Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΑΜΙΑ ΑΠΟ ΝΑΟΥΣΑ Η ΒΕΡΟΙΑ?


Recommended Posts

Σωστα βρε Ελενα ... Ο Χρηστακης γεννηθηκε τελη Μαιου.. Ηταν μικρουλης οταν ηταν καλοκαιρι και μετα πλακωσαν τα κρυολογηματα..

Mην φανταστεις Ελενα οτι ο γιατρος μας ειναι υπερ του να μην κανουμε καθολου τα εμβολια. Απλα ειναι συνεργασιμος στο να τα κανουμε καποια απο αυτα λιγο πιο αργα.. Κανεις δεν παιρνει την ευθυνη να μην κανει τα εμβολια.. Πρωτα-πρωτα για την δικη τους καλυψη..

Χμ.. για ποσο καιρο πρεπει να να εχουμε το νου μας με την ηπατιτιδα δηλαδη??

Μαρινα ανεβηκα ηδη με τετοιο ηλιο :) Ειδικα με τη σκεψη οτι ερχεται τριημερο!!

Για βολτα δεν ξερω ..Σημερα η Κασσνδρα περιμενει τον παππου της. Εδω καμια βολτα στην αυλη θα κανουμε μαλλον, να ταισουμε και το κουνελακι μας που τρελαινεται η Κασσανδρα!

ΥΓ: Τα εχω φαει ΟΛΑ!! Το τελευταιο μου κατορθωμα, 3/4 ταψιου πρασοτυροπιτα και μια Morfat παλι (με λιωμενη σοκολατα) ... :oops: Πολυ πειναλας ο γιος.. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 880
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

:lol::lol::lol::lol::lol::lol: ΦΑΕ ΠΕΠΗ!!!!!!!!!!! ΑΛΗΘΕΙΑ ΠΟΣΑ ΚΙΛΑΚΙΑ ΠΗΡΕΣ ΩΣ ΤΩΡΑ?????????????

ΠΑΝΤΩΣ ΕΜΕΙΣ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΗΠΙΑΜΕ ΚΑΦΕΔΑΚΙΙ ΣΤΗΝ ΒΕΡΑΝΤΑ Κ ΜΕΤΑ ΠΗΓΑΜΕ ΜΙΑ ΚΑΡΟΤΣΑΔΑ ΕΔΩ ΓΥΡΩ!!! ΑΧ ΕΧΕΙΣ ΚΟΥΝΕΛΑΚΙΑ ΤΕΛΕΙΑ!!!!!! :D:D:D:D

ΜΑΡΙΝΑ..................ΟΧΙ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΘΟΣΟΥΝ ΣΠΤΙΤΙ .....ΣΟΥΡΤΟΥΚΑ!!!!!! :o ΣΤΡΑΤΟΧΟΤΖΑ!!!! :lol::lol:

ΕΓΩ ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΕΧΩ ΔΙΗΜΕΡΟ Κ ΟΧΙ ΤΡΙΗΜΕΡΟ!!!! ΕΧΩ ΡΕΠΟ ΠΕΜΠΤΗ Κ ΚΛΕΙΣΤΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ!!! ΣΑΒΒΑΤΟ ΟΜΩΣ ΠΑΩ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ!!!! :cry:

Α Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΒΓΑΛΕ ΣΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΤΟΥ ΕΜΒΟΛΕΙΟΥ ΕΝΑ ΚΑΡΟΥΜΠΑΛΟ ΠΟΛΛΥ ΜΕΓΑΛΟ Κ ΣΚΛΗΡΟ ΣΕ ΜΕΓΕΘΟΣ 2ΕΥΡΟΥ!!!!! ΚΑΙ ΚΟΚΚΙΝΟ!!!!! ΠΗΡΑ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ Κ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΚΟΜΠΡΕΣΟΥΛΕΣ ΜΕ ΑΛΟΥΜΙΝΟΝΕΡΟ!!!!

SHEET ΜΕΤΑ ΦΤΑΙΩ ΕΓΩ ΝΑ ΜΗΝ ΘΕΛΩ ΤΑ ΕΜΒΟΛΕΙΑ????????

ΜΑΡΙΝΑ ΤΟ ΞΑΝΑ ΛΕΩ!!!!!!!!!!!!!!!!! ΑΡΧΙΖΟΥΜΕ ΨΑΡΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΜΟΝΟ ΣΟΥΠΑ ΘΑ ΤΟ ΤΡΩΜΕ?????????

Η ΜΠΟΡΕΙ Κ ΜΕ ΑΛΛΟΥΣ ΤΡΟΠΟΥΣ??????????????????????????? ΔΩΣΕ ΣΥΝΤΑΓΟΥΛΑ SUPER MAΓΕΙΡΙΣΑ ΜΑΜΑ!!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

good morning!!

μια μορφατ με λιωμένη σοκολάτα εεεεεεεεεεεε???????????????χαχαχα!! αυτό που το ανακάλυψες το γλυκάκι ρε; θα το δοκιμάσω!!! ακούγεται πολλά υποσχόμενο :lol::lol::lol::lol:

πώς τα περάσε η κασ. με τον παππού της; του έχει αδυναμία; η δικιά μου τον μπαμπά μου τον φωνάζει

"παππούκι" λιώνει ο παππούς!!

ψαράκι ο χρηστάκης ε;;;; εμείς όταν αρχίσαμε ψάρι η μικρή ούτε να το μυρίσει σε σούπα που της έκανα... μετά είδα κ απόειδα και επειδή το θεωρούσα πααααααααρα πολύ σημαντικό να φάει ψάρι της το έψησα κ εγώ με λαδάκι κ λεμονάκι κ το ετσάκισεν!!!! τώρα είναι το αγαπημένο της φαγητό. Οποτε της πεις τι θέλει να φάει απαντάει

ή "πάγια με πουέ και λίιιιιιιιιιιιγο λεμόνι" (ψάρια με πουρέ κ λίιιιιιιιγο λεμόνι χαχαχαχα)

ή " βουγιαλιάκια" (γιουβαρλάκια - άλλος έρωτας) τα οποία τα μαγειρεύει εντελώς μόνης της!!!

την βάζω πάνω στον πάγκο της κουζίνας και μου λέει με τη σειρά τι να βάλω και μετά τα πλάθει μόνη της μπαλίτσες, μετά ρίχνουμε από πάνω "χιόνια" δλδ αλεύρι και μετά "ένα ένα μαμούλα" μέσα στην κατσαρόλα όπου παίρνει την "κουκάλα" (κουτάλα) και ανακατεύει μέχρι να γίνουν!!!

