Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΑΜΙΑ ΑΠΟ ΝΑΟΥΣΑ Η ΒΕΡΟΙΑ?


Recommended Posts

ΚΑΛΟ ΤΑΞΙΔΙ ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ Κ ΠΟΛΛΕΣ ΣΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΝΑΙ?

ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΑΝ Κ ΔΕΝ ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ.....ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΣΤΗΝ ΝΑΟΥΣΑ!!!!!!

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟΥ ΠΑΤΗΣΑ ΤΟ DVD ΤΗΣ ΒΑΦΤΙΣΗΣ Κ ΕΧΕΙ ΧΕΣΤΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΧΑΡΑ ΤΟΥ!!!!!!!! ΒΡΗΚΑ ΛΥΣΗ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΔΟΥΛΕΙΕΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 880
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κοριτσια βοηθεια!!! Η πεθερα μου εστειλε 7 κιλα υπεροχους κουραμπιεδες και μελομακαρονα!!!!!!!

Τι να κανω?? Δεν πρεπει να τους φαω ολους!! Ελατε για συμπαρασταση...!!!! :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑ

ΚΟΥΡΙΕΡ ΕΧΕΤΕ????? ΣΤΕΙΛΕ ΚΑΝΑ ΚΟΥΡΑΜΠΙΕ ΓΙΑΤΙ ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΤΡΩΜΕ ΟΥΤΕ ΕΝΑΝ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: !!!!

ΕΤΟΙΜΑΖΟΜΑΣΤΕ ΠΥΡΕΤΟΔΟΣ ΓΙΑ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ! ΓΙΑ ΤΗΝ ΓΙΟΡΤΟΥΛΑ ΜΑΣ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια!!!!!!!

τι κάνετε;;; σας έχασα..αλλά εδώ κοντεύω να χάσω κ τον ευατό μου...μέσα σε τόννους χαρτιών κ πάκους φακέλλων!!!! :twisted::twisted: που θα πάει...θα τελειώσει κ το μαρτύριο τούτο!!! :cry::cry:

Ευτυχώς που πρωί - πρωί είδα την ευχή ενός κάτασπρού -με υπέροχα αμυγδαλωτά ματάκια κ στρουμπουλά μαγουλάκια αή βασίλη κ μας ανέβηκε η διάθεση !!!! ευχαριστούμε κ τη μαμά του κ.άη λαλιλη (που λεει κ το εβελίνι) που μας θυμήθηκε-θενκ γιου ελενακιιιιιιιι!!!

οι υπόλοιπες που είστε????///

Φαντάζομαι η Ράννια κατευθύνεται προς νάουσα..κ εσύ πεπάκι (κατά το παπάκι...καταλαβαίνεις!!!)????

η μικρή κασσάνδρα;;; έμεινε κανάς κουραμπιές ή προφασιζόμενη την εγκυμοσύνη τσάκισες κ το πιάτο???????

Δεν ξέρω αν θα μπορέσω να ξαναμπώ μέχρι τη Δευτέρα... γι αυτό να ευχηθώ σε όλες σας..

καλές γιορτές, να περάσετε μαγικές στιγμές με τα μικρά σας αγγελουδάκια-αγιο βασιλάκια κ να χαρείτε τις οικογένειές σας!!! Ιδιαίτερα χρόνια πολλά κ καλά στον Χρηστάκη που θα γιορτάσει φέτος κ την πρώτη του γιορτούλα!!!

Μια μεγάλη αγκαλιά από εμένα κ το εβελίνι!!!!!!

υγ.Πέπη αν κανονίσετε για καφεδάκι με τη Ράννια πάρε ένα τλφ..που ξέρεις μπορεί κ να έρθω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΦΤΑΣΑ ΝΑΟΥΣΑ!!ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΣΤΑ ΠΑΤΡΙΑ ΕΔΑΦΗ!!!ΚΑΡΔΙΤΣΑ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ.ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΔΩ.ΑΥΡΙΟ ΕΧΕΙ ΕΞΟΔΟ ΟΛΗ ΜΕΡΑ.ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ.ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KAΛΩΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ!!!!!!ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΚΟΙΤΑ ΝΑ ΜΗΝ ΧΟΡΤΑΣΕΙΣ ΤΗΝ ΝΑΟΥΣΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΕ ΞΑΝΑΔΟΥΜΕ ΣΥΝΤΟΜΑ!!!!

