Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εξωσωματική,ποιες ξεκινησαμε παρεουλα?? Νο 6


Recommended Posts

Lollipop έγραψε:

μμμμμμ................μαλιστα..........

απ όλα εχει ο μπαξες! κατεψυγμενα,χοριακες,αυγα,ασπραδια,μικρες χαριτωμενες κ αρωματικες πορδιτσες κτλ

Λοιπον,μετα την ωοληψια ανεβασα πυρετο (αν θυμαστε) ο γιατρος επαιρνε τηλ 3 φορες τη μερα κ ρωταγε τα εξεις:

Θερμοκρασια?

Πινεις νερο?

Πας κανονικα τουαλετα?

Απο αερια πας παμε? - αρα καταληγουμε στο συμπερασμα οτι:

τρως πινεις κλανεις δεν εχεις φοβο να πεθανεις

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Irene κατεψυγμενα κ εσυ ε???Το τραβαει κ η εποχη :P:P Αντε με το καλο!

Αντε Nikol μου κ εσυ,κοντευεις!

πωπω σε καλό σας σήμερα....θα σπάσω απο τα γέλια...

ναι μωρό μου κοντευω να φάω την χιλόπιτα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

zaxarenia έγραψε:

παραλιγο να μου ξεδιπλωθει ο αφαλος βρε!!!!

:laugh: :laugh: καλα αυτα σκέφτομαι μόνη μου κ γελάω κ νομίζει ο δικός μου ότι το έχασα....πω πω δεν παίζεσαι :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

FamestoryΚαλωσήρθες στην παρεα μας! Θα σου πω και εγώ όπως οι άλλες κοπελες ότι μπορείς να ρωτας για ότι χρειαζεσαι!!!!! ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!

Ρε κορίτσια πολύ παγωτίνι έπεσε ε?

Nikolκαλα αποτελέσματα!

Irene1 και Lollipop φτανει και η δική σας σειρα! Αντε με το καλο!!!!

Φιλακιααα και Καλο ΣΚ σε όλες!

Και ένα ιδιαιτερο φιλι στη Ζaxarenia μας που σκεφτηκε να φύγει απο την παρεα μας! Ομως είδες ε? Πεσαμε όλες πανω σου να σε κρατησουμε και το καταφεραμε τελικα :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lollipop έγραψε:

zaxarenia έγραψε:

<Μη φευγεις αποψε,αποψε που βρεχει (ασχετο) που αλλο η καρδια μου καημο δεν αντεχειιιιιιιιιιιιιιιι> ΑΝΤΖΗ ΣΑΜΙΟΥ.

<Μη φυγεις σου λεω,μην φυγεις δεν φταιω> Σ.ΓΟΝΙΔΗΣ

<Μηηηηηηηη,μηηηηηηηηηηηη> LOLLIPOP-Γιωτα

μμμμμμ................μαλιστα..........

απ όλα εχει ο μπαξες! κατεψυγμενα,χοριακες,αυγα,ασπραδια,μικρες χαριτωμενες κ αρωματικες πορδιτσες κτλ

Λοιπον,μετα την ωοληψια ανεβασα πυρετο (αν θυμαστε) ο γιατρος επαιρνε τηλ 3 φορες τη μερα κ ρωταγε τα εξεις:

Θερμοκρασια?

Πινεις νερο?

Πας κανονικα τουαλετα?

Απο αερια πας παμε? - αρα καταληγουμε στο συμπερασμα οτι:

τρως πινεις κλανεις δεν εχεις φοβο να πεθανεις

[/quote:k6c9cn48]

:laugh: :laugh: :laugh: Εντάξει, δεν υπάρχει αυτό που διαβάζω!!! Ειλικρινά :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Γελάω μόνη μου, τόση ώρα! Αχ Παναγία μου!!

Δεν έχω λόγια!

Να είστε καλά, είστε απίστευτος συνδυασμός!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vasso78 έγραψε:

Χριστινακι οριστε βρε το φαρμακο σου! Λιγη Zaxa την ημερα τις κακες ορμονες κανει περα! Τι lexotanil και τετοια μου λες παιδακι μου!!!!!

