Μετάβαση σε περιεχόμενο

μια φορα και εναν καιρο....


karolinaki1

Recommended Posts

ηταν το μαμμυ....ενα φορουμ όπου έμπαινες και υπηρχε ανθρωπια ,ζεστασια αναμεσα στις κουβεντες που ανταλλασαν μανουλες η' μελλουσες μανουλες η'απλα κοπελες που ειχαν καποιες αποριες...αλλες εψαχναν να μοιραστουν τον πονο τους,να βρουν λυση στο προβλημα τους...αλλες απλα ηθελαν να μοιραστουν την χαρα τους...την εγκυμοσυνη τους...τι πιο ομορφο συναισθημα απο την μητρότητα...!!!!!!!!!!!!!

αλλα βρε κοριτσια το όμορφο αυτό παραμύθι δυστυχώς αμαυρώνεται :(:(:(:( όοοοοοοοοοολο και περισσότερο απο καποιες κοπελες που εκφραζονται με τροπο φανατικο... αλλοιωντας αυτη την ζεστασια και μετατρεποντας ενα τοσο όμορφο φόρουμ σε αγωνα ποδοσφαιρου...που πλεον όταν τα διαβαζω πραγματικά χάνω την μπαλα!!!!!!!!!!!!!!! :angry::angry::angry: τι κερδίζουμε με το να μειωνουμε τον συνανθρωπο μας???????κανεις δεν ειναι τελειος!!!!!!!!!!!! και όλοι κανουμε λαθη...αλλα μαθαινουμε απο αυτα και προσπαθούμε να γινομαστε καλύτεροι... γιατι δεν κοιταμε να μην κρινουμε τους αλλους?????????????

ειμαι τυχερη γιατι εχω γνωρισει και εχω κανει φιλεναδες μεσα απο δω...μακαρι όλες να κοιταζαν να αποκομισουν τα οφελη που προσφερει το διαδικτυο και να παραμεριζαν τα μιση και τις ανουσιες κοντρες...και η Λενα τι να κανει ?????????πως να συντονίζει τα παντα και να ελεγχει τους πάντες ποιος ειναι fake και ποιος όχι??την εχουμε ζαλισει και αυτην... :(

Λυπαμαι αν σας κουρασα με την πολυλογία μου ... :blush::blush: ελπίζω να παψουν οι κοντρες ...βαρεθηκα πια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Karolinaki σε καταλαβαίνω. Δεν θέλω να σε ζαλίσω όμως με πολλά λόγια. Ένα θέλω μόνο να πώ. Όσο πιο μεγάλο είναι ένα φόρουμ αυτό είναι μοιραίο να συμβεί. Και το έχω πεί και το ξαναλέω οτι δεν πρόκειται να γίνω ο "αστυνόμος" για κανέναν. Αυτό βέβαια δεν σημαίνει οτι θ' αφήσω κάποιον να παρεκτραπεί και να χαλάσει το φόρουμ. έτσι; να μην παρεξηγούμαστε κιόλας...

Και κάτι άλλο...ότι συμβαίνει σ' ένα φόρουμ είναι αυτό που συμβαίνει και στην πραγματικότητα ...

Τα έχουμε καλά με όλους στην εκεί στην "έξω" ζωή μας ;;; Όχι

Συμφωνούμε απόλυτα με όλους ;;; Όχι

Άρα γιατί να συμβαίνει κάτι άλλο στον κόσμο του net γενικότερα; Είμαστε ακριβώς αυτό που είμαστε και εκεί έξω. Κάνουμε και λέμε πράγματα εδώ μέσα, που θα λέγαμε και με τις "πραγματικές" μας φίλες και ίσως και περισσότερα καμιά φορά...διαφωνούμε, μαλώνουμε, θυμώνουμε και ψιλογουστάρουμε όλο αυτό το τζερτζελέ. Έτσι είναι η Ζωή μας, έτσι είναι η φύση μας. Μπορούμε να αλλάξουμε τους ανθρώπους; Όχι. Ούτε κι' γώ μπορώ όλη την ώρα να επεμβαίνω και να κλειδώνω θέματα. Μ' αρέσει η Ελευθερία και έτσι πράττω εδώ μέσα. Και ας κατηγορήθηκα απο μερικές για αδιαφορία....δεν μ' ενδιαφέρει καθόλου. Οι περοσσότερες κοπέλες την νιώθουν αυτή την Ελευθερία λόγου και τους αρέσει. Δεν έχω να πώ κάτι. Τώρα άν εσύ νιώθεις οτι και ο τίτλος του post...εγώ θα σου πώ οτι

