Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εξωσωματική,ποιες ξεκινησαμε παρεουλα?? Νο 6


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ζαχα σημερα κανεις σιωπηλη διαμαρτυρια? Που εισαι ολη τη μερα καλο μου?

Οντως χαθηκε η Mπαρτσελονιτα :unsure::(

Την εκανα την πατατια μου!!!!!Εφτιαξα μακαρονια με κιμα αλλα θα φαμε σκετα μακαρονια τελικα....γιατι στον κιμα αντι για πιπερι εριξα κανελλα κ μαλιστα τοσο πολυ που πικριζει :S:S:S:S:S:S:S

Την τυχη μου μεσα :angry::angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eyeore71 έγραψε:

Γειά σας κορίτσια και αγόρι.Τι κάνετε;Χαίρομαι που είστε καλά... :kiss:

Που εισαι κοριτσαρα μου εσυ?Εμεις καλα ειμαστε...εσυ που εισαι?

Ζαχαααααα νιωθω μοναξια!!!! Ελαααααααααααααα!!!!!!

Δεν κοιμηθηκα το μεσημερι κ τωρα ειμαι σαν νυσταγμενο κουταβι γαβββ γαβββ :P:P:P:P:P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lollipop έγραψε:

Eyeore71 έγραψε:

Που εισαι κοριτσαρα μου εσυ?Εμεις καλα ειμαστε...εσυ που εισαι?

Ζαχαααααα νιωθω μοναξια!!!! Ελαααααααααααααα!!!!!!

Δεν κοιμηθηκα το μεσημερι κ τωρα ειμαι σαν νυσταγμενο κουταβι γαβββ γαβββ :P:P:P:P:P:P:P:P[/quote:278eclhz]

ΑΑΑΑΑΧ ΑΥΤΗΝ Η ΜΑΝΤΑΜ ΘΑ ΕΤΟΙΜΑΖΕΤΑΙ ΓΙΑ ΔΙΑΚΟΠΕΣ.....Π Α Λ Ι!!!

:)

ΚΙ ΕΓΩ ΜΟΝΑΞΙΕΣ...ΘΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ ΜΕ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΓΙΑ ΨΥΧΙΑΤΡΕΙΟ ΑΠΟ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ..ΓΑΜ...ΤΑ ΟΡΜΟΝΙΚΑ ΜΟΥ ΓΑΜ....!!!

:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΚΑΙ ΑΓΟΡΙ ΑΚΟΥΕΙ ΚΑΝΕΙΣ?ΣΑΣ ΕΧΑΣΑ ΓΙΑΤΙ ΗΜΟΥΝ ΑΘΗΝΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ!ΕΓΙΝΑΝ ΟΛΑ ΤΟΣΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΤΑ ΝΕΑ ΜΟΥ!!ΜΕ 6 ΗΜΕΡΕΣ ΕΝΕΣΕΙΣ ΤΑ ΑΥΓΑΚΙΑ ΤΟΥΜΠΑΝΟ ΚΑΙ ΜΕ ΠΗΡΑΝ ΑΡΩΝ ΑΡΩΝ ΑΘΗΝΑ ΓΙΑ ΩΟΛΗΨΙΑ.ΤΟ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΜΑΣ ΤΑ ΠΗΡΑΝ 7 ΗΤΑΝ ΚΑΛΑ ΑΛΛΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΜΟΝΟ ΔΥΟ ΓΟΝΙΜΟΠΟΙΗΘΗΚΑΝ ΑΠΟ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΤΟ ΕΝΑ ΜΟΝΟ ΔΙΑΙΡΕΘΗΚΕ.ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΙΣΙΟΔΟΞΟΙ ΓΙΑΤΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΑΣ ΕΔΩΣΕ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΕΣ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΕΣ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ,ΛΟΓΩ ΤΟΥ ΟΤΙ Η ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΤΟΥ ΗΤΑΝ ΜΕΤΡΙΑ(ΜΕ ΘΡΥΜΑΤΙΣΜΟ ΗΤΑΝ ΛΕΕΙ).ΤΕΛΩΣ ΠΑΝΤΩΝ ΕΜΕΙΣ ΤΟ ΒΑΛΑΜΕ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΕΚΤΟΤΕ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ ΞΑΠΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΤΡΕΛΑΜΕΝΗ ΜΑΛΛΟΝ ΣΥΓΚΡΑΤΗΜΕΝΗ ΘΑ ΕΛΕΓΑ,ΑΛΛΑ Η ΕΛΠΙΔΑ ΠΕΘΑΙΝΕΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ Ε?ΜΟΝΟ ΤΑ ΦΑΡΜΑΚΑ ΜΕ ΚΟΥΡΑΣΑΝ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΙΝΩ ΑΣΕ ΠΟΥ ΜΟΥ ΠΡΗΞΑΝ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΠΟΝΑΕΙ!!ΑΟΥΤΣ!!

ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΝ ΣΑΣ ΚΟΥΡΑΣΑ,ΑΛΛΑ ΕΙΧΑ ΠΟΛΛΕΣ ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΜΠΩ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΙΨΑΤΕ ΒΡΕ ΠΑΛΙΟΠΑΙΔΑ!!!!!!!ΣΜΟΥΥΥΥΥΥΤΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπαρτσελονιτα!!!!!Χτες ρωτουσαμε για σενα βρε κοριτσι μου!

Εγιναν ολα γρηγορα ε?? Μην στεναχωριεσαι κ μην αγχωνεσαι.Οτι ειναι να γινει θα γινει!!!Τα φαρμακα,η ξαπλα κ η καλη ψυχολογια βοηθανε πολυ.

Ποτε δεν ξερεις τι γινεται!!Αυτο το ενα γονιμοποιημενο μπορει να ειναι μαγκας κ ολα να πανε καλα ;););) .

ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Που εισαι βρε παιδι μου και ανησυχησαμε????

Κατσε και κλωσσα το αυγο σου, τα φαρμακα που παιρνεις να τα αγαπας, ειναι η τροφη για το σποράκι σου. Αυτα ειναι τα καλα φαρμακα..(χιχιχιχι).

Οσο για το πρηξημο ειναι φυσιολογικ'ο. Σε περιπτωση εγκυμοσυνης θα υπάρχει το πρηξημο για τους επόμενους 8.5 μήνες, κοιτα να το συνηθησεις.

ΞΑΠΛΑ, μονο για τσισακια να σηκωνεσαι αυτες τις ημερες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

barcelonita έγραψε:

ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!ΑΠΟ ΕΔΩ ΤΙ ΝΕΑ ΕΧΑΣΑ ΠΟΙΕΣ ΘΕΤΙΚΕΣ ΧΟΡΙΑΚΕΣ ΕΧΟΥΜΕ?ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΕΣ!!!!!!!!!!ΕΣΥ ΤΙ ΕΓΙΝΕ?

εμεις εχουμε καλα νεα κ θετικες χοριακες(πηγαινε στις ΦΟΥΣΚΟΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ να δεις τα νεα μας ;) )

Εσυ ποτε θα πας για χοριακη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΩΡΑ ΕΙΔΑ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΣΑΣ!!ΤΕΛΕΙΑ ΝΕΑ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΛΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ!!!!!!!!!ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑΤΕ!!!ΜΠΡΑΒΟ!!

