόσον είναι πα΄νω απο 2500 κιλά δεν υπάρχει πρόβλημα και μένα τη Ραφαέλα την έβγαζε ο υπέρηχος 3300 και γεννήθηκε 2900 περίπου αλλά δεν έτρεχε και τίποτα. Τα μικρά ανακτούν άμεσα το βάρος τους.

Σωσώκα αν πιστεύεις πως θα είμαι εγώ αυτή που θα σου ρουφιανέψει τη συνάντηση είσαι γελασμένη :lol: όχι γιατί δεν θέλω αλλά δεν θα μπορέσω. :mrgreen::mrgreen:

Κορίτσια δουλεύει ο άντρας μου και Παρασκευη και Κυριακή 24ωρο, οπότε το Σάββατο είναι η μόνη μέρα που θα ιδωθούμε για λίγο, αν δεν κοιμάται ή δεν μιλάει στα τηλέφωνα.

Η Ειρήνη μας που είναι άραγε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδω ειμαι και εγώ ...

Ολα καλα με τον μπεμπουλη

Με τον θηλασμο ζοριζομαι λιγο αλλά θα επιμεινω οσο δε παει αλλο

Φιλακια σε ολες

Αρχισε παλι να νιουριζει το γατακι ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο και απο μενα ειρηνη..θα τα καταφερεις με το θηλασμο..σε εχω στανταρ...

με λιγη καλη θεληση απο σενα και το μπομπιρα ολα καλα θα πανε..

μπαινε να μας λες τα νεα σου οποτε προλαβαινεις..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρηνακι μπραβο σας ρε!!!! Εμαθα απο τη Ντινα οτι εκανες ενα γιο ΚΟΥΚΛΟ!!!!!! :D

Γιουλακι ουτε εσυ μπορεις;;;; :(

Λοιπον αυτο το Σαββατο διακρινω πολλες απουσιες,οποτε συμφωνω απολυτα για το επομενο(λεω τωρα οτι δε θα εχω γεννησει..)! Παντως και για αυτο αν τελικα μαζευτουμε εγω μεσα ειμαι! ;)

Αντε ρε μπειτε να πειτε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κ απο μενα

χαλια ειμαι ..ειχαμε τρεχαματα με το μικρο ..δεν αντεχω τα κλαμματα μου ερχεται να βαλω ..προχτες μας εκανε μια κριση αλλεργιας δυνατη με εντονο βηχα κ εφτασε στο σημειο να μην μπορει ν'ανασανει ..πανικοβληθηκα ..ενταξει τα καταφερε ..με τρομαξε για τα καλα ..

προς το παρον το αντιμετωπιζουμε με σολντεσανιλ κ αερολιν αλλα που θα παει αυτο το βιολι πια ..ασπρη μερα δεν εχει δει απο τοτε που γεννηθηκε ..δεν μπορω αλλο να την βλεπω να τα τραβαει ολα αυτα ..Μια με την βρογχιολιτιδα οταν ηταν ημερων , μια με τους νοτιαδες , τωρα παλι αυτο ..

δεν ξερω αν θα τα καταφερω το σαββατο ..πολυ θελω να ερθω ..δεν ξερω ομως πως θα ειμαστε ..

ρε παιδια ξερετε κανενα καλο αλλεργιολογο η πνευμονολογο ? Σωσω εσυ που εισαι μεσα στον κλαδο μηπως εχει παρει κατι το αυτι σου ?

σας φιλω ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas..den xero an eiste oles manoules i an kapoies apo sas prospathoun..eimai apo to irakleio ki ego alla mias kai de meno monima alla pigainoerxomai den polimpaino ki edo.gia tin akriveia den eho mpei katholou sto sigekrimeno post..xairomai pou gnorizeste..me kapoies isos eho milisei sto parlthon..mpika epi ti eukairi pou ematha gia mia gnosti pou anoixe ena kentro kai moiazei na nai kalo,apo tin apopsi oti einai ligo enallaktiko sti voitheia gia sillipsi..an ehete files pou zorizontai peite tous..ego an zoristo ligo ekoma stin epomeni episkepsi tha to episkefto.. :D

pliroforiaka pantos giati kamia fora sto irkleio simvainoun endiaferonta pragmata kai den ta pairnoume xampari..

gia oses vriskontai sto irakleio kritis kai prospathoun ...edo ehei ena kalo kentro..

http://www.facebook.com/?page=1&sk=mess ... 1697243639

Phone

* +30 6981052225(Mobile)

* +30 2810528200(Other)

Address

* ΑΝΩΓΕΙΩΝ 31

* Herákleion, Greece 71304

Website

* http://WWW.SPERMATOGENESIS.GR

filia se oles

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και γω για το άλλο Σάββατο είμαι μέσα.