ΤΩΡΑ ΜΟΛΙΣ ΕΚΑΤΣΑ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΤΡΕΧΩ ΓΙΑ ΕΤΟΙΜΑΣΙΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΟ ΤΡΑΠΕΖΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΓΙΟΡΤΟΥΛΑ ΜΑΣ!!!!

ΜΑΡΙΝΑ Η ΜΑΜΑ ΤΟΥ ΑΙ ΛΑΛΙΛΗ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΕΙ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΟΥ ΛΟΓΙΑ!!! ΤΟ ΙΔΙΟ Κ ΣΕΝΑ ΠΕΠΙ.....ΚΑΙ ΤΑ ΔΩΡΑΚΙΑ ΘΑ ΣΑΣ ΤΑ ΦΕΡΟΥΜΕ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΣΤΟΛΗ(ΝΑΙ ΠΗΡΑΜΕ Κ ΑΛΛΗ) :lol::lol::lol: !!!!

ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΜΠΕΝΩ ΑΥΡΙΟ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΣΑΣ ΛΕΩ ΑΠΟ ΤΩΡΑ..

ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ Κ ΧΑΡΟΥΜΕΝΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ(ΑΥΤΟ ΕΧΕΙ ΣΗΜΑΣΙΑ ΓΙΑ ΜΑΣ ΠΛΕΟΝ)!!

ΣΑΣ ΦΙΛΩΩΩΩΩΩΩ Κ ΣΑΣ ΑΓΑΠΩΩΩΩΩΩΩ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΝΑ ΧΑΙΡΟΜΑΣΤΕ ΤΟΝ ΧΡΗΣΤΟ ΜΑΣ!!!ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΟΣ ΚΑΙ ΤΥΧΕΡΟΣ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΤΟΥ ΝΑ ΕΧΕΙ ΜΟΝΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΕΣ ΕΚΠΛΗΞΕΙΣ.ΚΑΙ ΕΛΕΝΑ ΜΑΡΙΝΑ ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΗΠΙΑ ΚΑΦΕ ΜΕ ΤΗΝ ΠΕΠΗ!!!ΔΕΝ ΕΙΧΑΜΕ ΚΑΝΟΝΙΣΕΙ ΒΡΕΘΗΚΑΜΕ ΚΑΤΑ ΤΥΧΗ.ΗΤΑΝ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ!!!ΘΑΒΑΛΩ ΚΑΙ ΦΩΤΟ.ΑΝΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ ΚΑΙ ΟΛΕΣ ΜΑΖΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ!!!!Η ΠΕΠΗ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΟΧΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ!!!ΣΑΣ ΦΙΛΩΩΩΩΩΩ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα!! Χρονια Πολλα σε όλες!!!!

Ελενακι χρονια πολλα για το Χρηστακο σου !!!

Πως περασατε χθες?? Πως ηταν η πρωτη γιορτουλα του ομορφου μικρουλη???Φανταζομαι χαρες!!!!

Και οπως διαβασατε χθες συναντηθηκα με τη Ρανια!!!!! Ουτε ραντεβου να ειχαμε !!! Δηλαδη ηταν οντως απιστευτο!!! :D:D

Ημουν ετοιμη να παω και να πω " Εισαι η Ρανια??" Ευτυχως που με γνωρισε και η Ρανια γιατι ντρεπομουν... :):oops:

Λοιπον Ελενα εισαι πολυ τυχερη !! Η συμπεθερα σου ειναι σουπερ!!! Τοσο γλυκια και ευχαριστη!!! Φανταστικη!! Γι' αυτο προσεχε την !!....θα κανω κι εγω γιο και θα εχεις ανταγωνισμο.... :D:D

Το μονο κακο ειναι οτι δεν καταφεραμε να δουμε την μικρουλα...Κοιμοταν οση ωρα μειναμε και ηταν και κουκουλωμενη. Μονο μια μυτουλα ειδαμε και τα χειλακια ;);)

Μαρινα μου πως εισαι? Πως περασες με τα πεθερικα?? Θα ερθουν και καλυτερες μερες.... ;) Πλησιαζουν.....

