Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΚΑΣΤΡΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΜΑΙΟΥ ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΝΟ3


Recommended Posts

:kiss: καλημερα κοριτσακια ομορφα!!!!

:kiss:

τελικα θα κανω την εξεταση ουρων δευτερα!!!!

κοριτσια προσεξατε οτι η κοιλιτσα ανεβηκε προς τα πανω???

λενακι???απο τωρα γαλατακι????

ματα μου :kiss::kiss::kiss:

σημερα θα κανω ρομαντικο δειπνο στον τζεμ!!!δεν ξερει τιποτα του ειπα να κλεισει το εργαστηριο στις 6!!!μολις μπει σπιτι θα το δει γεματο αναμενα κερια κρασακι και πουγγι κοτοπουλου για φαι σε χαμηλο τραπεζι με μαξιλαρες κατω!!!

θα εχω ντυθει και γω επισημα!!!ελπιζω να του αρεσει!!

εγω αυτος και το μωρακι μας θα γιορτασουμε τα γενεθλια του :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 987
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

κοριτσακια μου γλυκα καλημερα σας .πριν λιγο γυρισα απο το ΙΑΣΩ εκανα το αλφα -τεστ .ο υπερηχος ηταν μια χαρα ειπε ο γιατρος το εμβρυακη μεγαλωνει κανονικα η καρδουλα του χτυπαει μια χαρα ολα καλα γενικα :):) .αλλα μας εκανε ναζια δεν ηθελε να γυρισει για να δουμε το φυλλο :laugh: :laugh: :laugh:

οχι οτι μας νιαζει αρκει να ειναι γερο :)τις απαντησεις απο το αιμα θα τις παρει η γιατρος σε 3-4 μερες αχ βρε κοριτσια θα με πειτε χαζη αλλα καθε φορα που παω για υπερηχο με πιανει αγχος αν θα ειναι ολα καλα .ακομη δεν μπορω να το πιστεψω οτι ειμαι εγκυος μετα απο ολα αυτα που εγιναν .ειμαι και χοντρουλα και δεν φαινεται η κοιλιτσα μου ακομη το στομαχι μου φουσκωσε :P .λετε αμα το ακουσω να ηρεμησω λιγο ? :blush: αχ ρεββεκακι μου μπραβο πολυ ωραια ιδεα θα τρελαθει ο αντρουλης σου :)ιωαννα μου και του αντρα σου δεν ειναι ξεκαθαρα ?ιδιωτικο ειναι το εργαστηριο ? εγω παντως πιστευω οτι ολα θα ειναι μια χαρα καρδουλα μου (ναι το ξενοδοχειο ειναι ακριβο :silly: :silly: :silly: ) .λενακι κουκλα η κορη αλλα και η μαμα :) ματα μου εσυ ασε την κορη στον μπαμπα και ξεκουρασου και οταν σε φωναζουν κανε οτι δεν ακους :lol::lol: αχ κοριτσια μην λετε για ζεστη -λιωνωωωωω- ευτυχως ειμαστε ακομη στην αρχη .....ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΓΛΥΚΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΣΑΣ :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια καλημερα κ απο μενα τι κανετε ολα καλα βλεπω.Ποτε θα δειτε φυλο;στην αυχενικη δε φανηκε θα παω την αλλη Τριτη να δω :woohoo:

Οι κοιλιτσες πως πανε εμενα ακομη ειναι φουσκωμενη αλλα χαμηλα κ στομαχακι το ιδιο.ευτυχως δεν εβαλα κιλα.Στηθος σχετικα μεγαλωσε πρεπει να παρουμε καινουρια.

Βρε κοριτσια πειτε καμια ιδεα Τριτη εχουμε επετειο τι εκπληξη να κανω στον αντρουλη δειπνα κ τετοια ταχω κανει. Να του αγορασω κατι μωρουδιακο τι να κανω;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα σε ολες τις κοιλιτσες!τι μου κανετε?εγω σημερα γυρισα απο διακοπουλες, πηγαμε θασο και περασαμε υπεροχα!την δευτερα λιγο πριν φυγουμε καναμε και την αυχενικη και το παπ-α τεστ.η αυχενικη εδειξε οτι ολα ειναι μια χαρα τελεια!βεβαια το μπεμπακι ειναι μαλλον ζωηρουτσικο...δεν μπορουσε ο γιατρος να κανει τις μετρησεις απο το πολυ κουνημα...μμμμ νομιζω οτι μου μοιαζει πολυ αυτο το παιδι!

