Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εξωσωματική,ποιες ξεκινησαμε παρεουλα?? Νο 6


Recommended Posts

αν περνεις χαπια θα σου ερθει περιοδος σου ευχομαι μετα απο παρα πολυ καιρο ή οταν τα σταματησεις!Κουραγιο μια μερα ειναι θα περασει θελει δε θελει καλα αποτελεσματα.!!! :):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Nikol. έγραψε:

η 8η χοριακή μου, τυχαίο? δεν νομίζω B)

μιας και λετε για χοριακες....εγω εχω κανει 2 στην ζωη μου...μια στην σπερματεγχυση κ μια στην εξωσωματικη.Την χοριακη της εξωσ/κης μου την εκαναν δωρο απο το μικροβιολογικο!!!!Μαλλον επειδη ημουν σαν τον κ...λο μου ξενυχτη κ με λυπηθηκαν!!! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Ισως παλι να εχουν προσφορα 1+1 δωρο :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lollipop έγραψε:

Nikol. έγραψε:

μιας και λετε για χοριακες....εγω εχω κανει 2 στην ζωη μου...μια στην σπερματεγχυση κ μια στην εξωσωματικη.Την χοριακη της εξωσ/κης μου την εκαναν δωρο απο το μικροβιολογικο!!!!Μαλλον επειδη ημουν σαν τον κ...λο μου ξενυχτη κ με λυπηθηκαν!!! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Ισως παλι να εχουν προσφορα 1+1 δωρο :woohoo: :woohoo: :woohoo:[/quote:32r6lrpd]

και εγω Lollipopaki Μου μόνο για τις 2 εξωσωματικές κ τις 6 σπερμ/σεις κάνω ....και φυσικά δεν μου έχουν χαρίσει καμία κ ας είμαι σαν τον κ..ο μου ξενύχτι... :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tsaki έγραψε:

kali epitixia Nikol kai se oles tis kopeles.

na exoume kala apotelesmata.ekana exosomatiki einai i proti fora kai pernw xapia paizei rolo afto?

Τα utrogestan εμένα με επηρεάζουν, μόλις τα σταματάω έρχεται ή κάνει κανα 2 μέρες...ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MARDIO έγραψε:

Καλά αποτελέσματα Nikol μου και tsaki!Εύχομαι αύριο να είναι από τις ομορφότερες μέρες της ζωής σας...Όσο για σενα Nikol άσε το μηχανάκι και τις δουλίτσες κατα μέρος και πίστεψε στο θετικό αποτέλεσμα!!!Και τότε θα ρθει...

Γλυκό μου κοριτσάκι πάντα με στηρίζεις...ευχαριστώ για τις ευχούλες σου, πάντα αισιόδοξη είμαι κοριτσάκι μου απλά είναι που σωματικά είμαι όπως ακριβώς ήμουν κ στις προηγούμενες 7 φορές....ευχαριστώ και πάλι, είσαι πολύ καλή κοπέλα. :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας!

Τον καινούριο γιατρό τον είδα χθές. Ο άνθρωπος είναι εξαίρετος.Τα πράγματα όμως δεν είναι καλά για μένα.Έχω μια ψηλή fsh την είχα καιρό δηλ. και ο άλλος, βλέπε σελίδα 8-9, έλεγε πως θα πέσει μόνη της και δεν είχε καμιά σημασία.Και μου έχει φάει έτσι τον καιρό μου από το Νοέμβριο κάνοντας βλακείες και καταλήγοντας σε σπερματεγχύσεις σε κάθε του μαλακία, για ξεκάρφωμα.

Το αποτέλεσμα πρέπει να κάνω μια ΑΜΗ για να δουμε τι αποθέματα ωαρίων έχω, και βασικά, αν έχω...γιατί παίζει σοβαρά και να μην έχω πια...Και άρα να μην μπορώ να κάνω και τίποτα απολύτως και τέλος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eyeore71 έγραψε:

Γειά σας!

Τον καινούριο γιατρό τον είδα χθές. Ο άνθρωπος είναι εξαίρετος.Τα πράγματα όμως δεν είναι καλά για μένα.Έχω μια ψηλή fsh την είχα καιρό δηλ. και ο άλλος, βλέπε σελίδα 8-9, έλεγε πως θα πέσει μόνη της και δεν είχε καμιά σημασία.Και μου έχει φάει έτσι τον καιρό μου από το Νοέμβριο κάνοντας βλακείες και καταλήγοντας σε σπερματεγχύσεις σε κάθε του μαλακία, για ξεκάρφωμα.