για το σημάδι του εμβολίου πολλά παιδάκια το παθαίνουν, εμείς ποτέ αλλα΄το έχω δει πώς γίνεται, αλουμινόνερο ή μολυβδόνερο από το φαρμακείο κ φεύγει..επίσης καμμιά κρύα κομπρέσσα με χαμομήλι βοηθάει

το ψάρι ήταν το πρώτο φαγητό μαζί με τις πατάτες που αρχίσαμε χωρίς να το αλέθω..είναι μαλακό, γλιστράει, δύσκολο να πνιγεί το παιδί..περίπου στους 11 μήνες της το έδωσα έτσι...

αρχίζετε και αυγό (μεγάλη τρέλλα η δικιά μου με το αυγό ακόμη κ τώρα) υποθέτω τώρα και όσπρια ε; αυγό κρόκο 3 την εβδομάδα ( τουλάχιστον 3,5 λεπτά βράσιμο για να αποστειρωθεί από κίνδυνο σαλμονέλας) και όσπρια φακές-αρακάς το ζουμάκι στην αρχή με καροτάκια, μετά τα σποράκια αποφλοιωμένα (τα τρίβεις αφού βράσουν σε σίτα), κ μετά ολόκληρη, και φασόλια μετά το έτος μαζί με ασπράδι αυγού, στην αρχή ζουμάκι με ψωμάκι κ καρότα κ μετά τον σπόρο.

10 μηνών είστε ε;;;;

άντε σε 2 μήνες γεννέθλια!!!! εσείς τα πρώτα κ εμείς τα 2α!!! ακριβώς ένα χρόνο διαφορά έχουν τα μικρά μας!!! και ένα έχω να σου πω!!!!(καλή δύναμη αυτό το καλοκαίρι!!!!!!!!!!!!!

:lol::lol::lol::lol::lol: )

κουκλίτσες μου αυτα!!

εγώ σας χαιρετώ, το απόγευμα φεύγουμε, και θα τα ξαναπούμε την Τρίτη με το καλό!!

σας εύχομαι να περάσετε σούπερ, να ξεκουραστείτε και να χαρείτε τα μπεμπέδια σας!!!!!!!!

ματς μουτς ματς μουτς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενα και η δικη μου ειχε προβλημα με ενα εμβολιο -το Prevenar-και εκανε καρουμπαλο σκληρο που επιανε ολο το μπουτακι της. Εβαζα μολυβδονερο σε γαζα και το κρατουσα για λιγα λεπτα πανω στο καρουμπαλο..

Μεχρι τωρα εβαλα 5,5 κιλα..

Μαρινα τη Morfat με τη λιωμενη κουβερτουρα δεν την λες και ολοκληρωμενο γλυκακι.. Με αυτο συνηθως στολιζουν τις τουρτες. Αλλα για μενα ειναι το πιο νοστιμο και αμαρτωλο κομματι.. :)

Δεν ξερω αν θα σου αρεσει, αφου λες οτι δεν σου αρεουν τα γλυκα...

Αληθεια πως το κανεις αυτο?? Πως γινεται να μην σου αρεσουν?? ΠΕΣ ΜΑΣ!!!

Η Κασσανδρα εχει ερωτα με τον παππου της. Τον φωναζει πουπου :D:D

Χθες καταφερα να την κοιμησω ενω ηταν εδω ο παππους της και μετα απο 45' ξυπνησε φωναζοντας 'πουπου,πουπου!!!'. Οταν τους πλησιασα εκει που επαιζαν, η μικρη με εδιωξε..Καταλαβες ?Την ενοχλησα κιολας την μανταμ..Ειναι απιστευτο ποσο γρηγορα μπορει να κακομαθουν. Και την προηγουμενη φορα που ηταν εδω 3 μερες η γιαγια της, μας εκανε πολλα κολπα και εμενα και τον μπαμπα της σημασια δεν μας εδινε.. :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πάγια με πουέ και λίιιιιιιιιιιιγο λεμόνι :D:D:D

Το λιιιγο λεμονι μου αρεσε...

Μαρινα καλα να περασετε!!! Εχει και τελειο καιρο...

Ελενα καλο ηταν το κουνελακι οταν το πηρα πριν 6 χρονια. Σαν παιδι μου το ειχα!! Δεν μπορεις να φανταστεις..Μεχρι που εμεινα εγκυος και υποβιβαστηκε σε κατοικιδιο και πλεον τωρα που ειμαι εγκυος σε ενοχλητικο κατοικιδιο.. :D:D γιατι δεν εχω χρονο να το φροντισω...

ΥΓ: Μηηηηπως ξερετε καμια αλλη εταιρεια εκτος απο neoset, flexa κτλ για παιδικα κρεβατια?? Μας εχει μεινει λιγος καιρος για να παρουμε και δεν βρισκω τιποτε αλλο...Μαρινα εσενα που κοιμαται τωρα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδια!!!!!!

ΑΧ ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ Η ΜΙΚΡΗ ΕΒΕΛΙΝ!!!!!! :lol::lol::lol: ΠΟΛΛΥ ΓΕΛΑΩ ΠΩΣ ΤΑ ΛΕΕΙ....ΚΑΙ ΠΩΣ ΜΑΣ ΤΑ ΛΕΣ :lol::lol::lol::lol: ΕΜΕΝΑ ΠΟΤΕ ΘΑ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΛΕΕΙ??? ΖΗΛΕΥΩ!!!!!!!!

:cry: ΚΟΥΦΑΘΗΚΑ ΚΑΙ ΕΓΩ....ΑΛΛΑ....ΟΣΠΡΙΑ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΟΛΑ ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ ΓΙΑΤΙ ΛΕΕΙ ΕΙΝΑΙ ΒΑΡΙΑ!!!!!

ΑΛΛΑ ΕΝΑ ΠΡΑΜΑ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ Κ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΛΥΣΕΤΕ ΤΗΝ ΑΠΟΡΙΑ(ΟΛΟ ΑΠΟΡΙΕΣ ΕΙΜΑΙ) :oops::oops:

ΤΟ ΑΥΓΟ Κ ΤΟ ΓΙΑΟΥΡΤΑΚΙ ΤΟ ΔΙΝΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΘΕΣΗ ΚΑΠΟΙΟΥ ΓΕΥΜΑΤΟΣ??? Η ΕΙΝΑΙ ΕΧTRAΔΑΚΙ????? :D

ΚΑΛΕ ΜΑΡΙΝΑ Κ ΕΣΕΝΑ ΜΑΓΙΑΤΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΙΚΡΟ????????ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΘΑ ΝΑΙ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ Κ ΘΑ ΜΑΣΤΕ ΣΥΝΕΧΩΣ ΞΑΜΟΛΥΜΕΝΟΙ ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΜΑΣΤΕ ΛΙΓΟ ΠΟΙΟ ΚΑΛΑ! ΠΙΣΤΕΥΩ!!!!!ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΩ!