κοριτσια το στηθος εχει φτασει στον θεο!Ο αντρας μου την καταβρισκει!και κοροιδευτικα τα αποκαλει....μιλκομπουκαλα :blink::blink: η κοιλιτσα μου αρχισε να φαινεται πλεον και μου αρεσει πολυ.

να κανω μια ερωτηση:εμενα μου εχουν πεταχτει φλεβες σε διαφορα σημεια του σωματος σε εσας εχει συμβει?επισης οι γαμπες μου με πονανε συχνα και χωρις να κανω σχεδον τιποτα ( δουλειες με απαγορευει να κανω ο αντρας μου το μονο που κανω ειναι το μαγειρεμα).

α και εγω ειμαι 25 χρονων και ο αντρουλης μου 28 :)

φιλακια πολλα σε ολες :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου τι κανετε?αχ τυχερη γιωργιτσα διακοπουλες ε?εμενα δε μ αφηνει δυστυχως αλα θα περασει κ αυτο δε πειραζει!!εγω σημερα ειμαι με την μικρη μου μόνες .ο αντρουλης μου εχει βαρδια σημερα..κ ετσι ειμαστε αγκαλιτσα στο κρεβατι κ συνεχεια με ρωταει μαμα?η μπεμπουλα τι κανει τωρα?χαχα πλακα εχουν παντως κ οταν μιλαει στην κοιλιτσα μου ειναι αφασια!αντε μια που λετε για ηλικιες εγω ειμαι 24,5 παρακαλω κ ο αντρας μου 33.ειμαστε μαζι 7 χρονια κ μεσα σε 3 μηνες παντρευτηκαμε κ εμεινα κ εγκυος στην 1η μου κορακλα(δηλαδη στα 19 μου ειχα ενα μωρο στην αγκαλια μου)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου!!!

Χάθηκα γιατί οπως καταλάβατε πλέω σε πελάγη ευτυχίας με τη μαμάκα μου παρεούλα να με προσέχει!!!

Αχ τι καλά!

Βέβαια ζορίζεται πολύ ο μπαμπάς μου και ο αδελφός μου που προσπαθεί όσο μπορεί να την αντικαταστήσει αλλά τί να κάνουμε...

Τους χρωστάμε με το μπεμπε μεγάααααλη χάρη!

Φιλάκια πολλά και να περνάτε καλά!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια μου!!!

αχ ειρηνακι τι ωραια να εχεις την μανουλα κοντα σου!!!

εμενα ερχοντε την αλλη κυριακη επιτελους!!

γεωργια μου και γω εχω φλεβες παντου και πιο πολυ στο στηθος!!!

καλλιτσα μου τοσοδουλα εισαι και συ μωρε!!!

φιλακι παρε ναι κατι σε μωρουδιακο ωραια ιδεα!!!

εμενα ο αντρουλης μου εχθες δακρυσε με την τουρτα επειδη του ειχα γραψει ενα μυνημα διπλα σε χαρτι οτι και καλα το εγραψε το παιδακι μας και απευθηνοταν στα γενεθλια του μπαμπα του!!!

φιλακια πολλα και καλημερες σε ολες!!!ολες σας διαβαζω και βλεπω τα νεακια σας :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:) Γκαστρούλες μου καλημέρα!! πως πάμε σήμερα? Εγώ σηκώθηκα νωρίς έφτιαξα φαγάκι και θα πάμε σε λίγο για μπανάκι. Σήμερα έχει μια θάλασσα λάδι!!!

Ρεββέκα μου φοβερή έκπληξη έκανες στο σύζυγο θα του μείνουν αξέχαστα αυτά τα γενέθλια.

Ειρήνη μου τι καλά να χεις τη μανούλα σου κοντά. Εγώ βρε κορίτσια καημό το χω μιας και μαμά και πεθερά είναι άρρωστες και όχι μόνο δεν έχω βοήθεια αλλά πρέπει να τις φροντίζω κιόλας. Αλλά τον άλλο μήνα θα πάω στην αδελφούλα μου και θα απολαύσω τις φροντίδες της μετά την αμνιοπαρακέντηση.

