Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ας μαζευτούμε. Ποιές (δεν) περιμένουμε? Νο 11


Recommended Posts

Καλημέρα σας!!

ΜΙΝΑ νομίζω ότι περιμέναμε μαζί? Γιατί δεν δίνεις ημερομηνία να μπεις στη λίστα? Εσύ πώς τα πας, έχεις κανένα σύμπτωμα??

Kimonaki πέρασε ο καιρός!! Άντε να έχεις ευχάριστα νέα γιατί μείναμε στάσιμες!

Εγώ τα ίδια. Αναμένω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 970
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

auto tha kano...mou eipe oti mexri ta xristougenna einai sigouros oti tha eimai eggios ara xalara...

episis mou eipe oti to 85% ton zeugarion menoun apo ton proto xrono kai to 92% apo ton deutero...ara mono to 8% ousiastika exei provlima kai oti kirios ofeilete ston antra..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κυρίες μου, μαζευτείτε!! Ποιές δεν περιμένουμε???

1. aerini 14/6

2. μηλινα 16-18/6

3. lollipop 17/6

4. morouli 17/6

5. chri 20/6

6. kelly24 20/6

7. marilou85 21/6

8. rena9 22/6

9. ρανια 28 23/6

10. Kimon 25/6

11. Μωρουλινι 26/6

12. RIRO 27/6

13. help mammy 30/6

14. wannabemom 30/6

15. συννεφακι( μεσα στον ιουλιο 4 ivf)

16. happy 1/7

17. pipitsazouzouna 1-2/7

18. tinkerbel25 3/7

19. andria 3/7

20. papakimou 5/7

21. ΕΦΣ 5/7

22. tetoulina 8/7

23. giwtaki 8/7

24. rose25 9/7

25. "μαριακαβαλα"10/7

26. mywish 12/7

27. cuando 14/7

28. elmi 15/7

29. barb 15/7

30. maimoudaki 30-31/7

31. maria+fotis 31/7

Ποιές είναι εγκυούλες από την τυχερή λίστα???

1.μαρούλι32

2.@ngel

3.bobiraki

4.ΠΑΣΧΑΛΙΤΣΑΚΙ

5.Νατάσα27

6.apis

7."αριστίνα"

8.Aργυρώ 27

9.πεπίτα

10.kitten

11.αν-ν

12.mk23

13.ΒΙΚΥ

14.ΚΑΤΕΡΙΝΟΥΛΑ

15.koukou

16.ΕΥΑΚΙ 1234

17.ελένη74

18. NTALIA

19.leticia

20.mikroulaxristos

21. maniania

22. ραφαέλ

23.RafAlex

24.Stacey

25.mariaagria

26. crazy

27.droseroula

28. jada

29.αστερίας

30. agapaki83

31. THEODOSIADOU

32. rebbeka

33. Μarinaki_Nik

34. Ιrene Valadia

35. geozouli

36. kontans

37. elenalda

38. KALLI5

39. liberty81

40. minie

41. argi london

42. μαμαπαναη

43. mpougatsoula 24

44. skatzoxoiroula

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερααααα

μιλινακι, κιμονακι βαστατε γερααααα....

κιμονακι ολα καλα τα ακουω αντε να δουμε...

εγω οωρηξια ειχα την 12η μερα...αλλα ο αντρας ελειπε...χτες 13η και σημερα 14η του δωσαμε και καταλαβε.ελπιζω να προλαβαμε... :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ετσι μπραβο tinkerbel!μια χαρα θα προλαβατε.αφου το ωαριο ζει για 36 ωρες μετα την ωορρηξια.εμενα ειχε γινει πεμπτη η ωορρηξια και ο γιατρος μου ειπε να κανω κοκο και την παρασκευη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

milina έγραψε:

Καλημέρα σας!!

ΜΙΝΑ νομίζω ότι περιμέναμε μαζί? Γιατί δεν δίνεις ημερομηνία να μπεις στη λίστα? Εσύ πώς τα πας, έχεις κανένα σύμπτωμα??

Kimonaki πέρασε ο καιρός!! Άντε να έχεις ευχάριστα νέα γιατί μείναμε στάσιμες!

Εγώ τα ίδια. Αναμένω!!!

