Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εξωσωματική,ποιες ξεκινησαμε παρεουλα?? Νο 6


Recommended Posts

Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια απλά θέλω να σας ρωτήσω και κάτι ακόμα!

Πόσο μεγαλώνει το ωαριάκι μου δηλαδή? Εκείνος μου είπε μετά από 2 μέρες να ρθουμε σε επαφή!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

stroumf80 έγραψε:

Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια απλά θέλω να σας ρωτήσω και κάτι ακόμα!

Πόσο μεγαλώνει το ωαριάκι μου δηλαδή? Εκείνος μου είπε μετά από 2 μέρες να ρθουμε σε επαφή!!

2 με 2,5 εκατοστα την ημέρα ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eyeore71 έγραψε:

Γειά σας κοριτσάκια....

Και επίσης συγνώμη κορίτσια αλλά η Νάξος έχει μακράν από τις ωραιότερες παραλίες στην Ελλάδα....Και πράσινο με συγχωρείτε κιόλας κυκλαδονήσι είναι άμα θέλετε πρασινάδα, Ιόνιο.... κατάπρασινο!!!Και αναλογικά με τα υπόλοιπα κυκλαδονήσια έχει περισσότερο πράσινο.Οι κυκλάδες δεν έχουν πράσινο,αυτή είναι η ομορφία τους ο ήλιος και η Θάλασσσα.

Γεια σας γεια σας!!!!!!

Θα συμφωνησω κ γω πως η Ναξος ειναι απο τα ομορφα νησια των κυκλαδων..εχω παει Ανδρο Τηνο Μυκονο Παρο Ναξο Μηλο και Σιφνο..

Πριν να παω Μηλο ελεγα πως απ ολα το καλυτερο ηταν η Ναξος..τελικα την βαζω μετα την Μηλο και μετα ολα τ αλλα!!!!

Την λατρευω τη Ναξο..Εκει γνωριστηκαμε και μτον αντρουλη μου ενα καλοκαιρακι πριν απο 9 χρονια!!!

Η Μηλος παλι ειναι φανταστικη οι παραλιες της δεν υπαρχουν πουθενα...

Φιλιαααααααααααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anemosss έγραψε:

KALIMERA SAS !!!!!! NA ME KE GO !!!! ;)

TI KANETE KOTRITSIA ? POS PERNAME ?

VRE PEDIA GIA KALOKERAKI MES STON AUGOUSTO POU THA PARO ADIA APO TIN DOULIA SKEFTOME KANA 4IMERO TAXIDAKI GIA NAXO TI LETE ?? DEN EXO XANAPAI . NA PAME ME TIN GINEKOULA MOU NA XALAROSOUME LIGO APO OLA AFTA. NA GEMISOUME TIS MPATARIES KAI NA XEKINISOUME PROSPATHIES KAI PALI APO SEMPTEVRI GIA TO LATREMENO MAS MORAKI!

ANNA MARIA + DAFNI KALI SINEXIA EYXOME DIPLASIES XORIAKES !!!!!!! :silly:

FILIA

Ανεμε η Ναξος ειναι οτι πρεπει για χαλαρες διακοπες..εγω εχω ζησει 6 μηνες ενα καλοκαιρι και 3 μηνες το αλλο..ειχα παει για δουλεια..εχει πολυ καλες παραλιες,πολυ καλο φαγητο ειναι οικονομικα και προσωπικα εμενα μου αρεσε παρα πολυ...Να πατε!!!!!

Αλλιως δες για Μηλο..ειανι με μια λεξη τελειαααααααααα..αλλα λιγο ακριβουτσικη...το θεαμα ομως σε αποζημιωνει!!!!!!!

Οτι θες πες μου να σου πω..μπορω να σου συστησω αρκετα για Ναξο και για Μηλο!!!!

Φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gioulaki έγραψε:

Αλλαξα και τη φωτο μου κ εβαλα μια κοτα που κλωσαει πολλα πολλα αυγα..........

Αυριο το πρωι η ωοληψία και βλεπουμε.....

