Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΚΑΣΤΡΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΜΑΙΟΥ ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΝΟ3


Recommended Posts

Καλημερα κοριτσακια μου!!! :)

Πως ειστε σημερα;;

Πριν λιγο γυρισαμε απο τον γιατρο!!! Κοριτσια εχω μαλλον αγορακι ειπε!! Θα τρελαθω!!! :woohoo: :woohoo: Δεν φαινοταν ακομα με σιγουρια αλλα μαλλον κατα εκει παει! :)

Ολα καλα με την αναπτυξη.Ειμαστε 8,6 εκατοστα!!!

Οι τιμες που μου εδωσε απο την ΠΑΠ Α ειναι..

Αυχενικη 2.7,

Παπ α 1.822 ΜοΜ

fß-hCG 0,878 MoM

Πιθανοτητες για τρισωμια 21 1:703

Πιθανοτητες για τρισωμια 18 1:1559

Πιθανοτητες για τρισωμια 13 1:4836

Σε γενικες γραμμες ολα τελεια ειπε!!! :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 987
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Λενάκι όλα τέλεια!!! μπράβο!!!! αχού μεγάλωσε και ο μπεμπούλης!!!

Ιωάννα μου εύχομαι όλα καλά με την εξέταση του συζύγου.

Μαράκι άντε να δεις αύριο τι είναι το μωρουλίνι. Και εγώ έχω αγωνία αλλά θα περιμένω αρχές Αυγούστου που θα κάνω Α test.

Ρεββέκα μου άλλη επιλογή που έχω είναι το καράβι αλλά 9 ώρες μόνη με τη μικρή να την κυνηγάω δε λέει. Και αν έχει και καμιά φουρτούνα δεν το συζητώ :x Προτιμώ τη 1 ώρα του μαρτυρίου :P

Όσο για την συχνοουρία μια από τα ίδια και το μπούκωμα που λες μπορεί να προέρχεται απ την ουροδόχο κύστη που πιέζεται λόγω αύξησης της μήτρας. Ρώτα τη γιατρό σου. Όσο για τη λέξη κάνε μια αναζήτηση στο μεταφραστή της google για κάτι ανάλογο :P Να χαίρεσαι τον αντρούλη σου πολύχρονος!!!

Πάω να κάνω καμιά δουλειά γιατί δεν λέει άλλο καθησιό. Έχω βρε κορίτσια κάτι κομμάρες να τις πω.. τεμπελιές να τις πω δεν ξέρω. Συμβαίνει σε καμιά σας?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και συνεχιζω... :)

Ματινακι μου πεθανα στο γελιο με αυτο που ειπες για το αερολπανο!! :laugh: Εγω ειμαι αφασια σκετη και δεν με φοβιζει τιποτα! :laugh: Θα το πω ομως στον αντρουλη μου που τα φοβαται! :laugh:

Χαλκιδικουλα ακουω!! Τελεια! Να περασετε τελεια και να χαρει η μικρη την θαλασσιτσα! Της αρεσει το νερο;;

Μαριελεν να κανεις αυτο που ειπε το Ματινακι!! Ειμαι σιγουρη οτι θα πιασει!

Ρεββεκακι μου να χαιρεσαι τον αντρουλη σου!!! Ειμαι σιγουρη πως θα βγει πανεμορφο το μωρακι σας! ;)

Αυτο το μπουκωμα το νιωθω και εγω και μαλλον ειναι επειδη μεγαλωνει η μητρα.Τσισακια και εγω παω συχνα αλλα οχι τοσο οσο στην αρχη.

Ειρηνακι μου τελεια νεα!!! Ησυχασες και εσυ αντε!! Ολα καλα να πανε μεχρι το τελος! :kiss:

Για ηληκιες λετε..να πω και εγω μην χασω! :laugh:

Εγω ειμαι 29 και ο αντρουλης μου 36! Ειμαστε μαζι 10 χρονια και περναμε τελεια! Φουλ ερωτευμενοι και ολη την ωρα κανουμε σαν μικρα παιδακια! Κοινος χαζα παιδια χαρα γεματα που λενε! :laugh:

Φιλακια σε ολες οσες δεν ανεφερα!!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λενακι μου σ ευχαριστω!!!!

