Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ ΝΟ 5 !!!!!!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 983
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΚΑΛΟΥΣ ΥΠΝΟΥΣ ΝΑ ΧΟΥΜΕ ΛΙΓΟΤΕΡΗ ΓΚΡΙΝΙΑ Κ ΚΑΛΕΣ ΒΑΦΤΙΣΕΙΣ!!! :laugh: :laugh:

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΒΙΚΑΚΥ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΟΥ ΛΟΓΙΑ :kiss:

ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΓΡΑΨΕΣ 09 ΓΙΑΤΙ ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΤΟΥ '10 !!!! :woohoo: :woohoo:

ΑΝΤΕ ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

EXEI DIKIO TO SOFΑKI..TI MANIA EINAI AYTH ME TO 2009...EMEIS TOY 2010?????ΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ...ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΔΕΝ ΜΑΣ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ...ΧΑΧΑΧΑ.ΣΟΦΑΚΙ Κ ΠΑΛΙ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ....ΧΡΥΣΑ ΚΑΛΟΦΟΡΕΤΟ Κ ΚΑΛΟΒΓΑΛΕΤΟΟΟ.ΧΑΧΑΧΑ....ΠΑΩ ΝΑ ΣΙΔΕΡΩΣΩ ΚΛΟΤΕΣ..Α Κ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ.ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥΑΝΟΙΓΟΥΜΕ ΕΝΑ ΠΟΣΤ ΑΡΧΙΖΕΙ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟ ΓΕΓΟΝΟΣ..ΟΠΟΤΕ ΤΩΡΑ ΘΑ ΒΓΩ ΓΥΜΝΗ ΣΤΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΤΟΥ 5.ΧΑΧΑΧΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλορίζικο το 5!!!

Έχω αφήσει τον άντρα να προσέχει τη μικρή, κι έχω κλειστεί στο δωμάτιο για να δουλέψω και καλά :blush::P :laugh: Ντροπή μου........

:kiss::kiss::kiss:

ΥΓ-θα μπω κι αργότερα, πάω να διαβάσω τα νέα σας από το 4...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ουφ...τι έχει πάθει τελευταία το παιδί μου κι είναι μες τη γκρίνια?

Κάθε φορά χαμός μέχρι να κοιμηθεί και ενώ τρίβει τα ματάκια της από τη νύστα δεν ηρεμεί με τίποτα... Προσπαθώ από τις 8 και κοιμάται στις 10...Και μετά ξυπνάει κι ένα εκατομύριο φορές...

Ώστε έχει πολλές αποστάτισσες το ποστ μας? αααααα χαμάρι δεν έχω πάρει :P Εύα, τρίξε τους τα δόντια :laugh:

Χρυσουλίνι, έτσι λένε εδώ τα νορβηγικά κιτάπια μου... Πρώτα θηλασμός, ετά στερεές. Ξέρω και κοπέλες που θηλάζουν μετά το φαγητάκι και μια χαρά φαίνεται να δουλεύει κι αυτό. Καμία όμως που να θηλάζει μόνο πρωί-βράδυ! Ο ντοκ τι σου έχει πει? Τρώει τόσο καλά που μετά δε θέλει να θηλάσει? Μπράβο η μικρή! Εμείς ακόμα παλεύουμε να φάμε 1-2 κουταλάκια του γλυκού :S

Άσχετο, αλλά εκείνο το πλαστικό καθισματάκι που έχεις σε μια φοτό στο φέις από που το πήρες? Είναι για να την κάνεις μπανάκι?

Σόφιτελ εμένα φυσικά με βολεύει πολύ για συνάντηση και φαντάζομαι και τη Γιωτού που είναι κοντά - πότε επιτρέφει αυτή? Δεν ξέρω για τα άλλα κοριτσάκια μας όμως :dry:

Ευάκι θα μείνω Ελλάδα μέχρι 30 Αυγούστου! Κριμα που δε θα σε δω τώρα που έρχομαι...

