Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΚΑΣΤΡΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΜΑΙΟΥ ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΝΟ3


Recommended Posts

Σας διαβαζω κ ειπα :"Ρε γαιδουρα,τοση ωρα διαβαζεις και δεν μπηκες στον κοπο να γραψεις 8 γραμματα????Φτου σου!!!!!"Ε φτου μου λοιπον :P:P

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 987
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερουδια κοριτσαρες μου!!!!! :kiss::kiss::kiss:

Δεσποινιω μου παρε μια μωβ απο μενα!!!!Ετσι γιατι μ'αρεσει το μωβ!!!! ;):P:P Ευχομαι να μη σε ξαναπιασουν συσπασεις μεχρι τη μερα που θα πρεπει να γεννησεις!!! ;)

Καλλη μου, Φανουλα μπραβο κοριτσια, ολα τελεια!!!!! :kiss::kiss:

Βιβιβο μου κι εγω στην προηγουμενη εγκυμοσυνη μου αγχωνομουν παρα πολυυυυυυυυ!!!!! :unsure::unsure: Τωρα ομως δεν προλαβαινω.....δε μ'αφηνει η Αντωνιτσα μου να σκεφτω και πολλα..... :P:P:P

Μαριαλενα μου κριμα.....τι ανθρωποι αναισθητοι υπαρχουν...... :angry::angry::angry: Ευχομαι να μην ξανακαει ουτε ενα δεντρακι!!!!

Ειρηνη μου τι σκας; Αφου η εξεταση σου θα ειναι τελεια!!!!! ;)

Στο δευτερο παιδακι σας θα ειστε πιο χαλαρες, θελετε δε θελετε.....εγω ξεχασα να παω να το παρω το παπ α.... :silly: :silly: ειχε βγει την προηγουμενη εβδομαδα και πηγα τη Δευτερα που με ρωτησε μια φιλη τι εγινε με την εξεταση....... :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mata έγραψε:

Ειρηνη μου τι σκας; Αφου η εξεταση σου θα ειναι τελεια!!!!! ;)

Στο δευτερο παιδακι σας θα ειστε πιο χαλαρες, θελετε δε θελετε.....εγω ξεχασα να παω να το παρω το παπ α.... :silly: :silly: ειχε βγει την προηγουμενη εβδομαδα και πηγα τη Δευτερα που με ρωτησε μια φιλη τι εγινε με την εξεταση....... :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα ομορφουλες,

φανικο μου μπραβο τα παιδακια σου μια χαρα

καθε καλοκαιρι ρε κοριτσια ποναει η ψυχη μου και μενα με τις φωτιες,εχω μια ιδιαιτερη σχεση με την φυση :( και δεν ειναι μονο τα δεντρα αλλα και παρα πολλα ειδη ζωων και ερπετων,πουλιων που χανοντε μαζι με τα καμμενα δαση.τι να πω!!!

στο μουσακα τις πατατες και μελιτζανες δεν τις τηγανιζω στο φουρνο τις βαζω χωρις λαδια!!!μαλλον αυτο που σας πειραζει ειναι η μπεσαμελ αυτη ειναι η βαρια της υποθεσης!!!!εμενα δεν με πειραξε και εχω και για σημερα!!! :woohoo: :woohoo:

λολιποπ και στα υπολοιπα κοριτσακια μου :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα φουσκοκοιλιτσες!!!!!!!!!!

Τι καννετε?

Εγραφα τοση ωρα και με πεταξε εξω,μολις πηγα να το στειλω.

Καλλη αντε να ηρεμησεις κι εσυ κοριτσι μου!!!!!!!!!! :kiss:

Ματινακι σου εχει παρει τα μυαλα η Αντωνιτσα-Ταρζαν!!!!!!!!!!!

Bibibo πολλες κοπελες εχουμε τραυματικες εμπειριες και σιγουρα ολες εχουμε απιστευτο αγχος.Οι γκριζες ή μαυρες σελιδες του παρελθοντος,δε θα πρεπει να εμποδιζουν να χαρουμε το θαυμα που συμβαινει μεσα στις κοιλιτσες μας.

Εδω ειμαστε ολες για να στηριζουμε η μια την αλλη.

