Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εξωσωματική,ποιες ξεκινησαμε παρεουλα?? Νο 6


Recommended Posts

christina_k έγραψε:

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ! ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΣΤΟ SITE! ΠΡΙΝ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΒΙΩΣΑ ΤΗΝ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΤΗΣ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΗΜΑΣΤΕ ΣΕ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΑΝΑΜΟΝΗΣ! ΣΗΜΕΡΑ ΕΚΑΝΑ Β ΧΟΡΙΑΚΗ ΚΑΙ ΕΔΕΙΞΕ 19 ΜΟΝΑΔΕΣ! ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΤΗΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΣΙΓΟΥΡΕΥΤΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ! ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ? ΝΑ ΧΑΡΩ Ή ΟΧΙ??????????? :P :laugh: :cheer: ΜΗΠΩΣ ΟΜΩΣ ΚΑΠΟΙΑ ΑΠΟ ΣΑΣ ΕΙΧΕ ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΚΑΙ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΤΕΛΙΚΑ?

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΜΠΑΝΙΑ ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ, ΑΠΑΓΟΡΕΥΟΝΤΑΙ ΡΗΤΑ, ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΠΙΣΙΝΑ! ΕΜΕΝΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΤΣΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΕΝΤΡΟ!

Eγω τη δεκατη μερα απο την εμβρυομεταφορα στην προηγουμενη εξωσωματικη είχα χοριακη 8 και ενα πρησμενο στηθοσ και λιγες σταγονες αιμα και τελικα ηταν ανεμογκαστρι χα χα :P:P Να ξανακανεις τη χοριακη 14 μερα και τοτε θα εισαι εντελως σιγουρη.Σου ευχομαι ολοψυχα να εχεις σπορακι και να γινει ενα υγιες στρουμπουλο μωρακι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Τοκ τοκ.....

Ειναι κανεις εδω...?

...........................................

...........................................

Ανοιξτε καλε!!!!!!!!!!Εγω ειμαι!!!!!!!!!!!!

ΚΑΛΗΜΕΡΑ.

Συννεφακι αλητεψε τωρα που μπορεις,γιατι μετα.....ερχονται μωρα!!!!!

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Καλα ειμαι εγω.Λες κ δεν ειμαι εγκυος :blink::blink: .Περιμενω την Τριτη για να μαθω ποτε θα εχω την 1η συνατηση με το-(τα) σπορι-(α) κ εχω λιωσει απο την αγωνια μου!!!!!

Ζαχαααααα

Anemossss

Εyeore (καλα εσυ εβγαλες λεπια :woohoo: )

Νikol

Gioulaki

Αντε να ερθει η Δευτερα....τα κεφαλια μεσα :silly: :silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα προς ολες τις κατευθυνσεις!!!

Τι χαμπαρια βρε μανάρια??

ΕΓΩ πηγα για μπανακι ισαμε τις 9 το βραδυ που εκανα το τελευταιο

μπλουμ!!! :):lol:

Ειχε πανσεληνοοοοοοοοοοοοοοο....τι ωραιιιιιιιαααααααα

στην πανσεληνο του Αυγουστου θυμηστε μου να μελαγχολησω....

ΠΑΝΤΑ μελαγχολω τοτε...γιατι τελειωνει το καλοκαιρακιιι!!!!! :(

Ας καλωσορισω τις καινουριες και να ευχηθω...καλα αποτελεσματα! :kiss:

Οι παλιες που βοσκουν?????

μπεεεεεε μπεεεεεεεεεεεεεεεεεεε :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΚΛΑΜΠ ΣΗΜΕΡΑ?ΖΕΣΤΗ ΠΑΛΙ ΚΑΙ ΕΧΩ ΜΕΤΑΚΟΜΙΣΗ Η ΡΟΥΦΙΑΝΑ...ΟΧΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΤΟΝ ΚΑΗΜΕΝΟ ΤΟΝ ΑΝΔΡΟΥΛΗ ΜΟΥ ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΟΥ ΤΑ ΤΡΑΒΑΕΙ ΟΛΑ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ!!ΕΧΕΙ ΠΗΞΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΚΑΙ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟΝ ΒΟΗΘΗΣΩ..ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ ΞΑΠΛΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΦΟΒΑΜΑΙ ΤΖΑΜΠΑ ,ΙΣΩΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΝΗΤΙΚΗ ΧΟΡΙΑΚΗ(ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ ΤΟ ΚΟΒΩ)ΤΟ ΜΕΤΑΝΙΩΣΩ ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΗΚΩΘΗΚΑ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΤΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

barcelonita έγραψε:

