Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ- ΟΚΤΩΜΒΡΗ 2010 Νο 2


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 997
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΑΛΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ! ΘΕΛΩ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ. Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΑΡΚΕΤΕΣ ΩΡΕΣ ΚΑΙ ΔΕ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΕΙ ΝΑ ΦΤΙΑΞΕΙ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ. ΓΙ ΑΥΤΟ ΔΕ ΘΑ ΠΑΡΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΚΡΕΒΑΤΑΚΙ. ΞΕΡΕΤΕ ΑΝ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΑΝΕΤΑ ΣΕ ΚΑΛΑΘΑ Ή ΣΕ CARRY COT;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επειδη τον πρωτο καιρο θα πρεπει το μωρακι να κοιμαται διπλα μας και επειδη η κουνια δεν χωραει στην κρεβατοκαμαρα, εμας θα κοιμαται στο port-bebe.αν δεν εχεις portbebe μπορεις να παρεις ή καλαθουνα ή λίκνο. και για τα τρια υπαρχουν ειδικα στρωματακια κοκκοφοινικα για να κοιμουνται ανετα το βραδυ.

αλλωστε, στην αρχη ειναι καλυτερα να κοιμουνται σε περιορισμενο χωρο, νιωθουν ασφαλεια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ...

MARIAC ΚΑΙ ΓΩ ΘΑ ΤΗΝ ΚΟΙΜΗΖΩ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΣΕ ΠΟΡΤ ΜΠΕΜΠΕ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΕΧΩ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΘΗΛΑΣΜΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΟ. ΑΣΕ ΠΟΥ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΘΑ ΞΥΠΝΑΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΠΩΣ ΑΝΑΠΝΕΥΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ!!!

ΟΠΟΤΕ ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΚΡΕΒΒΑΤΙ ΤΗΣ ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΕΙΣ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΗΣΥΧΙΑ ΣΟΥ!!

MARIASO ΜΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΣΤΗ ΑΡΧΗ ΝΑ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ ΣΤΟ ΣΙΔΕΡΟ ΚΛΠ, ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΑ ΠΛΥΝΤΗΡΙΑ, ΑΠΛΩΜΑΤΑ ΚΑΙ ΑΛΛΑ, ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΜΕ ΤΟ ΑΤΜΟΣΙΔΕΡΟ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΗ!! :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΩΡΑΙΑ!!!!!! ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΚΟΡΙΤΣΙΑ! ΠΟΡΤ ΜΠΕΠΕ ΘΑ ΠΑΡΩ ΚΑΙ ΓΩ. ΞΕΡΕΤΕ, ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΜΑΙ ΞΑΠΛΩΜΕΝΗ ΕΔΩ ΚΑΙ ΚΑΙΡΟ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΑ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΙ ΕΧΩ ΑΡΚΕΤΕΣ ΑΠΟΡΙΕΣ. ΑΧ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΠΑΩ! ΕΙΜΑΙ ΤΟΣΟ ΕΝΘΟΥΣΙΑΣΜΕΝΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΡΧΟΜΟ ΤΗΣ ΜΙΚΡΗΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΑΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΠΑΩ ΘΑ ΣΗΚΩΝΑ ΤΑ ΜΑΓΑΖΙΑ :blink: ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΒΛΕΠΩ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΚΑΙ ΟΝΕΙΡΕΥΟΜΑΙ ΠΩΣ ΘΑ ΚΑΝΩ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΤΗΣ ΜΙΚΡΗΣ!

