Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΑΜΙΑ ΑΠΟ ΝΑΟΥΣΑ Η ΒΕΡΟΙΑ?


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 880
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κοριτσια σας ευχαριστω πολυ για τις ευχες σας!!! Την καλυτερη ευχη μου ειπατε :):):)

Και εσεις να εχετε μια πολυ ομορφη χρονια με τα ζουζουνια σας και τους αντρες σας και να εχουμε παντα υγεια!!!1 (Αμαν αυτες οι γιαγιαδες.... :D:D:D )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

2011....ΑΣ ΕΙΝΑΙ Η ΑΦΕΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΤΑ ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΑ ΚΑΙ ΗΡΕΜΑ ΧΡΟΝΙΑ!!!ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΧΑΜΟΓΕΛΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ!!!ΑΝΤΕ ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΟ ΓΑΜΟ ΦΕΤΟΣ Ε...!!!!ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΟΛΕΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΕΕΕΕ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ????ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΠΑΡΕΑ!!!Ο ΠΑΝΟΣ ΕΧΕΙ 24ΩΡΗ,Η ΜΙΚΡΗ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΒΑΡΙΕΜΑΙ!!!! :-?:-ss8-}:))

ΣΥΜΠΕΘΕΡΑΑΑΑΑΑ!!ΟΛΟΙ ΤΡΕΛΑΘΗΚΑΝ ΜΕ ΤΗΝ ΕΦΑΡΜΟΓΗ ΣΤΟ ΦΑΙΣ!!!ΠΑΡΑΜΟΝΗ ΕΙΧΑΜΕ ΕΝΑ ΖΕΥΓΑΡΙ ΦΙΛΩΝ ΕΔΩ ΚΑΙ ΒΑΛΑΜΕ ΤΙΣ ΦΑΤΣΕΣ ΤΟΥΣ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΤΟΥΣ,ΛΥΘΗΚΑΝΕ ΣΤΑ ΓΕΛΙΑ!!!ΑΝ ΒΡΕΙΣ ΚΑΤΙ ΠΑΡΟΜΟΙΟ ΠΑΛΙ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΣΤΕΙΛΕΙΣ.

ΠΕΠΗ ΕΣΕΙΣ ΠΩΣ ΠΕΡΑΣΑΤΕ??ΜΑΡΙΝΑ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΠΑΠΠΟΥ ΣΟΥ??ΑΝΤΕ ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ.ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ Η ΔΙΠΛΑ ΣΤΟ ΦΑΙΣ.ΦΙΛΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geiaaaaaaaaaaaa ΑΣΕ ΡΑΝΙΑ Κ ΣΕ ΕΜΑΣ ΟΣΟΙ ΤΟ ΕΙΔΑΝ ΧΕΣΤΗΚΑΝ ΣΤΟ ΓΕΛΙΟ!!! ΔΕΝ ΦΗΜΙΖΟΜΑΣΤΕ ΩΣ ΖΕΥΓΑΡΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΧΟΡΟ Κ ΗΤΑΝ ΠΟΛΛΥ ΠΕΤΥΧΙΜΕΝΟ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα...

ο παππούς "έφυγε"...χθές...

είναι λίγο δύσκολες οι μέρες για εμάς...θα επανέλθω όταν επανέλθει κ η διάθεση....

σας φιλώ προς το παρόν..ευχαριστώ για το ενδιαφέρον..:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρόνια πολλά κ ευτυχισμένα Ράννια μου.. να είσαι πάντα χαμογελαστή να καμαρώνεις την μπουμπούκα σου κ αν το επιθυμείς να σφίξεις κ άλλο μωράκι στην αγκαλίτσα σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρονια πολλα συμπεθερα μου! ΝΑ ΣΕ ΧΕΡΕΤΕ Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΟΥ....Κ Η ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΣΟΥ :lol: !!!

ΤΙ ΜΕ ΜΑΛΩΝΕΙΣ ΚΑΛΕΕΕΕΕΕΕΕ ΤΩΡΑ ΜΠΗΚΑ!!!!

