Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εξωσωματική,ποιες ξεκινησαμε παρεουλα?? Νο 6


Recommended Posts

καλημερα κοριτσακια , τι κανετε; Εγω ειμαι καλυτερα πηραν 7 αυγουλακια και γονιμοποιηθηκαν 6 , τη Δευτερα παμε να βαλουμε τα βλαστοκυστακια.Ρε κοριτσια εχω κοψει τα μπανια απο την ωοληψια και μετα , ξεχασα να ρωτησω αν κανει να κανω μπανιο( οχι στη μπανιερα γιατι θα βρωμισω χα χα ) αλλα στη θαλασσα.Εχει καμια σας εμπειρια απο καλοκαιρινη εξωσωματικη.Θελω να κανω βουτιεςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς.ΚΛΑΨΨΨΨΨΨΨΨΨΨΨΨΨ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

barcelonita έγραψε:

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΒΡΕ ΓΛΥΚΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΠΟΥ ΜΑΣ ΦΤΙΑΧΝΕΙΣ ΠΑΝΤΑ ΤΗΝ ΔΙΑΘΕΣΗ!!ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΑΡΓΗΣΕΣ ΝΑ ΜΠΕΙΣ!!ΠΑΛΙ ΤΡΕΛΑΜΕΝΗ ΕΙΣΑΙ?ΧΑΧΑΧΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ,ΕΠΛΙΖΩ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΤΙΣ ΑΚΟΥΣΕΙ ΕΚΕΙ ΨΗΛΑ!!Ο ΑΝΕΜΟΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΗΜΕΡΑ?ΑΑΑ ΔΕΝ ΣΑΣ ΕΙΠΑ ΓΝΩΡΙΣΑ ΚΑΙ ΤΗ GEOZOULI ΣΤΗ ΑΘΗΝΑ ΗΠΙΑΜΕ ΤΟΝ ΚΑΦΕ ΜΑΣ ΣΤΟ ΘΗΣΕΙΟ!!ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΧΑΡΙΣΕΙ ΚΑΤΙ MENOPOUR ΚΑΙ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΑΝΕΒΗΚΑ ΛΕΩ ΚΑΤΣΕ ΝΑ ΤΟ ΓΝΩΡΙΣΩ ΜΩΡΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΜΟΥ!!ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΔΡΟΥΛΗ ΤΗΣ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙ,ΚΟΥΚΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΠΑΙΔΙΑ!!ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΠΟΥ ΘΑ ΑΝΕΒΩ ΟΠΟΙΑ ΕΧΕΙ ΔΙΑΘΕΣΗ ΓΙΑ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΘΗΣΕΙΟ Η' ΟΠΟΥΔΗΠΟΤΕ ΑΛΛΟΥ...ΠΕΙΤΕ ΤΟ.......

δεν παιρνετε κανα προσαστιακοοοοοο...να ερθετε ναυπλιααααααακιιιιιιι να σας κερασω...μεχρι και παγωταακιιι και σφηνα στο παγκααααακιιιι?????

να μιλησουμε για τα + και - του να εισαι ΝΥΝ και ΠΡΩΗΝ πρωτευουσα της ελλαδος!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συννεφακι έγραψε:

καλημερα κοριτσακια , τι κανετε; Εγω ειμαι καλυτερα πηραν 7 αυγουλακια και γονιμοποιηθηκαν 6 , τη Δευτερα παμε να βαλουμε τα βλαστοκυστακια.Ρε κοριτσια εχω κοψει τα μπανια απο την ωοληψια και μετα , ξεχασα να ρωτησω αν κανει να κανω μπανιο( οχι στη μπανιερα γιατι θα βρωμισω χα χα ) αλλα στη θαλασσα.Εχει καμια σας εμπειρια απο καλοκαιρινη εξωσωματικη.Θελω να κανω βουτιεςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς.ΚΛΑΨΨΨΨΨΨΨΨΨΨΨΨΨ

αντε κι εσυ κοτουλα μας...με το καλο να μεταφερθουν...