Κάλλη μου παρομοίως και μεις με τη μικρή μου αγκαλίτσα κοιμόμαστε τελευταία μιας και ο μπαμπάς μας δουλεύει νυχτερινός αυτές τις μέρες. Και εμένα μόλις ξαπλώσουμε χαιδεύει την κοιλίτσα, τη φιλάει της μιλάει :P

Γεωργία γέμισαν οι μπαταριούλες με τις διακοπές. Όσο για τις δουλίτσες απόλαυσε το τώρα. Ξεκουράσου χαλάρωσε γιατί μετά.... τρέχουμε!!!!! :P

filaki και σ εμένα άρχισε να φουσκώνει χαμηλά η κοιλίτσα. Ευτυχώς από κιλά τπτ ακόμη είμαι -6 ακόμη μιας και τα έχασα στην αρχή λόγω στομαχικών διαταραχών. Μακάρι να μην πάρω πολλά μιας και τα χω τα κιλάκια μου ήδη :S

Μαράκι καλά αποτελέσματα απ την εξέταση.

Καλημέρα σε όλα τα κοριτσάκια!!! να περνάτε καλά και να προσέχετε τις κοιλίτσες σας :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια τι κανετε θαλασσα πηγατε ολες;

Ειρηνη το ειδα το νινι κουκλι κ εμενα ειναι ετσι καθαρες αλλα δεν εχω σκανερ να τις στειλω. Η πρωτη φοτο τι δειχνει;Εμενα μου βγαλε ποσες με καθε οργανο ξεχωριστα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου και χαρουμενη Κυριακη!!!

Τι κανετε;;;Ζεστενεστε ε;;

Εδω μας το γυρισε αποτομα στο κρυο! Καθομαι με ζακετουλα,καλτσες και το αεροθερμο! :silly: Αν δεν αρρωστησουμε θα ειμαστε τυχεροι με τοσες εναλαγες που μας κανει!

Ρεββεκακι μου τι συγκινιτικο αυτο που εκανες στον αντρουλη σου!

Φανταζομαι θα περασατε τελεια! Την τουρτα εσυ την εκανες;; :)

Καλλιτσα και Μαριελεν τι γλυκο αυτο που κανουν τα κοριτσακια σας!! Εμενα η δικια μου στην αρχη ελεγε..ντα νινι αλλα τωρα ερχετε και αγκαλιαζει την κοιλιτσα μου και την φιλαει! :)

Γεωργια τι ωραια που πηγατε διακοπουλες!! Η Θασος ειναι τελεια!

Ουτε πολυς κοσμος αλλα ουτε και λιγος! Απο που εισαι;;;

Φλεβες και εμενα φαινοντε εντονα παντου αλλα ειναι απολυτος φυσιολογικο. Σε λιγο Θα ερχιζει να φαινεται και η λινεα νεγκρα και εκεις να δεις χαρα που θα κανεις!

Ειρηνουλα μου τι καλα που εχεις την μαμακουλα σου εκει! Εμενα ειναι 2500χλμ. μακρια :( Θα ερθουν στην γεννα οπως κανανε και με την μικρη για 2 εβδομαδες.

Καλε πολλες μικρουλες εχουμε στην παρεα!!! Με κανετε και νιωθω μεγαλη που ειμαι 29! :silly: :lol:

Τα φιλια μου σε ολες και να περνατε καλα!!! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου γλυκα καλη κυριακη .αχ ζηλευω που πατε για μπανιο .εδω στην αθηνα λιωνουμε .εχθες πηγαμε στην βαφτιστηρα μας εγινε ενος .αυτο το παιδι μας εφερε γουρι λεει ο αντρας μου .μια μικρη αλλο πραγμα ολο χαμογελαει :cheer::cheer: . αχ ρεββεκακι φαντυαζομαι συγκινηση ο αντρουλης σου .ωραια κοριτσακια μου που θα εχετε κοντα τις μανουλες σας .εμενα μενει ευβοια αλλα ο θειος μου ειναι αρρωστος και δεν μπορει να ερθει για πολυ να με δει :( αυτο με την ηλικια εγω το ξεκινησα ? πολλες μικρουλες εχουμε βρε παλι εγω ειμαι η γρια ? :silly: :silly: :laugh: :laugh: :laugh: αχ καλι και μαριελεν τι τρυφερο αυτο με τις κορουλες σας :):) εμεις σημερα ειπαμε να κανουμε καμια δουλεια με τον αντρουλη μου μιας και δεν πηγαμε για μπανια . βεβαια τελικα τις εκανε μονος του :laugh: :laugh: και εγω ελαχιστες και παλι γκρινιαζε οτι κουραστηκα και να μην κανω τιποτα . :cheer::cheer: φιλακια πολλα πολλα και γλυκα σε ολες και στις κοιλιτσες σας :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!!!Τι κάνετε κοπελιές?Εμείς ζεσταινόμαστε!

