Μετάβαση σε περιεχόμενο

εμένα θα με καλοσωρίσετε


Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ..

Εγώ ειμαι η Despi και το δικό μου το μωρό μ ε γ α λ ω σ ε και είναι πλέον 12 και κάτι!!

...λέω ....για το δεύτερο τώρα :ο)) βασικά προσπαθώ να με πίσω... :whistle:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα despi!!!!!καλως ηρθες στην ομορφη παρεα μας!!!να το χαιρεσαι το παιδακι σου κ.......βουρ για το 2ο!!!!!αμα θες σε πειθω εγω για 2ο!!!εχω πολλα επιχειρηματα!!χιχιχιχι!!! :lol::lol: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλως ορισες!!!!!!και εγω αλλα πιο μικρακι 12 μηνων!!!!!

Με το καλο να κανεις και ενα δευτερο να ξαναθυμηθεις μωρουδιστικη μυρωδια πουδρας ατελειωτα ξενυκτια γκρινια κολικους περιτα κιλα αλλαγματα κατουρημενης πανας μπολικες συμβουλες για το μεγαλωμα του δευτερου μωρου σου απο καθε γνωστο και αγνωστο ελειψη σεξ και χρονου με τον αντρα σου και τα γνωστα ομορφα με τον ερχομο ενος μωρου!!!!

θα χαρει και το μεγαλυτερο αδεφακι που επιτελους για καποιο χρονικο διαστημα θα σταματησεις να το ελενγχεις οπως τωρα που δεν εχεις αλλο και ειναι μονακριβο!!!!

Σε επεισα?????βουρ για το δευτερο!!!!! :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς ήρθες στην παρέα του Mammy!!!

Mε το καλό το δεύτερο μωρό

να έρθει να σας κάνει ...τετράδα!

ΠΟοοοσο γέλασα, Ελένη, με τα επριχηρήματα σου!!!!!

Είμαι σίγουρη πως η κοπέλα ήδη θα ξεκίνησε τις προσπάθειες......

xaxaxaxaxaxaxa!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λετε να την φρικαρα τη γυναικα και να εφυγε?????

μη φευγεις ελα πισω!!!!!!!!

ασχετα με οσα εγραψα πιο πανω κατα τα αλλα ειναι ωραια να εχεις ενα μικρο μωρακι να σε κοιταει στα ματια να σου χαμογελαει να σου ψευτοκλαιει για αγκαλιτσα.......... :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕλένηΧ έγραψε:

λετε να την φρικαρα τη γυναικα και να εφυγε?????

μη φευγεις ελα πισω!!!!!!!!

ασχετα με οσα εγραψα πιο πανω κατα τα αλλα ειναι ωραια να εχεις ενα μικρο μωρακι να σε κοιταει στα ματια να σου χαμογελαει να σου ψευτοκλαιει για αγκαλιτσα.......... :P

οχι καλε μαλλον θα πηγε να πιασει "δουλεια" :):):)

πλακα κανω!

καλως ηρθες στην παρεα μας!και με το καλο να σου ερθει ενα δευτερο μωρακι :):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν πρεπει να με βοηθήσετε να καταλάβω πως δουλεύει ολο αυτό με το φορουμ ...γιατι αν και τις τεχνολογιας ...τα εχω βρει σκούρα η γυναίκα!!!

ειδικά εκει στο προφιλ μου...πως σας κάνω add στις επαφες μου κτλ....

:unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

WELCOME GIRL!!!!Να χαιρεσαι το παιδακι σου!!Με το καλο ευχομαι και το 2ο!! Εχω κορη..που κλεινει τον Αυγουστο τα 10!!!τωρα περιμενουμε το Σεπτεμβριο τον αδελφουλη της!ειμαι η Κατρινα(Κατερινα) :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dgiannop έγραψε:

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ..

Εγώ ειμαι η Despi και το δικό μου το μωρό μ ε γ α λ ω σ ε και είναι πλέον 12 και κάτι!!

...λέω ....για το δεύτερο τώρα :ο)) βασικά προσπαθώ να με πίσω... :whistle:

καλησπέρα.......καλως ήρθεςςςς...... :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕλένηΧ έγραψε:

καλως ορισες!!!!!!και εγω αλλα πιο μικρακι 12 μηνων!!!!!

Με το καλο να κανεις και ενα δευτερο να ξαναθυμηθεις μωρουδιστικη μυρωδια πουδρας ατελειωτα ξενυκτια γκρινια κολικους περιτα κιλα αλλαγματα κατουρημενης πανας μπολικες συμβουλες για το μεγαλωμα του δευτερου μωρου σου απο καθε γνωστο και αγνωστο ελειψη σεξ και χρονου με τον αντρα σου και τα γνωστα ομορφα με τον ερχομο ενος μωρου!!!!

θα χαρει και το μεγαλυτερο αδεφακι που επιτελους για καποιο χρονικο διαστημα θα σταματησεις να το ελενγχεις οπως τωρα που δεν εχεις αλλο και ειναι μονακριβο!!!!

Σε επεισα?????βουρ για το δευτερο!!!!! :kiss::kiss::kiss::kiss:

Αμαν ρε Ελενη! :laugh: :laugh: Εμενα μου ηρθε να δωσω κι αυτο που εχω!! :laugh: :laugh:

Καλως μας ηρθες!!!!! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...