Μαμά ευα καλή πνευμονολογική κλινική ειναι αυτή του ΠΑΓΝΗ δεν ξέρω αν την έχετε επισκεφτεί. Είχα πάει στο παρελθόν και μου έκανε εντύπωση το χαμόγελο και η ανθρωπιά του προσωπικού.

Τόνια ακόμα δεν γέννησες?

Τα υπόλοιπα κορίτσια που χάθηκαν?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευακι τι ζορι τραβηξατε καλε με τη μικρουλα σας;;;;;!!!!! :o Μα ελεος πια με τις αρρωστιες φετος!!!!!!!!!!!! :evil:

Αφου το ξεπερασατε παλι καλα... Για πνευμονολογους δε ξερω ρε γαμωτο κανενα...Αντε να αναρρωσετε καλα πουλακι μου και τα λεμε το αλλο Σαββατο καλυτερα μη τυχον και κουβαλησουν καμια αλλη ιωση απο το παιδοτοπο οι μικρες! :roll:

Κοριτσια το αλλο Σαββατο λεω καλυτερα ε;;τι λετε;;

Ειπαμε αν γενναω θα ερθετε στο μητερα να σας κερασω!!! :lol::lol:

Γιουλακι προσπαθω να πεισω τη μπουμπου να μεινει λιγο ακομη μεσα μπας και παρει κανενα γραμμαριο και δε βγει σαμιαμιθι κι αυτη σα τον αδερφο της! :lol:

Cuando δε νομιζω να εχουμε ξαναμιλησει αλλα σα να σε θυμαμαι απο παλια...Εδω ειμαστε μονο μανουλες και μαλλον καμια δεν ενδιαφερεται για το κεντρο..ειδικα εγω ενδιαφερομαι μονο για το πως θα το κλεισω το "μαγαζι"!!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αλλεργιολογο πνευμονολογο παιδων φανταζομαι λες,ε;;

περαστικα στη μικρη και κουραγιο σε σενα...

χαμος απο ιωσεις..

θελετε τοτε να το κανουμε το αλλο σαββ που θα ειμαστε και οι περισσοτερες;;

κουαντο σε θυμαμαι..γιατι χαθηκες...

και δε χρειαζεται να εχεις παιδι να ερθεις στη συναντηση...

ελα να σε γνωρισουμε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!

έυχομαι περαστικά ,καλή ανάρρωση.

εμένα με περιτριγυρίζει ίωση, προσέχω γιατί φοβάμαι για τον μικρό,

γενικά κάθομαι πολύ μέσα στο σπίτι.

όσο για τον καφέ καλύτερα για το άλλο Σάββατο!

Να είστε καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τεο οσο τον προστατευεις τοσες πιθανοτητες εχει να κοληησει..

αστον...αν κολησει,κολησε..

δε λεω ναπας σε σπιτι που εχει καποιος ιωση...πρτσο θεου..καλημερα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!!!!

Βρε Ευακι μου.... τι τραβάει το μικράκι σου.....; Ευχομαι περαστικούλια και να της δώσεις μια τοοοοοοση μεγάλη αγκαλίτσα από εμένα!!! :YMHUG: Δυστυχώς δεν γνωρίζω κάποιον γιατρό για να βοηθήσω... Με το δόντι σου πως πάς;;;

Εγώ κοριτσάκια μου το αλλο Σάββατο δεν θα έρθω γιατί είναι τα 1α μας γεννέθλια!!!! Θα έχω καμιά 35αρια άτομα στο σπίτι και θα έχω ετοιμασίες. Την επόμενη φορά θα έρθουμε πάντως!