Το αποτέλεσμα πρέπει να κάνω μια ΑΜΗ για να δουμε τι αποθέματα ωαρίων έχω, και βασικά, αν έχω...γιατί παίζει σοβαρά και να μην έχω πια...Και άρα να μην μπορώ να κάνω και τίποτα απολύτως και τέλος.

Ευακι μου περίμενε πρώτα να δεις, μην βγάζεις συμπεράσματα, θυμάμαι κ άλλη περίπτωση σαν τη δική σου που τελικά τα κατάφερε, μακαρι να μπορούσα να τη βρω να σε ανεβάσω λίγο, το καλό είναι ότι έχετε άλλη γραμμη κατευθυνσης με αυτό το γιατρό, δεν μπορεί θα βρεθεί κ λύση. σε φιλώ :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νικολ περιμένω με λαχτάρα τα ευχάριστα αύριο :):):)

να είσαι σίγουρη ότι θα έχεις μια τεράστια χοριακή!!!!!!!

έτσι συμβαίνει με τα δίδυμα.... το ξέρεις πιστεύω ;););)

πολλά φιλάκια σε όλες σας

εγώ βρε κορίτσια μια μέρα μετά την εμβρυομεταφορά και δεν νιώθω τίποτα!!!!!!!!!!!!!!!!!!

θα έπρεπε;;;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nikol. έγραψε:

Eyeore71 έγραψε:

Ευακι μου περίμενε πρώτα να δεις, μην βγάζεις συμπεράσματα, θυμάμαι κ άλλη περίπτωση σαν τη δική σου που τελικά τα κατάφερε, μακαρι να μπορούσα να τη βρω να σε ανεβάσω λίγο, το καλό είναι ότι έχετε άλλη γραμμη κατευθυνσης με αυτό το γιατρό, δεν μπορεί θα βρεθεί κ λύση. σε φιλώ :kiss:[/quote:1pjziqef]

εχω την εντύπωση πως η περιπτωση ηταν της Ρουμπέλας, η οποία γεννησε πρόσφατα ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια και απο εμενα!

ΗλιαχτιδαΚαλα αποτελεσματα! Προσπαθησε να εισαι όσο πιο χαλαρη γίνεται! Σου ευχομαι σε λίγες μερες να μεας λες και εσυ πως θα είσαι μια διδυμομανα!!!

tsakiκαι σε σενα ευχομαι να εχεις μια θετικοτατη χοριακη αυριο!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lollipop έγραψε:

Καλη ημερα αρχοντισσες (και αρχοντες) :P

Καλα αποτελεσματα για αυριο κοριτσια!!!!!

Εγω πηγα χτες για τον 1ο υπερηχο....

χμμμμμμμμ

Δεν μου φανηκαν και πολυ καλα τα πραγματα.... :( Χτες ηταν η 12η μερα του κυκλου κ μου ειπε ο γιατρος να παω αυριο (14η μερα του κυκλου) για ακομα εναν υπερηχο για να δουμε τι γινεται με αυτο το ρημαδι το ενδομητριο....Ενδεχεται κ να μην τα βαλουμε αυτο το μηνα (με εφαγε ο φυσικος κυκλος):( ....θα δειξει... αναλογα με τις αυριανες "μετρησεις"....

Εν τω μεταξυ μου ειπε οι υπαρχουν αρκετα ωαρια μετριας ποιοτητας (απο την προηγουμενη προσπαθεια??δεν καταλαβα....παιζει ρολο και αυτο στην εμβρυομεταφορα?? :blink::blink: )

Lollipop ελπιζω αυριο να εχεις καλα νεα βρε κοριτσακι! Αλλα ότι και να γινει μηστεναχωριεσαι. Τα μωρακια σου σε περιμενουν! Ενας μηνας πανω ενας μήνας κατω δεν πειραζει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dafni08 έγραψε:

kalispera se oles sas!!!!!

prospatho meres na mpo alla kolaei o upologisteis poli asxima!!!

zaxa diavasa gia to uperoxo s/k pou eixes,ektos apo kalampourtzou eisai kai athlitria,ante tou xronou kai sto dancing with the stars!!!!

gaidouraki oan mporeseis pes mas ti sou eipeo doctor!!!!!

ego ta idia aima,aima,aima!kai i xoriki den anevike oso thelame,vlepoume!!upomoni!

