Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2010 Νο 12


Recommended Posts

Αγγελικουλα μου Ελενα με λενε. Εγω τωρα που θα αρχισουν οι εκτπωσεις θα παω να παρω τα νυχτικα μου και οτι αλλο χρειαζομαι για το νοσοκομειο. Τελος Ιουλιου θα φτιαξω τη βαλιτσουλα μου και τα απαιτουμενα για το μωρακι μου. Σιγα-σιγα θα αρχισουμε με τη μανουλα μου να πλενουμε τα προικια και τα ρουχαλακια του πριγκιππα μας. Μπαινω στο δωματιο του τα βλεπω και με παιρνουν τα ζουμια απο τη χαρα μου :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αγγελικη μου ο υπνος εχει γινει πραγματικα μαρτυριο!!εγω να δεις πως κοιμαμαι..σημερα ξυπνησα στις 4 και 20 για τσισακια.αν θελω ν'αλλαξω πλευρο ποναω και γυριζω πιο αργα και απο χελωνα..υπομονη κοριτσακι μου..εχουμε μπει στην τελικη ευθεια!!!εγω τον τελευταιο καιρο εχω πονους περιοδου,πετρωνει η κοιλιτσα μου,απο εχ8ες ξεκινησαν οι πονοι στη μεση,εχω τσιμπηματα στον κολπο και πολυ χαμηλα στη κοιλια..αρχισαν τα οργανα..τα σημαδια κανουν την εμφανιση τους καθημερινα!!!

εγω τη δικη μου βαλιτσα θα την κανω την παρασκευη.περιμενω να τελειωσει ο αντρουλης μου τις εφημεριες και μετα να βαλω πλυντηρια.οποτε εφτιαξα μονο της καραμελιτσας μου!!εσυ εκανες και τις 2 ε??τι καλα!!!ξεμπερδεψες!!μακαρι να μπορουσα να σε διαφωτισω για την κλινικη αυτη.δεν γνωριζω ομως!!!!!!!!

ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΤΗΝ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΓΑΙΑ!!!!!ΠΑΣΑ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΔΕΚΤΗ!!!:P :P :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ax! elena mou eimai aparadexti :blush::blush::blush: alla ena thema twra teleutaia to xw me ti mnimi mou :blink: elpizw na mou perasei :P

na rwtisw kati plinate kai ti panta tis kounias??? pws ginete auto aferoume ti thiki kai tin plenoume i ti vazoume oli sto plintirio???

rwtaw giati akoma den exw dei kamia proika, perimenw ton antra moy na mou ferei mia twra pou tha girisei

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

an-n έγραψε:

Αγγελικη μου ο υπνος εχει γινει πραγματικα μαρτυριο!!εγω να δεις πως κοιμαμαι..σημερα ξυπνησα στις 4 και 20 για τσισακια.αν θελω ν'αλλαξω πλευρο ποναω και γυριζω πιο αργα και απο χελωνα..υπομονη κοριτσακι μου..εχουμε μπει στην τελικη ευθεια!!!εγω τον τελευταιο καιρο εχω πονους περιοδου,πετρωνει η κοιλιτσα μου,απο εχ8ες ξεκινησαν οι πονοι στη μεση,εχω τσιμπηματα στον κολπο και πολυ χαμηλα στη κοιλια..αρχισαν τα οργανα..τα σημαδια κανουν την εμφανιση τους καθημερινα!!!

εγω τη δικη μου βαλιτσα θα την κανω την παρασκευη.περιμενω να τελειωσει ο αντρουλης μου τις εφημεριες και μετα να βαλω πλυντηρια.οποτε εφτιαξα μονο της καραμελιτσας μου!!εσυ εκανες και τις 2 ε??τι καλα!!!ξεμπερδεψες!!μακαρι να μπορουσα να σε διαφωτισω για την κλινικη αυτη.δεν γνωριζω ομως!!!!!!!!

ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΤΗΝ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΓΑΙΑ!!!!!ΠΑΣΑ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΔΕΚΤΗ!!!:P :P :P

xaxaxaxaxa geia sou vre anastasia :):):)

nai kai tis dyo eftiaxa kai evala mesa fisika oti vrika mprosta mou i mourlokampero :woohoo: :P

twra oson afora tous ponous, autoi oi ponoi pou sas elega apo katw de mou xoun perasei, tous noithw poio entonous otan paw na sikwthw apo to krevati :blink::S

twra pou tha paw sto giatro tha tou to pw na doume :dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ έγραψε:

Γεια σας κοριτσαρες μου!!! Διαβασα τα νεα σας και χαιρομαι που ολες ειστε καλα :):)

Κατρινα μου κουραγιο με τους μαστορους και προσοχη στη κοιλιτσα σου. Σε θαυμαζω για το κουραγιο σου και τις αντοχες σου...

Κατερινα(soupitsa)να ξεκουραζεσαι πολυ κοριτσακι μου και να σκεφτεσαι μονο το καλο του μωρου σου και το δικο σου. Αστα ολα για μετα τη γεννα.

Εγω απο χθες ειμαι στο σπιτι,θα παω στη δουλεια την Παρασκευη και την επομενη Παρασκευη βγαινω επιτελους σε αδεια :P:P:P

Ολο το σαββατοκυριακο που μας περασε συναρμολογουσαμε με τον αντρα μου τα πραγματακια του μπεμπη μας. Ειναι ολα πολυ ομορφα,με το καλο να ερθει ο γιοκας μας να τα χαρει. Στις 23 Ιουλιου θα παω Αθηνα με τον αντρα μου,τον αδερφο μου και τους γονεις μου για το γαμο της ξαδερφης μου στο κτημα νασιουτζικ οποτε θα παμε jumbo για τα ψιλα. Απο εκει θα παρω και τα αυτοκολλητα για τη διακοσμηση του δωματιου. Αυριο θα παμε στο γιατρο και θα ζητησω χαρτι για να μπορεσω να μπω στο αεροπλανο. Την αλλη Πεμπτη 15/7 θα κανω το ντοπλερ. Αυτα τα νεα μας για την ωρα....

Ελενα μου,Καλημερα!

Ευχαριστα τα νεακια σας!τι ομορφο να στηνεις του μωρου τα πραγματα ..

και γω ανυπομονω να τελειωσουν τα μαστορια..να αρχισω να το φτιαχνω..τελικα δεν θα αλλαξω κανενα επιπλο στο δωματιο της μικρης..απλα θα μπει και η κουνια του μπεμπη προς το παρον!δεν ξερω τι θα γινει τελικα με τη βιβλιοθηκη..-γραφειο που εσπασαν..θα δουμε τι θα κανουμε !

αντε με το καλο να κανετε και το ντοπλερ σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ο υπνος εχει γινει οπως σας ειπα κι εγω μαρτυριο οχι τοσο η κοιλια οσο η δυσπνοια!και συχνοουρια..!το πρωι αν σηκωθω κι ολη νυχτα δεν εχω παει η κοιλια ειναι πετρα!!!παντως μεχρι να με παρει ο υπνος καθομαι οκλαδον στο κρεβατι...και περιμενω να μου ερθει νυστα...σαν τη μουμια μεσα στη νυχτα..πανω στο κρεβατι οκλαδον..χαχαχα..ειναι για γελιο και για κλαματα!

Βαλιτσα και τετοια ουτε που εχω αχοληθει καθολου!περιμανω τις εκπτωσεις για να παω tres Jolie για νυχτικακια και λοιπα!

και βεβαια θελω συνταγη cheesecake!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vasiliki76 έγραψε:

καλως τα κοριτσια!

κι εγω τις εκπτωσεις περιμενω για να παρω νυχτικα-πυτζαμες και σουτιεν θηλασμου!

καμμια ιδεα που θα βρω ωραια και φτηνα???

θα παω τωρα να δοκιμασω κι εγ ωτον περιβοητο κορμο :blush:

τοσο το συζητησαμε.. τι να κανω κι εγω...

