Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2010-Νο11


Recommended Posts

geiasas filenades ti kanete ? egw edw spiti kathomai den paw gia doyleia akoma alla apo deytera tha phgenw liges wres sto magazi gia na ksexniemai kai ligaki oso eimai spiti to myalo einai sto mwraki moy kai ta matia panta ygra.......mpenw kai sas diavazw poy kai poy xeromai poy eiste kala kai sas eyxaristw paraaaaaaa polyyyyyyyyyyy gia ta omorfa logia poy moy legate....eyxome na eiste oles kala kai syntoma na sas exw nea kai gia emena thelw toso poly na erthei ena mwraki sthn koilitsa moy oso den mporeite na fantasthte.....oxi gia na ksexasw ayto poy moy efyge alla gia na ksananiwsw ola ayta poy eniwtha prin apo ligo kairo.......sas filw oles glyka ....kai tha ta poyme kai pali............. :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

y.g na prosexete ta mwroylinia sas.........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

νιακουλινακι μου!!!!χαιρομαι που εγραψες αν και δεν εχουμε μιλησει και πολλες φορες μαζι.στο ευχομαι μεσα απο τη καρδια μου να ερ8ει ενα νινακι που θα σου δωσει την ευτυχια που αναζητα η ψυχουλα σου!!!πολυ καλη η σκεψη σου που σκεφτεσαι να ξεκινησεις να πηγαινεις στο μαγαζι.ειναι μια καλη αρχη,οχι για να ξεχασεις αλλα για να κανεις μια αρχη με νεα δεδομενα.ευχαριστουμε πολυ για τις ευχουλες σου,εισαι πολυ καλη!θα περιμενουμε τα ευχαριστα νεα σου!!!!!!φιλακια πολλα!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΧΑΙΡΕΤΩ ΓΙΑ ΣΗΜΕΡΑ..ΕΧΩ ΝΑ ΠΑΩ ΣΕ ΕΝΑ ΓΛΕΝΤΙ ΓΑΜΟΥ!ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΑΥΡΙΟ ΚΑΙ ΜΗΝ ΓΡΑΨΕΤΕ ΠΑΛΙ ΕΝΑ ΣΩΡΟ ΣΕΛΙΔΕΣ,ΝΑΙ ΠΟΛΥΛΟΓΟΥΔΕΣ?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και πάλι κούκλες!!!

an-n πολύ καλά τα νέα σου!!! μπράβο κοριτσάρα μου!!! πάντα τέτοια νέα να μας λές!! :kiss::kiss: (έχεις δίκιο η kuo που χάθηκε σήμερα? όλη μέρα δεν φάνηκε καθόλου!! :unsure: )

Βερόνικα σου απάντησα στο άλλο ποστ... για να μην επεκταθώ εδώ, θα σου πώ μόνο μπράβο που σκέφτεσαι έτσι!! Και μακάρι απο΄δω και πέρα να γίνουν όλα όπως τα επιθυμείς!

Βασιλική μου εσύ με τα διδυμάκια πρέπει να κόψεις τα επικίνδυνα σπόρ!! Σπίτι και ξεκούραση... :P:P

όλες οι υπόλοιπες :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΝΝΟΥΛΑ έγραψε:

WENDY έγραψε:

Βασουλα εγω πρωτη φορα ενιωσα συσπασεις την ωρα του τοκετου! Αν σου λεει κατι αυτο...[/quote:1kjzmhyi]

Μίλησε η πείρα, οπότε εγώ περισσεύω. Και η μαμά μου στην κατηγορία της Άννας ανήκει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

WENDY έγραψε:

anna10019 έγραψε:

κατι πηρε το ματι μου για εναν μπογιατζη φαφλατα!!!!! :P

ελπιζω σημερα να τελιωνει το βαψιμο ...

ποσο αιματοκριτη ειχες ????κι εμενα σε ελευθερη πτωση ειναι !!!

magykal καλα αποτελεσματα να εχεις αυριο με την καμπυλη ....

τουλαχιστον αυτη ηταν η τελευταια φορα που ηπιες αυτην την αηδια ![/quote:3l2jg6sc]

Δυστυχώς δε τελειώνει... Όλο κάτι καινούριο μας βγάζει ο μάγκας. Για Σάββατο μας βλέπω.

Ο αιματοκρίτης είναι στο 29. Τον προβλημάτισε λίγο τον γιατρό μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vaster έγραψε:

ΚΡΥΟ ΚΕΡΙ ΣΤΟ ΜΠΙΚΙΝΙ;;;;;;οχι με τιποτα!και εγκαυμα γιατι να δημιουργησει δεν θα πας σε ασχετη...το κρυο ειναι για μεγαλες επιφανειες και το ζεστο για μασχαλες μπικινι

Όπως θα καταλάβατε σας διαβάζω σιγά σιγά.