ετσι να εισαστε παντα σαν μικρα παιδια μπραβο σας!!!!

ξερω μετα τον τριτο μηνα η μητρα αρχιζει να ανεβαινει προς τα πανω,γιαυτο αναρωτιεμαι για τη συχνοουρια και το μπουκωμα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rebbeka έγραψε:

μαριελεν μου σ ευχαριστω!!!

απο κομαρες και τεμπελιες αλλο τιποτα!!!!!τι πιεση εχεις???

Η πίεση μου φυσιολογική 11 μεγάλη 8 μικρή. Μάλλον η ζέστη θα φταίει τι να πω...

Λοιπόν εγώ θέλω για κέρασμα μπακλαβαδάκι με μπόλικο φυστίκι Αιγίνης να μοσχοβολάει αυτό το υπέροχο βούτυρο που βάζουν εκεί :P:P

Όποιος φίλος πάει απέναντι( Τουρκία) πάντα τέτοια παραγγέλνω να μου φέρουν :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πωπωπω δεν μου αρεσουν καθολου οι μπακλαβαδες!!!

σας τα κερναω ολα!!!!χιχιχιχιχι,μακαρι να ειμασταν κοντα θα σας εφερνα!!!

κιμονακιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι σ ευχαριστω!!!τι εγινε εσυ????κανα καλο νεο????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κι απο μενα.

Πριν λιγο γυρισα απο τη βολτα μου με την κουνιαδα μου.

Πηγα εκανα και τις μηνιαιες εξετασεις αιματος.Τα αποτελεσματα τη Δευτερα.

Τσισακια μου κι εγω κανω συνεχεια,ειδικα το βραδυ μπορει να ξυπνησω και 3 φορες.

Πιασατε ηλικιες?Εγω ειμαι 24-25,το ιδιο και ο αντρουλης μου και ειμαστε 9 χρονια μαζι.

Ρεββεκακι να σου ζησει ο αντρουλης σου.

Λενακι αγορακι??????????Ειδατε τσουτσουνακι??????????Αντε με το καλο.

Η Λαιδη ειναι μια χαρα,ζωηρη ως συνηθως.Επανηλθε πληρως και με το παραπανω.

Ειρηνακι μπραβο με τα αποτελεσματα,παει και αυτο το αγχος.

Ματινακι τυχερη θα πατε διακοπουλες,ε?Εμεις τιποτα βρε κοριτσια.

Να φανταστειτε οτι εχουμε και παραθαλασσιο σπιτι και εχω δει τη θαλασσα μονο στην τηλεοραση.

Φιλακια στις υπολοιπες φουσκοκοιλιτσες!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ!!!

ΡΕΒΒΕΚΑ ΜΟΥ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΣ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΣΟΥ ΝΑ ΤΟΝ ΧΑΙΡΕΣΑΙ!!!

ΙΩΑΝΝΑ ΜΟΥ ΜΗΝ ΜΟΥ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΘΑ ΔΕΙΣ ΟΛΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ.

ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΚΑΝΑ ΚΑΠΟΙΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ (ΓΕΝΙΚΗ,ΣΤΙΓΜΑ,ΤΟΞΟ Κ.Λ.Π.) ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΠΑΡΩ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ.

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΣΤΙΣ 5 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΔΙΑΦΑΝΕΙΑ :cheer: ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΑΓΩΝΙΑ!!!

ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΓΛΥΚΑ ΟΛΕΣ :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Ελενα.

Θα περασουν οι μερες και θα δεις και παλι το μπεμπακι σου.

Καλα αποτελεσματα στις αιματολογικες.

Κοριτσια να σας ρωτησω,με το στηθος πως τα πατε?

