Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

[file/] ΣΤΙΣ 20 ΜΑΙΟΥ ΕΦΕΡΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ ΕΝΑ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙ. ΤΟΝ ΓΙΟ ΜΟΥ!!!!!ΕΙΜΑΙ ΜΙΑ ΤΡΕΛΗ Κ ΤΡΕΙΣ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΝΕΑ ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΕ ΧΙΛΛΙΑΔΕΣ ΑΠΟΡΙΕΣ :blink::blink: ΠΟΙΕΣ ΑΛΛΕΣ ΕΙΣΤΑΙ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ. ΝΑ ΓΝΟΡΙΣΤΟΥΜΕ? [file/]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 66
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γειά σου elanatsak!!Στις 13 Μαιου έφερα και εγώ στον κόσμο μια απίστευτα γλυκειά φατσούλα που κάθε μέρα που περνά τον αγαπώ ακόμη περισσότερο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω περιμενω να ρθει ο ανηψιος μου που γεννηθηκε στις 20 μαιου θα ρθει πρωτη φορα σπιτι μου ολο κοιμαται αυτο το παιδακι μονο που εχει ζορι με τα κακακια του το καημενο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΟΣ ΤΕΣ. ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΟΥΝ ΣΕ ΟΛΕΣ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΚΑΙ ΑΝΙΨΑΚΙΑ. ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟΤΥΧΑ!!!!!ΕΛΠΙΖΩ ΑΠΟ ΕΔΩ ΝΑ ΤΑ ΜΕΓΑΛΩΣΟΥΜΕ Η ΜΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ. ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΙΧΕ ΖΟΡΙ ΜΕ ΤΑ ΚΑΚΑ ΑΛΑΞΑΜΕ 3 ΓΑΛΑΤΑ ΚΑΙ ΣΩΘΗΚΑΜΕ ΜΕ ΤΟ ΝΟΒΑΛΑΚ ΙΤ 1. ΤΩΡΑ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΧΩΡΙΣ ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑΤΙ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΜΕ ΜΠΑΤΟΝΕΤΕΣ ΛΑΔΙΑ ΒΑΖΕΛΙΝΕΣ ΚΤΛ. ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ 2-3 ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΜΕΡΑ. ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΠΟΥ ΣΩΘΗΚΑΝ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΓΑΛΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΙΠΑ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΟΤΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΔΟΚΙΜΑΣΩ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΠΕΤΥΧΕ. ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΠΟ ΠΟΥ ΕΙΣΤΑΙ?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!Εδω η καλη η νυφη, :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: .

εγω γεννησα 27 Μαιου,καλα ειναι πολυ ωραια να εχεις το δικο σου μωρακι,πο πο δεν υπαρχει καθολου ελευθερος χρονος μιλαμε.

απο ότι ξερω ειναι και αλλες κοπελες πολλες που γεννησαν Μαιο,εγω εχω πολυ καιρο να μπω λογο τις μικρης.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να μας ζησουν τα μωρακια,και ολα οσα εχουν γεννηθη ολα γερα καικαλοτυχα να ειναι.

κοριτσια θηλαζει καμια απο σας;;

ααα εγω και η μικρουλα μου ειμαστε απο κομοτηνη.εσεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλη ιδεα ΑΝΝΑ1503 ας βαλουμε φοτο των μωρον μας. ;);););)

εγω βαζω μια τις μικρης μου να την δειτε,ομορφη δεν είναι;;;;

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δυστυχώς φωτο δεν μπορώ να βάλω και δεν ξέρω γιατί!!

Θηλάζω και δίνω συμπλήρωμα παράλληλα με το στήθος 2-3 φορές την ημέρα.Εχουμε παλλινδρόμηση από την αρχή και τα βγάζει ο καημενούλης.Ευτυχώς κάποιες μέρες είναι καλύτερα.

Εσείς θηλάζετε?Κάθε πόσες ώρες?Τα βράδυα κοιμάστε????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω γεννησα τον μπουρμπουλιθρα μου στις 3 μαιου με καισαρικη γιατι δεν ηθελε να ξεκολλιση απο την μανουλα :P δεν ηξερε ομως ποσο αυτοκολλιτη θα γινομασταν οταν θα εβγαινε εξω :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

debie ΕΙΝΑΙ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΚΑΙ ΜΗ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΤΗΝΝ ΚΑΠΑΡΟΝΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΧΑΧΑ. ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΟΛΕΣ ΤΑ ΜΩΡΑ ΣΑΣ. ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΜΑΖΕΥΤΗΚΑΜΕ. ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΠΙΔΑ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ ΜΕΡΙΚΕΣ Κ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΤΑ ΠΑΜΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ. ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΑΛΩ ΦΩΤΟ ΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΝΤΕΠΙ ΠΕΣ ΜΑΣ ΤΗΝ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ. ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΒΕΡΟΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia kalimera.ti kanoyn ta koyklia sas???? ax ti xara exoyme mia bdomada koimomaste ta bradia!!!!!!!!koimomaste stis 11 kai xipname stis 6.30!!!!! o kalos moy!!!!! den thelei na koyrazei tin manoyla toy. filia se oles!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα.Εμείς δυστυχώς χθές βράδυ μετά τις 3 ξυπνούσαμε για γαλατάκι κάθε 2 ώρες οπότε είμαι πτώμα σήμερα.Περιμένω και κόσμο σήμερα να δούν τον μπέμπη και θέλω να τελειώσω και τις δουλειές του σπιτιού!!!