ΚΑΤ6 ΕΓΩ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΔΕ ΘΑ ΚΟΙΜΑΜΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΠΟ ΤΗ ΑΓΩΝΙΑ ΜΟΥ!!!! :blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στην αναγκη στελνεις καποιον δικο σου να σου παρει τα βασικα. μπες και στο λητω, εχει online αγορες και στα φερνει σπιτι. ενα απο τα κοριτσακια στο φορουμ μας ετσι εκανε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΜΟΥΝΑΚΙ ΜΟΥ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΚΥΠΡΟ ΚΑΙ ΕΔΩ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΟΛΥ ΠΙΣΩ ΣΕ ΑΥΤΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ. ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ! ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΟΜΑΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΜΟΝΑΔΑ ΓΙΑ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΙΟΥΝΤΑΙ ΠΡΟΩΡΑ ΚΑΙ ΜΗ ΚΑΚΟ ΑΝ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ ΠΙΟ ΝΩΡΙΣ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΕΤΑΦΕΡΘΕΙ ΣΕ ΑΛΛΗ ΠΟΛΗ!!! :x ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΜΕ ΑΓΧΩΝΕΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΜΙΑ ΚΑΙ ΒΡΙΣΚΟΜΑΙ ΣΕ ΠΕΡΙΟΡΙΣΜΟ ΓΙΑ ΠΡΟΛΗΨΗ ΠΡΟΩΡΟΥ ΤΟΚΕΤΟΥ....

ΟΣΟ ΑΦΟΡΑ ΤΑ ΨΩΝΙΑ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΣΤΕΙΛΩ ΚΑΠΟΙΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ. ΑΛΛΗ ΟΜΩΣ ΕΙΝΑΙ Η ΧΑΡΑ ΝΑ ΤΑ ΨΩΝΙΖΕΙΣ ΕΣΥ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MARIAC KANE ΛΙΓΟ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΘΑ ΗΘΕΛΕΣ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΑ ΠΑΝΤΑ.ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΑΠΟ ΤΙΣ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ ΚΑΘΗΣΑ ΣΠΙΤΙ ΞΑΠΛΩΜΕΝΗ ΔΥΟ ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΑΠΛΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΘΟΜΑΙ.ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΘΕΣΗ ΟΥΤΕ ΣΕ ΜΑΓΑΖΙΑ ΝΑ ΠΑΩ ΟΥΤΕ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΟΥ.ΠΙΝΩ ΧΑΠΙΑ ΚΑΙ ΚΑΝΩ ΥΠΟΜΟΝΗ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ.ΚΑΝΕ ΚΑΙ ΕΣΥ ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΙ ΣΚΕΨΟΥ ΟΤΙ ΑΞΙΖΕΙ Η ΥΠΟΜΟΝΗ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MARIAC ΚΥΠΡΟ ΑΠΟ ΠΟΙΑ ΠΟΛΗ ΕΙΣΑΙ?ΕΓΩ ΕΡΧΟΜΑΙ ΣΥΧΝΑ ΚΥΠΡΟ ΑΦΟΥ ΕΙΜΑΙ ΜΙΣΗ ΑΠΟ ΕΚΕΙ.Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΚΥΠΡΟ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΕΚΕΙ ΟΛΗ Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΤΗΣ.ΤΟ ΧΩΡΙΟ ΜΟΥ ΛΕΓΕΤΑΙ ΜΑΜΑΡΙ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΛΕΥΚΩΣΙΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MARIAC ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΕΙΠΑΝ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ, ΣΤΕΙΛΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΤΑ ΒΑΣΙΚΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΣΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ ΘΑ ΤΗΣ ΠΑΡΕΙΣ ΤΑ ΠΑΝΤΑ, ΑΣΕ ΠΟΥ ΘΑ ΤΗΣ ΤΑ ΔΕΙΧΝΕΙΣ ΚΙΟΛΑΣ ΝΑ ΔΕΙΣ ΑΝ ΤΗΣ ΑΡΕΣΟΥΝ!!!!

ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΟΛΑ ΚΑΛΑ???ΕΓΩ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΚΟΙΤΑΖΩ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΚΙ ΕΧΩ ΖΑΛΙΣΤΕΙ!!!ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΠΑΝΕΣ ΧΑΣΕ, Ε???ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μόλις γύρισα από τα Jumbo και πήρα σχεδόν τα πάντα για τον αντρούλη μου για τον πρώτο καιρό.