Ειρήνη μου μπράβο που προσπαθείς με τον θηλασμό!!!! Η καλύτερη λύση πάντως για να μην δίνεις φόρμουλα είναι.... να μην έχεις καθόλου στο σπίτι σου! Βάζε τον όοοοοοποτε θέλει στο στήθος, όποτε κλαίει, γενικότερα να γίνετε αυτοκόλλητοι!!!! Μην ακολουθείς το "ταϊζουμε κάθε 3ωρο" ή " δίνουμε 10 λεπτά από το δεξί και 10 από το αριστερο" γιατί δεν θα έχεις τα αποτελέσματα που θες. Θα σου κοπεί το γάλα με αυτόν τον τρόπο. Βάζε τον σε ένα στηθος ανα γεύμα. Αφηνέ τον να σε ρουφάει όοοοσο θέλει. Τώρα προσπαθεί να φτιάξει την παραγωγή σου οπότε ξέρει εκεινος τι να κάνει ;) . Μπορεί για παράδειγμα να τρώει από το δεξί για μια ώρα συνεχόμενα και μετά από μισή ώρα να γκρινιάζει.... τότε τον βάζεις στο αριστερό και μπορεί να σου κάτσει εκεί για άλλη μια ώρα. Ξέρω φαίνεται βουνό, αλλά μόνο η αρχή είναι δύσκολη μέχρι να βρείτε τους ρυθμούς σας. Μετά που θα σαραντήσει θα δεις που θα βάλει μόνος του ενα σχετικό πρόγραμμα. Θα έχει εδρεωθεί και η γαλουχία σου και δεν θα έχεις κανένα πρόβλημα! Εγώ τον είχα σαν καρφίτσα πάνω μου συνέχεια και τα κατάφερα μια χαρα! (τώρα βέβαια το πληρώνω αυτό.... δεν ξεκολλάει με τίποτα....αλλά τι να κάνουμε;;;; θυσίες για τα μικρά μας!) Αν χρειαστείς πάντως βοήθεια, στείλε μου πμ να τηλεφωνηθούμε! Φιλιά στον γατουλίνι σου!!!!!

Τόνια μου με το καλό η μπουμπού σου!!!!! Αν και δεν σε βλέπω να το πίνεις αυτό το καφεδάκι!!!! :lol::lol: Θα σου κουβαληθούμε στο Μητέρα και θα δεις εσυ ταράκουλο που θα πάθεις!!!! χαχα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σωσώ είχες δεν είχες μας γκαντέμιασες!!!!!!!! :lol::lol: Δεν πειράζεις όμως, χαλάλι σου!!!!!

Και το άλλο Σάββατο μέσα είμαι! Και καθημερινή απόγευμα εάν θέλετε πάλι μέσα είμαι!!!

Εύα μου τί ταλαιπωρία τραβάς! Περαστικούλια και στις δυο σας! Εύχομαι να είναι καλύτερα η μικρή. Ζόρικο όμως να βλέπεις το παιδί σου να μην μπορεί να αναπνεύσει..Ξέρετε τί του προκάλεσε αλλεργία;

Τόνια μου βάστα γερά!! Ένα καφεδάκι το άλλο Σάββατο και μετά γεννάς!!!! ;)

Ειρήνη μου χάρηκα πολύ που είσαστε με τον μικρό! Και για τον θηλασμό να μην αγχώνεσαι, αν τα καταφέρεις θα είναι τέλεια, αν δεν τα καταφέρεις μην σε βάλει από κάτω. Ο μικρός να είναι καλά και όλα τ'άλλα περισσεύουν.

Theo περαστικά!! Τον τελευταίο καιρό πολλές αρρώστιες ρε παιδιά...

Sakoulina, για πες..πόσα δίνεται στο κολυμβητήριο; σκέφτομαι να ξεκινήσω την μικρή μου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εσυ νικη δε νεχεις διακιαω μα να μιλας νομιζω..την μια γαστρεντεριτιδα ,τη αλλη δοντια..με αυτα ακι με αυτα 2 καφεδες εχασες.... :lol::lol:

θα μας πεις και ποτε θα βρεθουμε;;; :shock::shock: για σε παρακαλω!! :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαριλου τι καλο θα ετοιμασεις για τα γενεθλια;;;;Να ξερω θα εχει τιποτις της προκοπης αλλιως δεν ερχομαι!!!!!! 8-}:ymparty::))

35 ατομα;;;!!!!! :o Χαρας το κουραγιο σου.... Απαπαπα εγω δε κανω τετοια πραγματα!!! μπουρδελο γινεται το σπιτι και δε το φχαριστιεμαι κιολας με το να τρεχω να τους περιποιηθω ολους...ε ειπαμε ειμαι και λιγο τεμπελοσκυλο!!! :oops::oops::lol::lol:

Βρε ενα διαλειματακι θα κανεις απο τις ετοιμασιες να ερθεις να σου ευχηθουμε απο κοντα για το αντρακι σου!!! :D

Νικουλα βεβαρυμενο μητρωο βλεπω και στα χωνει η Σωσω;;;;:lol::lol::lol:

Προσπαθω να τη συνεννοηθω τη τσουπρα να κατσει σταυγα της μερικες μερες ακομη να πιουμε το καφε να παω και στο γαμο της ξαδερφης μου,αλλα αυτη μου φαινεται ειναι πιο ξεροκεφαλη απο τη μανα της και νομιζω θα κανει του κεφαλιου της!!! :lol::lol:

Ευακι τι κανει η Αριαδνη σας;;;Ειναι καλυτερα το πουλακι μου;;;; :?

