Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΚΑΣΤΡΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΜΑΙΟΥ ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΝΟ3


Recommended Posts

κοριτσακια μου γλυκα καλημερα σε ολες σας .

μολις γυρισαμε απο την αμνιοπαρακεντηση .μαριελεν μου ειχες δικιο δεν ηταν τιποτα τελικα ;) μια τσιμπια και λιγο πιεση .τωρα ξαπλα κανα 2 μερες :):) το ιδιο ειπε και ο αντρας μου οτι μολις μπηκε η βελονα το μωρο κολησε πισω .

αχ ειδαμε και το νινακι μας μεγαλωσε βρε κοριτσια και 99 % ειναι ΑΓΟΡΑΚΙ :cheer::cheer::cheer:

DAT εγω ειμαι 35 και η αυχενικη μου ηταν καλη αλλα το καναμε για προληπτικους λογους .

ΙΩΑΝΝΑ ΜΟΥ τι καλα που θα πατε διακοπες .αντε να κανεις και την αυχενικη κοριτσακι μου και να φυγετε λιγο να χαλαρωσετε :cheer::cheer:

και εγω περιμενω πως και πως το τελος του μηνα για να φυγουμε :cheer:

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ευχομαι συντομα να μας προλαβεις .

ΛΕΝΑΚΙ στειλε λιγη δροσια και εδω γιατι λιωνουμεεεεε :blink:

ΚΑΛΙ μου με 3 γυναικες στο σπιτι ποιος τη χαρη του του αντρα σου πασα θα τον εχετε :laugh: :laugh:

καλα εγω για κιλα δεν λεω γιατι ειμαι η πιο χοντρη αλλα υποσχομαι μετα να τα χασω ολα και να γινω μοντελο :woohoo: :woohoo: :laugh: :laugh:

εμεις ειμαστε πολλα χρονια μαζι και σχεδον απο την αρχη μειναμε μαζι και ειμασταν σαν παντρεμενοι αλλα τεμπελιασαμε να κανουμε μωρο γιατι ειχαμε βολευτει οι 2 μας :blush::blush: .οταν το πηραμε αποφαση δεν ερχοταν ευτυχως ομως ολα καλα καλιο αργα παρα ποτε .

φιλακια πολλα πολλα και γλυκα σε ολες και στις κοιλουμπιτσες σας τις γλυκες :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 987
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

BREEZE έγραψε:

αχ ειδαμε και το νινακι μας μεγαλωσε βρε κοριτσια και 99 % ειναι ΑΓΟΡΑΚΙ :cheer::cheer::cheer:

Ζήτω!!!

Κι άλλο αγοράκι!!!

Χαμός!!!

Καλά αποτελέσματα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κοριτσάρες!!!!!!!!

Σήμερα ήρθε πιο νωρίς ο αντρούλης από την δουλειά και θα ετοιμαστώ να πάμε για καφεδάκι! Αν και κάνει πολύ ζέστη έξω και το σκέφτομαι.. θα κάτσουμε κάπου που να έχει κλιματιστικό σίγουρα!! Ας βγω και λίγο έξω ;)

Χαίρομαι που διαβάζω όλο ευχάριστα νέα.

Κalli μου με το καλό το κοριτσάκι σου!!! Από γαμπρούς πάντως έχεις μπόλικους να διαλέξεις :laugh: :laugh:

breeze αγοράκι κι εσύ ε?? είμαστε πολλές!!!!!!! :P:P

Ιωάννα μου σε ζηλεύω.. θέλω κι εγώ διακοπούλες!!! άντε με το καλό η αυχενική σου και να περάσεις τέλεια!!!!!!!!!!!

Κορίτσια εγώ με τον άντρα μου είμαστε 5 χρόνια μαζί αλλά κι εμείς δεν χάσαμε χρόνο. μετά από 1 χρόνο που γνωριζόμασταν αρραβωνιαστήκαμε και μετά από λιγο κάναμε και πολιτκό γάμο και βάλαμε μπροστά για παιδάκι.. ταλαιπωρηθήκαμε αρκετά για να τα καταφέρουμε.. αλλά τώρα περιμένουμε το αντράκι μας!!!! :laugh: :laugh:

πάω να ντυθώ να πάω για καφεδάκι. Φιλάκιαααα :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια τι κανετε :laugh:

πω πω κ αλλοι γαμπροι μαζευτηκαν κ εκει που ελεγαν οτι μειωθηκαν γεννησεις αγοριων εμεις θα τους διαψευσουμε!