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΚΛΑΜΠ ΣΗΜΕΡΑ?ΖΕΣΤΗ ΠΑΛΙ ΚΑΙ ΕΧΩ ΜΕΤΑΚΟΜΙΣΗ Η ΡΟΥΦΙΑΝΑ...ΟΧΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΤΟΝ ΚΑΗΜΕΝΟ ΤΟΝ ΑΝΔΡΟΥΛΗ ΜΟΥ ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΟΥ ΤΑ ΤΡΑΒΑΕΙ ΟΛΑ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ!!ΕΧΕΙ ΠΗΞΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΚΑΙ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟΝ ΒΟΗΘΗΣΩ..ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ ΞΑΠΛΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΦΟΒΑΜΑΙ ΤΖΑΜΠΑ ,ΙΣΩΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΝΗΤΙΚΗ ΧΟΡΙΑΚΗ(ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ ΤΟ ΚΟΒΩ)ΤΟ ΜΕΤΑΝΙΩΣΩ ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΗΚΩΘΗΚΑ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΤΙ.

νο κομεντς!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

δεν μαλωνω κλωσσουλες!!!!

κατσε εκει χαμου και μην μιλας ...σουτ σιωπη!!!

να τελικα με εκανες και εκανα κομεντς!!! Ειδες που δεν εισαι καλο κοριτσι? :woohoo: :woohoo:

:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ,ΣΥΓΝΩΜΗ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΜΟΥ ΛΕΩ!!ΚΛΑΨ.ΚΑΙ ΟΣΟ ΖΗΓΩΝΟΥΝ ΟΙ ΜΕΡΕΣ ΤΟΣΟ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ..ΜΗΝ ΦΑΩ ΤΗ ΧΛΑΠΑΤΣΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

barcelonita έγραψε:

ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ,ΣΥΓΝΩΜΗ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΜΟΥ ΛΕΩ!!ΚΛΑΨ.ΚΑΙ ΟΣΟ ΖΗΓΩΝΟΥΝ ΟΙ ΜΕΡΕΣ ΤΟΣΟ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ..ΜΗΝ ΦΑΩ ΤΗ ΧΛΑΠΑΤΣΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

το καταλαβαινουμε ρε κοριτσι με την ωραια πλατη

και τον ωραιο κοτσο!!!!!!

ΑΦΟΥ μιλαω επειδη εχω περασει απο το σταδιο αυτο...οπως και η λολι οπως και πολλα κοριτσουδια!!!! :kiss:

καμαρωσε τον αντρα σου να κανει δουλειες...και κατσε εσυ στον ωραιο καναπε σου + αν (χτυπα ξυλο) τυχει και εχεις αρνητικη χοριακη

ξεκωλοσου στις δουλειες...να το φχαριστηθεις...!!!! :woohoo:

ψψψψψψψψψψψυχραιμιαααααααα μπαρτσελονα μου!!!

Μωρε εχει και πανσεληνο και εχεις πεσει ψυχολογικααααααααααα

αμμμμμμμμμ ετσιιιιιιιιιι εξηγειταιιιιιιιιιιιιι.... :kiss:

τι θες να παιξουμε να σου φτιαξω στην διαθεση?

θες τομπολα?θες μακρυα γαιδουρα?

θες να πεταμε πετρουλες...στην θαλασσα?

θες θαρρος ή αληθεια?

θες ρουκ ζουκ? :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΘΑ ΠΑΡΩ ΤΟ ΡΟΥΚ ΖΟΥΚ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ.........ΧΑΧΑΧΑ

ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΝΣΕΛΗΝΟ ΚΑΙ ΤΟΣΗ ΠΡΟΓΕΣΤΕΡΟΝΗ ΤΙ ΝΑ ΠΩ Η ΓΥΝΑΙΚΑ!!!ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΜΠΑΙΝΩ ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΡΥΠΑΚΙ,ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΩΝ ΚΑΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΩΝ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΛΕΩ..ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΜΑΡΗ?ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ?ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΙ ΔΕΣ ΚΑΜΙΑ ΤΑΙΝΙΑ...ΕΤΣΙ ΕΚΑΝΑ,ΤΕΛΟΣ ΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΡΟΜΟΙΕΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ!!ΠΑΩ ΝΑ ΦΑΩ...ΣΠΕΓΓΕΤΙ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ! ΤΣΑΜΠΑ ΧΑΡΑ ΠΗΡΑ ΜΕ ΤΗ ΘΕΤΙΚΗ ΧΟΡΙΑΚΗ. ΤΗΝ ΕΠΑΝΕΛΑΒΑ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΔΥΣΤΥΧΩΣ Η ΤΙΜΗ ΤΗΣ ΚΑΤΕΒΗΚΕ! :( ΜΙΛΑΜΕ ΜΑΛΛΟΝ ΓΙΑ ΠΑΛΙΝΔΡΟΜΟ ΚΥΗΣΗ. ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΝΑ ΕΠΑΝΑΛΑΒΩ ΤΗΝ ΧΟΡΙΑΚΗ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ! ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΑΝΕΒΕΊ; Ή ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ???? ΠΟΣΟ ΘΑ ΜΕ ΒΟΛΕΥΕ ΝΑ ΑΝΕΒΕΙ! :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια και Άνεμος