Φιλακια σε ολες τις κοιλιτσες!!!!!!!!!!!!!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε Ειρηνη!!!! :P:P:P:P Ξανθουλα κουκλιτσα!!!ΤΕΛΕΙΑ!!!! :silly: :silly:

Δεσποινιω πρωινη πρωινη σημερα!!!!! ;) Την καλημερα μου!!!! :kiss::kiss:

Την καλημερα μου και στο Ρεββεκακι που μας ανοιγει την ορεξη.....αρε σα δεν εχεις αναγκη απο τα κιλα εσυ....... :P:P:P

Καλημερα και σε σενα γλυφιτζουρακι!!!! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα ζουζουνιτσες μου!!!

Τι κανετε;;

Εμεις μια χαρα!! Πηγαμε πισινουλα χτες με την μικρη και ξετρελαθηκε!

Εχω φωτο στο face για οποιες με εχουν εκει.Εχετε facebook αληθεια εσεις;;

Σας διαβασα στα γρηγορα γιατι ετοιμαζομαστε για Σουπερ μαρκετ.

Τελικα δεν ειχα σημερα ραντεβου με τον γιατρο! Ηταν για τη Τριτη που μας περασε και εγω με το αλτσχαιμερ που εχω το νομιζα για Πεμπτη! :laugh: Εκλεισα για αυριο.

Δεσποινακι μου πολυ σπαστικο να γραφεις μια ωρα και να σε πεταει! Εγω δεν την ξαναπαταω.Τα κανω ολα κοπι πριν πατησω υποβολη! ;)

Η σκυλιτσα σου πως παει;; Πηρε τα πανω της;;

Ματινακι μου που να προλαβεις να αγχωθεις με την μικρη.Εγω παλι ειμαι το αναποδο.Στην πρωτη εγκυμοσυνη ημουν πολυ χαλαρη αλλα δουλευα και στο μαγαζι απο το πρωι μεχρι το βραδυ και δεν προλαβαινα να σκεφτω.Σε αυτην τωρα ειμαι πιο αγχωμενη.

Ειρηνακι πολυ γελασα με την μικρη ξανθουλα!! :laugh:

Ολα μια χαρα θα πανε με την εξεταση σου,θα δεις!

Γλυφιτζουρακι μου καλημερααα!! Να μας γραφεις γλυκο μου κοριτσακι!! Πως παει η εγκυμοσυνη;;

Φανικο μου πολυ χαιρομαι που ειναι ολα καλα με τα μικρα!Ετσι να παει μεχρι το τελος!

Ρεββεκακι μου εγω να δεις πως στεναχωριεμαι με τις φωτιες..Στο τελος δεν θα αφησουν τιποτα :(

Σας αφηνω φευγουμε!! Φιλακιααααα!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενακι μια χαρα ειμαστε.... :silly: :silly: εγω ξεχναω τις εξετασεις εσυ τα ραντεβου..... :silly: :silly: :P:P

Ειρηνη κι εσυ απ'οτι θυμαμαι εχεις ξεχασει να πας για εξεταση...... :silly: :silly: Το εχουμε ολες χαμενο!!!!!! :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια και απο μενα .και εγω πολυ στεναχωριεμαι με τις φωτιες μα δεν θα αφησουν τιποτα πια ?ειμαι απο ευβοια και εμεις εχουμε πολλες φορες ταλαιπωρηθει απο φωτιες .ασυνειδητοι εγκληματιες οποιοι το κανουν αυτο .πολυ χαιρομαι απο την αλλη που ακουω καλα νεα απο ολες .φανικο πολυ χαιρομαι που και τα δυο νινακια ειναι καλα .βρε κοριτσια εσεις που εχετε ηδη παιδακια να μας δινεται κουραγιο γιατι και εγω παρολο που δεν εχω παλιοτερη ασχημη εμπειρια συνεχεια εχω αγχος αν ολα θα πανε καλα .ισως φταιει που ειμαι και μεγαλη (35) .τωρα καταλαβαινω ποσο λαθος εκανα που τοσα χρονια δεν καναμε παιδακι .στερνη μου γνωση να σε ειχα πρωτα .ασε που μου ανοιξατε την ορεξη με το μουσακα και μαλλον θα φτιαξω και εγω :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: φιλακια γλυκα σε ολες και στις κοιλιτσες σας . :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ δεν έχεις άδικο…

Και εγώ είμαι στα 31 και είμαι με τον άντρα μου πάνω από 7 χρόνια.

