Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2010-Νο11


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Κοιλίτσες τι κάνετε?

εμείς χθες βγήκαμε για βόλτα(έφαγα φρίκη μ΄αυτά που διάβαζα στο φόρουμ!!!) και πήγαμε να δούμε για κρεβατάκι!!! αχ τι ωραία που ήταν! δεν καταλήξαμε κάπου,απλά πήραμε μια ιδέα ;)

ωραία περάσαμε,ο αντρούλης μου όλο πλάκα έκανε και γελο΄΄υσαμε σαν τα χαζά μέσα στο κατάστημα :P:P

τώρα ετοιμαζόμαστε να πάμε στον γυναικολόγο,έχουμε ραντεβού στις 18.30,αλλά τα νέα μάλλον θα σας τα μεταφέρω αύριο διότι θα περάσουμε μετά από την πεθερά μου που γιορτάζει σήμερα!

Αναστασία μου τι υπέροχα νέα, μπράβο στην μπουμπού σας μεγαλώνει και ετοιμάζεται να σας επισκεπτεί!!!! ΤΕΛΕΙΑ!!!

Μπέλλα περιμένουμε νέα από το ντόπλερ!

έχουμε κι εμείς ραντεβού σήμερα στις 18.30 (όχι για ντόπλερ) άντε να δούμε πόσο μεγαλώσανε τα καμάρια μας :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ....κοριτσια κατερινα και μπελλα μου ευχαριστω πολυ!!!!να σας κουρασω κι αλλο?????τα αιθερια ελαια κατηγοριοποιουνται????εννοω πως αλλη συσταση εχει αυτο για τον υγραντηρα και αλλη θα εχει αυτο πο χρημιμοποιουμε για το μπανιο ή για το ποδολουτρο??????αχ δεν τα ξερω μωρε γμτ!θα της πω αυτης της κοπελας να μου παρει και απο τα 2!!!!!η σελιδα κατρινα ειναι σουπερ!!!!!μπορω ν'αγορασω κιολας?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

CrazyMummy έγραψε:

Κοιλίτσες τι κάνετε?

εμείς χθες βγήκαμε για βόλτα(έφαγα φρίκη μ΄αυτά που διάβαζα στο φόρουμ!!!) και πήγαμε να δούμε για κρεβατάκι!!! αχ τι ωραία που ήταν! δεν καταλήξαμε κάπου,απλά πήραμε μια ιδέα ;)

ωραία περάσαμε,ο αντρούλης μου όλο πλάκα έκανε και γελο΄΄υσαμε σαν τα χαζά μέσα στο κατάστημα :P:P

τώρα ετοιμαζόμαστε να πάμε στον γυναικολόγο,έχουμε ραντεβού στις 18.30,αλλά τα νέα μάλλον θα σας τα μεταφέρω αύριο διότι θα περάσουμε μετά από την πεθερά μου που γιορτάζει σήμερα!

Αναστασία μου τι υπέροχα νέα, μπράβο στην μπουμπού σας μεγαλώνει και ετοιμάζεται να σας επισκεπτεί!!!! ΤΕΛΕΙΑ!!!

Μπέλλα περιμένουμε νέα από το ντόπλερ!

έχουμε κι εμείς ραντεβού σήμερα στις 18.30 (όχι για ντόπλερ) άντε να δούμε πόσο μεγαλώσανε τα καμάρια μας :woohoo: :woohoo:

να χαιρεσαι την πεθερα σου :kiss::kiss: ,αντε με το καλο να δουμε τα νινακια μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ μπερδευτηκα....τι ειναι αυτα τελικα???

crazymammy ευχαριστω πολυυυ!!!!!ναι ετοιμαζεται!!!!ψωνισατε τελικα τπτ?περιμενουμε νεα σου αυριο τοτε!!!!! να χαιρεσαι την πεθερα σου!!!πολυχρονη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τα αιθερια μπορεις να τα χρησιμοποιησεις,για ατμολουτρα,για μασσαζ,σωματος προσωπου(παντα ομως σε βαση φυτικου ελαιου,ποτε οπως ειναι απευθειας στο δερμα)μεσα στην μπανιερα,σε ποδολουτρα,σε ατμολουτρα

υπαρχουν καποια διαλυματα ΜΕ αιθερια οπως αυτα που εβαλε η Κατρινα και ειναι για μια συγκεκριμενη χρηση,αυτα προφανως κανουν για υγραντηρες,εαν θελεις μονο για τον υγραντηρα καλυτερα παρε αυτα ειναι και πιο φθηνα!αλλα θα τα χρησιμοποιεις για αυτο τον σκοπο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατρινα έγραψε:

:S αυτοι με ξυρισαν τοτε..και στη κοιλια και απο τοτε εχω τριχοφυια και κατω απο τον αφαλο!τις βγαζω με κερι..

