Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ ΝΟ 5 !!!!!!!!!


Recommended Posts

γεια σας κοριτσάκια !!!

Τι περίεργος καιρός, καθόλου δε μου αρέσει...

Κατερίνα χαρούμενα μηνογενέθλια, να τον χαίρεσαι!!!

Μάγδα, είδες τι κανει ο ήλιος,θύμάμαι όταν ήμουν και εγώ εκει και είχε μερικές μέρες να βγάλει ήλιο τρελενόμουν.

Εμείς μια χαρά, τρώμε το πρωί την φρουτόκρεμα, σήμερα βάλαμε και πορτοκάλι και το μεσημέρι την κρεατοχορτόσουπα. Τρώμε 100-120γρ μετά γκρινιάζουμε. :P

Επιτέλους βρήκα χρόνο και πέρασα μερικές φωτο στην ομάδα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 983
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

BIKAKI η μικρή μου είναι και σε ηλικία ενός μήνα... Καλά δε βλέπεις που είναι καραφλούλα? :P Τώρα μη σου πω οτι βάζουμε και τσιμπιδάκι στη φρατζούλα :) Θέλω να βάλω φωτο κι εγώ στην ομάδα αλλά δεν έχω αξιωθεί γιατί δεν έχω πρόγραμμα να τις μικρύνω....

Κατερίνα χρόνια σας πολλά!

Κανγκουράκι μια χαρά τώτε κι εσείς B) Εμένα έχει αρχίσει και τρώει πατάτα-μοσχάρι, όταν βάζω καρότο η κολοκύθι δεν της αρέσει και φρούτο με τίποτα! Μα ούτε μπανανούλα που είναι γλυκειά? Δύσκολο το παιδί μου σε όλα του :silly: Πάω ομάδα να δω φωτο :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κι απο μενα!

Χρυσα μου να σας ζησει και να τον δειτε οπως επιθυμειτε!!!!!!!!!!!!χΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΠΗΓΑΝ ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ.κι εγω εχω αγχος μη μου κλαψει το πουλακι μου.

Εμεις σημερα πηγαμε κλεισαμε τα προσκλητηρια και ειμαι αναμεσα σε δυο μπομπο που θα μου στειλει μαιλ και θα σας τις βαλω να δειτε, απλα μου πε την αλλη βδομαδα.Και απο στολισμο κατεληξα(μονο εξω και στην αιθουσα μετα στην εκκλησια μεσα δεν επιτρεπεται)...καλα μιλαμε εχει τελεια πραγματα κοριτσια τρελαθηκα και η τυπισσα πολυ φαντασια μου αρεσε που ειναι ψαγμενη και εχει τοσο ωραιες ιδεες..

Α!και κατι αλλο...εκανα σ....ξξ χωρις να ποναω επιτελους..!!!!!!!!!! :);) για οσες θυμουνται ειχα μεγαλο θεμα...αλλα με το που εκοψα το θηλασμο επανηλθε ο κολπος στα φυσιολογικα του!!!!απο περιοδο βεβαια τιποτα ακομα αλλα δε με χαλαει καθολου!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρααα!!!

Χρύσα μου να τον χαίρεστε τον μπέμπη σας !! Μπράβο που δεν ταλαιπωρήθηκε ... ολόκληρος άντρας !!!! Περιμένουμε φώτοοοοοοο!!!!!!!!!!

Ματινάκι και σε σένα να σου ζήσει το Κατερινιώ σου!!!!!! Να της δώσεις πολλα πολλα φιλάκια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σας ευχαριστώ για τα θέματα του θηλασμού που μου απαντήσατε.. πήρα τον γιατρό και έκλεισα ραντεβού για την επόμενη εβδομάδα, οπότε θα τον ρωτήσω και αυτόν ... προς το παρόν θα ακολουθήσω τις συμβουλές σας!!!!!!!!!!

Πάω να δω φώτο και τα λέμε μετά!!!!!

Αααα, τι θα γίνει θα συναντηθούμε 1η Ιουλίου???

Φιλιά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΥΚΛΙΤΣΕΣ!!!!

Χρυσα μου να σας ζησει ο νεωφοτιστος!! να ειναι παντα καλα γερος κ δυνατος!! τι καλα που δεν εκλαψε...το μεγαλυτερο μου αγχος για το σαββατο αυτο ειναι...θα κλαψω κ εγω η θα αρπαξω το παιδι μου κ θα φυγω?? :silly: :woohoo: αληθεια δεν θα αντεξω...

λοιπον εχτες καναμε εμβολιο κυριος ητανε παλι το μαναρι μου!!

ειμαστε 9.00 κιλα ακριβως κ 68 ποντους!!

την πατησα με τον παιδιατρο ομως...Πατσουρου μας βγηκε στην πορεια κ ο κυριος...μου ειπε εαν θελω εγω κ εαν μπορω

να καθυστερησω τις στερεες τουλαχιστον εναν ακομα μηνα! αλλα μου τονισε πολλες φορες οτι αφηνει την επιλογη σε μενα γιατι καταλαβαινει οτι ειναι μανικι να θηλαζει τοσες πολλες φορες μερα νυχτα κ τελικα σκεφτηκα οτι ισως να του δινω μονο λιγο φρουτο

ισα ισα για να συνηθησει το φαγακι κ απο το τελος του αλλου μηνα

να ξεκινησουμε κ κανονικα να τρωμε λαχανικα κλπ.

