Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εξωσωματική,ποιες ξεκινησαμε παρεουλα?? Νο 6


Recommended Posts

Ευχαριστω παρα παρα παρα παρα πολυ για ολα!

Ζαχαρενια μου τωρα η σειρα σου ε? ;):kiss:

Οσο να πειτε ηρεμισα! Ανεβηκε η κακουργα!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Lollipop έγραψε:

Ευχαριστω παρα παρα παρα παρα πολυ για ολα!

Ζαχαρενια μου τωρα η σειρα σου ε? ;):kiss:

Οσο να πειτε ηρεμισα! Ανεβηκε η κακουργα!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Ε ΔΕΝ ΤΟ ΛΕΣ ΟΤΙ ΑΝΕΒΗΚΕ ΑΠΛΑ...το λες οτι κουτουλησε στο ταβανι και το τρυπησε!!!!

και εις ανωτερα της ευχομαι και με το καλο να τα καμαρωσετε στον σακο σου!!! κι εμεις μαζι σου γιατι θα δειξεις και φωτοοοοο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

zaxarenia έγραψε:

Χρυσάνθη_ραφαέλ έγραψε:

ΤΙ ΘΕΣ ΕΣΥ ΚΟΥΤΣΟΥΝΙ ΜΟΥ?

:huh:

ΕΧΩ ΣΟΚΟΦΡΕΤΑ ΘΕΣ???????[/quote:3ncxuw4m]

Τελικα μονο σοκοφρετα μπορω να εχω :laugh:

Θελω τα κοριτσακια μου..... :( αλλα δεν γινεται γαμωτο....ή τουλαχιστον να τα καταφερω....γινεται?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

zaxarenia έγραψε:

τωρα το αξιζω δεν το αξιζω ειναι μεγαλη κουβεντα...

παντως 1000 ευχαριστω για τα καλα σου λογια και για την ευχη!!!

επισης επισης επισης Παναγια μου!!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

zaxarenia έγραψε:

ΕΓΩ ΛΕΩ ΓΙΝΕΤΑΙ...αλλα οτι ειναι θελημα ΘΕΟΥ θα γινει ρε μαναρι μου!!!

ωχ ωχ επεσα τωρα!!! αυτο ηταν!!! :(:(

ζησετε να με θυμαστε!!! :(

Τι ενοεις βρε κοπελια? Εππεσες κατω στην κυριολεξια ή επεσες ψυχολογικα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vasso78 έγραψε:

zaxarenia έγραψε:

Τι ενοεις βρε κοπελια? Εππεσες κατω στην κυριολεξια ή επεσες ψυχολογικα?[/quote:23gkgm6v]

Ψυχολογικα μαρ'συ!!!! :woohoo:

οχι θα πεφτα απο την καρεκλα και θα λεγα μισο λεπτο να στειλω ενα μηνυματακι στα κοριτσια να ξερουν οτι πεφτω!!!! :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω να δεις ζαχαρενια μου....προσπαθω αλλα..ειναι κ μονο 20 ημερες....τωρα θα ημουν εγκυος κ θα ημουν στις μανουλες του οκτωμβριου κ εγω σκεφτομαι πως θα τα καταφερω να ειναι υγιει τα μωρα μου....κ διαφορα αλλα κ εδω κ 1 χρονο βρισκομαι στις απωλειες....κ δεν μπορω να ακουω εχεις ενα παιδι δεν χρειαζεσαι αλλο, κ νεοι ειστε....κ τι φταιω εγω που οι ορμονες μου εχουν τρελαθει κ σκεφτομαι συνεχεια τα μωρα....το ξερω ο γιος μου ειναι η ζωη μου, παρατησα την δουλεια μου για να ειμαι μαζι του κ να τον μαθαινω πραγματακια να παιζουμε μαζι... αλλα θελω να του κανω αδελφακι γαμωτο....

συγνωμη κοριτσια που σας στεναχωρησα....