Καλά αποτελέσματα να έχουν όσες περιμένουν και σύντομα θα έρθουν και τα καλά τα νέα.

Εγώ αναμένω πάντα με καλή διάθεση και ανεβασμένη ψυχολογία να περάσει ο καιρός.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

chocolate! έγραψε:

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ! ΤΣΑΜΠΑ ΧΑΡΑ ΠΗΡΑ ΜΕ ΤΗ ΘΕΤΙΚΗ ΧΟΡΙΑΚΗ. ΤΗΝ ΕΠΑΝΕΛΑΒΑ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΔΥΣΤΥΧΩΣ Η ΤΙΜΗ ΤΗΣ ΚΑΤΕΒΗΚΕ! :( ΜΙΛΑΜΕ ΜΑΛΛΟΝ ΓΙΑ ΠΑΛΙΝΔΡΟΜΟ ΚΥΗΣΗ. ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΝΑ ΕΠΑΝΑΛΑΒΩ ΤΗΝ ΧΟΡΙΑΚΗ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ! ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΑΝΕΒΕΊ; Ή ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ???? ΠΟΣΟ ΘΑ ΜΕ ΒΟΛΕΥΕ ΝΑ ΑΝΕΒΕΙ! :(

Σοκολατιτσα,μιλησες με τον γιατρο σου? Σου εδωσε καμια πιθανη εξηγηση ή σου ειπε να ξανακανεις χοριακη κ βλεπουμε.....?

Δεν ξερω τι να σου πω....δεν γνωριζω....υπομονη και θετικη ενεργεια κουκλα μου!

Ζαχ σελω να ζω το παινιζακι!!!!!!!! :P:P:P

Anemossss η πολυ δουλεια τρωει τον αφεντη!!!! :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπαινω, βγαινω

ματαβγαινω....

καλημερα λεω

και ψαχνω για να φτιαξω ποιημα!!!!! :woohoo:

τι κανειςςςςςςςςςςς?????????

οι λοιποι συγγενεις που ειναι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα ντε!!!!! :laugh:

που βρίσκονται αυτά τα γίδια

απ το πολυ το ψαξιμο μου

πρήστηκαν τα......... αντικλείδια!!!!!!!!! :woohoo: :woohoo:

πως πας πως πααααας ΛΟΛΙΙΙ?? ολα καλα ολα ανθηραααααα?

που πας μαρη απο τα χαραματα? εργαζεσαι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

zaxarenia έγραψε:

ελα ντε!!!!! :laugh:

που βρίσκονται αυτά τα γίδια

απ το πολυ το ψαξιμο μου

πρήστηκαν τα......... αντικλείδια!!!!!!!!! :woohoo: :woohoo:

πως πας πως πααααας ΛΟΛΙΙΙ?? ολα καλα ολα ανθηραααααα?

που πας μαρη απο τα χαραματα? εργαζεσαι?

ξυπνησα γιατι επρεπε να τα'ι'σω τον Δρακουλα παλι (εδωσα αιμα)!!!

φυσικα κ εργαζομαι!!!!! Δουλευω στου Ξαπλωπουλου...δοκιμαζω τα στρωματα

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lollipop έγραψε:

χορευτικοτατη :laugh: :laugh: :laugh:

η τελευταια μου!!!!!!!μετα θα σταματησω τους χορους κ θα ξεκινησω τα πανηγυρια!!!

ΑΑΑΑΑΑΑΧ ΤΙ ΩΡΑΙΟΙΙΙΙ ΧΟΡΟΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!

