Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΚΑΣΤΡΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΜΑΙΟΥ ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΝΟ3


Recommended Posts

καλημερα κοριτσακια μου γλυκα :)

εγω βρε κοριτσια σε αυτην την εγκυμοσυνη τα κανω ολα αναποδα . :silly: :silly:

το πρωτο τριμηνο που επρεπε να προσεχω γιατι ειχα και μια μικρη αποκοληση ειχα ορεξη συνεχεια αλλα κρατιομουν :blush::blush:

τωρα παλι που δεν χρειαζεται να προσεχω και μας ειπε και ο γιατρος ελευθερα και υποτιθεται οτι οι ορμονες ανεβαινουν εγω νεκρα :P δεν εχω καμια ερωτικη διαθεση :lol::lol: τον εχω τρελανει τον κακομοιρη :blush: οσο για τα τραβηγματακια μην ανυσυχεις ειναι φυσιολογικο .εισαι και αδυνατουλα και τεντωνεται η κοιλιτσα σου αλλα αν πονας παρε και τον γιατρο .

bibibo μου ωραια ονειρα βλεπεις :laugh: :laugh: :laugh:

ΙΩΑΝΝΙΤΣΑ μου λες να βρουν καμια γκομενα οι αντρες μας :lol::lol:

ΜΑΡΙΕΛΕΝ μου τι καλα θα ηταν να βρεθουμε πριν φυγεις .κανε βολτιτσες αλλα με προσοχη :):)

ΔΕΣΠΟΙΝΑΚΙ που εισαι ?απολαμβανεις τον αντρουλη σου ? :):)

κοριτσακια φιλακια πολλα πολλα και γλυκα σε ολες :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 987
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημέρα κορίτσια, όλα καλά?

αννούλα για τα πονάκια που λες χαμηλά, εγώ έχω συνέχεια και πονάκια και τραβήγματα και πετρώματα. είναι όμως φυσιολογικό μου είπε ο γιατρός και να μην ανησυχώ. το καλύτερο όμως είναι να πάρεις τον γιατρό σου και να τον ρωτήσεις για να σου φύγουν οι ανησυχίες!

Μαριελέν και εγώ ρώτησα τον γιατρό μου αν πρέπει να κάνω αμνιοπαρακέντηση αλλά είναι εντελώς αντίθετος μια που η αυχενική μου ήταν καλή και έχω και δίδυμα. μου είπε ότι δεν είμαι πια και τόσο μεγάλη και δεν θέλει να το ρισκάρω! τι να πω δεν ξέρω, είμαι λίγο μπερδεμένη με αυτό το θέμα.

εγώ κορίτσια την άλλη τετάρτη θά κάνω έναν υπέρηχο για να τσεκάρουμε τα μωρά και τότε θα φανεί το φύλο τους! μόλις μάθω θα σας ενημερώσω.

πάντως κορίτσια για το ερωτικό θέμα δεν έχω διάθεση ούτε στο ελάχιστο, έχει σβηστεί τελείως από το μυαλό μου (ευτυχώς που λείπει και ο άντρας μου)!

πάω να ντυθώ για να πάω την κόρη μου στον παιδότοπο. Φιλιά σε όλες σας και να περάσετε όμορφα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ!!!

ΚΑΙΡΟ ΕΧΩ ΝΑ ΣΑΣ ΓΡΑΨΩ ΝΕΑ ΜΑΣ :blush:

ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΡΑ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΔΙΑΦΑΝΕΙΑ ΚΑΙ ΤΟ PAPP-A Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ :)

ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΘΑ ΠΑΜΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΑΣ ΚΑΙ ΙΣΩΣ ΜΑΘΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΟ ΦΥΛΟ :):):)

ΙΩΑΝΝΑ ΜΟΥ ΓΛΥΚΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?

annoula1987 ΚΑΙ ΕΓΩ ΦΟΒΑΜΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΙ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΜΙΑ ΕΡΩΤΙΚΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΑΝ ΚΑΙ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΜΑΙ ΠΟΛΥ ΟΤΑΝ ΒΛΕΠΩ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΙ ΜΟΥ ΝΑ ΜΕ ΘΕΛΕΙ ΕΝΩ ΕΓΩ ΔΕΝ :dry:

