Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εξωσωματική,ποιες ξεκινησαμε παρεουλα?? Νο 6


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

συννεφακι έγραψε:

ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ , ΑΠΟ ΣΗΜΕΡΑ ΤΕΡΜΑ ΟΙ ΤΣΑΡΚΕς ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ , ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΓΙΑ 2 ΜΕΡΕς , ΧΘΕΣ ΕΒΑΛΑ 2 ΒΛΑΣΤΟΚΥΣΤΑΚΙΑ , ΟΜΟΡΦΑ ΚΑΙ ΣΤΡΟΓΓΥΛΑ -ΣΤΡΟΓΓΥΛΑ.ΛΕΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΤΣΟΥΝ; ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΜΕ ΕΧΕΤΕ ΣΕ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΟΤΗΤΑ ΓΙΑ 3 ΜΕΡΕΣ ΧΑ ΧΑ :silly: :silly: :silly: , ΑΝ ΑΝΤΕΞΩ ΔΗΛΑΔΗ ΝΑ ΚΑΤΣΩ ΦΡΟΝΙΜΑ.ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΩΡΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

ΩΡΑΙΙΙΙΙΙΙΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ

ΘΑ ΦΤΙΑΞΩ ΕΝΑ ΠΟΙΗΜΑ...ΚΑΤΣΕ ΝΑ ΣΚΕΦΤΩ...

ΝΑ ΣΚΕΦΤΩ?ΜΑ ΜΕ ΤΙ ΜΥΑΛΟ? :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συννεφακι καλη επιτυχια γλυκια μου!!!Ξεκουρασου κ κανε οτι σε ηρεμει κ σε ευχαριστει!!!!!

Ζαχα μου......ελα να σε παρω μια αγκαλιτσα.... :kiss::kiss::kiss:

αναστατωθηκες που τα βρηκες ε? Μην μου στεναχωριεσαι. :kiss::)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

zaxarenia έγραψε:

μμμμμμ σημερα βρηκα πισω απο τις εικονες ΧΡΙΣΤΟΥ, ΠΑΝΑΓΙΑΣ και αλλες

τον υπερηχο με τα βλαστοκυστακια μου απο την 1η εξωσω!!!!!

:( :( :(:(:(:(:(:(:(:(

ελα και εγω εχω κρατησει της εικονες απο τα αλλα 2 βλαστοκυστακια μου απο την 3 εξωσωματικη , τις συνεκρινα με τις χθεσινες που πηρα απο τις 2 νεες βλαστοκυστες ,και λεω στον εαυτο μου , ετσι πως παω θα κανω συλλογη απο εικονες με βλαστοκυστες , πως λεμε φιλοτελιστης , εγω θα γινω φιλοβλαστοκυστης :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

zaxarenia έγραψε:

μμμμμμ σημερα βρηκα πισω απο τις εικονες ΧΡΙΣΤΟΥ, ΠΑΝΑΓΙΑΣ και αλλες

τον υπερηχο με τα βλαστοκυστακια μου απο την 1η εξωσω!!!!!

:( :( :(:(:(:(:(:(:(:(

τους καλους δεν τους ξεχνανε ισως να τους παιδευουν λιγουλακι για να γινονται πιο δυνατοι

συντομα θα ερθουν και ενα και δυο και τρια παιδια γλυκα σαν ζαχαρωτα που θα σε φωναζουν μαμα!!!

Μην το βαζεις κατω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΣΕς ΕΙΚΟΝΕς ΑΠΟ ΕΜΒΡΥΑ ΚΑΙ ΒΛΑΣΤΟΚΥΣΤΕς ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΜΑΖΕΨΕΙ , 10 ΣΤΟ ΣΥΝΟΛΟ , Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΕΧΟΥΜΕ ΗΔΗ ΓΙΝΕΙ ΠΟΛΥΤΕΚΝΟΙ , ΣΤΑ ΧΑΡΤΙΑ , ΧΑ ΧΑ ΧΑ.ΕΛΑ ΖΑΧΑ ΘΑ ΡΘΕΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΕΜΑΣ Η ΩΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΖΩΝΤΑΝΑ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ ΣΤΗΝ ΑΓkΑΛΙΑ ΜΑΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και απο εμενα κοριτσαρες μου!!Συννεφακι μου με το καλο σου ευχομαιδιδυμακια!!Ελπιζω ολοψυχα να πιασουν και τα δυο σου σπορακια και συντομα να μας πεις τα ευχαριστα!!Δυο τελικα ε?Αντε τυχερα να ειναι και δυνατα!!Απο το κεντρο τι σου ειπαν,πως τα ειδαν?