Να σας ρωτήσω κάτι: Τι γνωμη έχετε για τα φορμάκια (εσωτερικά και εξωτερικά) από εκεί; Είναι βέβαια κινέζικα αλλά γράφουν 100% βαμβάκι. Πήρε καμιά σας από εκεί;

Επίσης τα μπιμπερό της chicco που έχουν μια μικροσκοπική θηλή και ονομάζονται mangiafacile (κυκλοφορούν παντού σίγουρα τα έχετε δει) πώς σας φαίνονται; Δεν είναι κάπως αστεία αητή η θηλή; Βολεύει;; Εγώ για καλό κ για κακό πήρα και 2 της NUK με την πιο κλασική θηλή γιατί δεν έχω ιδέα τι θα βολέψει τελικά...

Ουφφ...Πολύ μπέρδεμα... :blink::blink::blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lenitsa έγραψε:

Κοριτσάκια μόλις γύρισα από τα Jumbo και πήρα σχεδόν τα πάντα για τον αντρούλη μου για τον πρώτο καιρό.

Να σας ρωτήσω κάτι: Τι γνωμη έχετε για τα φορμάκια (εσωτερικά και εξωτερικά) από εκεί; Είναι βέβαια κινέζικα αλλά γράφουν 100% βαμβάκι. Πήρε καμιά σας από εκεί;

Επίσης τα μπιμπερό της chicco που έχουν μια μικροσκοπική θηλή και ονομάζονται mangiafacile (κυκλοφορούν παντού σίγουρα τα έχετε δει) πώς σας φαίνονται; Δεν είναι κάπως αστεία αητή η θηλή; Βολεύει;; Εγώ για καλό κ για κακό πήρα και 2 της NUK με την πιο κλασική θηλή γιατί δεν έχω ιδέα τι θα βολέψει τελικά...

Ουφφ...Πολύ μπέρδεμα... :blink::blink::blink:

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΛΕΝΑΚΙ ΚΑΙ ΜΕ ΓΕΙΙΑ ΤΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ ΠΟΥ ΠΗΡΕΣ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΓΕΝΝΗΘΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΝΑ ΤΑ ΧΑΡΕΙ.ΤΑ ΦΟΡΜΑΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ,ΤΑ ΜΠΙΜΠΕΡΟ ΤΗΣ CHICCO EINAI ΕΠΙΣΗΣ ΚΑΛΑ ΓΙΑ ΤΗΣ NUK ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΑ ΧΡΗΣΗΜΟΠΟΙΗΣΑ ΠΟΤΕ
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σ'ευχαριστώ πολύ για την απάντηση Σταγόνα μου να'σαι καλά.

Τώρα ησύχασα γιατί πήρα 5-6 εσωτερικά φορμάκια όχι μόνο γιατί ήταν οικονομικά αλλά απίστευτα γουστόζικα!! Με τη μαμά μου τρελαθήκαμε να τα χαζεύουμε :P

