Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2010 No14


Recommended Posts

Καλημέρα,κοριτσάρες!Έχω ξυπνήσει από τις 5:30.Ο ύπνος έχει γίνει μαρτύριο.Θα αρχίσω να παίρνω υπνωτικά.

Kuo μου,συγνώμη μπέρδεψα τις Κατερίνες.Λογικό είναι που αγχώνεσαι,αλλά όλα θα πάνε καλά.Αυτό για τη μπεμπέ λιλη το λέει κι ο αδερφός μου,σαν να έχει βγει από θρίλερ είναι.

Έχω κι εγώ ραντεβου με το γιατρό σήμερα στις 8.Οπότε θα έχουμε αρκετές νεάκια απόψε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Το είχα ακούσει, ναι. Εντάξει, ψιλο-υπερβολική μου φάνηκε η όλη φάση (δηλαδή τι, θα δει το παιδάκι τον παππού να κλείνει το μάτι και θα πονηρευτεί; :dry: ) αλλά και πάλι μου φαίνονται λίγο τρομακτικά αυτά τα παιδικά με τις φιγούρες που μοιάζουν όλο και πιο ανθρώπινες και πραγματικές...

Εγώ θυμάμαι το Σουσάμι Άνοιξε που βλέπαμε στον παιδικό σταθμό :blush: με τις φιγούρες από τα Muppets, που σου μάθαιναν τους αριθμούς και τα χρώματα κ.λπ. χεχεχ :) Σίγουρα θα υπάρχουν και πιο εκπαιδευτικές σειρές ή σειρές που μεταδίδουν θετικά μηνύματα στα παιδάκια!

Τις προάλλες μπήκα σε πειρασμό να πάρω ένα μεγάλο παραμύθι με εικόνες για να της διαβάζω :blush::blush: αλλά λέω κάτσε να γεννηθεί πρώτα με το καλό και θα έρθουν κι αυτά :blush::blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κουκλες!!!βλεπω πολλα νινακια ειναι λιγο πριν την εξοδο!!!!αντε με το καλο!!!!ρε κοριτσια εμενα αυτο το μπεμπε λιλι,νομιζα οτι ειναι αγορακι στην αρχη....ειναι καπως,οσο για τα σεξουαλικου περιεχομενου μηνυματα το ξερω και γω,ειχε ανεβασει και η Λαμπρινη σχετικο αρθρο,κατι ασχετο,τα αναλωσιμα στην κλινικη στα χρεωνουν οπως και να χει;;δλδ ακομα και αν δεν τα χρησιμοποιησεις;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κορασιδες!!!!!!!

τωρα τελευταια απο τα πολλα διαλειμματα που κανω το βραδυ στον υπνο...

αργω να ξυπνησω το πρωι...

ντορα μου κι εγω απο το ανατελλω τα ψωνισα ολα!!! εχει και μεγαλη ποικιλια!!!

κατερινα kuo κι εμεις με τον αντρα μου το εχουμε συζητησει πολες φορες το θεμα τον παιδικων και μιλαμε με νοσταλγια για τα υπεροχα παιδικα που βλεπαμε εμεις μικροι.... μακραν καλυτερα....

και ο μπομπ παντως που τον παρακολουθουσαν τα ανιψια μου καιτο εβλεπα καμμια φορα σου περναγε οτι ηθελε να ειναι κοπελια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ο μπομπ ειναι ψιλολουγκρα!!θυμαμαι ενα επεισοδιο ηταν ντυμενος με μπικινι και ελεγε στον πατρικ(αστερια)ποσο τον αγαπαει και πως θελει να ειναι για παντα μαζι!!!ειναι παιδικο με χιουμορ για μεγαλους,το βλεπω καθε σαββατο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια!!!

μερεςεχω να μπω γιατι μενω στη μαμα που εχει κλιματισμο!!!

ασε απο χτες εχω κατι πονους περιοδου...με εχουν τσακιζει κ παιρνω το γιουτοπαΡ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΟΥΜΕ ΝΤΡΑΒΑΛΑ.