ΕΙΧΑ ΒΑΦΤΙΣΗ ΣΗΜΕΡΑ! ΒΑΦΤΙΣΤΗΚΕ Η ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΘΙΚΑΜΕ ΜΑΖΙ Κ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΔΩΜΑΤΕΙΟ!!!! Η ΕΝΑΛΑΚΤΙΚΙΑ ΝΥΦΗ :lol::lol::lol:

ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΔΕΝ ΤΟΝ ΠΗΡΑ ΜΑΖΙ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΕ ΠΟΛΛΥ ΚΡΥΟ! ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΟ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΤΟ ΚΑΗΜΕΝΟ ΕΧΕΙ 2 ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΒΓΗΚΕ ΑΠΟ ΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΠΟΥ ΕΚΑΤΣΕ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΑΠΟ ΒΡΟΓΧΙΟΛΗΤΙΔΑ!!!! ΤΟ ΞΕΠΑΓΙΑΣΑΝ ΤΟ ΜΙΚΡΟ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΕ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΧΑΜΕΝΕΣ ΟΛΕΣ???Ε??ΑΚΟΜΑ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΚΑΝΕΤΕ???ΑΝΤΕ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΕΑ ΣΑΣ.ΕΜΕΙΣ ΧΘΕΣ ΠΗΓΑΜΕ ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΣΕ ΕΝΑ ΣΠΙΤΙ ΕΙΧΕ ΠΟΛΥ ΚΟΣΜΟ ΚΑΙ ΠΟΛΛΟΥΣ ΓΑΜΠΡΟΥΣ!!!Η ΜΟΝΗ ΝΥΦΗ ΗΤΑΝ Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ...ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΤΟ ΠΙΟ ΗΡΕΜΟ ΠΑΙΔΑΚΙ!!!!!ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ!!ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΟ ΕΜΒΟΛΙΟ ΜΑΣ!!ΩΧΧΧ!!ΑΠΟ ΚΙΛΑ ΕΙΜΑΣΤΕ 6040.ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΧΟΝΤΡΟΥΛΕΣ ΔΗΛΑΔΗ!!!!!ΧΑΧΑΧΑ.ΑΝΤΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΠΕΙΤΕ ΚΑΙ ΓΡΑΦΕΤΕ ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συλλυπητηρια Μαρινα.... :|

Ελπιζω να εισαι καλυτερα!!

Ρανια μου γιορταζες?? Χρονια Πολλά και Ομορφα!!!! Ειρηνη εισαι δλδ? Απο το Εri νομιζα οτι λεγεσαι Εριφυλλη... Το λεω γιατι ειναι απο τις ελαχιστες γιορτες που θυμαμαι.. Μια κολλητη μου λεγεται Ειρηνη και αν ξεχασω την γιορτη της, την εβαψα.... :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμεις στο διημερο που φυγαμε καταλαβαμε οτι πλεον ειναι λιγο ...δυσκολο να κανουμε ταξιδακια με την μικρη...Δεν καθοταν ουτε στο δωματιο, ουτε στο πρωινο, ουτε στο μεσημεριανο, ουτε πουθενα , ουτε στο καροτσι . Ηθελε απλα να φευγει και να μην την κραταμε απο το χερι.... :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΡΕ ΚΑΛΩΣ ΤΕΣ!!!!! Κ ΠΑΝΩ ΠΟΥ ΛΕΓΑ ΟΤΙ Μ ΑΦΗΣΑΤΕ ΜΟΝΗ!

ΡΑΝΙΑ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ Η ΜΙΚΡΗ ΝΑ ΓΛΥΚΟΚΟΙΤΑΖΕ ΚΑΝΑ ΓΑΜΠΡΟ???????? ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΣΤΡΑΒΩΣΟΥΜΕ!!!!

ΠΕΠΗ ΠΟΥ ΠΗΓΑΤΕ?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!!

Πέπη μου, επειδή έχω περάσει από το στάδιο που προανέφερες έχω να σου δώσω την ελπίδα ότι περνάει!!!!!!!!!!!!!!!

Σε εμας κράτησε περίπου 2,5 μήνες... νομίζω σας τα έλεγα κ παραπονιόμουν τότε για τον ταρζάν που είχα για παιδί... Τώρα είναι πολύ διαφορετικά τα πράγματα...υπάρχει συνεννόηση..