μια φορά και ένα καιρό ΔΕΝ ήταν... αλλά είναι και θα συνεχίσει να είναι το mammyland για όσους και για όσες το γουστάρουν με χίλια.... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε κοριτσια μην κανετε ετσι αμαν πια!!... ολες απογοητευεστε απο το μαμμυ!! το μαμμυ ηταν παραμυθενιο και το μαμμυ ηταν ετσι κ ηταν αλλιως.. το φορουμ ειναι μικρογραφια της πραγματικοτητας.. εδω ειναι ακομα πιο ευκολο να κανεις τον παντογνωστη καθως κρυβεσαι πισω απο την ανωνυμια.... μην το βλεπετε τοσο συναισθηματικα....

και σαφως και δε μπορειτε να σκεφτεστε συνεχεια ποιος ειναι φεικ και ποιος οχι!! ο καθενας μπορει να γινει μελος, που ξερεις τι ειναι και τι κανει στη ζωη του?? αυτο που πλασαρει πιστευουμε.. και που ξερεις οτι αυτες οι κουβεντες ολο ανθρωπια οπως λες ηταν αληθινες?? ηταν ολες? το εννουσαν πραγματικα? μηπως το ελεγαν για να νιωσει καποια καλυτερα??

ο αντρας μου λεει οτι οπου βρισκονται πολλες γυναικες δεν υπαρχει περιπτωση να μη γινονται ξεκατινιασματα και παρεξηγησεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

karolinaki1 έγραψε:

ηταν το μαμμυ....ενα φορουμ όπου έμπαινες και υπηρχε ανθρωπια ,ζεστασια αναμεσα στις κουβεντες που ανταλλασαν μανουλες η' μελλουσες μανουλες η'απλα κοπελες που ειχαν καποιες αποριες...αλλες εψαχναν να μοιραστουν τον πονο τους,να βρουν λυση στο προβλημα τους...αλλες απλα ηθελαν να μοιραστουν την χαρα τους...την εγκυμοσυνη τους...τι πιο ομορφο συναισθημα απο την μητρότητα...!!!!!!!!!!!!!

αλλα βρε κοριτσια το όμορφο αυτό παραμύθι δυστυχώς αμαυρώνεται :(:(:(:( όοοοοοοοοοολο και περισσότερο απο καποιες κοπελες που εκφραζονται με τροπο φανατικο... αλλοιωντας αυτη την ζεστασια και μετατρεποντας ενα τοσο όμορφο φόρουμ σε αγωνα ποδοσφαιρου...που πλεον όταν τα διαβαζω πραγματικά χάνω την μπαλα!!!!!!!!!!!!!!! :angry::angry::angry: τι κερδίζουμε με το να μειωνουμε τον συνανθρωπο μας???????κανεις δεν ειναι τελειος!!!!!!!!!!!! και όλοι κανουμε λαθη...αλλα μαθαινουμε απο αυτα και προσπαθούμε να γινομαστε καλύτεροι... γιατι δεν κοιταμε να μην κρινουμε τους αλλους?????????????

ειμαι τυχερη γιατι εχω γνωρισει και εχω κανει φιλεναδες μεσα απο δω...μακαρι όλες να κοιταζαν να αποκομισουν τα οφελη που προσφερει το διαδικτυο και να παραμεριζαν τα μιση και τις ανουσιες κοντρες...και η Λενα τι να κανει ?????????πως να συντονίζει τα παντα και να ελεγχει τους πάντες ποιος ειναι fake και ποιος όχι??την εχουμε ζαλισει και αυτην... :(

Λυπαμαι αν σας κουρασα με την πολυλογία μου ... :blush::blush: ελπίζω να παψουν οι κοντρες ...βαρεθηκα πια...

