Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΚΑΣΤΡΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΜΑΙΟΥ ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΝΟ3


Recommended Posts

καλημέρα κορίτσια και από μένα.

Μαριελέν πολύ χάρηκα για τα καλά νέα, με το καλό η κοράκλα σου!

Αννούλα μην στενοχωριέσαι, χρειάζονται και οι τσακωμοί πού και πού, και όταν έρχεται η ώρα της συμφιλίωσης είναι καλύτερα από πριν!

Βίκυ αναρωτιόμουν τόσες μέρες πού είσαι, χαίρομαι που επέστρεψες και σκέψου μόνο το αγγελούδι που έχεις στην κοιλιά σου και όλα θα φτιάξουν. εδώ όταν δεν είμαστε έγγυες υπάρχουν μέρες που δεν είμαστε καλά, φαντάσου τώρα που είμαστε και πιο ευαίσθητες και οι ορμόνες μας έχουν τρελαθεί!

Δέσποινα μακάρι να μπορούσα να έρθω και εγώ για καφέ, θα μου έφτιαχνε πολύ η διάθεση, αλλά δυστυχώς δεν μπορώ να οδηγήσω τόσο μακριά!! πάντως καλά να περάσετε και πιείτε και μια γουλιά στην υγεία μας!

Bibibo μπράβο που όλα πήγαν καλά με το PAP A. όσον αφορά το φύλο, όταν ήμουν έγκυος στην κόρη μου είδαμε το φύλο μετά τον 5ο μήνα, για αυτό μην σκας, αρκει να είναι όλα καλά!

Λενάκι για δάγκωμα είναι η κούκλα σου! και μένα η κόρη μου όταν ήταν μωρό ακριβώς έτσι κοιμόταν και την χαζέυαμε με τις ώρες με τον άντρα μου. αχ τα παιδάκια μας γερά να είναι όλα και ευτυχισμένα.

Σήμερα λέω να πάω την κόρη μου σινεμά να δει τον Σρεκ. θα πάω στα village στον Ρέντη, αν θέλει να έρθει καμιά σας με το παιδάκι της θα ήταν πολύ ωραία.

Φιλάκια σε όλες και να έχετε μια όμορφη μέρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 987
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

πολυλογουδικες φουσκοκοιλιτσες μου καλημερα σας :):)

ΛΕΝΑΚΙ μου τι πλασματακι η κορακλα σου :woohoo: :woohoo:ξετρελαθηκα μωρε .ειναι για φιλια και ρουφηγματα :kiss::kiss: περιμενουμε και αλλες φωτογραφιες τις

κοριτσια στο τελος μαλλον θα παρω και εγω πιπιλες για να κοιμαμαι λετε να βοηθησει ? :woohoo: :woohoo:

ΒΙΚΟΥΛΙΝΗ μου οταν εχεις τις μαυρες σου να μπαινεις να μας γραφεις μην τα κρατας μεσα σου και στεναχωριεσαι γιαυτο ειμαστε εδω για να στηριζουμε η μια την αλλη ;):)

bibibo moy ειδες που ανησυχουσες ?ολα καλα .περιμενουμε νεα για το νινακι σου :)

ΕΙΡΗΝΑΚΙ μην πολυκουραζεσαι με το μαλακο :)

ΑΝΝΟΥΛΑ μην στεναχωριεσαι καντου και καμια γλυκα και θα το ξεχασει ;)

ΜΑΡΙΕΛΕΝ ΜΟΥ ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ .ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Η ΚΟΡΑΚΛΑ ΣΑΣ :cheer::cheer:

αχ βρε κοριτσια ειχα μια χαρα γιατι πιστευα οτι θα καταφερνα να ερθω θα με εφερνε και μενα ο αντρουλης μου και τοτε θυμηθηκε οτι τη δευτερα εχουμε ραντεβου με το γιατρο :( θα δω τι μπορω να κανω γιατι ηθελα πολυ να βρεθουμε απο κοντα

φιλακια πολλα πολλα και γλυκα σε ολες :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ ανοίγω την φωτογραφία με το πρόγραμμα Microsoft Office Picture Manager (το γνωστό) και:

- Επεξεργασία εικόνων

- Αλλαγή μεγέθους

- Προσαρμοσμένο πλάτος και ύψος – και βάζω γύρω στα 500 στο πρώτο κουτάκι και ότι πάρει αυτόματα το 2ο. Αν πάλι δε την παίρνει και στη θεώρει μεγάλη, βάλε 200.

