Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εξωσωματική,ποιες ξεκινησαμε παρεουλα?? Νο 6


Recommended Posts

zaxarenia έγραψε:

Gastone έγραψε:

ΑΑΑΑΑχ Ροδος Ροδος!!ΑΣΧΕΤΟ!!!

Τι ωραια! Να σε πω...πως παει ο τουρισμος?

Σε ποια παραλια μενεις?

Πες μου οτι τωρα μας γραφεις (γενικως :P ) και βλεπεις και θαλασσα!!!

Εχει κυμα? :woohoo:[/quote:10vowoku]

ενα ένα βρε κοπελιά!! Ο επεξεργαστής μου θελει μια αναβαθμηση.

λοιπον...ο τουρισμος...ναι....να σου πω οτι παει καλα ψεμματα θα είναι.

Μένω Ιαλυσό, ξερεις που ειναι η τσαμπα τα λέω?

Τώρα αν έχει κύμα μεγάλη η χάρη σου αλλά με τον ήλιο ντάλα εξω στο μπαλκόνι εγω δεν βγαίνω να δω, αν θέλεις μετα το βραδακι να σου πω :silly: :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

και πως θα δεις μαρη το βραδακι αν εχει κυματακι?

εεε???

αααα

ξερω που πεφτει η Ιαλυσσος.

Στην ΡΟΔΟ!!! :woohoo: :woohoo:

αααααχ πως ηταν το ποστ και πως το καταντησες

ΓΚΑΣΤΡΟΝΕ με τα αστεια σου!!!

ΚΑΦΕΔΑΚι μας εταξες αλλα δεν ΒΛΕΠΩ κατι!!! :huh: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια πολυ επικεντρωθηκατε στα γιαουρτια και ξεχασατε το σεξ με τα παγακια :laugh: :laugh: :laugh: ..... μιση θεραπεια θα κανετε??

Και οπως ειπαμε πλήρες το γιαουρτι γιατι τα λαιτ δεν εχουν τους απαραιτητους μυκητες εξολοθρευτες... :laugh:

Καλε ξεχαστηκα 437.8 πηγε απο 99.5, περιμεναμε 350-400 αλλα μας εκανε την εκπληξη η ατιμη :woohoo:

Τωρα περιμενω τελεφουνκεν απο τον ντοκτορα να μου δωσει τις λοιπες συμβουλές ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΒΒΒΒΒΒΒΒΒΒΒΒΒΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Γιουλακιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΣΟΥΠΕΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡ

Αχ να ξερες ποοοοοοοσο χαρηκα για σενα κοριτσακι μου!!!!!!!

θα μας πεις κ τα νεα απο τον ντοκτορα ε??? :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

zaxarenia έγραψε:

και πως θα δεις μαρη το βραδακι αν εχει κυματακι?

εεε???

αααα

ξερω που πεφτει η Ιαλυσσος.

Στην ΡΟΔΟ!!! :woohoo: :woohoo:

αααααχ πως ηταν το ποστ και πως το καταντησες

ΓΚΑΣΤΡΟΝΕ με τα αστεια σου!!!

ΚΑΦΕΔΑΚι μας εταξες αλλα δεν ΒΛΕΠΩ κατι!!! :huh: :silly:

zaxarenia Ειπαμε οτι δεν βλέπω αλλά όχι οτι δεν ακούω κιόλας!!!

Μπραβο γιουλάκι!!!!! αυτα ειναι νέα!!! και ακριβως στην ωρα τους!! 6 είπαμε 6 μας τα εφερες!!!(πανω απο όλα συνεπεια) Μπράβο κοριτσακι!!!

Τωρα μπορω να λειψω ησυχα

μπαι μπαι παιδακιααα

τα λεμε αργοτερα!!!

φιλακια στα μουτρακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιουλακι μπραααααβοοοοοοοοοοοοοοοοο!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Τελεια νεα!!! να εχεις μια τελεια εγκυμοσυνη!!!

