Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2010 Νο 12


Recommended Posts

Μπράβο Βασούλα! Σούπερ και τα δικά σας νέα, μαμάς και μπεμπούλη!

Ευχαριστώ για τις ευχές. Άλλο ένα την άλλη Κυριακή και μετά... μπέμπα.

Κατερινάκι καλά ξεμπερδέματα! Τουλάχιστον να είναι ωραίο το αποτέλεσμα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

γιατι σε μαλωνει βρε Μπελλα μου ??????

μια χαρα ειναι 8 kg ..φαντασου οτι με τις ευλογιες του γιατρου μου μπορω να τρωω και ενα γλυκακι την εβδομαδα με 11kg παραπανω ,που να εβαζα 8kg!!!!!

o γιατρος δεν τον ειπε θρεφταρακι ,του λεω ειναι πολυ μεγαλος ? και μου λεει μια χαρα ειναι ...

καλε τα παχη μας τα καλλη μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελικη μου γεια σου ,ξεχασα να γαρψω οτι απο χθες ειχα τα πονακια που σου ελεγα σαν τραβηγμα σαν μαχαιρια μεσα στον κολπο !δεν αγχωθηκα ομως ( καλε πως εχω ηρεμισει ετσι ???) αφου τα βρηκε ολα οκ ο γιατρος υπεθεσα οτι ειναι απο την μητρα..

Βασουλα καλημερα και σε εσενα τι κανουν τα μπεμπουλια ???

Κατερινα πως τα πηγες με τα μαθηματα ????

κοριτσια σας ειπα οτι θα παρω την μαια σπιτι οταν γεννησω?

...θελω να μου δειξει καποια πραγματα για τον θηλασμο ,νομιζω οτι χρειαζεται ..αν και μου ειπε οτι το ιδανικο ειναι να κανω καποια μαθηματα στον 9ο για να ειμαι ετοιμη ..γενικα ειναι φοβερη κοπελα ,πολυ ηρεμη ..σε αντιθεση με εμενα !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασουλα ,το δικο μου και δεν εχει χωρο,σκεψου τα δικα σου που ειναι δυο τι θα γινεται ..πω πω και που να μπουμε στον 9ο! :silly: :silly:

Αγγελικη μου κι εγω αυτο πιστευω μαλλον ειναι η μητρα μας ,παντως αν και δεν με πιανει συχνα ειναι πολυ ενοχλητικο οταν το αισθανομαι :S

αχ κοριτσακια μου νυσταζω πολυ,μαλλον θα παω να την πεσω ..εφαγα σαν animal με αποτελεσμα να με πιασει υπνηλια !!! :laugh: :laugh:

5 τυροπιτακια και 1 μπουγατσα ...!!!! :blush:

εγω εφαγα την μπουγατσα ..το μωρο τα τυροπιτακια .... :blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xaxaxaxa kala :P kali ksekourasi :kiss::kiss::kiss:

twra oson afora ti vasoula me ta didimakia, pragmatika eisai aksia kai gw me to ena eimai sinexeia mesa sti gkrinia, olo ponaw de mporw na kounithw ktl :blush::S pou tha mas paei liges meres mas exoun meinei koritsia mou meta tha ta xoume agkalitsa ta mikra mas vasanakia ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε βρε τα κοριτσιαα..ξυπνησατεεε?? :laugh: :laugh: :laugh:

Βασουλα μουυυ τι μπεμπαρος κι εσενα!!Ολα καλα ολα ανθηρα!!παλι καλα που μιλησες με τη μαια..πολλα καλα σου ειπε!!ανοιξε και η ορεξη!! ;)

Αγγελικουλα..μην ανησυχεις..ολα ειναι φυσιολογικα!Εμενα σφιγγει η κοιλια μου ..πετρωνει..και μετα παλι νορμαλ..πονακια εχω διαφορα μεσα..δεν ανησυχω ομως..πιστυευω στη διαισθηση μου! ;) Με ενοχλει περισσοτερο..η μεση που δεν τη βολευω πουθενα..και η δυσπνοια!!ωρες νοιωθω οτι θα σκασω!

τωρα εκανα δουλιτσες..ξεσκαρταρησα τα ντουλαπακια του μπανιου απο παλια μισο αδεια μπουκαλακια..τα πεταξα ολα!αδειασα τη μια ντουλαπα στο πανω μερος .στο δωματιο της Ελενας(να δω που θα τα βολεψω ολα),επλυνα το πισω μπαλκονακι!

