Μετάβαση σε περιεχόμενο

Θεσσαλονικιες ενωθειτε...


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΕ ΚΑΙ ΜΕΝΑ!!!

31/10/2008 ΠΕΦΤΕΙ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ!!

ΑΝ ΣΑΣ ΒΟΛΕΥΕΙ ΚΑΙ ΣΤΟ COSMOS ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΚΑΙ PARKING???

ΝΑ ΦΕΡΩ ΚΑΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ??

ΚΑΤΑ ΤΙΣ 7,30 ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ...

ΕΝΩΘΕΙΤΕ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΕ ΚΑΙ ΜΕΝΑ!!!

31/10/2008 ΠΕΦΤΕΙ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ!!

ΑΝ ΣΑΣ ΒΟΛΕΥΕΙ ΚΑΙ ΣΤΟ COSMOS ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΚΑΙ PARKING???

ΝΑ ΦΕΡΩ ΚΑΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ??

ΚΑΤΑ ΤΙΣ 7,30 ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ...

ΕΝΩΘΕΙΤΕ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ok απο ο,τι βλεπω στο Mediterranean Cosmos ειναι καλα!

Στις 31 Οκτωβριου και στις 7 και μιση περιπου σε καποιο απο τα καφε εκει.Προσωπικα η ωρα ειναι καλη γιατι δουλευω μεχρι τις 6 και μιση.

Αν δεν βολευει η ωρα το κανουμε 7 Νοεμβριου Παρασκευη για να μην ειναι Σαββατοκυριακο. Οσο για μαγαζια εχει στο Κοσμος πολλα...

Εμενα μου αρεσει πολυ το Garcon. Το θεμα ειναι αν ειμαστε πολλες να κλεισουμε τραπεζι. Δεν ξερω...Θα ειμαστε καμμια 10 - 15?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ok απο ο,τι βλεπω στο Mediterranean Cosmos ειναι καλα!

Στις 31 Οκτωβριου και στις 7 και μιση περιπου σε καποιο απο τα καφε εκει.Προσωπικα η ωρα ειναι καλη γιατι δουλευω μεχρι τις 6 και μιση.

Αν δεν βολευει η ωρα το κανουμε 7 Νοεμβριου Παρασκευη για να μην ειναι Σαββατοκυριακο. Οσο για μαγαζια εχει στο Κοσμος πολλα...

Εμενα μου αρεσει πολυ το Garcon. Το θεμα ειναι αν ειμαστε πολλες να κλεισουμε τραπεζι. Δεν ξερω...Θα ειμαστε καμμια 10 - 15?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια θα ήθελα πολύ να είμαι και εγώ μαζί σας στην συνάντηση αλλά μένω στην νότια Χαλκιδική και μου είναι πολύ δύσκολο να μετακινηθώ.

Οι μετακινήσεις μου περιορίζονται στις απολύτως απαραίτητες. Εύχομαι στην επόμενη συνάντηση να είμαι εκεί. Σας εύχομαι να περάσετε υπέροχα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια θα ήθελα πολύ να είμαι και εγώ μαζί σας στην συνάντηση αλλά μένω στην νότια Χαλκιδική και μου είναι πολύ δύσκολο να μετακινηθώ.

Οι μετακινήσεις μου περιορίζονται στις απολύτως απαραίτητες. Εύχομαι στην επόμενη συνάντηση να είμαι εκεί. Σας εύχομαι να περάσετε υπέροχα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...