Εγω εχω ανεβει ηδη 2 νουμερα και το νιωθω απιστευτα βαρυ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεσποινακι εμενα δεν με ποναει ουτε φουσκωνει αλλο πια και εχω θορηβηθει!!!!

καλα γιατι δεν πας να αραξεις στο παραθαλασσιο σπιτακι να κανεις μπανακια!!!!αντε βρε μικρουλακι!!!ακου εκει 24 χρονων :ohmy:

ελαεα δεσποινακι ευχαριστω για τις ευχουλες!!!

πηρα την ντοκτορ τηλ και θα με παρει στις 1 να μου πει αν θα παω να με δει σημερα!!!

δεν κανω τσισακια απλα 3 φορες 4 που ξυπναω την νυχτα αλλα και κατα την διαρκεια της ημερας τρεχω πανικοβλητη ολη την ωρα,βγαινω απο το μπανιο και σε μισο λεπτο ξαναμπαινω!!!1

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρεββεκακι πολλη κατουρλιτσα εισαι!!!!!!!! :P

Κι εγω ανησυχω για το στηθος,που θα φτασει αν απο τωρα εχει γινει σαν καρπουζι?

Προχθες πηρα 2 καινουρια σουτιεν και τα κοιτουσε ο αντρας μου και δε μπορουσε να το πιστεψε.

Ελεγε: "Θα παω στη λαϊκη,θα αγορασω 2 καρπουζια,δε θα ζητησω σακουλα αλλα θα βγαλω το σουτιεν σου και θα τα βαλω στις βυζοθηκες"

Καθε μηνα εχουμε γενικη αιματος,ουρων,σακχαρο και καθε 2 μηνες κανω εμμεσο coombs (ειναι για τις ομαδες αιματος εχουμε + - με τον αντρα μου).Μαλλον ειναι διαφορετικη η μεθοδος παρακολουθησης σε σας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά να μη πούμε για την δική μου μέθοδο παρακολούθησης που ακόμα δεν έχει ολοκληρωθεί το πρώτο σύνολο εξετάσεων… μετά τις 18/08 και βλέπουμε…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεσποινακι ασε πονεμενη ιστορια το στηθος .ευτυχως δεν πεταξα τα σουτιεν μου οταν εχασα βαρος πριν μεινω εγκυος .βλεπω να παιρνω πισω ολα τα κιλα και το στηθος αυξανεται συνεχως μα που θα φτασει επιτελους ?και εμενα ρεββεκα καθε μηνα μου δινει κανω γεν .αιματος και ουρων και οπωσδηποτε να πας στη γιατρο για τη συχνοουρια .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακιααα....

μπηκα να δωσω ενα φιλακι σε ολες σας και να πω χρονια πολλα στο ρεμεπεκακι για τον αντρα της,..να το χαιρεσε!!!

:kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tinkerbel25 έγραψε:

γεια σας κοριτσακιααα....

μπηκα να δωσω ενα φιλακι σε ολες σας και να πω χρονια πολλα στο ρεμεπεκακι για τον αντρα της,..να το χαιρεσε!!!

:kiss::kiss::kiss::kiss:

καλο μου νεραιδακι αγαπημενο,σ ευχαριστω πολυ :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου :) Πως τα πατε? Εγω λιωνω απο τη ζεστη, δε την αντεχω καθολου. Παει Παναγιτσα κι αυτη η βδομαδα, προχωραμε για τη 12η με πολλη λαχταρα να δουμε το μωρακι.... Εμενα ο γιατρος μου, μου την εχει σπασει λιγο ουτε ΠΗΤ μου εχει δωσει ακομα ουτε βιβλιαριο του παιδιου ακομα :dry: Βλεπω και κατι ονειρα... Σημερα για παραδειγμα, εβλεπα οτι ειχα λιγο σκουρο αιματακι και ετρεχα να παρω ουτροτζεσταν....