Το είπες και το έκανες τελικά εσύ ε??Καλά έκανες αφού το ένιωθες...Τη γνώμη μου την ξέρεις και είναι ίδια με τη δική σου...Οπότε καλά έκανες και τα είπες και ελπίζω να σε ηρεμήσει αυτό...Εμείς συνεχίζουμε ακάθεκτες!!!!! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ας πάρω λοιπόν κι εγώ θέση επί του θέματος.... :P

Προσωπικά δεν με ενδιαφέρει καθόλου τι στάση θα έχει η κάθε μια εδώ μέσα. Οφείλουμε όμως, να είμαστε σωστές και συγκρατημένες, χωρίς αυτό να σημαίνει ότι πρέπει να συμφωνούμε όλες μεταξύ μας.

Εγώ π.χ, όταν κάποιο θέμα είναι κάπως εριστικό δεν ασχολούμαι, ούτε καν μπαίνω στην διαδικασία να το διαβάσω.

Αν και αρχικά ένιωθα περίεργα με τις συναντήσεις του φόρουμ, ομολογώ πως το τόλμησα μια φορά και εκ τοτε γνώρισα και κράτησα επαφή με αξιόλογα άτομα!!!

Μου αρέσει όλο αυτό που γίνεται εδώ, μου αρέσει το παρεάκι που έχω φτιάξει και μου αρέσει ο χαβαλές που κάνουμε!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mirlitsa έγραψε:

Ας πάρω λοιπόν κι εγώ θέση επί του θέματος.... :P

Προσωπικά δεν με ενδιαφέρει καθόλου τι στάση θα έχει η κάθε μια εδώ μέσα. Οφείλουμε όμως, να είμαστε σωστές και συγκρατημένες, χωρίς αυτό να σημαίνει ότι πρέπει να συμφωνούμε όλες μεταξύ μας.

Εγώ π.χ, όταν κάποιο θέμα είναι κάπως εριστικό δεν ασχολούμαι, ούτε καν μπαίνω στην διαδικασία να το διαβάσω.

Αν και αρχικά ένιωθα περίεργα με τις συναντήσεις του φόρουμ, ομολογώ πως το τόλμησα μια φορά και εκ τοτε γνώρισα και κράτησα επαφή με αξιόλογα άτομα!!!

Μου αρέσει όλο αυτό που γίνεται εδώ, μου αρέσει το παρεάκι που έχω φτιάξει και μου αρέσει ο χαβαλές που κάνουμε!!! :)

Μ'αρέσεις!!!!ετσι ετσι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια το να υπάρχουν διαφωνίες και εντάσεις είναι μερος του να είσαι μεσα σε μια μεγάλη κοινότητα!!! δεν μπορεί τοσοι ανθρωποι να συμφωνουν πάντα!!! αλλά αν καποιες φορες οι συζητήσεις γίνονται εριστικές, απλά σταματας να ασχολήσαι με το θέμα!!! και εγώ έχω βρει το παρεακι μου στις καλοκαιρινες μανούλες του 10 και τα μωρακια Ιουλίου, όπως και η καθεμια από εμας εχει γνωριστει με καποιες κοπελες και με αυτες περισσότερο μιλάει και επικοινωνεί!!! εγώ αισθανομαι πολύ χαρούμενη που μεσα από το Μαμμυ καταφερα να γνωρίσω καποιες πολύ αξιολογες κοπλεες με τις οπόιες τους τελευταίους 9 μηνες έχουμε μοιραστει συναισθηματα, αγωνίες χαρες και λύπες!!! έχουμε γνωριστει από κοντα, εχοεμε εμπιστευτει η μια την άλλη!!!! είναι τόσο σημαντικό αυτό στην εποχή που ζουμε!!!! και όσο κι αν καποιες θελουν να χαλανε την καλή διαθεση, αρκει να μην τους το επιτρέψεις!!!! Αυτο πιστευω!!!

Συγχαρητηρια πολλά στην Λενα που έχει δημιουργησει αυτό το σαιτ και εχει βοηθησει έτσι πολλες πολλες κοπελες!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

όοοοοοοοοοολο και περισσότερο απο καποιες κοπελες που εκφραζονται με τροπο φανατικο... αλλοιωντας αυτη την ζεστασια και μετατρεποντας ενα τοσο όμορφο φόρουμ σε αγωνα ποδοσφαιρου...που πλεον όταν τα διαβαζω πραγματικά χάνω την μπαλα!!!!!!!!!!!!!!!