Πάτσυ, να έρθω να με κουρέψει η Νεφέλη? Πόσα χρεώνετε? :P

Ρένα, τέλεια η φοτό του μπέμπη! Τι υφάκι φοβερό! Κουκλί!!!

Χρύσα πολύ ωραία τα ρούχα - παπούτσια! Με το καλό η βάφτιση!

Μπαίνω να δω και φωτό από συναγωνίστρια Σόφι :P

Φιλιά σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τσελινκακο,οι υπολοιπες δεν κανουν παραπονα!!!!!!μονο εσυ!!!!!!γκρινιαρααααααααααααα!!!!!!!!!!!αντε,τα καταφερατε!!!!θα μεινετε α εθνικη!!!!! :silly:

μαγδουλα,ισως βρεθουμε μεχρι να φυγεις!!!!!μπορει και τελος αυγουστου να ειμαι αθηνα!!!!ιντερνετ θα εχεις????θελω να δω και την μπουμπου σου,να μας πει γιατι δεν κοιμαται.... :S παντως κι εμενα τωρα με τα δοντια ανησυχη ειναι...και εχουμε ακομα καιρο μεχρι να βγουν ολα!!!!!!!! :blink:

βικακι,θα σε παρω τηλ.να τα πουμε!!!!μακια στον ξανθουλη!!!!!!!

πολλες καληνυχτες σε ολες!!!!!!!!!!!!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο Σοφία!

Άξια μανούλα! Όλα τέλεια ;)

Ευάκι δε θα μείνω Αθήνα οπότε λίγο δύσκολο να τα πούμε μέχρι να φύγω - εκτός αν έρθεις Πάτρα :)

Κορίτσια έχει ξυπνήσει ήδη 3 φορές :blink: Και φυσικά κάθε φορά για να ξανακοιμηθεί θέλει μεμέ... Το κ@λ@έκζεμα μας την έχει κάνει τώρα τη ζημιά μου φαίνεται...γιατί ξυπνάει και ξύνει το κεφάλι της σα μανιακή :S Λες και δε μας φτάναν τα δόντια.... Κι αμάν και μ'αυτά τα δόντια πια...Τι θέλουν και τα βγάζουν από τώρα? Λες και θα τους δώσουμε να φάνε καμιά χοιρινή μπριζόλα :blink: Άσε που μετά θα τους πέσουν έτσι κι αλλιώς και θα βγάλουν άλλα. Τσάμα ταλαιπωρία δηλαδή. Θα προτιμούσα να μην έβγαζε καθόλου και να την τάιζα αλεσμένα μεχρι τα 10 παρά αυτο το πράγμα :angry:

Χρύσα και ΒΙΚΑΚΙ τι κρέμα σας είχαν δώσει για το έκζεμα? Δε βλέπω να γίνεται δουλειά με αυτή που μου έδωσαν εδώ... Υποχώρησε με μία με κορτιζόνη αλλά δε μπορώ να του βάζω συνέχεια κορτιζόνη του παιδιού....

Και επιτέλους πότε θα κοιμηθώ εγώ σαν άνθρωπος???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!!!!!

πρωτη φορα λεω πρωτη καλημερα!!

λοιπον συντροφισσα Μαγδα καθε φορα που διαβαζω τι γραφεις για την Μαρκελιτσα ειναι λες κ μιλαω εγω για τον δικο μου!! ετσι κανει κ εμενα..τι πραγμα ειναι αυτο πια?? τριβει τα ματια του κατακοκκινιζει ολο το κεφαλι του απ το τριψιμο κ δεν μπορει να κοιμηθει με τιποτα :angry: σπανε τα νευρα μου καθε μερα. αλλα δεν το κανει αυτο μονο το βραδυ οποια στιγμη της ημερας κ να θελει να κοιμηθει αυτο τραβαω!