- ΠΡΟΣΟΧΗ: αν δε θες να παραμείνει η φωτογραφία σου μικρή, αποθήκευσε την σε μια άλλη τοποθεσία.

Ελπίζω να μη σε μπέρδεψα χειρότερα…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειρήνη συγνώμη για την ασχετοσύνη μου. νομίζω ότι κατάφερα να την μικρύνω την φωτο αλλά δεν καταφέρνω να την βάλω. κάνω αναζήτηση στην αποστολή εικόνας που είναι από κάτω, βρίσκω την φωτό, κάνω άνοιγμα αλλά δεν μου την βγάζει. τι πρέπει να κάνω?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επιτελους γυρισα..... κι εχω κατι νευρα :angry:

Ημουν στο νοσοκομειο απο τις 9.00 και γυρισα πριν λιγο. Για 5 λεπτακια υπερηχου περιμενα μια ωρα, ελεος, πως να μην εχω νευρα τωρα. Πηγα κι εγω η εξυπνη νωρις να παρω σειρα, τι σειρα τρομαρα μου που ερχονταν οι ετοιμογενες και δε μπορουσες να μη τους δωσεις τη σειρα σου, μερικες ηταν και θρασυς, ορμαγανε μεσα ουτε ρωταγανε καθολου......

Ουφ τσαντιστηκα παλι. Ευτυχως μπηκα μετα απο μια ωρα και ο γιατρος το μονο που μου ειπε ηταν "ολα καλα" :blink:

Ουτε ποσο μεγαλωσε μου ειπε, ουτε αν φαινεται το φυλο μου ειπε, τιποτα ενα ξερο "ολα καλα"

Αφηστε που ουτε το ειδα καλα καλα :angry::angry::angry:

Εχω σκασει τωρα :angry::angry::angry:

Γαμω τα δημοσια νοσοκομεια :angry::angry::angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου!!!

Τι κανετε;;

Ευχαριστω για τα καλα σας λογακια για την μικρη μου!

Μην με προκαλειτε να βαλω και αλλες φωτο γιατι αν αρχισω δεν θα

σταματαω! :laugh: Εχω τρελα με τις φωτογραφιες!

Βαλτε και εσεις κοριτσια απο τα παιδακια σας να τα Θαυμασουμε!

Μπιμπιμπο μου πολυ χαιρομαι που ολα ηταν οκ με την Παπ α!

Ειρηνακι με το μαλακο οι δουλιτσες! Και εγω ποναω αν κανω κατι και αμεσως καθομαι για λιγο.

Δεσποινακι κοιμασαι;; :lol: Τι ωρα τελειωσαν οι αντρες χθες;;

Μαρακι ωραια θα ηταν να συναντουσες τα κοριτσια και εσυ! Δεν μπορεις να αλλαξεις την ωρα του ραντεβου σου;;

Ντατ βρισκεις την φωτο και μετα πατας και το img που λεει διπλα και μπαινει!

Παω να ισιωσω μαλλι και μολις ξυπνησει η μικρη να βγουμε μια βολτιτσα μιας και εχουμε ηλιο σημερα αλλα οχι ζεστη! Με μπουφανακια θα βγουμε :(

Φιλακια σε ολες!!! :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελικά τα ξαναβρήκαμε!! :laugh:

dat,εγώ κάνω κάτι πιο απλό!Πατάω επεξεργασία εικόνων,συμπίεση εικόνων,συμπίεση για ιστοσελίδες,πιο κάτω οκ και αποθήκευση ως... μετά πας εδώ στο φόρουμ,επιλογή εικόνας,επιλογή αρχείου,βρίσκεις την φωτογραφία,πατάς άνοιγμα και μετα %7Boption%7D υποβολή!Καλή επιτυχία...