για το κερί μας είπε η μαία να αποφύγουμε το ζεστό γιατί μπορεί να προκαλέσει συσπάσεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anna10019 έγραψε:

:angry:

vaster έγραψε:

Όπως θα καταλάβατε σας διαβάζω σιγά σιγά.

για το κερί μας είπε η μαία να αποφύγουμε το ζεστό γιατί μπορεί να προκαλέσει συσπάσεις.[/quote:2q3749jn]

Εγώ αποτρίχωση μόνο με silkepil παντού... όσο ήμουν έγκυος στην ευαίσθητη περιοχή έβαζα την κεφαλή που είναι σαν ξυριστική και με είχε βολέψει μια χαρά και έκανε και πολύ καλή δουλειά... αλλά όπως είπε και η Κατρίνα πριν στην καισαρική σε ξυρίζουν παντού και ας είναι και πολύ μικρές... και ώρα με την τομή δεν τολμάω ακόμα να βάλω το silkepil (φοβάμαι μην κάνω καμιά ζημιά) και έχω την ξυριστική πάλι... αλλά αποφάσισα να πάω σε δερματολόγο και να κάνω laser να ξεμπερδεύω...έτσι ώστε στην επόμενη καισαρική να μη με ξαναξυρίσουν...

an-n μου :kiss::kiss: ευχαριστώ...

anna μου υπομονή με τον μπογιατζή... και ελπίζω να ανέβει ο αιματοκρίτης (έχω ακούσει ότι τα αμύγδαλα βοηθάνε πολύ... αλλά όχι ψημένα.. για ρώτα τον γιατρό σου)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

niakoylinaki έγραψε:

geiasas filenades ti kanete ? egw edw spiti kathomai den paw gia doyleia akoma alla apo deytera tha phgenw liges wres sto magazi gia na ksexniemai kai ligaki oso eimai spiti to myalo einai sto mwraki moy kai ta matia panta ygra.......mpenw kai sas diavazw poy kai poy xeromai poy eiste kala kai sas eyxaristw paraaaaaaa polyyyyyyyyyyy gia ta omorfa logia poy moy legate....eyxome na eiste oles kala kai syntoma na sas exw nea kai gia emena thelw toso poly na erthei ena mwraki sthn koilitsa moy oso den mporeite na fantasthte.....oxi gia na ksexasw ayto poy moy efyge alla gia na ksananiwsw ola ayta poy eniwtha prin apo ligo kairo.......sas filw oles glyka ....kai tha ta poyme kai pali............. :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

y.g na prosexete ta mwroylinia sas.........

Βερονικακι μου!!!!! χαιρομαι πολυ που ξαναμπηκες να μας πεις ενα γεια!Πραγματικα το να πηγαινεις στο μαγαζι θα σε βοηθησει πιο πολυ να ξεχαστεις..

εφτιαξες κανενα μουσακα η μπακλαβα απο αυτα τα ωραια που φτιαχνεις? ;););)

να ερχεσαι να τα λεμε εδω..οπως η ΥεLIΖ!!(κοπελαρα μου!)

Με ολη μου τη καρδια ..σου ευχομαι συντομα να εχεις ενα και δυο σπορακια και μια υπεροχη εγκυμοσυνη !Να την απολαυσεις στο επακρο..Για αρχη..απολαυσε το SEX :woohoo: :woohoo: :woohoo:

αλιμονο σε εμας τις στερημενες..χ :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλεεε που πηγαν ολες σημερα?

Τα Κατερινακια δεν φανηκαν σημερα!!και η μαρια@ που ειπε οτι θα μας πει νεα!

Τι εγινε με τη συναντηση αυριο??ωεωεω?δε πιστευω να τρεχω αδικα αυριο?χαχα πλακα θα ειχε!

εμεις πηγαμε το απογευμα..(πρωτη φορα)..για βολτα στη παραλια της Γλυφαδαςς με τα ποδια!!

εε παιδια εφριξα με τα χαλια της παραλιας μας και του Δημου μας γενικοτερα!ΑΙΣΧΟΣ και ΝΤΡΟΠΗ για το Δημο Γλυφαδας.Ντρεπομαι που ειμαι δημοτης!Η βρωμα..οι γυφτοι...η παρανομια σε ολο της το μεγαλειο!!πραγματικα με επιασε ψυχοπλακωμα και ταση φυγης!!Αυτα ηθελα να ηξερα δεν τα βλεπουν οι πολιτες?κανεις δε παραπονιεται για το πως καταντησε η Γλυφαδιτσα μας?