Ευα ουυυυυυυυυυυυυυυυυ παλιορουφιανα κλοταρα!!!! κ δεν γκρινιαζει μονο η Πατσυ κοπελια!! πρωτη ειπα οτι δεν μας θελετε εδω γι αυτο κ το κανατε '09 θελετε να μας διωξετε!! γι αυτο αστην ησυχη να παει να ξεβρακωθει στο μπαλκονι της!! μπας κ δει καμια ασπρη μερα κ ο κακομοιρος ο γειτονας της!! χαχαχαχαχα

Κατερινα μου πως ειναι ο μικρος σου? καλυτερα? πηρες τις καραμελες?

Χρυσα τελευταιες λεπτομερειες τωρα ετσι?? αντε με το καλο αγαπη!

χαιρομαι που σας αρεσαν ρε κοριτσια! αντε μια εβδομαδα εμεινε κ εμενα.

ρε κοριτσια μου να σας ρωτησω κατι? ειναι κακο αν βαλω μαυρο φορεμα στην βαπτιση? θα το βαλω με γκρι ζωνη γεματη στρασακια μαυρη πλατφορμα κ μωβ ανοιχτο μπολερο σαν εσαρπα ειναι. δεν μου αρεσει καθολου το φορεμα που πηρα για την βαπτιση κ οσο πιο πολυ το κοιταω τοσο δεν μαρεσει :( δεν ξερω γιατι το πηρα! δεν το εχω ξαναπαθει αυτο. κ το δοκιμασα πριν κ ειναι χαλια...σαν 70 χρονων ειμαι...τσαμπα τα λεφτααααα.... ενω το αλλο που το δοκιμασα πριν ειναι πολυ ωραιο! πειραζει να ειναι μαυρο μωρε??

ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΟΛΕΣ ΚΛΟΤΟΥΛΕΣ Κ ΚΛΟΤΟΠΟΥΛΑ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!!!!!!!!!!!!

που ειστε ρε κλοτες???????βαφτιζετε ολες κι εχετε χαθει ε?????? ;)αυριο ειναι η βαφτιση του μικρου της χρυσας και της μικρης της ματινας!!!!!με το καλο διονυσακη και κατερινουλα!!!!!!!! :laugh: εμεις αργουμεεεεεεεεεεε ακομα!!!!!! :silly:

μαγδουλα,παλια ερχομουν συνεχεια πατρα....τωρα δυσκολο...!!!!!οταν θα φευγεις ισως?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ωχ....κι αλλη γκρινιαρα πρωι-πρωι!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :angry::angry::angry: να φυγετε ρε!!!!!!!!!!!!!!να πατε αλλου!!!!!!!!!!!!!!!!!! :P:P:P

μια χαρα ειναι το φορεμα οπως το περιγραφεις!!!!βαλε και καμια φωτο να το δουμε!!!!δε νομιζω να υπαρχει προβλημα αφου θα το σπασεις το μαυρο με αλλα χρωματα!!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΑΑΑ ΒΑΦΤΙΖΕΙ Κ Η ΜΑΤΙΝΑ ΜΑΣ ΑΥΡΙΟ ΣΩΣΤΑ..ΤΟ ΕΙΧΑ ΞΕΧΑΣΕΙ! ΣΈΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΡΟΥΦΙΑΝΟΥΛΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΤΟ ΘΥΜΗΣΕΣ!!!!

ΜΑΤΙΝΑΚΙΙΙΙ Κ ΕΣΥ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ!!!!! ΚΑΛΟΦΩΤΙΣΤΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΜΑΝΑΡΑΚΙΑ ΣΑΣ!!!