Bibibo μου είμαι από Κεφαλονιά και σκέφτομαι να πάω στο Ολύμπιον, τι έχεις ακούσει?

Λένα από τώρα γάλα? Θα αρχίσω κι εγώ να ζουλιέμαι μπας και δω τίποτα. Σε ερώτηση που μου είχες κάνει τις προάλλες, η μαμά μου φοβάται την επισκληρίδειο γιατί όταν με γέννησε (πριν 27 έτη)θεωρούνταν επικίνδυνη και είχε αρκετά μεγάλο ποσοστό παρενεργειών.Κι εμένα οι συγγενείς μου από Γερμανία μου είπαν για τις διακυμάνσεις του καιρού, άσε από τα 40άρια που κάνει εδώ....

Δεν μπορώ να σας περιγράψω πόσο σας ζηλεύω που έχετε τον αντρούλη σας κοντά...Εγώ τον έχω μόνο στο msn και στο τηλ....και θα τον ήθελα πολύ κοντά μου να με στηρίζει..

Τελικά λέμε να παντρευτούμε το Σεπτέμβρη με πολιτικό, αν και απαίτησα να μου κάνει πρόταση γάμου με άκρως ρομαντικό τρόπο όταν ξαναβρεθούμε από κοντά!!!Για να έχουμε να θυμόμαστε..

Την εβδομάδα που μας έρχεται θα πάω για αυχενική και Παππ-Α. Βρε κορίτσια, να σας ρωτήσω. Εγώ πάω στο νοσοκομείο μόνο μέχρι στιγμής. Εσείς την Παππ-Α την κάνατε ιδιωτικό? Γιατί εγώ μόνο απόγευμα μπορώ και πηγαίνω (λόγω δουλειάς)και να πω την αμαρτία μου μέχρι στιγμής δεν έχω πληρώσει τίποτα...απλά γιατί δεν υπήρχε υπάλληλος να μου κόψει εισιτήριο και υπέρηχους κλπ....Αλλά σκέφτομαι να πάω ιδιωτικά μιας και το ταμέιο μου τα πληρώνει όλα. Εσείς τι λέτε?

Σας φιλωωωωωωω!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια!!!!!!!!!!!!!!

Πως περασατε το Σαβ/κο?

Εμεις ησυχα.Εχθες πηγαμε θαλασσα,μου αρεσε πολυ το νερο.Ηταν τοσο ζεστο και καθαρο.Το απολαυσα!!!!!!!!!!!!!!!!

Ιωαννα καλη επιτυχια με τα αποτελεσματα!!!!!!!!!!

Λενακι αρχισε η παραγωγη γαλακτος απο τωρα?

Μπραβο!!!!!!!!!!!!!Φανταζομαι τι θα βγαζεις οταν γεννηθει ο παιδαρος.

Αχ Λενακι ζηλευω που εχετε κρυο.Εμεις εδω εχουμε ψηθει.Δεν αντεχετε αλλο αυτη η καψα.

Ρεββεκακι αυτο ελειπε να μην τον αγγιζε η εκπληξη σου!!!!!!!!

Καλα αποτελεσματα αυριο με τις εξετασεις σου.

Μπραβο BREEZE αντε να βγουν και τα αποτελεσματα απο το αλφα τεστ.

Ισως ειναι καιρος να αρχισεις να ηρεμεις και να απολαμβανεις την εγκυμοσυνη σου.Ολα καλα θα πανε.

Γεωργια ζωηρο ζωηρο το μπεμπακι σου!!!!!!!!!!

Αυτο με τις φλεβες ειναι φυσιολογικο,ειναι απο την αυξηση του αιματος στο κυκλοφοριακο.Κι εγω τις εχω αλλα μονο στο στερνο.

Ειμαστε και συνομηλικες,ε???????????

Καλλη στα 19 εγινες μανουλα????????Μπραβο σου!!!!!!!!

Απο μικρη στη μητροτητα!!!!!!!!!!!!!!