βέβαια θέλει υπομονή κ επιμονή όλο αυτό...

να της δείχνεις με ηρεμο κ αποφασιστικό τρόπο τι πρέπει να γίνεται...

πχ πάτε παιδική χαρά κ της έχεις εξηγήσει ότι πρεπει να σε πιάνει από το χέρι...

δεν σε πιάνει κ τρέχει μόνη της...αφού την προειδοποιήσεις μια φορά κ δεν ακούσει την βουτάς κ φεύγεις...χωρίς φωνές, υστερίες, κυνηγητά κλπ...

το ίδιο κ στο σπίτι...εφόσον δεν έχει συγκεκριμένη συμπεριφορά που επιθυμείς...κόβεις ένα προνόμιό της..ή απλά την βάζεις τιμωρία μισό λεπτό κάπου που δεν μπορεί να φύγει...

δλδ πρέπει να της δώσεις να καταλάβει ότι κάθε πράξη της έχει κ μια συνέπεια, θετική ή αρνητική...κ τις θετικές μην τις περνάς ντούκου...δλδ αν μαζέψει ας πούμε τα παιχνίδια της στο κουτί τους την επιβραβεύεις έντονα...αν όχι..δεν της δίνεις να παίξει με άλλο παιχνίδι...κλπ κλπ

σε εμάς έπιασε πολύ αυτή η μέθοδος (είναι η μέθοδος που αναφέρεται σε αυτό το βιβλίο: Child Psychology: A Handbook of Contemporary Issues Από τον/την Lawrence Balter,Catherine S. Tamis-LeMonda που το έχω ξεκοκαλήσει:))

οι υπόλοιπες τι κάνετε; ράνια πώς τα πέρασες νάουσα; έλενα τι κάνει ο όμορφος;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΡΕ ΑΝΤΕΕΕΕΕΕΕΕ ΓΥΡΙΣΑΤΕ ΑΠΟ ΤΙΣ ΒΟΛΤΕΣ ΣΑΣ????

ΣΑΣ ΕΙΠΑ ΔΕΝ ΣΑΣ ΕΙΠΑ! ΠΗΡΑΜΕ ΝΤΙΝΤΙ ΧΤΕΣ! ΤΖΙΠ RAV4! Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΑΣ ΑΠΟ ΚΑΙΡΟ ΤΟ ΜΕΛΕΤΟΥΣΕ Κ ΤΟ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕ ΤΩΡΑ ΕΝ ΜΕΣΩ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΚΡΙΣΗΣ!!!!! ΑΝΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΑΡΧΙΣΩ........

Ο ΟΜΟΡΦΟΣ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙ ΠΟΛΛΑ ΧΑΖΑ!!!! ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΑ ΔΙΑΦΟΡΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΜΑΘΕΙ ΣΕ ΑΝΑ ΜΗΝΑ(ΤΡΕΛΛΗ ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΜΙΛΑΜΕ) ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΝΕΥΡΑ ΝΑ ΜΑΣ ΜΑΛΩΝΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΔΟΚΙΜΑΖΕΙ!!!!

ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΣΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΒΑΛΩ ΒΑΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΩΡΑ!!!!

ΜΗΝ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΞΕΝΟ ΓΙΑΤΙ ΠΟΛΛΥ ΑΓΓΛΙΚΟ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΠΕΥΤΕΙ Κ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΕΠΙΠΕΔΟΥ LOWER :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ήρθααααααα!!

να σας πώ την αλήθεια..δεν πολυμπαίνω επειδή αργεί πάααααααρα πολύ να φορτώσει η σελίδα....:(:cry::cry: κ κάνω μια ώρα να μπω...

στο παρελθόν που είχα γραφτεί σαυτό το φόρουμ είχα φύγει για τον ίδιο ακριβώς λόγο... λίγο το διόρθωσαν είναι η αλήθεια από τότε..αλλά κ πάλι αργεί πάρα πολύ...κ συνήθως μπαίνω κλεφτά, σε κανένα διάλειμμα για καφέ ή το πρωί που διαβάζω τα νέα στον ιντερνετ...αν κάνει μια ώρα να ανοίξει η σελίδα, βαριέμαι κ το κλείνω...