ειχα πολλα χρονια να περπατησω στη παραλια μας!ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ ΣΚΕΤΗ! :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( Λυπαμαι πολυ!..ΤΕΛΟΣ

Υ.Γ..Παρακαλω να περαστει στα πρακτικα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατρινα έγραψε:

niakoylinaki έγραψε:

Βερονικακι μου!!!!! χαιρομαι πολυ που ξαναμπηκες να μας πεις ενα γεια!Πραγματικα το να πηγαινεις στο μαγαζι θα σε βοηθησει πιο πολυ να ξεχαστεις..

εφτιαξες κανενα μουσακα η μπακλαβα απο αυτα τα ωραια που φτιαχνεις? ;););)

να ερχεσαι να τα λεμε εδω..οπως η ΥεLIΖ!!(κοπελαρα μου!)

Με ολη μου τη καρδια ..σου ευχομαι συντομα να εχεις ενα και δυο σπορακια και μια υπεροχη εγκυμοσυνη !Να την απολαυσεις στο επακρο..Για αρχη..απολαυσε το SEX :woohoo: :woohoo: :woohoo:

αλιμονο σε εμας τις στερημενες..χ :laugh: :laugh:[/quote:2tbje0ub]

Κατρίνα μου :kiss::kiss: χμμμ όσο για το SEX μη νομίζεις και έμεις ακόμα δεν... :S:S μας το είχαν απαγορέψει και στην εγκυμοσύνη και τώρα περιμένουμε να μου έρθει μία φορά ακόμα περίοδος (γιατί ο άντρας μου φοβάται μη μου κάνει ζημιά :blink: ) ο γιατρός μας έδωσε το ΟΚ μετα την 1η περίοδο αλλά έκανε το λάθος και του είπε (αστιευόμενος βέβαια) "με προσοχή όμως μη κάνεις και καμιά ζημιά" και αυτό ήταν... κόλλησε ο δικός μου... :silly: :woohoo:

Άσε...άντρες... δεν βρίσκεις άκρη!!! στο τέλος θα ξαναγίνω παρθένα μετά απο τόσους μήνες!!! (13/12 τελευταία φορά :woohoo: :blink: ) θα τον βιάσω στο τέλος!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γρήγορη καληνύχτα από εδώ. Σας διάβασα πολύ βιαστικά γτ δίνω μάθημα μεθαύριο και πλακώθηκα (πήγαμε κ για 1 βουτίτσα ενδιάμεσα).

Βερονικάκι, πολύ πολύ χάρηκα που ήρθες! Όλα με το καλό να σας έρθουν καλό μου όταν νιώσεις εσύ έτοιμη :kiss:

Μίλησε καμία με Σουπίτσα; Ελπίζω να είναι καλύτερα!

Για αύριο δεν κατάλαβα αν κανονίσατε κάτι... :dry: Μάλλον όχι ε; Πρέπει να παλέψω λίγο

με τα βιβλία έτσι κι αλλιώς οπότε βολεύει, αλλιώς ο πειρασμός ήταν μεγάλος :blush:

Καλό μήνα κιόλας και με το καλό τα πρώτα μωράκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ούφ!! 1 ώρα δεν μπορούσα να μπώ... :angry::angry:

Κατρίνα μου μάλλον θα ακολουθήσω την συμβουλή σου...αν συνεχιστεί αυτή η κατάσταση!! :blink: :silly: ;)

καληνύχτα σου και όνειρα γλυκά!!

kuo καλό διάβασμα καλή μου... και να μπαίνεις που και που να σε βλέπουμε.. ανησυχήσαμε σήμερα!! ΄Καληνύχτα και σεσενα κούκλα μου φιλάκια!! :P

και η σουπίτσα δεν πρέπει να φάνηκε σήμερα :unsure: ελπίζω να είναι καλά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα σε όλες τις κουκλίτσες...με τις κοιλίτσες !!! Σήμερα σηκώθηκα απ' τις 5:30.Δεν είχα ύπνο πάλι.Τι είναι αυτό το πράγμα.Η μπουμπού μου δεν με άφησε καθόλου,συνέχεια κουνιόταν (όπως κ τώρα άλλωστε).Αχ τι θα κάνω? Πονάει κ η μέση μου αρκετά!!!Ξαπλωμένη δεν αντέχω να μαι συνέχεια.Συνέχεια ψάχνω να βρω με κάτι ν ασχοληθώ!για να ξεχνιέμαι. Τέλος πάντων τα λέμε όταν ξυπνήσετε όλες.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!!

