Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2010 Νο 12


Recommended Posts

καλημερα κοριτσια!!!

σημερα ειχε πρωινο ξυπνημα για εξετασεις αιματος...

απ οτι βλεπω κοιμαστε... λογικο!

]κατρινα εσυ εισαι μεσα καλη μου???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερααα!!τι κανετε κοριτσακια μου;;;;μπηκα να σας καλημερισω και φευγω στην αγορα για να παρω κανενα φουστανι μακρυ για το γλεντι της Πεμπτης και καμια παντοφλιτσα!φιλακιααα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κοριτσάκια μου!!!μου λείψατε βρε όλες αυτές τις μέρες!!!

εμείς ήμασταν στο εξοχικό και ανεβήκαμε για 2-3 μέρες για κάτι δουλίτσες και την Πέμπτη βουρ πίσω!!!

έκανα και τα πρώτα μου μπάνια και ήταν θεικά!!!ο μπέμπης το ευχαριστήθηκε το πουλάκι μου!!!!

δεν έχω προλάβει να διαβάσω τπτ ακόμη..μα εσείς δεν παίζεστε!!!γεμίσατε το νο 11 και φτάσατε και 36 σελίδες το νο 12...δεν σας προλαβαίνω!!!!

πάω να διαβάσω κανένα νέο και επανέρχομαι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραα κοριτσακια μου!Παρεακι μου γλυκο...που τι θα εκανα χωρις εσας..φεετος! :P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P

εδω πραγματικα θελω να σας εκφρασω τα συναισθηματα μου!

ειμαι παρα πολλυ τυχερη..που σας γνωρισα..αλλες on line..αλλες κι απο κοντα!Χτες..ειπα την κουβεντα αυτη στον αντρα μου.."ευτυχως που υπαρχει και το μαμμυ και μιλαω με τα κοριτσια και μοιραζομαι αυτο το τοοοσο ευχαριστο γεγονος με καποιες κοπελες..αλλιως πιστευω οτι θα ειχα βαρεσει ενεσεις..απο τη μονοτονια και τη βαρεμαρα..μαζι σου!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: δεν ξερω πως το ειπα..αλλα το ειπα..κι αυτο γιατι οπως σας εχω αναφερει εχουμε ενα θεμα ....με ενα λαπτοπ αγκαλια!

Τεσπα..η ουσια δεν ειναι εκει..η ουσια ειναι οτι σας γνωρισα ..και πιστευω κι ευχομαι αυτο να κρατησει..να ειναι το ξεκινημα μιας φιλιας..που ισως καποιες θελουν να κρατησουμε..ισως αλλες μολις γεννησουν να θελουν να μεινει μεχρι εδω..(σεβαστο κι αυτο)

εχουμε μοιραστει τοσα μεταξυ μας..λιγο πολυ..

εχουμε τις ιδιες αποριες,ανησυχιες,προβληματισμους..η καθεμια τωρα νοιωθει την αλλη λες και γνωριζομαστε καιρο!(εγω τουλαχιστο ετσι νοιωθω..)

πραγματικα θα ηθελα να συνεχισουμε αυτο που ξεκινησε μεταξυ μας..και μετα τις γεννες μας με το καλο!Τα παιδακια μας θα ειναι συνομιληκα..και θα μεγαλωνουν ταυτοχρονα!οποτε παλι λιγο πολυ θα εχουμε παραλληλα τις ιδιες εννοιες..κλπ...οχι?

γιαυτο σας ειπα τις προαλλες να ανταλλαξουμε τηλ.σε περιπτωση που ενα πρωι..μαμμυ δεν υπαρχει(που δεν νομιζω αλλα ποτε δεν ξερεις) :whistle:

Σας φιλω γλυκα ...ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατερινακι, τι γλυκα ολα αυτα που λες!!!