ζαχαρενια μου πες κατι αστειο....σου εχω πει οτι ο γιος μου μολις βλεπει την φατσα σου γελαει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mpravo lolli mou!po po sigoura tha einai 2!!!!!theloume kai meis ,etsi koritsia???

ti kanei to tzatzikaki i zaxa?

tora sovara zaxa esu se ti fasi eisai ,pote skeftese na ksanaprospathiseis!sou uposxomai pos otan me to kalo mas peis ta euxarista na sou kanoume ena party teleio san euxaristo gia ola osa exeis kanei gia mas!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xrisanthi niotho akrivos opos kai su!oloi mou lene kane ena aderfaki sto paidaki sou ,kai alles tetoies vlakeies kai den mporoun na fantastoun pos niotho!oloi oi giatroi mas eipan pos i mikri einai san na egine apo thauma kai pos epeidi exo ena paidi tha itan paneukolo me exosomatiki na kano ki allo giati to soma mou xerei alla........mallon den xerei!xero pos eimai tuxeri alla opos les kai su xrisanthi thelo ki allo to exo anagki,exo anagki na doso agapi ki alli kai agkalies .pantou guro mou vlepo mora kai liono ,egkues kai vourkono kai apla leo giati oxi kai go!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Zaxarenia εσενα ικανη σε είχα να το κανεις και αυτο μαρηηη!!!!

Λοιπον για περνε τα πανω σου ενταξει? Αντε μη θυμωσω τωρα και αααα.

Λοιπον κοριτσακι μου και εσυ και εγώ και η Δαφνη μας και η Χρυσανθη μας και η Νικολ μας και η Ευα μας και οποια άλλη κοπελα ξεχναω θα τα καταφερουμε απο Σεπτεμβρη ΣΙΓΟΥΡΑ.

Κατσε να ηρεμησουμε λίγο απο τις εγκυμοσυνες και μετα θα φτιαξουμε τη λίστα μας με τις επομενες προσπαθειες!

ΚΑΛΟΜΕΛΕΤΑ ΚΑΙ ΕΡΧΕΤΑΙ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσάνθη_ραφαέλ έγραψε:

εγω να δεις ζαχαρενια μου....προσπαθω αλλα..ειναι κ μονο 20 ημερες....τωρα θα ημουν εγκυος κ θα ημουν στις μανουλες του οκτωμβριου κ εγω σκεφτομαι πως θα τα καταφερω να ειναι υγιει τα μωρα μου....κ διαφορα αλλα κ εδω κ 1 χρονο βρισκομαι στις απωλειες....κ δεν μπορω να ακουω εχεις ενα παιδι δεν χρειαζεσαι αλλο, κ νεοι ειστε....κ τι φταιω εγω που οι ορμονες μου εχουν τρελαθει κ σκεφτομαι συνεχεια τα μωρα....το ξερω ο γιος μου ειναι η ζωη μου, παρατησα την δουλεια μου για να ειμαι μαζι του κ να τον μαθαινω πραγματακια να παιζουμε μαζι... αλλα θελω να του κανω αδελφακι γαμωτο....

συγνωμη κοριτσια που σας στεναχωρησα....

ζαχαρενια μου πες κατι αστειο....σου εχω πει οτι ο γιος μου μολις βλεπει την φατσα σου γελαει?

κοιτα σουξε η ζαχαρενια στα γεραματα!!!! :woohoo:

αυτο παει για ΔΑΦΝΗ και ΡΑΦΑΕΛ!!!

τωρα αυτο παει για ΡΑΦΑΕΛ μονο...ΜΗΝ ΤΗΡΑΤΕ οι ΑΛΛΕΣ!!! :P

τι να σου πω ρε μαναααααριιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι?????? :(:(

αααχ ποοοοοσες φορες σε σκεφτομαι...δεν ξερω τι να σου πω.