ΟΣΟ ΓΙΑ ΜΙΚΡΟΠΟΝΑΚΙΑ ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΠΟΥ ΚΑΙ ΠΟΥ

Η ΗΛΙΚΙΑΜΟΥ ΕΙΝΑΙ 27 ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΙ ΤΟΥ ΑΝΤΡΟΥΛΙ ΜΟΥ 37 :silly:

BREEZE dat bibibo ΕΙΡΗΝΑΚΙ ELENAKI ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ :kiss:

»-(¯'v'¯)-» (✿◠‿◠)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρούδια!!!

Ξεμπέρδεψα με το ΙΚΑ ευτυχώς σχετικά ανώδυνα.

Αποτελέσματα σε μια εβδομάδα.

annoula1987 ωραία τα περάσατε εεε… μπράβο! Σύντομα να το ξανακάνετε!

georgiasamar εγώ λέω να τον αφήνεις τον αντρούλη σου να σε βοηθά. Εμένα τόσες μέρες με φρόντιζε η μανούλα μου και ήταν τι καλά! εχθές τι έκανα; Μη νομίζεις. Έπλυνα κάτι πιάτα, σιδέρωσα 6-7 κομμάτια και μαγείρεψα ένα απλά ιμάμ χωρίς τηγανίσματα. Και όμως ένιωσα πτώμα. Μετά θέλαμε να πάμε σε ένα ταβερνάκι στο χωρίο και δε μπορούσα να πάρω τα πόδια μου. Άσε που πότε πότε ένιωθα κάτι πονάκια που πολύ καιρό είχα να νιώσω… όποτε …άφησέ τον.

KALLI5 καλώ της με τα μπανάκια της. Εγώ δεν είμαι πολύ της μπανιέρας. Δε το απολαμβάνω γιατί φοβάμαι ότι κάτι μπορεί να κολλήσω. Και μιλάμε πως είμαι σχεδόν υποχόνδρια με την καθαριότητα. Και όμως δε χαλαρώνω…

BREEZE κάνε λίγη υπομονή με την ξάπλα… σκέψου πόοοοοοσο τρέξιμο σε περιμένει σε λίγο καιρό και απόλαυσέ την

!

Marielen και εσύ ξεκούραση εεε … χαλαρά! Περιμένουμε με αγωνία το φύλο σας!!!

bibibo ακόμα τα αποτελέσματα; Μήπως έχουν έλλειψη προσωπικού λόγω των ημερών;;;

ioanna123456 ζέστη δε λες τίποτα. Έχει κουρκουτιάσει το κεφάλι μου από το κλιματιστικό όλη την μέρα…

annoula1987 εμείς το κόψαμε το άθλημα. Με τα διάφορα που έχουμε περάσει έχουμε φοβηθεί και δε θέλουμε να το ρισκάρουμε. Πιο μετά δε ξέρω … ίσως ξεψαρώσουμε … ;)

dat με το καλό να δεις τα μωράκια σου και το φύλο τους!!

eelleennaa καλώς την! Περιμένουμε τα νεότερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέραααα!!!!!!

Ακούστε κορίτσια τι είδα εγώ χθες στον ύπνο μου! Είδα το μωρό!!!! Ήτανε ένα καστανόξανθο αγοράκι με μπλε μάτια και μου έμοιαζε!!!! :laugh: :laugh: Το είπα στον άντρα μου και ζήλεψε που δεν έμοιαζε σ' αυτόν :laugh: :laugh: Έβλεπα λέει ότι το θήλαζα κι αυτό συνέχεια πεινούσε :) Μάλλον επειδή σκέφτομαι συνέχεια αν θα δυσκολευτώ με το θηλασμό μου έχει γίνει έμμονη ιδέα και το βλέπω και στον ύπνο μου :P:P

Ειρηνούλα άντε καλά αποτελέσματα με τις εξετάσεις.. και σύντομα!!!

kalli μου καλη ιδέα το μπανάκι στην μπανιέρα!!! αφού δεν μπορούμε να οργώσουμε τις παραλίες..

annoula ωραίες φωτογραφίες!!!!! και ωραίο ζευγάρι είσαστε!!!! α κι εμείς το πρώτο τρίμηνο το είχαμε ξεχάσει το σεξ. Μετά μας επέτρεψε η γιατρός αλλά ο άντρας μου φοβόταν πιο πολύ από μένα και επιχειρήσαμε μόνο δύο φορές αλλά φοβόμασταν πολύ και δεν το βλέπω να το ξανακάνουμε..