παιδια λιωωνω απο ζεστη δεν βαλαμε κ κλιματιστικο μαρτυριο

να σας πω κ εγω με τον αντρουλη ειμαστε 5.5 χρονια μαζι παντρεμενοι 2 κ κατι ε καλα ηρθε το νινι δεν αργησε πολυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κι απο μενα!!!!!!!!!!

Σημερα για πρωινο ειχατε γλιστριδες?????Τι πολυλογια ειναι αυτη!!!!!

Εμεις με τον αντρα μου ειμαστε μαζι περιπου 9 χρονια,απο τη Β'λυκειου για την ακριβεια (συμμαθητες).Αρραβωνιαστηκαμε πριν απο 5 χρονια και παντρευτηκαμε πριν απο 2.Καλα δεν ειμαστε κι εμεις???

Τι να πρωτοσχολιασω τωρα?????

Λενακι μου σχεδον ολη μερα τη νιωθω.Αφου απορω,αυτο το μωρο δεν κοιμαται καθολου????????Αχ μακαρι να μου συνεχισει ετσι!!Μου αρεσει πολυ οταν τη νιωθω!!!!!!

Bibibo τι γλυκια κοιλιτσα ειναι αυτη!!!!!!!!!!!Μ'αρεσει!!!!!!!

Ιωαννα τυχερουλα θα πας διακοπουλες,ε?????Καλα να περασετε!!!

Καλα αποτελεσματα με την αυχενικη την Παρασκευη και θα περιμενουμε κι εμεις να μας πεις τι πιπι εχει!!!!!!!!!!!

Αννουλα εχει πολλη ωραια θαλασσα στην Αναβυσσο!!!!Καλο μπανακι και μην ξεχασεις να μας βαλεις φωτο το βραδυ!!!!

Ειρηνη παλι καλα που θυμωσουν οτι πρεπει να κανεις τις προγεννητικες!!!! :P

Α ρε τι συστημα υγειας εχουμε εμεις!!!!!Μοναδικο!!!!!!!!

Καλα αποτελεσματα!!!!!

Βασια καλο κουραγιο με το σιδερωμα.Εγω πλεον δεν τα αφηνω να μαζευονται 1 το πολυ και 2ο πλυντηριο και μετα σιδερο!!!!!

Τι γλυκια που ειναι η ζουζουνα σου!!!!!!!!!

Μαρακι μου κι εσυ αγορακι?????????Ολα καλα με την αμνιο,ε???

ΜΠΡΑΒΟ!!!!!!!ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΑΙ ΠΟΛΛΗ ΠΟΛΛΗ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ ΤΩΡΑ!!!!!

Αγγελικη ευτυχως που υπαρχει κι αυτο το ρημαδοιντερνετ και μας φερνει πιο κοντα με τους ανθρωπους μας...

Υπομονη με τη μαμα σου,ο ερωτας θελει θυσιες!!!!! ;)

Ζωουλα καλο καφεδακι!!!!!!!Κι εγω σημερα και αυριο θα εχω τον αντρουλη μου ολη μερα στο σπιτι!!!!!!!!!!!!

Φιλιω δεν εχετε κλιματιστικο?????? :ohmy:

Πως την παλευεις με τοση ζεστη???????Χαρα στο κουραγιο σου!!!!!!!!

Ωραιο σεντονακι απλωσα παλι,υπερδιπλο!!!!! :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ασε Δεσποινα μου νοικιαζουμε εδω κ δεν εχει με ανεμιστηρες τη βγαζουμε ειπαμε του χρονου θα βαλουμε αλλα ρωτησα κ δεν θαναι καλο για το μωρο ηδη κ εγω οταν ειμαι για ωρα σε κλιματιστικο με πιανει κεφαλι κ λαιμος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Φιλιω μου το ξερω οτι δεν ειναι και ο,τι καλυτερο αλλα με τοση ζεστη,δεν παλευετσαι χωρις αυτο.Εμεις ευτυχως εχουμε και στο σαλονι και στην κρεβατοκαμαρα.Οποτε καταλαβαινεις 24ωρες το 24ωρο αναβει ενα απο τα δυο.