ΔΕΝ ξερω τι ΜΥΑΛΟ θα ειχα στην θεση σου!!! Δεν μου αρεσει να λεω ΟΛΑ θα πανε καλααα...και λογια που δεν εχουν ουσια κατ' εμε!ΕΓΩ προσωπικα δεν εχω λογια παρηγοριας...οχι γιατι δεν θελω...να νοιωσεις καλυτερα...πιστευω με καταλαβαινεις...μονο ευχες μπορω να σου δωσω...τις καλυτερες, τις θερμοτερες...να τελειωσει εδω το μαρτυριο σου και να χεις μονο χαρες απο δω και περα! Γι αυτο σε πειραζω λιγακι για να γελας λιγο... απο μακρυα δεν ξερω τι αλλο να κανω!!! :(

Δεν μπορω να ακουω...τα οτι εχεις 1 παιδι εστω να μην στεναχωριεσαι!!! γρρρρρρρ δηλ.ΕΛΕΟΣ με τις λαμακιες!!! :angry:

Εκανες καμμια επαφη με κανα γιατρο?

Α και πες στον γιοκα σου που να δει και την πραγματικη μου ΦΑΤΣΑ ..ΠΩΩΩΣ θα γελαει!!!!χιχιχχιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωχ παιδια ήταν να μην παρει φορα η Ζαχαρενια... Και μετα απο τα νεύρα της έπεσε και το forum!!!!

Και εγώ συμφωνω Ζαχαρενια μου ότι το να λένε σε μια γυναικα που έχει ήδη ένα παιδι να μη σταναχωριεται που δεν τα καταφερνει για επομενο είναι βλακεια. Ο πόνος της μη επιτευξης εγκυμοσύνης (πσιιι πως τα λέω ε?) σίγουρα είναι ο ίδιος για όλες τις γυναικες που προσπαθούν!!!!

Το ότι έχει όμως ήδη ένα παιδί μπορεί να τις δίνει ελπίδες ότι θα τα καταφερει και για το επομενο και για όσα άλλα παιδακια θελει!!!

Γιατί σημασία έχει να μη χανουμε ποτε την ελπίδα μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ζαχαρενια μου αν δεν ειχα τον γιο μου...δεν ξερω πως θα ημουν...θα ειχα παθει καταθλιψη απο περισυ....μαλλον

ξερω τι εννοεις για τα λογια παρηγοριας...κ εγω το ιδιο λεω...τι να μου πει κανεις...περισυ ναι το δεχτηκα κ ειπα ετυχε κ ολα καλα θα πανε κ ελεγα ολα καλα θα πανε...τωρα τι να πω...κ μετα απο το πορισμα δεν εχω πιθανοτητες πολλες...κατι θα βρουμε σπανιο παλι...ολα τα περιμενα αλλα οχι τρισωμια 15...ασε που ειχα διαβασει πολλα αυτο δεν το ειχα δει πουθενα...οταν πηγα για υπερηχο ελεγα μπορει να μου πει αυτο αυτο αυτο...κ μου λεει δεν χτυπαει η καρδια του....το δεχτηκα ειπα οκ...κατι φταει...κ οταν πηρα τα αποτελεσματα της αμνιο επεσα απο τα συννεφα...

σε ευχαριστω που με κανεις να γελαω οταν διαβαζω τα μηνυματα σου..ευτυχως που γραφεις ωραια πραματακια...

ο γιος μου σε λατρευει...φατσουλα λεει...

βασω κ δαφνη ευχομαι ο θεος να μας βοηθησει...

επισης ζαχαρενια περισυ μια γιατρος μου ειπε δεν χρειαζεσε αλλο παιδι...σου φτανει το ενα.

τωρα περιμενουμε παθολογοανατομικα κ να κανω καρυοτυπο κ τον σεπτεμβρη που θα ανεβω αθηνα να δω γενετιστη κ αναλογως τα ποσοστα επιτυχιας που θα μας δωσει..θα πραξουμε αναλογως....αν μου πει οτι εχω 90% να πανε καλα θα ρισκαρω...αν ομως δεν μου δωσει καλο ποσοστο δεν μπαινω στην διαδικασια γιατι δεν μπορω να κανω καθε φορα τροφοβλαστη κ να του σταματαω την ζωη...δεν μου παει η καρδια...ειναι το μωρο μου κ δεν το αντεχω αυτο...θελω να δω κ καποιον με εξωσωματικες να δουμε για την προεμφυτευτικη αν μπορει να δει το προβλημα μας....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

zaxarenia έγραψε:

με το καλο να τα καμαρωσετε στον σακο σου!!! κι εμεις μαζι σου γιατι θα δειξεις και φωτοοοοο!!!