Καλα,ειστε τρελες!!.... με τα γιαουρτια και τα παγακια :P:P

Παντως η αληθεια ειναι οτι εχει εποτελεσμα..... οπως και πλυσεις με χαμομηλι βοηθουν πολυ ζαχαρενια.... ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιαουρτενια...εεε sorry Ζαχαρενια ηθελα να πω :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

θα μας παρεις με τους κεσεδες τωρα? :P:P:P:P Παντως κ αποτελεσμα να μη δεις θα το εχεις δροσισει τουλαχιστον :P:P:P:P:P:P

Ρε τσουπρες ποσο πρεπει να ανεβενει η χοριακη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:laugh: :laugh: ΓΙΑΟΥΡΤΕΕΕΕΕΕΝΙΑΑΑΑΑΑ

ΚΑΛΟΟΟ

Η ΧΟΡΙΑΚΗ??????

ποσο πρεπει να ανεβαινει?????

δεν ξερρρρρρρωωωωωωωωω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :woohoo:

πιστευω τοοοοοοοοοοσοοοοοοοοοοοο ειναι καλα!!!! :woohoo:

μη μας εξεχασετε τωρα που θα πατε σε νεο ποστ...ΦΡΕΣΚΟΤΣΙΠΟΥΡΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ,,,,νταξξξξξξ?????

Εκει θα μιλατε για σοβαρα..θεματα...ποσο μεγαλωνει το μωρο...ποσος να ειναι ο λωρος...ποιος ειναι ο λωρος..ανακατοσουρες ανεμοδουρες...κλπ κλπ...ενω εδω θα λεμε αστειααααααααααακιιιιιιαααα νταξειιιιιιιιι??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gioulaki έγραψε:

Κοριτσια πολυ επικεντρωθηκατε στα γιαουρτια και ξεχασατε το σεξ με τα παγακια :laugh: :laugh: :laugh: ..... μιση θεραπεια θα κανετε??

Και οπως ειπαμε πλήρες το γιαουρτι γιατι τα λαιτ δεν εχουν τους απαραιτητους μυκητες εξολοθρευτες... :laugh:

Καλε ξεχαστηκα 437.8 πηγε απο 99.5, περιμεναμε 350-400 αλλα μας εκανε την εκπληξη η ατιμη :woohoo:

Τωρα περιμενω τελεφουνκεν απο τον ντοκτορα να μου δωσει τις λοιπες συμβουλές ;)

Καλημερα!!!! Ρε παιδια τι εγινε χτες με το site! Μιλαμε δεν μπορουσα να μπω με τιποτα!

Goulaki ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑ!!!!! ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΟΜΟΡΦΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lollipop έγραψε:

Γιαουρτενια...εεε sorry Ζαχαρενια ηθελα να πω :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

θα μας παρεις με τους κεσεδες τωρα? :P:P:P:P Παντως κ αποτελεσμα να μη δεις θα το εχεις δροσισει τουλαχιστον :P:P:P:P:P:P

Ρε τσουπρες ποσο πρεπει να ανεβενει η χοριακη?

Καλημερα και στην αλλη εγκυμονουσα μας!!!!

Λοιπόν η χοριακή νομιζω πως πρεπει να ανεβαινει καθε δυο μερες κατα 65% και πανω. Αλλα ενταξει μωρε ολα σχετικα είναι. Μπορεί να ανεβει και λιγοτερο καιπαλι ολα καλα να είναι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κ απο μενα!