ELA VRE MILINA AFOY AKOMH DEN ADIA8ETISES ARA MAZI PERIMENOYME :)

EGO SIMPTOMATA NA SOU PO DEN KITAO GIATI PADA PEFTOUN STO KENO :dry:

VEVEA KANONIKA O KIKLOS MOU EINAI STIS 24 MERES SIMERA EIMAI STIN 27H MERA ALLA EPEIDH ETYXE MIA FORA NA ADIA8ETISO STHN 26H MERA GIAFTO K DEN TO DINO SIMASIA OPOTE EIMAI SIGOURI OTI MEXRI TO VRADI 8A ADIA8ETISO KATI PONAKIA XAMILA POU ME PROIDOPOIOUNE :dry: EXO FAEI TOSA STRAPATSA POU AN DEN DO KA8YSTERISH 10 HMERON DEN PROKEITE NA SKEFTO OTI EIMAI :unsure: ESY EXEIS STA8ERO KIKLO ? PADOS EGO SOU LEO NA PERIMENEIS MEXRI TI DEFTERA K AN DEN ADIA8ETISIS NA PAS GIA XORIAKI MI KANEIS ALLO TEST . FILAKIA !! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια μου!!ειπα να ερθω να πω ενα γεια κ να σας φυσυξω λιγακι κ γω φουυυυυυυυυυυυυυυυ φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ!!!!καλα μου ειστε,,,ευχομαι σε ολα τα κοριτσια που δεν περιμενουν να μην δουν καθολου την ακατανομαστη,,,,,κιμονακι μου εισαι σε πολυ καλο δρομο,,,,ειδες τελικα εγω νομιζω οτι τα καταφερες...εχουμε ακριβως τα ιδια συμπτωματα που ειχα κ γω στις αρχες........σου ευχομαι κ σε σενα κ σε ολα τα κοριτσια το καλυτερο!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρανια28 έγραψε:

ετσι μπραβο tinkerbel!μια χαρα θα προλαβατε.αφου το ωαριο ζει για 36 ωρες μετα την ωορρηξια.εμενα ειχε γινει πεμπτη η ωορρηξια και ο γιατρος μου ειπε να κανω κοκο και την παρασκευη

ρανια μου στο οριο μου ειμαι τοτε...εκανα τεστ πεμπτη πρωι και εδειξε οτι εχω οωρηξια κι εμεις βρεθηκαμε παρασκευη απογευμα...και σημερα...χμμμ μαλλον χλωμο να το προλαβαμε...τι να γινει τον αλλον μηνα...συνηθισμενο το βουνο απο τα χιονια.. :(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALLI5 έγραψε:

καλημερα κοριτσακια μου!!ειπα να ερθω να πω ενα γεια κ να σας φυσυξω λιγακι κ γω φουυυυυυυυυυυυυυυυ φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ!!!!καλα μου ειστε,,,ευχομαι σε ολα τα κοριτσια που δεν περιμενουν να μην δουν καθολου την ακατανομαστη,,,,,κιμονακι μου εισαι σε πολυ καλο δρομο,,,,ειδες τελικα εγω νομιζω οτι τα καταφερες...εχουμε ακριβως τα ιδια συμπτωματα που ειχα κ γω στις αρχες........σου ευχομαι κ σε σενα κ σε ολα τα κοριτσια το καλυτερο!!!!!

καλλη μου γλυκια γειααααα...

διαβαζω τα νεακια σου στις φρεσκογκστρυολες....να ερχεσαι να μας βλεπεις... :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια!!!

Κιμονακι μουυυυυ :kiss::kiss::kiss::kiss:

Καλη επτυχια, με το καλο να ερθουν τα σπορακια σας!!!!

Τινκερ, τη πρωτη φορα που ειχα μεινει εγκυος κ νομιζα οτι ειχα χασει τη μερα...ελειπα σε επαγγελματικο ταξιδι κ η ωορρηξια ηταν ημερα Πεμπτη...παρασκευη λεω σιγα μπουρμπουτσαλα, το χασαμε, αφου το ωαριο μπορει να γονιμοποιηθει μονο 12-24 ωρες, αν κ ζει παραπανω!!!

Ελα ομως που εμεινα εγκυος!!!!Τελοσπαντων , πανε αυτα...