Σε περιμενουμε να ερθεις !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KORITSARES MOY.......... :D ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΑ! ΣΕ ΣΑΣ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ΣΑΣ!!!!

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΧΡΗΣΤΑΚΟ ΜΟΥ!!!! ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΠΟΛΛΥ ΩΡΑΙΑ ΤΟ ΓΙΟΡΤΑΣΑΜΕ ΜΑΣΑΜΕ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ 50 ΑΡΙΑ ΔΩΡΑ ΓΙΑΤΙ ΟΛΟΙ ΜΑΣ ΦΕΡΝΑΝ ΑΠΟ 2-3! Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΕΙ ΧΑΖΕΨΕΙ ΑΠΟ ΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΜΕ ΠΟΙΟ ΝΑ ΠΡΟΤΟ ΠΑΙΞΕΙ!! ΤΟΥΣ ΧΑΖΕΨΕ ΟΛΟΥΣ ΜΕ ΤΑ ΤΣΑΛΙΜΙΑ ΤΟΥ :lol::lol::lol: ΧΟΡΕΥΕ ...ΕΚΕΝΕ ΜΑΤΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ....ΓΕΝΙΚΑ ΤΟΝ ΕΠΟΙΑΣΕ ΜΙΑ ΤΡΕΛΛΑ!!!!

ΧΤΕΣ ΠΗΡΕ ΜΙΑ ΓΕΥΣΗ Κ ΑΠΟ ΨΗΤΑ :lol::lol::lol: ΤΟΝ ΕΒΑΛΑ ΛΙΓΟ ΖΟΥΜΑΚΙ ΣΤΑ ΧΕΙΛΑΚΙΑ ΤΟΥ Κ ΜΟΛΙΣ ΤΟ ΕΓΛΥΨΕ ΟΡΜΗΞΕ ΠΗΡΕ ΕΝ ΠΑΊΔΑΚΙ Κ ΤΟ ΒΑΛΕ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ Κ ΤΟ ΕΓΛΥΦΕ!!!! ΠΕΘΑΝΑΜΕ ΣΤΟ ΓΕΛΙΟ :lol: Κ ΤΡΑΒΟΥΣΑΜΕ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ....ΕΙΧΕ ΜΙΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΗ........ :? Κ ΜΕΤΑ ΔΕΝ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΦΑΕΙ ΤΑ ΛΑΧΑΝΙΚΑ ΤΟΥ :shock:

ΕΣΕΙΣ ΠΩΣ ΠΕΡΑΣΑΤΕ!!!!! ΑΚΟΥΩ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΠΑΡΕΟΥΛΑ ΚΑΙ ΖΗΛΕΥΩ!!!! :cry: Κ ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΠΟΛΛΥ ΝΑ ΣΑΣ ΓΝΩΡΙΣΩ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!! ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΣΗΚΩΘΗΚΑΤΕ ΝΑ ΡΘΕΙΤΕ ΣΤΗΝ ΓΙΟΡΤΟΥΛΑ ΜΑΣ????

ΠΕΠΗ ΜΑΚΡΙΑ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΣΑΣ ΑΠΟ ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ Κ ΝΥΦΗ ΓΙΑΤΙ ΕΜΕΙΣ ΑΡΧΙΣΑΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΝΤΑΑΑΑΑ [smilie=violent1.gif] [smilie=whip2.gif]:lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κουκλίτσες!! χαίρομαι που περάσατε όλες καλά...

Και φοβερή σύμπτωση το καφεδάκι αλλά σούπερ ε????????

Εμείς πώς περάσαμε...

΄τελεια... :twisted::twisted: η πεθερά μου έδωσε το γνωστο ρεσιτάλ....

το παιδί είναι αδύνατο - δεν το ταίζω σωστά

το παιδί έφαγε πολύ - θα σου κάνει εμετό, μην το ταίζεις τόσο

το παιδί είναι ελαφρά ντυμένο - θα κρυώσει κ θα ανεβάσει πυρετό (είχε 20 βαθμούς έξω κ φορούσε μπουφάν κ κασκόλ!!!)

