Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ας μαζευτούμε. Ποιές (δεν) περιμένουμε? Νο 11


Recommended Posts

tinkerbel25 έγραψε:

ετσι ετσι να ξεχειλωνει η σελιδα απο το φυσημα....

ωραιο ηταν μπουγατσουλα κανει και ζεστη και ειναι οτι πρεπει...

πως τα πας?ξεκινησε κανενα συμπτωματακι???

εκτος απο καουρα που εχω τωρα πονακια γενικα χαμηλα

κ λιιιιιιιιιιιγες χαλαδες τπτ αλλο

cuando ??????????????

μη πεφτεις δ ειναι ακομα τπτ σιγουρο :silly: :woohoo:

φουφουφουφουφουφουφουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυφφφφουφουφυοφουφουφου

ροζ ροζ ροζ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΗΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

:blink::huh: δουλεψε???????????? :woohoo: :blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 970
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

cuando έγραψε:

sto skoupisma alla ti niotho nomizo...apogoiteusi megali..den thelo na tou doso parapano simasia.. :( eho xalastei..pao a kano parea sto stroumfaki..:)

ΦΙΛΕΝΑΔΑ μην πεφτεις στα πατωματα γιατι παιρνω το αεροπλανο και ερχομαι...

περιμενε να δεις...αλλα και αν ερθει δεν εγινε και τιποτα. εχετα κανει εξετασεις ακι ειναι ολα καλα.αρα θα ερθει...τι ειπαμε?μπλοκαρουμε τον εαυτο μας με το αγχος...ελλααααα σκασε χαμογελακι και θα την νικησουμε την ακατανομαστη....την υγεια μας να εχουμε και ολα θα γινουν.... :kiss::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

cuando μου μην πέφτεις!!!!

Μέχει να δούμε κόκκινο να τρέχει, ελπίζουμε!!

Πόσες κοπέλες έβλεπαν ροζ για μέρες ή

καφέ και τελικά ήταν??? εεεε???

ΠΟΛΛΕΣ!!!! :woohoo:

Κι εγώ έχω κάτι ψιλοπονάκια περιόδου και

φρίκαρα, αλλά προσπαθώ να το περάσω στο ντούκου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα τσούπρες !

εγώ από χθες μαζί με το φιλικό :kiss: (που δίνει φιλάκια, χιχιχι)

εβαλα στο πρόγραμμα ΚΑΙ βιταμίνη Ε (εννοείται ΚΑΙ στον αντρα μου !!!) είμαστε πανΕτοιμοι για να πέσουμε βουρ στο ντοιγκ ντοιγκ μόλις τελειώσει η ακατανόμαστη !

ΤΑΝΙ ΤΑΝΙ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΠΕ-ΤΑΝΕΙ χιχιχιχι :woohoo: :silly:

εδώ τι παίζει ;;;

εχουμε στα σκαριά εγκυμοσύνες !;;

αντε με το καλό τα κοριτσούδια !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

cuandoo mou tpt dn exei teliosei.. kale dn thelw moutrakia thelw xamogelakia!

kimon i mesi ee??? gia aposirsi eimaste

milina k esy gia perimene pote dn xereis!! maria fotis doste tou nakatalabei ..!!

tinky mono emeis exoume meinei gia simparastasi mou fenete oi alles poly down tis blepw!

i aerini ti exei ginei bre paidia?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα,

cuando μην απογοητευσεσαι ακομη, περίμενε να έρθει εκείνη η ώρα, και μετά ασχολήσου με την άρνηση. ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Εγώ ούτε κρύο ούτε ζέστη, κανένα σύμπτωμα μόνο λίγο η μέση που απλά έχει ηρεμήσει απο τον φρικτό πόνο.

Περιμένω......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια ομορφα!!!!πολλες ευχουλες οπως παντα για γεματες κοιλιτσες!!!!

αργεντινακι μην μου απογοητευεσε κι αμα ερθει δηλαδη τι?????θα σταματησει η ζωη μας εδω???οχι!!!!καλοκαιρακι μπανακια διακοπουλες!!!!!σκαιυτητε αλλα, ειναι δοκιμασμενη συνταγη!!!!!!

