Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 66
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΛΟΙΠΟΝ ΠΑΤΑ ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΕΙΣ ΣΤΟ ΓΛΙΤΕΡ ΚΟΜ ΑΚΟΛΟΥΘΑ ΤΗΝ ΔΙΔΙΚΑΣΙΑ ΠΟΥ ΣΟΥ ΛΕΙ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΤΗΝ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΣΕΙΣ ΘΑ ΣΟΥ ΒΓΑΛΕΙ ΕΝΑΝ ΚΩΔΙΚΟ ΠΟΥ ΛΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΦΟΡΟΥΜ..... ΜΑΡΚΑΡΙΣΕ ΤΟ... ΑΡΙΣΤΕΡΟ ΚΛΙΚ ΑΝΤΙΓΡΑΦΗ.....ΜΕΤΑ ΕΛΑ ΣΤΟ ΠΡΟΦΙΛ ΣΟΥ... ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ ΠΡΟΦΙΛ....ΦΟΡΟΥΜ.... ΚΑΙ ΜΠΕΣ ΣΤΟ ΚΟΥΤΑΚΙ ΚΑΙ ΚΑΝΕ ΕΠΙΚΟΛΛΗΣΗ. ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΚΑΙ ΕΓΙΝΕ. ΑΝΤΕ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΔΩ ΤΟ ΜΠΕΜΠΟΥΚΙ ΣΟΥ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σε ευχαριστω πολυ πολυ και δεν το πιστευω οτι τα καταφερα!!!!!

Κοριτσια να ενειμερωσω οτι υπαρχει ειδη ανοιχτο post με της μανουλες του Μαιου οποτε ελατε απο κει να γινουμε πιο πολλες.Πανμαικος λεγετε και ειναι στους μηνες εγκυμοσυνης τα κοριτσια το εχουν ανοιχτο απο προ γεννας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε συ ζουβι θα με τρελανεισ τωρα??? που το βρηκεσ το ριλαξ αυτο?? ολη την ελλαδα εχω ψαξει και μου λεν οτι υπαρχει. τελοσ ιουλιου ταχα θα ερθει!!! ευχαριστημενη???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παρα πολυ!!!! εγω το πηρα απο τα jumbo.

Ασε δεν ειμαι καθολου καλα σημερα πηγαμε στο χωριο με τους δικους μου και μας πηραν τηλ.απο το νοσοκομειο και μας ειπαν οτι επαθε ατυχημα ο αδερφος μου.ΣΟΚ....Η μαμα μου να τσιριζει να εχει πανικοβαλει τον μπαμπα μου εγω να πρεπει να προσπιουμε οτι ολα ειναι ενταξει και να θελω στην πραγματικοτητα να αρχισω να κλαιω, να παιρνω τηλ. τον αλλο μου τον αδερφο για να παει στο νοσοκομειο και να μην τον βρισκω,το κακο ειναι οτι δεν ειναι και σε νοσοκομειο της Θεσσαλονικης ειναι στον πολυγυρο στην χαλκιδικη ευτυχος ειναι ζωντανος αν και ειναι αρκετα χτυπημενο το πουλακι μου θελω να παω και δεν ξερω πως...δεν εχω ποιος να μου κρατησει το παιδι ουτε η πεθερα μου δεν ειναι εδω.

Το κεφαλι μου κοντυει να σπασει και το στομαχι μου ειναι χαλια μου ερχετε να αρχισω να τσιριζω..........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΟ ΠΟ ΧΑΛΙΑ... ΛΥΠΑΜΑΙ ΡΕ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!!ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΑΝ ΗΤΑΝ ΚΑΤΙ ΠΟΛΛΥ ΣΟΒΑΡΟ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟΝ ΚΡΑΤΟΥΣΑΝ ΕΚΕΙ ΘΑ ΤΟΝ ΣΤΕΛΝΑΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ. ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΩ ΠΕΡΥΣΙ ΤΟΝ ΙΟΥΛΙΟ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΕΡΑΣΑ ΤΑ ΙΔΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΜΑΜΑ ΜΟΥ. ΑΠΟ ΑΤΥΧΗΜΑ 8 ΕΓΧΕΙΡΙΣΕΙΣ ΧΡΕΙΑΣΤΙΚΕ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΙΣ 2 ΠΡΩΤΕΣ ΜΕΡΕΣ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΤΗΝ ΧΑΝΩ. ΕΠΕΙΔΗ ΤΑ ΠΕΡΑΣΑ ΑΣΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΜΗΝ ΠΑΣ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΠΑΘΕΙΣ ΣΟΚ. Ο ΠΟΝΟΣ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΟΥΝ ΣΟΒΑΡΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΦΡΙΧΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΤΡΑΝΤΑΓΜΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΕΙΣ ΟΥΤΕ ΝΑ ΒΛΕΠΕΙΣ. ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝ ΚΑΛΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα.zoumpalou πως πάνε τ;α πράγματα με τους δικούς σου.Συγγνώμη δεν έγραψα νωρίτερα αλλά κάτι συμβαίνει με το δίκτυο και με πετάει συνέχεια έξω.

Εμείς κάναμε το εμβόλιο την Παρασκευή και ανεβάσαμε ένα 37,4.Ευτυχώς έπεσε σε μια ώρα και δεν ξανάκανε.

Τώρα τον άλλο μήνα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοπελα μου ειναι καλυτερα,οπως εγραψα και πιο πανω υπαρχει ειδη ανοιχτο θεμα με της μανουλες του μαιου ειναι στους μηνες εγκυμοσυνης και λεγετε πανμαικος σε περιμενουμε απο κει φιλακια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...

Λοιπον ναναι και εγω!!! Θα σας γραψω πρωτα τα σχολια απο το ΠΑΝΜΑΙΑΚΟ και μετα θα διαβασω το τι γινεται εδω και να σας μαθω!

Συμπεθερα μου κουκλος κουκλος ο πασας μου.Οσο πιο πολυ τον βλεπει τοσο πιο πολυ τον ερωτευεται η Σαντυ, την βαζω διπλα μου στο κρεβατι και μολις τον βλεπει τσιριζει!!! Εγω θελω να κανω γρηγορα το δευτερο αλλα λογω καισαρικης πρεπει να περιμενω,μολις ομως τελειωσει η προσθεσμια βουρ για δευτερο γιατι δεν κρατιεμαι!!! Καλα σου λεει η Ελενα βαλτον κατω τον Αλεξ και τρελανε τον. Οσο για τη ζηλεια μου ειναι εμφανες οτι η σκατουλιτσα λιωνει για το μπαμπα της, δεν πειραζει το δευτερο θα μου μοιαζει!!!!

Ελενα μου το ψιχουλο μεγαλωσε και εγινε καρβελι!!! Να σου ζησει!!!

Κοριτσια χθες δεν κοιμηθηκα καθολου το βραδυ η Σαντυ ανα μια ωρα ηταν ξυπνια. Την σηκωνα με βυζανε κοιμοτανε μιση ωρα γκρινιαζει την αλλαζα πλευρο κοιμοτανε ακομα μιση ωρα και παλι τσουπ βυζι. Με πεθανε η σκατουλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...