ελεν..το βιβλίο είναι στο αγγλικά δυστυχως...αλλά τόσο που το έχω ξεκοκκαλίσει θα σου το πω περιληπτικά!!! :lol::lol:

κ μην παραπονιεσαι για τον όμορφο!!! γιατι άπλάαααααααα ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΔΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΚΟΜΑ!!!!!!!!!!!ΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!! θα τα πούμε το καλοκαίρι που εγώ κ η πέπη θα πίνουμε καφέ καθιστές (καλά εγώ σίγουρα...η πέπη θα έχει το καινούριο μπεμπέ) κ εσύ θα κυνηγάς κ δε θα φτάνεις!!!! :lol::lol: αλλά έτσι είναι η μανούλες!!! όλα τα περνάνε με χαρά!!!!!!!!

δεν μας είπες...άρχισε να μπουσουλάει ή να προσπαθεί να μπουσουλήσει;

ράνια γίνατε 3 μηνών είδα!!! πώς περνάει ο καιρός!!!!! πωπωπω!!!

τι έγινε τελικά με τις εξετάσεις σου; τις έκανες;

αυτα τα νεότερα!!

σας φιλώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ.ΝΑΙ ΕΚΑΝΑ ΚΟΛΠΟΣΚΟΠΗΣΗ ΚΑΙ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΕΠΟΜΕΝΕΣ ΤΕΤΑΡΤΕΣ ΜΠΑΙΝΩ ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΟ.ΑΝ ΚΑΙ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΑ ΣΗΜΕΡΑ ΟΠΟΤΕ ΜΑΛΛΟΝ ΣΕ 2 ΒΔΟΜΑΔΕΣ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ.ΔΕΝ ΚΑΝΑΜΕ ΒΙΟΨΙΑ ΓΙΑΤΙ ΓΝΩΡΙΖΟΥΜΕ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΠΛΑ ΜΕ ΓΥΜΝΟ ΜΑΤΙ ΠΟΥ ΤΟ ΕΙΔΕ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΠΡΟΧΩΡΗΣΑΝ.ΒΕΒΑΙΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΚΑΙ ΒΑΘΥΤΕΡΗ ΕΚΤΟΜΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΦΟΡΑ.ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ.ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΘΑ ΑΦΗΣΩ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΣΕ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΜΟΥ.ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΕΝΑ ΠΑΙΔΑΚΙ 12 ΜΗΝΩΝ.ΤΗΝ ΕΜΠΙΣΤΕΥΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΑΛΛΙΩΣ ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΑΦΗΣΩ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ.ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΗΝ ΤΡΑΒΑΩ ΣΤΑ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΑ.

ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΔΩΣΩ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΣΤΟ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ.ΤΑ ΑΛΛΑ ΤΑ ΕΔΩΣΑ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΣΑ.ΧΑΡΗΚΑΝ ΠΟΛΥ ΟΙ ΝΟΣΟΚΟΜΕΣ.ΒΑΣΙΚΑ ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΠΑΙ ΠΟΛΛΑ ΠΑΡΑΤΗΜΕΝΑ ΝΙΝΑΚΙΑ ΚΑΙ ΜΕ ΠΟΝΕΣΕ Η ΚΑΡΔΙΑ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!ΑΝΤΕ ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΜΙΑ ΥΠΕΡΟΧΗ ΜΕΡΑ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρινα απο που το προμηθευτηκες το βιβλιο???

Θα το παρω σιγουρα πριν μας τρελανει η μικρη Κασσανδρα και γινει κακομαθημενο.... :( Ηδη αργησα αλλα νομιζα οτι μπορουσα να τη χειριστώ με αυτα που ηξερα.... :oops:

Ελενα καλοταξιδο το ομορφο ντιντι σας! (Ειναι και το αγαπημενο μου...)

Χαχα αντρες και αυτοκινητα...Μην το ψαχνεις... Ο δικος μου να δεις τι κανει πανω σε αυτο το θεμα.. Και ολο κανει χαζες αγορες και χανει πολλα λεφτα οταν τα ξαναπουλαει... :?