μια απο τα ιδια λαμπρινη... απο τις 5 ξυπνια και τα μωρα και εγω :P

ετσι για να εκπαιδευομαστε.. :lol::lol::lol:

καλα για πονους σε μεση και λεκανη, δεν το κανω πλεον θεμα :blink:

kuo καλη επιτυχια στο μαθημα!!!!

η soupitsa που εξαφανιστηκε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα σας,

μπήκα νωρίς νωρίς να σας πω τα νέα μας.

βλέπω όμως πως έχει πολλές πρωινές η παρέα!!!κι εγώ 06.15 ξύπνησα, μ΄έπιασε μια δύσπνοια βρε παιδί μου,μάλλον γιατί έφαγα πολύ

το βράδυ :blush::blush: γιόρταζε η πεθερά μου και τσάκησα ότι είχε και δεν είχε!!! :blush:

Το μωράκι μας είναι μια χαρά, όλα καλά, η ανάπτυξη είναι σούπερ, ζυγίζουμε 1627 γρ. :silly: :silly: τι καλά!!!! :woohoo: :woohoo:

ΧΑΖΟΜΑΜΑ!!!!!!

Για ντόπλερ δεν μας είπε τίποτα και ρώτησαμια φίλη μου που έχει τον ίδιο γυναικολόγο και μου είπε ότι γενικότερα δεν κάνει, μόνο αν υπάρχει λόγος! Πειράζει εάν δεν το κάνω βρε κορίτσια? το έχετε κάνει όλες? :huh::huh:

Μπέλλα τι έγινε με σένα πειμένω νέα σου.... ;)

Βερόνικα καλά κάνεις,να πας στην δουλειά για να ξεχαστείς λιγάκι. Γενικότερα να βγαίνεις και να είσαι με θετικά άτομα.

εύχομαι να μην χαθείς και να μας ενημερώνεις για ότι σε απασχολεί.

vaster έγραψε:

CrazyMummy έγραψε:

αα τωρα το ειδα!Αργυρω!εγω πιστευω μπομπιρακο εχεις!! :P[/quote:1v43tjb4]

Λες ε? όλοι μου λένε για κορίτσι,ο καθένας για τους δικούς του λόγους, λόγω σχήμα κοιλιάς, λόγο εκφράσεων στο πρόσωπο...ότι να΄ναι.

εγώ από την αρχή έλεγα αγόρι,αλλά τώρα λέγε,λέγε,άρχισα να πιστεύω ότι θα είναι κορίτσι...θα δείξει ;) Ο πεθερός είναι Σταύρος, φαντάζεσαι να γεννήσω και 14.09. που είναι του Σταυρού???? Πολύ γέλιο θα έχει, βέβαια θα είμαι έτοιμη να σκάσω γιατί η ΠΗΤ είναι για τις 08.09 αλλά ...ποτέ δεν ξέρεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα πανέμορφες και ευχαριστώ πολύ. Οι ευχές θα χρειαστούν αύριο γιατί το μυαλό είναι τελείως... αλλού για διάβασμα όπως θα το ήθελα.

Θέκλα, μπράβο σας για τα καλά νέα! Μετά από αυτό πιστεύω πως το παιδάκι σου θα είναι ένα στρουμπουλό στρουμφάκι :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κΑΛΗΜΕΡΑ!!!Βερονικα μου ευχομαι συντομα να ακουσουμε ευχαριστα!!Θεκλα μου και σενα θρεφταρακι το μπεμπε!!!!εμας ειναι μινιον!1500γρ.αλλα εχει κατι μαγουλιθρες!!!ο γιατρος λεει''θα πεσει πολυ τσιμπημα απ'οτι βλεπω!''ολα καλα ευτυχως,ο πλακουντας ,η παροχη,ο τραχηλος μου μακρυς και κλειστος.

για το ζεστο κερι καποια ειπε οτι προκαλει συσπασεις...τοσα χρονια ,και τοσες πελατισες εγκυες που εχω αποτριχωσει,καμια δεν ειχε προβλημα,και μιλαμε για ολικη αποτριχωση στο μπικινι,αλλα ολες εκαναν και απο πριν ισως αυτο να εννοουσε η μαια,αν πας να κανεις για πρωτη φορα,και εξαλλου το ζεστο δεν ειναι πιο ζεστο απο την ρολετα!οποτε κουφο μου φαινεται και παλι...τι να πω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...