Και όταν το αποφασίσεις να γίνεις γονιός δυστυχώς δεν είναι «πατάμε το κουμπί και βγαίνει η χοντρή»… χιχι

Οπότε με το καλό να γεννήσουμε και βουρ για το επόμενο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Breeze κι εγω λεω οσο μικροτερες ειμαστε τοσο μεγαλυτερη υπομονη εχουμε!!!!! ;) Στα 35 σου ομως δε σε πηραν και τα χρονια!!!! :P:P:P

Ειρηνη μου δεκα φορες τη μερα το ακουω αυτο....εεεεε!!!οχι και εδω τωρα!!!! "ΤΡΑΜ ΤΡΑΜ ΤΡΑΜ ΠΕΡΝΑΕΙ ΕΝΑ ΤΡΑΜ!!! ΚΑΙ ΜΠΑΙΝΕΙ ΜΙΑ ΧΟΝΤΡΗ ΚΑΙ ΣΠΑΕΙ Η ΜΗΧΑΝΗ......ΕΛΑ ΔΩ ΚΥΡΑ ΧΟΝΤΡΗ ΠΛΗΡΩΣΕ ΤΗ ΜΗΧΑΝΗ......." :woohoo: :woohoo: :woohoo: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχαχαχα!!!!

Τελικά ταιριάζω πάρα πολύ με τον Ντένης!!!

Είμαι σίγουρη πως θα τα πάμε μια χαρά οι δυο μας!!!!!!!!!!

Κοριτσάκια μου γλυκά μόλις ξύπνησα και είδα στο κινητό πως με έχει πέρει ο γιατρός μου.

Πήρα πίσω και μου είπε η γραμματέας πως η Παπ-Α είναι μια χαρά!!!!!!!!!!!

Τριαλαλά - Τριαλαλο!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου!Δεν μπηκα χτες και δεν σας προλαβαινω σημερα!

Χτες αισθανομουν καλα και πηγα 3 επισκεψεις που χρωσταγα.....!

Αποψε βτο απογευμα θα παρω και την απαντηση για το στιγμα του αντρα μου...να δουμε μακαρι να μην εχει και αυτος!

Ειρηνακι ξανθια μπεμπα :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: θα το λεω και εγω που ειμαι ολο αφηρημενη ομως ...ειμαστε και οι δυο μαυρομαλληδες και μελαχρινοι.....δεν θα πειθω :P:P:P ΜΠΡΑΒΟ με την παπ'α!Τελεια τα νεα!

bibibo μου σε καταλαβαινω γιατι και εγω ειχα μια ατυχια πριν!Παρολαυτα προσπαθησε να εχεις αισιοδοξια για να περνας και εσυ ομορφα και να μην σε βλεπει και η μικρη σου μονιμως ανχωμενη!Αυτο που μου ειπε ο γιατρος μου και με ηρεμησε ειναι οτι καθε εγκυμοσυνη ειναι ξεχωριστο γεγονος και ετσι πρεπει να την αντιμετωπιζουμε!

Μαριελεν κριμα με τις φωτιες παλι!!!!Εχει τοσο πρασινο η Σαμος ποσο κριμα οι γαιδαροι που την καινε!!!!!Και εδω στον Μαραθωνα βαλανε τις προαλλες παλι φωτια να καψουν οτι απεμεινε απο περσυ.....τι να πω ανεγκεφαλοι συμφεροντολογοι!

Φανικο μου μπραβο με τα νινακια σου!Ευχομαι ολα να συνεχισουν να σου πανε καλα!!!!

Μαρακι τι κανεις κοπελα μου; :kiss::kiss::kiss::kiss:

Ματα Λενα Φιλιω και σε ολες τις υπολοιπες φιλακια πολλα!!!! :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερουδια κοριτσαρες μου!!!!! :kiss::kiss::kiss:

Ειρηνη μου ειδες που τσαμπα το σκεφτοσουν!!! ;) ΤΕΛΕΙΑ!!!! :silly: :silly:

Εγω περιμενω πως και πως την αλλη Παρασκευη....μαλλον θα μαθω το φυλο!!!!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Και στις 2/8 παμε διακοπουλες!!!! :silly: :silly: Χαλκιδικη -Μαρμαρα!!!! :silly: :silly: :silly: Αχου τι με περιμενει...... :unsure::unsure::P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:) Μια γλυκιά καλημέρα σε όλα τα κοριτσάκια γκαστρούλικα και μη!!!