Πρωι πρωι σηκωθηκα αρρωστη....το στομαχι μου....μπλιαχχχχχχχ.Εβλεπα κ κατι ονειρα....οτι μου ηρθε περιοδος....μου ριξανε την ψυχο :(

Εδωσα αιμα κ στις 13.30 θα εχουμε αποτελεσματα.Ωωωωωωωχ Παναγια μου,σαν να αγχωθηκα λιγο....Εχει αρχισει να με ποναει το στηθος μου :S

Εσεις καλα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσάνθη_ραφαέλ έγραψε:

Αυτο με το γιαουρτι το ηξερα κ εγω...κ για καλυτερα αποτελεσματα ηξερα κ με ξυδι(δεν ξερω πως ηταν η αναλογια γιαουρτι με ξυδι...θα ξερασω)...αλλα δεν τολμουσα να ρωτησω την γιατρο γιατι ντρεπομουν....που μεχρι την 22 εβδομαδα αυτη τη φορα επαθα 5 φορες μυκητες...κ 4 εβδομαδες στην ροδο εκανα μονο 5 μπανια στην θαλασσα...εχω αποθεμα κολπικα υποθετα κ κρεμες (γεμισα το ντουλαπι) για επομενη εγκυμοσυνη εγω...

να ρωτησω κατι ρε κοριτσια...προεμφυτευτικη εχει κανει καμια?

Γεια σου Χρυσανθη και απο εμενα! Σου ευχομαι όλα να σου πανε κατ'ευχήν!

Εγώ δεν ΄'εχω κανει προεμφυτευτικη αλλα ξερω απο μια φίλη μου που έχει κανει. Ελεγχουν τα εμβρυα πριν την τοποθετηση για να δουν αν κουβαλανε καποια κληρονομικη ασθενεια. Δεν ξερω βεβαια αν μπορούν να τις βρουν όλες, αλλα σιγουρα κατι βρισκουν. Και υποτιθεται πως μπορούν να αξιολογίσουν καλύτερα αν ενα εμβρυο μπορεί να δώσει εγκυμοσύνη ή ακόμα και να αφαιρεσουν το γονίδιο που είναι υπευθυνο για την ασθενεια.

Παντως σίγουρα το πληρωνεις εξτρα απο τη διαδικασία της εξωσωματικής!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όοοοοοοοολες

Πως είστε σήμερα????? Γλυφιτζουράκι μου καλή επιτυχία, θα ειναι σιγουρα πολύ πάνω απο χίλια η χοριακή σου.

Ακου τι μου είπε ο ντοκτορας εχθες.

Ακους καλε??? :woohoo:

Λοιπόν τον ρωτησα εαν πρεπει να την ξανακάνω και μου ειπε οχι. Λέει , ο ντοκτορας, οτι σε περιπτωση που δεν ηταν τοσο μεγαλη η διαφορα θα καναμε και μια τριτη. Με την πρωτη λεει, μπορει να ηταν διδυμα και το ενα να λάκισε ;) , οποτε η δευτερη ανεβαινει λιγότερο και θελουμε να δουμε και 3η για να σιγουρευτούμε οτι αυτο που εμεινε ειναι καλα.

Εμενα απο οτι φανηκε, ενα ηταν ενα εμεινε ;)

Να μην ανησυχεις, αλλα ειμαι σίγουρη οτι θα γεννησεις σε λίγο :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Δαφνη μου εισαι καλυτερα σημερα?

Καλημέρα Βασσω :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vasso78 έγραψε:

Καλημερα Gioulaki :kiss:

Βρε παιδια η Ζαχαρενια που είναι σημερα????

Πλακωσε τα γιαούρτια :laugh: :woohoo: :silly: :laugh: :woohoo: :silly: :woohoo: :silly:

Που εισαι Ζαχαρένια οεο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η κυρια Ζαχα κανει τσαρκες στο φορουμ σημερα :P:P

Ρε κοριτσια με αυτα και μ αυτα εχουμε ξεφυγει λιγο...