καλε παρτε με κι εμενα και θα σας πω ΓΙΑΤΙ μιαν ετεραν φοραν!!!! :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ , ΑΠΟ ΣΗΜΕΡΑ ΤΕΡΜΑ ΟΙ ΤΣΑΡΚΕς ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ , ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΓΙΑ 2 ΜΕΡΕς , ΧΘΕΣ ΕΒΑΛΑ 2 ΒΛΑΣΤΟΚΥΣΤΑΚΙΑ , ΟΜΟΡΦΑ ΚΑΙ ΣΤΡΟΓΓΥΛΑ -ΣΤΡΟΓΓΥΛΑ.ΛΕΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΤΣΟΥΝ; ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΜΕ ΕΧΕΤΕ ΣΕ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΟΤΗΤΑ ΓΙΑ 3 ΜΕΡΕΣ ΧΑ ΧΑ :silly: :silly: :silly: , ΑΝ ΑΝΤΕΞΩ ΔΗΛΑΔΗ ΝΑ ΚΑΤΣΩ ΦΡΟΝΙΜΑ.ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια μου καλησπέρα! Να πω κι εγώ ότι σήμερα είμαι 12η ΜΤΩ που συνήθως μου έρχεται, αλλά μέχρι στιγμής άφαντη... Πήγα για εξετάσεις αίματος το πρωί, μου είχε βάλει η ενδοκρινολόγος να δούμε TSH, T4, χοληστερίνη (αυτά στα πλαίσια του γενικού ελεγχου καθώς έχω Χασιμότο και κληρονιμικά υψηλή χολιστερίνη) + καμπύλη ζαχάρου και αντίσταση στην ινσουλίνη που της ζήτησα εγώ.Σκέφτηκα να κάνω και τη χοριακή, αλλά είπα να κρατηθώ γιατί δε ξέρω, ίσως είμαι χαζή, αλλά δε το πιστεύω, σκέφτομαι ότι την καθυστερεί το συμπλώρωμα προγεστερόνης 😅 Τέλον πάντων, αν και αύριο δεν, θα κάνω τεστ, όπως είχα κάνει και τον περασμένο μήνα 13η ΜΤΩ 🤞
    • Μόλις γύρισα απ τον γιατρο…όλα καλά με την μπουμπου μας! Ήταν ζωηρή και υγιέστατη!!!! Σε αλλά νέα μόλις βγήκα από το ιατρείο καθώς κατέβαινα τις σκάλες…έπεσα και χτύπησα την πλάτη μου! Τώρα ξάπλα γιατί πονάει πολύ….
    • Κι εγώ τη βλέπω τη σκιά και στα 2!!! 🤗🤗 έλα βρε @marinamanoulitsa, τρελανέ μας τώρα τέλος Απρίλη ❤️🤞Συνέχισε τα τεστάκια, εύχομαι ολόενα και να σκουραίνουν 🙏
    • Λίλλυ μου συγχαρητήρια για την χοριακή σου να έχεις μια όμορφη εγκυμοσύνη και χαιρόμαστε όλες με την χαρά σου . Εμένα ο Θυρεοειδής αποσυντονίζονταν με κάθε διέγερση και αλλάζαμε φάρμακα , σίγουρα θα πρέπει να στο αλλάξει γιατί είναι αρκετά υψηλό . Τα καλύτερα από την καρδιά μου για το θαυματάκι σου
    • Πολύ καλά θα κάνετε κορίτσι μου!! Να το παλέψετε και, αν χρειαστεί, ξαναπροσπαθειτε με φυσικό. Και οι βιταμίνες στους άνδρες αποδίδουν πιο πολυ απ ότι σε εμάς. Στον δικό μου, να σκεφτείς, χωρίς να έχει θέμα, του είχε δώσει ο ανδρολογος απλα για ενίσχυση (άλλο θέμα  ποσες πήρε τελικά, χιχι!). Για την εξέταση, να δεις τι θα σου πουν αύριο και πάρε κ δεύτερη γνώμη, αν εχεις αμφιβολιες. Έχω κ εγώ ινοαδενωματα και κυστουλες, που τα παρακολουθώ χρόνια κ έχω καρδιοχτυπησει πολλές φορές μετά από εξετάσεις που εχω κάνει κ μου τα λενε ποτε ετσι ποτε αλλιως...Και, να σκεφτεις, πάω Αθήνα στους καλύτερους. Θέλουν πολλή προσοχή αυτά τα πράγματα και να έχεις καλή εικόνα του στήθους σου, για να ξέρεις να τους κατατοπιζεις κ εσυ. Και καλό μαστολογο να ξέρει τι κάνει!! Δεν θα είναι τίποτα, απλά σου λέω για να είσαι υποψιασμενη. ❤️
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...