ΠΕΠΗ ΕΜΕΙΣ ΤΟ ΠΡΕΒΒΕΝΑΡ ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΜΗΝΑ!!!!! Κ ΜΕΝΑ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟ ΕΡΕΘΙΣΜΟ Κ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΚΑΝΑΜΕ ΕΙΝΑΙ ΔΕΥΤΕΡΗ ΔΟΣΗ ΓΙΑ ΑΥΤΟ Κ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΧΕΡΙ ΤΟΥ ΓΙΑΤΡΟΥ(ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΚΑΝΑΜΕ ΕΜΒΟΛΕΙΟ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΑΣ ΩΣ ΤΩΡΑ ΚΑΝΑΜΕ ΣΤΟ ΙΚΑ) ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΙΔΑ ΠΟΛΛΥ ΑΓΡΙΟ :?:? ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΤΟΝ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ Ο ΧΡΗΣΤΑΚΗΣ!!!! :D

ΕΜΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ 2 ΣΚΥΛΙΑ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΗΤΑΝ Ο ΕΡΩΤΑΣ Μ! ΣΑΝ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΧΑ.... ΚΑΝΙΣ!!!!ΤΩΡΑ ΕΧΕΙ ΓΙΝΞΕΙ ΣΑΝ ΑΔΕΣΠΟΤΟ!! :oops: ΒΡΩΜΙΚΟ ΑΚΟΥΡΕΥΤΟ :oops: ΑΛΛΑ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ ΚΑΤΙΚΟΙΔΙΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΣΤΥΦΑΔΟ ;);)

ΜΑΡΙΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eλενα το αυγο για εμας ειναι μερος του πρωινου και το γιαουρτι του απογευματινου. Εξαρταται τι τρωει καθε μερα..Παντως καλο ειναι να του αρεσει το αυγο (ειδικα αν βρισκεις φρεσκα) Εγω αργησα λιγο να το σκεφτω αλλα επειδη δεν το ετρωγε αρχισα να της το βαζω μεσα στο φαγητο. Αφου δηλαδη το ειχα αλεσει, εβαζα μεσα και το αυγο ..Αναλογα το φαγητο βεβαια ;)

Για το εμβολιο, ο γιατρος μας ειχε πει οτι οσο πιο ακινητο μεινει το μπουτακι του μωρου οταν μπαινει το εμβολιο τοσο καλυτερο ειναι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αλοχα!!!!!!

τι κανατε πεπη??? πωσ τα [ερασατε ??? ΠΗΓΑΤΕ ΠΟΥΘΕΝΑ?????

ΕΜΕΙΣ ΧΤΕΣ ΒΓΗΚΞΑΜΕ ΓΙΑ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΛΑΣΗ Κ Ο ΧΡΗΣΤΟΣ ΧΕΙΡΟΚΡΟΤΟΥΣΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ!!!! :lol: ΕΒΛΕΠΕ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΝ ΝΑ ΧΤΥΠΑΝ ΠΑΛΑΜΑΚΙΑ Κ ΔΩΣΤΟΥ Κ ΑΥΤΟΣ ΠΑΛΑΜΑΚΙΑ ΚΑΙ ΓΕΛΙΑ!!!!!! ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΗ ΝΟΝΑ ΜΑΣ!

Κ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΑΝΕΒΑΣΑΜΕ ΕΝΑΝ ΩΡΑΙΟ ΠΥΡΕΤΟ 39 Ο ΟΠΟΙΟΣ ΑΚΟΜΑ ΠΕΥΤΕΙ ΜΟΝΟ ΜΕ ΠΟΝΣΤΑΝ!!!!!!!Κ ΞΑΞΑΑΝΕΒΕΝΕΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΜΙΑ 4 ΩΡΕΣ!!!!! :cry::cry::cry::cry::cry:

1 ΕΞΟΔΟΣ=1 ΑΡΡΩΣΤΙΑ!!!!!!!!!! ΟΠΟΤΕ ΝΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΟΥΜΕ!!!!!

ΕΣΕΝΑ ΣΟΥΡΤΟΥΚΟ ΔΕΝ ΣΟΥ ΑΠΕΥΘΥΝΩ ΤΟΝ ΛΟΓΟ :lol::lol::lol::lol::lol: ΓΙΑΤΙ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΓΥΡΙΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΑ ΤΡΙΗΜΕΡΑ ΣΟΥ...ΘΑ ΧΟΥΝ ΠΑΛΙΩΣΕΙ ΤΑ ΝΕΑ :lol::lol::lol::lol: ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΝΑΣ!!!!!!!!!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιουχουυυυυυυυυυυ!!!!!!!!11

γυρίσαμε!!

μια ημέρα νωρίτερα (μας έφαγες φαρμακόγλωσσα αλεξανδρινή :-p:-p:-p:-p ) έτυχε μια δουλειά για σήμερα το πρωί στον αντουάν...οπότε πίσωωωωωωωω

περάσαμε τέλειααααααα!!!!!!!! η μικρή κιουρία!! όλο κούνιες ήθελε...αλλά κυρία κατά τ'άλλα!!

εγκυούλα τι κάνεις; τρώμε τρώμε; πήγα να πάρω μορφατ απτο σουπερ κ δεν είχε καμμία...εσύ τις τσάκισες; μαζεύεις πολεμοεφόδια;;;

εγώ μπορεί να μην τρώω γλυκά, ο αντώνης όμως τα εξουδετερώνει αυτοστιγμεί οπότε πάντα κάτι έχω στο σπίτι... ;);)

το αυγό το έδινα εγώ στη φάση που είστε εσεις έλεν μια ωρίτσα μετά την πρωινή φρουτόκρεμα κ το γιαούρτι για απογευματινό..μια μέρα φαγάκι μια γιαουρτάκι έδινα(αντικαθιστούσε δλδ το απογευματινό), επισης το καλοκαίρι της έκανα αντί για φρουτόκρεμα γιαούρτι με φράουλες κ κεράσια (μιαμ μιαμ)..

Τώρα τρώει για πρωινό ένα ποτήρι γάλα με ένα αυγό κ ένα φρούτο ή γάλα με μια φέτα βούτυρο κ μέλι κ κανένα φρουτάκι , γιαούρτι τρώει το απόγευμα μερικές φορέ με μέλι ή με φρούτα ή με κορν φλέικς..εξαρτάται..