Το θεμα ειναι οτι το σπερμα του ανδρος φωλιαζει μεσα μας κ περιμενει....εως κ 5 μερες!!!

Γιαυτο μην αποκλειεται καμια μερα....μετα το τελος της περιοδου....μερα παρα μερα!!! Μη σας πω μεχρι ναρθει η επομενη(αν ειναι να ερθει) :P

Μη χανεται καμια μερα (μερα παρα μερα)γιατι μπορει να κανουμε κ δευτερη ωορηξια!!!!

ΑΑΑΑΑΑ κ οσον αφορα οτι σε κυκλο 28 ημερων , η γονιμη ειναι η 14η...αυτα ειναι μυθος!!!

Υπαρχουν παντα οι αποκλισεις, μπορει να γινει την 12, 13, 14 ,15 κτλ...

Κ ποτε δεν ειναι στανταρ καθε μηνα!!! Μπορει τον ενα μηνα να ειναι η 12η κ τον αλλον η 14η...

Το σιγουρο ειναι οτι η περιοδος ερχεται παντα 14-16 μερες μετα την ωορηξια

Γιαυτο πεταξτε το μαγιω κ βουρ στις αγκαλιες :woohoo: :woohoo: :woohoo:

(συγνωμη για την παρεμβαση)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μην ανχωνεσαι βρε κιονακι μου....ολα καλα θα πανε,,,θα δεις η αγια ειρηνη δεν σε ξεχασε,,,,,,,!!!!!!!!!!!!νεραιδουλα μου θα ερχομαι να σας βλεπω αλλα θελω να τα λεε ολες μαζι οπως παλια...αντε κουνηθητε λοιπον,,,πολλες τρελιτσες θελει κ οχι ανχος...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααααα κ κατι για το τεστ ωορηξιας...

Οταν εμφανιστει το χαμογελακι...παει να πει οτι το αβγουλακι θα σκασει μεχρι κ 36 ωρες μετα!!!!

Μη ξεχνατε ομως, οτι η ανιχνευση της αυξησης της ωχρινοτροπου ορμονης (LH) ....μπορει να διαπιστωθει το απογευμα ενω εσεις εχετε κανει το πρωι το τεστ κ ηταν αρνητικο!!!

Γιαυτο καλο θα ηταν το τεστ αυτο να γινετε μετα το μεσημερι...κ την ιδια ωρα καθε μερα!!!

Οταν αυτο χαμογελασει, ειναι ετοιμο το αβγουλακι να σκασει οπως προανεφερα μεσα σε 36 ωρες...

Το τι πρεπει να γινει u know, ας μην κανουμε κ μαθημα σεξολογιας :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Κ παλι σορρυ για την παρεμβαση :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

konstans μου τελεια αυτα που μας λες...μας δινεις κουραγιο..χαχα

καλως ηρθατε γκαστρουλες μας και παλισ την παρεα μας...ετσι να μας φυσατε για αν ερθουμε στις γρεσκογκαστρουλες....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

happy!!! έγραψε:

μπραβο κοnstans ανεβαζε μας!!!!aerini μηπως ξερεις ποσο κοστιζουν οι εξετασεις που σε ειπε ο γιατρος σου?

den exo idea...alla gia analisi spermatos nomizo 50-60(gia kipro milao, den 3ero an diaferoun oi times)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε τι χαμος εγινε σημερα και τα εχασα ολα αυτα :blink: ¨

ασοψοντε οι δουλειες του σπιτιου κοριτσια.Μπορει να ξεπατωθηκα αλλα χαλαλι.ομως μετα που να εχεις ορεξη για αγκαλιτσες και φιλακια¨Ειμαι ενα ρακος.Ακομη μια νυχτα χαμενη. :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!! Πώς τα περάσατε εχθές??

Εμείς μείναμε μέσα διότι ο αντρούλης μου δούλευε μέχρι αργά και ήταν πολύ κουρασμένος! Έλιωσα στο σίδερο!!!

mina μου τίποτα ακόμη. Περιμένω να κατέβει και παράλληλα προσπαθώ να το παίξω ψύχραιμη. Σκέφτομαι να πάω τη Δευτέρα να την κάνω την χοριακή αλλά σκέφτομαι να κάνω λίγη υπομονή ακόμη διότι έχω και ένα αρνητικό τεστ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...