Ρανια να χαιρεσαι το ομορφοκοριτσο σου που εγινε ηδη 3 μηνων...!!!!! :ymapplause::ymparty::ymparty::ymparty:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΤΕ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΙΑ ΓΙΑΤΙ ΜΟΝΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΜΑΣ ΑΦΗΣΑΤΕ!!!!!

3 ΜΗΝΩΝ Η ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ!!!!! ΝΑ ΤΑ ΧΙΛΛΙΑΣΕΙ!!!!

ΠΟΛΛΥ ΚΑΛΑ ΚΗΝΙΣΗ ΣΥΜΠΑΘΕΡΑ ΜΠΡΑΒΟ ΓΙΑ ΤΑ ΡΟΥΧΑΚΙΑ!

ΜΑΡΙΝΑ ΘΑ ΕΡΧΟΜΑΙ ΣΕ ΕΣΕΝΑ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΓΙΑΤΙ ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ ΠΡΟΠΟΝΗΜΕΝΗ ΣΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ..... Κ ΕΓΩ ΘΑ ΚΑΑΑΑΑΘΟΜΑΙ :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΠΕΠΗ Ο ΝΙΝΙΤΣΟΣ ΤΙ ΛΕΕΙ ΚΛΟΤΣΑΕΙ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ.ΝΑΙ ΕΚΑΝΑ ΚΟΛΠΟΣΚΟΠΗΣΗ ΚΑΙ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΕΠΟΜΕΝΕΣ ΤΕΤΑΡΤΕΣ ΜΠΑΙΝΩ ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΟ.

καλή επιτυχία..κ εύχομαι να είναι το τελευταίο..

ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΘΑ ΑΦΗΣΩ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΣΕ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΜΟΥ.ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΕΝΑ ΠΑΙΔΑΚΙ 12 ΜΗΝΩΝ.ΤΗΝ ΕΜΠΙΣΤΕΥΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΑΛΛΙΩΣ ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΑΦΗΣΩ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ.ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΗΝ ΤΡΑΒΑΩ ΣΤΑ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΑ.

εννοείται ότι θα την αφήσεις...κ να μη στεναχωρηθείς καθόλου..μια χαρά θα είναι η μπουμπούκα σου!!

ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΔΩΣΩ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΣΤΟ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ.ΤΑ ΑΛΛΑ ΤΑ ΕΔΩΣΑ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΣΑ.ΧΑΡΗΚΑΝ ΠΟΛΥ ΟΙ ΝΟΣΟΚΟΜΕΣ.ΒΑΣΙΚΑ ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΠΑΙ ΠΟΛΛΑ ΠΑΡΑΤΗΜΕΝΑ ΝΙΝΑΚΙΑ ΚΑΙ ΜΕ ΠΟΝΕΣΕ Η ΚΑΡΔΙΑ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!

κ εγώ πήγα σήμερα παιδικές τροφές στο νοσοκομείο..κ πόνεσε η ψυχή μου...υπάρχει πολύ δυστυχία στον κόσμο κ πρέπει καθημερινά να μακαρίζουμε τις ζωές μας κ την τύχη μας...

Μαρινα απο που το προμηθευτηκες το βιβλιο???

Θα το παρω σιγουρα πριν μας τρελανει η μικρη Κασσανδρα και γινει κακομαθημενο.... :( Ηδη αργησα αλλα νομιζα οτι μπορουσα να τη χειριστώ με αυτα που ηξερα.... :oops:

το βιβλίο το παρήγγειλα από το amazon το καλοκαίρι..

μη στεναχωριέσαι πέπη μου...είναι φυσιολογικές οι αντιδράσεις της μικρής...απλά θέλει επιμονή από μέρους σας στη σωστή συμπεριφορά κ θα ακολουθήσει κ η μικρή..λίγο υπομονή ακόμα..