ΕΣΕΙΣ ΚΑΘΗΣΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ΑΚΟΜΑ ΡΟΥΦΙΑΝΟΥΛΑ!!! ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μη χαιρεσαι πολυ σοφακι,γιατι θα σου φορτωσω τα προσκλητηρια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :laugh: και δε φταιω εγω.... :silly: εσυ φταις που μας δειχνεις την τεχνη σου!!!!!!!!! :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α ΝΑ ΦΥΓΟΥΜΕ ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ???????? ΡΕ ΑΝ ΦΥΓΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΣΑΣ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΓΕΛΑΤΕ???? ΠΟΙΟΣ??? ΜΙΛΑ ΡΕ ΠΟΙΟΣ?????? ΕΜΕΙΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΑ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΑΚΙΑ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ! ΕΤΣΙ Κ ΚΑΝΟΥΜΕ ΝΑ ΜΠΟΥΜΕ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΜΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΑΣ ΝΑ ΓΥΡΙΣΟΥΜΕ ΠΙΣΩ ΑΠΕΛΠΙΣΜΕΝΑ ΠΑΛΙΟΑΡΤΕΜΗ!!!ΠΑΤΣΥ ΕΛΑ ΒΟΗΘΑ ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΗ Η ΠΑΛΙΟΚΛΟΤΑ ΚΑΚΑΡΙΖΕΙ ΠΟΛΥ!! ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

ΝΑΙ ΘΑ ΚΟΙΤΑΞΩ ΝΑ ΣΑΣ ΒΑΛΩ ΦΩΤΟ ΑΛΛΑ ΝΑ ΤΟ ΦΟΡΑΩ.ΠΡΩΤΟΝ ΓΙΑ ΝΑ ΘΑΜΠΩΘΕΙΣ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΛΗ ΜΟΥ Κ ΔΕΥΤΕΡΟΝ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ ΜΑΥΡΟ ΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΦΟΡΑΩ ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΤΕ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ...

ΓΙΑ ΤΑ ΠΡΟΣΚΛΗΤΗΡΙΑ ΣΤΗΝ ΔΙΑΘΕΣΗ ΣΟΥ ΑΝ Κ ΡΟΥΦΙΑΝΟΥΛΑ ΣΤΟ ΕΧΩ ΥΠΟΣΧΕΘΕΙ Κ ΕΤΣΙ ΘΑ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΠΕΤΡΑ Κ ΘΑ ΣΤΑ ΚΑΝΩ!! ΧΑΧΑΧΑΧΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσαρες και καλορζικο το 5,τι εγινε λιγες ωρες ελειψα και πολλες εξελιξεις διαβασα στριπτιζ σε μπαλκονια α ρε πατσυ θεαααααααα!!!!!καβγαδες και αλλα πολλα εμεινα πισω!!!!

σοφακι τις πηρα τις καραμελες οταν τις φτιαξω θα βαλω φωτο,γιατι ρε κοριτσι μου πηρες ενα φορεμα που δεν σου αρεσει και γιατι δεν το κανεις επιστροφη,το μαυρο οπως το περιγραφεις καλο ακουγεται να βαλεις φωτο να σε δουμε,ο μικρος μου φτου φτου εχει ηρεμησει και σηκωνεται μια φορα μονο τα τελευταια βραδια και απο οτι ειδα σημερα πρεπει να σκασε και το δευτερο δοντακι γιαυτο ηρεμησε,μαγδα ετσι ακριβως εκανε και οδικος μου ειναι τα δοντια της καθαρα μολις σκασει θα ηρεμησετε,εγω του εβαζα elocon για το εκζεμα

ρενα δυο μερες διαφορα εχουν τα μικρα μας εγω γεννησα 28/12 και οσο για τα τρια που λες πως τα καταφερνω το παλευω και απλα ολη τη μερα δεν εχω σταματημο αλλα ευτυχως με βοηθαει πολυ ο αντρας μου

αντε ματινουλα συμπεθερα μου με το καλο να βαφτισεις τη νυφουλα μου :)

και εχουμε και γαμο το απογευμα πως βαριεμαι δε λεγεται πολλα φιλια σε ολες :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΩΡΑΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΦΩΤΟ...