Σε αυτο αναφερεται η καρολινα.Στο φανατισμο που εχουν καποιες κοπελες.και ειναι ασχημο πραγμα αυτο...οταν ο αλλος ζηταει για οποιοδηποτε λογω συμπαρασταση δε παιρνεις αγκαλια το φανατισμο σου και πας να του απαντησεις.Πρέπει να έχεις και μια "χ" διπλωματια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lena έγραψε:

Karolinaki σε καταλαβαίνω. Δεν θέλω να σε ζαλίσω όμως με πολλά λόγια. Ένα θέλω μόνο να πώ. Όσο πιο μεγάλο είναι ένα φόρουμ αυτό είναι μοιραίο να συμβεί. Και το έχω πεί και το ξαναλέω οτι δεν πρόκειται να γίνω ο "αστυνόμος" για κανέναν. Αυτό βέβαια δεν σημαίνει οτι θ' αφήσω κάποιον να παρεκτραπεί και να χαλάσει το φόρουμ. έτσι; να μην παρεξηγούμαστε κιόλας...

Και κάτι άλλο...ότι συμβαίνει σ' ένα φόρουμ είναι αυτό που συμβαίνει και στην πραγματικότητα ...

Τα έχουμε καλά με όλους στην εκεί στην "έξω" ζωή μας ;;; Όχι

Συμφωνούμε απόλυτα με όλους ;;; Όχι

Άρα γιατί να συμβαίνει κάτι άλλο στον κόσμο του net γενικότερα; Είμαστε ακριβώς αυτό που είμαστε και εκεί έξω. Κάνουμε και λέμε πράγματα εδώ μέσα, που θα λέγαμε και με τις "πραγματικές" μας φίλες και ίσως και περισσότερα καμιά φορά...διαφωνούμε, μαλώνουμε, θυμώνουμε και ψιλογουστάρουμε όλο αυτό το τζερτζελέ. Έτσι είναι η Ζωή μας, έτσι είναι η φύση μας. Μπορούμε να αλλάξουμε τους ανθρώπους; Όχι. Ούτε κι' γώ μπορώ όλη την ώρα να επεμβαίνω και να κλειδώνω θέματα. Μ' αρέσει η Ελευθερία και έτσι πράττω εδώ μέσα. Και ας κατηγορήθηκα απο μερικές για αδιαφορία....δεν μ' ενδιαφέρει καθόλου. Οι περοσσότερες κοπέλες την νιώθουν αυτή την Ελευθερία λόγου και τους αρέσει. Δεν έχω να πώ κάτι. Τώρα άν εσύ νιώθεις οτι και ο τίτλος του post...εγώ θα σου πώ οτι

μια φορά και ένα καιρό ΔΕΝ ήταν... αλλά είναι και θα συνεχίσει να είναι το mammyland για όσους και για όσες το γουστάρουν με χίλια.... ;)

Λενάκι ...μαλλον παρεξηγηθηκα...το μαμμυ μου αρεσει πολυ και δεν προκειται για τιποτα και κανεναν να φυγω!!!!!!!!!!!! ;);) εχω το παρεακι μου και εχω κανει φιλες απο δω μεσα...μοιραζομαι αποψεις και εμπειριες και μου κανει την πιο όμορφη παρεα όταν μπορω να ξεφευγω λιγο απο τη δουλεια....απλα στεναχωριεμαι να το πω έτσι απλά όταν γίνονται θεματα και φασαριες έτσι απλα για να γινεται τζερτζελες...

Ασχετο,Λενα να χεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη και με το καλό να ρθει το μωράκι σου!!!!!!!!!!!!! μετα μπορει να ρωτας και εσυ εμας!!!!!! :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΖΕΝΙΑ έγραψε:

Πρέπει να έχεις και μια "χ" διπλωματια

Συν της άλλης, το έχω ξανα πεί, αν κάποιο θέμα δεν "σου αρέσει", μην ασχολείσαι, μην απαντάς, μην δίνεις συνέχεια..κοινώς μην ψάχνεσαι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΖΕΝΙΑ έγραψε:

όοοοοοοοοοολο και περισσότερο απο καποιες κοπελες που εκφραζονται με τροπο φανατικο... αλλοιωντας αυτη την ζεστασια και μετατρεποντας ενα τοσο όμορφο φόρουμ σε αγωνα ποδοσφαιρου...που πλεον όταν τα διαβαζω πραγματικά χάνω την μπαλα!!!!!!!!!!!!!!!