γιατί στην κοιλιά???? ΔΕΝ ΘΕΛΩ!!!!

αν το κάνουν φυσικά θα έχω κι εγώ μετά τριχοφυϊα εκεί και άντε να ξυρίζομαι και εκεί....δεν μας φτάνουν όλα τα άλλα :unsure:

αναστασία μου, δεν αγοράσαμε τίποτα,αλλά το καταχαρήκαμε...εκδρομή πήγαμε χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vaster έγραψε:

Κατερινακι αυτα δεν ειναι αιθερια,τα αιθερια να ξερετε ειναι παντα σε γυαλινα σκουρα μπουκαλακια,ειναι για υγραντηρες;

oxi ..το ξερω αλλα το εβαλα για να δει..τι ειναι η σιτρονελα!τα μπουκαλακια ειναι μικρα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θεκλα τι κανεις?κι εσεις εχετε ραντεβου?αντε να μας πεις και εσυ νεακια!πωσ αντεχετε να μην ξερετε..το φυλο?!Σας φα;νταζομαι χτες στο καταστημα!

αα ...να χαιρεσαι τη πεθερα σου!!!πως τη λενε ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω για τη διευκρινηση μπελλα μου!!!!!!θα παρω ενα και ενα!ενα για τον υγραντηρα και ενα για ποδολουτρο.. αχ τι καλα!!!θα μυριζει τελεια το δωματιο μας!!!!!εχω τρελα με τις μυρωδιες!!!!!!

crazymammy καλα κανατε!!!!!!και εγω τρελαινομαι για τετοιες βολτουλες!!!!

κατρινα μου ευχαριστω πολυ!!!!!τωρα ξεμπλοκαρα!!!!!!χιχιχιχιχιχι!!αν δεν εχεις ιδεα απο αυτα ολα ιδια σου φαινονται!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατρινα έγραψε:

vaster έγραψε:

oxi ..το ξερω αλλα το εβαλα για να δει..τι ειναι η σιτρονελα!τα μπουκαλακια ειναι μικρα..[/quote:x6io42dg]

τωρα μπερδευτηκα εγω :blush: ,εσυ σιτρονελα πηρες αιθεριο ή για την συσκευη;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια περάσαμε υπέροχα και ήταν η πρώτη φορά οπότε....καταλαβένετε!!!! ΧΑΜΟΣ!!! :P:P

Να σου πω, τώρα τελευταία άρχισα να το σκέφτομαι, τι να είναι άραγε παίδαρος ή νεράιδα!!!! αλλά με την απορία θα μείνω ...όπως κι εσείς άλλωστε :P:P Θα περιμένετε να γεννήσω για να μάθετε :P:P

Αργυρώ την λένε την πεθερά μου, σήμερα είναι των Αγιων Αναργύρων!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

CrazyMummy έγραψε:

Κορίτσια περάσαμε υπέροχα και ήταν η πρώτη φορά οπότε....καταλαβένετε!!!! ΧΑΜΟΣ!!! :P:P

Να σου πω, τώρα τελευταία άρχισα να το σκέφτομαι, τι να είναι άραγε παίδαρος ή νεράιδα!!!! αλλά με την απορία θα μείνω ...όπως κι εσείς άλλωστε :P:P Θα περιμένετε να γεννήσω για να μάθετε :P:P

Αργυρώ την λένε την πεθερά μου, σήμερα είναι των Αγιων Αναργύρων!!!

αα τωρα το ειδα!Αργυρω!εγω πιστευω μπομπιρακο εχεις!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ,ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!!ΜΠΗΚΑ ΕΓΡΑΨΑ ΕΝΑ ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΚΑΤΕΒΑΤΟ ΚΑΙ ΜΕ ΠΕΤΑΞΕ ΕΞΩ....ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ!ΠΩΣ ΕΙΜΑΣΤΕ????ΑΝΤΕ,ΑΡΧΙΣΑΝΕ ΟΙ ΓΕΝΝΕΣ ΚΑΙ ΕΡΧΕΤΑΙ ΚΑΙ Η ΣΕΙΡΑ ΜΑΑΑΑΑΣ!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας γλυκουλες μου. Οπως διαβαζω ολες ειστε μια χαρα και τα μπεμπακια σας μεγαλωνουν.Δεν μπαινω πολυ συχνα γιατι ακομα δουλευω. Στις 16 σταματαω απο τη δουλεια.