Δεν πατε για κανενα μπανακι στους Αμμολοφους να δροσιστειτε?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ επιτελους τελειωσα.εριξα κ ενα σφουγγαρισματακι κ τωρα εβαλα να φαω με την μικρη μου.σημερα εκανα ταλιατελες με κιμα.μιαμ μιαμ το αγαπημενο μου!οσο για το σιδεΡο ουτε εγω το αφηνω να μαζευτει απλα καθε δευτερα βαζω φουλ πλυντηρια.πετσετες σεντονια ρουχα κ ετσι μαζευονται πολλα.αλα τελειωσα τι ωραια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλη ορεξη Βασια μου!!!!!!!

Εγω ακομα περιμενω τον αντρα μου να μου φερει λαχανο.Θα κανω λαχανο με κρεας και μπολικο λεμονακι!!!!!!!!!Μιαμ μιαμ μιαμ!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια,

Έκανα κι εγώ την αυχενική την Παρασκευή, τα βρήκε όλα καλά ο γιατρός, την Πέμπτη βγαίνουν οι αιματολογικές και έχω μια σχετική ανησυχία. Είμαι κι εγώ 36, αλλά ο γιατρός μου δεν είναι υπέρ της αμνιοπαρακέντησης αν οι εξετάσεις μου βγουν καλές. Οπότε είμαι εν αναμονή. Α, και μας είπε μάλλον αγοράκι, αλλά δεν το δένω και κόμπο...

Σήμερα θα φεύγαμε διακοπές (το περιμένω τρεις μήνες τώρα), αλλά ο άντρας μου άργησε στη δουλειά και έτσι θα φύγουμε αύριο. Έχω κάτι νεύρα! Δεν φταίει κι αυτός το ξέρω, αλλά του γκρίνιαξα για τα καλά. Και τώρα το έχω ρίξει στο σίδερο και χωρίς κλιματιστικό βράζω - δεν βάλαμε από άποψη οικολογική, αλλά φέτος το καλοκαίρι το έχω σκυλομετανιώσει!

Καλά αποτελέσματα σε όσες κάνατε την αμνιο και καλή συνέχεια σε όλες σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου!!!Τέλεια η θάλασσα στην Ανάβυσσο!!!Αν και δεν μπόρεσα να μείνω πάνω από 1 1/2 ώρα...Άρχισα να φουντώνω και φύγαμε!Φωτογραφίες θα βάλω το βράδυ γιατί θέλω να κάνω ντουζάκι και να χαλαρώσω λίγο...Έχω τον εξής προβληματισμό βρε κορίτσια: εδώ και 2 μέρες,νιώθω ένα τράβηγμα χαμηλά στην κοιλιά,αρκετά ενοχλητικό!Νιώθω ότι θα σκιστεί το δέρμα μου!!Το έχετε κι εσείς?Είναι επειδή μεγαλώνει μάλλον ε?Πως το αντιμετωπίζετε?Έβαλα μια ενυδατική κρεμούλα και ανακουφίστηκα κάπως αλλά όχι εντελώς... :dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κουκλιτσες μου,και εγω αυτην την εβδομαδα εχω την αδερφη μου και με βοηθαει στις δουλειες.εν τω μεταξυ θελω να ρωτησω κατι ρε κοριτσια απο οσο διαβαζω οι αντρες σας δεν σας απαγορευουν να κανετε δουλειες, εμενα γιατι δεν με αφηνει να κανω τιποτα απολυτως???????? :huh: μιλαμε αν πλυνω π.χ. κανα πιατο οταν λειπει το πρωι αρχιζει την μουρμουρα καλα αν δε, πω οτι με ποναει κατι μου λεει ειδες εγω σου τα λεγα μην κανεις δουλειες! :blink: μιλαμε εχω αρχισει να νευριαζω.δεν θελω να τα κανει ολα μα ολα αυτος γιατι τα ωραρια του ειναι αρκετα δυσκολα και ολη μερα δουλευει.το μονο που μου επιτρεπει ειναι το μαγειρεμα και αυτο με μιση καρδια

εγω κοριτσακια εχω βαλει 3,5 κιλακια προσπαθω να προσεχω.

δεσποινακι κλωτσαει η μπεμπα ε??????σπιτι ακομη δεν βρηκαμε :unsure: ειμαστε δυστυχως στο ψαξιμο.

