Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ- ΟΚΤΩΜΒΡΗ 2010 Νο 2


Recommended Posts

καλησπερα κοιλιτσες!!! τι κανετε???? δεν βλεπω πολυ κινηση αυτο το σκ!!! να φανταστω ολες κανετε μπανια!???

καλωσηρθες μαριλου!!!!!

μαμουνακι εμενα ο μικρος εχει σχεδον καθε μερα λοξυγκα!!!!! και επειδη εχει παρει ηδη θεση το νιωθω πολυ χαμηλα καιεντονα!!!! το καημενουλακι μου!!!!!!! κριμα!!!!αλλα απο την αλλη φαση εχει ....την πρωτη φορα που συνειδητοποιησα οτι αυτος ειναι λοξυγκας συγκινηθηκα!!! :laugh: :laugh:

κοριτσια ζεσταινομαι......!!!!!!!!! :blink::blink::blink: δεν αντεχω αλλο!!!!!!και σημερα εχουμε γενικη στο σπιτι να κανουμε, ευτυχως θα στειλει φαγητο η πεθερα μου ειπε και δεν θα μαγειρεψω κιολας!!!!!

Αυριο θα βγω επιτελους απο το σπιτι, να παω για εξετασεις αιματος και στο ικα για τα χαρτια της αδειας!!!ελπιζω να τελειωσω και με αυτο και να μην χρειαστει αλλο τρεξιμο!!!!! αααααα οσα κοριτσακια πατε στο ικα χρειαζεσται περα απο τα αλλα χαρτια και εναν λογριασμο δεη ή οτε οπως επισης και το βιβλιαριο ασθενειας του αντρας σας αν ειναι και αυτος στο ικα!!!

Λεω κιολας μιας που θα μαι εξω να παω να κοιταξω και για νυχτικακια για το μαιευτηριο, ποσο πολυ να μεγαλωσει η κοιλια μεχρι μεσα σεπτεμβρη???

Σας ζαλισα!!!!! Λοιπον καλο μεσημερι σε ολα τα κοριτσακια και τα μπεμπακια!!!!!!φιλακια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 997
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ANLOUΕΓΩ ΤΩΡΑ ΓΥΡΙΣΑ ΑΠΟ ΤΟ ΜΠΑΝΙΟ ΜΟΥ.ΛΟΞΥΓΚΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΧΕΙ Η ΜΙΚΡΗ,ΠΩΣ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ?ΤΙ ΚΑΝΕΙ Η ΚΟΙΛΙΑ ΜΑΣ?ΣΗΜΕΡΑ Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΟΠΩΣ Κ ΧΘΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΖΩΗΡΗ.ΕΙΝΑΙ Κ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΝΑ ΜΕ ΔΕΙ ΚΑΙ ΓΕΛΑΜΕ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ Κ ΤΙΣ ΚΛΟΤΣΙΕΣ.ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΜΕ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ.

ΚΑΛΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ :cheer::cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anlou ΘΑ ΠΑΡΩ ΚΑΙ ΓΩ ΤΗΛ ΑΥΡΙΟ ΝΑ ΚΛΕΙΣΩ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΜΑΝΑΣ ΠΑΙΔΙΟΥ..ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΓΙΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΚΑΙ ΟΤΙ ΜΑΘΕΙΣ ΑΥΡΙΟ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΣ ΕΚΕΙ, ΕΝΗΜΕΡΩΣΕ ΜΑΣ PLEASE..

ΜΗΝ ΚΟΥΡΑΣΤΕΙΣ ΠΟΛΥ ΣΗΜΕΡΑ..ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ Ε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕRI79 εγω το λοξυγκα τον καταλαβα γιατι δεν ηταν κλοτσιες, αλλα χοροπηδουσε με συγκεκριμενο ρυθμο, για αρκετη ωρα..ετσι πιστευω οτι ειναι λοξιγκας..θα καταλαβεις τη διαφορα αν ειναι εντονο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυκές μου κοιλίτσες καλημέρα!!