και με το καλο μια ομορφη εγκυμοσυνη!!!!

:kiss:

ΧΡΥΣΟ μου παρατα τα μπανακια τωρα...απλα παρε τα κουβαδακια σου

και παιξε στην αμμο!!! :woohoo:

εγω θα φοβομουν μωρε...για αυτο το λεω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συννεφακι έγραψε:

καλημερα κοριτσακια , τι κανετε; Εγω ειμαι καλυτερα πηραν 7 αυγουλακια και γονιμοποιηθηκαν 6 , τη Δευτερα παμε να βαλουμε τα βλαστοκυστακια.Ρε κοριτσια εχω κοψει τα μπανια απο την ωοληψια και μετα , ξεχασα να ρωτησω αν κανει να κανω μπανιο( οχι στη μπανιερα γιατι θα βρωμισω χα χα ) αλλα στη θαλασσα.Εχει καμια σας εμπειρια απο καλοκαιρινη εξωσωματικη.Θελω να κανω βουτιεςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς.ΚΛΑΨΨΨΨΨΨΨΨΨΨΨΨΨ

Ante me to kalo , kalh epityxia! :kiss:

Εμενα ο γιατρος στις οδηγιες που μου ειχε δωσει, εγραφε αναμεσα στην ωολληψια και τη μεταφορα οχι μπανιο στη θάλασσα :dry:

Υπομονή θα κανουμε.

Εγω απο Μαιο καθε χρονο ημουν "γκαγκανιασμενη" στο μαυρισμα και φουλ παραλιες κ ρακετα. Φετος δεν εχω πάει ουτε γι αενα μπανιο αλλα δεν με πειραζει. Για ενα σκοπο τα κανουμε ολα ;)

zaxarenia συνεχισε βρε τα γιαουρτακια κ τα παγακια. Ηδη δεν υποχωρησε? Και θα δεις οτι αν δν παρεις φαρμακα δεν θα ξααναεμφανιστουν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Καλημερα! Τι κανετε κοριτσακια???

Αντε βρε Barcelonita και ανησυχησαμε!!! Καλη επιτυχια κοριτσακι μου! Μακαρι να πιαστει καλα καλα το σπορακι σου! Χαλαρωσε τωρα οσο μπορείς.

Και εγώ την έχω γνωρισει th geozouli γιατι και σε εμενα είχε χαρισει ενα φαρμακο, όχι για δικη μου χρηση αλλα για τη φίλη μου που εκανε τη 12η προσπαθεια και πετυχε! Αρα είναι γουρλού και θα σου φερει και εσενα γουρι! Την επομενη φορα θελώ και εγώ καφε εντάξει???

Συννεφακι μου πολύ καλα τα νεα σου. Είδες που ανησυχουσες? Μια χαρα πηγες!!!!! ΚΑΛΗ ΕΜΒΡΥΟΜΕΤΑΦΟΡΑ

Eyoraki καλως ήρθες και παλι!!!!

Εγώ κοριτσια θα φύγω το απογευμα για ΠΣΚ. Μόνο που δε μπορω να κανω μπανι γιατι αδιαθετησα :( Την άλλη Πεμπτη παω για υστεροσοπηση! Θα μου λείψετ αυτες τις μερες!

Φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παιδια συγνωμη και με ολο το θαρρος...ρε ΓΙΟΥΛΑΚΙ γιατι το βαζω το παγακι???

ευχαριστω πολυ παντως!!! :kiss: κι εγω στην βαφτιση των παιδιωνε σας...θα φερνω νερο με τους κουβαδες!!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vasso78 έγραψε:

Καλημερα Καλημερα! Τι κανετε κοριτσακια???

Αντε βρε Barcelonita και ανησυχησαμε!!! Καλη επιτυχια κοριτσακι μου! Μακαρι να πιαστει καλα καλα το σπορακι σου! Χαλαρωσε τωρα οσο μπορείς.