δεν ξερω με εβαλε σε διλημα...νιωθω τυψεις...θελω να του δωσω λιγο φαγακι μηπως ελατωσει λιγο τον θηλασμο

αλλα ετσι κ αλλιως θα τον θηλαζω κ πριν κ μετα αν το θελει γιατι δεν εχω κανενα σκοπο να αποθηλασουμε! ;) αλλα σκεφτομαι οτι ισως μπορω να κανω υπομονη εναν ακομη μηνα..θα δω απο την αλλη εβδομαδα

θα αποφασισω! δεν μπορω τωρα..σκεφτομαι πολλα!!εσεις τι λετε??? :dry:

Λοιπον βρηκα αλλο φορεμα εχτες σε ενα μαγαζι που κλεινει στα Γιαννενα κ το πηρα μονο 50 ευρω! μαυρο ειναι αλλα εχει ενα πολυ μεγαλο σχεδιο απο ροζ-μωβ λουλουδι επανω κ τελειωμα με σατεν λευκο κ ροζ,θα κοιταξω να σας βαλω φωτο οταν προλαβω να το δειτε!

σας ευχαριστω παρα παρα πολυ που κανατε ολες τον κοπο κ μου ειπατε την γνωμη σας για τα φορεματα!ειστε πολυ καλες :kiss:

Πασχαλιτσα μου υποφερω καθε φορα στο σεξ...αφου το αποφευγω σαν τρελη! δεν αντεχεται κ δεν ευχαριστιεμαι τιποτα...χαλια...πολυ πονος..τι πραγμα ειναι αυτο??? σε καταλαβαινω!

ααααα!!εχτες ηρθαν μονιμα εδω οι γονεις μου!!!!! :woohoo: :woohoo:

την πατησα κ με την κομμωτρια! ενα ζωο κ μισο ειναι,ειχε παει κ Κωστης μου απο εκει κ της ειπε να ερθει σπιτι να με χτενησει για την βαπτιση κ ειπε οκ κ μαλιστα το κοροιδεψε που πηγε εναν μηνα πριν...απο τωρα του λεει??? τεσπα κ το σημειωσε στο βιβλιο της κ ευτυχως που την πηρα τηλ εχτες να κανονισουμε την ωρα τυχερη ημουν! μου λεει εγω δεν παω σε σπιτια αν θελεις να ερθεις εσυ απο εδω! κ της λεω καλα οταν ηρθε ο αντρας μου κ σου ειπε οτι θηλαζω κ δεν μπορω να ερθω γιατι δεν του ειπες? κ μου ειπε εν ολιγοις οτι ο Κωστης μου ειπε ψεμματα κ οτι δεν της ανεφερε να ερθει σπιτι....τσακωθηκα κ με τον Κωστα μου που πηγε κ βρηκε αυτο το ζωακι αλλα δεν την πιστευω εκεινη λεει ψεμματα ειμαι σιγουρη...κ ευτυχως βρηκα μια αλλη τελευταια στιγμη...

θα ερθουν κ οι 2 μου κολλητες απο Αθηνα κ τις περιμενω πως κ πως!! ειμαι πολυ χαρουμενη!! αγαπαω ολο τον κοσμο!!!εκτος απο την ψευτρα κομμωτρια!! :woohoo:

ειπα πολλα κ σας ζαλισα...αλλα εγιναν κ αλλα....ας με σταματησει καποιος θα πιασω κ αλλη σελιδα!! :silly: :woohoo: :silly:

σας αγαπαω πολυ ολες!!! να ειστε καλα κ πολλα πολλα

:kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και απο μενα!!

εμεις τωρα δυο νυχτες δεν ξυπνησαμε καθολου αντε να δουμε,με τις κρεμουλες τα παμε μια χαρα απο βδομαδα θα αρχισουμε λαχανικα

σοφακι μην συγχυζεσαι με την κομμωτρια ολα θα γινουν εγω και στα αλλα δυο αρχισα 5μιση μηνων οπως και τωρα η γνωμη μου ειναι να αρχισεις σιγα σιγα με κρεμα ή φρουτα δεν ξερω αν θα του δωσεις του εμποριου κρεμα και φυσικα θα συνεχισεις και με το θηλασμο αλλα αν αρχισει και τρωει θα ηρεμησεις και εσυ λιγο αφου λες οτι ειναι ολη μερα στο βυζι,παντως ειναι πολυ καλος θηριακι!!!!το μαναρακι μου μπραβο :P οσο για το αλλο θεμα σου γιατι δεν παιρνεις μια λιπαντικη κρεμα ο κολπος σου πρεπει να ειναι ξηρος γιαυτο πονας,αντε αφου λυθηκε και το θεμα σου με το φορεμα ενταξει με το καλο η βαφτιση γλυκια μου

ματινακι περιμενω νεα σου απο την βαφτιση πως ηταν η νυφουλα μου;

ευακι που χανεσαι παλι βουτιες κανεις; :P

πολλα φιλαι σε ολες τις μανουλες :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ.Η ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ 7820 ΚΑΙ 68,5 ΠΟΝΤΟΥΣ!ΣΗΜΕΡΑ ΞΕΚΙΝΑΜΕ ΚΑΙ ΧΟΡΤΟΣΟΥΠΑ!ΣΤΗΝ ΒΑΦΤΙΣΗ ΗΤΑΝ ΚΥΡΙΑ,ΓΚΡΙΝΙΑΞΕ ΕΛΑΧΙΣΤΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΓΙΑΤΙ ΝΥΣΤΑΖΕ ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΤΗΝ ΒΟΥΤΗΞΕ Ο ΠΑΠΑΣ ΣΑΝ ΚΟΤΟΠΟΥΛΟ ΚΑΙ ΤΡΟΜΑΞΕ!ΕΠΙΣΗΣ ΞΕΡΟΓΛΙΦΟΤΑΝΕ ΜΕ ΤΟ ΛΑΔΙ ΠΟΛΥ ΓΕΛΙΟ!ΔΕ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΘΗΚΕ Η ΜΙΚΡΗ ΚΑΘΟΛΟΥ!Η ΜΑΝΟΥΛΑ ΣΥΓΚΙΝΗΘΗΚΕ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΕ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙ ΤΑ ΔΑΚΡΥΑ ΤΗΣ!ΑΥΤΑ ΑΠΟ ΕΜΑΣ!