Τι κάνετε? Πως τα περασατε σ/κ? Και εσείς ζεστενόσασταν όπως εγώ? Εμείς πήγαμε μια εκδρομούλα μέχρι το νησάκι μας και κάναμε και το μπανάκι μας χθές μια χαρά!!

Καλά την Παρασκευή μου σπάσαν τα νεύρα! Δεν μπορούσα να μπω στο mammy με πέταγε συνέχεια έξω!! :angry::angry::angry::angry::angry::angry:

Πήγα σήμερα στο γιατρό του ΙΚΑ στο κέντρο μάνας και παιδιού που πηγαίνω κάθε μήνα για να μου γράφει τα φάρμακα και μου έγραψε και την αδειούλα μου!! Επίσημα από 05/08/10 είμαι με άδεια εγκυμοσύνης άσχετο αν εγώ δουλέψω μέχρι τις 13/08 και τις πάρω μετά αυτές τις μερούλες! Τώρα πρέπει να πάω στο ΙΚΑ στις διοικητικές υπηρεσίες αφού μου το έχει υπογράψει και ο εργοδότης μου να το καταθέσω και από ότι μου είπαν μάλλον θα πληρωθώ! :huh::huh::huh::huh:

Για να δούμε!

Καλώς μας ήρθες και εσύ μαριλού μου!!! Με το καλό το μπεμπάκι σου!!

Τώρα περιμένω πως και πως να έρθει η επόμενη Τετάρτη για να πάω να κάνω το doppler και να δω την μπεμπούλα μου! Έχω να την δω από τις 21/06. Πάντως εχθές ήταν πολύ κινητική μπορώ να πω! Αφού είμασταν στο καράβι που επιστρέφαμε και είχαμε σκάσει στα γέλια με τον άντρα μου γιατί η κοιλιά μου πηγαινοερχόταν μια εδώ και μια εκεί!!! :silly: :silly: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημεραααααα!!!!barbiepa τι χαρτια πηγες εσυ στο γιατρο ικα? βιβλιαριο και Β επιπεδου? ηθελε και τιποτε αλλο?

αντε βρε κοριτσακια ξυπνηστεεεεεε...

ειστε ολες καλα? δωστε ολες το παρων να μην ανησυχουμε.. :P:P

πηρα τηλ στο κεντρο μανας και ευτυχως ειχε ραντεβου για αυριο..μου ειπε να παρω ολους τους υπερηχους μου και βιβλιαριο για να μου δωσουν το χαρτι και με αυτο θα παω στον εργοδοτη μου για υπογραφη.

ααα και οτι κανουν και μαθηματα ανωδυνου τοκετου..ιδες το ΙΚΑ προοδους?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mamounaki έγραψε:

καλημεραααααα!!!!barbiepa τι χαρτια πηγες εσυ στο γιατρο ικα? βιβλιαριο και Β επιπεδου? ηθελε και τιποτε αλλο?

Κοριτσάκι αν και είχα μαζί μου τη β' επιπέδου με ρώτησε απλώς πότε έχω πητ και δεν κοίταξε τίποτα άλλο!! Εννοείτε βέβαια ότι είχα μαζί το βιβλιάριο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Vaster 07/09/10 ΑΓΟΡΙ

Crazymammy 08/09/10 ??????

Magykal 27/09/10 ΑΓΟΡΙ

Ntora26 29/09/10 ΑΓΟΡΙ

Lenitsa 30/09/10 ΑΓΟΡΙ

Fenioula 30/09/10 ΚΟΡΙΤΣΙ

Barbiepa 30/09/10 ΚΟΡΙΤΣΙ

Tzitzikaki 04/10/10 ΚΟΡΙΤΣΙ

anlou 04/10/2010 ΑΓΟΡΙ

g point 06/10/10 ΚΟΡΙΤΣΙ

Maragr 07/10/10 ΔΙΔΥΜΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ

maniania 8/10/2010(λογο καισαρικης)ΑΓΟΡΙ

mamounaki 8/10/2010 ΚΟΡΙΤΣΙ

mariaso 10/10/10 ΚΟΡΙΤΣΙ

leticia 10/10/10 ΑΓΟΡΙ

Marylou 15/10/10 ΑΓΟΡΙ

Kat6 15/10/10 ΚΟΡΙΤΣΙ

Lena 21/10/10 ΔΙΔΥΜΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ

ΕRΙ79 21/10/10 ΚΟΡΙΤΣΙ

Miria 22/10/0/10 ΚΟΡΙΤΣΙ

stacey 24/10/2010 ΑΓΟΡΙ

Poupoulaki 28/10/10 ΚΟΡΙΤΣΙ

Xristinaki27 28/10/10 ????????