Ειρηνη κι εγω 31 ειμαι και με τον αντρα μου ουτε θυμαμαι ποσα χρονια ειμαστε μαζι.... εχουμε ομως 7 χρονια διαφορα ηλικιας ;)

Ιωαννα αρχιζω σιγα σιγα και ηρεμω οσο παιρνουν οι εβδομαδες χωρις ιδιατερα προβληματα(εκτος απο τον πονο στην μεση). Ευχαριστω για την κατανοηση :kiss:

Ματα κι εγω την αλλη Παρασκευη 30/07 θα παω για την αυχενικη, λες να φανει το φυλο του μωρου, δεν ειναι νωρις ακομα? Αν και δε με νοιαζει και πολλη αν ειναι κοριτσακι η αγορακι, γερο να ΄ναι μονο! Στην κορη μου παντως φανηκε στην Β΄επιπεδου! Καλες διακοπες, η Χαλκιδικη ειναι τελειαααα :cheer:

Breeze κι εγω στο πρωτο μου παιδακι ειχα ΙΚΑ. Μεγαλη ταλαιπωρια, επρεπε να πηγαινω απο το ενα υποκαταστημα στο αλλο, ευτυχως εστελνα τον αντρα μου που ειναι και λιγο φωνακλας, εμπειζε τις φωνες και τον εξυπηρετουσαν αμεσως :P :silly:

Rebbeka, εγω δε νιωθω φουσκωμα ακριβως, δε ξερω πως να το εξηγησω. Κατι σα μουδιασμα να το πω, κατι οπως οταν θελεις να κατουρησειςκαι δε μπορεις, ενα βαρος τελωσπαντων, αλλα τσισακια παω κανονικα παρολο που πινω πολλη νερο. Καθε οργανισμος ειναι διαφορετικος τελικα!

Lenaki μπραβο, θα εχεις το κοριτσακι σου και το αγορακι σου. Τι ωραια! Μια χαρα φαινονται τα αποτελεσματα. Συγχαρητηρια :)

THEODOSIADOU κι εγω το στηθος το νιωθω βαρυ και πρησμενο, σε σημειο που να μ΄ενοχλει και το σουτιεν,αλλα μ΄αρεσει φαινεται οτι ολα πανε καλα.... :)

Ελπιζω να μη ξεχασα καμια, αν ξεχασα, συγνωμη....

Φιλακια στις κοιλιτσες :):kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:) Καλημέρα σε όλα τα κοριτσάκια :kiss::kiss:

Πως είστε σήμερα? Μπήκα να πω μια καλημέρα και να ξεκινήσω το σιδέρωμα μιας και με περιμένουν αρκετά ρούχα :S

bibibo μου και εγώ υποφέρω πολύ φέτος με τη ζέστη :S δεν ξεμυτίζω απ το σπίτι δεν αντέχω να αποχωριστώ το κλιματιστικό. Ευτυχώς που δεν είμαι παραπάνω μηνών γιατί δεν ξέρω τι θα έκανα. Μέχρι να φουσκώσουμε για καλά θα μπει το φθινόπωρο και θα είναι καλύτερα.

Ρεββέκα μου καλά θα κάνεις να κάνεις την εξέταση ούρων να ησυχάσεις. Εμένα μου κάνει κάθε μήνα αίματος και ούρων στις 3 Αυγούστου θα πάω για τρίτη φορά για εξετάσεις.

Δεσποινάκι και το δικό μου στήθος πονάει υπερβολικά και έχει γίνει τεράστιο :blush:

Πολλά φιλάκια σε όλες και εύχομαι ένα όμορφο και χαλαρωτικό Σαββατοκύριακο!!!! :kiss::kiss::kiss:

1073385sc2w5ehqtf.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου!