ΚΟΙΤΑΞΕ ΟΤΑΝ ΠΗΓΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΟ ΦΟΡΕΜΑ ΗΜΟΥΝ ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΟ 2,5 ΜΗΝΩΝ ΟΤΑΝ ΕΙΧΑ ΠΑΕΙ ΑΘΗΝΑ ΓΚΡΙΝΙΑΖΕ ΓΙΑΤΙ ΤΟΤΕ ΕΠΙΝΕ ΓΑΛΑ 18 ΩΡΕΣ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΕΚΑΝΕ Κ ΚΑΚΑ ΤΟΥ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΜΑΓΑΖΙ Κ ΕΤΣΙ ΕΙΧΑΜΕ ΕΝΑ ΤΡΕΛΟ ΑΓΧΟΣ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΘΕΛΑΜΕ ΗΤΑΝ ΝΑ ΔΙΑΛΕΞΩ ΚΑΤΙ ΓΡΗΓΟΡΑ Κ ΝΑ ΦΥΓΟΥΜΕ! ΚΑΚΩΣ!!!! ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΜΟΥ ΕΤΥΧΕ ΝΑ ΠΑΡΩ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΤΟ ΘΕΛΩ...ΚΡΙΜΑ..ΤΣΑΜΠΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ....ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΑΛΛΑΞΩ ΤΟ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΑΠΟ ΑΘΗΝΑ ΠΡΙΝ 2,5 ΜΗΝΕΣ...ΔΕΝ Μ'ΑΡΕΣΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ Κ ΤΟ ΑΚΡΙΒΟΠΛΗΡΩΣΑ..ΠΟΛΥ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΘΗΚΑ...ΤΕΣΠΑ ΠΑΕΙ ΔΕΝ ΑΛΛΑΖΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΤΩΡΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALHMERA TSOYLARES.TI KANETE???ΣΟΦΑΚΙ ΑΣΤΗΝ ΝΑ ΛΕΕΙ ΤΗΝ ΠΑΛΙΟΓΚΡΟΥΣΙ..ΑΥΤΗ ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΚΑΤΑΣΚΟΠΙΑ ΞΕΡΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ,......ΚΟΙΜΑΤΑΙ..ΚΑΙ ΝΑΙ ΓΚΡΟΥΣΙ..ΜΕΙΝΑΜΕ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΩΤΟΝ ΓΙΑΤΙ ΦΟΒΗΘΗΚΑΝ ΜΗΝ ΚΑΨΟΥΜΕ ΤΗΝ ΧΩΡΑ ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΟΝ ΝΑ ΣΑΣ ΡΙΞΟΥΜΕ ΠΑΛΙ 4 ΓΚΟΛΑΚΙΑ..ΑΠΛΑ ΦΕΤΟΣ ΘΑ ΦΑΤΕ 5-6..ΧΟΧΟΧΟ.ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΦΥΓΟΥΜΕ ΡΕ...ΓΙΑΤΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΜΙΛΑΤΕ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΠΑΝΕΣ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΣΤΕ ΒΑΡΕΤΕΣ...ΧΟΧΟΧΟΧ.ΜΑΓΔΑ ΧΟΙΡΙΝΗ ΜΠΡΙΖΟΛΙΤΣΑ Ε??ΜΟΥ ΔΩΣΕΣ ΙΔΕΑ ΤΙ ΘΑ ΜΑΓΕΙΡΕΨΩ..ΜΠΟΥΧΑΧΑΧΑΧΑ..ΚΑΛΗ ΦΑΣΗ..ΟΧΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΡΕΜΑ ΓΙΑ ΤΟ ΕΚΖΕΜΑ...