νομιζω ομως και μετα τις γεννες μας θα εχουμε κοινα ενδιαφεροντα ;)

στην δικη μου περιπτωση δεν γνωριζω αν θα υπαρχει χρονος συχνα αλλα σιγουρα και τοτε θα μοιραζομαστε τις εμπειριες μας.... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασιλικουλα μου,ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΟΙΝΑ ΠΟΛΛΑ ΓΙΑΥΤΟ ΤΟ ΛΕΩ..!!ΑΠΟ ΔΩ ΚΑΙ ΕΜΠΡΟΣ ΕΧΟΥΜΕ ΚΟΙΝΗ ΠΟΡΕΙΑ..ΘΕΛΟΥΜΕ ΔΕ ΘΕΛΟΥΜΕ..

Κοινως ..θα πρηξουμε η μια την αλλη με θεματα κι αποριες αλλου τυπου!!!

Τωρα εσυ με τα διδυμακια που θα βρισκεις χρονο..δεν ξερω..το σιγοουρο ειναι οτι θα βρισκεις.. :woohoo: :woohoo:

Μπελλα μου καλα ψωνια..σε περιμενουμε!

Θεη μου ...τι κανεις κοριτσακι μου?καλα περασατεε εε?χαιρομαι ιδιαιτερα..καλως ορισες..και παλι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω πρωινη σημερα απο τις 8 ηρθαν μου αλλαξαν το τραπεζι -παγκος της κουζινας!140 ευρω..πρωι πρωι..και ο ατιμος δε μου εφερε αποδειξη!!τι του λες πρωι πρωι!

Το υπολοιπο συνεργειο ειναι και αυτο απο το πρωι στην αυλη και χτιζουν!!αργοτερα θα ανεβουν οι μπογιατζηδες πανω να συνεχισουν τα 2α χερια στα δωματια!Να δω αν θα μου φερει το σωστο χρωμα σημερα!

Αυριο πρεπει να ρθει επειγωντος η Αιμιλια να με βοηθησει στο καθαρισμα του σπιτιου! :ohmy::ohmy::ohmy:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα σας.

Αn-n κανονικά είναι να γενήσω μέχρι 17/08,αλλά λόγο προηγούμενης καισαρικής μέχρι 07/08.Έχω ήδη μια τσαχπινογαργαλιάρα κόρη-μιλάμε για μεγάλο έρωτα...-22μηνών.

Δε λέμε την ίδια μάρκα & ελπίζω να σου βγει καλύτερη!

Σε 10περίπου μέρες πάω για το πρώτο καρδιοτοκογράφημα κλπ

Καλή συνέχεια σε όλες μας & με το καλό τα μωράκια μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια.Μόλις τελείωσα με τις λιγοστές δουλίτσες μου κ φεύγω για ψώνια. Θα τα πουμε αργότερα... Φιλάκια!

http://lbdm.lilypie.com/d1pgp3

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδιααααα. Μία ολόκληρη μέρα χωρίς εσάς και έπαθα στερητικά... Κατρίνακι μου, πόσο δίκιο έχεις. Και πόσο λυπάμαι που άργησα τόσο να μπω στην παρέα σας...

Κατρίνα μου, σε νιώθω όσο εκεί που δεν πάει άλλο. Κι εμένα μου έκανε τεράσστια ζημιά ο μπογιατζής. Έπεσε με τη σκάλα, έχυσε όλο το χρώμα στο πάτωμα και σακάτεψε την πόρτα της κρεβατοκάμαρας (μασιφένια παρακαλώ!). Και το καλύτεερο είναι ότι όλο αυτό έγινε αφορμή να μαλώσω με τον άντρα μου. Κια επειδή είναι γνωστός του πεθερού μου ούτε λόγος για συμψηφισμό της ζημιάς. Σκέφτομαι από την άλλη ότι θα μπορούσε να έχει χτυπήσει ο άνθρωπος και ότι ξεκατινιάζομαι όταν σκέφτομαι τη χαλασμένη πόρτα. Δε βαριέσαι...