bibibo,ηρεμάαααααα,συμβαίνουν αυτά!Ελλάδα είμαστε,χαλάρωσε και σκέψου το νινί σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

όταν κάνω πρεπισκόπηση δεν πρέπει να δω και την φωτο? γράφω το κειμενάκι, και όταν κάνω προεπισκόπηση μου δείχνει μόνο το κείμενο και όχι την φωτό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bibibo νοσοκομείο είναι αυτό εννοείται η καθυστέρηση. Εγώ που πάω στο ιατρείο και περιμένω πάντα 1-2 ώρες … μια φορά περίμενα 3,5. Οπότε μη σκας! Φτάνει που είναι καλά το μωράκι σου!!!

Lenaki26 θέλουμε κι άλλες φωτογραφίες! Θέλουμε κι άλλες φωτογραφίες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dat έγραψε:

όταν κάνω πρεπισκόπηση δεν πρέπει να δω και την φωτο? γράφω το κειμενάκι, και όταν κάνω προεπισκόπηση μου δείχνει μόνο το κείμενο και όχι την φωτό.

Δεν έχω κάνει προεπισκόπηση … δε ξέρω.

Κάνε κατευθείαν υποβολή.

Και αν δε πιάσει κάνε και αυτά που σου λένε τα κορίτσια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια τα κατάφερα επιτέλους!!

Λενάκι, άννα και ειρήνη σας ευχαριστώ όλες για τα φώτα σας.....!

Παρεπιπτόντως στην φωτό είναι η κόρη μου η Τζωρτζίνα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ντατ μου τα καταφερες!!!!

Τι κουκλα που ειναι!!!! Φτου φτου!!!

Ξανθια γαλανοματα θα καψει καρδιες σε λιγα χρονια!!

Να την χαιρεσαι!!!

Βαζω και εγω σε λιγο αντε με πεισατε! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αννούλα σε ευχαριστώ πολύ για τα σχόλια σου και χαίρομαι που τα ξαναβρήκατε με τον αντρούλη σου. μωρέ εδώ που τα λέμε αν δεν τσακωνόμασταν και λίγο θα ήταν πολύ βαρετές οι σχέσεις....! εγώ όταν τσακώνομαι με τον άντρα μου στενοχωριέμαι μεν αλλά όταν συμφιλιωνόμαστε την βρίσκω πολύ....(είμαι λίγο μαζόχα ε?)

Τελικά τα village στον Ρέντη δεν παίζουν τον Σρεκ και μάλλον θα πάω την μικρή στο Toy Story 3!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχου τι πανεμορφο κοριτσακι ειναι αυτο?

Να σαι καλά dat ειδα τη κορακλα σου και ηρεμησα τωρα, μωρε τι κουκλι ειναι αυτο? Φτου φτου :) Φανταζομαι τη μαμα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε τι κουκλαρα ειναι αυτη :cheer::cheer: ωραια γονιδια εχετε ΝΤΑΤ ΜΟΥ να σας ζησει :laugh: :laugh:

αντε ΛΕΝΑΚΙ περιμενουμε φωτο :lol::lol:

κοριτσια μολις με πηρε η γιατρος τηλεφωνο :) τα πρωτα αποτελεσματα ειναι μια χαρα και ειμαστε και σιγουρα αντρακι :cheer::cheer:

bibibo κανε λιγο υπομονη τι να κανουμε ετσι ειναι τα νοσοκομεια αρκει να ειναι το νινακι σου καλα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dat ουάου μια κοράκλα!!!!!!!! Να την χαίρεσαι!!!

annoula1987 τι κουκλιά είναι αυτά και τη κουκλάρα και γλυκύτατη που είσαι και εσύ!!!

BREEZE μπράβο για τα αποτελέσματα!!! Σουπερ!!!

Lenaki26 δε ξέρω πως είναι ο μπαμπά σας αλλά είστε ίδιες!!! Φτου φτού ομορφιές!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...