Με το καλό κ το δικό σου μωράκι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου καλησπέρα!! Δεν σας έγραψα από εχθές γιατί έφυγα άρον άρον από τη δουλειά γιατί όπως σας είπα είχα δει αιματάκι και συνεχίστηκε τελικά. Πήρα το γιατρό μου και μου είπε να πάω από το ιατρείο του για να δούμε τον τράχηλο. Έτσι με πήγε η αδερφή μου αλλά επειδή του έτυχαν πολλές γέννες ενώ περιμέναμε κανένα μισάωρο στο ιατρείο του τελικά πήγαμε στο Αρεταίειο και με είδε. Κάναμε υπέρηχο και η μπεμπούλα μου είναι μια χαρά!! Φτάσαμε τα 1.600γρ. Μεγαλώσαμε ε? Ο τράχηλος ευτυχώς μια χαρά. Μου είπε ότι από κούραση το έπαθα και μετά που το σκέφτηκα είχε δίκιο, αυτές τις ημέρες το είχα παρακάνει! Μαμουνάκι δίκιο είχες! Οπότε μου έδωσε ytopar για κάτι μικρά πονάκια που είχα και utogerstan (κάπως έτσι το λένε, δεν θυμάμαι ακριβώς) χάπια να τα βάζω κάθε βράδυ σαν υπόθετα κολπικά!! Δεν το γλιτώσαμε το χαπάκωμα! Τελοσπάντων δεν πειράζει αρκεί που είναι καλά το ζουζουνάκι μου! Για καλό και για κακό σήμερα κάθισα σπίτι να ξεκουραστώ και αύριο θα πάω πάλι στη δουλειά.

Mariac καλώς ήρθες και εσύ στην παρέα μας εύχομαι όλα να πάνε καλά και να κάτσει φρόνιμα το μπεμπάκι σου, να μη βιαστεί!

Καλορίζικα τα πραγματάκια λενίτσα!!! Και εγώ έχω πάρει δύο φανελάκια από τα jumbo γιατί ήταν πολύ γουστόζικα όπως λες! Και ποιότητα καλή μου φάνηκε!

Αυτά κοριτσάκια τώρα σας χαιρετώ και θα τα πούμε αύριο το πρωί!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera koritsakia mou pos eiste? koritsia ego exo mperdeuti me ta jumpo elega pos tha pao kai ego apo ekei na paro pipiles kai mpimpero alla tora den 3ero, exo mia fili pou pigame mazi kai pirame mpimpero tis nuk apo ta jumpo to moraki tis oute 2 minon den einai kai ta mpimpero den einai kala kai prepei na pari alla... :S opote leo na ta paro apo farmakia sto kato kato den exou kai diafora stin timi...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ ΟΙ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ;;;

ΛΕΝΙΤΣΑ ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ!!ΓΙΑ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΑΛΛΑ ΜΠΙΜΠΕΡΟ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΗΣ chicco ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΠΑΡΑΠΟΝΟ....ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΗΤΑΝ...

barbiepa ΜΠΡΑΒΟ ΠΟΥ ΠΗΓΑΝ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΝΑ ΜΗΝ ΚΟΥΡΑΖΕΣΕ!!

ΕΛΠΙΖΩ ΟΛΕΣ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Περαστικά Barbiepa μου!! Όλα καλά είναι μη φοβάσαι και μην κουράζεσαι. (Μιλαώ εγώ που πέθανα στην ορθοστασία σήμερα στα ψώνια)

Miria τι σημασία έχει αν πάρεις τα Nuk από τα Jumbo ή από φαρμακείο;;; :huh::huh: Το ίδιο δεν είναι;; Το θέμα είναι αν σε βολεύει η μάρκα η συγκεκριμένη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lenitsa nomizo kapia diafora exoun apo tin xora proeleusis kai ego etsi nomiza oti einai ta idia tora sas leo ti sunevi den 3ero kai ego ti ginete..

barbiepa perastikoulia sou kai 3ekourasou kai ligo koritsia eimaste egkuoules prepei na afisoume kai ligo tous alous na mas frontisoun sto kato kato poses fores exoume auti tin eukairia B):P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

miria έγραψε:

lenitsa nomizo kapia diafora exoun apo tin xora proeleusis kai ego etsi nomiza oti einai ta idia tora sas leo ti sunevi den 3ero kai ego ti ginete..

B):P

Α στο καλό!! Αυτό πρώτη φορά το ακούω!! Θα μας τρελάνουν τελείως αυτές οι εταιρείες... :ohmy:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου ευχαριστώ πολύ να είστε καλά!! Παώ να δω λίγο τον αντρούλη μου που πριν λίγο γύρισε!