ΕΜΕΝΑ Η ΚΡΕΜΑ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ.ΤΩΡΑ ΤΗΝ ΒΑΖΕΙΣ ΣΕ 2 ΩΡΕΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΕΚΖΕΜΑ.ΑΠΛΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΚΑΝΕ Η ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΟΣ ΣΕ ΟΥΡΟΣΥΛΛΕΚΤΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΤΗΝ ΛΕΝΕ.ΕΙΝΑΙ Η ΚΡΕΜΑ ΑΝΑΜΙΚΤΗ ΜΕ ΦΙΣΣΑΝ ΕΝΥΔΑΤΙΚΗ.ΔΕΥΤΕΡΑ ΠΡΩΙ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΗΣ.ΕΙΝΑΙ ΧΩΡΙΣ ΚΟΡΤΙΖΟΝΗ...ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΒΓΗΚΑ ΓΥΜΝΗ ΣΤΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ ΑΛΛΑ ΠΕΤΑΧΤΗΚΕ Ο ΜΑΛΑ...ΑΣ Ο ΓΕΙΤΟΝΑΣ ΚΑΙ ΕΙΠΕ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΣΙΔΕΡΩΣΩΣ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ Κ ΜΕΤΑ ΝΑ ΞΑΝΑΒΓΩ..ΜΠΟΥΧΑΧΑΧΑΧΑ.ΣΟΦΑΚΙ ΣΤΗΝ ΒΑΦΤΙΣΗ ΤΗΣ ΝΕΦΕΛΗΣ ΦΟΡΟΥΑ ΜΑΥΡΟ ΦΟΡΕΜΑ..ΩΡΑΙΟ ΤΟ ΦΟΡΕΜΑ.ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΒΛΕΠΩ ΦΩΤΟ ΔΕΝ Μ ΑΡΕΣΕΙ Κ ΜΕΝΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ Κ ΑΥΤΟ ΜΑΥΡΟ ΚΑΙ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΜΟΥ ΚΑΤΑΜΑΥΡΑ ΚΑ ΕΙΜΑΙ ΣΑΝ ΧΗΡΑ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΑΤΙΚΑ....ΟΠΟΤΕ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ..ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΤΗΝ ΒΑΦΤΙΣΗ ΤΟΥ ΜΙΚΡΟΥ ΠΑΛΙ ΣΕ ΜΑΥΡΑ ΚΑΤΑΛΗΓΩ..ΜΠΟΥΧΑΧΑΧΑΧΑ.ΕΙΜΑΙ ΑΝΩΜΑΛΗ.ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΦΟΡΕΜΑ.ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΜΠΛΟΥΖΑ ΜΑΥΡΗ ΜΕ ΡΟΟΖ ΜΑΝΙΚΙ ΚΑΙ ΜΑΥΡΟ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙ..ΑΛΛΑ ΜΕΧΨΡΙ ΤΟΤΕ ΒΛΕΠΟΥΜΕ..ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΧΡΥΣΑ Κ ΜΑΤΙΝΑ...ΚΑΛΕΣ ΒΟΥΤΙΕΣ ΣΤΗΝ ΚΟΛΥΜΠΗΘΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΕΡΣΑΤΕΤΕ...ΠΙΝΩ ΤΩΡΑ ΦΡΑΠΕΔΙΑ....ΑΧ...ΚΑΛΗ ΦΑΣΗ ΑΝ Κ ΜΕΤΑ ΘΑ ΞΕΡΝΑΕΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ...ΦΙΛΑΚΙΑ.... :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας μανουλίτσες!