Δεν πειραζει για τις διακοπες,του χρονου (με το καλο) θα πατε ολη η οικογενεια μαζι.

Ειρηνακι μου καλα να περασεις με τη μανουλα σου και να απολαυσεις την παρεα της!!!!!!!!!!!!!

Ελπιζω να μην ξεχασα να σχολιασω κατι.

Φιλακια γκαστρουλιτσες μου!!!!!!!!!!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοπελαρες μου!τι μου κανετε?Σας ευχομαι μαι καλη βδομαδα να χουμε κ παει κ ο ιουλιος του φαγαμε!χαχα.ξυπνησα πρωι σημερα μιας κ εχω να ανεβω αθηνα κ δυστυχως με μετρο κ λεωφορειο για να κανω την εξεταση για την κυστικη ινωση!παω να κανω ενα ντουζακι κ σιγα σιγα να φυγω!9 κ 20 εχω ραντεβου αρα πρεπει να ετοιμαστω σιγα σιγα.ευτυχως την μικρη μου την εχει η μανουλα μου κ δε θα την ταλαιπωρησω!φιλακια φιλεναδες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσαρες μου!!!! :kiss::kiss:

Καλλη μου τι εξεταση ειναι αυτη;;; :dry::dry: Καλα αποτελεσματα να εχεις!!! :kiss:

Ειρηνουλα καλα να περασεις με τη μανουλα σου!!!! Κι εσυ Ρεββεκακι μου με το καλο να τις δεχτεις!!!! ;):kiss::kiss:

Λενακι μου αμα μεγαλωνεις μαζι με τον αλλο...θες δε θες ταιριαζεις!!!! ;):P:P:P Κι εσεις ομως δεν πατε πισω!!!Τρελοκομεια κανονικα!!!!Ακομα γελαω με τις γκριματσες του αντρουλη σου και τις κορακλα σου!!!! :laugh: :laugh: :laugh: Να ειστε παντα γεροι κι ευτυχισμενοι!!!! :kiss::kiss::kiss:

Γιωργια μου κι εμενα και οι φλεβες μου και οι γαμπες μου το ιδιο....ΥΠΟΜΟΝΗ εγκυμοσυνη ειναι θα περασει!!!! ;):P

BREEZE καλα αποτελεσματα γλυκια μου!O αντρουλης σου super!!! ;) Αυτο το αλφα τεστ εγω γιατι δεν το κανω;;; :dry: Δεν το κανουν ολες;;; :dry:

Αγγελικη εγω δεν εχω παει ποτε στο νοσοκομειο και δεν ξερω να σου πω που ειναι καλυτερα....παντως το γιατρο μου δεν τον αλλαζω!!!Ευχομαι γρηγορα να εχεις τον αντρουλη σου διπλα σου και με με το καλο ο γαμος σας!!!! :kiss::kiss:

Δεσποινακι ολα μπανακια μου εισαι!!!! ;):kiss::kiss:

Φιλιω μου να τα εκατοστησετε και με το καλο το μπεμπακι σας!!!Εγω δεν ειμαι και πολυ καλη στις εκπληξεις....ακου καμια αλλη!!! ;):P:P

Μαριαλενα μου να ειναι καλα η αδερφουλα σου και να σε ξεκουρασει, να γιατι θελω παλι κοριτσακι....για την Αντωνιτσα μου!!!! ;);)

ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!! :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια μου τι μου κανετε σημερα?εμενα μολις πριν με πηρε τηλ ο γιατρος για τα αποτελεσματα της παπ-α και ειναι ολα τελεια μου ειπε θα παω να τα παρω το απογευματακι :)

ματα το τεστα παπ-α ειναι αιματολογικη εξεταση και γινεται με την αυχενικη διαφανεια.το τεστ αυτο σε συνδυασμο με την αυχενικη διαγιγνωσκει το ποσοστο πιθανης υπαρξης συνδρομου νταουν και αλλα τετοιου ειδους συνδρομα που σχετιζονται με γενετικες ανωμαλιες.η συνιστωμενη εβδομαδα που γινεται ειναι η 12η ( ο γιατρος μου ειπε οτι ειναι η καλυτερη).λογικα επρεπε να την ειχες κανει.για ρωτα τον γιατρο σου...

λενακι ειμαι απο θεσσαλονικη και λογω του επαγγελματος του αντρα μου μενουμε αλεξανδρουπολη.

