Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ας μαζευτούμε. Ποιές (δεν) περιμένουμε? Νο 11


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 970
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Kimon έγραψε:

Γεια σου Μαρακι!Αμα βλεπω το τικερακι σου κατι παθαινω!!!χαχαχαχα!!! :laugh: :laugh:

καλημέρα Kimon ! Ξέρεις τι εχω πάθει ;; αυτό στο tickerακι είναι από ανέκδοτο, αλλα δεν το θυμάμαι παρα μόνο αυτή τη φράση.... :silly: :silly: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια.τι κανετε?εγω οτι γυρισα απο θαλασσα,μαγειρευει ο αντρουλης μου κι εγω καααθομαι.τι ωραια!!σημερα ποναει και το στηθος μου αρκετα,εχω βγαλει 2 σπυρακλους να με το συμπαθειο..παντως στην περιοδο δεν βγαζω σπυρακια(πολυ σπανια).θα δειξει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Ρανια!!!λεω και εγω που να πω το χαλι μου!! :laugh: με πεθαινει η μεσηηηηη...αλλο πραγμα και το στηθος παρα πολυ πονο!μακαρι να ειναι για καλο αυτοι οι πονοι!δεν ξερω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα κιμονακι,εγω περιμενω απο τεταρτη(27η μερα) εως και σαββατο(30η μερα).συνηθως 27η-28η μου ερχεται.εσενα τεταρτη ποια μερα σου ειναι?εχεις κανει καμια θεραπεια?προσπαθεις καιρο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οχι βρε Ρανια μου ολα καλα δοξα το θεο!εχω ενα παιδακι 6μιση χρ.και προσπαθω απο τον Δεκεμβρη για δευτερο αλλα εχει πεισμωσει το ατιμο!!ολες οι εξετασεις προς το παρον καλες!και μιλαμε για πολυ πραμα!την Τεταρτη ειναι η 30η μου μερα!αχχχχχχχχχ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σου ζησει το παιδακι σου.θα θελει παρεουλα κι αυτο ε?τι ειναι?κοριτσακι?αγορακι?30 μερες ειναι ο κυκλος σου η εχεις βαλει και κατι παραπανω σε προθεσμια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειμαι στανταρ 30 μεχρι και την ωρα!σπανια αργω!αντρακι ειναι,θελει παρεουλα η αληθεια,τι να κανω στο χερι μου ειναι?μεχει φαει το αγχος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι ρε,μην τρελαινεσαι.αφου εχεις και τον αντρακλα σου,θα ερθει και το δευτερο..εγω εχω αγωνια πως θα ειναι να ειμαι εγκυος..εχω τρελα με τα μικρουλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ολοι αυτο μου λενε αλλα με εχει παρει μια αγωνια....ασε!μου εχει λειψει ενα μωρακι...μια φουσκωτη κοιλια!χωρις τους εμετους ομως να λειπει το βυσσινο!! :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ας ειναι και με τους εμετους,δεν εχω προβλημα!!παω για ενα καφεδακι,θα ξαναμπω το βραδακι λογικα.σιγουρα παντως μεχρι την τεταρτη θα τα ξαναπουμε να πουμε τα καλα μας τα νεακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα κοριτσούδια ! είχαμε πάει επίσκεψη στην κουνιάδα μου που εχει 2 παιδάκια (κοριτσάκι 4 ετών + αγοράκι 6)... είχαμε μέρες να πάμε και είχα ξεχάσει τι καλά που είναι να έχεις νινάκια.... :dry::dry::(

εγώ πότε θα γίνω μάνα ;;;;;;

κρίση ...!!!! :silly: :silly: :silly: :silly:

και γω που νόμιζα οτι το χειριζόμουν καλά -ψυχολογικά- το οτι δεν εχουμε νινί ακόμα... :S:S:S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια.μαρια και εγω οποτε παω στην φιλη μου που εχει ενα νινακι 11 μηνων ετσι ζηλευω και μπαινει παλι στο μυαλο η ερωτηση εγω ποτε θα γινω μανα? :(:P αλλα κραταει για λιγο μετα που φευγει παλι.ασε τωρα που μεγαλωσε κιολας το παιδακι της και αρχιζει να μην καθεται πουθενα και να πεταει τα παντα κατω εχω αρχισει να χαιρομαι πιο πολυ ακομα την ελευθερια μου.οχι οτι δεν θελω πλεον παιδακι αλλα τουλαχιστον χαιρομαι το καλοκαιρακι μου ξενοιστα!θα ερθουν και τα μωρακια ας εχουμε υπομονη και πιστη :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πω πω Κimon μου φανταζομαι.οταν πας επισκεψη και βλέπεις το παιδακι ειναι καλα αλλα αν ειναι δικο σου εχει μεγαλη διαφορα.γι αυτο λεω καλα ειμαι τωρα ας χαρω την ελευθερια μου γιατι μετα θα εχει τρεξιμο :P καλα να ειναι ολα τα παιδακια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kimon έγραψε:

Χαχα!!ROSE μου να δεις που πανε 5-6 χρονων κατι γλεντια και μια γλωσσα σαν παντοφλα 45 νουμερο!!! :laugh:

Είσαι θεάαααα αγάπη μου!

να πω οτι εχεις άδικο; δεν θα το πώ...χαχαχαχαχα !!!

ετσι τα σκέφτομαι και γω... όμορφα είναι τα παιδάκια, είναι η φυσική εξέλιξη ενος ζευγαριού, είναι ο βασικός προορισμός της γυναίκας αλλα εντάξει... είναι και τρομερή ευθύνη !

είσαι δεμένη μαζί τους για ΠΑΝΤΑ μετά!

Και τα παιδάκια της κουνιάδας μου τα ζήσαμε σα δικά μας ! από εγκυμοσύνη μέχρι και σήμερα ! όλοι μαζί τα ζήσαμε τα καλά και τα ανάποδα χαχαχαχαχα !

τώρα που τα είδα, ξεπετάχτηκε και η μικρή -είναι και βαφτιστήρα μου !- και τα καμάρωσα που μεγαλώσαν τόσο ! και είναι τόσο καλά παιδάκια !

ετσι που λες μου ήρθε και η σκέψη αυτή...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν εχετε και αδικο κοριτσια. :)

Ολα τα παιδακια καλα και γλυκουλικα ειναι οταν ειναι ξενα.Οταν ειναι δικο σου αλλαζει το πραγμα πρεπει να εισαι 24 ωρες το 24ωρο διπλα τους.Ρωτηστε και μενα που εχω μια κορουλα 3,5 χρονων και μας εχει ζαλιζει με τις ερωτησεις τι ειναι εκεινο τι ειναι το αλλο :) :woohoo:

ερχεται καποια στιγνη και λες ελεος παραδινομαι που ειναι ο καλος ο κυριος Ηρωδης :laugh: :laugh:

.Αλλα παλι οταν αρχιζουν τα χαδακια ειναι ολα τα λεφτα και τα ξεχνας ολα στο λεπτο :):)

Για αυτο κοριτσια ασ πιασουμε γρηγορα δουλεια :)

Σας κουρασα ε :)B)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα στην ομορφη παρεα του μαμμυ....

μιλινακι????τι γινεται???

κιμον?ερχεται και ησ ειρα σου..αντε κοριτσια γιατι σαν αν κολησαμε λιγακι εεε??? :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsia ti kanete ? kalh evdomada na exoume !!!:)

milina mou ti egine piges gia xoraikh ???

ego koritsia oute test oute anisixia k agonia piga simera proi k enana xoriaki giro stis dodeka perimeno apotelesmata aaaaxxxxxxxxxxxxxxx makari na exo sporaki k na voi8isi i panagia afti ti fora na pane ola kala amhn panagitsa amin ade milinaki perimenoume neakia sou k esi kimon efxomai oles na exoume efxarsita neakia !!!!! :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...