1550379xbnvdb2rfb.gif

Τι κάνετε που χαθήκατε? μάλλον άρχισαν οι διακοπές και τα μπανάκια.

Πρέπει να το χαρούμε όσο μπορούμε τώρα που ακόμη δεν έχουμε φουσκώσει πολύ γιατί μετά όσο να ναι λίγο δύσκολο. Του χρόνου κορίτσια θα κάνουμε διακοπές με τα μωρουλίνια μας!!!! :)

Για ηλικίες λέτε βλέπω και εγώ κορίτσια με τον άντρα μου είμαι από 20 χρονών μαζί και λόγω συνθηκών κάναμε το πρώτο μας παιδάκι ενώ εγώ ήμουν 31 τώρα στο δεύτερο είμαι 36 καμιά φορά λέω έπρεπε νωρίτερα αλλά πάλι δεν το μετανιώνω που άργησα. Δεν είναι αργά για μια γυναίκα να νοιώσει τη μητρότητα όταν είναι άνω των 30. Ειδικά τα τελευταία χρόνια που λόγω επαγγελματικής αποκατάστασης ή κάποιων άλλων προβλημάτων η μητρότητα αργεί. Πιστεύω πάνε πια τα χρόνια που έπρεπε να γίνεις μάνα νωρίς νωρίς αναγκαστικά.

Ειρηνάκι είδες που ανησυχούσες όλα καλά με το μωρουλίνι μπράβο!!!!

Εγώ όσο πλησιάζει ο καιρός να φύγω με απασχολεί το.... αεροπλάνο :S ναι ναι μη σας ακούγεται παράξενο όταν μπω βρε κορίτσια μέσα εκεί με πιάνει κλειστοφοβία, ιδρώνω ξειδρώνω παθαίνω ταχυπαλμία μου κόβεται η αναπνοή με λίγα λόγια πανικός!!!!! τώρα που είμαι έγκυος δεν πρέπει να πάρω κανένα είδους αγχολυτικό που έπαιρνα συνήθως. Θα προσπαθήσω με αναπνοές να χαλαρώσω, τι να κάνω :unsure: μια ωρίτσα είναι θα περάσει. Αλλά δεν παύει να με αγχώνει γιατί φοβάμαι μην επηρεαστεί το μωρό από όλο αυτό το στρες.

Αντε σας ζάλισα πρωι πρωί με την πολυλογία μου. Πολλά πολλά φιλιά σε όλες!!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαριαλενα μου Καλημερα!!!! :kiss::kiss:

Κοιτα τι θα κανεις....θα μπεις στο αεροπλανο και θα σκεφτεσαι πως μπηκες σε λεοφορειο..... ;) αν κουναει θα λες:"Αμαν αυτοι οι δρομοι μας, ολο λακουβες εχουν!!!!!" Δε θα κοιτας απο το παραθυρο!!! Θα φας, θα πιεις τι θα σου προσφερουν!!!! Βαλε και τη μικρη σου να σου πει κανα τραγουδακι!!! εεεε!!! κι αλλα θες....ΦΤΑΣΑΤΕ!!!!!! ;):P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mata έγραψε:

Μαριαλενα μου Καλημερα!!!! :kiss::kiss:

Κοιτα τι θα κανεις....θα μπεις στο αεροπλανο και θα σκεφτεσαι πως μπηκες σε λεοφορειο..... ;) αν κουναει θα λες:"Αμαν αυτοι οι δρομοι μας, ολο λακουβες εχουν!!!!!" Δε θα κοιτας απο το παραθυρο!!! Θα φας, θα πιεις τι θα σου προσφερουν!!!! Βαλε και τη μικρη σου να σου πει κανα τραγουδακι!!! εεεε!!! κι αλλα θες....ΦΤΑΣΑΤΕ!!!!!! ;):P:P