Αναστασάκι μου, αν και καθυστερημένα, ΧΡΟΝΙΑ ΣΟΥ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑ ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΤΑ ΟΝΕΙΡΕΥΕΣΑΙ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ!!!!!!

Μπέλλα, καλά ψώνια και προσοχή στη ζέστη. Κι εγώ εχτές βγήκα για ψώνια για την μπέμπα και τον μπαμπά. Θέλω να τελειώνω μπας και καταφέρω να φύγω επιτέλους. Μου είπε ο άντρας μου ότι μπορεί να φύγουμε την Πέμπτη αλλά άντε να δούμε. Δύο φορές μου το έχει πει ως τώρα και τελικά έδωσε άκυρο :angry::angry::angry:

Αννούλα, μια χαρά είναι ο παίδαρος. Μην αγχώνεσαι καθόλου.

Τα περι κορμών, δεν τα σχολιάζω καθόλου. Με ξελιγώσατε πρωί πρωί :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να ρωτήσω κάτι εντελώς άσχετο αυτή τη στιγμή? Αυτά τα ticker πως τα βάζετε να φαίνονται? Έχω φτιάξει μα μόνο στο facebook μπόρεσα να τα βάλω. Εδώ πως?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

LabriniB έγραψε:

Να ρωτήσω κάτι εντελώς άσχετο αυτή τη στιγμή? Αυτά τα ticker πως τα βάζετε να φαίνονται? Έχω φτιάξει μα μόνο στο facebook μπόρεσα να τα βάλω. Εδώ πως?

Λαμπροο..ακου..

ανοιξε 2ο παραθυρο και φτιαξε το τικερακι που θες!τον κωδικο που θα σου βγαλει καντον αποκοπη η αντιγραφη!παρε το ΒΒ..κατι

στο 1ο παραθυρο εισαι στο μαμμυ..

πηγαινε προφιλ>

επεξεργασια προφιλ>

φορουμ>κανε επικολληση στο κουτι που λεει υπογραφη>

και πατα ενημερωση απο κατω!>

ετοιμο! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

oυφ...γυρισα...παλι ζαλιστηκα γαμωτο...καλα που η μουν κοντα στο μαγαζι του ξαδερφου μου και πηγα και εκατσα...σταζω,πωπω!λοιπον πηρα μωβ μαξι φορεμα που δενει στον λαιμο,παντοφλιτσες διχαλο,μια τυρκουαζ για τον γαμο,(εκεινες που παρηγγειλα ακομα δεν ηρθανε!!)και μια φουξ για την πεμπτη 30 ευρω και οι 2!τα ειχε μιση τιμη!μια χαρα!και το φουστανι 30!καλα δεν ειναι και τιποτα ιδιαιτερο απο υφασμα...αυτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λαμπρινή, βλέπω το έχεις με την τεχνολογία... Σε αντίθεση με κάτι άλλες :blush::blush::blush:

Κορίτσάκια μου σας αφήνω προς το παρόν. Πάω για κάποιες αλλαγές που χρειάζεται στα χθεσινά μου ψώνια και επανέρχομαι αργότερα.

Soupitsa, όλα καλα;

Γιούλη που χάθηκες; Θέλω να μου πεις αν γίνεται τι σου είπε ο γιατρός σου για τα βλαστοκύτταρα.

Σμουτσ σε όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηρθαα!

πεταχτηκα μεχρι το σουπερ μαρκετ..ελοιωσα στο δρομο μεσα στη ζεστη!!!κουβαλα τις τσαντες..αν και δε πηρα πολλα!δυο τρια πραγματα να φτιαξω μπαγκετουλες στα μαστορια..και ice tea!τους εφτιαξα και φραπεδιες και παθανε..!!μαλλον γενικοτερα δεν τα περιποιουντε τα παιδια!

Μπελλα μου,μεγεια σου τα παπα και το φορεματακι!καλυτερα που δε ξοδεψες πολλα σε λιγο αρχιζουν οι εκπτωσεις!

Λαμπρινη..τα καταφερες...!!γιεεεε...