Φιλάκια σε όλες τις κοιλίτσες!!! Καληνύχτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Vaster 07/09/10 ΑΓΟΡΙ

Crazymammy 08/09/10 ??????

Mariac 23/09/10 ΚΟΡΙΤΣΙ

Magykal 27/09/10 ΑΓΟΡΙ

Ntora26 29/09/10 ΑΓΟΡΙ

Lenitsa 30/09/10 ΑΓΟΡΙ

Fenioula 30/09/10 ΚΟΡΙΤΣΙ

Barbiepa 30/09/10 ΚΟΡΙΤΣΙ

Tzitzikaki 04/10/10 ΚΟΡΙΤΣΙ

anlou 04/10/2010 ΑΓΟΡΙ

g point 06/10/10 ΚΟΡΙΤΣΙ

Maragr 07/10/10 ΔΙΔΥΜΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ

maniania 8/10/2010(λογο καισαρικης)ΑΓΟΡΙ

mamounaki 8/10/2010 ΚΟΡΙΤΣΙ

mariaso 10/10/10 ΚΟΡΙΤΣΙ

leticia 10/10/10 ΑΓΟΡΙ

Marylou 15/10/10 ΑΓΟΡΙ

Kat6 15/10/10 ΚΟΡΙΤΣΙ

Lena 21/10/10 ΔΙΔΥΜΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ

ΕRΙ79 21/10/10 ΚΟΡΙΤΣΙ

Miria 22/10/0/10 ΚΟΡΙΤΣΙ

stacey 24/10/2010 ΑΓΟΡΙ

Poupoulaki 28/10/10 ΚΟΡΙΤΣΙ

Xristinaki27 28/10/10 ????????

AthinaK 29/10/10 ΚΟΡΙΤΣΙ

Ndalia ΚΟΡΙΤΣΙ

Ευακι1234 ΚΟΡΙΤΣΙ

Mikroulaxristos ΚΟΡΙΤΣΙ

Σταγόνα 30/10/10 ΑΓΟΡΙ

Καλημέρα κοριτσάκια!! Σήμερα είναι μια κινούργια μέρα και επλίζω να είναι καλή για όλες μας!!! B)B)B):kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lenitsa έγραψε:

Κοριτσάκια μόλις γύρισα από τα Jumbo και πήρα σχεδόν τα πάντα για τον αντρούλη μου για τον πρώτο καιρό.

Να σας ρωτήσω κάτι: Τι γνωμη έχετε για τα φορμάκια (εσωτερικά και εξωτερικά) από εκεί; Είναι βέβαια κινέζικα αλλά γράφουν 100% βαμβάκι. Πήρε καμιά σας από εκεί;

Επίσης τα μπιμπερό της chicco που έχουν μια μικροσκοπική θηλή και ονομάζονται mangiafacile (κυκλοφορούν παντού σίγουρα τα έχετε δει) πώς σας φαίνονται; Δεν είναι κάπως αστεία αητή η θηλή; Βολεύει;; Εγώ για καλό κ για κακό πήρα και 2 της NUK με την πιο κλασική θηλή γιατί δεν έχω ιδέα τι θα βολέψει τελικά...

Ουφφ...Πολύ μπέρδεμα... :blink::blink::blink:

Kαι εμέις απο εκεί θέλουμε να τα πάρουμε...και το είχα και εγώ μια έννοια για το αν θα είναι καλά ποιοτικώς... :dry:

Σχετικά με τα μπουκάλια της ΝUK είναι πολύ γνωστά..υπάρχει περίπτωση δλδ να έχουν άλλον κατασκευαστή στα jumbo? με βάλατε σε δίλλειμα τώρα..

Αλήθεια τα φανελάκια αυτά που πήρες φοριούνται ανεξαρτήτως εποχής?Λέτε απο Σεπτέμβρη να φέρουν πιο χειμερινά ή είναι τα ίδια? :blink: Χαζές απορίες πάντως που έχω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...