!ΜΑΡΙΝΑ ΘΑ ΕΡΧΟΜΑΙ ΣΕ ΕΣΕΝΑ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΓΙΑΤΙ ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ ΠΡΟΠΟΝΗΜΕΝΗ ΣΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ..... Κ ΕΓΩ ΘΑ ΚΑΑΑΑΑΘΟΜΑΙ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

και μετά ξύπνησες!!! χαχαχαχα!!!!! :lol::lol: εγώ ευχαρίστως θα κεράσω καφεδάκι κ εσπρεσσάκι αν γουστάρετε (όχι σαν εσάς τσιγγουναριά που κερνάτε περσινό κρασί ή ξύδι τοπ!!!!!!!) αλλά το τρέξιμο σας αφήνω να το χαρείτε μόνες σας!!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Δεν έχω κάτι στα υπ' όψιν να βοηθήσω. Έχετε απευθυνθεί και για κρατική υιοθεσία ή ψάχνετε αποκλειστικά ιδιωτική για υιοθεσία βρέφους; Για κρατική υιοθεσία αν δεν έχετε πρόβλημα με την ηλικία θα μπορέσετε πιο εύκολα να μεγαλώσετε την οικογένεια σας!  Εμείς με τον σύζυγο είχαμε κάνει όλες τις ενέργειες για κρατική υιοθεσία και είχαμε εγκριθεί.. ήταν σχετικά απλό σαν διαδικασία και μας είχαν ενημερώσει ότι σε 1 το πολύ 1,5 χρόνο θα γινόταν αντιστοιχία με παιδάκι αλλά είχαμε επιλέξει έως 8 ετών , δηλ δε ψάχναμε αποκλειστικά βρέφος γιατί έτσι θα ήταν πολύ δύσκολο.  Ο,τι κι αν αποφασίσετε εύχομαι ολόψυχα να σας έρθουν όλα όπως τα θέλετε και να μεγαλώσει η οικογένεια σας! Θεάρεστη πράξη η υιοθεσία.... Να είστε πάντα καλά! ❤️
    • Διαβασα διάφορα για το vback....είμαι προβληματισμένη σχετικά... Είναι γενικά λίγο risky και ο γιατρός πρέπει να είναι απόλυτα καταρτισμένος σε αυτό. Ο δικός μου δε το υποστηρίζει..  Ο άντρας μου ξυπνάει 4:30 το πρωί και φεύγει στις 5:15 από το σπίτι... Επιστρέφει κάθε μέρα σχεδόν γύρω στις 18:30... Δουλεύει και τα Σάββατα, ευτυχώς όμως λιγότερες ωρες... Οπότε καταλαβαίνετε όλη μέρα σχεδόν μόνη είμαι!  Έχει ξεκινήσει κι εμένα ο "μεθυσμένος" 🤣🤣🤣 να προσπαθεί να σταθεί μόνος του χωρίς να κρατιέται... Από τις πιο δύσκολες φάσεις θεωρώ όλο αυτό, θέλει μεγάλη προσοχή να μη χτυπήσουν.  Κάνει κι εσένα αρκετές αφυπνίσεις.... Ζητάει γάλα κάθε φορά;  Χθες άπλωσε τα χεράκια του και είπε μα-μα.... Δε ξέρω αν ήταν συνειδητο ή τυχαίο.... Εγώ πάντως έλιωσα στο κλαμμα από συγκίνηση... 💙☺️ 
    • Εγω εχτές πήρα τηλ μου είπαν πως θα μου δώσουν αυτοί από το μικροβιολογικό ενώ την προηγούμενη φορά που πήγα σε άλλο μικροβιολογικό το πήρα εγω  αν και την πρώτη φορά έκανα με 75γρ γλυκόζη τώρα ο καινούργιος γιατρός μου έδωσε τα 100 γρ 😕
    • Σ ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου.Ναι είχα παλινδρομη τον Ιανουάριο στην 8η εβδομάδα.Ευχομαι αυτή τη φορά να σταθώ τυχερή.
    • Το ξέρω ότι είναι πάρα πολύ νωρίς.Προσπαθω να απασχολω το μυαλό μου με άλλα πράγματα για να μην αναλύω τόσο αλλά δεν τα καταφέρνω πάντα και σήμερα είναι μια τέτοια μέρα.Σ ευχαριστώ πολύ για την εμψύχωση.❤️
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...