Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ας μαζευτούμε. Ποιές (δεν) περιμένουμε? Νο 11


Recommended Posts

Μωρουλινη έγραψε:

Αχ κοριτσια δεν μπορειτε να φανταστειτε ποσο χαιρομαι για την συμπαρασταση. :):)

...δεν ειδες τίποτα ακόμη... εδώ εχει πολύ κίνηση καλέ !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 970
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

τα καρκινακια ειναι γλυκες δεν λεω ειναι λιγο εως πολυ γκρινιαρικα και τσιγκουνικα αλλα ειναι σκετες γλυκες ασε που αγαπανε και παρα πολυ την μαμα τους.Τελικα τα ποιο καλα παιδια ειμαστε εμεις οι υδροχοοι. :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω παντρεμενη με καρκινο,αφεντικο καρκινο με κυνηγανε καλε απο παντου. :(

το μονο κακο με μωρο καρκινο ειναι οτι θα φαμε ολο το καλοκαιρι μεσα γιατι θα ειναι πολυ μωρο και δεν θα μπορουμε να παμε πουθενα. :laugh:

Πλακα κανω ας ερθει οποτε θελει μονο γερο να ειναι και καθηστω να κατουραει!χαχαχα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αγαπητό cuando, νομίζω πως ναι... ενα ταυράκι ειναι μια τελειότητα για την οικογένειά σας !

βρε οτι να ναι, συμφωνώ απόλυτα!

αλλα ετσι... συζήτηση να γίνεται... :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μιλησε κανεις για υχθιες? ειπε κανεις πως δεν τους καταλαβαινει?πως ειναι θεοτρελοι???Χαχα!!εδω το καλο πραμα!τριαλαρι λαλοοοοο βαρκα γιαλοοοο!!! :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μωρουλινι καλως ηρθες!!!ολες εδω τα ιδια σκεφτομαστε κ φανταζομαστε,μεχρι κ ενα σαιτ βρηκα για να δω πως θα ειναι τοο μελλοντικο μωρο μου ενα τερατακι εμφανιστηκε!!!χα χα!!

μαρια+φωτης ελα μωρε καλα ειναι τα καρκινακια μονο αφεντικο και παιδι να μην τα εχεις χι χι!!!εγω ειμαι καρκινος κ ο αντρας μου σκορπιος,και σαν παιδακι ημουν το πιο αντιδραστικο πλασμα στον κοσμο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koukles mou ti kanete?

ego kapos kalitera meta tin proini apogoiteusi...kai to eniotha oti ormoniko tha einai :(

den peirazei elpizo toulaxisto na min exo tpt sovaro..

moroulini kalosorises sti parea mas...

axxxxxxxxxxxxxxx

ego pote tha gino mana?????????????????????????????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia gia sas!

Ax sorry pou xathhka alla eixa problhma me ton ypologisth mou.

Eimai sigourh oti exasa polla kafta nea,tha paksw th lista gia nees egyoules.

Egw eimai mia xara kai oloi mou lene pws aktinibolwwwwwwww,xwris na xeroun oti eimai egyos!

Fouuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu se oles!

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mwroulini kalws hrthes!

egw den paraponiemai emeina egyoula me ton prwto mhna,alla nomizw prepei na xalarwseis kai na kaneis sex syxna!

Kai egw zhleya otan mathena pws oi files mou exoun mwra,basika oles exoun apo 2 me 3 twra egw hmoun h teleytaia kai enoiwtha apesia kai pws pote den tha mou symbei.

Isws gia olous yparxei h katalhlh wra kai to basiko einai na peis baaaaaaaaaa den eimai egyos kai tsoup mexri na to katalabeis tha mhneis.

Polla filakia kai ade se fysaw na kolhseis fouuuu! :cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σ'ευχαριστω argi.Ετσι μπραβο φιλαμε μπας και κολλησω γιατι οι πιεσεις εχουν γινει μεγαλες ιδιαιτερα απο την κορουλα που ειναι 3,5 χρονων και καθε λιγο και λιγακι μας ρωταει"εμενα ποτε θα μου κανεις μαμα μια αδελφουλα"Να φανταστεις ακομη και στην παιδικη χαρα που παμε δεν σταματαει λεπτο να ρωταει και μετα να κλαει.Τωρα καταλαβεινεις γιατι αγχωνομαι ακομη πιο πολυ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γειά σας τσούπρες !!! πως πάτε από ζέστη ;;

πέρασε και η Πέμπτη... εγώ λέω να λύσω ενα φόνο -NCIS :cheer: - και να πέσω για ύπνο... :silly:

μωρε όλα τα ζωδιάκια καλά είναι !

φιλακια σε όλες :kiss::kiss::kiss::kiss:

καληνυχτούδια :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kimon έγραψε:

MARIA tο τικερακι σου ειναι....απαιχτο!!!! :laugh: :laugh:

thank u Kimon! οτι μπορώ κάνω... χιχιχιχι ! :):)

και τώρα συμπαθάτε με, άρχισε το NCIS !!

καληνυχτούδια :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσακια.σημερα ποναει πολυ η κοιλια μου.ΔΕΝ την περιμενω την επομενη εβδομαδα.πολυ φοβαμαι πως αποτυχανε και τα 2 ωοθηλακια που εσπασαν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!

Τι μου κάνετε?

Εγώ ακόμη περιμένω..ο πόνος στην κοιλιά πέρασε και το στήθος είναι λιγο πιο πολύ πρησμένο αλλά δεν πονάει.

Έλεγα να κάνω ένα τεστ σήμερα αλλά το μετάνιωσα. Λέω να περιμένω μέχρι τη Δευτέρα..

Ξυπνάτε καλέ!!!!!! Μόνη μου θα μιλάω???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...