Sta Tres Joliee φυσικααα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γύρισα κι εγώ. Κατρίνα είχα πάει να αλλάξω κάτι εσώρουχα και σαγιονάρες που πήρα χτες στον άντρα μου. Βλέπεις σπανίως έρχεται για ψώνια μαζί μου, οπότε αναγκάζομαι μετά να κάνω βόλτες για να τ'αλλάξω :angry:

Αναστασία μου, έχεις μπει πλέον επισήμως στο μήνα σου :):):) Άντε με το καλό κοριτσάκι μου. Λες να εγκαινιάσεις εσύ τον χορό των γεννήσεων μας;

Μπέλλα μου με γεια σου και καλοφόρετα. Γουστάρω πολύ συνδυασμό μωβ-τιρκουαζ!

Κατρίνα οι περιποιήσεις και τα φιλότιμα θα μας φάνε.Και μετά μας μένουν οι ζημιές και τα νεύρα. Δε βαριέσαι, καλά κάνουμε όμως, και όποιος το εκτιμάει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελικη μου οι πονοι λογικα ειναι φυσιολογικοι αλλα εσυ καλου κακου ενημερωσε τον γιατρουλη σου!!!

εμεις εχουμε υπερηχο την πρασκευη!!!θα ειναι και ο τελευταιος!!!κοριτσια ποσο χαιρομαι!!!!η επομενη επαφη μας με τη καραμελιτσα θα ειναι η αγκαλιτσα μας!!!!!

ελπιζω αυτο να σε βοηθησει να κανεις εναν επανελεγχο των πραγματων που εχεις τακτοποιησει στα βαλιτσακια σου!! σου παραθετω το εξης!!Βαλιτσα μαιευτηριου για την μανουλα!

-νυχτικα με κουμπια μπροστα

-παντοφλες

-ρομπα

-εσωρουχα

-σουτιεν θηλασμου

-επιθεματα στηθους

-πετσετες μπανιου για το σωμα

-πετσετες προσωπου

-σαπουνι σωματος + Octenisan(για την ευαισθητη περιοχη, μιας και θα εχουμε και ραφες, ειτε απο καισαρικη, ειτε απο φυσιολογικη γεννα)

-σαμπουαν μαλλιων

-χτενια-βουρτσα μαλλιων

-πιστολακι μαλλιων

-οδοντοκρεμα+οδοντοβρουτσα

-cleenex

-σερβιετες γεννας

-κρεμα για τις θηλες

-liposan για τα χειλη

-καλλυντικα για να ειμαστε ομορφες μανουλες στις φωτο!

Βαλιτσα μαιευτηριου για το μωρακι!

-εσκιμο

-εσωτερικα με μακρυ μανικι

-πανες

-πετσετες μπανιου

-κουβερτα χοντρη

-γαντακια

-καπελλακι

ολα τα υπολοιπα τα εχει η κλινικη...εκτος αν γεννησεις σε δημοσιο...

ΤΑ ΠΑΝΤΑ....ολα του μωρου τα ρουχαλακια, κουβερτες κτλ πρεπει να πλυθουν με προδερμ!

το παντα πρεπει να πλυθει!εγω το επλυνα στο προγραμμα για πλυσιμο στο χερι στο πλυντηριο με ειδικο απορρυπαντικο για μωρακια..

κατρινα ολες συμπασχουμε με τον υπνο!!!!!τα ιδια εχουμε ολες!!!καλα κανεις και περιμενεις τις εκπτωσεις!!!!!

αννα μου ευχαριστω πολυυυυ!!!!!καλως ερχοντων των πραγματων θα ειμαι η πρωτη που θα γεννησω!αχ πλησιαζουμε κοριτσιααααααααααααααα!!!!!!!!!ποσο χαιρομαι!!!!βεβαια ειμαι πολυ χεστρα στον πονο αλλα πιστευω πως μετα δεν θα το θυμαμαι...... ελπιζω δλδ!!!χαχαχαχαχαχα!!!!!