AthinaK 29/10/10 ΚΟΡΙΤΣΙ

Ndalia ΚΟΡΙΤΣΙ

Ευακι1234 ΚΟΡΙΤΣΙ

Mikroulaxristos ΚΟΡΙΤΣΙ

Σταγόνα 30/10/10 ΑΓΟΡΙ

Και άλλα μπεμπάκια στην παρέα!! :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

HELLO ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΣΤΕ.ΕΙΔΙΚΑ ΣΗΜΕΡΑ ΠΟΥ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΕΤΟΙΜΟΣ ΓΙΑ ΒΡΟΧΗ.....ΕΚΑΝΑ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΟ ΠΑΡΑΚΑΝΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΞΕΚΟΥΡΑΖΟΜΑΙ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ!!!ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΑΚΙ ΠΟΥ ΕΒΑΛΕ ΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΕ ΣΥΓΚΙΝΗΣΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ, ΤΡΕΙΣ ΦΟΡΕΣ ΤΟ ΕΙΔΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΤΡΕΙΣ ΕΚΛΑΙΓΑ!!!!ΓΕΝΙΚΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ, ΜΕ ΤΗΝ ΖΕΣΤΗ ΔΕΝ ΚΟΥΝΗΘΗΚΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ, ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΑΝΑΓΚΑΣΤΗΚΑ ΔΟΥΛΕΙΑ, ΓΚΡΡ!!!ΑΛΛΑ ΝΕΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΠΟΥ ΗΜΟΥΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΠΙΤΙ!!!ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

miria έγραψε:

kalimera koritsia emeis 3ipnisame aristokratika simera eri3a ena upno... alla kanei poli zesti kai varieme afantasta simera :unsure:

Αχ miria πως σε καταλαβαίνω!!! Και εγώ βαριέμαι σήμερα και γενικώς!!! :unsure::unsure:

Πωπω κορίτσια άλλες τρεις βδομάδες έμειναν και δεν μπορώ νιώθω τόσο κουρασμένη!! Θέλω επειγόντως διακοπές!!! Πως θα αντέξω μέχρι τις 13?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsakia kai apo mena!!!! molis gurisa apo to ika!!!! polu kourasi gia to tipota....eixa mazepsei ola ta xartia....perimena 5 wres na mou dwsoun vevaiwsi ensimwn twn duo teleutaiwn xronwn kai otan piga sta epidomata mou..afou perimena kai ekei alles duo wres mou eipan na paw stis 11/8 giati tote einai leei 56 imeres prin ton toketo....kai oti nwritera den egkrinontai!!!!! eutuxws otan xanapaw tha perimenw mono sta epidomata!!!!!talaipwrithika omws!!!!!i zesti sto kentro tis athinas den paleuetai!!!!!!!

mamounaki sto manas kai paidiou mono vivliario kai b epipedou tha xreiasteis! apo kei kai pera tha metriseis 56 meres prin ton toketo kai me to xarti pou tha sou dwsoun enan logariasmo deh i apo tin dieuthinsi tin opoia exoun dilwmeni sto ika oti katoikeis, to vivliario sou kai tou antrouli sou an einai sto ika pas sta grafeia tou ika pou ekdwses to vivliario sou( ekei anikeis ektos kai an to xeis metaferei)!

kai epeidi kai si mesa sto dekapentaugousto tha sai....kalo kouragio euxomai!!!!!!!!!!!se periptwsi pou peftei savato tha pas deutera...min pas paraskeuh!!! mou to tonisan kai mena...nwritera den egkrinetai tipota!!!!