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ κοτουλα εεεε κοριτσακι ηθελα να απω :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΣΕΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΤΗΝ ΧΟΡΙΑΚΗ ΤΟΥΣ!!!! ΚΑΙ ΕΓΩ ΓΙΑ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ ΕΤΟΙΜΑΖΟΜΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ 2η ivf.ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΤΟΝ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ ΘΑ ΑΝΑΣΤΕΝΑΞΟΥΝ ΤΑ ΚΕΝΤΡΑ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗΣ ΑΠΟ ΚΟΣΜΟ :blink::blink: GIOULAKI Η ΦΩΤΟ ΣΟΥ ΠΟΛΥ ΕΥΣΤΟΧΗ ΘΑ ΕΛΕΓΑ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΑΥΡΙΟ.Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΘΑ ΣΕ ΠΡΟΣΕΞΕΙ ΠΟΛΥ ΘΑ ΣΟΥ ΔΩΣΕΙ ΚΑΙ ΔΥΟ ΟΡΟΥΣ ΑΦΟΥ ΤΕΛΙΩΣΕΙΣ ΤΗΝ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΡΗΣΤΕΙΣ ΚΑΙ ΠΟΝΑΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΥΠΕΡΔΙΕΓΕΡΣΗ!! ΚΑΙ ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ 20 ΑΥΓΟΥΛΑΚΙΑ ΜΕ ΑΠΟΚΑΛΟΥΣΕ ΚΛΩΣΙΤΣΑ :silly: ΚΑΙ ΑΝ ΣΑΣ ΠΩ ΚΑΙ ΤΟ ΕΠΙΘΕΤΟ ΜΟΥ.......¨ΚΩΤΟΥΛΑ¨ (ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΓΕΛΙΑ)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ...ΤΡΕΧΩΩΩΩ ΚΑΙ ΔΝΕ ΦΤΑΝΩ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ...ΓΜΤ

ΓΙΟΥΛΑΚΙ ΚΑΛΟ ΜΑΖΕΜΑ ΜΑΝΑΡΙ ΜΟΥ.

ΕΓΩ ΑΥΡΙΟ ΠΑΩ ΓΙΑ ΥΣΤΕΡΟΣΚΟΠΗΣΗ...

ΑΝ ΠΟΝΕΣΩ ΣΑΝ ΤΗΝ ΠΙΠΙΤΣΑ

ΘΑ ΣΑΣ ΣΤΕΙΛΕΙ ΜΗΝΥΜΑ Ο ΑΓ.ΠΕΤΡΟΣ

ΑΛΛΙΩΣ ΤΑ ΞΑΝΑ ΛΕΜΕ ΑΠΟ ΣΑΒΒΑΤΟ !!!!

ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

zaxarenia έγραψε:

ΓΕΙΑ ΣΑΣ...ΤΡΕΧΩΩΩΩ ΚΑΙ ΔΝΕ ΦΤΑΝΩ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ...ΓΜΤ

ΓΙΟΥΛΑΚΙ ΚΑΛΟ ΜΑΖΕΜΑ ΜΑΝΑΡΙ ΜΟΥ.

ΕΓΩ ΑΥΡΙΟ ΠΑΩ ΓΙΑ ΥΣΤΕΡΟΣΚΟΠΗΣΗ...

ΑΝ ΠΟΝΕΣΩ ΣΑΝ ΤΗΝ ΠΙΠΙΤΣΑ

ΘΑ ΣΑΣ ΣΤΕΙΛΕΙ ΜΗΝΥΜΑ Ο ΑΓ.ΠΕΤΡΟΣ

ΑΛΛΙΩΣ ΤΑ ΞΑΝΑ ΛΕΜΕ ΑΠΟ ΣΑΒΒΑΤΟ !!!!

ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :kiss:

Γεια σου ρε Ζαχα κορη του ανεμου (Κεντερισα :laugh: :laugh: )

Καλη επιτυχια κοριτσακι μου στην υστεροσκοπιση κ ασε τον Αγ Πετρο στα συννεφα του! ;);) Μια αγκαλιτσα απ μενα :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

zaxarenia mou ola tha pane kkala matia mou aurio!!!

gioulaki kali epituxia,kali augoulomazoksi!!!!molis mporeis mpes na mas peis ta nea sou!!!!!ego sinaxizo na exo aima,apla kano mia terastia upomoni kai tin deutera pao gia alli mia xoriaki!apla den xero poso tha eprepe na einai!tin deutera itan 840 arage poso tha prepei na einai tin deutera?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ!

ΕΓΩ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΕΚΑΝΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΚΑΙ ΗΤΑΝ 1.703 ΚΑΙ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΧΘΕΣ ΠΕΜΠΤΗ ΚΑΙ ΗΤΑΝ 4.620. ΠΩΣ ΤΗΝ ΒΛΕΠΕΤΕ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΗ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να μαι κ εγωωωωωωωωωωωωω

dolfin μου σιγουρα θα ειναι θετικη η χοριακη σου κοριτσι μου!!!!!!!!Ετοιμασου για μεγαλες χαρες!!!!!!!!!!!!

anna_maria δεν ξερω πολλα απο χοριακες (μαλλον ξερω απο αρνητικες :laugh: )αλλα μου φαινεται ΜΙΑ ΧΑΡΑ!!!!!!!

Αnemossssss dear ολα καλα?

Οι υπολοιπες καλε που ειναι???Ολες διακοπες πηγανε????

Μολις ηρθα απο τον υπερηχο κ ολα ειναι οκ. Την Δευτερα θα παω για εμβρυομεταφορα κ οτι τυχερα εχω!!!!!

Αυτη τη φορα ειμαι πολυ αναισθητη (μεχρι στιγμης).Για να δουμε τι θα δουμε!

Αντε καλε ελατε,νιωθω μοναξια :(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αααααα και κατι ακομα....ο γιατρος ειπε οτι το ενδομητριο μου ειναι 3 στρωματα....ειναι καλο τωρα αυτο?????????

Η Ζαχαρενια δεν μπηκε σημερα ε?

Σου ευχομαι τα καλυτεροτερα κοριτσαρα μου ζαχαρωτη :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sa koritsia kai agori!!!loipon loly to endomitrio prepei na einai 3 stromata opote to diko sou einai souper,den xero ton logo alla kai mena to epsaxnan polu!!!!anna maria auto pou xero gia tis xoriakes einai pos prepei na auxanete toulaxiston kata 70% kathe 2 meres!!!!

dolfin ta kataferes!!!!!ante aurio kai gia tin tipiki xoriaki!mpravo koritsaki ola teleia!!!!

etsi mono euxarista na akoume!!!!!

i zaxa pou einai?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kimon έγραψε:

Lollipopaki...μητρα ...παντεσπανι..πρωτη φορα ακουω!!! :laugh: :laugh:

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

αστα Κιμωνακι!!!! Τουλαχιστον να πετυχει το γλυκο αυτη τη φορα,να παρουμε κ εμεις μια γλυκα κ να κερασουμε ολο τον κοσμο (ή μαλλον τωρα που το σκεφτομαι καλυτερα.....οχι κ ολο τον κοσμο :evil::evil: )!!!!

:whistle::whistle::whistle::whistle::whistle::whistle::whistle::whistle:

:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kimon έγραψε:

Εγω παντως θα κεραστω οπωσδηποτε!!!θα ηθελα παρακαλω λιγο αφρατο μοσχομυριστο μωρουδιστικο πισινουλη!!! :kiss:

Εννοειτε!!!!!!!!

Κατσε να σημειωσω ομως.......

το πωπουδακι στο Κιμωνακι!!!!!!!!!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sou anemoss!dustixos den exo akoma kanena neo, tin deutera tha ksanapao gia xoriaki,kai vlepoume! :blink:

omos exo akoma aima,pote polli kai pote pio ligo!den eimai kai poli aisiodoxi :( omos kano upomoni mexri tin deutera!!!

apofasisate telika pou tha pate diakopes me tin gunaika sou? :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...