Αναστασια μου πολυ ομορφα τα πραγματακια της καραμελιτσας σου. Με το καλο να της τα φορεσεις.Μεγαλωσε πολυ η μπουμπουκα σας. Μπραβο!!!!

Βασιλικη μου τελεια τα πραγματακια για τα διδυμακια σου. Πολυ καλο γουστο εχεις. :):):)

Πρωτα ο Θεος και εμεις την αλλη εβδομαδα θα εχουμε τα επιπλακια και διαφορα αλλα πραγματακια του πριγκιππα μας. Ειναι πολυ κινητικο και ζωηρο το μπουμπουκακι μου :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aναστασια, πολυ καλα τα νεα σας! Μια χαρα μεγαλωνει η μπουμπου σας! Και ο μπαμπας χαρα ε? Αντε, με το καλο να την κρατησετε αγκαλιτσα!Πολυ χρησιμα αυτα που σας ειπε η μαια σας, και συμφωνω μαζι της, δεν μπορει να ειναι η καραμελιτσα απο τωρα 3 κιλα και κατι, πολλα μου ακουγονται...

Ελενακι, και εσεις με το καλο να παραλαβετε τα πραγματακια του μπεμπη σας και να παρεις και εσυ την αδεια σου επιτελους!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ,ΚΟΡΙΤΣΙΑ...ΩΡΕΣ-ΩΡΕΣ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ.Η ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΠΕΣΜΕΜΗ..???ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ????ΝΙΩΘΩ ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΜΟΥ ΤΗ ΔΙΝΕΙ..Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΜΕ ΖΟΡΙΖΕΙ ΑΡΚΕΤΑ..ΦΑΓΗΤΟ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ ΝΑ ΦΤΙΑΞΩ ΓΙΑΤΙ ΞΥΠΝΑΜΕ ΑΡΓΑ ΚΑΙ ΦΕΥΓΕΙ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ...ΚΑΙ ΠΟΝΑΕΙ ΛΙΓΑΚΙ ΚΑΙ ΤΟ ΔΟΝΤΑΚΙ ΜΟΥ.ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΚΛΕΙΣΑ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΗΝ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΟ.ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ,ΟΛΑ ΚΑΛΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πολυλογουδες μου επεστρεψα κι εγω!!!

με ειχε παει η αδελφη μου να παρω ενα χαρτι απο τη δουλεια και μετα πηγαμε τζαμπο.. :P

τι το ηθελα??? τα επαιξα κοριτσια!!! νομιζα πως θα λιποθυμισω!!!

την αφησα τελικα μονη να παει να πληρωωσει και πηγα στο αμαξι!! :blush:

πωπω δεν ειμαι πια για τιποτα :blush:

δεν φανταζεστε ποσο ευκολα τα φτηνω.. ουτε εγω δεν το περιμενα

αντε αποψε περιμενουμε νεα απο οσες ειδατε τα μωρακια σας :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πριγκιπισσα ευχαριστω πολυ για τα καλα σου λογια!!!!με το καλο να υποδεχθειτε τα πραγματακια του μπεμπη σας!!!!

αννουλα ναι ειναι αστερακι η μπεμπα μας πλεον!!!ο μπαμπας μας τρελαθηκε απο τη χαρα του!!! ευχαριστω πολυυυυ!!!και εσυ με το καλο να ερθει ο καιρος να παρεις το μωρακι οσυ αγκαλιτσα!!!!λογικα τωρα πρεπει να ειναι κοντα στα 2800..θα σας πω με σιγουρια την αλλη εβδομαδα.

μκ οτι νιωθεις κατα τη διαρκεια της εγκυμοσυνης ειναι ολα φυσιολογικα!τπτ να μην σε εκπλησσει!!!

η κυο που χαθηκε????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vasiliki76 έγραψε:

πολυλογουδες μου επεστρεψα κι εγω!!!

με ειχε παει η αδελφη μου να παρω ενα χαρτι απο τη δουλεια και μετα πηγαμε τζαμπο.. :P

τι το ηθελα??? τα επαιξα κοριτσια!!! νομιζα πως θα λιποθυμισω!!!

την αφησα τελικα μονη να παει να πληρωωσει και πηγα στο αμαξι!! :blush:

πωπω δεν ειμαι πια για τιποτα :blush:

δεν φανταζεστε ποσο ευκολα τα φτηνω.. ουτε εγω δεν το περιμενα

αντε αποψε περιμενουμε νεα απο οσες ειδατε τα μωρακια σας :woohoo:

βασιλικη μου....διδυμακια ειναι αυτα!!!!!εγωω ενα εχω και τρελαινομαιιιι!!νομιζω πως σβηνω ωρες ωρες!!!σε καταλαβαινω..υπομονη πρεπει να κανουμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...