barbie mou poli xarika pou kapoia apo mas apedrasa apo to kausaerio kai ekane ta mpanakia tis!!!!!!!bravo....ante kai me to kalo to doppler...na nai kala to koritsaki sou!!!!!! oso gia tin douleia ipomoni kuklitsa mu!!!! ligo emeine...paei o gaidaros....den tha kolliseis stin oura!!!!!!!ipomoni!!!

eri mou kai egw exthes kourastika arketa, duskolo pragma to katharisma tou spitiou me tin koilia tourla kai tin mesi na se pethenei apo to varos!!!!!!!kai simera to prwi orthostasia sto ika asta!!!...alla twra tha koimithwwwwww!!!! molis faw paw kateutheian gia ntouz kai nani....kai oti wra xipnisw!!!!!

stacey kala kaneis kai kathesai mesa!!!!! i atmosfaira exw einai apopniktiki kai auti i igrasia se sindiasmo me ton kauswna xeirotereuei ta pragmata!!!!

Miria mou vale kamia tainioula na deis...xazepse ligo sto internet ta perasei i wra!!!!oso gia tin zesti aircool kai pali aircool!!!!

ouf!!!!! telos!!!!! loipon paw na xekourastw koilitses!!!! kalo mesimeri se oles kai kali orexi!!!!filakia pollaaaaaaa :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ!!!

ΩΡΑΙΑ ΔΡΟΣΙΑ ΣΗΜΕΡΑ, ΗΤΑΝ ΟΤΙ ΕΠΡΕΠΕ Η ΒΡΟΧΟΥΛΑ!!! :laugh: :laugh:

ΠΗΓΑ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΣΤΑ JUMBO ΚΑΙ ΟΡΓΙΑΣΑ!!!ΠΗΡΑ ΔΙΑΦΟΡΑ ΓΙΑ ΤΗ ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΜΟΥ!!ΑΣΕ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΡΙΧΝΕ ΚΑΤΙ ΚΛΩΤΣΙΕΣ ΛΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΟΤΙ ΗΜΟΥΝ ΜΕΣΑ ΣΕ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΑ ΠΑΙΧΝΙΔΟΜΑΓΑΖΑ!!ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΩ ΜΕ ΤΑ ΠΑΡΑΓΜΑΤΑ ΓΙΑΤΙ ΤΟΝ ΑΥΓΟΥΣΤΟ ΔΕΝ ΘΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΩ ΚΑΙ ΔΙΑΚΟΠΕΣ!!! ΚΑΙ ΑΠΟ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ ΠΛΥΣΙΜΟ ΤΑ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΝΑΜΟΝΗ....

BARBIERA ΑΠΟΡΩ ΜΕ ΤΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΣΟΥ , ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ ΜΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΖΕΣΤΗ ΚΑΙ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ. ΑΛΛΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΜΑΛΛΟΝ ΤΗ ΠΟΛΥΤΕΛΕΙΑ ΝΑ ΤΟ ΑΛΛΑΞΕΙΣ ΑΥΤΟ. ΟΠΟΤΕ ΛΙΓΗ ΑΚΟΜΗ ΥΠΟΜΟΝΗ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω anlou μου για ολες αυτες τις πληροφοριες, ονειρα γλυκα και καλη ξεκουραση!!

οσο για ορεξη...αυτη δεε μας λειπει ποτε..γιαμ γιαμ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα το παλέψω κοριτσάκια τι να κάνω δεν μπορώ να κάνω διαφορετικά, άλλωστε θα λείψω μετά για 5 μήνες σχεδόν.

Καλορίζικα τα πραγματάκια σας κατ6.

Εγώ το σ/κ ξεκινάω γενική στο σπίτι! Πωπω όσο το σκέφτομαι..... αλλά τι να κάνω?