φιλάκια σε όλες σας!!! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου!!!!!!!!

Τι κανετε?????

Εγω μολις εβαλα το φαγητουλι μου στο φουρνο και ειπα να δω τα νεα σας!!!!!

Κοριτσια τη Δευτερα λεμε να βρεθουμε με την Ελενη στο Λαυριο.Οποια θελει και μπορει,ας ερθει!!!!!!!!!!

Αννακο καλες διακοπες.Λογικα θα εχετε φευγει τωρα!!!!!!

Γεωργια μου να χαιρεσαι που σε βοηθα ο αντρουλης σου.Ο δικος μου το μονο που κανει ειναι να ΛΕΕΙ "μην κουραζεσαι".Αχ βρε κοριτσια οσο περνα ο καιρος νιωθω οτι βαραινω ολο και πιο πολυ.Ενα φαγητο κανω και πονανε τα ποδια μου.Κι ειμαστε στη μεση!!!!!!

ΚΛΩΤΣΑΕΙ,ΚΛΩΤΣΑΕΙ!!!!!Με εχει τρελανει :woohoo:

Βασια κι εμενα μου αρεσει πολυ το αφρολουτρο,το κανω κι εγω συχνα και το απολαμβανω!!!!!!

Αννα ειστε υπεροχο ζευγαρι και ειμαι σιγουρη οτι θα γινεται πολυ ωραια οικογενεια.Οσο για το κοκο,κι εμας ο γιατρος μας αφηνει αλλα εγω δεν πολυθελω,το πολυ να με πιασει μια φορα την εβδομαδα (οπως εχθες :woohoo: )

Μαρια υπομονη με την ξαπλα.Αφου ετσι πρεπει να γινει.

Κοριτσια με τις αμνιο να προσεχετε,μην κουραζεστε!!!!!!!!!

Ελενη μου σημερα μαλλον θα δεις πιπι,ε?????????

ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!!!!!!!!

Bibibo ο πεινασμενος στον υπνο του καρβελια ονειρευεται!!!!!! :P

Ιωαννα λες να δειτε πουλακι την Παρασκευη???

Η αληθεια ειναι οτι κι εγω το σκεφτομαι,μηπως την επομενη φορα δουμε τιποτα να κρεμεται αλλα δε νομιζω,ειδαμε καθαρο τον κολπο της!!!

Dat το καλο με το δικο σου αντρα που ειναι μακρια ειναι οτι δε σε "πολιορκει" συνεχεια και δε του μοιραζεις δοξασμενα "ΟΧΙ"!! ;)

Ελενα μπραβο!!!!!Με το καλο να δειτε και το φυλο!!!!!!!!!

Ζωουλα κι εγω οποτε βλεπω οτι εχω τη μπεμπα,βλεπω να θηλαζω.Μαλλον μας εχει γινει εμμονη!!!!!!!

Φιλακια και στις υπολοιπες γκαστρουλες!!!!!!!!

Απλωσα παλι τριπλο σεντονι :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγραψα και γω ενα μικρο σεντονακι παιδικο!!!αλλα με πεταξε εξω παλι μολισ πηγα να το στειλω!!!

λοιπον αγαπητεσ κοιλιτσες θα σας πιασω μια μια οταν φυγει η αδερφουλα μου!!!!