Ζαχαροπαιδο τι ετοιμαζεις παλι?Ποιηματακι η ποιητρια-τροβαντουρος-παροδος?Αντε περιμενουμε...Ξεκινα και συμπληρωνουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο Π@@@@@ος μου ειπε οτι ειναι καλα , τιποτες αλλο, απο τα 7 γονιμοποιηθηκαν τα 6 και απο τα 6 μονο τα 2 γινανε βλαστοκυστες και τα βαλαμε , ας κατσει έστω και ενα , μακαρι , αν κατσει κοριτσακι θα το βγαλω Παρασκευη , χθες ηταν της Αγιας Παρασκευης και ειναι θαυματουργη.Εξαλλου εγω περασα ηδη το γολγοθα με τις οιστραδιολη , απο 10 , σε 50 , μετα σε 200 και μετα σε 900 , ημουν ετοιμη για δανεικα , οτι θελει ας γινει.Και αν δεν τα καταφερω ποτε μεχρι και κεντρα με παρενθετες μητερες βρηκα στο εξωτερικο ( σε κατι σαιτ) , δε θα το βαλω κατω ποτε, ειτε γεννησω ειτε οχι εγω μωρακι θα αποκτησω , ο κοσμος να χαλασει , γιατι το θελω πολυ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ας αλλαξουμε διαθεση τωρα (ευχαριστω ρε μπουμπουκακια)

και ας περασουμε σε ποιημα...αρχιζω εγω...συμπληρωνετε εσεις...

προχθες εκει που μαζευα

τα αυγα μου απ το κοτετσι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοτούλες και μή........

Δεν σας ξεχασα , γενικά δεν μπαίνω γιατι οσο ψαχνω αγχωνομαι και στεναχωριέμαι και θέλω να ειμαι ηρεμη...

Μαρη Ζαχα γιατι εβγαλες τη βυζαρού????

Κλωσσιτσες καθηστε στα αυγα σας και μη κουνιέστε, η κρεβατοθεραπεια κάνει καλό.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμενα η κρεβατοθεραπεια με αγχωνει και θελω να ξαμωληθω να αγναντεψω το πελαγος,αλλα αυτος ο αντρας μου , λες και θα σπασουν τα αυγα , δε με παει πουθενα λεει , δεν οδηγει μεχρι να κλεισω 3 μερες.Ειμαι και ανεργη ρε κοριτσια ,δεν εχω και τι να κανω , ελατε να κερασω σουμαδα , διοτι ο ντοκτορ ειπε καφες τερμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε συννεφακι μου μην συννεφιαζεις..Να ξερεις πως αν το θελεις πολυ ο Θεος θα σου το στειλει το αγγελουδι σου!!Μια φιλη μου με 9 εξωσωματικες με χαλια ορμονες και χαλια σπερμα εχει τωρα ενα γιοκα κουκλο!!Με χαλια διεγερσεις που με το ζορι εκανε ενα ωαριο και κατεξυγμενο σπερμα...ετσι εκανε το καμαρι της.Βεβαια με τοσες αρνητικες χοριακες ειχε αρχισει να μην πιστευει πως θα δει ποτε θετικη.Στην τελευταια της μαλιστα,ουτε πολυκαθοταν ουτε πιστευε πως ειναι εγκυος.Το παλεψε ομως και αλλες τοσες αν χρειαζοταν να κανει θα τις εκανε.Αυτη βλεπω και παιρνω κουραγιο.Μακαρι να σας την γνωριζα.Θα σας ελεγε τρελες ιστοριες,που τελικα φεραν αποτελεσμα!!Ελα χαμογελα λιγακι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συννεφακι θα σου πω κατι ΠΟΛΥ ΓΛΥΚΑ ΚΑΙ ΕΥΓΕΝΙΚΑ και αν θες ακουσε με

ΚΑΑΑΑΑΑΑΤΣΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ΚΑΤΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ 3 ΜΕΡΕΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ

ΜΑΡΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ....ΤΡΙΖΟΝΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

ΕΧΕΙ Ο ΠΩΠΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ ΣΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ????????????