ετσι οπως αργουμε για τον υπερηχο θα τα δουμε να μας μουτζωνουν με τα χερια και με τα ποδια

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα στην παρεα!!!

Λολιποπ τελεια τα νεα σου!!!! εχω την εντυπωση οτι ειναι περισσοτερα απο 1...η 2...μπορει 3!!!

οσα και αν είναι να εχεις μια όμορφη εγκυμοσυνη κοριτσακι!!!

Και στα δικα μας κοριτσια οι αφουσκωτες!!!

Πλησιαζει η ωρα μας!!

Γερα και δυνατα παιδια, δεν θελω να βλεπω θλιμμενα προσωπακια.

ολες θα τα καταφερουμε

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α....και κατι ..ασχετο

πειτε μ και μενα ρε παιδια τι ειναι αυτο το τικερακι και που το βλεπουμε?

(Στόκος παιδια εντελιως!!!!και μετα σου λενε οτι ο στοκος ειναι δομικο υλικο :woohoo: )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ασε το τικερακι ειναι κατι...πως να στο πω ρε παιδι μου

ειναι κατι που το βαζεις και κατι δειχνει...

δηλ εναι μακροστενο...μπορεις ομως να το βρεις και σε πιο

μικρη εκδοση...ειναι παντως ωραιο!!!!

:laugh:

ρε συ καθε λεπτο ανακοινωνονται εγκυμοσυνες στο μαμμυ!!!

εδω ταιριαζει αυτο που λεγανε σε μια ταινια (λιγο παραφρασμενο για να μου ταιριαξει)

EVERYBODY GETS PREGNANT IN THIS TOWN EXCEPT ME!!!!! :laugh: :laugh:

(το original ειναι : EVERYBODY F..CKS IN THIS TOWN EXCEPT ME!!!) :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dafni08 έγραψε:

Asta zaxarenia exo paisei se melanxolia simera me toses anakoinoseis!fusika kai xairomai :) gia ta koritsia den to sizito apla me pianei to parapono!!!!!telos panton!

ΕΓΩ ΤΗΝ ΕΧΩ ΠΕΣΕΙ ΣΤΑ ΧΑΠΙΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΠΑΓΩΤΑ!!!!

ΧΑΠΙΑ ΑΔΥΝΑΤΙΣΜΑΤΟΣ ΡΕ!!!! :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

zaxarenia έγραψε:

ασε το τικερακι ειναι κατι...πως να στο πω ρε παιδι μου

ειναι κατι που το βαζεις και κατι δειχνει...

δηλ εναι μακροστενο...μπορεις ομως να το βρεις και σε πιο

μικρη εκδοση...ειναι παντως ωραιο!!!!

:laugh:

ρε συ καθε λεπτο ανακοινωνονται εγκυμοσυνες στο μαμμυ!!!

εδω ταιριαζει αυτο που λεγανε σε μια ταινια (λιγο παραφρασμενο για να μου ταιριαξει)

EVERYBODY GETS PREGNANT IN THIS TOWN EXCEPT ME!!!!! :laugh: :laugh:

(το original ειναι : EVERYBODY F..CKS IN THIS TOWN EXCEPT ME!!!) :woohoo:

Αχ να εισαι καλα ζαχαρενια μου!! Τωρα που εμαθα (?) επιτελους τι ειναι τικερακι νοιωθω ολοκληρωμενη σαν γυναικα, σε ευχαριστω κοπελια!!!

