Μετάβαση σε περιεχόμενο

TO ΣΤΕΚΙ ΜΑΣ.....ΜΕ ΑΓΑΠΗ.....No3


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 976
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΑΧΧΧ ΕΠΗΞΑ ΣΗΜΕΡΑ και ζεστενομαι πολυ.τωρα κανω κατι τελευταιεσ χαζομαρουλες και σε κανενα μισαωρο παω σπιτι μου.Εσυ κοριτσακι εκανες τις δουλιτσες σου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε βρε ζενια υπομονη,κοντευεις..

να πας σπιτακι σου να ηρεμησεις..

εμενα μου εμεινε ποτισμα και πλυσιμο αυλης τα οποια θα τα κανω αφου πεσει ο ηλιος...και σε καμια ωριτσα θα βγω να πλυνω και το αυτοκινητο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γωγακι έγραψε:

αντε βρε ζενια υπομονη,κοντευεις..

να πας σπιτακι σου να ηρεμησεις..

εμενα μου εμεινε ποτισμα και πλυσιμο αυλης τα οποια θα τα κανω αφου πεσει ο ηλιος...και σε καμια ωριτσα θα βγω να πλυνω και το αυτοκινητο.

πότισμα και πλύσιμο αυλής κάντα το βράδυ,είναι πολύ ωραία με τη δροσιά να πλατσουρίζεεις.Τώρα για το τουτού βγες κατα τις 5-5.30 να τελειωνει και αυτο και μετα κανε κουρα ομορφιας!!!!!! :kiss::kiss::P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγω το επλυνες?μεσανατολικο εγινε σημερα η Πορσε σου! :laugh: εμεις γυρισαμε απο θαλασσα και ο μικρος εχει γεμισει σπυρακια παλι!το ιδιο και περσι! θα του βαλω τις κρεμες που μου ειχε δωσει ο δερματολογος και βλεπουμε.αντε ναρθει ο αντρουλης γιατι μας περιμενει και η ταβερνουλα διπλα στην θαλασσιτσα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά είναι...παίζουν στο δωμάτιο και τώρα πάω να τους κόψω καρπουζάκι!!!

Είμαστε όλοι κλεισμένοι σπίτι με το a/c, δεν το κουνάμε ρούπι!!! :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα παιδιά έτσι κι αλλιώς θα ξεκινήσουν από βδομάδα τις διακοπές.

Για να ξεκουραστεί και λίγο η μαμά μου, θα τα στέλνω εν αλλάξας διακοπές και θα έρθει η πεθερά μου να κρατάει το άλλο.

Το Σαβ/κο θα πάμε Ερέτρια. Άδεια θα πάρω μια εβδομάδα τον Ιούλιο, προς τα τέλη και 2 τον Αύγουστο, κοντά στον Δεκαπενταύγουστο που γιορτάζει και η κόρη μου. Λογικά στην Ερέτρια θα την περάσουμε την άδεια μας. Θα τριγυρνάμε γενικότερα στην Εύβοια!!! Καλά θα είναι, άλλωστε με 2 παιδιά που αλλού μπορούμε να πάμε χωρίς ταλαιπωρία?

Εσείς?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμεις θα παμε τελη Ιουλη με το σκαφος οπως περσι!ειναι ωραια μαρεσει παρολο στην αρχη κρατουσα επιφυλαξεις!οσο για προορισμο θα δουμε οπου μας αρεσει!παω βολτουλα!φιλια! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια καλησπερα!

μολις εκατσα...ειμαι πεθαμενη...

με κουρασε ναι, ναι ανθη μου, το πλυσιμο της πορσε :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: αλλαααα....το εκανα κουκλα.λαμπει και μοσχομυριζει μεσα.. :P

τι λετε για διακοπουλες?

ασπα εμεις 19 ιουλιου παμε βορεια ευβοια στον ΝΕΟ ΠΥΡΓΟ μεχρι τελος του μηνα..αντε να φυγουμε κοριτσια να περασουμε τελεια να ηρεμησουμε και να χαλαρωσουμε.. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου, είστε καλά????

Άλλη μια μέρα θα ψηθούμε και μετά θα δροσίσει....λένε, για να δούμε!!! :laugh: :laugh:

Άντε για ξυπνήστε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βο jiorno και απο μενα!!!Λιώνουμε λιώνουμε???Ασπασάκι τι κάνεις?Κατερινάκι μου καλά?Να κάτσεις στο σπίτι και να μην κουνηθείς παρά μόνο για τα απαραίτητα.Παιδάκια όπως ξέρετε την άλλη Παρασκευή θα πήγαινε ο μικρούλης μου Κατερίνη με τους γονείς μου.Χθες πήγα σπίτι και βρήκα τη μαμά μου σε χάλια κατάσταση λόγω ζέστης(την έχουμε πάει ουκ ολίγες φορές στο νοσοκομείο)και τελικά τους λέω Δευτέρα φεύγετε.Δεν είναι κρίμα να την κρατάω εδώ?Θα πάει και ο μικρούλης να κάνει κανένα μπάνιο.Αλλά μου λείπει ήδη.....Θα είναι περίεργη φάση ή θα χαλαρώσουμε με τον αντρούλη μου??? :dry::dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια.. :)

καλημερα ασπακι,τι κανεις?

καλημερα κατερινακι,πως τα πας με τη ζεστη που εχεις και τον μπεμπη στην κοιλιτσα?

πω πω απο τωρα και εχει ηδη αρχισει η ζεστη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γωγακι έγραψε:

καλημερα κοριτσια.. :)

καλημερα ασπακι,τι κανεις?

καλημερα κατερινακι,πως τα πας με τη ζεστη που εχεις και τον μπεμπη στην κοιλιτσα?

πω πω απο τωρα και εχει ηδη αρχισει η ζεστη..

Καλώς την την πέρδικα.Πότε έρχεται ο άντρας σου????Έκανες κούρα που είπαμε???? :P:P Όλα έτοιμα????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα ζενια μου! καλα θα κανεις να στειλεις τον μικρουλη διακοπες..

σιγουρα θα σου λειπει,δεν το συζητω,κι απο την αλλη ναι θα εισαι χαλαρη και πιο ξεκουραστη.θα το ζησεις και θα μας πεις,γιατι και γω το ειχα βιωσει και την 1η φορα δεν αντεχα και ηθελα να παω να τα παρω απο τη μαμα μου στη λαμια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Γωγάκι, τελείωσες τις δουλίτσες σου??? Σήμερα έρχετε ο καλός σου εεε??? ;)

Ζένια μου σίγουρα θα σας λείψει ο μικρούλης αλλά θα περάσετε κι εσείς καλά εδώ μόνοι σας, και φυσικά ο μικρός καλύτερα!!! Θα κάνει και τα μπανάκια του, θα καλοπεράσει ο καημενούλης απ' ότι να έμενε κλεισμένος σε ένα διαμέρισμα στην Αθήνα. B)

Η πρώτη φορά είναι δύσκολη, μετά θα το συνηθίσεις....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...