ΝΑΙ ΜΟΝΟ ΤΟΥΑΛΕΤΑ ΠΑΩ ΕΧΩ ΠΗΞΕΙ ΛΕΜΕ!!ΠΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΕΤΣΙ?ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ Η 4-5 ΜΕΡΑ ΑΝ ΣΚΕΦΤΕΙΤΕ ΟΤΙ ΜΟΥ ΤΟ ΒΑΛΑΝΕ ΑΡΓΑ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΤΗΣ ΔΕΥΤΕΡΑΣ.ΤΟ ΑΛΛΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΘΑ ΚΑΝΩ ΧΟΡΙΑΚΗ.ΕΣΕΙΣ ΠΑΙΡΝΕΤΕ ΚΑΙ ΠΟΝΣΤΑΝΤ-ΑΣΠΙΡΙΝΑΚΙ ΠΑΙΔΙΚΟ?ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΤΑ ΕΧΕΙ ΔΩΣΕΙ ΑΡΑΓΕ?ΑΦΗΣΤΕ ΠΟΥ ΟΙ ΒΛΑΚΕΣ ΚΑΝΑΝΕ ΛΑΘΟΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΓΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΣΤΙΣ 10 ΗΜΕΡΕΣ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΕΜΦΡΥΟΜΕΤΑΦΟΡΑ!!ΤΟΥΣ ΠΗΡΑ ΧΘΕΣ ΤΗΛ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΠΑΝΙΚΟΒΛΗΤΟΙ ΖΗΤΟΥΣΑΝ ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΟ ΛΑΘΟΣ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ασπιρινη παιρνω απο τη πρωτη μέρα, οχι παιδικη κανονική. Ειναι για να μη πηζει το αιμα. Πονσταν δενμου εδωσε αλλα κ να μου εδινε δεν θα το επαιρνα γιατι δεν το σηκωνει το στομάχι μου. Απλα μου ειχε πει οτι αν νιωσω πονο να παρω ντεπόν ή παναντολ. Οσο μπορεις να καθησεις ετσι για καλο ειναι , μεχρι εδω εφτασες τωρα θα κωλωσεις ;)

Εγω ημουν στο κρεβατι μια εβδομαδα και μετα μονο δουλεια πηγαινα(γραφειου) και παλι ξαπλα. Ακομα και τωρα δεν κανω πολλα πολλα στο σπιτι.Οσο μπορω κοιμαμαι τα απογευματα. Ουτροτζεσταν σου εδωσε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsia, barcelonita na exeis upomoni kai pisti pos ola tha pane kala!oso varemara ki an einai meine ksapla ,diavase kanena vivlio,periodiko,vlepe tv,mpes sto inernet kai psakse ta panta ki ola tha pane kala!!!!!ego oso imoun stin fasei auti mexri kalimata kareklas panthina vrika,epsaxna kathe ti pou mporeis na fantasteis gia na ksexniemai!!!!!

koritsakia,lolli kai gioulaki xairomai pou ola pane teleia me tin egkumosini sas,oso mporeite loufarete den tha pathoun oi alloi tipota an voithisoun!!!!!einai oraia periodos!!!!!!sas filo pao gia mpanaki!!!! :side:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gioulaki έγραψε:

Ασπιρινη παιρνω απο τη πρωτη μέρα, οχι παιδικη κανονική. Ειναι για να μη πηζει το αιμα. Πονσταν δενμου εδωσε αλλα κ να μου εδινε δεν θα το επαιρνα γιατι δεν το σηκωνει το στομάχι μου. Απλα μου ειχε πει οτι αν νιωσω πονο να παρω ντεπόν ή παναντολ. Οσο μπορεις να καθησεις ετσι για καλο ειναι , μεχρι εδω εφτασες τωρα θα κωλωσεις ;)

Εγω ημουν στο κρεβατι μια εβδομαδα και μετα μονο δουλεια πηγαινα(γραφειου) και παλι ξαπλα. Ακομα και τωρα δεν κανω πολλα πολλα στο σπιτι.Οσο μπορω κοιμαμαι τα απογευματα. Ουτροτζεσταν σου εδωσε?

και ουτροζεσταν παιρνω και σικλακουρ και φιλισιν και τα γλουκοφαζ που επαιρνα απο πριν συνεχιζω..φερτε να καταπιω κι' αλλαααααααααααααα χαχαχα.Καπου διαβασα πως ο θρυμματισμος στο εμβρυο παιζει ρολο στη συλληψη αλλα οχι στην ποιοτητα του εμβρυου αν γινει συλληψη δηλ το παιδακι δεν θα εχει προβλημα μετα.Ξερει καμια σας κατι σχετικο?Παντως μια φιλη μου με μετριο και ενα ωαριο(με κατεψυγμενο σπερμα)εκανε το γιο της!!Τελικα τι παιζει ρολο στην εμφυτευση?Κανεις δεν ξερει...μαλλον η τυχη ε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κανεις δεν ξερει... κι αν σου κάτσει??? Αυτο ειναι αν θα μας κάτσει με πιθανοτητες παιζουμε. Μικρες, μεγαλες δεν παυουν να ειναι πιθανοτητες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπαρτσελονακι ευχομαι τα καλυτερα κοπελα μου!!!