εσυ κιμονακι ποναει η μεσουλα?????? :silly:

:whistle: φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsia. distixos ego den exo eyxarista nea. xtes to bradaki eixa episkepsis :(:(:(

prospatho na piso ton eayto moy pos entaxi den trexei kai tipota tin alli fora, exaloy itan o protos minas prospathias alla koritsia parolo ayta me exei parei apo kato :(:(

eytixos exo ton androyli moy poy moy dini dinami giati den xeri kai kanenas allos oti xekinisame prospathies ara mono se ayton mporo na milao kai se sas :):):)

telos panton na min sas zalizo, valte kai mena stin lista gia 10/07 peripoy. kali epitixia sta ypoloipa koritsia poy perimenoyn!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κυρίες μου, μαζευτείτε!! Ποιές δεν περιμένουμε???

1. rose25 8/6

2. aerini 14/6

3. elmi 15/6

4. μηλινα 16-18/6

5. barb 17/6

6. lollipop 17/6

7. morouli 17/6

8. mywish 17/6

9. cuando 19/6

10. kelly24 20/6

11. chri 20/6

12. rilou85 21/6

13. rena9 22/6

14. Kimon 25/6

15. RIRO 27/6

16. help mammy 30/6

17. συννεφακι( μεσα στον ιουλιο 4 ivf)

18. happy 1/7

19. pipitsazouzouna 1-2/7

20. tinkerbel25 3/7

21. andria 3/7

22. papakimou 5/7

23. ΕΦΣ 5/7

24. tetoulina 8/7

25. giwtaki 8/7

26. "μαριακαβαλα" 10/7

27. maimoudaki 30-31/7

Ποιές είναι εγκυούλες από την τυχερή λίστα???

1.μαρούλι32

2.@ngel

3.bobiraki

4.ΠΑΣΧΑΛΙΤΣΑΚΙ

5.Νατάσα27

6.apis

7."αριστίνα"

8.Aργυρώ 27

9.πεπίτα

10.kitten

11.αν-ν

12.mk23

13.ΒΙΚΥ

14.ΚΑΤΕΡΙΝΟΥΛΑ

15.koukou

16.ΕΥΑΚΙ 1234

17.ελένη74

18. NTALIA

19.leticia

20.mikroulaxristos

21. maniania

22. ραφαέλ

23.RafAlex

24.Stacey

25.mariaagria

26. crazy

27.droseroula

28. jada

29.αστερίας

30. agapaki83

31. THEODOSIADOU

32. rebbeka

33. Μarinaki_Nik

34. Ιrene Valadia

35. geozouli

36. kontans

37. elenalda

38. KALLI5

39. liberty81

40. minie

41. argi london

42. μαμαπαναη

43. anastasia32

44. mpougatsoula 24

45. skatzoxoiroula

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsia polu down sas vlepw shmera, mhn sas pernei apo kato..Egw 3 xronia prospathousa..Alla o epimenon nika...Mariakabala mhn akouw tetia, me mia prospathia kai na apogoitevese..Sto proto mou ekana 8 mhnes na mhnw egkuos kai sto deftero 3 xronia.....Diavazw edw gia aimata roz,kafe oles tis apoxrosois kai mou hrthe sto mialo ena kruo anekdoto na sas to pw?????? :silly: :silly: :silly: Tha sas to pw kai as mhn thelete......................................................... Htan enas giftos me mia giftisa sto tsantiri kai kanane NTANI-NTANI pou lete kai esois edw...Htan h proth fora gia thn giftisa kai panw sthn praksh arxise na fonazei AIMATA ,AIMATA!!!!!!!! Kai ths apanta o giftos "Tipota den emates twra ta matis" :):) Kserw sas diaperase ena rigos apo thn pagonia alla vre koritsia kafsona exoume :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

EVI.D to xero oti exeis dikaio,  me tin logiki moy to xero!! ta sinesthimata omos :(  :( epidi ton mikro moy ton epiasa me tin proti fora, tora perimena ta idia, allaaaaaa :(   tote imoyn sta 28 kai tora eimai 33 :silly: i alithia einai oti prin poli poli kairo eixame xanaprostathisi gia poli ligo omos kai stamatisame logo enos atiximatos toy andra moy. tora omos poy ola einai kala sinexizoyme akathekti :laugh:  :laugh: alla i apogoiteysi otan perimenis kati toso omorfo pos kai pos kai den erxete pistevo pos einai idia gia oles mas!!!!!omos to kefali mprosta kai pame gia ton epomeno mina:)  :) tin ygeia mas na exoyme oloi kai ta alla tha erthoyn kapia stigmi( kala eeee sti theoria ta leo telia, stin praxi omos :P  :P )