ΧΡΥΣΑ ΜΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΣΕΝΑ!

ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΒΓΟΥΝ ΟΙ ΦΩΤΟ ΘΑ ΤΙΣ ΠΕΡΑΣΩ.ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και απο μενα!!

Χρυσα και Ματινα να σας ζησουν τα παιδακια σας!!Καλοφωτιστα!!!

Εμεις εδω τα ιδια .Το μηλο του αρεσει ενω την κρεμα μετο ζορι την τρωει.Την πεμπτη θα προσθεσω και μπανανα .

Ο καιρος χαλια μια αερας μια βροχη .Ποτε θα κανει επιτελους καλοκαιρι???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σοφάκι , θηριάκι ο μπέμπης σου!!!!!!!

Και εγώ αυτό φοβάμαι .. μην με πάρουν τα ζουμιά την ώρα του μηστυρίου. :blush:

Ματινάκι μου καλώς ήρθες και πάλι!!! Μια χαρά το μπουμπούκι σου και εσένα!!!!! Φτιάξε καμια σοκολατόπιτα και πάρε τηλ :laugh: :laugh: :laugh: Αλήθεια η Γιωτού , πότε επιστρέφει???

Όλια μου την κρεμούλα με το ζόρι την τρώει ο μπεμπάκος σου?? Θέλει να κάνει διατροφή το μωρό σου... όχι περιττες θερμίδες.. :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας φιλεναδες μου :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

καλωριζικο το νουμερο 5! :woohoo:

επιτελους ειμαι παλι κοντα σας! :)

περασαμε τελεια στο χωριο....αν και 2 μερες εβρεχε συνεχεια :angry::angry::angry: μπανιο δεν καναμε κανενα...αλλα δεν με ενοχλησε ιδιαιτερα...ειμασταν ολο βολτες στα ζωακια με τον ταλιμπαν μου...στα κατσικακια,στις κοτουλες,στα αλογακια,στα γουρουνακια,στα παπακια και στα σκυλακια...πολυ γελιο ειχε...τα κυνηγαγε ολα.. :P :laugh:

απο οσο διαβασα ειστε ολες καλα...και εμεις παρομοιως...ο μικρος βεβαια συνεχιζει να ξυπναει τα βραδια...δεν βαριεται;;; :dry:

εγω πειναω συνεχεια...παλι καλα δεν εχω παρει κιλα...και εδω και μια βδομαδα εχει πριστει η κοιλια μου.. :huh::huh::huh: και προχθες ειχα στο ασχετο 2 συσπασεις :blink::blink::blink: τι να πω;;;...λετε να μου ερχεται περιοδος;;;; :(

κατα τα αλλα μια απο τα ιδια...ανυπομονω να περασει ο ιουλιος να ξαναπαμε στο χωριο μας :) αχ!τι ωραια που ητανε B)

τελικα εχουμε συναντηση αυριο;;;; :dry:

χρυσα και ματινακι να σας ζησουν τα παιδακια,καλοφωτιστα να ειναι ! :) :)

φιλακια! :kiss:

παω να δω φωτο ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ Κ ΑΠΟ ΜΕΝΑ!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;

ΜΑΤΙΝΑΚΙ Κ ΠΑΛΙ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΚΟΡΟΥΛΑ ΣΟΥ,ΠΩΣ ΤΗΝ ΟΝΟΜΑΣΑΤΕ;ΔΕ ΘΥΜΑΜΑΙ.. :S:)

Κ ΕΓΩ ΑΓΧΟΣ ΜΗ ΚΛΑΙΕΙ ΓΙΑΤΙ ΟΤΑΝ ΤΟΝ ΝΤΥΝΩ ΠΑΝΤΑ ΚΛΑΙΕΙ Κ ΚΑΝΩ ΤΟΝ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗ ΝΑ ΤΟΝ ΞΕΓΕΛΑΣΩ!! :P

ΜΑΓΔΑ ΜΟΥ ΧΘΕΣ Η ΦΩΤΟ ΤΟΥ ΠΡΟΦΙΛ ΣΟΥ ΕΙΧΕ ΕΝΑ ΑΛΛΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ,ΔΕ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΜΟΥ ΒΓΗΚΕ..ΓΙ'ΑΥΤΟ Κ ΑΠΟΡΗΣΑ!!ΧΑΧΑ!! :laugh:

Κ ΕΓΩ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΟ ΣΕΞ Κ ΑΣ ΜΗ ΘΗΛΑΖΩ,ΔΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΤΟ ΓΙΑΤΙ ΟΜΩΣ.. :huh:

ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΕΔΩΣΑ ΠΑΤΑΤΑ ΜΕ ΚΟΛΟΚΥΘΑΚΙ Κ ΕΦΑΓΕ ΠΟΛΥ Κ ΓΕΝΙΚΑ ΤΟΥ ΑΡΕΣΕ.

ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΩΡΑ ΜΗΠΩΣ ΤΟΝ ΠΕΙΡΑΞΕΙ.

ΣΗΜΕΡΑ ΜΑΓΕΙΡΕΨΑ ΦΑΣΟΛΑΚΙΑ Κ ΤΩΡΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΣΧΟΛΑΣΕΙ Ο ΜΠΙΛΑΚΟΣ ΝΑ ΦΑΜΕ.ΔΕ ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΙ ΑΛΛΑ ΣΗΜΕΡΑ ΝΙΩΘΩ ΠΟΛΥ ΚΟΥΡΑΣΜΕΝΗ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΚΟΙΜΗΘΗΚΑ.

ΕΓΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΩ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ,ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΜΑΚΡΙΑ ΤΟ ΣΟΦΙΤΕΛ,ΕΔΩ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΣΤΑ ΠΙΟ ΚΟΝΤΙΝΑ.. :) Κ ΕΚΤΟΣ ΑΥΤΟΥ ΕΧΩ ΔΟΥΛΕΙΕΣ,ΝΑ ΒΑΨΩ Κ ΜΑΛΛΙ ΓΙΑΤΙ ΦΕΥΓΩ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ.ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΜΟΛΙΣ ΓΥΡΙΣΑΜΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΦΩΤΟΥΛΑΚΗ ΚΑΙ ΒΓΑΖΩ ΚΑΠΝΟΥΣ ΑΠ ΤΑ ΑΥΤΙΑ..ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ?ΠΗΓΑΜΕ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 3 ΜΗΝΕΣ ΣΤΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ..ΑΦΟΥ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΕ ΜΙΑ ΩΡΑ...ΜΠΗΚΑ ΜΕΣΑ ΜΕ ΤΟΠ ΜΩΡΟ ΠΟΥ ΜΕ ΕΙΧΕ ΚΑΤΑΞΕΡΑΣΕΙ ΕΠΕΙΔΗ ΧΤΕΣ ΕΦΑΓΑ ΡΥΖΙ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ...ΕΙΧΕ ΚΑΙ ΑΙΜΑ ΣΗΜΕΡΑ..ΛΟΙΠΟΝ..ΤΗΣ ΕΛΕΓΑ ΕΓΩ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ,ΤΙ ΘΑ ΤΡΩΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ,ΠΩΣ ΘΑ ΤΟ ΤΡΩΕΙ,ΠΟΤΕ ΘΑ ΤΟ ΤΡΩΕΙ...ΑΠΟ ΠΛΕΥΡΑΣ ΤΗΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΜΟΝΟ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΒΑΛΕ ΠΟΛΛΑ..ΔΗΛ ΛΕΕΙ ΤΟΝ ΜΗΝΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΑΛΕΙ ΑΠΟ 400-700.ΚΑΙ9 ΑΥΤΟΣ ΕΒΑΛΕ ΤΟ ΚΑΤΩΤΑΤΟ..ΔΗΛ 400.ΕΙΝΑΙ ΛΟΙΠΟΝ Ο ΓΙΟΣ ΜΟΥ 7300 ΚΑΙ 67.5 ΥΨΟΣ.ΛΕΕΙ ΤΟ ΜΠΟΥΤΑΚΙ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΔΥΝΑΤΟ..ΕΜΕΝΑ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΑΔΥΝΑΤΟ...ΜΟΥ ΓΡΑΨΕ ΡΑΣΤ ΤΕΣΤ..ΛΕΩ ΑΦΟΥ ΤΑ ΡΑΣΤ ΤΕΣΤ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΑΡΝΗΤΙΚΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΓΡΑΦΕΙΣ ΠΑΤΣ..ΚΑΙ ΜΟΥ ΓΡΑΨΕ ΚΑΙ ΠΑΤΣ..ΞΕΚΙΝΑΜΕ ΕΙΠΕ ΣΕ 15 ΜΕΡΕΣ..ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΟΤΑΝ ΓΥΡΙΣΩ.ΓΙΩΤΑΚΙ ΚΑΛΩΣΗΡΘΕΣ..ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΣΟΥ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΕΜΦΑΝΗ ΣΗΜΑΔΙΑ ΑΛΛΕΡΓΙΑΣ...ΟΤΙ ΑΛΛΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΧΟΥΝ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΣΗΜΑΔΙΑ Κ ΜΕΤΑ ΣΤΑΜΑΤΑΝΕ..ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΛΕΕΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΒΑΖΕΙ ΚΙΛΑ ΘΑ ΠΡΕΠΕ ΝΑ ΣΑΣ ΚΑΝΟΥΝ ΜΙΑ ΣΕΙΡΑ ΑΠΟ ΟΛΟΚΛΗΡΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ..ΑΛΛΑ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΑΡΚΕΤΕΣ ΦΟΡΕΣ ΝΑ ΜΗΝ ΒΑΖΠΟΥΝ ΤΑ ΑΛΛΕΡΓΙΟΠΑΙΔΑ...ΕΙΠΕ ΕΠΙΣΗΣ ΟΤΙ ΜΕ ΤΗΝ ΒΛΕΝΝΗ ΔΕΝ ΣΤΑΜΑΤΑΜΕ ΚΑΜΙΑ ΤΡΟΦΗ.ΜΟΝΟ ΜΕ ΤΟ ΑΙΜΑ..ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΦΕΤΑ ΔΕΝ ΜΕ ΑΦΗΣΕ...ΛΕΩ Κ ΠΟΥ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΑΛΛΕΡΓΙΑ ΣΤΑ ΓΑΛΑΚΤΟΚΟΜΙΚ...ΛΕΕΙ ΘΑ ΤΟ ΔΟΥΜΕ ΜΕ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ.ΛΕΩ ΝΑΙ..ΑΝ ΒΓΟΥΝ ΘΕΤΙΚΑ..ΤΕΣΠΑ..ΘΑ ΔΟΚΙΜΑΣΩ ΨΑΡΙ ΕΔΩ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ..ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΜΕ ΠΟΥΡΕ ΠΑΤΑΤΑΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΠΑΤΑΤΑ,ΚΟΛΟΚΥΘΑΚΙ,ΜΕΤΑ ΚΟΤΟΠΟΥΛΟ Κ ΜΕΤΑ ΚΑΡΠΟΥΖΙ...ΑΛΛΑ ΑΣ ΔΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΑΤΣΟΥΡΟΥ ΜΕΤΑ ΤΙΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ..ΤΕΚΛΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΤΗΝ ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΤΟΥ ΘΑ ΚΑΝΩ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΙΣΤΕΘΥΩ ΕΓΩ..ΕΠΕΙΔΗ ΤΟΝ ΒΛΕΠΕΙ Κ Η ΠΑΤΣΟΥΡΟΥ Κ Η ΦΩΤΟΥΛΑΚΗ Κ ΣΤΟ ΛΟΙΜΩΔΩΝ Κ ΣΤΟ ΙΚΑ ΘΑ ΒΓΑΛΩ ΕΝΑ ΚΟΙΝΟ ΣΗΜΕΙΟ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΗΝ ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΑΠΟΨΗ Κ ΒΛΕΠΟΥΜΕ..ΔΕΝ ΑΓΧΩΝΟΜΑΙ ΠΑΝΤΩΣ ΟΤΙ ΚΙ ΑΝ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΓΙΑ ΤΑ ΚΙΛΑ ΤΟΥ...ΚΑΠΟΤΕ ΘΑ ΒΑΛΕΙ ΚΙΛΑ..ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ.....ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΟΝ ΓΙΟ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ 5 ΜΗΝΩΝ ΟΛΟΚΛΗΡΟΣ ΑΝΤΡΑΣ Γ ΑΝ Κ ΑΒΑΠΤΙΣΤΟΣ ΘΑ ΛΕΓΕΤΑΙ Κ ΠΕΤΡΟΣ,...ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ Κ ΕΣΕΙΣ ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΕΤΡΟ Η ΠΑΥΛΟ..Α.Κ ΤΗΝ ΠΛΗΡΩΣΑ 80 ΕΥΡΩ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΛΕΩ ΜΟΝΗ ΜΟΥ..ΧΑΧΑ.ΤΕΡΜΑ Κ Η ΦΩΤΟΥΛΑΚΗ...DR PATSY