Σε αυτο αναφερεται η καρολινα.Στο φανατισμο που εχουν καποιες κοπελες.και ειναι ασχημο πραγμα αυτο...οταν ο αλλος ζηταει για οποιοδηποτε λογω συμπαρασταση δε παιρνεις αγκαλια το φανατισμο σου και πας να του απαντησεις.Πρέπει να έχεις και μια "χ" διπλωματια

ετσι ακριβως ειναι !!!!!!!!!!!καλα τα λες συμπεθερα!!!!!!!!!!!

σ ευχαριστω για την διευκρίνηση...... :kiss::kiss::kiss:

μα πως να αποχωρησω απο το μαμυ εδω μεχρι και συμπεθεριες παιζουν.....χαχα :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mirlitsa έγραψε:

ΖΕΝΙΑ έγραψε:

Συν της άλλης, το έχω ξανα πεί, αν κάποιο θέμα δεν "σου αρέσει", μην ασχολείσαι, μην απαντάς, μην δίνεις συνέχεια..κοινώς μην ψάχνεσαι!!![/quote:1o0z7r3m]

πες τα βρε Ασπάκι μου!!!!!!!!!!συμφωνω απόλυτα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mirlitsa έγραψε:

ΖΕΝΙΑ έγραψε:

Συν της άλλης, το έχω ξανα πεί, αν κάποιο θέμα δεν "σου αρέσει", μην ασχολείσαι, μην απαντάς, μην δίνεις συνέχεια..κοινώς μην ψάχνεσαι!!![/quote:1p1mkysn]

ετσι ετσι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειμαι στο mammyland εδω και δυο χρονια μεσα σε αυτο το διαστημα εχβ ερθει σε επικοινωνια γραπτη με παρα πολλα μελοι , με καποα εχουμε συμφνησει με καποια άλλα οχι αυτο ομως δνε σημαινει οτι ακομα καιμε τα ατομα που εχω αλλες θεωριιες δνε μορω να κανω διαλογο να αναπτυξω την αποψη μου .Η ελευθερια λογου ειναι δικαιωμα του καθενος αλαλ μεχρι εκι που δνε προσβαλλει καποιον αλλον αλαλ απο την αλλη αν καποια θελει να εκφραστει με ασχημο τροπο προφανως αυτος ειναι ο τροπος πο την εκφαζει εμενα μποριε να μην μου κανει αλλα τι να κανουμε πρπεπει αν το παραδετομε οτι ολα δνε ειναι καλα .

Κατα καιρους εχω ερθει σε επαφη εμ καποια μελοι που ψυχολογικα δεν ειναι καλα επειδη κατι ειδαν γραμμενο πουαπευθυνοταν σε εκεινες και της στεναχωρησαν οπως επισης υπαρχει και το στυλ τελευταια να στελνουν προσωπικα μυνηματα σε καποια μελοι και να προειδοποιουν οτι υπαρχουν "υποχθονια ατομα "που το παιζουν φιλες αλλα δεν ειναι χωρις βεβαια να εχουν την τολμη να κατανομασουν .Καποια μελοι επειδη δεν εμειναν ευχαριστημενοι -ικανοποιημενοι εφυγαν απο το mammyland δεν κρινω αν εκαναν καλα η οχι ειναι δικαιωμα τους , καποιες αποχωρησαν με αξιοπρπεια καποιες αλλες οχι !

Προσωπικα παραμενω στο mammyland αν και εχουν γινει διαφορα αλλα site (καποια τα εχω δει )επειδη εχουμε κανει εν απαρεακι καλο ακομα και με τις κοντρες μας οταν κανουμε τις συναντησεις μας που ευτυχως ερχονταικαι συνεχως νεα μελοι -δυστυχως καποια παλια εχουμε καιρο να τα δουμε και ανανεωνετε .Προσκαλω λοιπον ολα τα μελοι να σταματησειαυτη η κοντρα αν υπαρχουν επιρροες απο αλλα site για να δμιουργηθει πανικος καινα αρχιζουν να φευγουν μελοι μην τους κανετε τη χαρη .