κοριτσακια μου παω να φτιαξω πιτσα να φαμε!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νομίζω ότι η λίστα σου Αναστασία είναι πληρέστατη. Αν και έχω μία απορία, τι είναι το "εσκιμό";

Εγώ με τον ύπνο, με τον οποίο είχα τρομέρο πρόβλημα ειδικά στο Β' τρίμηνο, τα καταφέρνω. Αρκει βέβαια να μην ξαπλώσω καθόλου το μσημέρι και να κουραστώ αρκετά στη διάρκεια της ημέρας.

Επειδή βλεπω ότι είστε όλες φευγάτες, πάω κι εγώ να κάνω το φαγάκι μου. Κοτόπουλο μπύρας με ριζότο έχει το μενού. Αναστασία καλή επιτυχία με την πίτσα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anastasia mou euxaristoume polu gia ti lista :):):)

mono pou edw stin ellada tetoio kairo de xreiazomaste kale eskimo :P

oute varia kouvrtoula ;) egw apo rouxakia tou mwrou exw parei mazi mono zipounakia amanika kai ena me konto manikaki, panes agkalies xase kai mia kouvertoula alafria autes pou einai pike kati tetoio, a kai ena zeugari kaltsakia kai dyo noxtikakia

gia tin exodo mas apo to meautirio skeftomai na foresoume ti foufoulitsa mas, auti pou exoume idia :woohoo: an kai nomizw tha tis pleei logo giati einai gia 03 :blink:

emena koritsia mou exei parei i manoula mou dwro mia polu omorfi nyxtikia eidiki gia thilasmo me klips, se baby pink ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aggelike. έγραψε:

koritsakia mou glika kalimera :):):)

simera exw ksipnisei kai ksana koimithei oxtakosies fores :blink:

to prwi enas vlakas fortigatzis me kata tromaxe me tis kornes tou :angry:

katrinaki mou poso dikio exeis :) ennoeite pws meta tis gennes mas prwta o theos tha kanoume kai neo themataki gia ta teleia mwrakia mas ;) loipon tha anevw athina tin pempti 15 kai ksana ti deutera 19 :woohoo:

prigkipissa mou ksexasa to mikro sou pali :blush::blush::blush:

to altsxaimer tis egkimwsinis pou legame :blush:

megia ta pragmatakia sas ante na erthei o mpempis sas na ta xarei ola

anastasia mou kai gw xtes teleiwsa me ti valitsoula mas, evala mesa ta panta alla exw kanei sxetiki erwtisi sto forum ti xreiazomai sto gaia opwte pali tha kanw paremvoπου les :P

lamprini mou pws vazoume tikeraki sto facebook??? ew prospathisei apires fores alla tipota :dry::S

mpella mou megia ta lala sas :P kai se teleies timou

Λοιπόν όταν πας να φτιάξεις ένα τικεράκι έχει δύο επιλογές 1)που είναι για ανέβασμα στο facebook, twitter,κλπ κ 2)που είναι για ανέβασμα σε foroum,blogs,e-mail,κλπ. Εσύ επιλέγεις την πρώτη επιλογή κ όταν το δημιουργήσεις πατάς ανέβασμα στο facebook κ στο προφίλ σου...

:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εεεε, σίγουρα Αγγελική μου δεν μας χρειάζεται εσκιμο στην Ελλάδα :laugh: :laugh:

Λοιπόν για το μαιευτήριο, ως προς το μωρό, εκτός από πάνες αγκαλιάς και ένα φορμάκι εξόδου, δεν νο9μίζω ότι χρειαζόμαστε και πολλά πράγματα. Έτσι μας είπε τουλάχιστον και η μαία. Τα νοσοκομεία είναι ανάλογα με την περίπτωση.