Και εγώ την έχω γνωρισει th geozouli γιατι και σε εμενα είχε χαρισει ενα φαρμακο, όχι για δικη μου χρηση αλλα για τη φίλη μου που εκανε τη 12η προσπαθεια και πετυχε! Αρα είναι γουρλού και θα σου φερει και εσενα γουρι! Την επομενη φορα θελώ και εγώ καφε εντάξει???

Συννεφακι μου πολύ καλα τα νεα σου. Είδες που ανησυχουσες? Μια χαρα πηγες!!!!! ΚΑΛΗ ΕΜΒΡΥΟΜΕΤΑΦΟΡΑ

Eyoraki καλως ήρθες και παλι!!!!

Εγώ κοριτσια θα φύγω το απογευμα για ΠΣΚ. Μόνο που δε μπορω να κανω μπανι γιατι αδιαθετησα :( Την άλλη Πεμπτη παω για υστεροσοπηση! Θα μου λείψετ αυτες τις μερες!

Φιλακια

κι εμας θα μας ληξεις...εεεε θα μας λειψεις ΒΑΣΩ μουυυυ!!!! :woohoo:

σε σοκονομονειο θα την κανεις την υστεροσκοπηση????? Οχι πες, σε παγκακι!!! :silly: :woohoo:

ΔΕΝ ΠΟΝΑΣ ΔΙΟΛΟΥ....με το χερι στην καρδια σου λεω!!!

Μονο πριν σε κοιμησουν κοιτα αν εχει βερα ο γιατρος και στο τελος ψαξε παλι αν την εχει ακομα...εμενα την εχασε..κατα την διαρκεια!!!!

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Ολα να πανε σουπερ... :kiss:

:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

zaxarenia έγραψε:

παιδια συγνωμη και με ολο το θαρρος...ρε ΓΙΟΥΛΑΚΙ γιατι το βαζω το παγακι???

ευχαριστω πολυ παντως!!! :kiss: κι εγω στην βαφτιση των παιδιωνε σας...θα φερνω νερο με τους κουβαδες!!!! :kiss:

Θελεις με επιστημονικους ορους ή απλα ελληνικα?

Λοιπον τα μικροβια, οι μυκητες και οι μικροοργανισμοι ευνοουνται απο το ζεστο περιβαλλον του κόλπου και πολλαπλασιάζονται. Ειναι οι ιδανικες συνθηκες. Οταν λοιπόν τοποθετησεις το παγάκι, αυτα θα κρυωσουν και θα ψοφησουν πριν καλα καλα αναπτυχθουν. Γι'αυτο σου ειπα οσο ποιο συχνα μπορεις παγακι. ;)

Τωρα μπορεις να συνεχίσεις τη θεραπεια....ευχαριστω :S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΝΝΕΦΑΚΙ ΜΟΥ,ΚΑΛΗ ΣΟΔΕΙΑ ΜΠΡΑΒΟ!ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ ΝΑ ΣΟΥ ΕΜΦΥΤΕΥΣΟΥΝ ΚΑΤΙ ΑΥΓΟΥΛΟΜΩΡΑ ΝΑ...ΜΕ ΤΟ ΣΥΜΠΑΘΕΙΟ ΧΑΧΑ.ΜΠΑΝΙΑ ΟΧΙ ΑΠΑΓΟΡΕΥΟΝΤΑΙ ΡΗΤΑ ΓΙΑΤΙ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΩΟΛΗΨΙΑ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΜΟΛΥΝΘΕΙΣ ΑΠΟ ΚΑΝΕΝΑ ΜΙΚΡΟΒΙΟ...ΕΣΥ ΤΙ ΠΑΣ ΓΥΡΕΥΟΝΤΑΣ?ΟΥΤΕ ΜΕΤΑ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΤΕΣΤ ΚΥΗΣΕΩΣ.ΑΥΤΑ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΕΜΕΝΑ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΑΠΟΛΥΤΟΙ ΣΕ ΑΥΤΟ.

ΒΑΣΟΥΛΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ?ΑΧ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΞΕΡΩ,ΘΑ ΣΕ ΚΑΛΟΥΣΑΜΕ ΚΑΙ ΕΣΕΝΑ ΝΑ ΛΕΜΕ ΟΛΕΣ ΜΑΖΙ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΜΑΣ!!

ΖΑΧΑΡΟΠΑΙΔΟ...ΤΙ ΕΠΑΘΕΣ ΚΑΛΕ?ΤΑ ΓΙΑΟΥΡΤΙΑ ΤΑ ΤΡΩΣ,ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ!ΠΑΝΤΩΣ ΓΕΝΙΚΑ ΤΑ ΓΙΑΟΥΡΤΑΚΙΑ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΛΟ ΣΤΗΝ ΧΛΩΡΙΔΑ ΤΗΣ ΠΕΡΙΟΧΗΣ,ΚΑΙ ΒΟΗΘΟΥΝ ΣΤΟΥΣ ΜΥΚΗΤΕΣ..ΑΠΤΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

zaxarenia έγραψε:

συννεφακι έγραψε:

αντε κι εσυ κοτουλα μας...με το καλο να μεταφερθουν...

και με το καλο μια ομορφη εγκυμοσυνη!!!!

:kiss:

ΧΡΥΣΟ μου παρατα τα μπανακια τωρα...απλα παρε τα κουβαδακια σου

και παιξε στην αμμο!!! :woohoo:

εγω θα φοβομουν μωρε...για αυτο το λεω!!![/quote:21ljd4et]

χα χα χα τα κουβαδακια μου και σε άλλη παραλία ε;Χθες κοριτσια πηγαμε σε μια καταπρασινη θαλασσα στο μυλοποταμο Πηλίου και επαθα πλακα.Εβαλα τα ποδαρακια μου μεσα , πλατσουρισα στο νερο σαν τα μωρακια και κοντεψα να πεθανω απο τη ζηλια μου.Τι να κανω να κλεισω τον αντρουλη μου καλοκαιριατικα μεσα , ειναι αμαρτια απο το θεο.Τελοσπαντων θα κανω υπομονη.Εσεις παντως αν μπορειτε καντε και για εμενα βουτιες.Ελπιζω βρε κιοριτσια να ναι η 4 και η τυχερη μου , γιατι δεν αντεχω αλλο.Παντως ο δοκτορ μου εδωσε τα μισα φαρμακα απο τουσ αλλουσ , 9 ουτροτζεσταν καθολου σικλακουρ, 3 πρεγκυλ και μια παιδικη ασπιρινι.Τουλαχιστον δε σηκωσα ολο το φαρμακειο.Αυτο με τα παγακια πρωτη φορα το ακουω , οταν ειχα καποτε μυκητες δεν εφευγαν με τιποτα , αν το ηξερα θα αδειαζα την παγοθηκη , ετσι και αλλιωσ ο αντρασ μου βαριεται να τη γεμιζει , παντα άδεια είναι , ας τη γεμιζα και μια φορα :silly: :silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Zaxarenia μου δεν το ηθελα καλε. Κατα λαθος το εφαγα το Ζ! Δε με λες, αφού κανω την υστεροσκοπηση την άλλη μερα θα μπορεσω να επιστρεψω κανονικα στη δουλεια ε? Τελικα θα την κανω στο κεντρο του γιατρου και θα την περασω σαν επειγον εξεταση μαλλον.

Συννεφακι οι παραλιες του Πηλιου είναι τελειες! Εκανα πολλά χρονια διακοπες τα καλοκαιρια! Μαλιστα στον Μυλοποταμο οταν ήμουν 13 χρονων παραλίγο να πνιγώ γιατί είχε τεραστια κύματα. Αλλα με έσωσε ένα όμορφο παληκαρι!!!

:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

barcelonita έγραψε:

ΣΥΝΝΕΦΑΚΙ ΜΟΥ,ΚΑΛΗ ΣΟΔΕΙΑ ΜΠΡΑΒΟ!ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ ΝΑ ΣΟΥ ΕΜΦΥΤΕΥΣΟΥΝ ΚΑΤΙ ΑΥΓΟΥΛΟΜΩΡΑ ΝΑ...ΜΕ ΤΟ ΣΥΜΠΑΘΕΙΟ ΧΑΧΑ.ΜΠΑΝΙΑ ΟΧΙ ΑΠΑΓΟΡΕΥΟΝΤΑΙ ΡΗΤΑ ΓΙΑΤΙ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΩΟΛΗΨΙΑ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΜΟΛΥΝΘΕΙΣ ΑΠΟ ΚΑΝΕΝΑ ΜΙΚΡΟΒΙΟ...ΕΣΥ ΤΙ ΠΑΣ ΓΥΡΕΥΟΝΤΑΣ?ΟΥΤΕ ΜΕΤΑ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΤΕΣΤ ΚΥΗΣΕΩΣ.ΑΥΤΑ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΕΜΕΝΑ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΑΠΟΛΥΤΟΙ ΣΕ ΑΥΤΟ.

ΒΑΣΟΥΛΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ?ΑΧ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΞΕΡΩ,ΘΑ ΣΕ ΚΑΛΟΥΣΑΜΕ ΚΑΙ ΕΣΕΝΑ ΝΑ ΛΕΜΕ ΟΛΕΣ ΜΑΖΙ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΜΑΣ!!

ΖΑΧΑΡΟΠΑΙΔΟ...ΤΙ ΕΠΑΘΕΣ ΚΑΛΕ?ΤΑ ΓΙΑΟΥΡΤΙΑ ΤΑ ΤΡΩΣ,ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ!ΠΑΝΤΩΣ ΓΕΝΙΚΑ ΤΑ ΓΙΑΟΥΡΤΑΚΙΑ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΛΟ ΣΤΗΝ ΧΛΩΡΙΔΑ ΤΗΣ ΠΕΡΙΟΧΗΣ,ΚΑΙ ΒΟΗΘΟΥΝ ΣΤΟΥΣ ΜΥΚΗΤΕΣ..ΑΠΤΑ

ΕΧΩ E-COLI....και το καταπολεμω με το ΓΙΟΥΛΑΚΙ!!!! :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΝΝΕΦΑΚΙ ΜΟΥ,ΚΑΛΗ ΣΟΔΕΙΑ ΜΠΡΑΒΟ!ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ ΝΑ ΣΟΥ ΕΜΦΥΤΕΥΣΟΥΝ ΚΑΤΙ ΑΥΓΟΥΛΟΜΩΡΑ ΝΑ...ΜΕ ΤΟ ΣΥΜΠΑΘΕΙΟ ΧΑΧΑ.ΜΠΑΝΙΑ ΟΧΙ ΑΠΑΓΟΡΕΥΟΝΤΑΙ ΡΗΤΑ ΓΙΑΤΙ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΩΟΛΗΨΙΑ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΜΟΛΥΝΘΕΙΣ ΑΠΟ ΚΑΝΕΝΑ ΜΙΚΡΟΒΙΟ...ΕΣΥ ΤΙ ΠΑΣ ΓΥΡΕΥΟΝΤΑΣ?ΟΥΤΕ ΜΕΤΑ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΤΕΣΤ ΚΥΗΣΕΩΣ.ΑΥΤΑ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΕΜΕΝΑ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΑΠΟΛΥΤΟΙ ΣΕ ΑΥΤΟ.

ΒΑΣΟΥΛΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ?ΑΧ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΞΕΡΩ,ΘΑ ΣΕ ΚΑΛΟΥΣΑΜΕ ΚΑΙ ΕΣΕΝΑ ΝΑ ΛΕΜΕ ΟΛΕΣ ΜΑΖΙ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΜΑΣ!!