το μονο νεακι μου ειναι οτι το κοριτσακι μου εχει τρελαθει να κλωτσαει!!! :) κσι ποσο μου αρεσειιιιιιιιιι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα κοριτσάκια! επιτέλους κοιμήθηκε για λίγο η μικρή μου και μπήκα να διαβάσω τα νέα σας! πάντως κορίτσια και εγώ κουράζομαι με το παραμικρό, λαχανιάζω και πονάει η μέση μου. και τα νευράκια μου δεν είναι και πολύ καλά, ειδικά σήμερα νιώθω ότι είμαι έτοιμη να εκραγώ!!!! με κούρασε και η κόρη μου πολύ σήμερα, είμαι και μόνη μου, έχω ψιλοσαλτάρει! ήταν να έρθει ο αντρούλης μου το σαββατοκύριακο αλλά μάλλον δεν θα μπορέσει, δεν τον αφήνουν από την δουλειά και κοντεύω να σκάσω! τέλως πάντων μπόρα είναι θα περάσει! ούτε θάλασσα δεν μπορώ να πάω και την λαχταράω τόοοοσο πολύ! βρε κορίτσια όποια από σας πάει ας κάνει και μια βουτιά για εμένα.

πάντως θα ήταν ωραία να βρισκόμασταν όλες κάποια στιγμή για ένα καφεδάκι! φιλιά σε σας και στις κοιλίτσες σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:) Κοριτσάκια μου γλυκά καλησπέρα!!!! Πήρα τα πρώτα αποτελέσματα απ την άμνιο!!! :woohoo: Το νινί μας είναι υγιέστατο και για μια ακόμη φορά θα αποκτήσουμε κοριτσάκι!!! Έκλαιγα απ τη χαρά μου, μου βγήκε όλη η ένταση και το άγχος των τελευταίων ημερών. Η κόρη μου πετάει απ τη χαρά της που θα κάνει αδελφούλα. Ειρηνάκι βάλε στη λίστα το ροζουλίνι μου!!!!

Κοριτσάκια όπως είπε το Δεσποινάκι τη Δευτέρα έχουμε ραντεβού για καφεδάκι Λαύριο. Όποια θέλει ας μας στείλει πμ είτε εμένα είτε στη Δέσποινα να το κανονίσουμε.

Αγχόνομαι μη με πετάξει η σύνδεση πάλι. Άντε να πάω σπιτάκι μου να σας σχολιάζω και να σας διαβάζω με την ησυχία μου. Πολλά φιλάκια σε όλες!!!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολύ χαίρομαι που όλα είναι καλά Marielen μου!!Άντε κοριτσομάνα κι εσύ!!!Τυχερός ο άντρας σου,θα έχει ένα σπίτι γεμάτο γυναίκες!! :woohoo: Αν ήμουν κοντά,θα ερχόμουν κι εγώ για κεφεδάκι.... :unsure: Ελπίζω να το κανονίσουμε μια μέρα να βρεθούμε όλες μαζί!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσακια μου!!!!!!!!Τι μου κανετε?

Εγω ειμαι σπιτι,πηγαμε για καφεδακι και γυρισαμε πριν λιγο.Ο αντρας μου παιζει playstation με ενα φιλο του κι εγω ΒΑΡΙΕΜΑΙ!!!!!!!!

Ελενη μου να σου ευχηθω κι απο δω.Αντε με το καλο και η τριτη γυναικαρα του σπιτιου!!!!!!!!!!

Συγχαρητηρια για τα τελεια αποτελεσματα!!!!!!!

Τελικα δε θα αγορασεις και πολλα πραγματακια.

dat οπως ειπες μπορα ειναι θα περασει.Εχεις τους δικους σου τουλαχιστον κοντα σου?

Που ειστε παλι ολες???????? :huh: Βολταρετε????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:) Σας ευχαριστώ πολύ κοριτσάκια μου!!! Να δω τον άντρα μου πως θα τα καταφέρει στο σπίτι με 3 γυναίκες!!! :P

Και εγώ Δέσποινα μου βαριέμαι αλλά δεν είχα και όρεξη να πάω πουθενά με έχει φάει ο καναπές.

Αννούλα μακάρι να καταφέρναμε να βρισκόμασταν όλες μαζί για καφεδάκι.

Σας φιλώ και σας καληνυχτίζω όλες :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαριελεν τα νεακια σου ειναι τελεια!!!αντε να ροζισει και αλλο η λιστα μας!!!