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια δεν προλαβαίνωωωωωωω!!!

Μαζεύω πράγματα σαν τρελή τώρα που κοιμάται η Μαρκέλλα!

Δυστηχώς δε βλέπω να προλαβαίνω να σας συναντήσω μεθαύριο γιατί θα φύγουμε για Πάτρα μέχρι τις 12 - έχει δουλειά ο μπαμπάς το απόγευμα...Μέχρι τότε βέβαια θα είμαστε Σόφιτελ. Στέλνω με πμ το ελληνικό κινητό μου σε Γιωτού :kiss: και αν έχετε όρεξη για πρωινό καφέ θα χαρώ πολύ να σας δω!

Φιλιά σε όλες - επόμενο μήνυμα από Πάτρα τώρα :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑ ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ ΜΟΥ! ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ ΤΟ 5! ΕΜΕΙΣ ΕΤΟΙΜΑΖΟΜΑΣΤΕ ΓΙΑ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΒΑΦΤΙΣΗ ΕΙΜΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ! ΠΑΩ ΓΙΑΤΙ ΚΛΑΙΕΙ ΤΟ ΜΑΝΑΡΙ ΜΟΥ ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΑΣ!ΒΙΚΑΚΙ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΤΗΝ ΕΙΠΑΜΕ!

ΓΙΩΤΑΚΙ ΚΑΛΩΣΟΡΙΣΕΣ!

ΠΑΤΣΥ ΜΟΥ ΥΠΟΜΟΝΗ!

Α,ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΧΤΕΣ ΦΑΓΑΜΕ ΧΟΡΤΟΣΟΥΠΑ.ΔΕ ΤΡΕΛΑΘΗΚΕ ΑΛΛΑ ΤΗΝ ΕΦΑΓΕ!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΦΑΣΙΝΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσαρες καλημερα,εμεις τα ιδια παλι το βραδυ ξυπνησαμε μια φορα ειπα και εγω αρχισε να κοιμαται ολο το βραδυ,δεν πειραζει και μια φορα να ξυπναει καλα ειναι μην τα θελω και ολα δικα μου

γιωτου καλωςηρθες,αφου περασατε καλα δεν πειραζει που δεν κανατε μπανιο τουλαχιστον γεμισες μπαταριες

ματινακι ωραια αφου δεν εκλαψε χαρηκες την βαφτιση οταν κλαινε δεν καταλαβαινεις τιποτα

ρενα με το καλο η βαφτιση σας και να τον χαιρεσαι σημερα δεν κλεινει 6 μηνες;

ευακι που χαθηκες; :dry::dry:

πολλα φιλια σε ολες :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας :)

πολυ ερημια βλεπω :( που εξαφανιστηκατε ολες;;;; :dry:

εμεις καλα....χθες ξυπνησε μονο στις 6 για μαμ και μετα κοιμηθηκε παλι :)

σκεφτομαι να ξαναπαω στο χωριο σε καμοια 10αρια μερες....εχω πεσει πολυ...περναγαμε πολυ ωραια εκει...και τωρα παλι κλεισμενοι :(

εντωμεταξυ πρεπει να κανονισω για την βαπτιση...τιποτα δεν εχω κανει ακομα...και αν τελικα θα φυγω δεν θα προλαβω τιποτα...καθε μερα στο τρεξιμο θα πρεπει να ειμαι...

να παρω ρουχα...γλυκα...και ενα σωρο αλλα :unsure:

νυσταζωωωωωωωωωωω....και εχω εδω και μερες ενα πονοκεφαλο που δεν μου περναει με τιποτα :( ...

φιλακιαααααααααααα :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσαρες γεια σας!!!!!!!