το παιδί διψάει - κ δεν το δίνεις νερό (κάθε 2 λεπτά με το ρολόι αυτό - λες κ το παιδί δεν ξέρει να ζητάει νερό αν το θέλει :twisted: )

το παιδί ζητάει συνέχει εσένα - την έχεις κάνει μαμάκια

το παιδί δεν μας ξέρει - εσύ φταίς που δεν μας το φέρνεις

το παιδί δεν έρχεται αγκαλιά μου - εσύ του είπες να μην έρχεται?????????? :twisted::twisted:

το παιδί κοιμάται νωρίς το βραδυ - θα το αποβλακώσεις από τον πολύ ύπνο

το παιδί ακόμα φοράει πάμπερς? - εγώ αν το είχα θα τα είχε κόψει εδώ κ μήνεεεεεεεεεες

το αποκορύφωμα?????????

πήρε δώρο στη μικρή ένα τεράστιο κουτί γεμάτο όπλα, νεροπίστολα, σπαθιά κλπ κλπ τέτοια παιχνίδια....ήθελε αγόρι..;δεν ξέρει τι της γίνεται; είναι δυνατόν να δώσω στη μικρή να παίζει με όπλα...; τι να πω...; σιώπησα απλά....

και τοοοοοοοοοοοοοοοοσα ακόμα που δεν τα γράφω να μην τα σκέφτομαι κ κοκκινίζω αν σας πω ποσες φορές μου ήρθε να την τουφεκίσω με τα όπλα που πήρε δώρο στη μικρή....

άντε κορίτσια κ του χρόνου....να είμαστε καλά να ΜΗΝ ξαναπάμε!!!!!!!!!!!!!!!

φιλάκιααααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:ΜΑΡΙΝΑ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΤΗΣ ΕΥΧΗΘΙΚΕΣ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ??????

ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΠΕΣ ΓΙΑ ΝΕΡΟ..... ΡΕ ΕΣΥ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΠΙΝΕΙ ΟΥΤΕ ΝΕΡΟ ΟΥΤΕ ΤΣΑΙ. ΠΙΝΕΙ 30 ΜΛ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΜΟΝΟ Κ ΑΥΤΟ ΜΕ ΓΚΡΙΝΙΑ! ΤΙ ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΝΩ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!

της ευχήθηκα..πώς δεν της ευχήθηκα!! κ μου απάντησε....

θελετε να ζήσω πολλά χρόνια για να με παιδεύετε ε?????????? ε τι να πεις μετά από αυτό;;; :lol::lol::lol:

Ευτυχώς την βλέπω μόνο λίγες μέρες το χρόνο...κ έχουμε αποφασίσει αυτές τις μέρες να είμαι κουφή κ μουγγή χάριν της αρμονικής συμβίωσης της οικογένειας...

Η πίεση μου βέβαια φτάνει τα 1000!!!! αλλά με 2 λεξοτανίλ γίνομαι τούρμπο :lol::lol::lol:

πρωτοχρονιά τι θα κάνετε;

εγώ θα κάνω τραπέζι περίπου 15 και 2 εμείς 17 άτομα σπίτι μου...βέβαια να δούμε πώς θα κοιμηθεί η εβ...αλλά ίσως να είναι τελικά το πρώτο της ξενύχτι...ίδωμεν!!

το πολύ πολύ να της δώσω κ αυτής κανένα ποτηράκι κρασί να πέσει τ'ανάσκελα!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!ΓΥΡΙΣΑ ΣΠΙΤΙ :(:( ΑΛΛΑ ΠΑΡΑΠΟΝΟ ΔΕΝ ΕΧΩ.ΠΕΡΑΣΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ.Χ ΜΑΡΙΝΑ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΕΘΕΡΑ!!!!Ο ΕΞΟΛΟΘΡΕΥΤΗΣ ΕΙΝΑΙ!!!!!ΚΟΥΡΑΓΙΟ.ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΟΜΟΡΦΑ ΣΤΗΝ ΓΙΟΡΤΗ ΕΤΣΙ??