ΖΑΧΑΡΟΠΑΙΔΟ...ΤΙ ΕΠΑΘΕΣ ΚΑΛΕ?ΤΑ ΓΙΑΟΥΡΤΙΑ ΤΑ ΤΡΩΣ,ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ!ΠΑΝΤΩΣ ΓΕΝΙΚΑ ΤΑ ΓΙΑΟΥΡΤΑΚΙΑ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΛΟ ΣΤΗΝ ΧΛΩΡΙΔΑ ΤΗΣ ΠΕΡΙΟΧΗΣ,ΚΑΙ ΒΟΗΘΟΥΝ ΣΤΟΥΣ ΜΥΚΗΤΕΣ..ΑΠΤΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγραψα αλλα με πεταξε....

ειμαι χαρουμενη σημερα...μιλησα με εναν γιατρο εξωσωματικης κ μου ειπε οτι γινετε πορεμφυτευτικη στην περιπτωση μου..περιμενω να παρω ολες τις απαντησεις κ θα παω...

ο ακης μου σιγορα θα αποκτησει το αδελφακι του...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσάνθη_ραφαέλ έγραψε:

εγραψα αλλα με πεταξε....

ειμαι χαρουμενη σημερα...μιλησα με εναν γιατρο εξωσωματικης κ μου ειπε οτι γινετε πορεμφυτευτικη στην περιπτωση μου..περιμενω να παρω ολες τις απαντησεις κ θα παω...

ο ακης μου σιγορα θα αποκτησει το αδελφακι του...

Τι ωραία νέα είναι αυτά!!!!!!!!

Μπράβο κοριτσάκι μου

Φιλιά στο ζουζούνι σου!

:kiss: :kiss: :kiss::kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συννεφακι έγραψε:

καλημερα κοριτσακια , τι κανετε; Εγω ειμαι καλυτερα πηραν 7 αυγουλακια και γονιμοποιηθηκαν 6 , τη Δευτερα παμε να βαλουμε τα βλαστοκυστακια.Ρε κοριτσια εχω κοψει τα μπανια απο την ωοληψια και μετα , ξεχασα να ρωτησω αν κανει να κανω μπανιο( οχι στη μπανιερα γιατι θα βρωμισω χα χα ) αλλα στη θαλασσα.Εχει καμια σας εμπειρια απο καλοκαιρινη εξωσωματικη.Θελω να κανω βουτιεςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς.ΚΛΑΨΨΨΨΨΨΨΨΨΨΨΨΨ

ααααααα χαζεψες??????????? Βουτιες ονειρευεσαι??????

:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P

Μπραβο συννεφακι!!!!!!!!6 γονιμοποιημενα :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Καλη επιτυχια για την Δευτερα κ οσο για τα θαλασσομπανακια....ρωτα τον γιατρο καλυτερα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ! ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΣΤΟ SITE! ΠΡΙΝ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΒΙΩΣΑ ΤΗΝ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΤΗΣ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΗΜΑΣΤΕ ΣΕ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΑΝΑΜΟΝΗΣ! ΣΗΜΕΡΑ ΕΚΑΝΑ Β ΧΟΡΙΑΚΗ ΚΑΙ ΕΔΕΙΞΕ 19 ΜΟΝΑΔΕΣ! ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΤΗΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΣΙΓΟΥΡΕΥΤΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ! ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ? ΝΑ ΧΑΡΩ Ή ΟΧΙ??????????? :P :laugh: :cheer: ΜΗΠΩΣ ΟΜΩΣ ΚΑΠΟΙΑ ΑΠΟ ΣΑΣ ΕΙΧΕ ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΚΑΙ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΤΕΛΙΚΑ?

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΜΠΑΝΙΑ ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ, ΑΠΑΓΟΡΕΥΟΝΤΑΙ ΡΗΤΑ, ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΠΙΣΙΝΑ! ΕΜΕΝΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΤΣΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΕΝΤΡΟ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΟΛΟΛΑΤΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΒΡΕ ΚΟΥΤΟ!!ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΟ ΚΛΑΜΠ!!ΤΥΧΕΡΟΣ Ο ΙΟΥΛΙΟΣ!!ΕΙΔΕΣ ΤΕΛΙΚΑ ΠΟΥ ΜΕ ΟΛΗ ΑΥΤΗ ΤΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΔΕΝ ΜΑΣ ΑΦΗΝΟΥΝ ΟΥΤΕ ΝΑ ΤΟ ΧΑΡΟΥΜΕ?ΤΙ ΝΑ ΠΩ..ΕΣΥ ΚΟΙΤΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΑΙΣΙΟΔΟΞΗ ΚΑΙ ΞΕΚΟΥΡΑΣΟΥ ΑΚΟΜΑ.ΑΧ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΔΕΙΧΝΕ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΤΟΣΟ,ΠΑΩ ΤΟ ΑΛΛΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΓΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΛΑΨ!!

ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΠΩΣ ΤΑ ΦΑΡΜΑΚΑ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΤΡΕΛΑΝΕΙ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ,ΠΟΝΑΩ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΟΙ ΘΗΛΕΣ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΙΜΑ...ΣΗΚΩΜΕΝΕΣ(ΜΗ ΓΕΛΑΤΕ),ΟΥΤΕ ΜΠΡΟΥΜΥΤΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ ΚΑΛΑ ΚΑΛΑ.ΜΑΛΛΟΝ ΑΥΤΗ Η ΠΡΟΓΕΣΤΕΡΟΝΗ ΦΤΑΙΕΙ...ΓΡΡΡΡΡΡΡΡΡ .ΠΟΤΕ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΛΕΤΕ?ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ ΕΚΑΝΑ ΕΜΒΡΥΟΜΕΤΑΦΟΡΑ ΚΑΙ ΠΟΝΑΕΙ ΑΠΟ ΠΙΟ ΠΡΙΝ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι γινεται????

Αναδουλειες εχει το μαγαζι της εξωσωματικης???

Ψυχη δεν πατησε σημερα εκτος απο την christina_k που την καλως οριζω κ της ευχομαι να ανεβουν κι αλλο οι χοριακομοναδες!!!!!

και τη Μπαρτσελονιτα που καθεται σε αναμμενα καρβουνα για να περασουν οι μερες!!!!!

Αυριο Κυριακη....χειροτερα.....μα καλα μονο εγω εμεινα σπιτι?? :(:(:(

ΚΑΛΗΝΥΧΤΟΥΔΙΑ ΣΑΣ ΟΠΟΥ ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΣΤΕ :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lollipop έγραψε:

συννεφακι έγραψε:

ααααααα χαζεψες??????????? Βουτιες ονειρευεσαι??????

:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P

Μπραβο συννεφακι!!!!!!!!6 γονιμοποιημενα :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Καλη επιτυχια για την Δευτερα κ οσο για τα θαλασσομπανακια....ρωτα τον γιατρο καλυτερα....[/quote:3my98jje]

ελα λολιποπ απο Δευτερα που θα στρωσω κώλο για να κλωσήσω τα αυγα μου θα μπαινω συχνοτερα , οχι οπωσ τωρα που έχω παρει σβαρνα τις παραλιες .Αντε να δουμε τι θα γινει και αυτη τη φορα , παντως είμαι αρκετα ηρεμη.Δε δουλευω κιολας και απολαμβανω τη τεμπελια μου.Εσυ τι κανεις ;Πωσ είσαι; Τι λέει η εγκυμοσύνη; Ολα καλα; Ρε παιδια χασαμε τον ανεμο , που πηγε καλε αυτος;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...