Οποτε κοριτσια κλεισαμε για το αλλο Σαββατο που βολευει ολες(εκτος τη Μαριλου βεβαια δυστυχως)! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια χαρα κ απο εμενα

Τονια προτεινω να κανεις μια ενδοσυννενοηση με την κορη σου μεχρι το αλλο Σαββατο ..πειτε τα πειτε τα εσεις ..

Εμεις παλι δεν εχουμε καμια βελτιωση με την Αριαδνη ..Ειχε αλλη μια μικροτερη ευτυχως κριση το πρωι κ την εβγαλα κουκουλωμενη στο μπαλκονι για καθαρο αερα ..Θα παρω υγραντηρα ισως βοηθησει λιγο την κατασταση ..εσεις χρησημοποιειτε , εχετε καποιον να μου προτεινετε ?

Σωσω μου , ναι για αλλεργιολογο , πνευμονολογο παιδιων εννοουσα ..αν εχεις κατι υπ οψην πες μου αν θες ..

κατα τα αλλα δεν θελω να σας ζαλισω με τα δικα μου ..ειμαι χαλια ψυχολογικα μιας κ εκτος της Αριαδνης , εχουμε κ ενα δικαστηριο την Δευτερα κ πρεπει να ειμαστε παροντες ..σκ@τα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σήμερα έχω γράψει 2 φορές και με πετάει εκτός. Και δεν είναι η πρώτη φορά..... :twisted:

Μαμά εύα περαστικά και πάλι, πάντως ο καλύτερος υγραντήρας αν δεν έχεις λεφτά είναι βρεγμένα ρούχα στα καλοριφέρ, πίστεψέ με κάνουν δουλειά.

Εμείς πήγαμε χθες στην παιδίατρο και κάναμε του μικρού τα 2 εμβόλια και εκεί που χαχάνιζε κανένα μισάωρο πριν, μετά του βγήκε ξινό. Είχαμε και τη Ραφαέλα που νόμιζε πως κακοποιούσαμε τον αδερφό της :o και έκλαιγε και αυτή, και γενικά επικρατούσε ένα κομφούζιο. Μετά κάπνισα απανωτά 2 τσιγάρα για να συνέρθω απο τον πανικό!!!!

Νίκη στο κολυμβητηριο πληρώνουμε 70 ευρά

:mrgreen: αξίζουν τον κόπο γιατί και μόνο να σκεφτείς οτι μετά η Ραφαέλα κοιμάται 3 ώρες για να συνέρθει κάτι είναι και αυτό ;)@-)

Ειρήνη τι κάνει το γατάκι σου? Να μου τον φιλήσεις

Τόνια άμα έχεις γεννήσει το Σάββατο θα σου ρθουμε για καφέ στο Μητέρα...κερνάς?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αν κερναω λεει Γιουλακι μου;;;;; ελατε εσεις και θα γινει ΧΑΜΟΣ!!!!! :lol::lol::lol:

Ευακι πηγαινε σε ενα φαρμακειο και ρωτα για υγραντηρα αλλα νομιζω οτι ολοι μωρε την ιδια δουλεια κανουν..παντως και τα ρουχα που ειπε η Γιουλη κανουν καλη δουλεια αρκει βεβαια να μη κανει ζεστη και κανεις φουρνο το δωματιο με τα καλοριφερ! ;)

Μη στεναχωριεσαι μωρε παντως..το ξερω οτι πρεπει να ειναι πολυ δυσκολα με 3 παιδια τοσο μικρουλια,αλλα σε εκοψα εγω θηριο μια χαρα τα καταφερνεις!!! ;)