Μόλις μίλησα με την κουμπάρα μας. Βγήκαν από την κλινική. Εξάλειψη τρΑαχήλου είναι η διάγνωση. Καλώς εχόντων των πραγμάτων με πολύ ξεκούραση, θα βγάλει τον 8ο και μόλις μπει στον 9ο θα γεννήσει. Το μωράκι έμεινε λίγο πίσω στην αναπτυξή του λογω του ότι το σωμά της κατανάλωνε πολύ ενέργεια για να διατηρήσει τους ρυθμούς της μαμάς. Κουράζονταν περισσότερο απ'ότι έπρεπε. Το καλό της υπόθεσης είναι ότι εκεί που έφτασαν τα πράγματα και λόγω της εξάλειψης, θα γεννήσει πολύ εύκολα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lamprini mou ama sou pw oti den ti exw dei pote auti tin epilogi :blink::blink::blink: kala den eimai kai to prwto xakeraki alla kati skampazw tha to prospathisw allios tha sw psilo prixw ligo mexri na ta kataferw :P:blush:

na sou pw egw toso kairo pigaina kai ekana epikolisi to link stin upografi sto facebook katw apo ti foto tou profil mou

katrinaki tha sou grapsw se ligo ti syntagoula ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αννα μου, την ειχα ξαναβαλει τη λιστα πριν μερικες μερες,ισως εβδομαδες.οποιες την ξαναδουν μη νομιζουν οτι ειναι ολοκαινουρια.χαχαχα!ευχαριστω αννουλα!!να σας στειλω κανα κομματι???μουρλια γινεται!!!η μπυρα και γενικα το αλκοολ απαγορευονται στην εγκυμοσυνη..ποσο θα ηθελα βεβαια να το τσακισω το φαγητο σου!!!!χαχαχαχαχα!!!το εσκιμο ειναι αυτο που σου περιεγραψε-εδειξε η αγγελικη!ουτε και εμεις εδω αγγελικη μου το χρειαζομαστε.την βρηκα τη λιστα καπου και την αντεγραψα.χαχαχαχαχαχαχαχαχα.τα ρουχαλακια σας μου φαινονται μια χαρα για την κλινικη!!!εγω θα παρω και κανα 2-3 μακρυμανικα μηπως και αλλαξει ο καιρος ξαφνικα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννα μπραβοο,ευχαριστα τα νεα της κουμπαρας σου!!!υπομονη,ξαπλα και ηρεμια χρειαζεται! ας βγαλει τον 8ο και ας προσπαθησει οσο μπορει να μεινει το μωρακι μεσα και τον 9ο..οσο της παρει καλο ειναι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν θέλω να φορέσω νυχτικό στο νοσοκομείο...(λες και είμαι άρρωστη) δεν μπορώ να βρω ας πούμε κανονικά ρούχα που να με διευκολύνουν κ στο θηλασμό? Στην γέννηση του γιου μου ήμουν με νυχτικά κ δεν μου άρεσε καθόλου... Θα ψάξω κ ελπίζω να βρω κάτι.

Έχω πάρει όλα τα απαραίτητα -πρώτα- ρουχαλάκια της μπουμπούς μου (πλύσιμο-σιδέρωμα θέλουν μόνο).Όπως επίσης κ σεντονάκια,κουβερτούλες,πετσετούλες,σελτεδάκια,κλπ.

Για τα δικά μου (αν κ δεν θέλω πολλά) θα βγω τώρα με τις εκπτώσεις και αφού θα χει φύγει και ο μικρός μου για διακοπές με τη γιαγιά του...μην τρέχω να τον ψάχνω μέσα στο κάθε κατάστημα που θα πηγαίνω... χχχχχχχχ

Μετά θα πλυθούν όλα κ θα μπουν το κάθε πράγμα στη βαλιτσούλα του ή της μαμάς ή της μπουμπούς!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aggelike. έγραψε:

lamprini mou ama sou pw oti den ti exw dei pote auti tin epilogi :blink::blink::blink: kala den eimai kai to prwto xakeraki alla kati skampazw tha to prospathisw allios tha sw psilo prixw ligo mexri na ta kataferw :P:blush:

na sou pw egw toso kairo pigaina kai ekana epikolisi to link stin upografi sto facebook katw apo ti foto tou profil mou

katrinaki tha sou grapsw se ligo ti syntagoula ;)

Κανένα πρόβλημα,ότι θες ρώτα και τηλ που λέει ο λόγος πάρε... Αν είναι πες μου και θα στο στείλω σε pm ! (τουλάχιστον σε αυτό που έχω ανεβάσει εγώ βγαίνουν αυτές οι επιλογές που σου πα)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λαμπρινη μου υπαρχουν πυζαμες το κατω παντελονι και το πανω ειναι σαν ζακετα.εχει κουμπακια.εχω τετοια γι'αυτο το λεω..εμενα μου αρεσουν τα νυχτικακια γενικα..προτιμω τα σεξυ.χαχαχαχαχαχαχαχα!!!!και θα παρω στο νοσοκομειο κανα 2 νυχτικακια(μη φαταστεις οτι ειναι εξαλλα αλλα ειναι γοητευτικα) και μια πυζαμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κουκλιτσες γεια σας!