EVI.D na rotiso kati? tria xronia giati toso? yprxe kapio problima?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mariakabala provlima den eixame ektos apo mia pikth vlenh pou eixe o antras mou sto sperma..Ekane mia therapia me farmaka pou pernei kapios gia ton vixa kai entona flemata kai egw pira gia 6 mhnes clomifen alla mou dimiourgousan polu entono pono kata tis meres ths woriksia,kati pou o torinos mou gunekologos theorei pos htan lathos giati den eixa provlima kai tsampa taleporousa ton organizmo mou...Auto pou eixa ostoso htan PARA MA PARA POLU ANXOS...Kapia stigmh kourastika kai eipa pos "o theos thelei na exw mono 1 paidi ti na kanoume" kai tote emhna egkuos..Distixos ekeino to mwro to exasa sthn 12:h evdomada..Gia kalh mou tuxh giati odeva olotaxos gia katathlipsh emina palh egkuos meta apo 2 kiklous kai twra perimenw ton gioka mou ton noemvrio..... :):) Giafto koritsia oxi anxos einai polu simantiko....Me sinxorite gia to megalo mhnimataki....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

morouli, μπορεί και να δείξει. Εγώ πάντως λέω να περιμένεις :) !

Εγώ ΔΕΝ περιμένω σήμερα και με τρώει κι εμένα να κάνω, αλλά προσπαθώ να το αποφύγω. Είναι νωρίς ακόμη.. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Πολύ καλά θα κάνετε κορίτσι μου!! Να το παλέψετε και, αν χρειαστεί, ξαναπροσπαθειτε με φυσικό. Και οι βιταμίνες στους άνδρες αποδίδουν πιο πολυ απ ότι σε εμάς. Στον δικό μου, να σκεφτείς, χωρίς να έχει θέμα, του είχε δώσει ο ανδρολογος απλα για ενίσχυση (άλλο θέμα  ποσες πήρε τελικά, χιχι!). Για την εξέταση, να δεις τι θα σου πουν αύριο και πάρε κ δεύτερη γνώμη, αν εχεις αμφιβολιες. Έχω κ εγώ ινοαδενωματα και κυστουλες, που τα παρακολουθώ χρόνια κ έχω καρδιοχτυπησει πολλές φορές μετά από εξετάσεις που εχω κάνει κ μου τα λενε ποτε ετσι ποτε αλλιως...Και, να σκεφτεις, πάω Αθήνα στους καλύτερους. Θέλουν πολλή προσοχή αυτά τα πράγματα και να έχεις καλή εικόνα του στήθους σου, για να ξέρεις να τους κατατοπιζεις κ εσυ. Και καλό μαστολογο να ξέρει τι κάνει!! Δεν θα είναι τίποτα, απλά σου λέω για να είσαι υποψιασμενη. ❤️
    • Σε ευχαριστώ πάρα πολύ Apol μου . Μακάρι να ήταν απλά μια προετοιμασία για το χειρότερο αλλά και εγώ προετοιμάζομαι για αυτό πια γιατί ξέρω πως και ως πτωσή ανταποκρίτρια θα είναι πολύ δύσκολο να βρεθει κατάλληλο για μεταφορά .Ελπίζω και εύχομαι σε όλες μας το καλύτερο γιατί πολέμαμε καθημερινά . Εσύ σε τι στάδιο είσαι ?
    • @Maria98 @anna_30 σας ευχαριστώ κορίτσια 🙏🙏 θα συνεχίσω τα τεστ γιατί έχω ακόμα μερουλες.... Εύχομαι να σκουραίνουν!!! 
    • Εμένα με αφήνει να τα βάφω όλα με φυτική βαφή. Αλλά τώρα που έχω Μπαλαγιάζ και δεν κάνω ρίζα κάνω και με κανονική. Βέβαια όλα αυτά μετά το 1ο τρίμηνο. 
    • Κορίτσι μου ίσως μπορείς να πάρεις κ εσύ βιταμίνες για την ποιότητα των ωαρίων, ρώτησε τον γιατρό σου να σου συστήσει αναλόγως της περίπτωσης σου. Αν κ οι πλειστοι γιατροί δεν πιστεύουμ στις βιταμίνες. Εγώ πήρα πριν τη 2η μου διέγερση κ πήγε πολύ καλύτερα από την 1η, δεν ξέρω αν έπαιξε κ αυτό ρόλο.  Το βιβλίο it starts with the egg έχει πολύ ωραίες πληροφορίες, το βρίσκεις δωρεάν online 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...