Τι γινεται???Ποιες εχουν ξεκινησει ενεσουλες?Ποιες θα ξεκινησουν?Ποτε θα ξεκινησουν?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα κορίτσια 😊 Ο τράχηλος αρχίζει και μειώνεται όσο περνάει η εγκυμοσύνη έχει να κάνει με την κάθε κοπέλα εμένα πχ μειώθηκε στην πρώτη αλλά μετά κόλλησε στο 3 δεν επεσα πιο κάτω εεε για φυσιολογική γεννά δεν ήταν καλό το 3  Είναι νωρίς ακόμα όμως μην σκας για αυτό στην παρούσα φάση είναι μια χαρά αυτό να σκέφτεσαι είναι όσο πρέπει να είναι 
    • Καλημέρα κορίτσια  Πώς είστε εσείς; Εμένα ξεκίνησε η δυσκοιλιότητα όπως στο πρώτο τρίμηνο... Ότι χειρότερο αυτή την περίοδο, που έχουν φουσκώσει και όλα, χέρια, πόδια. Χαλάλι βέβαια, καλά να είναι τα παιδάκια μας και θα τα αντέξουμε και αυτά. Λίγο έμεινε.  
    • Αχ άσε... Αναπολώ τις μέρες που κοιμόταν πολύ τα πρωινά και προλάβαινα να πιω καφεδάκι 🤣 εμένα το παληκάρι κοιμάται 1,5 το πολύ 2 ώρες το μεσημέρι αλλά μόνο πάνω μου... Αν κάνω να τον αφήσω δίπλα ανοίγει μάτια και κλαίει... Οπότε είμαστε αυτοκόλλητοι μέχρι το βράδυ που θα κοιμηθεί. Δε προλαβαίνω τι-πο-τα 🤯 ξέρω όμως ότι αυτές οι στιγμές αργότερα θα μου λείπουν.  Αααααα σιδερένιο το 7ο δοντακι σας! (Κι εμένα με δαγκώνει το κουνέλι μου 🤣) Ναι όσο μπορείς πάλεψε το με τα πατημένα γιατί μετά αν το αφήσεις ίσως να δυσκολευτεις.  Κι εγώ νιώθω ότι δεν έχω συνέλθει πλήρως από τη φάση γέννα - νεογέννητο... Καταρχάς ακόμα σκέφτομαι τη καισαρική και τη περίοδο της λοχείας και ανατριχιαζω... Μπρρρρρ!  Πότε πέρασε ένας χρόνος Ε; Απίστευτο! Ένας χρόνος απαιτητικός αλλά συνάμα όμορφος! Πως έχουν αλλάξει τα μωράκια μας... από μικρά νεογέννητα έχουν γίνει μικροι εξερευνητές 🤣 Κοιτάζω τις φωτογραφίες από την εγκυμοσύνη ή βιντεάκια με τη κοιλιά μου να κινείται και ακόμα δε μπορώ να πιστέψω ότι το έζησα, σαν ένα γλυκό όνειρο.... Τον κοιτάζω και η καρδιά μου πάει να σπάσει από αγάπη... 💙      
    • Πώς τη παλεύω; Πφφφφ ανάλογα τη μέρα .. υπάρχουν μέρες που βγαίνουμε βόλτα, μέρες που συναντιεμαι με φίλες που έχουν κι αυτές μικρά παιδάκια και μέρες που είναι σκέτη καταστροφή...  Εμένα αν ξυπνήσει μέσα στη νύχτα θέλει οπωσδήποτε να πιει γάλα αλλιώς δεν ηρεμεί με τίποτα.  Ευτυχώς 20:30-21:00 κοιμάται. Τις τελευταίες δυο μέρες και μένα κοιμάται περισσότερο.... Μωρέ λες; Λες να κοιμόμαστε σαν άνθρωποι σιγά σιγά; 🤣🤣🤣🤣 Φτου φτου φτου μη το ματιασω!   
    • Να χαίρεσαι!! Μια χαρά είναι ο τράχηλος! Άλλες έχουν μικρό τράχηλο και κάνουν περίδεση, εσύ δεν έχεις να το σκέφτεσαι αυτό!!  Σε κάποια φάση λογικά ξεκινά και μειώνεται το πάχος για τον τοκετό! Τα κορίτσια που είναι μαμάδες θα ξέρουν καλύτερα κιόλας!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...