ο πυρετός από κρύωμα είναι ή από το εμβόλιο; μπορεί να είναι από το το εμβόλιο...μην ενοχοποιείς τις εξόδους, μόνο καλό μπορούν να κάνουν κ ποτέ κακό...

απλή σύμπτωση ήταν...

τώρα πώς είναι το παιδί;

το έγραψα κ στο φεις αν δεν το είδατε....εχθές το βράδυ έβαλα φακές στο νερό κ λέω στην εβελινα..

"τώρα βάζουμε τις φακές στο νερό να φουσκώσουν" και μου απαντάει

"μπαλόνι είναι;"

λυθήκαμε στα γέλια με το μπαμπά της...

αυτάαααααααααα

ματς μουτς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε ΒΡΕ ΚΑΛΩΣ ΤΕΣ!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D

ΗΘΕΛΕΣ Κ ΑΛΛΟ Ε?????? ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΒΟΥΝΤΟΥ ΕΚΑΝΑ ΕΓΩ ΕΔΩ ΓΙΑ ΝΑ ΓΥΡΙΣΕΙΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1!!!!!!!!!!ΜΕ ΠΕΘΑΝΕ ΠΑΛΙ Η ΕΒΕΛΙΝ :lol::lol::lol::lol::lol::lol: ΜΠΑΛΟΝΙ :lol::lol::lol::lol::lol:

ΩΡΑΙΑ Π[ΕΡΑΣΑΤΕ Ε??? ΠΗΡΑΤΕ Κ ΤΟΝ ΑΕΡΑ ΣΑΣ!!!! ΜΙΑ ΧΑΡΑ!!!

ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΜΜΑΣΤΕ ΕΝΤΑΞΕΙ ΕΠΕΣΕ Ο ΠΥΡΕΤΟΥΛΗΣ ΜΑΣ!!! ΜΑΛΛΟΝ ΑΝΤΙΛΗΦΘΙΚΕ ΟΤΙ ΘΑ ΠΗΓΕΝΝΑΜΕ ΓΙΑΤΡΟ Κ ΕΙΠΕ ΝΑ ΡΙΞΕΙ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ!!!! ;) ΕΜΒΟΛΕΙΟ ΚΑΝΑΜΕ ΤΡΙΤΗ Κ ΠΥΡΕΤΟ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΒΡΑΔΥ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΤΑ ΣΥΝΔΙΑΣΑ!

ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΝΑΙ Κ ΑΠΟ ΔΟΝΤΑΚΙΑ ΓΙΑΤΙ Μ ΚΑΝΕΙ ΚΑΤΙ ΚΟΥΛΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΕΝΩ ΩΣ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΞΥΠΝΟΥΣΕ ΠΟΤΕ Κ ΜΟΛΙΣ ΤΟΝ ΒΑΛΩ ΜΟΥΝΤΙΣΑΛ ΗΡΕΜΕΙ!!!!!

ΜΑΡΙΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΕΝΑ ΓΙΑΟΥΡΤΑΚΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΟ??? :shock: ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ Κ ΠΕΙΝΑΛΕΣ!

ΠΕΠΗΗΗΗΗ ΑΣΕ ΤΗΝ ΜΟΡΦΑΤ ΚΑΤΩ Κ ΜΠΕΣ ΠΕΣ ΜΑΣ ΚΑΝΑ ΝΕΟ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι γιαουρτάκι του δίνεις;

δώσε δύο αν δεν του φτάνει... φτάνει κ παραφτάνει δεν χρειάζεται κ τπτ άλλο, δώσε κ λίγη μπανάνα μετά κ σουπερ!!

μέχρι 1 εβδομάδα μετά κάνουν παρενέργειες τα εμβόλια οπότε πιθανότατα είναι από αυτό..

όσο για τα δόντια άντε να κάνουν το πολύυυυυυυυ 37,5 κ αυτό πέφτει μόνο του, δεν κάνουν τόσο υψηλούς πυρετούς ποτέ...

επίσης, η μουντισαλ σκληραίνει πολύ τα ούλα, δεν την συστήνουν οι παιδοδοντίατροι, δώστου να μασουλάει ένα φρέσκο κρεμμυδάκι... ;) είναι πολύ πιο αποτελεσματικό και δεν έχει και φάρμακο!!!

μουδιάζει τοπικά την περιοχή κ δεν πονάει μετά!! δοκιμασμένο αυτό ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!!!

Eλενα μην τα βαζεις με τις εξοδους!! Σιγουρα κατι αλλο θα φταιει για τον πυρετο..Μην το παιρνεις στραβα.. Σε λιγο ο Χρηστακης θα ζηταει συνεχεια βολτες και θα τον πηγαινεις .Αν και θελει λιγη προσοχη αυτον τον καιρο γιατι δεν ξερεις ακριβως τι ρουχα θα χρειαστεις.. :roll:

Χθες ειχα μαζι μου 2 μπουφαν της μικρης γιατι ηταν η ωρα που σκοτεινιαζε.

Μαρινααα στον Καλλιπολιτη πηγες για morfat? Απο κει σιγουρα τις πηρα ολες εγω... :D:D:D

Αλλα την πατησα με τα πολλα γλυκα μου φαινεται.. :oops:

Σημερα το απογευμα πηγα για απονευρωση . Μαλλον τα τελευταια γλυκα εκαναν χειροτερο το προβλημα που ειχα με το δοντι μου.. Περασε παντως κι αυτο! Ηθελα να σε ρωτησω Μαρινα αν ο αντρας της Βαλιας ειναι οδοντιατρος? Θυμαμαι καλα ή βλακειες λεω??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερούδια κοπελιές!!

σας έγραψα το πρωί ένα κατεβατό αλλά με πέταξε έξω... :evil::evil::evil: μετά ξύπνησε το εβελίνι κ τώρα που ηρθα στο γραφείο ξαναγράφω...αν με ξαναπετάξει μαύρα μάτια θα κανετε να με ξανάδείτε!!! σας απειλώ!!!! :lol::lol::lol:

Πέπη δεν θυμάμαι καθόλου για τον άντρα της βάλιας....πρέπει να μας είχε πει κάτι..αλλά θα κυνηγούσα τον ταρζάν εκείνη την ώρα μάλλον κ λίγα άκουγα :oops::oops::oops: ΄πάρτην κανένα τλφ΄, έχεις το κινητό της; αν θέλεις να σου το στείλω με μνμ πες μου.

Επίσης από προχθές ήθελα να σου πω...σήμερα το θυμήθηκα(πάντα 2 μέρες πίσω πάω :lol::lol::oops::oops: )

η εβ. κοιμάται στην κούνια της ακόμα, κ νομίζω ότι χωράει μια χαρά εκεί προς το παρόν, μετά το καλοκαίρι μάλλον θα την μεταφέρω σε κρεββατι.