δεσποινακι περναω τελεια με την αδερφουλα μου,πρωτη φορα ερχετε εδω και την γυρναω παντου,πολυ περπατημα αλλα χαλαλι!!!

και σενα το κοριτσακι σου χοροπηδαει ε???αχ τα μικρουλακια μας!!!!!! :laugh: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλο βραδυ Ελενη!!!!!!!!!!!!!

Ο αντρας σου θα βαρεθει να βλεπει κιλοτακια στην απλωστρα :P

Ρεββεκα ωραιες οι βολτουλες!!!!!Εκμεταλλευσου την αδερφη σου και μην καθεσαι στο σπιτι.

Η αληθεια ειναι οτι η μπεμπα ειναι ιδιαιτερα υπερκινητικη και μου αρεσει πολυ!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσακια μου!!

Τι κανετε;;

Καλε τι πολθλογια ειναι αυτη;; :woohoo: 1μισι μερα δεν μπικα δεν προλαβαινω να διαβαζω!!

Με επιασε μια βαρεμαρα ρε κοριτσια αλλο πραμα..δεν εχω ορεξη για τιποτα!

Ελενη να σου ευχηθω και απο εδω!! Με το καλο το κοριτσακι σου!!!

Πολυ χαιρομαι που ολα ειναι τελεια! Αχ τι καλα που θα βρεθειτε με την Δεσποινουλα! Να περασετε τελεια!

Δεσποινακι βαριεσαι και εσυ ε;; Εχεις ομως την μπεμπουλα να σου κανει παρεα,αλλα και εμας! :)

Ρεββεκακι τι ωραια που περνατε! Εχετε καυσωνα εκει οπως στην Ελλαδα;;

ΔΕν θυμαμαι τι αλλο διαβασα τοσα που ηταν! :blush:

Θα επανελθω! Τα φιλια μου σε ολες σας!!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lenaki26 έγραψε:

Καλησπερα κοριτσακια μου!!

Τι κανετε;;

Καλε τι πολθλογια ειναι αυτη;; :woohoo: 1μισι μερα δεν μπικα δεν προλαβαινω να διαβαζω!!

Με επιασε μια βαρεμαρα ρε κοριτσια αλλο πραμα..δεν εχω ορεξη για τιποτα!

Ελενη να σου ευχηθω και απο εδω!! Με το καλο το κοριτσακι σου!!!

Πολυ χαιρομαι που ολα ειναι τελεια! Αχ τι καλα που θα βρεθειτε με την Δεσποινουλα! Να περασετε τελεια!

Δεσποινακι βαριεσαι και εσυ ε;; Εχεις ομως την μπεμπουλα να σου κανει παρεα,αλλα και εμας! :)

Ρεββεκακι τι ωραια που περνατε! Εχετε καυσωνα εκει οπως στην Ελλαδα;;

ΔΕν θυμαμαι τι αλλο διαβασα τοσα που ηταν! :blush:

Θα επανελθω! Τα φιλια μου σε ολες σας!!! :kiss::kiss::kiss:

Καλησπερα Λενακι!!!!!!!!!

Ηρθε η ωρα της μαμας???Κοιμηθηκε η μικρη σου νεραϊδα???

Τι πραγμα ειναι αυτοι οι αντρες,καθονται και παιζουν σα μωρα!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Δεσποινακι μου!!

Ηρθε ηρθε! Η ωρα μου ειναι αυτη :)

Την ακουω που παιζει μεσα με τις πιπιλες της αλλα ειναι θεμα

λεπτων να τη παρει ο υπνος.Σεα αυτο ειμαι τυχερη! Βγηκε υπναρου

σαν και εμενα! :lol:

Ο δικος μου δεν εχει τετοιο κολλιμα ευτυχως!

Τον ψηνω τελευταια να παρουμε το WI αλλα δεν ξερω

κατα ποσο θα βρισκω ωρα να παιζω και εγω σε λιγο καιρο

με 2 μικρα! χιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α εμεις εχουμε τρελο κολλημα με τα παιχνιδια και την τεχνολογια.