Τελικα η αγωνια μου θα παραταθει αλλο λιγο γιατι και τα αποτελεσματα του αντρα μου για το στιγμα δεν ειναι απολυτως ξεκαθαρα !Θα μας κανει την Δευτερα ο γιατρος μου που θα παω μοριακη εξεταση για να βεβαιωθουμε...ειναι αισιοδοξος παντως οτι δεν θα εχουμε προβλημα!Μακαρι αν και κοριτσια παρολαυτα ειμαι πολυ ψυχραιμη!!Ολα μες στην ζωη ειναι θα το αντιμετωπισουμε κι αυτο! :)

bibibo καλημερα κοπελα μου χαιρομαι που εφιαξε και η διαθεση σου!Αντε μολις κλεισεισ και τον τριτο και μπεις στον τεταρτο θα ηρεμησεις ακομα πιο πολυ!!!!Οοσ για τον γιατρο σου... :angry: μηπως πρεπει να τον αλλαξεις;Πολυ αδιαφορος μου ακουγεται και δεν μου αρεσει!Δεν εχεις και αδικο που εχεις τοσα αγχη αφου εκεινος δεν σου εξηγει τιποτα!Συζητησε το και με τον αντρα σου νορις ειναι μπορεις να πας σε αλλον!

Ρεββεκακι πολυχρονος ο αντρουλης σου!!!Να τον χαιρεσαι :)

Οσο για τις εξετασεις ουρων καλα κανεις και να πας σημερα αν και πιστευω πως δεν εχεις κατι!Εγω παθαινα συνεχεια κυστιτιδες αλλα εκτος απο συχνοουριες ειχα και πονο και τσουξιμο!

Δεσποινακι για το στηθος ασταααααα!Εγω εχω μεγαλο στηθος ετσι κι αλλιως....ξεκινησα με 75d και ηδη ειμαι 80e να δουμε που θα φτασει!Αφου πιστευω πως με φαρδια μπλουζακια θα καταφερω να μην φανει η κοιλια μου γιατι θα εξεχει το στηθος :P:P:P:P και κανει και εναν πονο....

Ελενακι σε εχασα τι κανεις;Καλα αποτελεσματα στις εξετασεις σου ειμαι σιγουρη πως θα βγουν τελειες!!!!!5 Αυγουστου αυχενικη αντε πλησιαζεις!!!!!!! :):):):):)

Μαρακι μου καλη επιτυχια με το αλφα τεστ ωραια θα ειναι να δειτε και το φυλλο!Οοσ για τις ασφαλειες δεν εχει να κανει το ικα ολες χαλια ειναι!Ελλαδαρα βλεπεις!Στο ιασω και εσυ ε;Κι εμενα εκει ειναι ο γιατρος μου...πανακριβο το..ξενοδοχειο! :P

Μαριελεν μου μην ανησυχεις με το αεροπλανο μεχρι να το καταλαβεις θα εχεις φτασει!Αν σκεφτεις και την εναλλακτικη που ειναι το καραβι....μουρλια το αεροπλανο! ;)

Λενακι αγορακι ακουω!τελεια! και οι εξετασεις μια χαρα αχχχ τετοια να ακουμε να χαιρομαστε!!!!

Ματα μου σε αυχαριστω για την θετικη ενεργεια που μου στελνεις :) Καλημερα και πολλα :kiss::kiss::kiss::kiss:

Ειρηνακι καλημερα κοριτσακι μου! :kiss::kiss::kiss::kiss:

Παραεγραψα βρε κοριτσια αλλα ειχα πολλα να σχολιασω :blush:

Οσο για ηλικιες να μπω και εγω στην λιστα ειμαι 27 και ο αντρουλης μου 29 και ειμαστε 6 χρονακια μαζι!!!!!