καλορίζικο και το Νο 5!

Χρύσα και Ματινάκι με το καλό να βαφτίσετε τα μπεμπάκια σας :cheer: .

Σοφακι η περιγραφή απο το γλυκάκι της βάπτισής σας τρομερή σα να τα εβλεπα μπροστά μου. Να μας βάλεις το φόρεμα να το δούμε.

Και εμεις είμαστε έτοιμοι για την βάπτισή μας κλείσαμε αυτή τη βδομάδα τα βαπτιστικά και κανονίσαμε και τον στολισμό με το ανθοπωλείο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα ομορφούλες!!

Κ Α Λ Ο Ρ Ι Ζ Ι Κ Ο ΤΟ 5 !!!!!!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Χρύσα και Ματινάκι , με το καλό οι βαφτίσεις σας Καλοφώτιστα να είναι!!!!!

Να πάνε όλα καλά και με το καλό να μας γράψετε λεπτομέρειες απο το μηστύριο!!!!!!

Μάγδα , το καθισματάκι μου το έδωσε η αδελφή του άνδρα μου και δεν ξέρω από που το πήρε. Είναι για το μπάνιο και αρκετά βολικό!! Θα την ρωτήσω και θα σου πω.

Θα ρωτήσω τον γιατρό για το θηλασμό. Πραγματικά δεν πίνει καθόλου γάλα τον τελευταίο καιρό κατά την διάρκεια της ημέρας μόνο το πρωί και το βράδυ. Τρώει αρκετα δεν έχω παράπονο.Πες μου όμως είναι για το καλό του παιδιού να το θηλάζω καθόλη την διάρκεια της ημέρας σε συνδυασμό με το φαγητό ????????? :dry: Θα μιλήσω με τον γιατρό σίγουρα αλλα με ενδιαφέρει η γνώμη σου.

Ευάκι ... αχ, όποτε σε σκέφτομαι , σκέφτομαι και μια καθαρή και ωραία παραλία :silly: Καλά είστε????

Σοφάκι εδώ να μείνεις σε θέλουμε!!! Μια χαρά και το μαύρο και όπως είπε και η Εύα μπορείς να βάλεις κανένα αξεσουάρ άλλου χρώματος... Εσύ πως θα νιώθεις καλύτερα γιατί στις φωτογραφίες θα μείνει η διάθεσή σας αποτυπωμένη...

Φιλιά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΔΩ θα μεινω χρυσουλινι μου κ ασε τον παλιοαρτεμη να λεει οτι θελει!! :P:P

Πατσυ πρεπει να πω οτι με βοηθησες πααααρα πολυ!! ξαναδιαβασε το μηνυμα σου σχετικα με το φορεμα κ εαν δεις ποσο πολυ με βοηθας θα σου δωσω δωρο λουκουμακι!! χαχαχαχα βλαμεννη!

μωρε ξερετε τι σκεφτομαι? ο Κωστης θα φοραει ανοιχτο γκρι κοστουμι με μπεζ πουκαμισο-ζωνη-παππουτσια κ εγω στις φωτο διπλα να ειμαι με το μαυρο??? καπου κολλαω ρε γαμωτο αλλα ελα που δεν μαρεσει καθολου το αλλο...κ στρωνει κ χαλια..αλλαξε το σωμα μεσα σε 2 μηνες...αχ..τι στο καλο θα κανω?? κοντευουν οι μερες κ εχω αχγωθει...ποια εγω? που ουτε καν στον γαμο μου ειχα αγχος! σκατα!!!(σορυ κιολας)

λοιπον θα δοκιμασω αυριο κ τα 2 θα βαλω τον Κωστα να τα βγαλει φωτο κ θα σας τα βαλω να με βοηθησετε! εκεινος βεβαια λεει οτι του αρεσει κ το μαυρο αλλα δεν ειναι σαν φορεμα τοσο καλο οπως το αλλο...

ακου τωρα προβλημα που μου προεκυψε....κ ειμαι κ αυπνη γυναικα!!! :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΟΦΑΚΙ ΜΟΥ ΜΕ ΜΠΕΡΔΕΨΕΣ! :laugh: :laugh: :laugh: ΒΑΛΕ ΦΩΤΟ ΝΑ ΔΟΥΜΕ Κ ΘΑ ΣΟΥ ΠΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΙΜΙΑ Κ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ!!! :laugh:

ΤΙ ΝΕΑ ΦΙΛΕΣ ΜΟΥ;ΕΓΩ ΣΠΙΤΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΔΟΥΛΕΙΑ Κ ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ ΜΕ ΠΕΘΕΡΑ Η ΟΠΟΙΑ ΜΟΥ ΣΙΔΕΡΩΝΕΙ!! :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...