Το WII δεν το πηραμε μονο και μονο γιατι ειναι με αισθητηρες κινησης.

Ε,δεν ειμαστε και πολυ της κινησης,πιο πολυ του καναπε ειμαστε.

Δε νομιζει να προλαβαινεις να ασχολεισαι με το νιντεντο,μαλλον αλλο ενα αντικειμενο για ξεσκονισμα θα καταληξει.

Αχου τη μωρε,νανουριζεται με τις πιπελες της!!!!!!!!

Ποσες εχει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω ειμαι και της κινησης δεν μπορω να πω.

Ειδικα μετα απο την γεννα θα το χρειαζομαι

να κινουμε λιγο μεχρι να μπορεσω να παω γυμναστηριο!

Νανουριζετε ετσι απο μικρη! Θελει να εχει τουλαχιστον

3 με και να τις κραταει ολες στα χερια της και να τις

αλλαζει καθε ενα λεπτο! Πολυ φαση εχει! Κοιμηθηκε ηδη

το πουλακι μου!

Τι ωρα κοιμοσαστε εσεις;; Εμεις μετα της 1:00 παντα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια!!!

Μετα απο μια εβδομάδα απούσιας επέστρεψα!!! Κάποιες μέρες δεν ειχα ιντερνετ (λογω βλάβης του οτε) και τις υπόλοιπες δεν μπηκα γιατι ψυχολογικα δεν ειμουν και στα καλυτερα μου :(:(:( οποτε δεν ήθελα να σας μαυρισω και εσας... :(:(

Χρονια πολλα να ευχηθω σε όσες γιορταζαν :kiss::kiss: (λίγο καθυστερημένα βεβαια)

Διαβασα τα νεα σας και ηταν τόσα πολλα που δεν ξέρω τι να πρωτοσχολιασω... :):)

Ελπιζω να μπω σιγα σιγα παλι στον ρυθμο της ομορφης παρεας μας!!!

Ααααααα λατρεψα τις κοιλιτσες σας!!!! Η δικια μου ειναι τεραστια...σαν 7 μηνων ειμαι!!!

Δεσποινα να υποθέσω οτι το Λαυριο ειναι μακρυα από το Ιλιον εεε??? :huh: 9 μηνες στην Αθήνα και ακομα ασχετη ειμαι....

Σας φιλω προς το παρον γιατι για εκθεση το παω...αν και εχω όρεξη να μιλαω τώρα.. ειμαι μοναχούλα γιατι ο άντας μου ειναι βραδινος...σνιφ σνιφ...

Φιλια πολλα σε όλες!!!!!! :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω μετα τις 12,ο αντρας μου μετα τις 3-4.Ειμαι πολυ του υπνου και το βραδυ,αν ειμαστε μονοι,δε μπορω να κρατησω και πολυ ανοιχτα τα ματια μου!!!!!!!!

Βαλτη μια φωτο να τη δουμε με τις 3 πιπιλες της!!!!!!!!

Απο προχθες κανω συσπασεις,ευτυχως δεν ποναω.Πετρωνει η κοιλια μου και μετα απο λιγο χαλαρωνει. :dry:

Σημερα πηρα μαγνησιο και απο εκεινη την ωρα δεν ειχα αλλη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα Βικυ!!!!!!!

Γιατι ειχες τις μαυρες σου βρε κοριτσακι μου???

Δεν ειμαστε για τετοια τωρα.

Βαλε και τη δικη σου την κοιλιτσα να την καμαρωσουμε!!!!!!!!

Ειναι μακρια το Ιλιον απο το Λαυριο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η αληθεια ειναι πως δεν την εχω φωτο με τις πιπιλες της ακομα.

Την βγαζω συνιθως οταν κοιμαται σε σταση βατραχακι! Εκει τρελενομαι!

Θα βαλω μια τετοια αν θελεις να δεις τι εννοω!

Γεια σου Βικυ!! Καλως ηρθες παλι!

Γιατι στις μαυρες σου μωρε;;

Σκεψου το μωρακι που στεναχυριεται και εκεινο

μαζι σου.Οτι νιωθεις εσυ το νιωθει και εκεινο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...