Να ειναι η τυχερη σου η φορά!!!

Καλή σιγουριά!!!! (απο το χωριο μου, τα χουμε ξανα πει :laugh: )

:kiss:

Καλημερα, ειπα?δεν ειπα!!!

τι αναγωγη!

ΚΑΛΗΜΕΕΕΕΕΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑαααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΑΡΤΕΛΟΝΙΤΑ σε καταλαβαινουμε....ασε αυτο με τα χαπια και τις ενεσεις...πια...σαν πρεζονι ενιωθα...τρυπιομανε ολημερις!!!! :laugh: :laugh:

αλλα και τωρα δεν παω πισω...βαλε γιαουρτι στο κουτι...φαει γιαουρτι απο το αλλο στομα :laugh: πλυσου πριν, πλυσου μετα...πλυς με χαμομηλι...πλυς και ξανα πλυς....πιες φιλισιν, πιες νερο να κατουρεις...πιες...χαμομηλι....πιες κρανμπεριες...πιες φραπε (αυτο ειναι για δικη μου ευχαριστηση).....εεεεεεεεεελεεεεοοοοοςςςςςςς

εσυ τα παιρνεις για καλο σκοπο εστω...για να θρεψεις το ΜΙΚΡΟ...

ενω εγω για να εξολοΘΡΕΨΩ το ΜΙΚΡΟβιο!!!! :laugh:

σιχτηρ...γκελ μπουρτα...τσοκ σεβιγιορουμ...γιαβας γιαβας!!!

(οτι τουρικο ηξερα το ειπα) :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΒΡΕ ΓΛΥΚΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΠΟΥ ΜΑΣ ΦΤΙΑΧΝΕΙΣ ΠΑΝΤΑ ΤΗΝ ΔΙΑΘΕΣΗ!!ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΑΡΓΗΣΕΣ ΝΑ ΜΠΕΙΣ!!ΠΑΛΙ ΤΡΕΛΑΜΕΝΗ ΕΙΣΑΙ?ΧΑΧΑΧΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ,ΕΠΛΙΖΩ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΤΙΣ ΑΚΟΥΣΕΙ ΕΚΕΙ ΨΗΛΑ!!Ο ΑΝΕΜΟΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΗΜΕΡΑ?ΑΑΑ ΔΕΝ ΣΑΣ ΕΙΠΑ ΓΝΩΡΙΣΑ ΚΑΙ ΤΗ GEOZOULI ΣΤΗ ΑΘΗΝΑ ΗΠΙΑΜΕ ΤΟΝ ΚΑΦΕ ΜΑΣ ΣΤΟ ΘΗΣΕΙΟ!!ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΧΑΡΙΣΕΙ ΚΑΤΙ MENOPOUR ΚΑΙ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΑΝΕΒΗΚΑ ΛΕΩ ΚΑΤΣΕ ΝΑ ΤΟ ΓΝΩΡΙΣΩ ΜΩΡΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΜΟΥ!!ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΔΡΟΥΛΗ ΤΗΣ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙ,ΚΟΥΚΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΠΑΙΔΙΑ!!ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΠΟΥ ΘΑ ΑΝΕΒΩ ΟΠΟΙΑ ΕΧΕΙ ΔΙΑΘΕΣΗ ΓΙΑ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΘΗΣΕΙΟ Η' ΟΠΟΥΔΗΠΟΤΕ ΑΛΛΟΥ...ΠΕΙΤΕ ΤΟ.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gioulaki έγραψε:

ΑΑΑΑΑΑ τι εγινε με το γιαουρτι? Επιασε? δεν με ενημέρωσες βρε γιουρτενια....

ρε μαναρινι - μανταρινι ακομα ΤΡΩΕΙ γιαουρτι......προχθες ετσουζε λιγο..και πηγα πηρα απο φαρμακειο αντιβιωση κ μια αλλη λαμακια για τα μικροβια..μετα σταματησε το τσουξιμο...δεν τα ξεκινησα τα φαρμακα...

περιμενω...και αναμενω!!!

εσυ χανι μπανι???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...