Εχω δει κ κάτι προστατευτικά κάγκελά σαν αυτά: http://www.letoshop.gr/default.asp?pID=39&ct=10103&la=1 οπότε θα της βάλω κανονικό εφηβικό κρεββάτι με αυτά τα προστατευτικά...δεν έχω ψάξει κάτι ακόμα...

εσύ θέλεις από τώρα να βγάλεις την κασ. από την κούνια της; νωρίς δεν είναι; είσαι σίγουρη ότι θέλεις να διακινδυνέυσεις τον ύπνο της; έχω ακούσει ότι τα περισσότερα παιδάκια κάνουν μέχρι κ μήνα προσαρμογής με βραδυνά ξυπνήματα, κλάμματα κ δε συμμαζεύεται....

έτσι κ αλλιώς έχεις κανένα εξάμηνο ακόμα να είναι μεγαλύτερη κ ευκολότερη στις προσαρμογές...

οταν γεννήσεις με το καλό τον μικρό δεν θα τον έχεις δίπλα σου καθόλου σε καλαθούνα ή λίκνο; οπότε κερδίζεις έτσι κ χρόνο...

Ελεν πώς είναι ο μικρός; επανήλθε πλήρως;

την παρασκευή θα έρθω από τα μέρη σας... έχω ραντεβού με ένα πελάτη στην αλεξάνδρεια κ θα περάσω κ από τον μαρινόπουλο να σου γκρεμίσω τα ράφια να σε βάλω να τα ξανακάνεις από την αρχή!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

επίσης την πέμπτη θα κάνω την πρώτη μου μαστογραφία στο γενεσις...

μου είπε η γυναικολόγος μια τώρα στα 32, μια μετά από 3 χρόνια αφού ειναι όλα οκ, και μετά τα 41 κάθε χρόνο..

μεγαλώσααααααααα

αυτάααααααααααα

φιλιάαααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και η δικη μου εννοειται μια χαρα κοιμαται και βολευεται στο κρεβατακι της απλα σκεφτομαι οτι ειναι λιγο χαζο να παρω και δευτερο βρεφικο κρεβατι για το 2ο μωρο.. Αλλα τωρα με αγχωσες. :( Οχι οτι δεν ειχα σκεφτει οτι μπορει να δυσκολευτει να προσαρμοστει..

Δηλαδη το Εβελινι δεν πηδαει απο το κρεβατακι της??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με απειλεισ μαρινακι??????? :lol::lol::lol::lol:

ΝΑ ΠΑΣ ΝΑ ΓΚΡΕΜΙΣΕΙΣ ΟΣΑ ΡΑΦΙΑ ΘΕΛΕΙΣ!!!!!!! ΕΓΩ ΘΑ ΕΧΩ ΡΕΠΟ!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

ΕΛΑ ΝΑ ΠΙΟΥΜΕ ΚΑΦΕΔΑΚΙ!!!!!!

Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΔΙΚΙ ....ΑΛΛΑΕ ΓΩ ΕΧΩ ΠΟΤΑΜΙΑ ΜΥΞΑΣ!!!!!! :cry: ΧΑΛΙΑ ΕΙΜΑΙ!!!

ΠΕΠΗ ΕΧΕΙ ΕΝΑ ΩΡΑΙΟ ΑΣΠΡΟ ΜΙΚΡΟΥΛΗ Κ ΦΘΗΝΟ ΤΟ ΙΚΕΑ!!!! ΑΝ ΔΕΝ ΘΕΣ ΝΑ ΠΑΣ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΣΕ ΜΕΓΑΛΟ!!!!!

ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΣΟΥ!!!! Κ ΜΕ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΤΙΚΟ ΚΑΓΚΕΛΑΚΙ! :D

ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΤΟ ΚΑΤΑΛΟΓΟ ΔΕΣ ΤΟ!!!!! ΠΑΝΤΩΣ ΕΜΕΝΑ Μ ΑΡΕΣΕ !!!! :D

ΠΑΩ ΓΙΑ ΝΑΝΙ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΧΑΛΙΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!!

όχι πέπη ακόμα δεν έκανε κίνηση να πηδήξει από το κρεββάτι ο ταρζάν μου!! και το έχω ακόμα κομπλέ το κρεββάτι της, με τις πάντες κ την κουνουπιέρα κ τις μελισσούλες που γυρνάνε από πάνω ..τίποτα δεν κατέβασε..

κατά το καλοκαιράκι θα κατεβάσω το κάγκελο να της μάθω να ανεβοκατεβαίνει, μετά θα το βγάλω τελείως (για το μπροστά μιλάω κατάλαβες έ;) και μετά αφού είναι άνετη να κοιμάται έτσι θα κάνω τη μεταφορά σε μεγάλο κρεββάτι..αν γίνει απότομα..μαύρο φίδι που μας έφαγε :lol::lol::lol::lol: (αυτά που σου γράφω τα διάβασα σε ένα βιβλίο για τη διαχείρηση ύπνου των παιδιών(γαλλικό τρομαρα τους!!!)

όσο για τον μικρό..φυσικά κ δεν χρειάζεται να πάρεις 2ο βρεφικό κρεββατάκι...θα ήταν τελείως χαζό τώρα που μεγάλωσε η κασσάνδρα...

δεν έχεις καμμία καλαθούνα ή λίκνο από την κασσάνδρα; μέχρι 3 μηνών στην καλαθούνα κ 6 στο λίκνο κοιμάται άνετα ο μικρός..δε νομίζεις; αλλιώς μπορείς να πάρεις μόνο μια καλαθούνα (δεν είναι κ ακριβές) ώστε να μη νιώσει κ η κασσάνδρα ότι διώχνεται από κάπου για το μωρό..θα ήταν άσχημο να τα συνδυάσει...

άρχισε σιγά-σιγά να της κατεβάζεις το κάγκελο για να μπεις σε στάδιο προσαρμογής...απλά μην το κάνεις απότομα..