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

ΓΙΟΥΛΑΚΙ καλημερα....να κανεις οτι νοιωθεις κοπελα μου

εμεις εδω θα κυκλοφορουμε...δεν χανομαστε!!! ειμαστε ενα κλικ μακρια...

νταξειιιιιιιι???????????

νταξει!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δε μπορω ρε παιδι μου , το χω παρει απο τον πατερα μου σου λεω, ειμαι μονιμως σε εγγρηγορση ,αμα καθομαι σπιτι σκεφτομαι , σκεφτομαι και με πιανει μια μαυριλα.Τι πραγμα και αυτο;Να ρθω να σας βοηθησω στη δουλεια γιατι βαριεμαι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συννεφακι έγραψε:

δε μπορω ρε παιδι μου , το χω παρει απο τον πατερα μου σου λεω, ειμαι μονιμως σε εγγρηγορση ,αμα καθομαι σπιτι σκεφτομαι , σκεφτομαι και με πιανει μια μαυριλα.Τι πραγμα και αυτο;Να ρθω να σας βοηθησω στη δουλεια γιατι βαριεμαι;

ΝΑΙΙΙΙΙΙ αμε να ρθεις...εγω δουλευω στην ΒΙΛΑΡΙΜΠΑ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κάνεις εκει; Πλένεις πιάτα; Αν ναι δε μ αρεσουν καθολου οι δουλεις του σπιτιου , με το ζορι τις κανω.Η λολιποπ που ειναι; ποσα μωρα εχει τελικα; :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα τοτε στην ΒΙΛΑΜΠΑΧΟ που πηγαινω τα Σαββατοκυριακα!!!! :laugh:

η λολιποπ εβαλε καμμια 10αρια αρα αναμενουμε την κουνελα...εεεε την λολι να μας ανακοινωσει τελικα ποσες καρδουλες ακουσε!!!!!! :woohoo: :woohoo: αυτο δεν θα ναι καρδουλες...αυτο θα ναι η χορωδια τυπαλδου!!! :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

zaxarenia έγραψε:

ας αλλαξουμε διαθεση τωρα (ευχαριστω ρε μπουμπουκακια)

και ας περασουμε σε ποιημα...αρχιζω εγω...συμπληρωνετε εσεις...

προχθες εκει που μαζευα

τα αυγα μου απ το κοτετσι....

μια ομελέτα έφαγα και κόψιμο με έπιασε στο έτσι.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

zaxarenia έγραψε:

κι εκει που με εκοβε πολύ

βλεπω στο μπανιο το ντους με αμμοβολή!!!!

και ρίχνω νερό να ξεπλυθεί ο εμετός απο το πολύ φαϊ......

σόρυ το ξέρω αηδία αλλα αυτο μου ήρθε!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μου ειπαν ενα κρυο ανεκδοτο κ το λεω κ σε εσας για να "δροσιστειτε"

Ήταν τρία έμβρυα και μια μέρα αποφάσισαν να πουν τι θα σπουδάσουν. Το πρώτο λέει:

- Εγώ θα γίνω ηλεκτρολόγος, για να υπάρχουν πολλά φώτα, ώστε να βλέπουμε καθαρά.

Το δεύτερο λέει:

- Εγώ θα γίνω υδραυλικός, για να βγάζω τα νερά από εδώ μέσα, για να κολυμπάμε καλύτερα.

Και το τρίτο λέει:

- Εγώ θα γίνω ντέντεκτιβ, για να δω ποιος είναι αυτός ο καραφλός κύριος, που μπαινοβγαίνει εδώ μέσα και μας φτύνει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...