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: Μάτα μου με πέθανες απ το γέλιο!!!! Να είσαι καλά. Θα έχω υπ όψιν τις συμβουλές σου :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου καλημερα σε ολες .μολις γυρισα απο το ικα πληρωθηκα τις 30 ημερες που καθομαι (450 E) με πιασαν κατι νευρα καταξοδευτηκαν βρε .και να σκεφτητε τα τελευταια 12 χρονια εχω παρει συνολο 10 μερες αδεια μονο .μονο για να μας τα παιρνουν ειναι ολοι .αλλα δεν με νιαζει εγω θα κατσω και θα το απολαυσω ας ειναι καλα ο αντρουλης μου .ΜΑΡΙΕΛΕΝ μην το σκεφτεσαι απο τωρα το αεροπλανο εχουμε μερες και να κανεις αυτο που ειπε η ΜΑΤΑ . ;):lol::lol:ΙΩΑΝΝΙΤΣΑ μου καλα ειμαι σε εχω συνεχεια στο μυαλο μου ειμαι σιγουρη οτι το βραδυ θα μας πεις τα ευχαριστα ;) νεα .αυριο παω στο ΙΑΣΩ για το ΑΛΦΑ -ΤΕΣΤ ισως μαθουμε και το φυλλο .αχ κοριτσια για πειτε και οι υπολοιπες ποτε και που θα πατε διακοπες γιατι εγω δεν βλεπω να πηγαινω πουθενα πριν το σεπτεμβρη .ΜΑΤΑ μου καλα να περασετε στην χαλκιδικη δεν εχω παει ποτε αλλα εχω ακουσει οτι ειναι παραδεισος . ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΓΛΥΚΑ ΣΕ ΟΛΕΣ :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα ομορφουλες!!!

πιασαμε ηλικιες εεε!!!ειμαι 32!!!!αλλα ζω σαν 20χρονη!!!!!

λοιπον το αεροπλανο και εμενα με φοβιζει μια φορα πηγα σαουδικη αραβια και αυτο ηταν δεν ξαναμπηκα!!!τωρα ελλαδα τουρκια το κανω με τρενο 18 ωρες η με αμαξι 14 ωρες!!!ειμαι τρελη ναι ναι ναι!!!!!

ο αντρουλης μου αν και τουρκος εχει γαλαζια ματια καταλευκο δερμα και γκριζα μαλλια και εγω ειμαι πολυ μελαχροινη μα παρα πολυ!!!να δω πως θα ειναι το παιδακι μου!!!αυριο εχει και γενεθλιακια ο καλος μου κλεινει τα 35!!!!

ειρηνακι μου μπραβο μια χαρα οι εξετασεις σου χαιρομαι να ακουω καλα νεα!!!

ματα που ειναι η φωτο σου οεοοοοοοο!!!αντε να περιμενουμε μαζι με σενα την αλλη παρασκευη να μαθουμε!!!!εμενα μου ειπε μαλλον κοριτσακι αλλα θα ξερουμε πιο σιγουρα 3 αυγουστου που εχω ραντεβου!!!

κοριτσια μια ερωτηση,εχετε νιωθετε μπουκωμα απο κατω σας :blush: ????

και τσισακια ακομα πατε συχνα???

νιωθω συνεχεια ενα μπουκωμα σαν μουδιασμα απο κατω μου και μεσα σε μιση ωρα 4 φορε τσισακια,ασε που νομιζω οτι θα μου φυγουν αν αργησω 5 λεπτα αποταν με πιασουν και δεν παω!!!

καλημερααααααααααααααααααααα σε ολες :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΡΕΒΕΚΚΑ μου να τα εκατοστησει ο αντρουλης σου να τον χαιρεσαι και να σε χαιρεται .ειμαι σιγουρη οτι το μωρακι σας θα ειναι ενα κουκλι .εγω μπουκωμα δεν εχω αλλα συχνοουρια ναι και οταν με πιανει πρεπει να παω αμεσως .το ειπες στο γιατρο αυτο για το μπουκωμα ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

breeze σ ευχαριστω καλη μου!!!

δεν το χω πει λεω να την παρω να της το πω σημερα!!!αντε τωρα να βρω την λεξη μπουκωμα στα τουρκικα!!!! :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...