οσο για τη μπεμπε λιλι ειναι απιστευτο το ποσο αμεσα αποτυπωθηκε στον εγκεφαλο η μελωδια,,,με οποιον τοχω συζητησει οταν το πρωτοακουσε για ενα 24ωρο ειχε καρφωμενη τη μελωδια στο μυαλο.ασε το κοντινο στα μπουτια των τριων μπαρμπι.κ εδω που τα λεμε αυτη η μπεμπε λιλι λιγο πουτ...κι για την ηλικια της!σορι αλλα την εχω αχτι(αν το διαβαζε ο αντρας μου θα γελαγε!!!!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vaster έγραψε:

ο μπομπ ειναι ψιλολουγκρα!!θυμαμαι ενα επεισοδιο ηταν ντυμενος με μπικινι και ελεγε στον πατρικ(αστερια)ποσο τον αγαπαει και πως θελει να ειναι για παντα μαζι!!!ειναι παιδικο με χιουμορ για μεγαλους,το βλεπω καθε σαββατο!

οντως το χιουμορ νομιζω οτι ειναι για μεγαλους τα παιδακια δε θα το εκτιμησουν!!κ εγω ψοφαω για μπομπ....

κοριτσακια μου λετε τελικα τι καροτσι πηρατε?????κ ποσο κ απο που????ενδιαφερομαι για κατω απο 500 ευρω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ομορφα ραντεβουδακια εχετε!!!!τι ωραια!!εμεις 9 αυγουστου...εχουμε ακομααααα,και απο κει και περα περιμενουμε!μ'εχει πιασει ενα ψιλοαγχος μπορω να πω!ειδικα που καποια κοριτσια μας σε λιγες μερουλες γεννανε,αρχισα και γω να το σκεφτομαι!!και βλεπω συνεχεια οτι γενναω στον υπνο μου!ψιλοφοβαμαι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπελλα μου ναι, τουλαχιστον στα ιδιωτικα αυτο ισχυει, σου χρεωνουν τα παντα ακομα και αν δεν τα χρησιμοποιησεις! Τραγικο! :angry:

Τουλαχιστον στο μητερα που γεννησα εγω, αυτο εγινε αρα μαλλον και σε ολα τα ιδιωτικα το ιδιο θα ισχυει (να φανταστεις την τεραστια εκμεταλλευση, το εχω ξαναπει εδω...μου χρεωσαν ενα, το τονιζω ενα, χαπακι ντεπον που ζητησα για τον πονοκεφαλο!) Απο εκει να κρινεις!

Μιτσι πολυ γελασα με αυτο που εγραψες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α τα αρχ....!και μενα η γειτονισσα μου πε να παρω μαζι μου ενα σωρο πραγματα,αν ειναι να τα χρεωθω ετσι και αλλιως τι να κουβαλαω τσαμπα τοσα πραγματα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στα ιδιωτικα,τουλαχιστον στο γαια,καποια αναλωσιμα κ ασημαντα φαρμακα ειναι στο πακετο.μη μου πειτε οτι θα χρεωσουν εχτρα πανες κ σερβιετες,νομιζα οτι ειναι στο πακετο.αν κ στι ιασω που ειναι μαια η ξαδερφη μου ειναι πιασοκωλε κ κανουν χρεωνουν οπως ειπατε το ντεπονακι...

τελικα τι καροτσι???τριπλο???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ ευτυχώς στην πρώτη γέννα δεν είχα παραπάνω και περίεργες χρεώσεις αλλά έχω ακούσει πάρα πολλά.....χρεώνουν τα πάντα, προσέξτε στο τέλος την απόδειξη που θα σας δώσουν. Πάντως ότι νομίζετε ότι θα χρειαστείται βάλτε το στο βαλιτσάκι σας ή ζητήστε να σας το φέρουν οι δικοί σας ;)

Μπέλλα που θα γεννήσεις εσύ τελικά?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rozi1 έγραψε:

kalimera koritsia :):)

simera poles 8a deite ta mwrakia sas!!!!emeis tin deytera exoyme randevoy me to giatro kai tin tetarti me to mwro :P :woohoo:

me kanate kai gelasa me ta paidika - poy lete:laugh: :laugh: :laugh: .den eixa akousei kati tetio.....