:kiss::kiss::kiss::kiss::kiss: σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουδια κοριτσαρες μου!!!!!! :kiss::kiss::kiss:

Ρεββεκακι ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ να τον χαιρεσαι τον αντρουλη σου και με το καλο να ερθει το μωρακι σας!!!! :kiss::kiss: Κι εγω μια φορα εκανα εξετασεις μεχρι στιγμης!!! ;)

Λενακι μου,μια χαρα οι εξετασουλες σου μπραβο!!!! :silly: :silly: Αγορακι ακουω!!!!! :woohoo: :woohoo: Η μαλλον παιδαρος 8,6!!!!! :P:P Με το καλο ζουζουνα μου!!! :kiss::kiss: Η Αντωνια μου τρελαινεται για μπανακι, για να δουμε τι θα κανει στη θαλασσα.... :P:P

Δεσποινιω εγω δεν ηθελα θαλασσα....για την Αντωνιτσα μου και για τον αντρουλη μου κανω πισω....Θα αναλαβει λεει αυτος τη μικρη κι εγω θα ειμαι αραχτει :whistle::whistle::whistle: Τωρα γιατι εγω δεν το πιστευω....Τυχαιο;;;;Δε νομιζω!!!!! :P:P:P Κι εμενα το στηθος μου εχει μεγαλωσει αρκετα, αλλα δε με χαλαει καθολου!!! ;) Μακαρι να εμενε ετσι και μετα!!!! :(:P:P Οι κουμπαροι μου εχουν το ιδιο θεματακι με το αιμα τους και στον 6-7 μηνα νομιζω, εκανε μια ενεση και στα δυο της παιδακια!!!! ;)

Ελενα καλα αποτελεσματα να εχεις γλυκια μου!!!

Βιβιβο εγω εκανα αυχενικη 7/7 και δεν ειδα φυλο....τωρα στις 30/7 εχω περισσοτερες πιθανοτητες νομιζω!!!! ;) Καλα αποτελεσματα να εχεις με την αυχενικη σου και να εισαι τυχερουλα να δεις και το φυλο!!! :kiss:

Ιωαννα μου τι εγινε γλυκια μου με την εξεταση;;;; :dry::dry:

ΑΑΑΑΑ!!!!Εγω ειμαι 29 και ο αντρουλης μου το ιδιο και ειμαστε μαζι απο τα 16 μας.....Οταν πηγαιναμε μαζι σχολειο :whistle::whistle::whistle: καθομασταν στο διπλανο θρανιο..... ;):P:P

Κιμωνακι, Τινκερ,Ειρηνουλα, Μαριαλενα,Φιλιω, Φανουλα και ολες τις αλλες κοπελαρες σας φιλω!!!!! :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια!!!

Τι κανετε;;

Εμεις ξυπνησαμε,καναμε το πρωινο μας,και αργοτερα εχω ραντεβου με μια

φιλη που θα ερθει οικογενειακος απο το Ανοβερο για καφεδακι! Εχω καιρο να την δω.

Εχουμε τρελο αερα σημερα και ψιλοκρυο! Μας εχει τρελανει μια ζεστη μια κρυο.Ολος ο κοσμος αρρωστος ειναι.

Ματινακι μου τη κουκλιτσα που εισαι και πολυ ταιριαστο ζευγαρι με τον αντρουλη σου!! Φτου φτου σας! :)

Πιστευω στο επομενο ραντεβου με τον γιατρο να δειτε το φυλο.Εγω θα παω σε 2 εβδομαδες παλι και εκει μαλλον θα σιγουρευτουμε.

Ειρηνακι ακομα να ξεμπερδεψεις με τις πρωτες εξετασεις ε;; Τι παιδεμα ειναι και αυτο!

Ιωαννα ολα καλα θα ειναι στο τελος με την εξεταση! Χαιρομαι που το αντιμετωπιζεις ετσι!

Μπιμπιμπο μου ετσι χαλαρη να εισαι απο εδω και περα! Κανεις και κακο στο μωρακι με τοσο αγχος. ;)

Και εμενα το στηθος εγινε ταιραστιο και ηδη αλλαξα σουτιεν και φοραω αυτα του θυλασμου! Ποναει επισης πολυ και δεν μπορω να το ακουμησω!

Α! προχτες εβγαλε και μια σταγονιτσα πηχτο γαλατακι μολις το πιεσα! :silly: :silly:

Σας αφηνω να ετοιμαστω! Φιλακια σε ολες!!!! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...