δεσποινα το ξερω οτι ειμαστε συνομιληκες σε εχω φιλη και στο φατσοβιβλιο ( οπως και την ελενα)

ειρηνη πως σε ζηλευω που εισαι με την μανουλα σου!θελω και εγω...

καλα αποτελεσματα σε οσες αναμενουν την παπ-α

:kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα φουσκοκοιλιτσες!!!!!!!!!!!

Τι κανετε?

Εγω απολαμβανω τη δροσια που εχει σημερα.

Απο χθες το βραδυ βρεχει και η θερμοκρασια εχει πεσει τοσο πολυ που σχεδον κρυωνεις.Ειναι ενα ονειρο!!!!!!!!!!!!

Καλλη καλα αποτελεσματα με την κυστικη ινωση.

Δεν την εκανες ομως στην κορη σου?

Ματινακι ειμαι πολυ της θαλασσας.

Απορω πως αντεχω τοσο πολυ μακρια απο αυτην.

Μερικοι γιατροι κανουν το ΡΑΡΡ-Α και αλλοι το Α τεστ,δε χρειαζεται να τα κανεις και τα δυο.

Αχ ναι μωρε Γεωργια,το ξεχασα οτι ειμαστε κι εκει φιλες.

Μιλησαμε κιολας στο φατσοβιβλιο.

Συγχαρητηρια για τα αποτελεσματα του ΡΑΡΡ-Α.

Που ειστε οι υπολοιπες τσουπρες????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου καλημερα η μαλλον καλο μεσημερι!!!

δεσποινακι δεν σε βλεπω συχνα μεσα και μου λειπεις αλλα αμα περνας καλα χαλαλι :P

η επομενη εβδομαδα θα ειναι τελεια gια μενα επειδη θα ερθει οπως κερετε η οικοgενεια αλλα θα δω και 3 του μηνος το νινακι μου που μου χει λειψει!!!θα το δει και η μανουλα μου που θα ναι εδω!!! :laugh:

σημερα εδωσα ουρα θα παρω τα αποτελεσματα το αποgευμα!!!

σχεδον καθημερινα νιωθω ενα μικρο πονοκεφαλο αλλα αποτι λενε ειναι ορμονικο,αρχισε να με πειραζει και η ζεστη εχω και χαμηλη πιεση!!!αλλα η περιπατοι και η yoga δεν σταματουν!!!!ηδη εχω αρχισει να νιωθω το σωμα μου ξανα σφηκτο!!!

georgiasamar οταν θα παω 6 μηνων θα πρεπει να βgω να παρω βιζα και η πιο κοντινη διαδρομη ειναι αλεξανδρουπολη η οποια μου αρεσε πολυ!!!!!

καλλι μου καλη επιτυχια με την εξεταση σου!!!!και οσα κοριτσια εχουν κοντα εξετασεις καλη επιτυχια κοιλιτσες μου και πολλα φιλια σε οοοοοολεεεεεςςςςς :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωργια μου παπ-α εκανα γλυκια μου, το αλφα τεστ δεν ειχα ξανακουσει....

εδωσε τα φωτα της το Δεσποινακι μας ομως!!! :kiss::kiss::kiss:

Ρεββεκα μου ευχομαι να μην εχεις ουρολοιμωξη και για ολα να φταιει το μωρουλι σου!!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια πηρα απαντησεις ολα ειναι μια χαρα δεν εχω ουρολοιμοξη!!!!!!! :laugh: :laugh: :laugh:

αντε μια βδομαδουλα θα δω και το νινι μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:) Καλησπέρα γκαστρουλίνες μου!!! τι μου κάνετε?

Εγώ χθες βράδυ κατατρόμαξα μέσα στον ύπνο μου :blink: ξύπνησα ενώ πνιγόμουν από γαστροοισοφαγική παλινδρόμηση :S Δεν το χω ξαναπάθει τόσο έντονα και να πω ότι έφαγα βαριά παξιμαδάκι με λίγο τυράκι και ντοματούλα είχα φάει για βραδινό. Είναι κάτι που είχα και προ εγκυμοσύνης αλλά τώρα επιδεινώθηκε. Τελικά κοιμήθηκα με δύο μαξιλάρια να είμαι πιο ψηλά πήρα και ένα malox και ηρέμησα. Που να φουσκώσει κι άλλο η κοιλιά μου τι θα κάνω?? :unsure:

Ρεββεκάκι τέλεια ας είναι που δεν είναι ουρολοίμωξη. Τουλάχιστον ησύχασες. Και εγώ τελευταία έχω πιο πολύ συχνοουρία απ ότι τις πρώτες εβδομάδες.