:woohoo: :woohoo: :woohoo: φανταζομαι την χαρα σου!!!με το καλο και ευκολα ευχομαι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να'μαι πάλι κι εγώ. Απο εδώ και στο εξής μου φαίνεται θα είμαστε όλες αγχωμένες.Πλησιάζει ο καιρός κορίτσια :woohoo: :woohoo:

Αυτό με το μητέρα το ξέρω κι εγώ.Σου χρεώνουν και τη δεύτερη πετσέτα που θα ζητήσεις.Επίσης σου φέρνουν υποτίθεται μία τσάντα με μικροδωράκια,τα οποία επίσης τα χρεώνουν.Δωράκια σου λέει κατα τ' αλλα. :S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γαληνο Μαρια μου θα γεννησω,φοβαμαι στο νοσοκομειο του Κιλκις,σου συμπεριφερονται σαν ζωο σε σφαγη....οικονομικα σκατα ειμαστε αλλα για μας βασικοτερο ολων ειναι να πανε ολα καλα αυτη την φορα για το μωρακι μας,οποτε κλινικη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπελλα που θα γεννησεις?

Φερνουνε ενα σωρο πραγματα, απο σερβιετες και εσωρουχα μιας χρησης μεχρι και μωρομαντηλα και αντισηπτικο για τα χερια και κρεμα για τις θηλες! ΟΛΑ αυτα τα βρηκα ηδη ετοιμα πριν καν με πανε στο δωματιο μου και χωρις καν να με ρωτησουν! :angry::angry::angry:

Το αστειο ειναι οτι στην αρχη δεν μου ειχαν φερει εσωρουχα μιας χρησης και μου ειπε μια αλλη κοπελα να τα ζητησω, αφου ετσι και αλλιως θα μου τα χρεωναν!Ε, και τα ζητησα! Εννοειται οτι οταν εφυγα δεν αφησα τιποτα πισω μου, αφου τα ειχα ηδη πληρωμενα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vaster έγραψε:

Γαληνο Μαρια μου θα γεννησω,φοβαμαι στο νοσοκομειο του Κιλκις,σου συμπεριφερονται σαν ζωο σε σφαγη....οικονομικα σκατα ειμαστε αλλα για μας βασικοτερο ολων ειναι να πανε ολα καλα αυτη την φορα για το μωρακι μας,οποτε κλινικη.

Όλα καλά Μπέλλα μου θα πάνε και θα κρατήσεις το μωράκι σου αγκαλιά γερό!

Και εμείς οικονομικά μια από τα ίδια αλλά δεν έχω εμπιστοσύνη αλλού εκτός από τον γιατρό μου και αφού μου είπε ότι ο Γαληνός είναι ok σαν κλινική μάλον και εγώ εκεί.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

άσχετο αλλά από το πρωί νιώθω πολύ υποτονική.....μια νύστα μια κούραση μου βγαίνει...και έχω κατεβάσει ένα σωρό χαζομάρες :huh: μερέντα βρακουλίνια μετά ξανά μερέντα και μετά ποπ κορν και κοκα κόλα σαβούριασμα κανονικό μα τι μου φταίει :blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Vaster,μακάρι να πάνε όλα καλά αυτή τη φορά.

Συμφωνώ απόλυτα με την Αννα.Κι εγώ αυτό είχα κάνει.Δεν είχα αφήσει τίποτα.Συγνώμη,αφού τα πληρώνω σημαίνει ότι είναι δικά μου.Γιατί να τα αφήσω;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ροζι δηλαδη σε μια εβδομαδα θα κρατας αγκαλιτσα το μωρακι σου? Φοβερο! Με το καλο ευχομαι, καλη λευτερια!

Μπελλα και Μαρια και εμεις μια απο τα ιδια απο θεμα οικονομικης καταστασης, αλλα τι να κανουμε που εκει ειναι ο γιατρος μου (χαθηκαν τα δημοσια???) και του εχω εμπιστοσυνη....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω παλι στο δημοσιο θα πρεπει να τα εχω ολα μαζι μου αλλα το προτιμω....

και την οικονομικη διαφορα να τη διαθεσω στα μικρα μου!!!!

μητση μου εγω δεν μπορω να σε βοηθησω με το καροτσι διοτι εχω κανει ερευνα για διδυμων....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...