Ελπίζω στο βράδΥ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα μανουλες!!!εμενα ο μπεμπουλης μου κοιμηθηκε μια χαρα απο της 12 μεχρι της 7 και μετα απο της 7.30 μεχρι και της 11 φαινετε στον υπνο πειρε απο την μανουλα :P Φιλακια στα μπεμπακια σας...σμουτς.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! Εμείς μένουμε στην Πεύκη! Δεν θηλάζω αλλά τα πάμε μια χαρά και με τα κακά μας και με το ξένο γάλα! Ακόμα τρώει άνα 3 ώρες και το βράδυ το ίδιο :blink: και ανυπομονώ να αρχίσει να κοιμάται λίγο παραπάνω γιατί τα έχω παίξει από την αϋπνία.

Ευτυχώς η γιατρός μου είπε οτι μόλις πάρει λίγο ακόμα βάρος θα αρχίσει απο μόνος του να κοιμάται παραπάνω (γεννήθηκε 2160 και τώρα είναι 3950).

Φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα..Μακάρι να ήξερα τι συμβαίνει.Την προηγούμενη εβδομάδα ήταν πολύ καλύτερα.Κάθε 3ωρο το πρωί και το βράδυ μου έκανε και 1 6ωρο!!

Θηλάζω και δίνω συμπλήρωμα παράλληλα 3 φορές την ημέρα γιατί έχει παλλινδρόμηση από όταν βγήκαμε από το μαιευτήριο.Θα δείξει..τι 'αλλο να πώ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια πόσα κιλά γεννήθηκαν τα μπεμπάκια σας και εκατοστά?

Τώρα πόσο είναι?

Ποιές θηλάζουν αποκλειστικά και ποιές δίνουν συμπλήρωμα?

Εμείς γεννηθήκαμε 3130 51 εκατοστά,βγήκαμε 2960 και την Δευτέρα που ζυγιστήκαμε 'ημασταν 4360 και περίπου(μέτρημα δικό μας!!) 57 εκατοστά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΥΠΟΜΟΝΗ ΕΙΜΑΣΤΤΕ ΤΥΧΕΡΕΣ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΤΑ ΕΧΟΥΜΕ...Ε ΑΣ ΧΕΝΥΧΤΑΜΕ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ. ΕΜΕΣ ΓΕΝΝΗΘΙΚΑΜΕ 3 ΚΙΛΑ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΣΤΕ 4600 ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΥΨΟΣ 51ΠΟΝΤΟΥΣ 1 ΜΗΝΩΝ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΙΧΕ 54,5 ΤΩΡΑ ΤΗΑ ΜΑΣ ΜΕΤΡΗΣΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΣΤΙΣ 20 ΤΟΥ ΜΗΝΑ.ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΨΗΛΩΣΕ ΠΑΝΤΟΣ ΠΟΛΥ ΓΙΑΤΙ ΒΛΕΠΩ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΔΕΝ ΤΟΝ ΠΕΡΝΟΥΝ ΣΤΟ ΜΑΚΡΟΣ!!!!! ΤΖΑΜΠΑ ΤΟΣΑ ΡΟΥΧΑ :(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΔΕΝ ΘΗΛΑΖΩ ΓΙΑΤΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΙΧΕ ΕΜΦΑΝΙΣΕΙ ΔΥΣΚΙΛΙΟΤΙΤΑ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙ Η ΑΙΤΙΑ ΝΑ ΗΤΑΝ ΤΟ ΣΙΔΙΡΟ ΠΟΥ ΠΕΡΝΩ ΕΓΩ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΦΕΡΝΕΙ ΔΙΣΚΙΛ. ΕΓΩ ΤΟΝ ΤΑΙΖΩ 5 ΦΟΡΕΣ ΤΙΝ ΜΕΡΑ ΑΠΟ 150ΓΡ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΞΥΠΝΑΕΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΙ ΚΛΑΕΙ ΤΟΝ ΞΕΓΕΛΑΩ ΛΙΓΟ ΜΕ ΤΗΝ ΜΠΙΜΠΙΛΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟ ΚΑΙ ΟΤΙ ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΠΡΟΤΟ ΜΗΝΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΕ ΝΑ ΞΥΠΝΑΕΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΓΙΑ ΦΑΙ. ΟΠΟΤΕ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΑ ΤΗΝ ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΤΟΥ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΒΟΛΕΥΕ ;);););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια μου εγω δεν καταφερα να θηλασω και ο μπεμπουλης μου εχει κολοικους,ελπιζω να μας περασουνε οταν γινουμε 3 μηνων σημερα ειμαστε 2 μηνων και 6 ημερων.

Γεννηθηκε 3840 και 52 ποντους :ohmy: βγηκαμε απο την κλινικη 3800 και στις 5 του μηνος που πηγαμε στην γιατρο μας να μας δει και να κανουμε τα πρωτα μας εμβολια ημασταν 5600 και 61 ποντους :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ZOUMPALOU ΠΟΛΛΥ ΜΕΓΑΛΟ ΤΟ ΜΩΡΟ ΣΟΥ ΠΩΣ ΤΟ ΒΓΑΛΕΣ?? ΧΑ ΧΑ ΚΑΙ ΠΑΧΥΝΕ ΚΑΙ ΠΟΛΛΥ ΜΠΡΑΒΟ ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ..ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΠΟΥ ΣΥΖΗΤΟΥΣΑΜΕ ΧΘΕΣ ΟΚ.. ΠΗΓΑ ΟΑΕΔ ΚΑΙ ΕΚΑΝΑ ΤΑ ΧΑΡΤΙΑ ΓΙΑ ΟΛΑ ΕΠΙΔΟΜΑ Κ 6ΜΗΝΟ. ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΑΝ ΔΕΝ ΠΑΡΕΙΣ ΤΟ ΕΠΙΔΟΜΑ ΤΟΥ ΟΑΕΔ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ 6 ΜΗΝΟ ΕΤΣΙ ΛΕΕΙ ΤΟ ΚΑΝΑΝ ΤΩΡΑ. ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...