Ηλιαχτιδα μην απογοητευεσαι! Ελπιζω ολα να εξελιχθουν καλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eyeore

κοπελαρα μου,το πρωτο βημα εγινε! Καινουργιος ντοκτορας,νεα δεδομενα,νεα αρχη. Το ΑΜΗ δεν το ξερω :blush: ...προφανως καποια εξεταση θα ειναι ε?

Ακολουθησε τις οδηγιες του κ ειμαι σιγουρη οτι ολα θα πανε καλα αυτη τη φορα!Και ειπαμε ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΑΡΧΗ δεν θελω ΑΠΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ!!!! :kiss::kiss:

Nikol ευχομαι αυριο ν ξημερωσει η πιο ομορφη μερα της ζωης σας!

Ηλιαχτιδα μου,τι να νιωσεις καλεεε????Αυτα εκει μεσα παιζουν κυνηγητο μεχρι να κουραστουν και να βρουν τελικα που θα αραξουν. ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ηλιαχτιδα28 έγραψε:

Νικολ περιμένω με λαχτάρα τα ευχάριστα αύριο :):):)

να είσαι σίγουρη ότι θα έχεις μια τεράστια χοριακή!!!!!!!

έτσι συμβαίνει με τα δίδυμα.... το ξέρεις πιστεύω ;););)

πολλά φιλάκια σε όλες σας

εγώ βρε κορίτσια μια μέρα μετά την εμβρυομεταφορά και δεν νιώθω τίποτα!!!!!!!!!!!!!!!!!!

θα έπρεπε;;;;;;;;

Ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου.

Οσον αφορά τα συμπτώματα επειδή το έχω ψάξει το θέμα όσες κοπέλες ένοιωσαν κάτι ήταν γύρω στην 5η 6η μέρα, με πονάκια περιόδου κ λίγο ροζ αιματάκι πριν τη χοριακή. Εγω πέρα απο κάτι πονάκια 5η-6η που όμως μπορεί κ να μη τα πρόσεχα αν δεν είχα το νου μου.....ΤΙΠΟΤΑ άλλο.

Θα δείξει αύριο....ευχαριστώ και πάλι ηλιαχτίδα μου. Με διαφορά ημερών είμαστε πάλι ε? :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευακι συμφωνω απολυτα με τη Lollipop. Εκανες μια νεα αρχή και πρεπει να εισαι ΑΙΣΙΟΔΟΞΗ.

Ασε να παρεις πρωτα τα αποτελεσματα κια μετα βλεπουμε βρε κοριτσακι. Μην προδικαζεις τα πραγματα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

euaki kainourgia arxi kainourgia empeiria kai thetiki skepsi parakalo,ola tha pane teleia kai arxizoume me enan giatro pou sou empneei empistosini ,ti pio esiodoxo apo auto!!!ola tha pane teleia?pote tha kaneis tin exetasei kai pote tha vgoun ta apotelesmata?

nikol eftase i megali mera,tha eimaste oloi kollimenoi ston upologosti gia na mathoume ta nea sou!!!!!!psila to kefali,exalou auti i fora tha einai dikia mas!!!!!!!!!!!!

:):P :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δαφνούλα μου πως είσαι;

Η εξέταση θα βγεί την Παρασκευή,κορίτσια, φοβάμαι στο τι θα αντικρύσω, δεν αντέχω άλλο τις εξετάσεις αγωνίας.

Νικόλ δεν θα χρειαστεί να έρθεις στην Αθήνα, θα δεις.Θα περιμένω με αγωνία τα νέα σου.

Άσχετο η μαμά μου είναι από την Πάτρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σε όλους και όλες!

Dafni χθες μπερδευτηκα και σε εγραψα με λαθος ονομα στο μηνυμα μου! Ελπιζω να σου σταματησει συντομα το αιμα και να πανε ολα κατ'ευχήν! Καταλαβαινω την αγωνια σου βρε κοριτσακι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...