Ανλου καλή ξεκούραση!! Οπότε και εγώ πρέπει να πάω στις 5/8 που υποτίθεται ότι θα έχω σταματήσει από τη δουλειά! Εκτός από τη βεβαίωση ενσήμων, το χαρτί αυτό που πήρα σήμερα από το ΙΚΑ, και το βιβλιάριο χρειάζεται κάτι άλλο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ.ΚΑΛΗ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ Σ'ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑΝ.BARBIE ΥΠΟΜΟΝΗ ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ Η ΑΔΕΙΑ.ΣΗΜΕΡΑ Η ΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΔΡΟΣΕΡΗ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΙΣ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΕΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ.....ΚΑΠΩΣ ΕΤΣΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΟΤΑΝ ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ ΤΑ ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΜΑΣ Ε?ΕΓΩ ΑΠΟ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΙΠΟΤΑ ΕΧΩ ΦΟΒΗΘΕΙ ΜΕ ΤΙΣ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΤΙΠΟΤΑ.ΤΟΝ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ ΘΑ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΓΕΝΙΚΗ ΜΕ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΠΟΥ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΜΗΝΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΝ ΣΥΜΒΕΙ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ....Α!!ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΕΧΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΚΑΜΠΥΛΗ ΓΛΥΚΟΖΗΣ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ.ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΝΤΟΠΛΕΡ ΤΙ ΓΝΩΜΗ ΕΧΕΤΕ?ΣΤΑ ΑΛΛΑ ΔΥΟ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΖΗΤΗΣΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΑΦΟΥ ΣΤΗΝ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΗΤΑΝ ΟΛΑ ΚΑΛΑ.ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ ΤΡΟΠΟΣ ΝΑ ΠΛΗΡΩΝΟΥΜΕ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΣ ΛΟΓΟΣ?ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΑΝ ΒΡΟΥΝ ΚΑΠΟΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΜΗΝΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΡΟΥΝ ΤΟ ΠΑΙΔΙ? ΤΟ ΛΟΓΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΟ ΑΦΗΣΟΥΝ ΝΑ ΓΕΝΝΗΘΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΜΕΤΑ.ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ?ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΤΑΓΟΝΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΓΩ ΡΩΤΗΣΑ ΓΙΑ DOPPLER ΤΗ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΩ ΘΑ ΜΟΥ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΗ. ΤΩΡΑ ΠΩΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ Η ΕΞΕΤΑΣΗ ΔΕΝ ΞΕΡΩ, ΙΣΩΣ ΣΑΝ ΤΟΝ ΥΠΕΡΥΧΟ ΑΛΛΑ ΑΛΛΕΣ ΜΕΤΡΗΣΕΙΣ. ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΟ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΕΚΤΟΣ ΙΑΤΡΕΙΟΥ ΑΛΛΑ ΑΝ ΘΕΛΩ ΜΠΟΡΩ.

ΚΑΙ ΓΩ ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΩ ΑΛΛΟΥ ΠΙΣΤΕΥΩ ΑΝ ΕΒΛΕΠΑΝ ΚΑΤΙ ΑΠΟ ΤΟ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΘΑ ΜΑΣ ΤΟ ΕΛΕΓΑΝ..

ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΓΙΑ ΤΗ ΚΑΜΠΥΛΗ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ.

ΣΤΑΓΟΝΑ ΜΟΥ ΣΤΟ DOOPLER ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΚΟΙΤΑΝΕ ΑΛΛΑ ΝΟΜΙΖΩ ΤΟ ΑΜΝΙΑΚΟ ΥΓΡΟ ΤΟΝ ΤΡΑΧΗΛΟ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΚΑΟΜΑ.ΕΓΩ ΠΟΥ ΡΩΤΗΣΑ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΗ Η ΕΞΕΤΑΣΗ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑΙ...Ε ΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ.ΚΑΙ ΟΝΤΩΣ ΑΝ ΒΡΟΥΝ ΚΑΤΙ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ??ΜΑΚΑΡΙ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ.

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΟΛΕΥΤΩ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ.ΒΑΖΩ ΜΑΞΙΛΑΡΙΑ ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ.ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΚΑΘΕ ΠΡΩΙ ΣΗΚΩΝΟΜΑΙ ΣΑΝ ΣΑΚΑΤΕΜΕΝΗ.ΜΕ ΠΟΝΑΕΙ Η ΠΛΑΤΗ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΟΛΑ.ΕΣΕΙΣ ΠΩΣ ΒΟΛΕΥΕΣΤΕ??