ΠΕΠΗ ΜΟΥ ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΚΑΠΝΙΖΑΝ ΣΤΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ!!ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΣΑΣ ΕΠΙΣΚΕΦΤΟΥΜΕ!!!ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ...ΚΑΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΣΑΣ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΩ ΤΗΝ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΜΑΣ!!!!040.JPG[/attachment:1zhutr82]

post-12074-13873935919471_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και για του λογου το αληθες να και η φωτο !!!!!

Χιχιχι!!!!!

Καλα Μαρινα που την βρηκες τετοια πεθερα???Απαπα...

Δεν λες παλι καλα που ειναι μακρια......

Εεε ποσες φορες θα την δειτε το χρονο...??

(Ελπιζω ελαχιστες..)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κούκλες είστε κ οι 2!!!

αλλά λίγο πιο κάτω να δούμε κοιλίτσα δεν πήρες βρε ράννια!!!!!!!!!!!!

Πέπη μου την είχαν σε προσφορά την πεθερούλα μου στον Μαρινόπουλο, στις 2 η μία δώρο κ είπαμε να μη χάσουμε την ευκαιρία... :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χμ... Μαρινα αυτο το θεμα με το βραδυ της Πρωτοχρονιας με απασχολει κι εμενα...

Ετσι λεμε να την κοιμησω και να βγουμε εξω στην αυλη να κανουμε θορυβο κτλ...

Τι αλλο να κανουμε??? :? Τοσους μηνες προσπαθουμε να στρωσουμε τον υπνο της.. Ασε που αν ηταν στο χερι μου το βραδυ της Πρωτοχρονιας..θα κοιμομουν ... :oops: με τετοια κουραση.... :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααααχχχχχχχ ναι Πέπη...πολύ ωραία ιδέα!!!

να βγείτε στην αυλή, να αρπάξεις κ κανά κρύωμα κ να έχεις να ανησυχείς κ για άλλα μετά!!!!

λες να μην κοιμηθούν οι κωκόνες μας ε....?

ουφφφφφφφφφφ θα δούμε.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol:

geia sas ΟΜΟΡΦΕΣ !!!! ΕΙΣΤΑ ΚΟΥΚΛΙΤΣΕΣ Κ ΟΙ ΔΥΟ!!! ΖΗΛΕΥΩ! ΘΕΛΩ Κ ΕΓΩ!!! [smilie=sad2.gif][smilie=sad2.gif][smilie=sad2.gif][smilie=sad2.gif][smilie=sad2.gif][smilie=sad2.gif][smilie=sad2.gif][smilie=sad2.gif][smilie=sad11.gif]

ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑ ΑΛΛΑ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΤΗΝ ΒΓΑΛΟΥΜΕ ΜΟΝΑΧΙΚΑ ΟΙ 3 ΜΑΣ! Ο ΜΙΚΡΟΣ ΚΟΙΜΑΤΕ ΑΠΟ ΤΙΣ 9 ΚΑΙ ΘΑ ΤΟΝ ΞΥΠΝΗΣΩ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΕΝΕ ΦΙΛΙ Κ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ!

ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΕΦΥΓΕΣ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λετε να μην ειναι καλη ιδεα??? :D:D

Βρε δεν εννοω ολη την ωρα εξω....Εννοω κανα μισαωρο ..... :?

Θα δουμε...

Ελενα το καλυτερο θα κανετε που θα ειστε οι 3 σας!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΕΣ ΕΙΝΑΙ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ!!!!! Κ ΕΙΔΙΚΑ ΤΙΣ ΠΡΩΤΕΣ ΜΑΣ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΙΣ ΓΙΟΡΤΑΣΟΥΜΕ ΜΟΝΟΙ ΜΑΣ ΜΕ ΑΓΚΑΛΙΤΣΕΣ ΦΙΛΑΚΙΑ ΧΑΔΑΚΙΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΝΤΡΕΣ ΜΟΥ ;) ΣΤΟ ΦΙΝΑΛΕ ΦΙΝΑΛΕ ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΑ ΜΕΓΑΛΑ ΡΕΒΕΓΙΟΝ ΤΙΣ ΕΞΟΔΟΥΣ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΠΡΩΙ Κ ΟΛΑ ΑΤΑ ΑΛΛΑ!!!! ΜΑΛΛΟΝ ΜΕ ΑΛΑΞΕ ΠΟΛΛΥ Η ΜΗΤΡΟΤΗΤΑ :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ!!!ΑΧ ΕΛΕΝΑ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΜΟΝΟΙ ΜΑΣ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΛΥ!!!ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΒΓΗΚΑ ΕΞΩ,ΚΑΙ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΗΤΑΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΤΗΝ ΝΥΦΗ ΟΥ!!!ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΛΕΙΨΕΙ ΤΟ ΕΞΩ ΑΛΛΑ ΤΕΛΙΚΑ ΟΧΙ.ΙΣΩΣ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΕΝΑ ΖΕΥΓΑΡΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΜΕ ΧΑΡΤΙΑ.