Αννουλα..τι θα αλλαξεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσαρες μου!!! Διαβασα τα νεα σας και χαιρομαι που ολες ειστε καλα :):)

Κατρινα μου κουραγιο με τους μαστορους και προσοχη στη κοιλιτσα σου. Σε θαυμαζω για το κουραγιο σου και τις αντοχες σου...

Κατερινα(soupitsa)να ξεκουραζεσαι πολυ κοριτσακι μου και να σκεφτεσαι μονο το καλο του μωρου σου και το δικο σου. Αστα ολα για μετα τη γεννα.

Εγω απο χθες ειμαι στο σπιτι,θα παω στη δουλεια την Παρασκευη και την επομενη Παρασκευη βγαινω επιτελους σε αδεια :P:P:P

Ολο το σαββατοκυριακο που μας περασε συναρμολογουσαμε με τον αντρα μου τα πραγματακια του μπεμπη μας. Ειναι ολα πολυ ομορφα,με το καλο να ερθει ο γιοκας μας να τα χαρει. Στις 23 Ιουλιου θα παω Αθηνα με τον αντρα μου,τον αδερφο μου και τους γονεις μου για το γαμο της ξαδερφης μου στο κτημα νασιουτζικ οποτε θα παμε jumbo για τα ψιλα. Απο εκει θα παρω και τα αυτοκολλητα για τη διακοσμηση του δωματιου. Αυριο θα παμε στο γιατρο και θα ζητησω χαρτι για να μπορεσω να μπω στο αεροπλανο. Την αλλη Πεμπτη 15/7 θα κανω το ντοπλερ. Αυτα τα νεα μας για την ωρα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλως τα κοριτσια!

κι εγω τις εκπτωσεις περιμενω για να παρω νυχτικα-πυτζαμες και σουτιεν θηλασμου!

καμμια ιδεα που θα βρω ωραια και φτηνα???

θα παω τωρα να δοκιμασω κι εγ ωτον περιβοητο κορμο :blush:

τοσο το συζητησαμε.. τι να κανω κι εγω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατρινακι πολυ ομορφα ολα αυτα που λες και φυσικα ισχυουν και για μενα!υπομονη σημερα με τα μαστορια!!

τζενημπιλ να αου ζησει το κοριτσακι σου και με το καλο και το επομενο!!!εγω το αργοτερο ως 2/8 πιστευω να εχω γεννησει..μολις φτασω την εβδομαδα 38 θα ξεκινησω δουλειες και περπατημα μπας και μου σπασουν τα νερα!!! ελπιζω και γω να μου βγει καλυτερη η σκατομαζωχτρα!χαχαχαχα!!με το καλα αποτελεσματα με το καρδιοτοκογραφημα!

αννα μου ευχαριστω πολυ!!και εσυ με το καλο να παρεις αγκαλιτσα σου το μωρακι σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsakia mou glika kalimera :):):)

simera exw ksipnisei kai ksana koimithei oxtakosies fores :blink:

to prwi enas vlakas fortigatzis me kata tromaxe me tis kornes tou :angry:

katrinaki mou poso dikio exeis :) ennoeite pws meta tis gennes mas prwta o theos tha kanoume kai neo themataki gia ta teleia mwrakia mas ;) loipon tha anevw athina tin pempti 15 kai ksana ti deutera 19 :woohoo:

prigkipissa mou ksexasa to mikro sou pali :blush::blush::blush:

to altsxaimer tis egkimwsinis pou legame :blush:

megia ta pragmatakia sas ante na erthei o mpempis sas na ta xarei ola

anastasia mou kai gw xtes teleiwsa me ti valitsoula mas, evala mesa ta panta alla exw kanei sxetiki erwtisi sto forum ti xreiazomai sto gaia opwte pali tha kanw paremvoles :P

lamprini mou pws vazoume tikeraki sto facebook??? ew prospathisei apires fores alla tipota :dry::S

mpella mou megia ta lala sas :P kai se teleies timoules

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...