Vasso, ένα σου λέω! Γελάω τόση ώρα μόνη μου, που ο άντρας μου ανησύχησε!! Δεν τα είχα δει όλη μέρα... Αχ Χριστέ και Παναγία μου απόψε!! :laugh: :laugh: :laugh:

Λοιπόν, θα κανονίσουμε συνάντηση για καφέ! Τέλος! Ολα τα τρελλοκομεία μαζί, αν δεν μας πετάξουν έξω από το cafe στο μισάωρο! :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dolfin έγραψε:

koritsakia γεια σας.εβαλα κι εγω χθες 3 βλαστοκυστες και περιμενω με αγωνια.χοριακη το αλλο σαββατο.

Καλώς το, το κορίτσι!

Καλή επιτυχία να έχεις... Όλα να πάνε όπως τα θελεις!! :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dolfin έγραψε:

koritsakia γεια σας.εβαλα κι εγω χθες 3 βλαστοκυστες και περιμενω με αγωνια.χοριακη το αλλο σαββατο.

Καλη επιτυχία δελφινακι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Vasso, ένα σου λέω! Γελάω τόση ώρα μόνη μου, που ο άντρας μου ανησύχησε!! Δεν τα είχα δει όλη μέρα... Αχ Χριστέ και Παναγία μου απόψε!! :laugh: :laugh: :laugh:

Λοιπόν, θα κανονίσουμε συνάντηση για καφέ! Τέλος! Ολα τα τρελλοκομεία μαζί, αν δεν μας πετάξουν έξω από το cafe στο μισάωρο! :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vasso78 έγραψε:

Και εγώ τοση ώρα θελω να βγω αλλα καθομαι και τις διαβαζω τισ τρελες!!!

Κοιτα να δεις Χριστινα μου. Αν κανονισουμε για καφεδακι εγώ προτείνω τη Zaxa και τη Lollipop να τις βαλουμε μονες τους σε αλλο τραπεζι. Σε κοντινο βεβαια αλλα σε αλλο! Ωστε όταν ερθουν να μας πεταξουν εξω εμεις να ισχυριστουμε πως δεν έχουμε καμια σχεση με τις κοπελες!

Σωστό κι αυτό!!!:laugh: :laugh: :laugh: Είναι αλλιώτικα νούμερα!!!!

Μπράβο κορίτσια!! Γι' αυτή τη θετική ενέργεια που μας δίνετε!! ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κοριτσάκια. Λοιπόν, Famestory αν κοιτάξεις και εσύ στις σελίδες 8-10 ίσως βρείς την αντιπροσωπευτική είκονα του γιατρού σου...Μην ανησυχείς για την εξωσωματική οι πρώτες δύο μέρες ζορίζουν μετά συνηθίζεις και το Γιουλάκι όλο ερωτήσεις ήταν, τώρα εξπέρ και δεν φτάνει που κλάνει σπίτι της τον άντρα της, κατάκλασε και μας με την άλλη την προκόπω τη Ζαχαρένια,αφού κοιτάς το πόστ απο την κεντρική σελίδα και μόλις πας να πατήσεις το κουμπί σε πέρνει μια μπόχα ψοφίμι!

Δαφνούλα τα νέα σου ήταν τέλεια....Το ήξερα! Το ίδιο και σένα Ειρήνη.

Δελφινάκι καλή επιτυχία!

Ρε Γιουλάκι με συγχωρείς νομίζεις πως θα κάνεις μπανάκια χαλαρά και με την ησυχία σου, όπως η Ζαχαρένια, η Βασούλα και εγώ...;όχι, κοριτσάκι εσύ θα έχεις νινί.Δεν μπορούμε να έχουμε όλες την πολυτέλεια της Θάλασσας!Μα έλεος μου θέλετε όλες τώρα Σεπτέμβρη.

Νικόλ μην έχεις έννοια, είναι σίγουρο πως όλα θα πάνε καλά.

Κορίτσια πόσες από εσάς μένετε Αθήνα;Καλά θα ήταν να συναντηθούμε.