οσ για τα κιλα ενα μηνα τωρα ζυγιζομαι ειμαι 75!πιστευω να παρω κανα δυο ακομα!!μακαριιι!!συνολο δηλ 17 κιλα!στην Ελενα ειχα παρει 16!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και απο μενα κουκλιτσες!!! Μαρακι και Βασουλα καταπληκτικα τα νεα σας. Μεγαλωσαν πολυ τα νινακια σας,τι καλα!!! Εμενα χθες το απογευμα ηταν πολυ ησυχος ο μμπεμπης μου και ψιλοανησυχησα. Πηρα λοιπον τον αντρα μου τηλ και του λεω "μιλα λιγο στο μωρο να σε ακουσει μηπως και κουνηθει" του λεει λοιπον "ξυπνα γιοκα μου να δεις το ποδοσφαιρο" πραγματι σε λιγακι το μωρο αντεδρασε και αρχισε να κουνιεται και ετσι ησυχασα.

Τωρα πηγε ο αντρας μου μαζι με τον κουμπαρο μας και μελλοντα νονο του μπεμπη να φερουν τα πραγματακια του. Οταν θα τα φτιαξουμε θα προσπαθησω να σας βαλλω φωτο... Φιλακια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια σιγα σιγα με τις μετακομησεις και τις δουλειες!!!!

καλα εγω δεν κανω τιποτα φυσικα πλεον!!! ουτε ξεσκονισμα! τωρα που εχει και ζεστη παλι... ξαπλα με το αγαπημενο μου κλιματιστικο :P

αχ αντε να περασουν οι μερες να παω να δω κι εγω τα δικα μου μωρουλια!!!πηγαμε χθες και πηραμε καποια πραγματα ακομη, αποστειρωτη, ενδοεπικοινωνια, μπακακι, κλπ και την εβγαλα φυσικα καθιστη στο μαγαζι.... :P

ελεγα να παρω αλαξιερα- μπανιερα με τα ραφακια απο κατω, γιατι δεν εχω χωρο για συρταριερα στο δωματιο...

αποφασισα ομως τελικα να παραγγειλω απο τη δουλεια μου μια ημιψηλη στενη συρταριερα 50εκ. και να βαλω πανω το στρωματακι της αλαξιερας!

οποτε στα συρταρια θα βαλω και ολατα σχετικα με το αλλαγμα.. πανες πετσετακια λεκανακια κ.α..

δεν νομιζετε οτι ειναι καλυτερα???

ελενα απο τωρα με τη μπαλα?!?!?!?!?! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ψαχνω συνταγη για ενα ρωσσικο γλυκο με νουνου :P ,μηπως το γνωριζεται;ειναι τελειο προχθες που βγηκαμε για φαι μας το εφεραν,εχει και λιγο κακαο,και μια κρεμα...ουουουουου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία και Βάσω τέλεια νέα!!! :woohoo:

Μαράκι εκπληκτικές φωτό!!!Η Ελλη σουπερ σταρ!!! :laugh:

Ελενα πιάνει η μπαλα στον μικρό σας;;; :laugh: :laugh: :laugh:

Κατερινάκι πως τα πήγες με το μάθημα;Σκίσαμε;Καλά αποτελεσματα!!!

Μπέλλα μου αν και η μαμα μου μεγάλωσε στην Ρωσία δεν μου λεει τίποτα το γλυκό που περιγράφεις...Τουλάχιστον δεν μας έφτιαχνε κάτι τέτοιο... ;) Ελπίζω να το βρεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας ομορφούλες! Έσκισα και ήρθα ;) Thank you ξανά για τις ευχές!

Ρε κορίτσια τι βροχή είναι αυτή;; Μέχρι τον αστράγαλο βούτηξα :huh: Μπλιαχ! Ελπίζω να μη χάλασε τα σχέδιά σας, κυρίες των Αθηνών :kiss:

Μπέλλα, δεν ξέρω τι γλυκάκι είναι αυτό, αλλά πάω να κάνω σουφλέ σοκολάτα που μ' έχει φάει ο δικός μου :P

EDIT: Ξέχασα! Θα έρθει καμία άλλη στη συνάντηση του Prenatal στο κατάστημα του Συντάγματος; Με πήραν και μου είπαν για Τρίτη απόγευμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελικούλα στις 8 κλείνουν...

Κατερινάκι congratulations!!!!!

Εάν έδινα εγώ εξετάσεις πάντως, θα πάτωνα σίγουρα...Δεν ξέρω τι έχω πάθει...