μπηκα για λιγο να σας πω τα νεα μας!!!!λοιπον,σημερα καναμε εμβολιο εδω,στην αγροτικο γιατρο και ολα πηγαν μια χαρα!!!!βεβαια,δεν μετρησαμε ουτε βαρος,ουτε υψος αλλα θα τα μετρησουμε τον επομενο μηνα στον παιδιατρο μας στο ναυπλιο.αρχισαμε και κρεατοσουπα.βαζουμε σιγα-σιγα κι αλλα φρουτακια και τα κατω ουλακια μας εχουν φουσκωσει!!!! :) σημερα συναντησα τη σωσω απ τις μανουλες του οκτωβρη!!!!εχει ερθει διακοπουλες με τη μπουμπου της!!!!ηπιαμε καφεδακι και ειχε πολλη πλακα γιατι η δικια της μπουσουλαει και γυριζει παντου σε ολο το σπιτι!!!δεν καθεται πουθενα!!!!τι μας περιμενει!!!!!!!!!!!!!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: εσεις κλοτες ποτε θα ερθετε καμια βολτααααααααα???????αντε!!!!!!!!!!για να σας δω!!!!!!!! :silly: περιμενω και τους γονεις μου απο βδομαδα και ειμαι πολυ χαρουμενη!!!!!! :cheer:

αυτα απο μας!!!!!!!δεν προλαβαινω να σχολιασω γιατι πρεπει να παμε για μαμ!!!!!να πω μονο στη συμπεθερα μου την κατερινουλα οτι μου ελειψε!!!!δεν σε πετυχαινω βρε συμπεθερα!!!!!!!!!! :silly: γιωτουλα,καλως ηρθες!!!!μας ελειψες κι εσυ!!!!!!μακια-μακια!!!!!!

σας αφηνω και ισως μπω αργοτερα!!!!!!μουατς!!!!!!!!!!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;

ΕΓΩ ΤΩΡΑ ΑΞΙΩΘΗΚΑ ΝΑ ΚΑΤΣΩ,ΚΟΙΜΗΘΗΚΑΝ ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ Κ ΕΙΜΑΙ Κ ΑΔΙΑΘΕΤΗ ΑΠΟ ΧΘΕΣ Κ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΠΟΝΑΓΑ ΑΡΚΕΤΑ. :angry:

ΠΑΛΙ ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΒΡΟΧΗ,ΕΛΕΟΣ ΦΕΤΟΣ!! :angry:

ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΕΙ ΓΕΝΕΘΛΕΙΑ Κ Ο ΜΠΑΜΠΑΚΑΣ ΜΟΥ Κ ΛΕΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΠΙΟ ΜΕΤΑ,ΑΝΑΛΟΓΑ ΑΝ ΠΡΟΛΑΒΟΥΜΕ ΓΙΑΤΙ ΕΧΟΥΜΕ Κ ΜΑΡΚΕΤ.Κ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΨΩΝΙΣΩ Κ ΠΑΤΑΤΕΣ ΤΟΥ ΜΠΕΜΠΟΥΛΗ ΓΙΑΤΙ ΤΟΥ ΤΕΛΕΙΩΣΑΝ.ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ Κ ΜΠΡΟΣ Κ ΚΑΝΕΙ Κ ΠΙΟ ΣΥΧΝΑ ΚΑΚΑ,ΠΙΣΤΕΥΩ ΒΟΗΘΗΣΕ ΛΙΓΟ ΤΟ ΦΑΓΑΚΙ Κ ΙΣΩΣ Κ Η ΑΛΛΑΓΗ ΤΟΥ ΓΑΛΑΤΟΣ.Κ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΔΕΙΧΝΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΣΤΗΝ ΑΛΕΡΓΕΙΑ ΤΟΥ ΚΑΤΙ ΑΠΟ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΤΡΩΕΙ.Κ ΚΥΡΙΩΣ ΤΟ ΝΕΟ ΓΑΛΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα και απο μενα κοριτσια!!!

Εμεις σημερα το απογευμα φαγαμε περισσοτερη κρεμα απο τις αλλες φορες,

Αυριο στα φρουτα του θα προσθεσω και μπανανα .Να δουμε τι θακανει..

Γιωτα καλωσηρθες .Εσυ ποτε βαφτιζεις?

Ρενα με το καλο η δικη σας βαφτιση το Σαββατο

Βικακι τι γαλα του δινεις τωρα????

Πατσυ μου απο οτι καταλαβα σε μπερδεψαν οι γιατροι .Κανε αυτο που πιστευεις σωστο.Ο καθενας λεει τα δικα του..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα σας! B)

επιτελους τελειωσε αυτη η απαισια μερα :angry: ο ταλιμπαν σημερα εκανε ενα σωρο αταξιες...τι τον επιασε;;;;μαλλον θα περναγε καλα στο χωριο και τωρα του κακοφανηκε που γυρισαμε :( ...βασικα σκεφτομαι μετα τις 10 του μηνα να ξαναφυγω...να παω στο χωριο...βαριεμαι εδω...

ολια στις 19 σεμπτεβρη βαπτιζουμε...ιδια μερα και ωρα με το βικακι :)

εμεις απο φαι τρωμε πρωι απογευμα φρουτοκρεμα...με εναλλαγη στα φρουτα..το πρωι του δινω αχλαδι,μπανανα,νεκταρινι η πεπονι και το απογευμα αχλαδι καροτο...τρελενεται για την φρουτοκρεμα :) και το μεσημερι τρωει αισιως πανω απο την μιση χορτοσουπα...η οποια περιεχει πατατα,καροτο,κολοκυθι και κοτοπουλο...λαδακι και λεμονακι...αυτα απο μας..ειμαστε καλα παιδια και τρωμε ολο το φαι μας αλλα και το μεμε της μαμας μας :P ...κανουμε περιπου 5 με 6 θηλασμους την ημερα...καλα δεν ειναι;;;; :dry:

πατσυ ευχαριστω που θυμηθηκες να ρωτησεις :) αλλα οπως εχω πει πολλες φορες ο καλυτερος γιατρος για τα παιδια μας ειμαστε εμεις οι μαμαδες τους :)

βικακι να χαιρεσαι τον πατερα σου :)

ρενακι καλως μας ηρθες :) και με το καλο η βαπτιση το σαββατο

φιλακια :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσαρες καλημερα

εμεις τα ιδια εκτος απο μια συγχυση που πηρα χτες με το τραπεζι της βαφτισης,οπου ειχαμε αποφασισει να γινει κλειστο δηλαδη τους γονεις και τα αδερφια μας και τωρα βγαινει η μαμα της νονας και του νονου,(θα μας το βαφτισουνε πρωτα ξαδερφια του αντρα μου δηλ.τα παιδια απο τον αδερφο της πεθερας μου)και θελει στο τραπεζι τα αδερφια της και τα αδερφια του αντρα της και συν καποιους φιλους δηλ.συνολο γυρω στα 30 ατομα και αλλα 20 εμεις 50 και οχι τιποτα αλλο 3ο παιδι ειναι και δεν θελαμε να ανοιχτουμε τοσο,και ειναι και συγγενεις και φοβαμαι να μην παρεξηγηθουμε αντε να δουμε πως θα ξεμπερδεψουμε :woohoo: :woohoo: :S

γιωτου μου αφου τρωει ετσι μια χαρα ειναι ο μικρος σου θα βαλει και βαρος στα σιγουρα,και εμεις μια χαρα τα παμε με το φαγητο απο βδομαδα θα αρχισουμε χορτοσουπες και φαινεται να εβαλε βαρος

σας αφηνω γιατι ο μπεμπουλης κλαιει φιλια :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

HELLO!!!!!!!!!!!!!!

τι μου κανετε;;;;ερημιες και παλι το ποστ μας :(

εμεις καλα...αυτες τις μερες θα τρεχω με την βαπτιση,θελω επιτελους να παω και στην γυναικολογο...να δουμε πως παμε...και μετα δηλαδη σε καμοια 10αρια μερες θα φυγω για το χωριο...και θα ερθουμε τελος αυγουστου...

καλο μηνα σε ολες! :)

κατερινακι μου χαιρομαι που ειστε καλα....οσο για το τραπεζι θεωρω οτι ειναι πεταμενα λεφτα ειδικα στις εποχες που ζουμε....

φιλακια :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

3:)

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ...ΜΠΗΚΕ Η ΠΛΗΘΩΡΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΑ ΣΤΟ ΠΟΣΤ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΕΡΗΜΟ......ΧΑΧΑ.ΓΙΩΤΑΚΙ Κ ΒΙΚΑΚΙ ΓΙ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΜΗΝΑ ΜΑΣ ΖΗΤΗΣΑΝ ΤΟ ΜΠΑΡΚΟΟΥΝΤ ΣΤΗΝ ΑΠΟΔΕΙΞΗ Κ ΤΟ ΓΡΑΨΑΜΕ..ΕΝΑ.ΧΑΧΑ.ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ...ΧΡΥΣΑ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟΝ ΑΡΓΥΡΗ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΣΤΕ ΓΕΡΟΙ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΝΕΤΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΑΣ ΦΙΛΗ ΜΟΥ...Ο ΚΩΣΤΑΣ ΤΩΡΑ ΔΙΝΕΙ ΓΙΑ ΔΙΠΛΩΜΑ...ΠΑΩ ΣΤΟ ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΡΚΕΤ ΝΑ ΠΑΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΣΝΙΤΣΕΛ ΚΟΤΟΠΟΥΛΟ....ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΧΕΣΕ ΜΕΣΑ Ε??ΕΜΕΝΑ Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΒΑΦΤΙΣΗ ΤΗΣ ΝΕΦΕΛΗΣ ΠΟΥ ΗΘΕΛΕ ΚΑΙ ΠΟΣΕΣ ΚΛΟΤΕΣ-ΘΕΙΕΣ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ ΣΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΠΛΗΡΩΣΕ ΓΙ ΑΥΤΕΣ...Α,,ΦΕΤΟΣ ΔΕΝ ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ ΣΤΑΝΤΑΡ ΓΙΑΤΙΗ ΠΕΘΕΡΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΛΕΦΤΑ..3:)ΠΟΛΥ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΑ Ε........ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΣΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ ΞΕΝΟΥΣ..ΧΑΧΑ..ΚΙ ΕΛΕΓΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΦΑΩ......ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΜΠΑΝΑΚΙ...ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΚΑΛΑ..ΕΣΕΙς?ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΘΑ ΣΑΣ ΧΑΣΩ.....ΟΥΑ ΟΥΑ ΟΥΑ...ΑΥΤΑ ΤΑ ΝΕΑ....ΣΕ ΟΠΟΙΟΝ ΑΡΕΣΟΥΝ....ΜΠΟΥΧΑΧΑΧΑ..ΣΕΞ ΔΕΝ ΕΚΑΝΑ ΧΤΕΣ. :P ΠΑΡΤΕ ΜΕ ΜΕ ΤΙΣ ΝΤΟΜΑΤΕΣ ΓΙΑΤΙ ΟΛΟ ΜΠΙΠ ΜΠΙΠ ΕΙΜΑΙ..ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΛΕΕΙ Η ΜΑΓΔΑ ΠΑΤΣΥ ΠΑΛΙ ΒΡΙΖΕΙΣ????Α ΔΕΝ ΣΑΣ ΕΙΠΑ.Η ΝΕΦΕΛΗ ΟΤΑΝ ΗΤΑΝ ΠΙΟ ΜΙΚΡΗ ΤΗΣ ΛΕΓΑΜΕ ΜΗΝ ΒΡΙΖΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΣΟΥ ΒΑΛΩΣΤΟ ΣΤΟΜΑ....ΚΑΙ Η ΝΕΦ ΕΛΕΓΕ ΠΑΠΑΡΙ..ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΠΕΙ ΠΙΠΕΡΙ..ΜΠΟΥΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ.ΦΙΛΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΦΙΛΕΝΑΔΙΤΣΕΣ ΜΟΥ,ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;