Λόλιποπ είσαι Αθήνα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gioulaki έγραψε:

Νικόλ και εσυ κατεψυγμενα βάζεις?

Ναι gioulaki μου 2 κατεψυγμένες βλαστοκύστες 5 ημερών...αχ τα μαναράκια μου ελπίζω να μη τα καταβρόχθισα κ αυτα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eyeore71 έγραψε:

Νικόλ μην έχεις έννοια, είναι σίγουρο πως όλα θα πάνε καλά.

Κορίτσια πόσες από εσάς μένετε Αθήνα;Καλά θα ήταν να συναντηθούμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aneme εχω δει όλα τα ντοκυμαντέρ ιατρικής περι εξωσωματικών ποσοστών κ.λ.π. αυτό που έχω δει είναι ότι οι επιστήμονες επικαλούνται ότι θα είναι ενα βήμα πιο μπροστά όταν καταφέρουν τα ποσοστά της εξωσω. να φτάσουν το 50%. Τα ποσοστα όμως εγω τα έχω γραμμένα...αν σε θέλει θα γίνει...τέρμα. καλημέρα κ απο μένα ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dolfin έγραψε:

koritsakia γεια σας.εβαλα κι εγω χθες 3 βλαστοκυστες και περιμενω με αγωνια.χοριακη το αλλο σαββατο.

Ευχομαι να είναι το πιο ωραίο Σαββατο της ζωής σου dolfin. :)

θα είναι κ η άλλη εβδομάδα...μες την αγωνία.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα, καλημέρα

όλες καλά;

από ότι βλέπω μια χαρά είμαστε όλες

μόνο μερικές με λίγο παραπάνω αγωνία

ΟΛΑ ΚΑΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑ, ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΜΑΣ ΠΑΝΕ

εμένα αποφάσισαν σήμερα να τα ενοχλήσουν τα παιδάκια μου να δουν τι κάνουν και με πήραν τηλέφωνο πουρνό- πουρνό (7η ώρα)να μου πουν ότι σήμερα που είναι στην 3η μέρα μετά την ωοληψία είναι 8 άριστα 2 πολύ καλά και 1 μέτριο. Οπότε προχωράμε για βλαστοκύστες και κάνω εμβρυομεταφορά την Δευτέρα.

ΠΩΣ ΤΑ ΑΚΟΥΤΕ (ΒΛΕΠΕΤΕ) ΤΑ ΝΕΑ ΜΟΥ ;;;;;;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!

Ηλιαχτίδα28 συγχαρητηρια, 8 αριστα!!! Νομίζω όλα θα πανε τέλεια!

Nikol και dolfin καλα αποτελεσματα ευχομαι!Συντομα να μας ανακοινώεσετε τα ευχαριστα!

Anemos ευχομαι τα καλύτερα κ για εσας!Η συζυγος είναι πολυ τυχερη που έχει έναν τέτοιο άντρα! Άντε συντομα πατερας!

Θέλω να ρωτησω τα εμπειρα κορίτσια, πριν την χοριακή είχατε συμπτώματα? Και πόσες μερες μετα απο την εμβρυομεταφορά κάνατε χοριακή? (κορίτσια θέλω τις ελάχιστες ημερες, με εχει πιάσει τέτοιο άγχος που πλεον νιωθω ότι μπορεί κ να κάνω κακο....please help!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουδιαααααααα στα κορτσουδιαααααα (και τα αγορουδια ;) )

Τι μου κανετε?Πως την εχετε (την ψυχολογια σας :P )?

Εγω με νεο look πεταω κ οι αλλοι που με βλεπουν πετανε...ντοματες) :laugh: :laugh: :laugh:

Ηταν να ξεκινησουμε για Αθηνα σημερα το μεσημερι,αλλα σαν τρελλοκομεια που ειμαστε τα μαζεψαμε χτες βραδυ κ τωρα ειμαστε Κορινθο :blink::blink: !Ειπαμε να βρεξουμε λιγο τα κορμια μας πριν αρχισουν οι υπερηχοι ;););)

Κατα τα αλλα καλα!!!!!!! :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...