Παντα θα υπαρχουν θεματα φωτια :θηλασμος -καισαρικες -ιδιωτικα -δημοσια νοσοκομεια ας τα διαχειρεισουεμ με προσοχη να μην δινουμε αφορμη για κουβεντες .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βανια έγραψε:

Παντα θα υπαρχουν θεματα φωτια :θηλασμος -καισαρικες -ιδιωτικα -δημοσια νοσοκομεια ας τα διαχειρεισουεμ με προσοχη να μην δινουμε αφορμη για κουβεντες .

Συμφωνώ....αν αυτό γινόταν από όλες δεν θα υπήρχε θέμα για αρνητικά σχόλια, παρεξηγήσεις κ.λ.π

Αλλά βλέπεις μια τρίχα την κάνουμε τριχιά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mirlitsa έγραψε:

Βανια έγραψε:

Συμφωνώ....αν αυτό γινόταν από όλες δεν θα υπήρχε θέμα για αρνητικά σχόλια, παρεξηγήσεις κ.λ.π

Αλλά βλέπεις μια τρίχα την κάνουμε τριχιά!!![/quote:96mrbqge]

μην μιλας ποτε σε μια κομμωτρια για τριχες .....θελει να της κοψει ! :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Περα του οτι ξανα απαντησα στο θεμα της ρουμπι..θα εσκαγα...να τονισω το εξης

Εκτος του οτι βλεπουμε την τριχα τριχια..πολλες φορες βλεπουμε το δεντρο..και χανουμε το δασος...

Η ζωη ειναι ροδα και γυρηζει...ποτε δεν ξερεις τι θα συναντησεις την επομενη στροφη, και μερικες φορες αυτο πουθα συναντησεις δεν θα σου αρεσει καθολου μα καθουλου

Ειναι γεννικα καλο να μην λεμε μεγαλα λογια...γιατι θα αναγκαστουμε να καταπιουμε την γλωσσα μας και να μη μας αρεσει καθολου μα καθολου αυτο.

Παντως το μαμαυ παντα ηταν ετσι...ειναι σαν την ερωμενη...στρημενη..μα τοσο γλυκια!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Cesilia έγραψε:

..πολλες φορες βλεπουμε το δεντρο..και χανουμε το δασος...

Παντως το μαμυ παντα ηταν ετσι...ειναι σαν την ερωμενη...στρημενη..μα τοσο γλυκια!!!!!!

α ρε χρύσαααααααααααααα πόσο ομορφο αυτο που ειπες!!!!!!!!!!! :):):) και για τα υπόλοιπα συμφωνω και επαυξάνω...

φίλησε μου τον ταρζανούλη σου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βανια έγραψε:

μην μιλας ποτε σε μια κομμωτρια για τριχες .....θελει να της κοψει ! :laugh:

:laugh: :laugh: και καλά θα κάνεις!!!