(τώρα βέβαια μπορεί να λέω κ βλακείες, αλλά πιστεύω μετά από τόσο καιρό με έχεις καταλάβει τι αγχώδης άνθρωπος είμαι κ πόσο τα ψειρίζω όοοολα σε σχέση με τη μικρή...οπότε..ίσως ρώτησες κ λάθος άνθρωπο...μονο κουλ δεν είμαι στα θέματα παιδιών :?:?:? )

Ελενάκι περαστικά σου!! κανόνισε να κολλήσεις τον μικρό τίποτα να σε αυτοκτονήσω μετά!!!!! βάλε μάσκα κ μην το φιλάς (ακούς????????? σε βλέπω!!!!!!!!!!!!) ώστε θα πάρεις ρεπό για να μη με δεις εεεε; καλάααααααααααααα

πολύ θα ήθελα να πιούμε κ καφέ, αλλά θα είμαι με άλλον ένα δικηγόρο οπότε λίγο δύσκολα να του πω κ αυτού άντε πάμε στην έλενα για καφέ...είναι μια μαμά που μιλάμε στο ιντερνετ!!!!! 8-)8-)8-)8-)

ρε κορίτσια μπήκα το πρωί στο φεις να στείλω ένα μνμ στη ράννια, να δω τι κάνει , και νομίζω ότι διαγράφηκε και από εκεί...οπότε μάλλον τη χάσαμε οριστικά... :(:(:( ελενάκι αν μιλάτε στείλε και τα χαιρετίσματά μου οκ..;

αυτά κουκλίτσες!!

φιλιάαααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗ ΣΑΣ ΗΜΕΡΑ!!!!!

ΠΟΛΛΥ ΑΡΓΑ ΜΑΡΙΝΑ ΜΟΥ ΚΟΛΛΗΣΕ ΕΙΔΗ Ο ΜΙΚΡΟΣ!!!!!! ΜΥΞΑ ΒΡΥΣΗ ΒΗΧΕ ΞΕΡΟΒΗΧΑ ΚΤΛ!!!!!! ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ ΠΗΓΑ ΓΙΑΤΡΟ ΑΝ Κ ΕΙΝΑΟΙ ΠΟΛΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ Κ ΜΑΣ ΕΔΩΣΕ ΑΕΡΟΛΙΝ ΣΙΡΟΠΙ ΚΑΙ ΣΟΛΝΤΕΣΑΝΙΛ ΣΤΑΓΟΝΕΣ!!!!

ΧΤΕΣ ΤΟΝ ΕΙΧΑ ΠΛΑΚΩΣΕΙ ΣΤΟΝ ΕΥΚΑΛΥΠΤΟ Κ ΣΗΜΕΡΑ ΒΛΕΠΩ ΜΕΓΑΛΗ ΔΙΑΦΟΡΑ!!!!! ΑΡΑΓΕ ΝΑ ΔΩΣΩ ΤΑ ΦΑΡΜΑΚΑ Η ΟΧΙ????? ΜΟΥ ΤΑ ΓΡΑΨΕ Κ ΓΙΑ 5 ΜΕΡΕΣ!!!! ΑΝ Κ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΡΥΩΜΕΝΟΣ ΕΙΝΑΙ ΙΟΣΗ Κ Ο ΒΗΧΑΣ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑΤΙ Ο ΛΕΜΟΣ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΕΡΕΘΙΣΜΕΝΟΣ ΕΧΕΙ ΚΑΝΑ 2 ΦΟΥΣΚΑΛΕΣ ΕΙΠΕ!!!! ΔΕΝ ΤΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΩ ΑΥΤΑ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!! ΣΕ ΚΑΝΑ 2 ΜΕΡΕΣ ΘΑ ΦΥΓΕΙ ΕΙΠΕ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕ Κ ΦΑΡΜΑΚΑ :?:?

ΚΡΙΜΑ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΦΕΔΑΚΙ!!!!! ΑΝ ΚΑΙ ΓΛΙΤΩΣΑ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΓΙΑΤΙ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΣΥΜΑΖΕΨΩ ΤΟ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΓΙΑ ΝΑ ΕΡΘΕΙΣ :lol::lol::lol::lol: Κ ΔΕΝ ΜΕ ΣΥΜΦΕΡΕΙ!!!!! ΟΔΗΓΑΕΙ ΚΑΜΙΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΔΥΟ ΣΑΣ???? ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΚΑΝΟΝΙΣΟΥΜΕ ΝΑ ΕΡΘΕΤΕ ΚΑΜΙΑ ΜΕΡΑ ΓΙ ΑΚΑΦΕΔΑΚΙ ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΟΔΗΓΑΩ!!!!! :cry:

ΜΕ ΤΗΝ ΡΑΝΙΑ ΜΗΛΙΣΑΜΕ ΠΡΙΝ ΚΑΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ Κ ΕΦΕΥΓΕ ΚΑΡΔΙΤΣΑ!!! ΕΚΤΟΤΕ ΔΕΝ ΕΤΥΧΕ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΕΣ ΟΙ ΩΡΕΣ ΜΑΣ!!!!! ;) ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΟΤΙ ΒΛΕΠΩ ΔΕΝ ΔΙΑΓΡΑΦΗΚΕ!!!!! ΕΓΩ ΤΗΝ ΕΧΩ ΑΚΟΜΑ ΣΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΜΟΥ!!!!

ΚΑΛΑ ΤΟ FACE ΤΡΩΕΙ ΕΝΑ ΚΟΛΛΗΜΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ!!!! ΑΛΛΑ ΝΤΑΛΟΝ ΚΑΝΕΙ!!!!!

ΠΕΠΗ ΟΥ ΟΥ!!!!! ΒΓΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΠΙΑΤΟ ΜΕ ΤΗΝ ΜΟΡΦΑΤ Κ ΜΙΛΑ ΜΑΣ!!!! :D

ΦΙΛΙΑ ΣΤΑ ΜΟΥΤΡΑ ΣΑΣ!!!!!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eλενα συγχαρητηρια για το πρωτο σας δοντι!!!!!!!!! :ymparty::ymparty::ymparty:

Τελειο δεν ειναι???? Χιχιχι!!

Το ξερω αυτο το κρεβατακι απο το ΙΚΕΑ. Μια χαρα τελειο ειναι αλλα λεω να την βαλω απο τωρα σε μεγαλο κρεβατι. Θα εχει γυρω γυρω καγκελα χαμηλα. Η μικρη μου εχει κανει προσπαθειες να πηδηξει απο το κρεβατι αλλα δεν μπορει ακομα. Σε κανα τριμηνο ομως ...

Πως εισαστε σημερα Ελενα ? Καλυτερα ? Ή γινεται 'της μυξας' ακομα???

Kαλε, αν ειναι καλυτερα ο Χρηστακης μην του δωσεις φαρμακα...

Κοριτσια εγω ξεκολλησα απο τη morfat.. Tωρα την επεσα στις κρεμες καραμελε :lol::lol:

Παω να ξαπλωσω ..δεν την παλευω αλλο καθιστη, δεν εχω και laptop...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια!!

έπηξα στη δουλειά τις τελευταίες 2-3 μέρες...επιτέλους σαββατοκύριακο..!!!