Ρε ασε τα σαπια απο εκει και λεγε τι ειναι τικερακι και σβελτα λεμε!!!! μην τα παρω μην τα παρωωωωω :woohoo:

περα απο την πλακα

Γαστροθυελλα επικρατει αυτες τις μερες στο μαμμυ αντε να μας παρει ολες η μπορα και να μας γκαστρωσει

Φιλικα παντα

Gast®one!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα κορίτσια  Πώς είστε εσείς; Εμένα ξεκίνησε η δυσκοιλιότητα όπως στο πρώτο τρίμηνο... Ότι χειρότερο αυτή την περίοδο, που έχουν φουσκώσει και όλα, χέρια, πόδια. Χαλάλι βέβαια, καλά να είναι τα παιδάκια μας και θα τα αντέξουμε και αυτά. Λίγο έμεινε.  
    • Αχ άσε... Αναπολώ τις μέρες που κοιμόταν πολύ τα πρωινά και προλάβαινα να πιω καφεδάκι 🤣 εμένα το παληκάρι κοιμάται 1,5 το πολύ 2 ώρες το μεσημέρι αλλά μόνο πάνω μου... Αν κάνω να τον αφήσω δίπλα ανοίγει μάτια και κλαίει... Οπότε είμαστε αυτοκόλλητοι μέχρι το βράδυ που θα κοιμηθεί. Δε προλαβαίνω τι-πο-τα 🤯 ξέρω όμως ότι αυτές οι στιγμές αργότερα θα μου λείπουν.  Αααααα σιδερένιο το 7ο δοντακι σας! (Κι εμένα με δαγκώνει το κουνέλι μου 🤣) Ναι όσο μπορείς πάλεψε το με τα πατημένα γιατί μετά αν το αφήσεις ίσως να δυσκολευτεις.  Κι εγώ νιώθω ότι δεν έχω συνέλθει πλήρως από τη φάση γέννα - νεογέννητο... Καταρχάς ακόμα σκέφτομαι τη καισαρική και τη περίοδο της λοχείας και ανατριχιαζω... Μπρρρρρ!  Πότε πέρασε ένας χρόνος Ε; Απίστευτο! Ένας χρόνος απαιτητικός αλλά συνάμα όμορφος! Πως έχουν αλλάξει τα μωράκια μας... από μικρά νεογέννητα έχουν γίνει μικροι εξερευνητές 🤣 Κοιτάζω τις φωτογραφίες από την εγκυμοσύνη ή βιντεάκια με τη κοιλιά μου να κινείται και ακόμα δε μπορώ να πιστέψω ότι το έζησα, σαν ένα γλυκό όνειρο.... Τον κοιτάζω και η καρδιά μου πάει να σπάσει από αγάπη... 💙      
    • Πώς τη παλεύω; Πφφφφ ανάλογα τη μέρα .. υπάρχουν μέρες που βγαίνουμε βόλτα, μέρες που συναντιεμαι με φίλες που έχουν κι αυτές μικρά παιδάκια και μέρες που είναι σκέτη καταστροφή...  Εμένα αν ξυπνήσει μέσα στη νύχτα θέλει οπωσδήποτε να πιει γάλα αλλιώς δεν ηρεμεί με τίποτα.  Ευτυχώς 20:30-21:00 κοιμάται. Τις τελευταίες δυο μέρες και μένα κοιμάται περισσότερο.... Μωρέ λες; Λες να κοιμόμαστε σαν άνθρωποι σιγά σιγά; 🤣🤣🤣🤣 Φτου φτου φτου μη το ματιασω!   
    • Να χαίρεσαι!! Μια χαρά είναι ο τράχηλος! Άλλες έχουν μικρό τράχηλο και κάνουν περίδεση, εσύ δεν έχεις να το σκέφτεσαι αυτό!!  Σε κάποια φάση λογικά ξεκινά και μειώνεται το πάχος για τον τοκετό! Τα κορίτσια που είναι μαμάδες θα ξέρουν καλύτερα κιόλας!
    • Καλά εσενα θα θέλει σίγουρα να σου το αυξήσει όταν μιλήσεις μαζί του πες μας 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...