Αλτσχαιμερ εγκυμοσύνης;;; :laugh: :laugh:

Οσο μυαλό είχα πριν τον μπεμπάκο μου, τώρα είμαι σκράπας...Βρε κορίτσια κάνω πολλές βλακείες... :blush: Αφήστε που ξεχνάω το παραμικρό... Ο άντρας μου με πειράζει συνέχεια και μου λεει οτι πράγματι τα έχω χάσει τελείως...Εεε αφού μου πήρε το μυαλό ο γιοκας μου!!!Πανέξυπνος θα βγει ο μικρούλης μου :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α καλά είσαι, κι εδώ τρελή βλακεία και αφηρημάδα έχει πέσει, αλλά έπρεπε να συγκεντρωθώ, αλλιώς του χρόνου πάλι. Δεν πειράζει Βασούλα μου, νομίζω θα το ξαναβρούμε μετά ;)

Αγγελικούλα μου, τα εδώ κλείνουν στις 20.00 νομίζω. Γιατί δεν τους παίρνεις ένα τηλέφωνο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

euxaristw vasoula :):):):)

dld paw grigora giati simera anakalipsa oti mou leipoun ta exeis:

-klip pipilas

-mpimpero xreiazomai kai alla

-pipiles xreiazomai alles dyo sinolo exi

-pipilothikes kai alles

-epithemata stithous

-stragkiztiri mpimpero

-thermometro

-psalidaki gia ta nixakia tou kai xtenaki

auta thimithika pros to paron :huh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελικούλα μου, γιατί τόση βιασύνη; Κλιπ πιπίλας ας πούμε... αύριο θα το χρειαστείς;; :P Κι εμένα με πιάνουν οι βιασύνες μου είναι η αλήθεια, αλλά στην ουσία τα περισσότερα πράγματα μπορούμε και αφού με το καλό γεννήσουμε να πούμε στους δικούς μας να μας τα φέρουν- εάν τέλος πάντων έχουμε ξεχάσει κάτι. Μου είπαν από Prenatal ότι ήρθε το ροζ Flexibath που είχα παραγγείλει, χιχι :silly: :blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιατι τετοιο πανικο βρε Αγγελικουλα μου!εχει δικιο η Κατερινα..και μετα τη γεννα θα ψωνισουμε..μη σου πω τοτε μονο θα ξερεις τι πραγματικα εχεις αναγκη και τι ειναι..2ερευον!

σημερα με εχει λιωσει η κουφοβραση..

ολο λεει να βρεξει ..μοπαμ μπουμ..αλλα τιποτα δε ριχνει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άντε ρε, τίποτα εκεί; Εδώ έγινε τρελός χαμός! Τι νέα από το "μέτωπο"; Άρχισαν οι εργασίες; Εσύ ελπίζω να δίνεις εντολές από το "θρόνο" σου ε;! Άντε βρε Κατερινάκι να τελειώνετε να χαρείτε το σπίτι σας και τις προετοιμασίες ενόψει έλευσης μπέμπη :kiss:

Αγγελικούλα μη σε πιάνει πανικός. Έχεις μπροστά σου πάνω γεμάτο μήνα και βάλε! Απόλαυσέ το :) Thank you για το μπανάκι! Το μόνο είναι ότι αυτά θέλουν και κάτι μέσα σαν καθισματάκι για να κάθεται το μωράκι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kuo28 έγραψε:

Άντε ρε, τίποτα εκεί; Εδώ έγινε τρελός χαμός! Τι νέα από το "μέτωπο"; Άρχισαν οι εργασίες; Εσύ ελπίζω να δίνεις εντολές από το "θρόνο" σου ε;! Άντε βρε Κατερινάκι να τελειώνετε να χαρείτε το σπίτι σας και τις προετοιμασίες ενόψει έλευσης μπέμπη :kiss:

Αγγελικούλα μη σε πιάνει πανικός. Έχεις μπροστά σου πάνω γεμάτο μήνα και βάλε! Απόλαυσέ το :) Thank you για το μπανάκι! Το μόνο είναι ότι αυτά θέλουν και κάτι μέσα σαν καθισματάκι για να κάθεται το μωράκι!

εγραφα τοση ωρα και κοπηκε η συνδεση!

ξανα..λοιπον..Congratulationss!!για τα γραπτα σου!σκισαμεε εε?ε τι θα καναμε!Αληθεια τι εδωσες?

οι εργασιες αρχιζουν αυριο ..!!σημερα σιγα σιγα θα αρχισω να αδειαζω..

και ναι εχω προαισθημα τοι θα τους το κανω πολυ καλοο! ;):P:P:P:P (ψωναρα)

δεν λεει να βρεξει ,,ολο συννεφια ειναι..αν ειχα βαλει πλυντηριο ..σιγουρα θα εριχνε καρεκλες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...