μπιμπιμπο τι τελεια κοιλιτσα ζηλεψα θα βγαλω και εγω αυριο μια και θα την ανεβασω.σε ποια εβδομαδα εισαι?

ειρηνη,ρεβεκα,λενακι,καλι και σε ολες τις αλλες :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε που ειστε ολες σας?εγω απολαμβανω ηρεμια.η μικρη μου εΙναι στην γιαγια της κ γο εχω γεμισει την μπανιερα με νερο φουλ κ χαλαρωνω.τι ηρεμια τι χαλαρωση που νιωθω μεσα στο νερο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κι απο μενα :)

Βρε κοριτσακι αρσενικοβοτανο πηρανε οι αντρες σας και κανετε ολες σας αγορια :woohoo:

Πρεπει να μου πειτε το μυστικο ωστε αν και το δευτερο ειναι κοριτσι να ξερω τι να κανω στο τριτο. ΒREEZΕ μηπως θυμασαι ποσους παλμους ειχε στην αυχενικη σου το μπεμπε? Εμενα ηταν 162 σφυξεις!

Αυτα για σημερα ακομα περιμενω τα αποτελεσματα απο το Papp A, εχω κατι νευρα και αγωνια μαζι......

Ααα georgiasamar ειμαι 15 εβδομαδων :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου γλυκα γεια σας

σημερα ειμαι ολη μερα ξαπλα :lol::lol: βαρεθηκααααα

αλλα ο αντρας μου ειπε οτι θα με δεσει αν σηκωθω :blink: :laugh: :laugh:

ΓΕΩΡΓΙΑ μου και εμενα μου σπαει τα νευρα γιατι δεν με αφηνει γενικα να κανω τιποτα μονο ενα φαι αλλα κανω υπομονη γιατι ξερω οτι το κανει για καλο . ;)

bibibo μου και εμενα νομιζω 162 ειχε .οσο για συνταγη δεν ξερω αν υπαρχει :laugh: :laugh: εμας δεν μας ενιαζε τι θα ειναι .ο κουνιαδος μου παλι λεει εμεις μονο αγορια κανουμε εχει κατουρηθει αυτος :woohoo: :woohoo:

ΑΝΝΟΥΛΑ κουκλοι ειστε και οι 2 σας κοριτσακι μου .να ειστε ευτυχισμενοι και με το καλο το μωρακι σας .

ΚΑΛΙ ζηλεψα και παω και εγω να χωθω στην μπανιερα :cheer::cheer:

ANNAKO καλα να περασετε :):) κοιτα να το ευχαριστηθεις και οι εξετασεις θα ειναι μια χαρα

φιλακια πολλα και γλυκα σε ολες :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαιρετώ τα κοριτσάκια μου!!! αχ πόσο μου λείπετε!! Προσπαθώ απ το πρωι να μπω να σας γράψω και όλο με πετάει :angry: μόλις τα κατάφερα και αυτό δεν ξέρω για πόσο.

Μαράκι μου χαίρομαι που πήγαν όλα καλά!!! είδες δεν ήταν τίποτα τελικά. Μάθατε και το φύλλο βλέπω. Με το καλό ο αγόραρος σας!!!αύριο θα ξέρω και εγώ επιτέλους!!! Δεύτερη μέρα ξάπλα σήμερα αν και σηκώθηκα λίγο το απόγευμα και πήγαμε με την αδελφή μου τη μικρή μου, σε ένα λουνα παρκ εδώ δίπλα,αλλά την έβγαλα στο παγκάκι.

dat την άμνιο την έκανα όχι για κάποιο πρόβλημα, η αυχενική ήταν μια χαρά απλά λόγω ηλικίας 36 είμαι και εγώ.

Κλείνω πριν με πετάξει κοριτσάκια μου. Πολλά πολλά φιλάκια σε όλες σας!!! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σας :)

Τι κανετε σημερα? Πως ξυπνησατε? Εγω δεν ηθελα να ξυπνησω εβλεπα ωραιο ονειρο, εβλεπα τον Ρουβα στον υπνο μου :woohoo:

Αααχ φατε ματια ψαρια που λενε......

Τις απαντησεις ακομα τις περιμενω :angry: Ετσι μου 'ρχετε να παω να της παρω μονη μου..............