Μάτα μου να σου πω την αλήθεια μου και μένα δεν θα με πειράξει να κάνω άλλη μια κορούλα, άλλο πράμα η αδελφούλα. Μιας και έχω και αδελφό δεν συγκρίνονται. Βέβαια αυτό δεν είναι απόλυτο πάντα.

Δεσποινάκι έριξε βροχούλα εκεί που είσαι? Εδώ σήμερα συννεφιά υγρασία και αεράκι αλλά η ζέστη καλά κρατεί.

Γεωργία ησύχασες και εσύ με την εξέταση μπράβο!!! όλα καλά!!!

Πολλά φιλάκια σε όλα τα κορίτσια και καλό απόγευμα :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου τι κανετε?πηγα εκανα την εξεταση κ σε 1 βδομαδπ θα παρω τα αποτελεσματα.δεσποινακι στην κορη μου πριν 5,5 χρονια ο τοτε γιατρος μου δε με ειχε βαλει να την κανω κ ετσι τωρα επρεπε!κοριτσια εχω τρομερη φαγουρα Σε στηθος κ ελαχιστα ςε κοιλια.σε σημειο να εχω βγαλει εξανθηματα!αλλεργια εγκυμοσυνης μου πε η γιατρος μου .ακουστε να δειτε.ακου αλλεργια εγκυμοσυνης?πρωτη φορα το ακουω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσακια μου!!!!

Τι κανετε;;

Εμεις τρεχαμε το πρωι την μικρη στον γιατρο.Επαθε μυκητιαση στην γλωσσα της η μαιμουνα με ολα αυτα που βαζει στο στομα! Τη συνηθειο και αυτο! 3 φορα το παθαινει! Ευτυχως περναει γρηγορα.Κατα τα αλλα ειμαστε μια χαρα!!

Ματινακι μου ειδες τρελοκομεια που ειμαστε;;; :laugh: Η φαση ειναι και η μικρη που μεγαλωνει γινετε σαν και εμας!! :laugh: :silly: Γιαυτο και ολη μερα γελαμε με τα χαζα μας!! :laugh:

Περιμενω φωτο της Αντωνιτσας!! ;)

Καλλη μου καλα αποτελεσματα με την δικη σου εξεταση! :kiss: Αλλεργια ε;; Λες και εγω να εχω που φαγουριζομαι σε ολο το σωμα μου;; Αντε στην κοιλια και στο στηθος ελεγα επειδη μεγαλωνει φαγουριζει αλλα για αλλεργια δεν ειχα ιδεα. :ohmy:

Ρεββεκακι μου πολυ χαρηκα που δεν εχεις ουρολοιμοξη!! Ειναι μανικι απο οσο εχω ακουσει!

Δεσποινακι μου τελεια που εβρεξε και δροσισε! Και εδω χτες και σημερα εβρεξε να ανασαναμε επιτελους! Δεν την παλευα αλλο με τοσο ζεστη!

Μαριελεν παλινδρομηση ε;; να το προσεξεις γιατι θα χειροτερεψει τωρα που εισαι εγκυος.Ευχομαι να μην σου ξανατυχει! :kiss:

Κοριτσια καντε ενα καλο οσες δεν πηρατε μερος στο διαγωνισμο για το μπανακι φλεξιμπαθ και πατηστε διπλα στο ονομα μου να με ψηφισετε! :) Οχι για μενα για το μωρακι που ερχετε!! :laugh:

Καλε εγω εχω και καμια αλλη στο φατσομπουκι εκτος απο την Καλλη και την Ματα μας μηπως;; Για δεστε! Ελενα Κριθαριδου ειμαι εκει,Οποια θελει μπορει να με κανει αντ! :)

Α! Για το γαλατακι απο το στηθος που με ρωτησατε...και εμενα μου φανηκε κουλο αλλα ειπε ισος επειδη το στηθος εχει παραγει μια φορα γαλα τωρα θα ειναι πιο ετοιμο.Ξερω και εγω;; :blink:

Καλα δεν βγαζει καθε μερα..2 φορες ετυχε μονο.

Τα φιλια μου σε ολες! Παλι σεντονι εγραψα..σορρυ!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...