Έτσι δεν θα έχουμε θέμα με τις τριχιές!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:laugh: :laugh: κορίτσια καλημέρα και από εμένα θα ήθελα και εγω να σαςπώ κάτι έγω εδω βρέθηκα τυχαία πριν από 15 μήνες όταν έψαχν μία διέξοδο μέσα απο το κομπιούτερ για το πρόβλημα που αντιμετώπιζα με την εβελίνα μου και το οποίο πρόβλημα οι περίσσότερες το ξέρετε. Όταν σας βρήκα αποφάσισα βλέποντας το σάιτ να σας γράψω θα ήθελα λοιπόν να πώ ότι βρήκα πολυ στήριξη και μάλιστα άρχιζα και ξεχνιόμουνα με τα τρεχάματα και τα προβλήματα κάποιες που ξέρανε το ακτιτις παραπάνω με κατατοπίσανε πρός τα που θα πρέεπι να απευθυνθω και κάποιες άλλες απλά με στηρίζανε μπήκα άπειρες φορες και έγραψα και τις περισσότερρες δεν θα σας πώ ψέματα ήμουνα κλαμμενη και τρεσαρισμένη και όμως ΄μέσα απο εδω έχω στηριχθεί έστω και αν κάποιες σας ξέρω είτε προσωπικά είτε τηλεφωνικά δεν είμαι απο εκείνες που λόγω συγκιριών έχω καταφέρει ακόμα να έρθω σε συναντησεις αλλά που θα πάει θα το κάνω και αυτο !!!! αλλά ξέρω σίγουρα ένα πράγμα όλες ακόμα και στην ζωή μας δεν έχουμε την ίδια άποψη για κανένα θέμα ακόμα και με τα παιδιά μας συμβαίνει αυτο ούτε και τα ίδια θέλω αλλά θα παρακαλούσα να μην αντιμετωπίζουμε τις διαφορετικές απόψεις κακοπροαίρετα ούτε με καχυποψία πότε δεν μπορουμε να ξέρουμε πραγματικά κλείνοντας αυτο το κομπιουτερ τι συμβαίνει στον άλλο και αν πραγματικά υτο που λέει είναια λήθεια ή όχι ΕΓΩ ΚΑΛΩΣ Η ΚΑΚΩΣ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΟ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ ΜΟΥ αυτο έχω μείνει ακόμα στην αθωότητα καιστην άποψη ότι αυτο που θα πώ είναι ειλικρινές και αν καμιά φορά έχω γίνω απότομη μην με παρεξηγησετε αλλά σας ζητάω και συγνώμη και τέλος ας σκεφτούμαι όλες το εξης είμαστε όλες εδω μέσα κάποιες μανούλες και κάποιες που προσπαθουν ή και μελλουσες μανούλες αξήγει να χαλιόμαστε με κακίες και μιζέριες ΑΛΛΩΣΤΕ ΘΑ ΣΑ ΠΩ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΜΟΥ ΤΟ ΕΛΕΓΕ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΤΟΝ ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΗ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΧΑΛΑΜΕ ΑΣΚΟΠΑ ΜΕ ΜΙΖΕΡΙΕΣ ΚΑΙ ΚΑΚΙΕΣ. ΣΑς ευχαριστώ και συγνώμη αν σας κούρασα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ.ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΝΑ ΓΡΑΦΩ ΣΤΟ MAMMY ΠΡΙΝ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΠΕΡΙΠΟΥ,ΟΤΑΝ ΕΧΑΣΑ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ.ΒΡΗΚΑ ΤΡΟΜΕΡΗ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ.ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ.ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΜΟΝΗ.ΓΝΩΡΙΣΑ ΑΡΚΕΤΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ.ΜΕ ΚΑΠΟΙΕΣ ΗΡΘΑ ΠΟΛΥ ΚΟΝΤΑ(ΟΠΩΣ ΤΟ ΔΕΣΠΟΙΝΑΚΙ)ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΚΡΑΤΗΣΩ.ΜΠΑΙΝΩ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΣΧΕΔΟΝ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΓΡΑΦΩ ΣΥΧΝΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΠΟΨΗ,ΑΠΛΑ ΟΤΑΝ ΒΛΕΠΩ ΕΝΑ ΘΕΜΑ ΚΑΙ ΔΙΑΒΑΖΩ ΑΠΟΨΕΙΣ ΠΟΥ ΚΑΤ'ΕΜΕ ΕΙΝΑΙ ΑΚΡΑΙΕΣ ΔΕΝ ΓΡΑΦΩ ΓΙΑΤΙ ΞΕΡΩ ΠΟΙΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ Η ΣΥΝΕΧΕΙΑ.ΕΠΙΣΗΣ ΣΕ ΘΕΜΑΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΑΤΟΜΟ ΕΠΕΙΔΗ ΤΟ ΕΧΩ ΤΣΕΚΑΡΕΙ ΟΤΙ ΣΥΝΕΧΩΣ ΚΑΝΕΙ ΣΧΟΛΙΑ ΜΕΤΑΞΥ ΕΙΡΩΝΕΙΑΣ ΚΑΙ ΧΙΟΥΜΟΡ(ΛΕΜΕ ΤΩΡΑ) ΔΕΝ ΓΡΑΦΩ ΚΑΘΟΛΟΥ.ΜΙΛΑΩ ΜΕ ΤΑ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΔΙΑΒΑΖΩ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΜΕ ΑΦΟΡΟΥΝ ΑΠΑΝΤΑΩ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΚΦΕΡΩ ΑΠΟΨΗ ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ.ΤΟ MAMMY ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕ ΚΑΙ ΑΝ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΝΑ ΓΙΝΩ ΜΑΝΟΥΛΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΘΑ ΜΕ ΞΑΝΑΒΟΗΘΗΣΕΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...