Αννουλα ειστε πολυ ταιριαστο ξευγαρι και φαινεσαι και πολλη μικρη, εγω ειμαι 31 :cheer:

Breeze λες να τα βαψω γαλαζια κι εγω?

Πολλα φιλακια σε ολες σας, θα τα πουμε παλι μετα :):kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου!ΖΕΣΤΗ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ!!!!

Μαρακι μου μπραβο με την αμνιο!!!! :):):):) Με τοση θετικη ενεργεια που ανταλλασουμε μονο καλα μπορουν να πηγαινουν τα πραγματα :):kiss::kiss::kiss::kiss:

Αννουλα κουκλακια και οι δυο σας!Καλε ποσο χρονων εισαι γιατι φαινεσαι πολυ μικρουλα! :cheer:

Καλι μου ωραια η ιδεα με το αφρολουτρο θα το κανω αποψε! ;);)

Μαριελεν με το μαλακο οι βολτιτσες λιγες μερες να καθεσαι ησυχη :)

Πολλα αγορια βγαζει ο Μαιος.... :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: να δω κι εγω την Παρασκευη αν ειναι οντως κοριτσακι η λογω Μαιου μου γυρισει και εμενα σε αγορακι! :P:P:P:P

Ειρηνη Λενακι γεωργια Δεσποινα bibibo Ρεββεκα και στις υπολοιπες :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάρες με τις όμορφες κοιλίτσες!!!Πως πάνε τα κέφια???Ρωτάτε πολλές πόσο χρονών είμαι,πόσο σας φαίνομαι δηλαδή??? :P Τον Οκτώβριο κλείνω τα 23 φιλενάδες!!Αν και μικροδείχνω η αλήθεια είναι... Να σας κάνω μια αδιάκριτη ερώτηση??? :blush::blush::blush: Τώρα με την εγκυμοσύνη,κάνετε έρωτα???Κι αν επιτρέπεται,πόσο συχνά?Εγώ τους πρώτους 2-3 μήνες φοβόμουν πολύ και ζήτημα να έκανα 2-3 φορές.Μετά ο γυναικολόγος με ενθάρρυνε και κάνουμε μια φορά στις 3-4 μέρες! :blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω προσωπικα φιλεναδα φοβαμαι και τον εχω τιμωρια τον κακομοιρη :P

Μπορει αυτος να θελει αλλα εγω δε νιωθω καλα, δε νιωθω ερωτικη...

Βεβαια ο γιατρος δε μου το εχει απαγορευσει αλλα εγω δεν....

Αστους εκει λιγο να ψηθουνε :):P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννουλα εσυ εισαι κοριτσι μου μικρουλα δεν μικροδειχνεις απλα! :laugh: :laugh: :laugh:

Για αυτο με την επαφη τωρα που λες εμενα ο γιατρος μου το απαγορευσε για το πρωτο τριμηνο!Μολις μπω στο δευτερο μου ειπε ας κανουμε αλλα με προσοχη και συνεση ;) Τι να πω ο αντρας μου εχει ενα θεμα εγω παλι και μονο που ξερω πως προσεχω το μωρο μου κανω υπομονη! :) Τωρα που μπαινω στο 2ο τριμηνο θα ανοιξουμε διπλωματικες σχεσεις παλι :P:P και απο τον 7ο και μετα αδερφακια παλι! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα γίνω μικρομανούλα λοιπόν!Βασικά έχω δυο φιλενάδες που είναι 21 και η μια έχει αγοράκι 2 ετών και η άλλη αγοράκι 4 μηνών.Ένας φίλος 23 χρονών έχει κόρη 2 ετών και έτσι δεν αισθάνομαι και τόσο μικρή! :P Μωρέ και εγώ δεν νιώθω τόσο ερωτική και πολλές φορές αγχώνομαι,μην κάνουμε καμια απότομη κίνηση αλλά τον λυπάμαι τον κακόμοιρο να τον αφήνω έτσι...Δεν προλάβαμε να ξεσαλώσουμε πολύ μέχρι που μας έκανε ντου το μπεμπέ!! :huh: Οπότε προσπαθώ να κρατήσω μια ισορροπία (σαν ζυγός που είμαι).Δεν μου είπατε όμως βρε κορίτσια,έχετε κι εσείς τράβηγμα χαμηλά στην κοιλιά??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...