Δ Ο Ν Τ Ι !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΓΙΟΥΧΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!! ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ!!!

κ η εβ. το πρωτο δόντι το έβγαλε 10μηνών σαν το χρηστάκη και μέσα στις επόμενες 2 εβδομάδες είχε βγάλει άλλα 3.

ααααααααααχχχχ τι συγκίνηση είχα όταν είδα το πρώτο μας δόντι.... ήταν μεσημέρι κυριακής μόλις είχε ξυπνήσει από το μεσημεριανό ύπνο, την πήρα αγκαλιά κ μου δάγκωσε το δάχτυλο κ χοροπηδούσα πάνω κάτω και φώναζα "δόντι δοντι δοντι δοντι!!!" κ η μικρή ξεκαρδιζόταν!!!χαχαχαχα!! σου λέει κατι γίνεται σημαντικό....

πωπωπωπω...πόσο πολύ μεγάλωσε από τότε....

κατά τα άλλα πώς είναι ο μικρός κ η μαμά του; εντάξει;

Κορίτσια πήρα στη μικρή ένα κουκλοθέατρο, με κούκλες από τα 3 γουρουνάκια, την κοκκινοσκουφίτσα, και τον πινόκιο...το τι έχε γίνει δε μπορείτε να φανταστείτε...

όλη μέρα θέλει Τεατο!!! και τον "¨λύυυυυκο να κάνει μαμ την κοκουφιτσα" τα έχω παραστήσει όλα τα παραμύθια τουλάχιστον 100 φορές..

επίσης πάει κ αυτή από πίσω κρύβεται κ προσποιείται ότι λέει παραμύθι...είναι τρέλλα κορίτσια...πέπη στο συνιστώ μιας κ ο χρηστάκης είναι μικρός ακόμα, είναι υπέροχο παιχνίδι...κ εμείς παίζουμε περισσότερο από αυτήν :oops::oops::oops:

Επίσης της έχω πάρει ένα μεγάλο καβαλέτο με δαχτυλομπογιές..αλλά ακόμα δεν το εμφάνισα...λίγο να ανοίξει ο καιρός κ μια κ καλή στο μπαλκόνι..νομίζω κ αυτό είναι πολύ διασκεδαστικό..ε;

αυτάαααααααα με τα παιχνιδιά μας...

ωραίο το πρωινό καφεδάκι μου, απόλυτη ησυχία στο σπίτι...ο αντώνης έφυγε η μικρή κοιμάται...μεγαλεία!!!

εντάξει τις κυριακές που είναι κ ο αντώνης εδώ είναι καλύτερα..δε λέω..αλλά κ μόνη μου μια χαρά είναι!!!

πεπη θα πιούμε κανένα καφέ, θα φάμε καμμιά μορφατ καμμια κρεμα καραμελέ, καμια σπανακοπρασοτυρόπιτα; τι θα γίνει; άντε κανόνισε!!!

εγώ τα απογεύματα όλα μπορώ πες μου πια μέρα βολεύεσαι..

φιλάκια κούκλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΕΝΑ ΝΕΟ???????????????? [smilie=director.gif]ΕΧΟΥΜΕ Κ ΔΕΥΤΕΡΟ ΔΟΝΤΙ!!!!!!!!!!

ΚΑΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Η ΜΥΞΑ ΤΟΥ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΑΛΛΟ ΠΡΑΜΑ :shock::shock::shock: ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΠΥΧΤΗ ΠΟΥ ΜΟΝΟ ΜΕ ΣΦΥΡΙ ΣΠΑΕΙ!!!!!!!!!! :shock::shock::shock::shock:

ΕΥΤΥΧΩΣ Ο ΒΗΧΑΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ ΤΕΛΕΙΩΣ!!!!!!! :D

ΑΧ ΒΡΕ ΜΑΡΙΝΑ ΧΑΡΑΣ ΤΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΣΟΥ....ΝΑ ΛΕΣ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΠΑΡΑΜΘΘΙΑ ΣΤΗΝ ΜΙΚΡΗ!!!! :lol: ΠΑΝΤΩΣ ΑΚΟΥΓΕΤΕ ΩΡΑΙΟ!!!! ΤΕΛΙΚΑ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΩΣ ΑΨΥΧΟΛΟΓΗΤΑ...ΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΞΕΤΡΕΛΕΝΟΜΑΙ ΜΕ ΕΝΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙ...ΤΟΥ ΤΟ ΠΑΙΡΝΩ Κ ΑΥΤΟΣ ΔΕΝ ΤΟ ΔΙΝΕΙ ΣΗΜΑΣΙΑ ΚΑΙ ΚΟΛΑΕΙ ΜΕ ΚΑΤΙ ΧΑΖΟΠΑΙΧΝΙΔΑ ΠΟΥ ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΤΑ ΚΟΙΤΟΥΣΑ!!!! :D ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΟΛΗ ΤΗΝ ΦΙΣΕΡ ΠΡΑΙΣ Κ ΤΑ ΧΕΙ ΧΕΣΜΕΝΑ Κ ΠΡΟΧΤΕΣ ΤΟΥ ΠΗΡΕ Ο ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΤΙ ΑΥΤΟΚΗΝΙΤΑΚΙΑ HOTWEELS ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΜΕΓΑΛΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ Κ ΧΕΙ ΞΕΤΡΕΛΑΘΕΙ :roll::roll: ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ Μ ΑΥΤΑ Κ ΚΑΝΕΙ ΜΠΙΠ ΜΠΙΠ !!! ΕΧΕΙ ΠΟΛΛΥ ΓΕΛΙΟ!

ΧΜΜΜ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΒΑΛΕΤΟ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ :arrow: ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΜΑΖΩΧΑ!!!!!! ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΤΡΙΨΕΙΣ ΠΑΤΩΜΑΤΑ,ΚΑΓΚΕΛΑ ΤΡΑΠΕΖΙΑ ΚΤΛ....ΜΗ ΣΟΥ ΠΩ ΓΙΑ ΤΑ ΡΟΥΧΑ :?:?

ΠΕΠΗ ΤΩΡΑ ΖΗΛΕΨΑ ΘΕΛΩ Κ ΕΓΩ ΚΡΕΜΑ ΚΑΡΑΜΕΛΕ :P ΤΙ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΚΑΣΑΝΔΡΑΚΙ Κ ΤΟ ΠΟΙΟ ΜΙΚΡΟ ΑΔΕΡΦΑΚΙ???? ΑΝΤΕΧΕΙΣ ΑΚΟΜΑ????? ΠΑΝΤΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΥ ΥΣΗΧΟ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΟΥ! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαλοου!!!