Το δικαστηριο για τιποτα σοβαρο;;; :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Οπότε @Ersi85 αν κατάλαβα καλά δεν έχεις γυρίσει στη δουλειά που έλεγες; Είχα μείνει στο ότι θα γυρνουσες στους 3 μήνες περίπου.
    • Καλώς σε βρήκαμε πάλι @Ersi85! Α έχετε πολλά δοντακια εσείς! Κανένα ψωμί του δίνεις; Ξεκίνησε τον έστω πατημένα γιατί συνηθίζουν λένε τα αλεσμένα και μετά δυσκολεύονται πολύ να περάσουν σε κομμάτια. Εγώ της έκανα μικτή διατροφή. Της έδινα και κομμάτια να εξερευνά και αλεσμένα για να τρώει 😅 8 μηνών την ξεκίνησα πατημένα και επειδή τα πήγαινε πολύ καλά μετά από μια εβδομάδα την ξεκίνησα κανονικά κομματάκια. Γενικά με τα φρούτα με έχει "βασανίσει" που δεν τα τρώει αλλά τώρα που μπήκε στον 10ο μήνα σαν να ξεκίνησε να της αρέσουν. Αφού πλέον της δίνω την μπανάνα και τρώει σχεδόν μισή μόνη της, ενώ πριν έκανε γκριμάτσα αηδιας και την πετούσε κάτω 🤣🤣 🤣 Αλλά τα πάει εξαιρετικά με τα κομμάτια από την αρχή, ούτε gagging ούτε τίποτα. Αχ κορίτσια εγώ το σκέφτομαι για 2ο αλλά λέω να περάσει λίγο ο καιρός γιατί 1) θέλω vback 2) ε να γυρίσω λίγο δουλειά να βρω τα πατήματα μου πριν έρθει η καταιγίδα του 2ου 😅 Να έχει μεγαλώσει λίγο και η μικρή να καταλαβαίνει περισσότερα. Κι εμείς μόνοι μας την μεγαλώνουμε, αλλά ευτυχώς έχω πολύ βοήθεια από το σύζυγό ❤️ Αφού καμία φορά που δεν την παλεύω του την δίνω 7 το πρωί που ξυπνάει η κυρία να μου την κρατήσει μέχρι τις 8 που φεύγει για δουλειά για να κοιμηθώ 😅 Τώρα ο ύπνος... Μία έτσι μία αλλιώς. Νομίζω έχω συνηθίσει πια και δεν με ενοχλεί 😅 Κάνει και ψιλοστανταρ αφυπνίσεις (12-4-6-7)  οπότε ίσως έμαθε ο οργασμός μου 🤣  Από κατορθώματα μπέμπας , έτοιμη είναι να περπατήσει 😅 Έχει ξεκινήσει να πατάει όλο το πέλμα (τόσο καιρό κινείται μόνο με τις μύτες) και κάνει πρόβες να σταθεί χωρίς να ακουμπάει κάπου! Έχω τρελαθεί! Δεν το περίμενα τόσο νωρίς. Καλά εννοείται θέλει καιρό ακόμα, αλλά μου κάνει εντύπωση πως προπονεί τον εαυτό της! Όταν ξεκινάει κάτι καινούργιο το κάνει συνέχεια μέχρι να το τελειοποιήσει και μου φαίνεται τόσο υπέροχο όλο αυτό!(Φαντάζομαι όλα τα μωρά το ίδιο κάνουν 😅)
    • Η αλήθεια είναι ότι πας με άλλο αέρα...και μπορώ να καταλάβω πόσο κουραστική είναι αυτή η διαδικασία...φτάνεις πολλές φορές σε σημείο να το κάνεις με το ζόρι, χωρίς να το απολαμβάνεις.. Και να ξέρεις ότι θα έρθει την πιο κατάλληλη στιγμή!!! Να ξεκουράζεσαι και να κάνεις πράγματα που απολαμβάνεις!!! Και μόλις έρθει θα τα ξεχάσεις όλα 🥰🥰
    • Καλά θα κάνεις κορίτσι μου!! Εύχομαι όλα καλά να πάνε! Είναι από μόνη της όλη αυτή η διαδικασία και η αναμονή στρεσογόνα οπότε τουλάχιστον να ξέρεις ότι είσαι σε καλά χέρια και πως έχεις έναν γιατρό που θα σε βοηθήσει να τα καταφέρεις! Θα δεις ότι θα κάνεις τα επόμενα βήματα και θα έρθει το μωράκι σου!! 
    • Ναι εγω τόσο έδωσα την τελευταία φορά αφού παίρνει 50 ευρώ επίσκεψη + 50 για το παπ 🤷‍♀️  Εσυ 40 ευρω πληρώνεις σε ιδιώτη γιατρό Αθήνα ; 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...