ΚΑΛΕ Η ΜΙΚΡΗ ΔΕΝ ΧΟΡΤΑΙΝΕΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΠΕΙΝΑΕΙ!!!ΤΩΡΑ ΤΡΩΕΙ 210ΜΛ ΑΝΑ 4 ΩΡΕΣ!!ΑΧΧΧΧ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΧΟΝΤΡΗ!!!!!! :?:?

ΠΕΠΗ ΜΑΡΙΝΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ????ΕΠΙΑΣΑΝ ΠΑΛΙ ΤΑ ΚΡΥΑ ΕΚΕΙ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!:!!!

ΚΑΛΕ ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΕΜΟΙΑΣΕ ΤΟΥ ΓΑΜΠΡΟΥ! ΕΜΕΙΣ ΤΡΩΓΑΜΕ 240 ΜΛ!!!! ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΤΟΥ ΔΙΝΑ ΘΑ ΤΟ ΤΡΩΓΕ!

Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΠΑΝΤΑ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΟΤΙ ΓΙΑΝΑ ΔΕΙΞΕΙ ΟΤΙ ΧΟΡΤΑΣΕ ΠΡΕΠΕΙ ΠΑΝΤΑ ΝΑ ΑΦΗΝΕΙ ΓΑΛΑ ΣΤΟ ΜΠΟΥΚΑΛΙ!!! ΕΓΩ ΚΑΙ 1 ΛΙΤΡΟ ΝΑ ΤΟΥ ΔΙΝΑ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΑΦΗΝΕ Ο ΛΑΙΜΑΡΓΟΣ!!!!!!

ΕΞΑΛΟΥ ΑΝ ΔΕΝ ΤΑΙΡΙΑΖΑΜΕ ΘΑ ΣΥΜΠΕΘΕΡΙΑΖΑΜΕ?????? :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλες!!

χάθηκα λίγο..αλλά άσχημα δυστυχώς τα νέα μας...

ο παππούς μου έπεσε σε κώμα..κ περιμένουμε να "φύγει"...

το μόνο που εύχομαι είναι να μην πονάει κ να μην ταλαιπωρείται....

τέλος πάντων να μη σας μαυρίζω κ εσάς...

εύχομαι καλή χρονιά να έχουμε όλες...να χαιρόμαστε τα μικρά μας αγγελουδάκια κ στη Πέπη να υποδεχτεί με το καλό τον γιόκα της...

Υγεία κορίτσια..όλα τα άλλα διορθώνονται...(σαν την γιαγια μου ακούγομαι... :oops: ) αλλά αυτό είναι τελικά το σημαντικότερο...

Σας φιλώ όλες κ καλά να περάσετε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ!!!ΜΑΡΙΝΑ ΛΥΠΑΜΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΠΠΟΥ ΣΟΥ!!

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΡΟΔΙΝΑ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΩΡΕΣ.ΠΕΠΗ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ!!!ΜΑΡΙΝΑ ΕΛΕΝΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΓΙΑ ΕΣΑΣ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ΣΑΣ.ΣΑΣ ΦΙΛΩ...ΤΑ ΛΕΜΕ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ.ΕΤΟΙΜΑΖΩ ΤΡΑΠΕΖΙ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΙ ΕΧΟΥΜΕ ΜΑΓΕΙΡΕΜΑΤΑ!!!

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟ ΝΕΟ ΕΤΟΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...