Μετάβαση σε περιεχόμενο

TO ΣΤΕΚΙ ΜΑΣ.....ΜΕ ΑΓΑΠΗ.....No3


Recommended Posts

mirlitsa έγραψε:

ΖΕΝΙΑ έγραψε:

Ευγενία, τα ίδια και χειρότερα κάνω εγώ εδώ μέσα.

Δεν φαντάζεσαι τι μου λένε να κάνω...ακόμα και καθαριότητα, άσε μεγάλη ιστορία και αν αρχίσω να λέω θα με πάρει πολύ από κάτω και δεν λέει!!! :(:(:angry:[/quote:1i7xe787]

Α τέτοια δεν έχω..πολους καφέδες όμως...δε κάνω δουλειά άλλη..οτι πιασω μισο το αφηνω.Αντε να βρεθουμε να τα πουμε να ηρεμησουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 976
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΖΕΝΙΑ έγραψε:

Α τέτοια δεν έχω..πολους καφέδες όμως...δε κάνω δουλειά άλλη..οτι πιασω μισο το αφηνω.Αντε να βρεθουμε να τα πουμε να ηρεμησουμε

:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mirlitsa έγραψε:

ΖΕΝΙΑ έγραψε:

:(:(:([/quote:ewntqvbm]

ελα βρε ασπασάκι μη πέφτεις...Γράψτους λίγο..Γαμωτο,τους έχουμε και ανάγκη..αι σιχτιρ τωρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mirlitsa έγραψε:

Εννοείται... τέλος όμως για αυτούς!!!!

Δεν θα μιζεριάσουμε συζητώντας γι αυτούς. ;)

Δεκτόν το αίτημα.Για πες τώρα καμιά ιδέα..Έχουμε στις 23 επέτειο..και ως άνθρωπος χωρίς φαντασία δε ξέρω τι να πάρω δώρο...Για ρίξε ιδέες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΖΕΝΙΑ έγραψε:

Δεκτόν το αίτημα.Για πες τώρα καμιά ιδέα..Έχουμε στις 23 επέτειο..και ως άνθρωπος χωρίς φαντασία δε ξέρω τι να πάρω δώρο...Για ρίξε ιδέες

Θα μορούσες κάτι πρακτικό να πάρεις....π.χ ρούχο ή μαγιω, εεεεε καπνίζει?

Αν ναι μπορείς να πάρεις έναν αναπτήρα zibbo και να σου γράψουν πάνω κάτι όμορφο .....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mirlitsa έγραψε:

ΖΕΝΙΑ έγραψε:

Θα μορούσες κάτι πρακτικό να πάρεις....π.χ ρούχο ή μαγιω, εεεεε καπνίζει?

Αν ναι μπορείς να πάρεις έναν αναπτήρα zibbo και να σου γράψουν πάνω κάτι όμορφο .....[/quote:utqzoz6z]

βαρεθηκα τα πρακτικα,ολο εκει καταληγω γιατι δεν μου ερχεται κατι αλλο.Καπνιζει μονο πουρο,και εχει ολα τα τσιμπραγκαλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!!!η Γωγω θα ειναι με τον αντρουλη τωρα!θα εχει βαλει και τις μασκες της θα ειναι φρεσκαδουρα!!! :kiss: Ασπαααα τι νεα?δροσizei aπο αυριο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κου-κου!!!! :woohoo: :woohoo:

Να 'μαι κι εγώ! Τι κάνεις kimonaki??? Δροσίζει αύριο και την κάνουμε για Ερέτρια...όχι θα κάτσω να σκάσω εδώ. :P

Κατά τα άλλα εδώ....σπίτι αγκαλιά με το a/c.

Εσύ, τι νέα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εγω στο αιρ κοντισιον μεσα στο σπιτι,που να πας με τετοια ζεστη?σημερα δεν πηγαμε για μπανιο,με ποναει τρομερα η μεση!και να φανταστεις περιμενω την αλλη τεταρτη!αχ θεε μου ολα με πονανε ...στραβογερασα! :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mirlitsa έγραψε:

Πολύ καλημέρα σας!!! :)

Ξυπνήστεεεεεεε ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ σήμερα!!!! :woohoo: :woohoo:

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχχα αντε αντε να πιουμε καφεδια

χαχαχχαα

ευχομαι μονο σημερα να ειναι μια οοοοοοομορφη ημερα

κ οχι σαν την χθεσινη ...τεσπα τα νεα σας?????//

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα νεύρα μου τα χάπια μου και ένα ταξί να φύγω...ΤΩΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ....Πρωι πρωι θα μου πεις γκρινιαζεις αλλά τι να κάνω????Υπομονή...

Μπουγατσάκι τι κάνεις ?το μπουγατσομωρό καλά??

Ασπασάκι μου???Πως είσαι???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχχαχα ζενιαααααααααα ετσι ημουν χθες αλλα ΠΟΛΥΥΥΥΥΥΥΥ ΧΕΙΡΟΟΟΟΟΤΕΡΑ

χαχαχαχαχχ αλλα εγω το εκανα κ στην πραξη ...δ πηρα βεβαια ταξι ..αλλα τον ανδρα μου κ ηρθε κ με πηρε απο δω

το νινακι μου σημερα πιστευω καλυτερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δε θα μιζεριασω τη σελιδα!!!! θα ηρεμησω.Απλά το πράγμα όσο πάει και χειροτερεύει και πολύ γκρίνια,πολλά ωεύρα...Ούτε ξέρω αν θα έχουμε δουλειά αύριο(που λέει ο λόγος)Μιζεριάζω....ΣΤΟΠ.Ειναι παρασκευη εχουμε να πάμε σρ party ολα οκ!!!!Ο τζουτζούκος μου κουρεύτηκε και είναι σα καπουτσίνος!!!!!!! :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mirlitsa έγραψε:

Έλα βρε και ότι ήθελα να σε ρωτήσω για τον μικρό...τελικά είναι καλά δεν του έδωσες αντιβίωση???

OXI OXI!!Την ημέρα που μιλήσαμε και είχα αγχωθεί έκανε 37,5 το απογευμα,δε του εδωσα τιποτα και μετα τελος.δεν ξαναανεβασε.οποτε γλυτωσαμε και αντιβιωση ευτυχως!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια μου! :cheer:

τι μου κανετε?

υπομονη,παρασκευη σημερα και μετα ξεκουραση και χαλαρωση οσο μπορειτε.

εγω ειμαι παρα παρα παρα πολυ πολυ χαρουμενη,γιατι,ναι,ναι ηρθε ο αντρουλης μου...δεν τον χορταινω..το βραδυ οταν εκεινος κοιμοταν εγω καθομουν και τον κοιτουσα. :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: σε λιγο θα βγουμε για ψωνια,και μπηκα να σας πω την καλημερα μου.. :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γωγακι έγραψε:

καλημερα κοριτσακια μου! :cheer:

τι μου κανετε?

υπομονη,παρασκευη σημερα και μετα ξεκουραση και χαλαρωση οσο μπορειτε.

εγω ειμαι παρα παρα παρα πολυ πολυ χαρουμενη,γιατι,ναι,ναι ηρθε ο αντρουλης μου...δεν τον χορταινω..το βραδυ οταν εκεινος κοιμοταν εγω καθομουν και τον κοιτουσα. :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: σε λιγο θα βγουμε για ψωνια,και μπηκα να σας πω την καλημερα μου.. :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Καλώς τη χαρούμενη Γωγούλα!!!Άντε άντε τυχερούλα!!!!Κοίτα να τον ξεζουμίσεις!!!!καλά ψώνια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...