Ο ΚΑΙΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΟΧΟΣ ΠΑΝΤΩΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΔΩ.ΧΘΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΣΚΕΠΑΣΤΗΚΑ ΜΕΧΡΙ ΤΑ ΑΥΤΙΑ!!! :cheer::cheer: ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΛΗ ΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ.ΚΑΙ ΟΣΕΣ ΤΡΕΧΕΤΑ ΜΕ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΚΤΛ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕΤΕ ΟΣΟ ΓΙΝΕΤΑΙ ΠΙΟ ΓΡΗΓΟΡΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και από εμένα κοριτσάκια! Τι κάνετε? Εγώ σήμερα το πρωί ξύπνησα από τον πόνο στο πόδι μάλλον κράμπα ήταν. Πωπω τι βλακεία να ξυπνάς με αυτό τον τρόπο?

Όσο αφορά το doppler εμένα ο γιατρός και στις αδερφές μου που είχαν γεννήσει πριν 9 χρόνια και τότε τους είχε πει και κάνανε την εξέταση. Τώρα αν είναι απαραίτητη ή όχι δεν ξέρω αλλά το παίρνεις το ρίσκο να μη την κάνεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια!!!πρωι πρωι σημερα ε?? ;)

τελευταια ξυπναω απτις 6.00!!! :woohoo:

απο προχθες ομως εχω αρχισει να εχω υποταση ιδιως τα απογευματα και ζαλιζομαι..αχ! δεν τα παθα στις αρχες, τα παθαινω τωρα..τσ..τσ..τσ..

οσον αφορα το doppler πιστευω οτι δειχνει αλλα πραγματα απο τη β επιπεδου..δηλαδη αν ο πλακουντας τροφοδοτειται σωστα με αιμα..γιατι αν υπαρχει ανεπαρκεια αιματος εχει προβλημα το μωρο..τωρα ΑΝ ΘΕΣ το κανεις..

εμενα παντως αμα μου λεγαν να κανω υπερηχο καθε μερα θα εκανα..χι!

θελω καθε στιγμη να ξερω οτι ειναι καλα η μπεμπα μου!!

σας ζαλισα πρωι πρωι! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια ενταξει ξεμπερδεψα και γω με χαρτι ΙΚΑ. τωρα θα το παω στη δουλεια και μετα βλεπουμε...

Λοιπον το κουφο ειναι οτι ζητησα απο τον γιατρο του ΙΚΑ να μου γραψει το μαγνησιο (ΤROFOCARD) και αρνηθηκε να μου το γραψει γιατι λεει οτι δεν εχει εγκριση το φαρμακο αυτο για συσπασεις μητρας...ΘΑ ΜΑΣ ΤΡΕΛΛΑΝΟΥΝΕ?? :angry::angry:

το θεμα ειναι οτι θελω ενα κουτι τη βδομαδα...εχει παρει καμια μαγνησιο? σας το γραφει το ΙΚΑ? :dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mamounaki έγραψε:

Κοριτσια ενταξει ξεμπερδεψα και γω με χαρτι ΙΚΑ. τωρα θα το παω στη δουλεια και μετα βλεπουμε...

Λοιπον το κουφο ειναι οτι ζητησα απο τον γιατρο του ΙΚΑ να μου γραψει το μαγνησιο (ΤROFOCARD) και αρνηθηκε να μου το γραψει γιατι λεει οτι δεν εχει εγκριση το φαρμακο αυτο για συσπασεις μητρας...ΘΑ ΜΑΣ ΤΡΕΛΛΑΝΟΥΝΕ?? :angry::angry:

το θεμα ειναι οτι θελω ενα κουτι τη βδομαδα...εχει παρει καμια μαγνησιο? σας το γραφει το ΙΚΑ? :dry:

τ

ΤΟ ΙΚΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΛΛΑ ΤΟΥ ΔΗΜΟΣΙΟΥ ΤΟ ΓΡΑΦΟΥΝ.ΑΛΗΘΕΙΑ ΠΟΣΑ ΤΡΟΦΟΚΑΡΝΤ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΚΣΟΥ ΦΤΑΝΟΥΝ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...