άντε μια που πήρατε μπρος θα τα βγάλει όλα μαζεμένα ο χρηστάκης!! σε λίγο θα μασάει παϊδάκια!!!

χαχαχαχ!!! μαζόχα ε;

ε καλά ότι είμαι λίγο είμαι...αλλα να σου πω το έχω φιλοσοφήσει το πράγμα...

δε νομίζω ότι η εβ..σε καμμια 10αριά χρόνια από τώρα θα θυμάται τα γυαλισμένα πατώματα ή τους καθαρούς καναπέδες κ τα ασπρα ρούχα...

αλλά είμαι σχεδόν σίγουρη ότι θα θυμάται τη μέρα που έγινε πράσινη, μπλε ή κοκκινη με μπογιές που την έριξα στο συντριβάνι κ που την εβαφα με νερομπογιές τη φάτσα της....εε; τι νομίζεις κ εσύ; ;)

προς το παρόν...η κοκουφιτσα έχει γίνει προέκταση του χεριού μου!!!! :lol::lol::lol:

έχει κ τέλειο καιρό, κώλο δε βάλαμε κάτω το σαββατοκύριακο!!!

το απόγευμα έχει κούνιες μέχρι τελικής πτώσης (δικής μου φαντάζομαι επειδή ΄την εβ. τίποτα δεν την σταματά!!!! :lol::lol::lol: )

φιλιάααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALA ΤΑ ΛΕΣ ΜΑΡΙΝΑΚΙ :D ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟ ΦΙΛΟΣΟΦΗΣΩ Κ ΕΓΩ ΕΤΣΙ!!!!!

ΤΑ ΧΑΡΟΥΜΕΝΑ ΠΑΙΔΙΚΑ ΧΡΟΝΙΑ ΔΕΝ ΞΕΧΝΙΟΥΝΤΑΙ ΠΟΤΕ!!!!!!!!!!!

ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΛΕΣ Κ ΚΑΤΑΠΙΕ ΤΟΥΡΜΠΟ ΕΔΩ Κ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ!!!!!!!!! ΔΕΝ ΒΑΖΕΙ ΚΟΛΟ ΚΑΤΩ!!!!! ΤΑ ΛΕΕΙ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΟΛΑ ΜΑΖΕΜΕΝΑ@!@@ :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!!

Μαρινα μεγαλη επιτυχια το παιχνιδι σας !!! Ποιο κουκλοθεατρο πηρες αληθεια?

Καλα, για τις δαχτυλομπογιες χαρα στο κουραγιο σου :) Καλα κανεις..

Εγω παλι λεω να τις αφησω για αργοτερα.. Με το ζορι κανω τα βασικα, που να τριβω ολο το σπιτι... ?? :roll:

Ασε που ακομα δεν εψαξα για γυναικα να με βοηθαει.. Κριμα που δεν βολευει Σαββατο για να ερχοταν η δικη σου Μαρινα..

Να δουμε ποτε θα βρεθουμε εμεις... Εγω παντως καπου ξαπλωμενη θα ειμαι οπου και αν βρεθουμε...Δεν την παλευωωωω :D:D

Ελενα ποιος σου ειπε οτι ειναι πολυ ησυχη η Κασσανδρα??

Φημες ειναι ...Μας εχει βγαλει νοκ αουτ και τους δυο..

Τελικα φτιαχνουμε μονοι μας παιδικο κρεβατι..Αντε να δουμε τι θα βγει??

Η φωτο των τριων σας,Ελενα στο facebook φανταστικη!!!!! Δεν εχω λογια....

ΥΓ: Εσεις εχετε προβλημα με το mammy? Συχνα δεν ανοιγει η σελιδα ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αλοχααααααα!!!!!

ΑΝΤΕ ΒΡΕ ΠΕΠΗ Κ ΑΝΥΣΗΧΙΣΑ!!!!!!!!!! ΛΕΩ ΜΕΡΕΣ ΕΧΕΙ ΝΑ ΜΠΕΙΣ ΜΠΑΣ Κ ΕΠΑΘΕΣ ΤΙΠΟΤΑ!!!!!! ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ!!! ΟΧΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟ ΜΑΜΜΥ!!!!! ΦΥΣΙΚΑ ΕΧΩ ΑΠΟΘΗΚΕΥΕΙ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΤΟΝ ΣΥΝΔΕΣΜΟ ΑΠΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΑΣ Κ ΤΟ ΑΛΛΟ ....ΣΤΟ ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΚΜΠΑΙΝΩ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΣΕ ΑΥΤΑ ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΙΚΗ ΤΟΥ ΜΑΜΜΥ ΑΡΓΕΙ ΠΟΛΛΥ ΝΑ ΦΟΡΤΩΣΕΙ!!!!! ΔΟΚΙΜΑΣΕ ΤΟ!!!!!!

Α ΠΙΑΝΟΥΝ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΣΑΣ!!!!! ΓΙΑ ΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΛΕΩ!!!!!! ΑΛΗΘΕΙΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΑ Κ ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ :oops::oops: ΤΙ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΝΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ Σ??????

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΣΑΝΔΡΑΚΙ ΔΕΝ Σ ΑΚΟΥΩ ΝΑ ΠΑΡΑΠΟΝΙΕΣΕ Κ ΑΠΟ ΤΙΣ ΦΩΤΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΔΕΙ ΦΕΝΕΤΕ ΠΟΛΛΥ ΗΣΥΧΟ ΠΑΙΔΑΚΙ!!!!!!!!!! ΤΑ ΦΑΙΝΟΜΕΝΑ ΑΠΑΤΟΥΝ Ε???????? :lol:

Η ΦΩΤΟ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΒΑΦΤΙΣΗ!!!!!!!Κ ΕΜΕΝΑ Μ ΑΡΕΣΕ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΑ ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ! :cry:

ΔΟΥΛΕΥΩ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΣΗΜΕΡΑ Κ ΒΑΡΙΕΜΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ!!!!! ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΧΩ ΡΕΠΟ ΣΑΒΒΑΤΟ Κ ΔΕΥΤΕΡΑ ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΚΑΤΣΩ ΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΩ 3ΜΕΡΟ :D:D:D:D

ΜΑΡΙΝΑΚΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ??????? ΠΕΣ ΜΑΣ ΚΑΝΑ ΝΕΟ ΤΗΣ ΕΒΕΛΙΝΑΣ!!!!!!!!!! ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΩΡΑΙΑ!!!!!!

ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΑ Κ ΠΡΟΧΤΕΣ!!!!!!!!!!!!!! ΔΕΝ ΟΔΗΓΑΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΑΣ????????????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...