ΕΓΩ ΜΟΛΙΣ ΤΑΙΣΑ ΤΟΝ ΜΠΕΜΠΗ Κ ΤΩΡΑ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΟΥ ΤΟ ΓΛΥΚΟΥΛΙ ΜΟΥ! :lol:

ΓΙΩΤΟΥ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΕΙΜΑΙ Κ ΕΓΩ ΧΩΡΙΟ ΓΙΑ 5 ΜΕΡΕΣ,ΑΠΛΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΜΕ ΤΟ ΣΠΙΤΙ Κ ΘΑ ΞΑΑΓΥΡΙΣΟΥΜΕ ΠΙΣΩ ΓΙΑ ΕΝΑΝ ΓΑΜΟ ΑΛΛΑ ΘΑ ΞΑΝΑΠΑΜΕ ΧΩΡΙΟ ΟΠΟΥ Κ ΕΓΩ ΘΑ ΜΕΙΝΩ ΩΣ ΤΕΛΟΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ.ΟΠΟΤΕ ΑΝ ΘΕΣ ΚΑΝΟΝΙΖΟΥΜΕ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΣΤΗ ΠΑΡΑΛΙΑ!ΧΑΧΑΧΑ!!!ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΗΛ ΣΟΥ.

ΟΛΙΑ ΜΟΥ ΤΟΥ ΔΙΝΩ ΤΟ ΦΡΙΖΟΛΑΚ ΤΟ AC Κ ΠΑΛΙ ΠΑΡΕΠΙΜΤΟΝΤΩΣ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΚΑΚΑ ΣΗΜΕΡΑ Κ ΠΟΛΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ! :laugh:

ΣΗΜΕΡΑ ΕΚΑΝΑ ΚΟΤΟΥΛΑ ΜΕ ΠΑΤΑΤΕΣ ΣΤΟΝ ΦΟΥΡΝΟ Κ ΕΧΩ Κ ΩΡΑΙΕΣ ΝΤΟΜΑΤΕΣ ΓΙΑ ΣΑΛΑΤΟΥΛΑ,ΜΙΑΜ ΜΙΑΜ,ΠΕΙΝΑΣΑ!! :P :silly:

Α ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ!ΤΑ ΛΕΜΕ ΜΕΤΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσι μου, εννοείται ότι οι γιατροί οφείλουν να σου πουν οτιδήποτε βλέπουν για να είναι καλυμμένοι! Το σημαντικό είναι ότι αυτό που είδαν δεν σημαίνει απαραίτητα κάτι. Προσπάθησε να μην το Googlαρεις γιατί μπορεί τζάμπα να αγχωθεις. Εγώ πχ έχω διπλό ουρητήρα από αριστερά και το ανακάλυψα τυχαία σε αξονική (στο ίντερνετ έλεγε ότι κάνει ενοχλήσεις και συνήθως χρειάζεται εγχείρηση) κι ο γιατρός είπε ότι αφου δεν έχω ενόχληση όλα καλά. Εννοείται το άγχος θα υπάρχει! Είναι λογικό να αγχωνόμαστε για το αν είναι καλά τα μωράκια μας.  Εύχομαι όλα πολύ καλά!!!  
    • Καλημέρα κορίτσια μου...εμείς μόλις γυρίσαμε από τον γιατρούλη μας!!!Όλα καλά,ο μικρούλης μεγαλώνει φυσιολογικά και προχωράμε!!!28+2 σήμερα 🩵👣🧿🧿 7.6 έχουμε doopler και θα μας ξανά δει μέσα του Ιούνη 🥰🥰🥰 Η κοιλίτσα έχει πεταχτεί για τα καλά πια,ευτυχώς τα κιλάκια μου είναι καλά ακόμα 🤗.. Εσείς πώς τα πάτε??
    • Το κατάλαβα και εγω ότι κάπως δυσανασχετούν είναι η αλήθεια και βγάζουν παραξενιές  εμενα ο δικός μου δεν με είπε τίποτα βέβαια αλλά μόλις έφυγα λέω πως μάλλον έπρεπε να παω λίγο νωρίτερα σκέψου ο αντρας μου σκεφτόταν να πάμε μετά το Πάσχα   σίγουρα κάποιον θα βρεις εννοεται που να σου κάνει και να βολεύουν και οι ημερομηνίες  αλλη μαία βρήκες ε; Όχι αυτήν του ιδιώτη γιατρού που έχεις ; 
    • Καλημέρα κορίτσια μου...εμείς μόλις γυρίσαμε από τον γιατρούλη μας!!!Όλα καλά,ο μικρούλης μεγαλώνει φυσιολογικά και προχωράμε!!!28+2 σήμερα 🩵👣🧿🧿 7.6 έχουμε doopler και θα μας ξανά δει μέσα του Ιούνη 🥰🥰🥰 Η κοιλίτσα έχει πεταχτεί για τα καλά πια,ευτυχώς τα κιλάκια μου είναι καλά ακόμα 🤗.. Εσείς πώς τα πάτε??
    • Θα τα καταφέρεις, να είσαι αισιόδοξη!! Σου εύχομαι τα καλύτερα!!! Εγώ τέλος Ιουνίου λογικά, με 3 κατεψυγμένα έμβρυα. Εχεις την θετική μου σκέψη! ❤
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...