Πριν απο λιγο κοιμηθηκε ο μικρουλης μου, ειμαι πτωμα και εγω, αλλα δεν μπορουσα να μην κανω ενα περασμα και απο εδω να δω τι κανουν οι φιλεναδες μου!

Να αρχισω με την Αναστασια. Κοριτσακι μου, πολυχρονη και ευτυχισμενη (συγνωμη για την καθυστερηση... :( ) Να εισαι παντα καλα και να χαιρεσαι την ομορφη οικογενεια σου. Το καλυτερο δωρακι σου ερχεται!!! :P

Κατρινα μου, καλα ξεμπερδεματα με τα μαστορια, σε καταλαβαινω απολυτα γλυκια μου, το αποτελεσμα ομως θα σε αποζημιωσει, μην κουραζεσαι ομως τοοοοοοσο πολυ, καταλαβαινω οτι δεν εχεις βοηθεια, αλλα δεν μπορουμε να τα εχουμε ολα τελεια! Υπομονη, τι αλλο να πω??? Ασε, ειδα και εγω χθες μια κατσαριδα στην κουζινα και σηκωσα τον κοσμο απο τις φωνες μου, μεχρι και ο αντρας μου παρατησε την δουλεια του και ηρθε. Τον πηρα τηλεφωνο μεσα στα κλαματα, νομιζε οτι επαθε κατι το μωρο ή ο Γιωργος...Οσον αφορα το φορουμακι μας, και εγω αισθανομαι ακριβως οπως εσυ...

Μπελλα τι φωτο ειναι αυτη του γιου σου? Καλε επαθα πλακα!!!Πεντακαθαρη! Να τον χαιρεσαι τον παιδαρο! Με γεια και τα ψωνια σου!

Αγγελικη ετοιμη βαλιτσουλα σου ε? Οργανωμενη μανουλα! Με το καλο!

Κουακο, καλα αποτελεσματα με τις εξετασεις σου! Καλη επιτυχια! Και μην ανησυχεις για τα πονακια, λιγο πολυ ολες εχουμε στις εβδομαδες που ειμαστε. Ηρεμησε λοιπον.

Ελενακι, με γεια τα πραγματα και σε εσας! Με το καλο να τα χαρει το μωρακι σας!

Μαρια μπραβο για τα καλα αποτελεσματα των εξετασεων!

Βασουλα μια χαρα την βρισκω την αδερφουλα σου! Τυχερουλα!

Καμια συναντησουλα θα κανουμε που θελω τοσο πολυ να σας γνωρισω???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και γω έχω νυχτικάκια... ;) μου χουν φέρει καινούργια, η ξαδέρφη κ η μαμά μου, αλλά θα κοιτάξω μήπως βρω κάτι άλλο!

και μένα μ αρέσουν τα σέξυ, αλλά για νοσοκομείο δεν ειναι κατάλληλα. Το λέω γιατί τις προάλλες πήγα να ρίξω μια ματιά στην πτέρυγα Κοσνολα του Αλεξάνδρα και μπαίνοντας στο διάδρομο ήταν κάποιες new μαμάδες με see-through νυχτικάκια... εεεεεεεε όχι.Για πασαρέλα πήγαιναν???? και δεν μιλάω για το μήκος έτσι... φαντάσου... ίσα ίσα... που δεν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια γλυκα σας αφηνω. Παω να κοιμηθω αγκαλιτσα με τον μικρουλη μου. Ειχα μια δυσκολη μερα σημερα με δυσαρεστα νεα και δεν νιωθω και πολυ καλα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...